Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-28, 19:00   #4711
fredzia05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny a Garnier miedziany blond wychodzi taki pomarañczowy jak na foto? Czy jednak ciemny czerwony? Bo ja mam z³e do¶wiadczenia je¶li chodzi o farby garnier, zawsze wychodza mi bardzo ciemno.
Podoba mi siê te¿ Palette s³odkie toffi , ale nie wiem te¿ czego mozna siê spodziewaæ jako efektu koñcowego.
fredzia05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:29   #4712
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie¶ ju¿ wspomina³am w w±tku, ¿e farbujê siê Alcantar± i jestem bardzo zadowolona z efektu, ale niestety... mój sprzedaj±cy zwin±³ siê z Allegro i bêdzie w po³owie maja dopiero. Oczywi¶cie nie zrobi³am zapasów, a czas najwy¿szy od¶wie¿yæ kolor
W zwi±zku z tym kupi³am dzi¶ dwie tubki Majirel 7.4 i oxsydant 3%... macie jakie¿ zlote rady zanim zacznê nak³adaæ?
...dok³adnie wymyæ w³osy z silikonów i innych obklejaczy 2 dni przed farbowaniem szamponem z sles

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy farbowalam ostatnio Twoja metoda moim RB, na poczatku bylam nieco wstrzasnieta bo kolor wyszedl ciemniej i co gorsza sporo czerwono. natomiast sprytnie potraktowany waxem utracil calkowicie czerwien i ciemnosc przy pierwszym myciu. chociaz moze te ciemne to tylkow moim odczuciu bo uslyszalam tuz po farbowaniu, ze mam wlosy jak zwoje miedzi. natomiast wlosy mam w tak dobrym stanie , ze jestem w szoku. dzieki temu doszlam do genialnego wniosku, ze nastepnym razem sprobuje dodac kolor z poziomu 8 lub9 z RB jesli uda sie nabyc, a jesli nie zrobie Twoja mieszanke
ps. kupilam dzisiaj dwie odzywki z joanny, o ktorych pisalas ( po miesiacu szukania). zauwazylam tez nowosc z kallosa rozowa odzywke w piance bez splukiwania tania (jakies 8 zl) i podobno dobra, ale ma amodethiicone wiec zwatpilam czy ja chce

ps.2 agusiaki co z Twoimi wlosami??

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)

melina ogladalam Twoj album kilka dni temu, slicznie Ci w rudym , podobal mi sie ten jasny (ladnie zrobilas do niego brwi), ktory krytykowalas; ale w ciemnych tez Ci slicznie bylo
Te¿ siê dzisiaj zaopatrzy³am w szamponetki Joanny, ostatnio nigdzie nie widzia³am ,,rudego,,
dodam ¿e ten kolor ¶wietnie wspó³gra z moim 8.44 wiêc biorê pod uwagê farbowania samych odrostów.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-28 o 21:30 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:57   #4713
ruda parasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, ostatecznie zdecydowa³am siê na majirel, ale mam ci±gle problem z doborem koloru- zastanawim siê nad 7,43 i 7,44:

http://sklepfryzjerski.pl/loreal-maj...ty-p-1185.html

http://sklepfryzjerski.pl/loreal-maj...ki-p-1186.html

Czy te kolory czym¶ siê dla Was ró¿ni±? bo ja nie jestem przekonana.

Macie jake¶ do¶wiadczenia z tymi kolorami?

