Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 13:31   #4741
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal
Moja babcia twierdzila, że mężczyzna albo pali, albo zjada dużo słodyczy
kurczę to mój mąż chyba nie jest mężczyzną on pochłania chipsy, krakersy, paluszki i wszytsko co słone i tłuste. nie pali a słodycze mogą dla niego nie istnieć (no chyba że ciasto na krakersach)
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:33   #4742
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Obiad już dochodzi a ja jak zwykle nie mam ochoty na niego
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:35   #4743
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Ale w większości przypadków się sprawdza

Mnie przykładowo od słodkiego odrzuca, ciągnie do kwaśnego, slonego ... a pewnie będzie dziewucha. Ze mnie się śmiali jak byłam mała, że ze słodyczy to najbardziej lubię schabowego
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:36   #4744
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No tak ale jak urośnie?

Mój i pali i słodycze wpierdziela, coś z nim nie tak

Ja robię z przepisu swojego własnego - uprosiłam koleżankę, zrobiła mi i wysłała wczoraj pocztą ja tylko przelewik zrobię
boski przepis

moja siostra w piątek robiła wg tego
http://www.mojewypieki.com/przepis/szybkie-pierniczki
i też mówi że dobre
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:36   #4745
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
piękne widoczkiszkoda, że nie widzieliście Wielkiej Piątki - nam zabrakło tylko lamparta i nosorożca do kompletuale jeszcze mamy zamiar odwiedzić Kenię i wtedy na bank je upolujemyAfryka jest piękna i pełna wspaniałych ludzi Ocean Indyjski i biały piasek na plażach to istne cudosuper, że macie tam rodzinkęAż sobie pooglądam nasze fotki i powspominam
Ooo, nie wiedziałam, że byłaś w RPA. Widzisz, łatwiej jest pojechać jak się ma tam rodzinę. Więc super, ze Was też Afryka kręci i jeździcie. My, gdyby nie dzieciątko, to tą wyprawę spędzilibyśmy trochę innaczej. Mieliśmy w planach tydzień w Mozambiku, potem przejazd przez Park Krugera i tylko tydzień z rodziną. Ale myślę, że wszystko jeszcze przed nami Z resztą wolę maluszka od Mozambiku
Co do wielkiej piątki, to widzieliśmy 3 lata temu lwa, całe stado słoni (było ich chyba z 60) i kilka nosorożcy. Czyli właśnie lamparta i bawołu nam zabrakło. Ale zobaczyć lamparta to nielada sztuka. Nawet mój mąż go nigdy nie widział w środowisku naturalnym. Ale kto wie, może kiedyś.

Dzięki dziewczynki za komplementy odnośnie zdjęć. Co do brzuszka, tu urósł mi bardzo. Mam już 5kg na plusie, a wagę wyjściową i tak miałam podwyższoną znacznie w stosunku do moich normalnych gabarytów... Co prawda zgadza się dokładnie z kalkulatorami przyrostu wagi, więc staram się nie martwić za bardzo
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:40   #4746
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak masz L4 to masz mniejsze składki.
dzięki za odp., już wszystko wiem bo jak pytałam mojej szefowej.. to ona nigdy nic nie wie i wprowadza niepotrzebny zamęt
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:41   #4747
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mój też, ale szafka ze słodyczami dla dziecka za wysoko na pewno
Moja babcia twierdzila, że mężczyzna albo pali, albo zjada dużo słodyczy. Coś w tym jest ...
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

choć jak wda się w tatuśka to będzie masakra bo mój mężul to do kawy po obiedzie (a czasem przed ) zjada całą czekoladę albo opakowanie ciastek
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
kurczę to mój mąż chyba nie jest mężczyzną on pochłania chipsy, krakersy, paluszki i wszytsko co słone i tłuste. nie pali a słodycze mogą dla niego nie istnieć (no chyba że ciasto na krakersach)
Mój też pochłania tony chipsów, a ja niestety razem z nim.. tzn przez ciąże nie od kiedy się po chipsach masakrycznie pozygałam, łacznie ze ścianą w kuchni, korytarzu i łazience.. Miałam za swoje
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:41   #4748
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal
Mnie przykładowo od słodkiego odrzuca, ciągnie do kwaśnego, slonego ... a pewnie będzie dziewucha. Ze mnie się śmiali jak byłam mała, że ze słodyczy to najbardziej lubię schabowego


