Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 17:28   #4741
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
No ja kupowałam na początku tak bez myślenia. W sensie, co mi się podobało to wpadało do koszyka . I jednego wieczoru usiadłam, wyciągnęłam wszystko, i sobie podliczałam. Wyszło na końcu na to, że tych najmniejszych rozmiarów mam już wystarczająco, więc teraz same większe będę kupować

Nie mam nic przeciwko takiej liście, dobry pomysł.

Też chcę być przygotowana już w sierpniu . Tym bardziej, że termin na samiuśki początek września.

Niedługo nowy wątek
Pozwolicie, że go założę w momencie gdy w tym będzie około 5000postów
pewnie że jesteśmy za tym abyś założyła nowy wąteczek własnie teraz patrzę że faktycznie do 5000 się zbliżamy wielkimi krokami
ale tez myślałam o jakimś tytule ... hmm podobają mi się pomysły mamuś
... grudzień styczeń fasolkowanie - wrzesień październik wielkie rozpakowywanie ..
ale coś się nie rymuje


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
A może damy jakiś fajny tytuł nowemu wątkowi? Wiecie o co mi chodzi, takie co się rymuje

dawać pomysły mamuśki ... czasu mało


Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mamy ograniczony budżet co do wózka 600zł ale tak myślę, żeby dołożyc 200 to by było 800. Pomóżcie coś doradzic chcemy nowy ale x -landera czy taco nie kupimy za te pieniadze. Chcemy by było 3w1 i fotelik montowany do stelaża, bo mamy małe auto i ciężko będzie zmieścic gondole, a tyle co do rodziny to zamontujemy fotelik na stelaż. Co sądzicie o tym wózku? http://allegro.pl/wozek-4w1-viper-10...338527444.html może macie inne propozycje?
znalazłam jeszcze takie ale to chyba badziewie http://allegro.pl/producent-wozek-fo...331688119.html i http://allegro.pl/raf-pol-wozek-king...327105676.html
mi podoba się ten pierwszy wózeczek on chyba ma skrętne koła tak ???


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Pierwszy bardzo fajny

A ja kolejny. Mogę


Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy - jesienne mamy 2012
podoba mi się podoba
to tamlin zakładasz naszą V część .. zarezerwowane masz


Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Konczi przypomnij mi z jakimi objawami trafalas ostatnio do szpitala...nie mogę znaleźć tego posta.
.

kochana miałam kłucia w prawym boku .... myślałam że to wyrostek ... i zesłabłam ... okazało się że to od jelit no i później doszedł pęcherz .. wówczas brzuszek zaczął twardnieć ..
coś się u Ciebie zaczyna dziać????


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

angel i kolorystykę tez ma fajną krem + owale mi się podoba i to vertigo tez ciekawe ... poczytałam i ma skrętne koła ma możliwość montażu spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy ... ma pompowane koła .. wszystko jest na plus i cena dość fajna ... 600 tańszy niż mój wypatrzony a bardzo podobny
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:32   #4742
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dziewczyny która z was zakładała nam maila? Chodzi o to ze jak wrzuce liste to żeby zmienic haslo a najlepiej niech zmieni zakładająca
Na kontakty jeszcze czekam, więc myśle że lista pójdzie na maila jutro wieczorkiem. Na razie mam was 17 więc jeszcze trzeba poczekac
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:38   #4743
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z was zakładała nam maila? Chodzi o to ze jak wrzuce liste to żeby zmienic haslo a najlepiej niech zmieni zakładająca
Na kontakty jeszcze czekam, więc myśle że lista pójdzie na maila jutro wieczorkiem. Na razie mam was 17 więc jeszcze trzeba poczekac

Filusia zakładała naszego maila
a więc do jutra poczekamy ... lista pewnie jeszcze zmieni swoje rozmiary

tylko że fuilusi dawno nie było .. 23 kwietnia ostatni raz
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:42   #4744
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A więc wrzucam focie łóżeczka
Mam nadzieje że widać bo z telefonu wysyłam
łóżeczko pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Zaświadczenie jest za darmo, więc weź na wszelki wypadek



Jestem za, tylko ze dostep do meila maja tez inne kobitki, ktore na poczatku pisaly, a teraz ich nie ma, może bysmy haslo zmieniły i jak ktoras wysle kontakt do siebie to wówczas dostanie nowe hasło
ja również jestem za