Zastanawiam siê te¿ nad oksydantem- to nie jest jaka¶ drastyczna zmiana koloru, wiêc chyba 6% wystarczy, nie?
ruda parasolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:43   #4714
Czerwienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, rano na³o¿y³am maseczkê bio wax do w³osów farbowanych, dok³adnie sp³uka³am, czy mogê teraz na³o¿yæ farbê?
Czerwienna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:35   #4715
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Czerwienna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, rano na³o¿y³am maseczkê bio wax do w³osów farbowanych, dok³adnie sp³uka³am, czy mogê teraz na³o¿yæ farbê?
Ja raczej umy³abym w³osy jakim¶ drapie¿nym detergentem (oczywi¶cie chodzi mi o szampon), a potem zostawi³a je saute na dwa dni i dopiero zafarbowa³a. Raczej nie bra³abym siê za koloryzacjê w³osów umytych tego samego dnia i solidnie wyod¿ywkowanych
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:15   #4716
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ruda Parasolka, ja farbujê Majirel 7,44 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wychodzi mi ja¶niej ni¿ na tym zdjêciu (chyba, ¿e to kwestia monitorów). Kilkakrotnie wrzuca³am tu zdjêcia tu¿ po farbowaniu, wiêc mo¿e uda Ci siê je znale¼æ. Tylko, ¿e ja mam naturalny jasny blond, wiêc na to te¿ trzeba wzi±æ poprawkê.

Czerwienna, ja myjê w³osy codziennie, wiêc farbowanie te¿ czêsto zdarza mi siê na w³osach, które by³y umyte kilka/kilkana¶cie godzin wcze¶niej, ale nigdy w tym dniu nie u¿ywam od¿ywki. Mo¿e chocia¿ do jutra uda Ci siê wytrzymaæ? Je¶li nie ma innej mo¿liwo¶ci i musisz farbowaæ dzisiaj to na Twoim miejscu umy³abym porz±dnie w³osy jakim¶ szamponem, który pozbywa siê oblepiaczy, odczeka³a do wieczora i dopiero bym zafarbowa³a.
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:38   #4717
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

ps.2 agusiaki co z Twoimi wlosami??

moni@ jak sie splukuje Twoje artego?? bo masz sliczny ten kolor, a moge kupic w sobote i tez go biore pod uwage (chyba, ze sie skusze i zrobie te pasemka z lechera jak znajde kogfos do pomocy przy wyznaczaniu sekcji)

melina ogladalam Twoj album kilka dni temu, slicznie Ci w rudym , podobal mi sie ten jasny (ladnie zrobilas do niego brwi), ktory krytykowalas; ale w ciemnych tez Ci slicznie bylo
Julianna, czemu Tyzdjêæ nie dajesz, ja siê pytam! Co do albumu: dziêkowaæ Mnie siê ten jasny bardzo podoba - tylko nie u mnie Niefajnie siê czu³am no i co poradzê - nic nie poradzê Ciemne wlosy kocham i na pewno kiedy¶ do nich wrócê, ale teraz jestem na etapie powrotu wiary w rudo¶ci bo po farbowaniu mniejszym stê¿eniem kolor naprawdê fajnie siê trzyma! A przedwczoraj by³am u fryzjera, po¿egna³am oko³o 4cm w³osów a tym samym pozby³am siê wreszcie spustoszeñ, jakie poczyni³ u mnie Majirel i eksperymenty z nim

Agusiaki, Moni@ przy³±czam siê do pytania, co jest z Wami?

