Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-20, 14:36   #4711
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Z czym możesz porównać poklad hudy kolor 150?
Wg Temptalii (ma taki fajny foundation matrix ) to jest odpowiednik macowego NC15, więc raczej jasny.
Ja jestem NC25 mniej więcej, więc celuję raczej w hudowe Chai210B, albo 1-2 kolejne nawet. Gorzej, że nie wiem, jak tu z "ciepłotą" - jestem żółta raczej, a Chai ma podton B, czyli beż - to wg Hudy jest zimny kolor (z różowym podtonem). Powinnam więc wziąć coś z G (czyli Golden), ale najbliższy z G to już Cheescake 250G. Obawiam się, że z kolei jednak już za ciemny. Ech, no to dobieranie przez neta

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja kupilam probki na ebayu i zle trafilam z kolorem. Mam 140 i 150 ,wygladam jak corka młynarza poza tym podklad jest dosc matowy ale rozprowadza sie dobrze. Kryje calkie
Niezle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jaki jesteś odcień w innych podkładach? W Macu np.? Ułatwiłabyś nam dobór...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 15:35   #4712
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wg Temptalii (ma taki fajny foundation matrix ) to jest odpowiednik macowego NC15, więc raczej jasny.
Ja jestem NC25 mniej więcej, więc celuję raczej w hudowe Chai210B, albo 1-2 kolejne nawet. Gorzej, że nie wiem, jak tu z "ciepłotą" - jestem żółta raczej, a Chai ma podton B, czyli beż - to wg Hudy jest zimny kolor (z różowym podtonem). Powinnam więc wziąć coś z G (czyli Golden), ale najbliższy z G to już Cheescake 250G. Obawiam się, że z kolei jednak już za ciemny. Ech, no to dobieranie przez neta

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------


A jaki jesteś odcień w innych podkładach? W Macu np.? Ułatwiłabyś nam dobór...
Mysle ze teraz ok. NC25.
np. w NARs mam odcien Fiji ( Velvet matte stick), normalnie w plynnych Ceylan. W Guerlain Lingerie Nude 2N.
a z Fenty 140 i 150 to beda ok. NC 10-15? jakos tak.

aha i mowie o Fenty - nie o Hudzie

poza tym dostalam ostatnio probke REN Perfect Canvas. Testowalyscie? polecana jako baza dla cer tlustych, ja mam sucha ale tez sie sprawdza.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2018-01-20 o 15:38
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 18:42   #4713
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mysle ze teraz ok. NC25.
np. w NARs mam odcien Fiji ( Velvet matte stick), normalnie w plynnych Ceylan. W Guerlain Lingerie Nude 2N.
a z Fenty 140 i 150 to beda ok. NC 10-15? jakos tak.

aha i mowie o Fenty - nie o Hudzie

poza tym dostalam ostatnio probke REN Perfect Canvas. Testowalyscie? polecana jako baza dla cer tlustych, ja mam sucha ale tez sie sprawdza.
Czekaj, to 140 to z Fenty, a nie z Hudy, tak? To Cię źle zrozumiałam. W takim razie mamy ten sam odcień. Wg Temptalii dla nas to raczej Fenty 180, jeśli też jesteś żółtawa , ew. `160, ale to już bardziej brzoskwinia niż żółtek.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 18:57   #4714
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czekaj, to 140 to z Fenty, a nie z Hudy, tak? To Cię źle zrozumiałam. W takim razie mamy ten sam odcień. Wg Temptalii dla nas to raczej Fenty 180, jeśli też jesteś żółtawa , ew. `160, ale to już bardziej brzoskwinia niż żółtek.
tak jestem zoltawa a raczej to moja szyja jest zolta i dobieram odcien zoletego do niej. dziekuje za wskazowke, pomysle o kolejnej probce
albo poczekam na Sephore
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 19:13   #4715
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak jestem zoltawa a raczej to moja szyja jest zolta i dobieram odcien zoletego do niej. dziekuje za wskazowke, pomysle o kolejnej probce
albo poczekam na Sephore
Też chcę próbkę! Ale jakoś nie mogę namierzyć na ebay nic z wyborem koloru, tylko same ciemne widzę. Gdzie klikasz?
Obawiam się, że w Sepho to nie za szybko, najpierw ma wejść chyba Huda właśnie. Niestety nie ma żadnych przecieków co do daty premiery Fenty w Pl.
------------------------
Aaaaa, już znalazłam

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2018-01-20 o 19:18
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 06:28   #4716
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Znalazłaś? Podasz linka??