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Telefon i miejscowosc
poleciało

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Ojej jak dużo stron, chyba nie dam rady nadrobić. Gratuluje poznania płci
Jestem po wizycie i wszystko pięknie. Płeć pozostała ta sama Mała troszkę na początku szalała, poczułam jak mnie pupką uderzyła Sprawdził mi długość szyjki dopochwowym usg- 39mm. Tylko łożysko mam nisko osadzone ale nie przodujące.
agnes, gratuluję udanej wizyty a do mojej jeszcze tydzień czasu


Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane mamy ograniczony budżet co do wózka 600zł ale tak myślę, żeby dołożyc 200 to by było 800. Pomóżcie coś doradzic chcemy nowy ale x -landera czy taco nie kupimy za te pieniadze. Chcemy by było 3w1 i fotelik montowany do stelaża, bo mamy małe auto i ciężko będzie zmieścic gondole, a tyle co do rodziny to zamontujemy fotelik na stelaż. Co sądzicie o tym wózku? http://allegro.pl/wozek-4w1-viper-10...338527444.html może macie inne propozycje?
znalazłam jeszcze takie ale to chyba badziewie http://allegro.pl/producent-wozek-fo...331688119.html i http://allegro.pl/raf-pol-wozek-king...327105676.html

angel fajny ten pierwszy wózeczek chyba sama się nad nim zastanowię a gondola nie będzie za mała, tak w porównaniu z innymi wózkami?


dzisiaj razem z tż przejrzeliśmy rzeczy, które mamy dla dzieciątka, spisaliśmy wszystko, co trzeba jeszcze kupić i zrobiliśmy listę ostateczną. matko, ile tego jest a ja w ciemnym lesie jeszcze..

od razu poleciałam na zakupy i wróciłam z 2 smoczkami, półśpiochami, kocykiem i pierwszą zabawką dla maleństwa (w biedronce kupiłam misia z lustereczkiem na brzuszku). wiadomo, że na początek nie będzie mu potrzebna ale za jakiś czas będzie jak znalazł

a jaki miałam ubaw z tż, gdy sortowaliśmy ciuszki... ja mówiłam ile czego mamy a on notował i od razu patrzył, które ubranko jak się nazywa. później zaglądam w zeszyt a tam takie notatki półśpiochy - takie spodnie ze skarpetami, pajac - coś jak śpiochy tylko z rękawkami , rampers- coś jak body, z krótkim rękawkiem i nogawkami

i oprócz tego, że napisał ile sztuk mamy i ile jeszcze potrzebujemy, to jeszcze zanotował, w której szufladzie co leżynawet je sobie ponumerował
myślałam, że zdechnę ze śmiechu jak to przeczytałam, ale oczywiście nic nie powiedziałam by się nie obraził

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2012-05-17 o 17:48
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:45   #4745
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
od razu poleciałam na zakupy i wróciłam z 2 smoczkami, półśpiochami, kocykiem i pierwszą zabawką dla maleństwa (w biedronce kupiłam misia z lustereczkiem na brzuszku). wiadomo, że na początek nie będzie mu potrzebna ale za jakiś czas będzie jak znalazł

a jaki miałam ubaw z tż, gdy sortowaliśmy ciuszki... ja mówiłam ile czego mamy a on notował i od razu patrzył, które ubranko jak się nazywa. później zaglądam w zeszyt a tam takie notatki półśpiochy - takie spodnie ze skarpetami, pajac - coś jak śpiochy tylko z nogawkami i skarpetami, rampers- coś jak body, z krótkim rękawkiem i nogawkami

i oprócz tego, że napisał ile sztuk mamy i ile jeszcze potrzebujemy, to jeszcze zanotował, w której szufladzie co leżynawet je sobie ponumerował
myślałam, że zdechnę ze śmiechu jak to przeczytałam, ale oczywiście nic nie powiedziałam by się nie obraził

hehehe dobry jest Twój mężuś .. kochany chłopak normalnie słodziak !!! lubię jak tatusiowie angażują się ...
mi tez podoba się ten wózio
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:46   #4746
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a jaki miałam ubaw z tż, gdy sortowaliśmy ciuszki... ja mówiłam ile czego mamy a on notował i od razu patrzył, które ubranko jak się nazywa. później zaglądam w zeszyt a tam takie notatki półśpiochy - takie spodnie ze skarpetami, pajac - coś jak śpiochy tylko z nogawkami i skarpetami, rampers- coś jak body, z krótkim rękawkiem i nogawkami
dobre hehe podejrzewam, że mój tez miałby problem z nazewnictwem. zresztą sama do niedawna nie wiedziałam co to jest np. rampers.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:46   #4747
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