Btw, u¿ywa³a która¶ z Was maski INEBRYA do farbowanych? O tej: http://allegro.pl/inebrya-color-mask...541599885.html albo od¿ywki z tej serii?
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 16:02   #4718
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina po pierwsze bo jestem niesmiala, po drugie bom na bakier z technika i jedyne fotki jakie pstrykam to komorka wiec jakosc jaka jest wiadomo, ale mam kilka ciekawych wiec jak wroce do domu moge wstawic do albumu
odzywki nie znam, ale chetnie poznam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:46   #4719
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina po pierwsze bo jestem niesmiala, po drugie bom na bakier z technika i jedyne fotki jakie pstrykam to komorka wiec jakosc jaka jest wiadomo, ale mam kilka ciekawych wiec jak wroce do domu moge wstawic do albumu
odzywki nie znam, ale chetnie poznam
To jak siê wstydzisz ca³ej rudej spo³eczno¶ci, to zrób albumik na profilu, choæby samych w³osów i melinka bêdzie ogl±daæ Ja jestem psychologiem, mnie siê wstydziæ nie wolno!!!
No w³a¶nie ja te¿ chcê j± poznaæ, ale my¶la³am, ¿e mo¿e kto¶ ju¿ mia³ przyjemno¶æ (b±d¼ nieprzyjemno¶æ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:33   #4720
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Czerwienna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, rano na³o¿y³am maseczkê bio wax do w³osów farbowanych, dok³adnie sp³uka³am, czy mogê teraz na³o¿yæ farbê?
Tak jak dziewczyny pisz± w³osy nie mog± byæ oblepione przede wszystkim silikonami, ja teraz te¿ siê przygotowuje do farbowania i po umyciu szamponem u¿y³am jedynie od¿ywki Issany Babbasu która czêsto jest u¿ywana do mycia w³osów - jedynie po to aby dobrze rozczesac w³osy, poza tym oleje ro¶linne w ma³ych stê¿eniach na pewno nie zaszkodz±, ba³a bym siê raczej o stylizatory (polyqatrenia itp...) - których trzeba unikaæ jak ogniaprzed farbowaniem- zerknij na sk³ad biovaxu.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
To jak siê wstydzisz ca³ej rudej spo³eczno¶ci, to zrób albumik na profilu, choæby samych w³osów i melinka bêdzie ogl±daæ Ja jestem psychologiem, mnie siê wstydziæ nie wolno!!!
No w³a¶nie ja te¿ chcê j± poznaæ, ale my¶la³am, ¿e mo¿e kto¶ ju¿ mia³ przyjemno¶æ (b±d¼ nieprzyjemno¶æ)
...oj..ja mam manie kupowania butów
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-30, 12:59   #4721
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak ³atwo!
Wiadomo¶ci: 1 514
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak dziewczyny pisz± w³osy nie mog± byæ oblepione przede wszystkim silikonami, ja teraz te¿ siê przygotowuje do farbowania i po umyciu szamponem u¿y³am jedynie od¿ywki Issany Babbasu która czêsto jest u¿ywana do mycia w³osów - jedynie po to aby dobrze rozczesac w³osy, poza tym oleje ro¶linne w ma³ych stê¿eniach na pewno nie zaszkodz±, ba³a bym siê raczej o stylizatory (polyqatrenia itp...) - których trzeba unikaæ jak ogniaprzed farbowaniem- zerknij na sk³ad biovaxu.

A dwu-trzydniowy 'smalec' nie ma wp³ywu na farbowanie?
Fuzukatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 12:16   #4722
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Poka¿ wiadomo¶æ
A dwu-trzydniowy 'smalec' nie ma wp³ywu na farbowanie?
Je¶li nie ma na nim silikonów i polyquatrenium to nie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:40   #4723
czarna151993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziewczyny, s³ysza³y¶cie mo¿e o farbie phytorelax? kiedy¶ jej u¿ywa³am i kolor wychodzi³ cudowny... by³am ju¿ w kilku hurtowniach i nigdzie jej nie ma gdyby¶cie co¶ wiedzia³y to z góry dziêkujê
czarna151993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 12:43   #4724
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Pofarbowa³am Majirel 7.4 z wod± 3%
Chyba wysz³o nie¼le, k³aki s± ciemniejsze ni¿ by³y po Alcantarze,kolor b. intensywny, zobaczymy jak siê bêdzie spiera³... Wrzucê Wam fotkê wieczorem
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 13:31   #4725
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, w³a¶nie u¿y³am nowo nabytej wody Vitalitys Art i ku mojemu zdziwieniu po zmieszaniu z farb± grudki by³y zniwelowane do 99% - ihaaaa...czyli to jest ewidentnie zwi±zane z wod±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-01 o 13:32
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:10   #4726
selene6
Przyczajenie
 