----------------
juz mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2018-01-21 o 06:40
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 08:53   #4717
bizbizub
Zadomowienie
 
Avatar bizbizub
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 975
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ktory to nowy? Ja wlasnie uzywam zielonego, bialy w kolejce. I jak masek nie lubie tak czyscik mi podszedl


A ja skusilam sue wlasnie na trzevi zestaw hudy, teraz bombshell i ritzy (z pozostalych dwoch jestem bardzo zadowolona) i lanolips (ciekawa jestem czy az tak dobre sa jak mowia). A wszytsko przez miniaturki too facet, a w zasadzie bronzer. Bo szukam czegos dobrego i jakos na nic sie zdecydowac nie moge


Jeśli chodzi o lanolips to na pewno będzie super, bo to czysta lanolina. W Ziaji jest tuba lano-maści na sutki 15g za ok 15 zł.
__________________
wymiana
bizbizub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 09:27   #4718
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dla zainteresowanych Hudą i Fenty to dziś je macałam u mnie stacjonarnie ( niestety na szybko, bo spieszyłam się przed zamknięciem biblioteki i moge powiedzieć tak: Z obu firm kilka pierwszych najjaśnieszych odcieni to naprawdę rarytas dla bladolicych. Milkshake Hudy to wg mnie jakieś NC 5, Angel food NC 10, a nawet następny, czyli Vanilla wydawał się jeszcze nie być moim odcieniem, czyli NC15/Nars Mont Blanc.

Z Fenty to dopiero 150 ( neutral) wydaje się być moim odcieniem, a wszystkie w dół są meega jasne.

No ale tak jak napisałam, to takie spojrzenie na szybko i w sztucznym świetle. Możliwe, że w przyszłym tygodniu będę miała więcej czasu na dokładne zmacanie...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 12:12   #4719
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych Hudą i Fenty to dziś je macałam u mnie stacjonarnie ( niestety na szybko, bo spieszyłam się przed zamknięciem biblioteki i moge powiedzieć tak: Z obu firm kilka pierwszych najjaśnieszych odcieni to naprawdę rarytas dla bladolicych. Milkshake Hudy to wg mnie jakieś NC 5, Angel food NC 10, a nawet następny, czyli Vanilla wydawał się jeszcze nie być moim odcieniem, czyli NC15/Nars Mont Blanc.

Z Fenty to dopiero 150 ( neutral) wydaje się być moim odcieniem, a wszystkie w dół są meega jasne.

No ale tak jak napisałam, to takie spojrzenie na szybko i w sztucznym świetle. Możliwe, że w przyszłym tygodniu będę miała więcej czasu na dokładne zmacanie...
Czyli dobrze typowałam, ze z Hudej podkład powinnam celować w Angel Food albo Vanilla (jestem NC10-13), aczkolwiek ciekawe ktory lepiej by sie u mnie sprawdził. Duza roznica miedzy tymi dwoma? Ktory bardziej zolty?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 12:19   #4720
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli dobrze typowałam, ze z Hudej podkład powinnam celować w Angel Food albo Vanilla (jestem NC10-13), aczkolwiek ciekawe ktory lepiej by sie u mnie sprawdził. Duza roznica miedzy tymi dwoma? Ktory bardziej zolty?
Wydaje mi się, że właśnie była duża róznica między nimi, ale jeszcze mogę niedługo znowu zmacać i tak już na spokojnie. I wtedy dam Ci znać.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 12:28   #4721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że właśnie była duża róznica między nimi, ale jeszcze mogę niedługo znowu zmacać i tak już na spokojnie. I wtedy dam Ci znać.
Byłabym Ci wdzięczna, a jeszcze lepiej jakbyś mogła porównac do macowego St Fix NC10 albo np Becca Ultimate Coverage w kolorze Shell pod wzglem jasnosci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 13:13   #4722
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłabym Ci wdzięczna, a jeszcze lepiej jakbyś mogła porównac do macowego St Fix NC10 albo np Becca Ultimate Coverage w kolorze Shell pod wzglem jasnosci
Nie ma problemu, dam Ci znać
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 13:15   #4723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Nie ma problemu, dam Ci znać
Z góry dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 13:21   #4724
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znalazłaś? Podasz linka??

