Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-04, 11:31   #4711
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Rozświetlenie według Lisy

https://youtu.be/BAdmRhpIoQM

I to mi sie właśnie podoba a nie rozświetlacz naładowany w ilości tak wielkiej, ze gdy idąc na oślepia przejeżdzających rowerzystów.


Najgorzej wygląda to co prezentuje np. Jessica Mercedes, choć nawet ją lubię, to jej makijażu znieść nie mogę właśnie ze względu na rozświetlacz nad górną wargą w ilości znacznie przesadzonej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:15   #4712
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

U Szusz 15 minut gadania o hejcie . W kwestii usuwania komentarzy: "usuwam komentarze, bo nie mam zamiaru lizać ludziom, którzy mnie nie wspierają". Zaperzyła się ostro i nie, absolutnie słabe komentarze jej nie obchodzą
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:28   #4713
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Matko, DG w filmie "pierwsze foty youtuberów" stwierdził, że trzyma nutelle w najwyższej szafce żeby Karolina się do niej nie dopadła...
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:31   #4714
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
U Szusz 15 minut gadania o hejcie . W kwestii usuwania komentarzy: "usuwam komentarze, bo nie mam zamiaru lizać ludziom, którzy mnie nie wspierają". Zaperzyła się ostro i nie, absolutnie słabe komentarze jej nie obchodzą

Mnie się w sumie ten filmik podoba
Jak już kiedyś pisałam, rozumiem usuwanie komentarzy przynajmniej w jakiejś części, bo sobie myślę, że np. taki taksówkarz też ma prawo wywalić z gabloty jak klient jest awanturującysię albo śmierdzi mu nóżka i właściwie tylko z więzienia nie wyrzucają, za złe zachowanie
A koszulki podobne to tej z początku są tu http://yeah-bunny.pl/kategoria/tops/t-shirt-dogs-attack Sklep poznałam dzięki FoodDrugAndCosmetics

ale niczego sama nie kupiłam
Chciałam jeszcze zauważyć, że muzyczka u suszy w czołówce jest jakby niepotrzebnie przyspieszona, bo pewnie oryginalna jest nieco slowniejsza j fajniejsza internetowy hejter też się nie może ot tak dawać

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Matko, DG w filmie "pierwsze foty youtuberów" stwierdził, że trzyma nutelle w najwyższej szafce żeby Karolina się do niej nie dopadła...
A Deyn trzyma buty wysoko żeby się porozciągać przed siłką
Widziałam, bo jakigoś gościa wpuścili do chat z kamerą...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:35   #4715
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

Chciałam jeszcze zauważyć, że muzyczka u suszy w czołówce jest jakby niepotrzebnie przyspieszona, bo pewnie oryginalna jest nieco slowniejsza j fajniejsza internetowy hejter też się nie może ot tak dawać [COLOR="Silver"]

Nie wiem o jaką piosenkę chodzi, bo Sz. nie zamierzam włączać ale przyspieszanie muzyki w filmikach czasem stosuje sie by jej nie wyłapało auto id i nie nałożyło na filmik copyright claim.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:36   #4716
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Matko, DG w filmie "pierwsze foty youtuberów" stwierdził, że trzyma nutelle w najwyższej szafce żeby Karolina się do niej nie dopadła...
Nie wiedziałam, że Karolina jest ubezwłasnowolniona i nie może sama o sobie decydować. Tak wiem, zaraz ktoś napisze, że żartował i robi to w trosce o jej zdrowie. Szkoda tylko, że robi to na oczach tłumów i w tak prześmiewczy sposób
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:40   #4717
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Mnie się w sumie ten filmik podoba
Jak już kiedyś pisałam, rozumiem usuwanie komentarzy przynajmniej w jakiejś części, bo sobie myślę, że np. taki taksówkarz też ma prawo wywalić z gabloty jak klient jest awanturującysię albo śmierdzi mu nóżka i właściwie tylko z więzienia nie wyrzucają, za złe zachowanie
Gdy hejt jest usuwany, to spoko, jestem za jaknajbardziej, ALE szusz myli hejt z krytyką. Według niej każdy, kto jej nie wielbi jest hejtrem. Do tego szanelka jest hipokrytką, bo sama nazwała widza debilem, a w filmiku robi z siebie osobę, która dzielnie walczy z hejtem. Do tego:
szusz: - Co sądzicie o...?
ktoś: - Nie podoba mi się.
szusz: - Nikt cię nie pytał o zdanie.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-04 o 12:43
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 12:45   #4718
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Red face Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Nie wiem o jaką piosenkę chodzi, bo Sz. nie zamierzam włączać ale przyspieszanie muzyki w filmikach czasem stosuje sie by jej nie wyłapało auto id i nie nałożyło na filmik copyright claim.
Możliwe. Co do oglądania, to ja jeszcze dam radę.