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
Ja robię z przepisu swojego własnego - uprosiłam koleżankę, zrobiła mi i wysłała wczoraj pocztą ja tylko przelewik zrobię
moja mama ma podobny przepis na uszka
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:44   #4749
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
ktoś pytał o pierdniczki

ja robiłam w zesżłym roku z tego: http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-przepis-i

jak będę miała siłę dziś a jak nie to jutro też będę z tego robić.
pierdnie dziękuję

a długo je później trzymałaś? czy może były smaczne już po kilku dniach? to ja zaczynam się za sprawdzanie składników i do roboty
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:46   #4750
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
boski przepis

moja siostra w piątek robiła wg tego
http://www.mojewypieki.com/przepis/szybkie-pierniczki
i też mówi że dobre
ja z niego robiłam rok temu, są super
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:54   #4751
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

ej a wypada jeść sernik w wigilię?
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 13:55   #4752
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ej a wypada jeść sernik w wigilię?
a dlaczego nie?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:56   #4753
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a dlaczego nie?
własnie nie wiem, jest to wystarczająco wigilijne danie??
Bo może bym upiekła.. Kolezanka ma za☠☠☠isty przepis. no taki sernik pyszny jej wyszedł.. Tylko nie wiem czy mi go da, bo to jest jakiś jej tajny i długo pracowała, żeby tak jej sernik wychodzil.. zobaczymy
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:57   #4754
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

a ja mam ochotę na ciasto marchwiowe.. może zrobię zamiast piernika
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:59   #4755
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Witam
Ja dziś od rana miałam c.d.walczenia z pchełkami tzn. wczoraj dostaliśmy ten środek do psikania w domku, więc od rana wypsikałam domek i od nowa posprzątałam, ale podłóg już mi się nie chce myć TŻ umyje jak wróci z pracy
Ale dzięki temu nie myślę ciągle o czekającym mnie prenatalnym i nie denerwuje się.
Kurcze, ale ten wątek szybko się kończy...za chwilkę kolejeny. Szok
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:01   #4756
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ooo, nie wiedziałam, że byłaś w RPA. Widzisz, łatwiej jest pojechać jak się ma tam rodzinę. Więc super, ze Was też Afryka kręci i jeździcie. My, gdyby nie dzieciątko, to tą wyprawę spędzilibyśmy trochę innaczej. Mieliśmy w planach tydzień w Mozambiku, potem przejazd przez Park Krugera i tylko tydzień z rodziną. Ale myślę, że wszystko jeszcze przed nami Z resztą wolę maluszka od Mozambiku
Co do wielkiej piątki, to widzieliśmy 3 lata temu lwa, całe stado słoni (było ich chyba z 60) i kilka nosorożcy. Czyli właśnie lamparta i bawołu nam zabrakło. Ale zobaczyć lamparta to nielada sztuka. Nawet mój mąż go nigdy nie widział w środowisku naturalnym. Ale kto wie, może kiedyś.

Dzięki dziewczynki za komplementy odnośnie zdjęć. Co do brzuszka, tu urósł mi bardzo. Mam już 5kg na plusie, a wagę wyjściową i tak miałam podwyższoną znacznie w stosunku do moich normalnych gabarytów... Co prawda zgadza się dokładnie z kalkulatorami przyrostu wagi, więc staram się nie martwić za bardzo
Byłam w KeniiNa pewno będę chciała wrócić z dzieciakami, bo to jest ogromne przeżycie oglądać te zwierzaki zupełnie jak na filmie przyrodniczymRPA też nasz bardzo interesowało, bo to jest jeszcze inna Afryka niż Kenia, ale mamy już tam znajomych, więc raczej ponownie zagościmy w Kenii. Ale właśnie Park Krugera w RPA jest super, najczęściej chyba pojawiający się park w programach przyrodniczych mnie się w ogóle marzy takie tygodniowe safari w parku Masaai Mara i wejście na Kilimandżaromoże się kiedyś uda zrealizowaća Wy to będziecie mieć raj z dzieciaczkiem, odwiedziny u dziadków to będzie wydarzenieno i całe życie będziecie mieć, żeby tam wszystko zobaczyćCzarna Afryka mnie urzekła, szczególnie ludzie

Ja uznałam, że będę się racjonalnie odżywiać a jak przytyje nadprogramowo to trudno, zrzuci się po porodzie na spacerkach i ćwiczeniach z maluchem

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ej a wypada jeść sernik w wigilię?
zawsze wypada
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:03   #4757
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
własnie nie wiem, jest to wystarczająco wigilijne danie??
Bo może bym upiekła.. Kolezanka ma za☠☠☠isty przepis. no taki sernik pyszny jej wyszedł.. Tylko nie wiem czy mi go da, bo to jest jakiś jej tajny i długo pracowała, żeby tak jej sernik wychodzil.. zobaczymy
Wiesz, ja generalnie w Wigilię ciasta nie jem bo po prostu nie mam miejsca Ale zawsze jest sernik i makowiec. No i inne ale ser i mak koniecznie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:04   #4758
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka
ej a wypada jeść sernik w wigilię?
ja jem jak babcia zrobi dlaczego miałoby nie wypadać
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:08   #4759
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
pierdnie dziękuję

a długo je później trzymałaś? czy może były smaczne już po kilku dniach? to ja zaczynam się za sprawdzanie składników i do roboty
w zeszłym roku kiedy była wigilia? w niedziele chyba nie? albo w sobotę? to ja je robiłam koło środy, czwartku i na wigilię były dobre.