Avatar selene6
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja ostatnio farbowa³am loreal excellence 7.43 blond miedziano-z³ocisty w³a¶ciwie to nie wiem jaki to jest kolor w³osów ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym mój naturalny te¿ ma odcieñ rudo¶ci...zastanawia³am sie nad farb± loreal feria mango ale mam obawy ¿e wyjdzie zbyt intensywny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ja;).jpg (62,3 KB, 115 za³adowañ)
selene6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 14:37   #4727
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez selene6 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ostatnio farbowa³am loreal excellence 7.43 blond miedziano-z³ocisty w³a¶ciwie to nie wiem jaki to jest kolor w³osów ale chyba taki lekko "rudawy" poza tym mój naturalny te¿ ma odcieñ rudo¶ci...zastanawia³am sie nad farb± loreal feria mango ale mam obawy ¿e wyjdzie zbyt intensywny
...je¶li wyjdzie za intensywnie to i tak po paru myciach siê wymyje, wiêc mo¿e warto spróbowaæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 15:36   #4728
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej. Proszê was o pomoc. W pi±tek pofarbowa³am w³osy artego 8.44.na wcze¶niej farbowanych w³osach kolor wyszed³ (ale to nie to co chcia³am) a na ¶rednio br±zowych odrostach wyszed³ mi koszmarnie pomarañczowy. U¿y³am wody 9%. Wiem, ¿e znacie siê na numeracjach wiêc jakiej farby powinnam u¿yc by osi±gn±æ co¶ takiego:https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...lg_id=10002958 i http://eupensocombotoes.blogspot.com...-williams.html

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2011-05-01 o 15:39
madziula199090909090 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:27   #4729
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja tez tym majirelem zawsze farbowalam i u mnie wychodzil super. Teraz mam mega odrost, sprany kolor, ale o dziwo na ulicy ludzie zaczepiaja mnie i pytaja sie gdzie robilam kolor, ktorego nie ma- strasznie wyplukany, takie hm..juz podchodzi pod wyplowialy rudy, obsikane siano:P - kolor robilam ostatni raz w polowie stycznia, wiec mozecie sobie wyobrazic.. teraz mam koncowki blond.Mimo iz blondynk± nie jestem nic a nic. Najbardziej ludzie pytaja sie o te moje koncowki, bo ponoc teraz jest jakas taka moda, nie pamietam jak sie nazywa.. chodzi o jasne koncowki.
Wkrotce chce jednak farbowac wlosy, upieram sie ciagle przy rudym, ale mam ten kolor juz z 4 lata i wlosy nienajlepiej juz wygladaja (chodzi o ich kondycje) wiec chyba czas wrocic do brazu, aby dac im troche odpoczac.
julcia_bleble jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 17:58   #4730
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Poka¿ wiadomo¶æ
jNajbardziej ludzie pytaja sie o te moje koncowki, bo ponoc teraz jest jakas taka moda, nie pamietam jak sie nazywa.. chodzi o jasne koncowki.
Wkrotce chce jednak farbowac wlosy, upieram sie ciagle przy rudym, ale mam ten kolor juz z 4 lata i wlosy nienajlepiej juz wygladaja (chodzi o ich kondycje) wiec chyba czas wrocic do brazu, aby dac im troche odpoczac.
to sie nazywa ombre
i tak z ciekawosci bo musze sie spytac dlaczego Polki uwazaja, ze wlosy farbowane co kilka wrecz miesiecy sie niszcza?? jesli masz wlosy w gorszej kondycji to raczej zla pielegnacja niz farbowanie, moim zdaniem. zeby nie bylo- nie chce Cie urazic, ale jezeli ktos Ci wmawia, ze farbowanie tak smiertelnie niszczy wlosy to jest kiepskim fryzjerem jak dla mnie ( umiejetna koloryzacja nie niszczy az tak )

melina a ja jako absolwent prawa wiem tez, ze wstawianie fotek czasem sie kiepsko konczy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:05   #4731
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

melina a ja jako absolwent prawa wiem tez, ze wstawianie fotek czasem sie kiepsko konczy
Wspomina³a¶ o nie¶mia³o¶ci, dlatego tak napisa³am. Wstawienia fotek jest oczywi¶cie kwesti± podej¶cia, ja korzystam te¿ z portali spo³eczno¶ciowych na których równie¿ mam zdjêcia, wiêc nie mam oporów przed wrzucaniem ich do albumu, który i tak ogl±daj± tylko wybrani.