DG to taki żartowniś

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Gdy hejt jest usuwany, to spoko, jestem za jaknajbardziej, ALE szusz myli hejt z krytyką. Według niej każdy, kto jej nie wielbi jest hejtrem. Do tego jest hipokrytką, bo sama nazwała widza debilem, a w filmiku robi z siebie osobę, która dzielnie walczy z hejtem. Do tego:
szusz: - Co sądzicie o...?
ktoś: - Nie podoba mi się.
szusz: - Nikt cię nie pytał o zdanie.
Dlatego ja tam się nie wytężam z wpisami pod jej produkcją
Chyba mam podobną, jak szusza, zasadę działania, że nie będę robić/pisać tego co ktoś, w tym wypadku szusza, sobie prosi zwłaszcza, że te sugestie co do treści komentarzy są takie ... czytelne, jakby się słyszało rodzica;
- weź no posprzątaj zabawki zamiast szczypać psa
A my się bawimy przecież i nie ma potrzeby podrzucania pomysłów, co do sposobu spędzania czasu.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-04 o 12:47
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:46   #4719
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Gdy hejt jest usuwany, to spoko, jestem za jaknajbardziej, ALE szusz myli hejt z krytyką. Według niej każdy, kto jej nie wielbi jest hejtrem. Do tego szanelka jest hipokrytką, bo sama nazwała widza debilem, a w filmiku robi z siebie osobę, która dzielnie walczy z hejtem. Do tego:
szusz: - Co sądzicie o...?
ktoś: - Nie podoba mi się.
szusz: - Nikt cię nie pytał o zdanie.
Ona już pięknie wytłumaczyła dlaczego usuwa komentarze (w domyśle nie tylko hejterskie). Nie pyta o zdanie, wiec nikt nie musi (a nawet nie może) go wyrażać
Widocznie pyta tylko o pozytywne zdanie

Po obejrzeniu vloga naszły mnie przemyślenia, że ona może celowo prowokuje takie sytuacje? Dzisiaj cały vlog o hejcie, w poprzednim też było, większy ruch bo ludzie będą klikać, fanki obronią w komentarzach, reszta spróbuje logicznie wytłumaczyć. I wszystko się kręci

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2016-06-04 o 12:48
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:48   #4720
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L


Ej, dlaczego mi się pojawiła ikonka Red Face na górze poprzedniego posta ??

Czary jakieś, czy co...

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-04 o 12:51
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:52   #4721
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Ona już pięknie wytłumaczyła dlaczego usuwa komentarze (w domyśle nie tylko hejterskie). Nie pyta o zdanie, wiec nikt nie musi (a nawet nie może) go wyrażać
Widocznie pyta tylko o pozytywne zdanie

Po obejrzeniu vloga naszły mnie przemyślenia, że ona może celowo prowokuje takie sytuacje? Dzisiaj cały vlog o hejcie, w poprzednim też było, większy ruch bo ludzie będą klikać, fanki obronią w komentarzach, reszta spróbuje logicznie wytłumaczyć. I wszystko się kręci
I tego właśnie nie kumam, bo jak napiszę "jesteś cudowna, wspaniała, uwielbiam cię" to także jest wyrażenie własnego zdania, a takich komentarzy nie usuwa
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 12:54   #4722
myszamisia
Raczkowanie
 
Avatar myszamisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Szusz się nie przejmuje, ale głos jej się trzęsie i język się plącze. "Ja tu rządzę!"
I oczywiście chce zablokować ludzi, którzy ją hejtują. Chyba nie zauważyła, że wtedy odsłony jej spadną. Ok. Teraz to padłam. Porównała siebie do papieża.
Ciekawi mnie jakie komentarze są pod filmem. Youtube mi wariuje i nie pokazuje komentarzy. Ma ktoś ciekawe screny?
myszamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 12:54   #4723
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
U Szusz 15 minut gadania o hejcie . W kwestii usuwania komentarzy: "usuwam komentarze, bo nie mam zamiaru lizać ludziom, którzy mnie nie wspierają". Zaperzyła się ostro i nie, absolutnie słabe komentarze jej nie obchodzą
szusz generalnie nie zachowuje się normalnie. Nie wiem ( i nie interesuje mnie w sumie) czy to jest taka poza/ kreacja czy może faktycznie jest zaburzona.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:12   #4724
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez myszamisia Pokaż wiadomość
Szusz się nie przejmuje, ale głos jej się trzęsie i język się plącze. "Ja tu rządzę!"
I oczywiście chce zablokować ludzi, którzy ją hejtują. Chyba nie zauważyła, że wtedy odsłony jej spadną. Ok. Teraz to padłam. Porównała siebie do papieża.
Ciekawi mnie jakie komentarze są pod filmem. Youtube mi wariuje i nie pokazuje komentarzy. Ma ktoś ciekawe screny?
Szusz nie będzie nikomu lizać tyłka, ale uwielbia jak ktoś jej liże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komcie.jpg (152,4 KB, 376 załadowań)
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:21   #4725
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Najlepiej oglądać przy speed 1.25.

