Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 15:08   #4741
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak się pozbieram to napewno napiszę
Ok, będę czekać. Odpocznij teraz sobie
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:27   #4742
Huppe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Atoska, oliwka - GRATULACJE
adzipersik - nie poddawaj sie!
Huppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:28   #4743
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Dziewczyny Gratulacje

ja sama strasznie się męczyłam ze zdaniem prawka...ale udało się we wrześniu ups... na szczęście więc życzę powodzenia Wam w czasie egzaminów i cieszę się Waszym szczęściem i razem z Wami się smutam...
Za ostatnim razem jak jechałam do WORD-u to nie miałam czasu myśleć o egzaminie bo bym zaspała, tylko biegiem budziłam mamę zjadłam szybko i heja na egzamin, bardziej się bałam ze się spóźnię no i egzaminator był spoko
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:34   #4744
carri_esce
Raczkowanie
 
Avatar carri_esce
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 191
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak to się mówi... do 5 razy sztuka? Dziękuję za kciuki moje kochane kobietki. 27.03. podejście nr 5!Mówi to chyba samo za siebie!!! Nawet nie pytajcie w jaki sposób oblałam bo wstyd się przyznać. Stres wygrał! To, co zrobiłam, nigdy mi sie na jazdach nie zdarzyło. Bilans wyrównany. Jedna wygrana i jedna przegrana. Egzaminatora miałam fajnego, placyk - bez problemu, ale co z tego?!!! I znów głupie myśli, że się nie nadaję... Ale troszkę jeszcze powalczę - do końca ważności teorii, później - poważnie się nad tym zastanowię, czy jest sens w to inwestować.
Oj tak mi przykro, szkoda ale tak jak piszesz, bedzie do 5 razy sztuka, 27go ma byc zdane Nie ma co wstydzic sie bledow, nawet tych glupiutkich, wiadomo ze stres robi swoje. Glowka do gory! Moze Tż Cie nie wspiera ale my Cie wspieramy
__________________

"...Never give up! It's such a wonderful life..."


27.02.2004r.
27.06.2010r. - PIERWSZE "TAK"
15.07.2010r. - MGR!


carri_esce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:45   #4745
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiewioora1 Pokaż wiadomość
No dobrze, nie musi, ale mam nadzieję, że się uda i życze Ci tego z całego serca.

Wiesz, powiem Ci, że też bym się rozkleiła... można sobie wmawiać że sie nie rozklei, że sie nie przejmuje itd. a nerwy i tak zrobią swoje
A Twojemu TŻowi na pewno bardzo zależy, żebyś zrobiła prawko i dlatego się troszkę zdenerwował. Myślę, że Twój TŻ jest po prostu poddenerwowany tak jak Ty, faceci czasem nie potrafią wczuć się w sytuację... i dziwnie reagują
Dobrze, że mam jeszcze Was! Mój TŻ to ogółem taki trochę nerwusek nieagresywny jest ale idzie przywyknąć ale w takich chwilach to akurat nerwy powinien schować w kieszeń. Będę milczała dopóki sobie nie uzmysłowi jak powinien się zachować ! Taka wredna będę!

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;11411197]adzipersik strasznie mi przykro, że Ci się nie powiodło .
Walcz dalej - jeszcze się "załapiesz" na szczęśliwą serię marcową, więc jeszcze w tym miesiącu będziemy cieszyć się z Twojego sukcesu [/quote]Uffff... tak wierzyłam w tą marcową passę... Przed wyjściem z domu dostałam też na szczęście konia dojechanego - taki niby talizman, tak sie nazywający, wierzę już w każdy gadżet, który ma niby pomóc, a tu niestety nic mi szczęścia nie chce przynieść w kwestii prawa jazdy!

Cytat:
Napisane przez Huppe Pokaż wiadomość
Atoska, oliwka - GRATULACJE
adzipersik - nie poddawaj sie!
Jeszcze się nie poddam, jeszcze powalczę ale jak długo dam radę?!Zobaczymy! Dziękuję za dodawanie ducha walki

Cytat:
Napisane przez carri_esce
Oj tak mi przykro, szkoda ale tak jak piszesz, bedzie do 5 razy sztuka, 27go ma byc zdane Nie ma co wstydzic sie bledow, nawet tych glupiutkich, wiadomo ze stres robi swoje. Glowka do gory! Moze Tż Cie nie wspiera ale my Cie wspieramy
Ciężko z tą głową do góry, bo mnie boli przez te stresy! Tak jest! Ma być zdane! Ale obiecać nie mogę! Tak wspieracie - i to nawet baaaaaardzo!Dziękuję:dzie kuje-kwiatek:.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła

Edytowane przez adzipersik
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:48
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:05   #4746
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

adziku myślałam dziś o Tobie cały dzień.. tak mi przykro że Ci się nie udało
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:07   #4747
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Wielkie gratulacje

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Bylam sie zapisac na egzamin a więc podejście numer dwa- jutro 13 w piątek o godzinie 11
Oby byl to szczescily dzien
Ale szybki termin Życze powodzenia jutro i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak to się mówi... do 5 razy sztuka? Dziękuję za kciuki moje kochane kobietki. 27.03. podejście nr 5!Mówi to chyba samo za siebie!!! Nawet nie pytajcie w jaki sposób oblałam bo wstyd się przyznać. Stres wygrał! To, co zrobiłam, nigdy mi sie na jazdach nie zdarzyło. Bilans wyrównany. Jedna wygrana i jedna przegrana. Egzaminatora miałam fajnego, placyk - bez problemu, ale co z tego?!!! I znów głupie myśli, że się nie nadaję... Ale troszkę jeszcze powalczę - do końca ważności teorii, później - poważnie się nad tym zastanowię, czy jest sens w to inwestować.
Szkoda
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:10   #4748
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

a mam takie pytanie ktora z was zdawala/zdaje w rzeszowie??? tak z ciekawosci pytam
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:10   #4749
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

(3/12/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:15   #4750
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
adziku myślałam dziś o Tobie cały dzień.. tak mi przykro że Ci się nie udało
To miłe strawbereczko z Twojej strony! Ostatnie dni marca- muszą okazać się szczęśliwe!!!! Cholernie diabelnie piekielne uczucie!!! Idę zaraz do sklepiku - po winko, nie mogę uczcić zdanego egzaminu to uczczę niezdany!
madziooniu ... masz rację - szkoda ale jakoś trzeba z tym żyć trzeba dalej Dziękuję~!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:19   #4751
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
(3/12/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Witaj w klubie, ciekawe ile teraz poczekamy na plasticzek
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 16:52   #4752
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

chcialabym sie wlasnie zapytac, po jakim czasie po wyswietleniu na stronie tego komunikatu prawko bylo do obdioru? oczywiscie pytam sie kobitek, ktore zdaly albo sa w tym temacie obyte
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:17   #4753
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

adzipersik nie poddawaj się i wierz w swoje umiejętności. Szkoda, że się nie udało, ale będziesz mieć prawko, ja to wiem. Jeśli nie chcesz, to nie pisz co sie stało, ale powiedz chociaż pa jakich ulicach mniej więcej jeździłaś droga Łodzianko. Byłaś na Rondzie Solidarności, na Bałutach może?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:25   #4754
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak to się mówi... do 5 razy sztuka? Dziękuję za kciuki moje kochane kobietki. 27.03. podejście nr 5!Mówi to chyba samo za siebie!!! Nawet nie pytajcie w jaki sposób oblałam bo wstyd się przyznać. Stres wygrał! To, co zrobiłam, nigdy mi sie na jazdach nie zdarzyło. Bilans wyrównany. Jedna wygrana i jedna przegrana. Egzaminatora miałam fajnego, placyk - bez problemu, ale co z tego?!!! I znów głupie myśli, że się nie nadaję... Ale troszkę jeszcze powalczę - do końca ważności teorii, później - poważnie się nad tym zastanowię, czy jest sens w to inwestować.

oliwka - gratuluję

A zdającym jutro - pozytywnych wyników życzę! Starajcie się nie stresować dziewczynki bo stres jest naprawdę zgubny!!!
Kochana przykro mi! Ale i tak będę dalej trzymała za Ciebie kciuki! Jak najmocniej!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:43   #4755
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Dziewczyny dziękuję!

Ja na pocieszenie opiszę swoja historię

1 podejście - godzina 21 z minutami wyjeżdżam staje na stopie stoję dłuższy czas mowie do egzaminatora ze muszę podjechać bo nie widzę w tym momencie jadący samochód z lewej strony skręca w ulice z której wyjeżdżam i w ostatniej chwili odmyślił się i jedzie prosto parę cm obok mnie przejeżdża egzaminator ulewa mnie no dobra zonk był nie moja wina w sumie ale niech będzie

2 podejście - ha ha ha zdałam wróciłam do Wordu jeszcze przed samym wordem robiłam nawracanie z wykorzystaniem wstecznego ciesze się prawie mi łzy lecą ale mówię nie powstrzymam się no i pani zaczyna mówić i na sam koniec że niestety ale to nie to i nie zdałam brak poważniejszego błędu hyh wkurzona na maksa żałuję że się nie odwołałam bo bym miala z głowy