kathy jak tam, by³o farbowanko? Teraz te¿ samo 8/44? I taka metoda jak ostatnio? Zdaj relacjê
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:38   #4732
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Wspomina³a¶ o nie¶mia³o¶ci, dlatego tak napisa³am. Wstawienia fotek jest oczywi¶cie kwesti± podej¶cia, ja korzystam te¿ z portali spo³eczno¶ciowych na których równie¿ mam zdjêcia, wiêc nie mam oporów przed wrzucaniem ich do albumu, który i tak ogl±daj± tylko wybrani.

kathy jak tam, by³o farbowanko? Teraz te¿ samo 8/44? I taka metoda jak ostatnio? Zdaj relacjê
Farbowanie odrostów 8.44, a po d³ugo¶ci 8.44+7.44+6%+woda+espress o 10 min na mokre w³osy...efekt minimalnie ciemniejszy (ale wci±¿ jasne w³osy) i o to chodzi³o
...tak my¶lê ¿e chyba wyd³u¿ê nastêpnym razem okres miêdzy farbowaniami, mo¿e znowu uda siê ok 6 tygodni
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:45   #4733
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 366
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

o wlasnie "hombre" masz racje..cos w tym stylu:P Nie urazilas mnie, bron boze! nie mowie ze wlosy sie smiertelnie niszcza, ale w jakims stopniu napewno bo ja widze po sobie jakie mialam wlosy przed farbowaniem a jakie mam teraz. Wlosy farbuje farbami profesjonalnymi, ale kazdy fryzjer- nawet super ekstra Leszek Czajka czy tam inni powie, ze po pewnym czasie wlosy sie niszcza. Bo tak jest, a farba nawet ta profesjonalna to farba. Zgadzam sie, ze profesjonalne faby sa mniej inwazyjne od tych sklepowych zwyklejszych, ale to tez zalezy od tego jak farbujesz wlosy..bo ja swoj kolor mam dosc ciemny braz i zeby uzyskac taki mega rudy pomieszany z pomarancza zreszta kazdy kolor taki, to trzeba uzyc oxydanta, znajomy dodaje jeszcze intensyfikator zeby kolor byl lepszy. Efekt jest taki, ze wychodzi super kolor z ktorego zawsze bylam zadowolona. Wlosy farbuje juz od 3- 4 lat tym samym kolorem i sam znajomy stwierdzil ze trzeba dac im troche odpoczac, bo to ciagle rozjasnianie robi swoje nawet z najbardziej mocnymi, gestymi wlosami. Jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji wlosow to uzywam szamponow, odzywek, maseczek takich jakie uzywaja fryzjerzy w salonie. Wlosow nie prostuje prostownica bo mam proste. Ewentualnie prostuje na szczotce. To nie jest tak, ze farba niszczy. Wszystko jest ok, ale po pewnym czasie chocbysmy niewiadomo jakich farb uzywaly, to wlosy stana sie nieco slabsze. Nie mowie tu o jakims wypadaniu drastycznym czy cos, ale o zwyczajnym oslabieniu.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aaaa no i zreszta same wiecie najlepiej- obojetnie jaka rudosc, czerwien, pomarancz.. jest to kolor ktory najszybciej sie wyplukuje najpiekniejszy jest na poczatku, potem juz blednie i traci swoj urok.. chociaz ja juz chodze od stycznia bez farbowania ( to moj najdluzszy okres czasu), odrost mam mega duzy:P fakt- chodze w rozpuszczonych, wiec tego az tak nie widac, no i teraz mam taki kolor hmm..zblizony do naturalnego. Widac ludziom sie podoba, mi nie :P
julcia_bleble jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:51   #4734
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny proszê pomó¿cie,bo chcia³abym za parê dni znów pofarbowaæ. Ten kolor co mam jest koszmarny, szczególnie na odrostach.
madziula199090909090 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:56   #4735
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

witam Rudzielce

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...tak my¶lê ¿e chyba wyd³u¿ê nastêpnym razem okres miêdzy farbowaniami, mo¿e znowu uda siê ok 6 tygodni
mnie wczoraj minê³o 6 tygodni od farbowania... wygl±dam jak id¼ st±d i nie wracaj

Ale muszê jeszcze trochê przetrzymaæ, bo chcê dokupiæ pomarañczowego mixtona, bo bez niego znowu mi wyjdzie czerwoniec

Agusiaki (chyba tu jeszcze zagl±dasz) ¿a³ujê, ¿e nie pos³ucha³am Ciê ju¿ na pocz±tku, bo Ty ju¿ za pierwszym razem tr±bi³a¶ ¿eby do chantalowego tycjana dodowaæ mixton...