Nabrałam ochoty na ten krem Sante wcześniej szukałam tej 10tki Fitomedu ale w mojej okolicy nie było i w sumie dobrze
B.S. chyba zmieniła fryzurę/makijaż i wygląda lepiej
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:36   #4726
Keani
Raczkowanie
 
Avatar Keani
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Karolina jest ubezwłasnowolniona i nie może sama o sobie decydować. Tak wiem, zaraz ktoś napisze, że żartował i robi to w trosce o jej zdrowie. Szkoda tylko, że robi to na oczach tłumów i w tak prześmiewczy sposób
DG tak bardzo wyczulony na hejt i prawiący moralniaki we vlogach jak to ludzie powinni sie zachowywac wobec siebie chwile później strzela takie teksty.... Dla mnie takie żarty powinno się zostawiać dla siebie czy dla grona zaufanych ludzi jeśli Karo to akceptuje a nie puszczać w świat. Ja Darka nie trawie , nie chce wyjść na podłą , ale po obejrzeniu ich filmu na żywo z szusz ,kiedy jeszcze nie byli razem i Darek wbił im się tam i jarał sie ilościa osob ktore to oglądają , śmieszkował i reklamował swój kanał to dla mnie ten zwiazek ma u podstaw własnie parcie DG na wybicie się, na plecach Karo oczywiscie. Takie jest moje osobiste odczucie kiedy na niego patrze.
Keani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:39   #4727
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ach ta Zmalowana i jej artystyczna dusza No nie podobają mi się te makijaże, wszystkie takie ciężkie i twarze się świecą tym pannom młodym https://instagram.com/p/BGO0J5rw79k/
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:41   #4728
ppinezka
Raczkowanie
 
Avatar ppinezka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Odpuśćmy temat o Sz., bo to jak syzyfowa praca, a ona faktycznie być może celowo nakręca całą akcję "hejtujo, brońcie mnie, debile".

Jutro ukaże się wywiad u Łukasza "20m2 Łukasza" z Ewą RLM
Zapowiedź: https://youtu.be/YEHToJ6JRkw

I ten cudowny rozświetlacz na policzkach
ppinezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:41   #4729
Keani
Raczkowanie
 
Avatar Keani
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

https://www.instagram.com/p/BGO0J5rw79k/
-ślubny według Zmalowanej. Co myślicie? Mi ten niebieski tam nie pasuje, ale nie wiem czy to nie dlatego, że ja ogólnie nie lubie niebieskiego w makijazu oczy. Zawsze kiedy probowałam na sobie gryzlo mi się to z ustami i to samo widzę na tym zdjęciu.
Keani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 13:42   #4730
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
Ach ta Zmalowana i jej artystyczna dusza No nie podobają mi się te makijaże, wszystkie takie ciężkie i twarze się świecą tym pannom młodym https://instagram.com/p/BGO0J5rw79k/
Pani wygląda jakby miała mąkę w wewnętrznych kąckach, ale wiem, wiem, takie było życzenie klientki
#artyzmiwizjonerstwo

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-04 o 13:44
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:45   #4731
Keani
Raczkowanie
 
Avatar Keani
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Pani wygląda jakby miała mąkę w wewnętrznych kąckach, ale wiem, wiem, takie było życzenie klientki
#artyzmiwizjonerstwo
Mogłaby tez polozyc coś na linię wodną jak na moje oko.
Keani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:48   #4732
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Pani wygląda jakby miała mąkę w wewnętrznych kąckach, ale wiem, wiem, takie było życzenie klientki
#artyzmiwizjonerstwo
Z tym białym ogólnie chyba coś nie wyszło, bo widze białą plame praktycznie na środku oka. Jakby niechcący jej się sypnęło w jednym miejscu za dużo
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:49   #4733
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

Ej, dlaczego mi się pojawiła ikonka Red Face na górze poprzedniego posta ??

Czary jakieś, czy co...
Pewnie wpisałaś niechcąco w polu "tytuł"

123.jpg

#miszczpainta

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-04 o 13:51
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:51   #4734
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Obejrzałam szuszę z ciekawości cóż ona jeszcze nowego może dodać w temacie hejtu. No i niczym mnie nie zaskoczyła, kwintesencja szuszowości w 100%.