Filusia zakładała naszego maila
a więc do jutra poczekamy ... lista pewnie jeszcze zmieni swoje rozmiary

tylko że fuilusi dawno nie było .. 23 kwietnia ostatni raz
Kurcze to kiepsko.. ale naiwyżej spróbuje jutro jak wrzuce liste zmienic, mam nadzieje że nie będzie chciało żadnych danych podawanych przy rejestracji
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 17:50   #4748
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Ojej jak dużo stron, chyba nie dam rady nadrobić. Gratuluje poznania płci
Jestem po wizycie i wszystko pięknie. Płeć pozostała ta sama Mała troszkę na początku szalała, poczułam jak mnie pupką uderzyła Sprawdził mi długość szyjki dopochwowym usg- 39mm. Tylko łożysko mam nisko osadzone ale nie przodujące.

Nurtuje mnie jedna rzecz- skurcze braxtona hixa. Nie wiem czy potrafiłabym rozpoznać różnicę pomiędzy nimi a wzdęciem, które pojawia się u mnie dość często. Twardy brzuch mam też jak dużo zjem no i ogólnie jak chodzę.
Np. dziś czułam taki dyskomfort, brzuch jakby bardziej się napinał ale trwało to długo a te skurcze są krótkotrwałe więc nie mam pojęcia co to było i czy mam się tym martwić. Boję się że przegapię jak coś złego się będzie działo.

doczytałam co Cię martwi .. spróbuj sobie przez kilka dni brać espumisan na wzdęcia to pomaga i pij więcej wody .. jeżeli brzuszek stwardnieje połóż się na lewym boku jeżeli będzie tak często pomaszeruj do gina i porozmawiaj o swoich obawach



---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Kurcze to kiepsko.. ale naiwyżej spróbuje jutro jak wrzuce liste zmienic, mam nadzieje że nie będzie chciało żadnych danych podawanych przy rejestracji

spróbuj ... może się uda
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:54   #4749
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:59   #4750
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość

W czym bedziecie rodzić dziewczyny?Kupujecie jakąs specjalna koszulke czy do porodu lepiej wziasc jakiś t-shirt swojego faceta?
Ja miałam swoją normalną koszulkę nocną, w której swoją drogą po dziś dzień sypiam. Teraz też ją wezmę. Poza tym w większości szpitali dają swoje koszule.

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Pokaże Wam moje zdobycze z lumpka
Jakie cudne półśpiochy

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

to tamlin zakładasz naszą V część .. zarezerwowane masz


angel i kolorystykę tez ma fajną krem + owale mi się podoba i to vertigo tez ciekawe ... poczytałam i ma skrętne koła ma możliwość montażu spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy ... ma pompowane koła .. wszystko jest na plus i cena dość fajna ... 600 tańszy niż mój wypatrzony a bardzo podobny
Dziękuję i trzymam za słowo
A wózek rzeczywiście spełnia przynajmniej moje wszystkie wymagania, poza tym kolorki fajne, a cena super. Trzeba by tylko opinii w necie poszukać.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:00   #4751
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

mi tez podoba się ten wózio
a jaką bogatą ma kolorystykę kurcze i mam mętlik w głowie byłam nastawiona na tako ale teraz sama nie wiem
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 18:05   #4752
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

Dziękuję i trzymam za słowo
A wózek rzeczywiście spełnia przynajmniej moje wszystkie wymagania, poza tym kolorki fajne, a cena super. Trzeba by tylko opinii w necie poszukać.