Widzia³am, ¿e jaki¶ czas temu toczy³y siê tu duskusje nt Chantala. Wiêc: sama farba na pewno nie da efektu tj ten pokazany na palecie! Chyba, ¿e zale¿y Wam na rudo¶ci czerwonawej


Ja chcê jeszcze raz czy dwa poeksperymentowaæ z Chantalem i przerzuciæ siê na Wasze Vitality's
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-01, 20:07   #4736
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Poka¿ wiadomo¶æ
o wlasnie "hombre" masz racje..cos w tym stylu:P Nie urazilas mnie, bron boze! nie mowie ze wlosy sie smiertelnie niszcza, ale w jakims stopniu napewno bo ja widze po sobie jakie mialam wlosy przed farbowaniem a jakie mam teraz. Wlosy farbuje farbami profesjonalnymi, ale kazdy fryzjer- nawet super ekstra Leszek Czajka czy tam inni powie, ze po pewnym czasie wlosy sie niszcza. Bo tak jest, a farba nawet ta profesjonalna to farba. Zgadzam sie, ze profesjonalne faby sa mniej inwazyjne od tych sklepowych zwyklejszych, ale to tez zalezy od tego jak farbujesz wlosy..bo ja swoj kolor mam dosc ciemny braz i zeby uzyskac taki mega rudy pomieszany z pomarancza zreszta kazdy kolor taki, to trzeba uzyc oxydanta, znajomy dodaje jeszcze intensyfikator zeby kolor byl lepszy. Efekt jest taki, ze wychodzi super kolor z ktorego zawsze bylam zadowolona. Wlosy farbuje juz od 3- 4 lat tym samym kolorem i sam znajomy stwierdzil ze trzeba dac im troche odpoczac, bo to ciagle rozjasnianie robi swoje nawet z najbardziej mocnymi, gestymi wlosami. Jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji wlosow to uzywam szamponow, odzywek, maseczek takich jakie uzywaja fryzjerzy w salonie. Wlosow nie prostuje prostownica bo mam proste. Ewentualnie prostuje na szczotce. To nie jest tak, ze farba niszczy. Wszystko jest ok, ale po pewnym czasie chocbysmy niewiadomo jakich farb uzywaly, to wlosy stana sie nieco slabsze. Nie mowie tu o jakims wypadaniu drastycznym czy cos, ale o zwyczajnym oslabieniu.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aaaa no i zreszta same wiecie najlepiej- obojetnie jaka rudosc, czerwien, pomarancz.. jest to kolor ktory najszybciej sie wyplukuje najpiekniejszy jest na poczatku, potem juz blednie i traci swoj urok.. chociaz ja juz chodze od stycznia bez farbowania ( to moj najdluzszy okres czasu), odrost mam mega duzy:P fakt- chodze w rozpuszczonych, wiec tego az tak nie widac, no i teraz mam taki kolor hmm..zblizony do naturalnego. Widac ludziom sie podoba, mi nie :P
Ka¿da farba w jakim¶ stopniu narusza strukturê w³osa i go os³abia.
W³osy mo¿na lekko odbudowaæ, ale i tak nie bêd± tak siê zachowywa³ jak naturalne. Na szczê¶cie mamy tyle pielêgnacyjnych kosmetyków ¿e mimo ,,jaki¶ tam,, zniszczeñ nasze w³osy mog± wygl±daæ ³adnie i zdrowo. Co do kosmetyków pielêgnacyjnych profesjonalnych to pamiêtaj ¿e wiêkszo¶c z nich ma za zadanie poprawiæ wygl±d w³osów natychmiast - ¿eby wygl±da³y tak jak po wizycie w salonie - jednak na twoim miejscu wybiera³a bym te kosmetyki profesjonalne o bardziej naturalnym sk³adzie - w których sk³adniki pielêgnacyjne wnikn± w wnêtrze w³osa a nie tylko go obklej±.
Je¶li boisz siê zniszczeñ w³osów mo¿esz zastosowaæ metodê typu: farba od odrostu a szampon koloryzacyjny, lub toner po d³ugo¶ci w³osów - kolor mo¿na dobraæ identyczny.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê pomó¿cie,bo chcia³abym za parê dni znów pofarbowaæ. Ten kolor co mam jest koszmarny, szczególnie na odrostach.
Na razie skoncentruj siê na wyp³ukaniu koloru..bo farba na farbê to nie za bardzo to widzê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 08:14   #4737
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:26   #4738
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