----------------
juz mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znalazłam - ale nie datę premiery tylko ebayowe oferty na próbki Hudy i Fenty z wyborem odcienia . To mam linkować? Niestety, nie mogę jakoś dokończyć zakupu - wywala mi błąd za każdym razem. I taki komunikat: To help protect your account, we limit the amount of items purchased by a single account at any one time. This buying limit is temporary. You can come back soon and buy more items. albo
You’ve reached a temporary buying restriction.
You can only purchase this item if you add it to your cart and pay for it immediately at checkout. To continue, click on the “Add to Cart” button in the listing.
No ale ja jeszcze nic nie kupiłam! Co robię nie tak?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 13:50   #4725
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Talking Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez bizbizub Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o lanolips to na pewno będzie super, bo to czysta lanolina. W Ziaji jest tuba lano-maści na sutki 15g za ok 15 zł.
Slyszalam o tej masci jednak u mnie z drogerii to tylko sephora czy paris8. Nie ma nawet odpowiednika rossmana, wiec czasem zamawiam z Polski paczki lub obkupuje sie bedac z wizyta. Tak wiec skusilam sie na to co oferuje sephora ale mam nadzieje, ze sie sprawdzi tak jak mowisz
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 14:00   #4726
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Znalazłam - ale nie datę premiery tylko ebayowe oferty na próbki Hudy i Fenty z wyborem odcienia . To mam linkować? Niestety, nie mogę jakoś dokończyć zakupu - wywala mi błąd za każdym razem. I taki komunikat: To help protect your account, we limit the amount of items purchased by a single account at any one time. This buying limit is temporary. You can come back soon and buy more items. albo

You’ve reached a temporary buying restriction.

You can only purchase this item if you add it to your cart and pay for it immediately at checkout. To continue, click on the “Add to Cart” button in the listing.

No ale ja jeszcze nic nie kupiłam! Co robię nie tak?


Ja kupilam tutaj
FENTY BEAUTY PRO FILT'R Soft Matte Longwear Foundation - SAMPLE https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?m...2F132371875570




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:10   #4727
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: -49% w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
JA testowalam podklady i jestem na nie. Coverage za tepy, a Serum tez mi podpadlo ale to bylo dawno i nie pamietam. jest bardzo lejacy i chyb w ogole nie kryl, generalnie nie dawal nic
A to przyznam, ze zdziewiona jestem, bo nie widzialam bardziej kryjacego podladu niz ten Coverage. Serum tez kryje calkiem niezle (lepiej niz Shiseido Synchro). Minus jednak dla mnie taki, ze nieco podsuszaja, nawet Serum, a ze skore mam ostatnio kaprysna to dla mnie to problem. Testuje teraz mieszanie z ichnim skwalenem i jest lepiej.

Szkoda, ze Ci nie podpasowal .

Wkurzajace sa kolory, bo gama kolorystyczna ciezka do ogarniecia.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja się zapisałam na czwartek
lasery to już droższa impreza i nie wiem czy nie trzeba dłuższej rekonwalescencji niż 2-3 dni jak po dermapenie ...
pewnie kiedyś się skuszę
Ja chce laseru sprobowac, ale nie wiem jakiego. Do tego boje sie powiklan i tego, ze bedzie jeszcze gorzej niz jest .


Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
W Cult Beauty pojawiły się podkłady Hudy, hmmm, w europejsko-jasnych odcieniach wreszcie. Ktoś się skusi ze mną? Rozważam, ale kurczę w ciemno kolor dobierać, no i czy to na pewno dla mnie taki kryjący potwór?
A może wiecie, gdzie można kupić (nie ze Stanów, mam złe doświadczenia z czekaniem i zaginięciem przesyłek) podkłady Fenty? Kuszą mnie oba, reeeety Doradźcie kochane...
Harvey Nichols ma Fenty.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Widze, ze Fenty i Huda dalej na tapecie. Do mnie jakos ich estetyka nie przemawia. Huda, choc sliczna to dla mnie typowa Kim Kardashian wannabe, zbyt sztuczna i szpachlowata jak dla mnie ona jak i imidz kreowany przez marke. Urody jej jednak odmowic nie mozna. Fenty z kolei zbyt przasne moim zdaniem. Jak patrze na te niebieskie szminki, zloty rozswietlacz czy pomaranczowy roz to wydaje mi sie, ze tylko Maryli Rodowicz grajacej na tamburynie jeszcze tam tylko brakuje .