tez o tym myślę właśnie .. i waga wózeczka też fajna
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:05   #4753
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Gondola duża i lżejszy niż Tako.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:06   #4754
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
a jaką bogatą ma kolorystykę kurcze i mam mętlik w głowie byłam nastawiona na tako ale teraz sama nie wiem

ja też póki co jestem za tako .. ale nie powiedziane że na 100% zakupimy go ...
kolorystyka mi odpowiada
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:09   #4755
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Czekajcie no, o którym wózku teraz mowa bo już się zagubiłam całkiem
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:12   #4756
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Czekajcie no, o którym wózku teraz mowa bo już się zagubiłam całkiem
]angela wyszukała takie cosik
cpś nie wyszło raz jeszcze wklejam link
http://allegro.pl/wozek-4w1-viper-10...338527444.html
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:14
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:13   #4757
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
Oj Iwonko po co z nim pojechałaś? Ja też taka jestem, że jak mnie wkurzy czymś i obiecam sobie, że już mu nie pomogę to i tak pomagam. Za dobra jesteś.

A co do danych, będziemy robić liste z numerami telefonów, żeby się można było lepiej komunikować, jak coś ktoś będzie za mało aktywny
Trzeba do Sojki wysłać numer telefonu i miejscowość w której mieszkasz
No właśnie, to obie za dobre jestesmy.
Powiedział że nie bedzie sie zloscił itp więc pojechałam no i sie przejechałam. Na mnie gada że ja zmierzła jestem, a ja z ręką na sercu moge powiedzieć ze miałam piękny humor do czasu jak z nim znowu pojechałam. Kij mu w dupe !!!

Aahaaaa, no to już wiem o co chodzi z tymi namiarami
Dziękuje za uświadomienie
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:14   #4758
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Dziękuje
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:15   #4759
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
łóżeczko pierwsza klasa



ja również jestem za



poleciało



agnes, gratuluję udanej wizyty a do mojej jeszcze tydzień czasu




angel fajny ten pierwszy wózeczek chyba sama się nad nim zastanowię a gondola nie będzie za mała, tak w porównaniu z innymi wózkami?


dzisiaj razem z tż przejrzeliśmy rzeczy, które mamy dla dzieciątka, spisaliśmy wszystko, co trzeba jeszcze kupić i zrobiliśmy listę ostateczną. matko, ile tego jest a ja w ciemnym lesie jeszcze..

od razu poleciałam na zakupy i wróciłam z 2 smoczkami, półśpiochami, kocykiem i pierwszą zabawką dla maleństwa (w biedronce kupiłam misia z lustereczkiem na brzuszku). wiadomo, że na początek nie będzie mu potrzebna ale za jakiś czas będzie jak znalazł

a jaki miałam ubaw z tż, gdy sortowaliśmy ciuszki... ja mówiłam ile czego mamy a on notował i od razu patrzył, które ubranko jak się nazywa. później zaglądam w zeszyt a tam takie notatki półśpiochy - takie spodnie ze skarpetami, pajac - coś jak śpiochy tylko z rękawkami , rampers- coś jak body, z krótkim rękawkiem i nogawkami

i oprócz tego, że napisał ile sztuk mamy i ile jeszcze potrzebujemy, to jeszcze zanotował, w której szufladzie co leżynawet je sobie ponumerował
myślałam, że zdechnę ze śmiechu jak to przeczytałam, ale oczywiście nic nie powiedziałam by się nie obraził
ale uroczo... kurcze... a moj ciągle mówi że za wczesnie i jak chce liste otrzebnych rzeczy robić to twierdzi ze zaczynam świrować
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 18:19   #4760
anusiaaniaanusia
Rozeznanie
 
Avatar anusiaaniaanusia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 991
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

aga_ton Twój mąż jest boski... śmieje się do tej pory. Ja wczoraj mojego oprowadzałam po sklepie i wszystko mu pokazywałam. Ale pewnie nie zapamiętał. A Twój jak taką porządną ściąge zrobił to nic mu nie umnknie
__________________
Bartosz 13.09.2012
anusiaaniaanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:33   #4761
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Brzuchy coraz większe mamy, dzieci kopią, my klikamy
Okeeeeej

Kate - Fajne te Twoje łowy lumpkowe

Czyli co, ma być teraz ten tytuł, co tamlin dała? Czy to pomysł już na następny?
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:39   #4762
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
dzisiaj razem z tż przejrzeliśmy rzeczy, które mamy dla dzieciątka, spisaliśmy wszystko, co trzeba jeszcze kupić i zrobiliśmy listę ostateczną. matko, ile tego jest a ja w ciemnym lesie jeszcze..