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ej a wypada jeść sernik w wigilię?
u nas to jest ważniejsze ciasto niż makowiec bo makowiec kupny a sernik moja mama robi najlepszy na świecie

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a ja mam ochotę na ciasto marchwiowe.. może zrobię zamiast piernika
oooo uwielbiam marchewkowe! kurczę, chyba zrobię do teściów na 1 dzień świąt, albo zamiast ciasteczek....
ale mi pomysł super poddałaś
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 14:08   #4760
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś
u nas to jest ważniejsze ciasto niż makowiec bo makowiec kupny a sernik moja mama robi najlepszy na świecie
w sumie u nas nie ma makowca, zastępuje się go jakimś innym ciastem a mak jest w kutii
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:12   #4761
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Ciasto marchwiowe Pyycha, lubię je bardzo Robiłam kiedyś wg przepisu z Moich wypieków - właściwie jak 99% wypieków
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:20   #4762
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ciasto marchwiowe Pyycha, lubię je bardzo Robiłam kiedyś wg przepisu z Moich wypieków - właściwie jak 99% wypieków
ja też
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:23   #4763
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

kurcze w co ja się ubiorę na święta..
mam nadzieje, że spodnie dojdą, to przynajmniej dół będę miała
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:23   #4764
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ciasto marchwiowe Pyycha, lubię je bardzo Robiłam kiedyś wg przepisu z Moich wypieków - właściwie jak 99% wypieków
ja korzystam z kwestii smaku
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:24   #4765
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka
kurcze w co ja się ubiorę na święta..
też jeszcze nie wiem
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:24   #4766
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ciasto marchwiowe Pyycha, lubię je bardzo Robiłam kiedyś wg przepisu z Moich wypieków - właściwie jak 99% wypieków
Ja też uwielbiam, mój TŻ je robi, bo jakoś tak kiedyś się podjął tego zadania i już tak zostało
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:24   #4767
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a ja mam ochotę na ciasto marchwiowe.. może zrobię zamiast piernika
Super pomysł, ja w zeszłym roku tak zrobiłam i wszyscy byli zadowoleni

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
ja też
I ja

Lublana, masz racje dzieciaczkami to jeszcze większa frajda będzie
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:30   #4768
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa
Lublana, masz racje dzieciaczkami to jeszcze większa frajda będzie
już się nie mogę doczekać pieczenia ciasteczek z dzieckiem ale będzie zabawa! ja strasznie lubiłam zabawę w pieczenie ciast i ciasteczek jak byłam mała i patrzenie jak ciasto rośnie, i te zapachy
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:32   #4769
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja generalnie w Wigilię ciasta nie jem bo po prostu nie mam miejsca Ale zawsze jest sernik i makowiec. No i inne ale ser i mak koniecznie
u nas też zawsze makowiec i sernik obowiązkowo. Dodatkowo keks, piernik, ciasto z orzechami...

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
oooo uwielbiam marchewkowe! kurczę, chyba zrobię do teściów na 1 dzień świąt, albo zamiast ciasteczek....
ale mi pomysł super poddałaś
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ciasto marchwiowe Pyycha, lubię je bardzo Robiłam kiedyś wg przepisu z Moich wypieków - właściwie jak 99% wypieków
no właśnie szukałam na Moich Wypiekach- ale jest tylko takie z serkiem i z orzechami.. i nie wiem czy to nie za duże udziwnienie...

znalazłam jeszcze taki prosty przepis
http://www.poezja-smaku.pl/ciasto-marchewkowe/
wydaje się prosty i przyjemny

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Super pomysł, ja w zeszłym roku tak zrobiłam i wszyscy byli zadowoleni
ja to mam głowę do dobrych pomysłów, tylko czasem z wykonaniem gorzej
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 14:34   #4770
Lublana
Zadomowienie
 
Avatar Lublana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 005
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
już się nie mogę doczekać pieczenia ciasteczek z dzieckiem ale będzie zabawa! ja strasznie lubiłam zabawę w pieczenie ciast i ciasteczek jak byłam mała i patrzenie jak ciasto rośnie, i te zapachy
ja teżale to chyba dopiero 4-5 latki ogarną temat co nie? Nie znam się na dzieciach

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ja to mam głowę do dobrych pomysłów, tylko czasem z wykonaniem gorzej
ja tak mam odkąd zaszłam w ciążę, chce mi sie niby robić, nawet kupuje składniki po czym nie robię
Lublana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.