Cała się trzęsie podczas mówienia, ale generalnie ona ma twardy tyłek i jest już duża, ale jej w tej całej przemowie chodzi o nastolatki, które mogą popełnić samobójstwo.

Dramatyczne wstawki o rasizmie, seksizmie, dyskryminacji i zagubionych dzieciach.

Jak się kogoś ogląda, to trzeba mu być wdzięczny za darmową porcję rozrywki.

Ludzi denerwuje to, że ona nie robi nic pod publiczkę i nie zgadza się, żeby być taka jak wszyscy.

I jeszcze wiele ble ble ble ludzie się chcą dowartościować, ble ble ciągną w dół ble ble ble.

Może gdyby nie była aż tak roztrzęsiona, to zrozumiałabym więcej.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:55   #4735
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Krzysztof Gonciarz był pierwszy. Teraz o wsparcie proszą:

Agnieszka Grzelak:


I Paweł Opydo:
Cytat:
Pojawiłem się na Patronite (i przy okazji ujawniam ile kosztuje prowadzenie bloga ). Nie mam jakichś wielkich nadziei z tym związanych, ale jeśli uda się zebrać tam jakieś rozsądne kwoty, to chcę je przeznaczyć na szeroko pojęty rozwój mojej działalności.
Mam na półce takie rzeczy, jak np. podcast specjalnie dla blogerów i innych internetowych twórców, w którym dzieliłbym się doświadczeniem na ten temat. Albo zakupienie nieco lepszego sprzętu do nagrywania wideo – dotąd tego nie zrobiłem, bo na YouTube zarabiam dokładnie 0 zł. Zresztą poczytajcie pod linkiem.
Dla wspierających są fajne bonusy, m.in. bonusowy odcinek „Złych książek”, ale też np. wcześniejszy dostęp do roboczych wersji filmów czy podcastów. Sprawdźcie!
https://patronite.pl/popydo
PS Zgodnie z tym co pisałem już wcześniej, na kanale są od pewnego czasu wyłączone reklamy
Źródło: https://www.facebook.com/zleksiazki/?fref=ts
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:57   #4736
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Z tym białym ogólnie chyba coś nie wyszło, bo widze białą plame praktycznie na środku oka. Jakby niechcący jej się sypnęło w jednym miejscu za dużo
Jakie niechcący? Artysta ma wszystko pod kontrolą, po prostu nie rozumiesz sztuki makijażu!

W sumie mogłabym skrytykować to, co zmalowana robi, ale nawet mi się nie chce, takie to wszystko słabe.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:59   #4737
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
:torba: Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Pewnie wpisałaś niechcąco w polu "tytuł"

Załącznik 6463021

#miszczpainta
Dzięki miszczu, czy ja wiem
Taki zbieg wesoły okoliczności, że człowiek pisze o nienatężaniu się, a mu czerwona gęba wyskakuje...
Ja tam nawet torby nie umiem celowo...

Cytat:
Napisane przez rączka niewidka jedna_ Pokaż wiadomość

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-04 o 14:01
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 14:28   #4738
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Dzięki miszczu, czy ja wiem
Taki zbieg wesoły okoliczności, że człowiek pisze o nienatężaniu się, a mu czerwona gęba wyskakuje...
Ja tam nawet torby nie umiem celowo...

Rzeczywiście, emotki tam nie wchodzą. To nie wiem
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 14:30   #4739
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Lightbulb Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, emotki tam nie wchodzą. To nie wiem
Chyba tylko z listy wchodzą, zaznaczone kropką... Zero tajemnic
Jestem forumką samohejtującą

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-04 o 14:31
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 14:31   #4740
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Obejrzałam szuszę z ciekawości cóż ona jeszcze nowego może dodać w temacie hejtu. No i niczym mnie nie zaskoczyła, kwintesencja szuszowości w 100%.



Cała się trzęsie podczas mówienia, ale generalnie ona ma twardy tyłek i jest już duża, ale jej w tej całej przemowie chodzi o nastolatki, które mogą popełnić samobójstwo.



Dramatyczne wstawki o rasizmie, seksizmie, dyskryminacji i zagubionych dzieciach.



Jak się kogoś ogląda, to trzeba mu być wdzięczny za darmową porcję rozrywki.



Ludzi denerwuje to, że ona nie robi nic pod publiczkę i nie zgadza się, żeby być taka jak wszyscy.



I jeszcze wiele ble ble ble ludzie się chcą dowartościować, ble ble ciągną w dół ble ble ble.



Może gdyby nie była aż tak roztrzęsiona, to zrozumiałabym więcej.

Awww, z Twojego streszczenia wynika, że szuszyńska ma special snowflake syndrome. Słodkie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.