od razu poleciałam na zakupy i wróciłam z 2 smoczkami, półśpiochami, kocykiem i pierwszą zabawką dla maleństwa (w biedronce kupiłam misia z lustereczkiem na brzuszku). wiadomo, że na początek nie będzie mu potrzebna ale za jakiś czas będzie jak znalazł

a jaki miałam ubaw z tż, gdy sortowaliśmy ciuszki... ja mówiłam ile czego mamy a on notował i od razu patrzył, które ubranko jak się nazywa. później zaglądam w zeszyt a tam takie notatki półśpiochy - takie spodnie ze skarpetami, pajac - coś jak śpiochy tylko z rękawkami , rampers- coś jak body, z krótkim rękawkiem i nogawkami

i oprócz tego, że napisał ile sztuk mamy i ile jeszcze potrzebujemy, to jeszcze zanotował, w której szufladzie co leżynawet je sobie ponumerował
myślałam, że zdechnę ze śmiechu jak to przeczytałam, ale oczywiście nic nie powiedziałam by się nie obraził
Hehe!
My też wczoraj siedzieliśmy razem nad tabelką w excelu, bo mój się uparł, że musi mieć wszystko w excelu z cenami i ilościami i dopiero wtedy będzie miał spokój ducha

Także jakbyście chciały, to mogę wrzucić na maila, mam piękną tabelę, podzieloną na działy "rzeczy", "ubranka", "dla mamy" i "kosmetyki"

Może jakbym Wam pokazała, to byście coś jeszcze doradziły?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:40   #4763
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość

Czyli co, ma być teraz ten tytuł, co tamlin dała? Czy to pomysł już na następny?
Ja jestem za tym, żeby teraz. Bo potem możemy o nim zapomniec, a jak będzie potrzebny następny to się później wymyśli.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:48   #4764
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Colds dostałaś ode mnie pw?? bo nie wiem czy w ogóle dochodzą
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 18:57   #4765
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

colds myślę że tamlin dała świetny pomysł ..
gda ja z chęcią zobaczę
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:00   #4766
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Okeeeej. Jak decydujecie tak będzie

Sojka - Dochodzą, ale żadnego kodu nie widzę.. Wszystko przychodzi do mnie jak w pierwszym poście.
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:01   #4767
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dziewczyny gratuluję poznania płci!!

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość
m_moni kombinezonik extra, też na taki poluje, gdzie go kupiłaś?
Anusia kupiłam go na all

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
m_moni śliczny ten kombinezonik i wygląda na bardzo cieplutki zamówiłaś może na all? jak tak to chce linka
Angel nie potrzebny Ci link, bo kombinezonik jest używany, był tylko jeden

Aga_ton super mąż

mój powiedział:
- nie potrzebujemy listy, ja wiem czego potrzebujemy dla dzidziusia: skarpetki, majteczki, kapturki, pieluszki i buteleczki
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:04   #4768
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Okeeeej. Jak decydujecie tak będzie

Sojka - Dochodzą, ale żadnego kodu nie widzę.. Wszystko przychodzi do mnie jak w pierwszym poście.
aaaa o tym nie pomyslalam ze kodu nie da rady tu wysłać puszcze go na naszym mailu będzie Ci łatwiej zrobić pierwszy post

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Poszło
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:04   #4769
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość

Także jakbyście chciały, to mogę wrzucić na maila, mam piękną tabelę, podzieloną na działy "rzeczy", "ubranka", "dla mamy" i "kosmetyki"

Może jakbym Wam pokazała, to byście coś jeszcze doradziły?
Dawaj

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Ja jestem za tym, żeby teraz. Bo potem możemy o nim zapomniec, a jak będzie potrzebny następny to się później wymyśli.
Popieram
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:07   #4770
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

będziemy miały kolejną część a to oznacza że powitanie naszych pociech tuż tuż ...

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
aaaa o tym nie pomyslalam ze kodu nie da rady tu wysłać puszcze go na naszym mailu będzie Ci łatwiej zrobić pierwszy post

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Poszło

colds wybacz odebrałam maila z kodem hyhy przepraszam Cię bardzo
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.