Chyba sie starzeje i mnie jakis kryzys wieku sredniego przed czasem dopadl, ale w innych markach i innym imidzu zaczelam gustowac. Polubilam ostatnio wyglad w stylu Reese Witherspoon - zrobiona, ale naturalnie .

Teraz sie na Glossier czaje.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2018-01-21 o 17:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:14   #4728
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80704046]A to przyznam, ze zdziewiona jestem, bo nie widzialam bardziej kryjacego podladu niz ten Coverage. Serum tez kryje calkiem niezle (lepiej niz Shiseido Synchro). Minus jednak dla mnie taki, ze nieco podsuszaja, nawet Serum, a ze skore mam ostatnio kaprysna to dla mnie to problem. Testuje teraz mieszanie z ichnim skwalenem i jest lepiej.



Ja chce laseru sprobowac, ale nie wiem jakiego. Do tego boje sie powiklan i tego, ze bedzie jeszcze gorzej niz jest .




Harvey Nichols ma Fenty.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Widze, ze Fenty i Huda dalej na tapecie. Do mnie jakos ich estetyka nie przemawia. Huda, choc sliczna to dla mnie typowa Kim Kardashian wannabe, zbyt sztuczna i szpachlowata jak dla mnie ona jak i imidz kreowany przez marke. Urody jej jednak odmowic nie mozna. Fenty z kolei zbyt przasne moim zdaniem. Jak patrze na te niebieskie szminki, zloty rozswietlacz czy pomaranczowy roz to wydaje mi sie, ze tylko Maryli Rodowicz grajacej na tamburynie jeszcze tam tylko brakuje .

Chyba sie starzeje i mnie jakis kryzys wieku sredniego przed czasem dopadl, ale w innych markach i innym imidzu zaczelam gustowac. Polubilam ostatnio wyglad w stylu Reese Witherspoon - zrobiona, ale naturalnie . Teraz sie na Glossier czaje.[/QUOTE]

ja właśnie dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu - mam suchara i szorstką skórę pod palcami i pod światło
no, ale trzeba się przemęczyć

właśnie się boję, ze wszystkim jak leci walą frakcyjny laser a może ja innego potrzebuję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:35   #4729
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja właśnie dochodzę do siebie po czwartkowym zabiegu - mam suchara i szorstką skórę pod palcami i pod światło
no, ale trzeba się przemęczyć

właśnie się boję, ze wszystkim jak leci walą frakcyjny laser a może ja innego potrzebuję
Na pewno bedziesz za pare dni wygladac pieknie .

Haha, co do Fraksela to sie zgadzam. Sama myslalam kiedys, dopoki nie zobaczylam kilku (!) tematow na Wizazu o dziurkach na twarzy po Frakselu .

Ja czytalam ostatnio o jakiejs klinice, przyjrzalam sie ofercie i zauwazylam, ze popularny jest laser Revlite, ale widze, ze wciskaja pakier 8-12 zabiegow . Musza chyba nastawiac ten laser na moc latarki w telefonie skoro tyle zabiegow potrzeba. A niby dobra klinika...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 17:39   #4730
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: -49% w Rossmannie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80704046]A to przyznam, ze zdziewiona jestem, bo nie widzialam bardziej kryjacego podladu niz ten Coverage. Serum tez kryje calkiem niezle (lepiej niz Shiseido Synchro). Minus jednak dla mnie taki, ze nieco podsuszaja, nawet Serum, a ze skore mam ostatnio kaprysna to dla mnie to problem. Testuje teraz mieszanie z ichnim skwalenem i jest lepiej.

Szkoda, ze Ci nie podpasowal .

Wkurzajace sa kolory, bo gama kolorystyczna ciezka do ogarniecia.