poproszê was o pomoc, mam nadziejê, ¿e to nie problem bo widzê, ¿e du¿o dziewczyn siê posi³kuje wasz± znajomo¶ci± tematu
w³osy rozja¶niane z du¿ym odrostem ciemny blond ufarbowa³am iskr± joanny. Kolor super, stan w³osów o dziwo tez po farbowaniu bardzo fajny. Jednak ze wzglêdu na wcze¶niejsze rozja¶nianie kolor siê strasznie wyp³ukuje, trzyma siê za to odrostu co wygl±da ¶rednio. Podczyta³am was troszkê i wygl±da na to, ¿e warto zainteresowaæ siê profesjonalnymi farbami. Nie chcia³abym jednak strzeliæ babola i wyl±dowaæ z jak±¶ czerwieni± na g³owie. Dlatego o¶mielam siê prosiæ was o radê. Wklejam zdjêcia 1 widaæ liniê odrostu i wyp³ukan± czê¶æ, na drugim tak samo. Trzecie to kolor jeszcze nie wyp³ukany, zale¿y mi w³a¶nie na takim miedzianym odcieniu, co¶ jak p³omienna iskra joanny, ³adny wyrazisty miedziany, zdecydowanie nie ¿adna czerwieñ i niezbyt ciemny. Na sklepowych pó³kach ciê¿ko znale¼æ ³adn± rudo¶æ co jest kolejnym znakiem, ¿e warto zainteresowaæ siê profesjonalnymi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude1.jpg (46,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude2.jpg (10,0 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rudy3.jpg (23,7 KB, 389 za³adowañ)
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:46   #4739
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

udalo mi siê w koñcu dorwaæ szamponetke z joanny.
Hm moje spostrzezenia s± takie, ¿e o wiele ladniej pachnie ni¿ delia, Kolor tez wyszed³ fajny intensywny i wolniej siê wyp³ukuje. Jest ok , ba³am siê ze w³osy beda w z³ym stanie a o dziwo sa w lepszym niz po deli
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:21   #4740
Smerfetka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hey,
Mam w³osy rozja¶niane do poziomu 10 farb± profesjonaln±. Do farby by³ krem 9%. Naturalne s± srednio-ciemny blond i by³y rozja¶niane rozja¶niaczem z 12% kremem. Otó¿ zamarzy³ mi siê kolor rudy. Sklepowy Loreal p78 - bardzo intensywna miedz - pure paprika.
1) Jak mam zafarbowaæ w³osy aby kolor by³ taki jak z pude³ka?
2) Na pocz±tku wychodzi ¶licznie czerwony kolor. Co zrobiæ by jak najd³u¿ej siê utrzyma³? Chcia³abym by kolor by³ intensywnej miedzi samej lub z czerwieni± (pomy¶lê w sklepie który wybiorê ). Po zafarbowaniu wychodzi fajna miedz ale g³ównie czerwona. Niestety szybko siê zmywa.
3) Czy jaka¶ farba profesjonalna jest podobna kolorem? Jaka?
Aha. Jak farbowa³am loreal mango - jest on ja¶niejszy ni¿ papryka, to wysz³a mi niestety ciemna mied¼. co zrobiæ by ta papryka lub firmowa jak± mi poradzicie wysz³a intensywnie miedziana lub intensywnie miedziana z czerwieni±, ale nie ciemny odcieñ?
Smerfetka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.