Ja chce laseru sprobowac, ale nie wiem jakiego. Do tego boje sie powiklan i tego, ze bedzie jeszcze gorzej niz jest .




Harvey Nichols ma Fenty.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Widze, ze Fenty i Huda dalej na tapecie. Do mnie jakos ich estetyka nie przemawia. Huda, choc sliczna to dla mnie typowa Kim Kardashian wannabe, zbyt sztuczna i szpachlowata jak dla mnie ona jak i imidz kreowany przez marke. Urody jej jednak odmowic nie mozna. Fenty z kolei zbyt przasne moim zdaniem. Jak patrze na te niebieskie szminki, zloty rozswietlacz czy pomaranczowy roz to wydaje mi sie, ze tylko Maryli Rodowicz grajacej na tamburynie jeszcze tam tylko brakuje .

Chyba sie starzeje i mnie jakis kryzys wieku sredniego przed czasem dopadl, ale w innych markach i innym imidzu zaczelam gustowac. Polubilam ostatnio wyglad w stylu Reese Witherspoon - zrobiona, ale naturalnie .

Teraz sie na Glossier czaje.[/QUOTE]Też bym chętnie kilka rzeczy z glossier kupiła, ale znalazłam tylko w jednej drogerii online z mega przebitka cenową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:45   #4731
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: -49% w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też bym chętnie kilka rzeczy z glossier kupiła, ale znalazłam tylko w jednej drogerii online z mega przebitka cenową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na co sie czaisz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:53   #4732
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80704801]Na pewno bedziesz za pare dni wygladac pieknie .

Haha, co do Fraksela to sie zgadzam. Sama myslalam kiedys, dopoki nie zobaczylam kilku (!) tematow na Wizazu o dziurkach na twarzy po Frakselu .

Ja czytalam ostatnio o jakiejs klinice, przyjrzalam sie ofercie i zauwazylam, ze popularny jest laser Revlite, ale widze, ze wciskaja pakier 8-12 zabiegow . Musza chyba nastawiac ten laser na moc latarki w telefonie skoro tyle zabiegow potrzeba. A niby dobra klinika...[/QUOTE]

aż poszłam poczytać, ale ten Revlite tylko na przebarwienia i tatuaże a ja chce odmładzający
chce botox jeszcze, ale nie mam do kogo na pocieszenie znalazłam takie buty i nie wiem czy fajne
https://gomez.pl/pl/product/hilfiger...e-fw0fw01750-1
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:44   #4733
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: -49% w Rossmannie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80704971]A na co sie czaisz?[/QUOTE]Róż w kolorze dusk
Korektor
Żel do brwi
I szminkę generation g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 09:34   #4734
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Polecacie jakiś dobrze kryjący podkład/ puder dla zmaltretowanej, chorej cery z trądzikiem, wymęczonej leczeniem, przesuszonej ale z ciągle aktywnymi wypryskami? Tak żeby do ludzi wyjść ale i nie zaszkodzić skórze? Grzebię w necie ale mam mętlik w głowie.

Potrzebuję czegoś jasnego i żółtawego jak np. Sand DW EL, na razie wszystko co mam poszło w odstawkę, szukam czegoś dla cery hiper wrażliwej, i musi kryć bo rozpacz
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 14:08   #4735
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobrze kryjący podkład/ puder dla zmaltretowanej, chorej cery z trądzikiem, wymęczonej leczeniem, przesuszonej ale z ciągle aktywnymi wypryskami? Tak żeby do ludzi wyjść ale i nie zaszkodzić skórze? Grzebię w necie ale mam mętlik w głowie.

Potrzebuję czegoś jasnego i żółtawego jak np. Sand DW EL, na razie wszystko co mam poszło w odstawkę, szukam czegoś dla cery hiper wrażliwej, i musi kryć bo rozpacz
a Armani Power Fabric - dla mnie to taki balans między kryciem, a brakiem efektu pudernicy - ale ja nie mam specjalnie nic do ukrycia, czasem jakiś drobiazg, więc nie wiem czy to jest to o co Ci chodzi
ja mam kolor 4
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 14:12   #4736
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a Armani Power Fabric - dla mnie to taki balans między kryciem, a brakiem efektu pudernicy - ale ja nie mam specjalnie nic do ukrycia, czasem jakiś drobiazg, więc nie wiem czy to jest to o co Ci chodzi
ja mam kolor 4
Power fabric był ok ale brzydko się scieral po 4-5 godzinach. Daje ładny efekt ale na krótko. Za 270 zł nie warto wg mnie. Ja nie zuzylam go do końca, wróciłam do DW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 14:16   #4737
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Power fabric był ok ale brzydko się scieral po 4-5 godzinach. Daje ładny efekt ale na krótko. Za 270 zł nie warto wg mnie. Ja nie zuzylam go do końca, wróciłam do DW.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dw daje bardziej pudrowy efekt wg mnie, poza tym koleżanka chyba chciała coś innego niż dw

z innych przychodzi mi do głowy jeszcze ProLongwear z Maca
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 14:20   #4738
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Może Anti blemish solutions Clinique?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 18:29   #4739
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś dobrze kryjący podkład/ puder dla zmaltretowanej, chorej cery z trądzikiem, wymęczonej leczeniem, przesuszonej ale z ciągle aktywnymi wypryskami? Tak żeby do ludzi wyjść ale i nie zaszkodzić skórze? Grzebię w necie ale mam mętlik w głowie.

Potrzebuję czegoś jasnego i żółtawego jak np. Sand DW EL, na razie wszystko co mam poszło w odstawkę, szukam czegoś dla cery hiper wrażliwej, i musi kryć bo rozpacz
Ja bym użyła po prostu przyzwoitego podkładu do cery z trądzikiem, ale nie superkryjącego - na niedoskonałości to jednak korektor lepszy niż szpachla. Jako korektora możesz też użyć miejscowo bardzo kryjącego podkładu, np. Dermablend z Vichy -czasem tak robię. Wtedy widać jednak trochę skóry w wolnych od trądziku miejscach, ja tak wolę, ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji
Z kryjących, które mam, noszę czasem - i zwykle "osłabiam ich moc", dodając np. kropelkę rozświetlacza albo CC/ BB kremu albo rozjaśniacza/ przyciemniacza z Hean - mogę śmiało polecić All Hours YSL albo Re(marc)able od Marca Jacobsa. Ten drugi zdecydowanie bardziej szpachlowaty, uwaga.
Ponoć do tłustych cer jest też stworzony specjalnie podkład Fenty, sprawdzę to niebawem, bo już do mnie śmiga. No i ma kryć dobrze, ale bez tapetowego efektu.
Dla mnie efekt po DW jest całkowicie nie do zaakceptowania - twarz wygląda jak płaska maska, żeby nadać jej z powrotem wielowymiarowość, trzeba dodatkowo nałożyć naprawdę sporo rozświetlaczy, konturów itp.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 19:45   #4740
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja bym użyła po prostu przyzwoitego podkładu do cery z trądzikiem, ale nie superkryjącego - na niedoskonałości to jednak korektor lepszy niż szpachla. Jako korektora możesz też użyć miejscowo bardzo kryjącego podkładu, np. Dermablend z Vichy -czasem tak robię. Wtedy widać jednak trochę skóry w wolnych od trądziku miejscach, ja tak wolę, ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji
Z kryjących, które mam, noszę czasem - i zwykle "osłabiam ich moc", dodając np. kropelkę rozświetlacza albo CC/ BB kremu albo rozjaśniacza/ przyciemniacza z Hean - mogę śmiało polecić All Hours YSL albo Re(marc)able od Marca Jacobsa. Ten drugi zdecydowanie bardziej szpachlowaty, uwaga.
Ponoć do tłustych cer jest też stworzony specjalnie podkład Fenty, sprawdzę to niebawem, bo już do mnie śmiga. No i ma kryć dobrze, ale bez tapetowego efektu.
Dla mnie efekt po DW jest całkowicie nie do zaakceptowania - twarz wygląda jak płaska maska, żeby nadać jej z powrotem wielowymiarowość, trzeba dodatkowo nałożyć naprawdę sporo rozświetlaczy, konturów itp.
Daj znać koniecznie jaki kolor i jak się spisuje, bo dlatego też na niego się czaję Huda też mnie interesowała, ale na tłustych ponoć słabo wypada.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.