3 podejście - wszystko ok jazda już ponad 30 minut wracam do wordu nawet jezdziałm trasami których nie znałam ale to dobrze bo bez problemu sobie poradziłam i no i jadę i pan mówi że na najbliższym rondzie w prawo wiec zjechałam sobie pan coś tam zagadał ja patrze ZIELONA STRZAŁKA I CZERWONE ŚWITAŁO wszyscy przede mną jadą to i ja jadę .... dalej nie muszę pisać tylko tyle że tu już się sama ze swej głupoty śmiałam bo wiedziałam że zatrzymać się trzeba ale nikogo nie było nikt nie jechał zwolniłam i to wszystko

4 podejście - od którego się odwołałam ale nie uznali mi chyba tylko potwierdzili że pan gadał przez telefon paskudna pogoda deszcz padał że wycieraczka nic nie dała i tu był już stres ze niby za łuk wyjechałam gdzie wiedziałam ze wyjadę i pokazywałam do niego ze chce jeszcze raz spróbować a on nic dopiero jak myślałam ze mam cofnąć i jeszcze raz to wyjechałam i pan skończył gadać i powiedział ze oblałam

na szczęście długo nie czekałam bo półtora tygodnia akurat 4 marca w urodzinki na 8 rano miałam termin

5 podejście - TERAZ ZDAŁAM NAPRAWDĘ ZDAŁAM !!! ale to była komedia myślałam że tym razem nie wsiąde do samochodu bo światła drogowe nie chciały mi sie właczyć hehe nie wiedziałam gdzie w ogóle masakra z palcem nigdy problemu nie miałam wyjerzdzam z placu a pan mi po hamlcu ze gdzie jade a ja no prosto a on do mnie a z ręcznego a ja no nie mówił pan to myślałam że nie trzeba on na to że źle myślalam ledwo wyjechałam zaczął do mnie że "ta pani racji nie ma jak pani jezdzi a pani składa skargi wnioski zażalenia" to ja już sobie myślę że no zdałam to prawko chyba za 20 razem teraz mi nie popuszczą jechalam tak o sobie pełno pieszych na drogach nawet kobieta która szła przeszło 10 metrów z oczami w torbie przez pasy odważna babka na sam koniec przy nawracaniu samochód mi zgasł po prostu najgorsza jazda z tych wszystkich egzaminów według mnie i zdałam wiec dziękuje Bogu za ten prezent i że już nie muszę więcej się nerwować z nimi

A teraz czekam tylko na prawko i będę uczyć się jak jeździć bo ta nauka była jak jeździć na egzaminie żeby zdać
dziś dostałam prawko od mojego tż narysował nawet mój portret Kategoria M na Motorynke naśmiałam się

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:01
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:46   #4756
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

adzipersik Przykro mi bardzo, że nie udało się tym razem... ale jak tak patrze na Twój avatar to nie potrafię sobie wyobrazić, że smucisz się i jesteś zrezygnowana, za dużo w nim szczęścia i radości, myślę że na co dzień tez taka osóbką jesteś więc główka do góry. A TŻ pewnie zdenerwowany był na egzaminatorów, w końcu on też chyba zdawał prawko i wie jak się to odbywa

Paati89 termin rzeczywiście ekspresowy przynajmniej mniej czekania a co za tym idzie mniej stresowania się
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:48   #4757
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:52   #4758
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Uffff... tak wierzyłam w tą marcową passę... Przed wyjściem z domu dostałam też na szczęście konia dojechanego - taki niby talizman, tak sie nazywający, wierzę już w każdy gadżet, który ma niby pomóc, a tu niestety nic mi szczęścia nie chce przynieść w kwestii prawa jazdy!
.
Marzec jeszcze trwa A Ty następne podejście masz jeszcze w marcu, prawda? Więc jeszcze nie trać wiary A konia dojechanego też muszę sobie sprawić
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:57   #4759
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana
to moze napisz podanie, ze kończy Ci się teoria i prosisz o przyspieszenie? u mnie takie podania rozpatrywali od ręki, nawet gotowy wzór podania Panie w okienku miały
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 18:05   #4760
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

""to moze napisz podanie, ze kończy Ci się teoria i prosisz o przyspieszenie? u mnie takie podania rozpatrywali od ręki, nawet gotowy wzór podania Panie w okienku miały ""

Przy okienku wisi wielka kartka z napisem że ze względu na dużą liczbę osób i odległe terminy nie przyjmują prośb o przyśpieszenie terminu
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:06   #4761
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak to się mówi... do 5 razy sztuka? Dziękuję za kciuki moje kochane kobietki. 27.03. podejście nr 5!Mówi to chyba samo za siebie!!! Nawet nie pytajcie w jaki sposób oblałam bo wstyd się przyznać. Stres wygrał! To, co zrobiłam, nigdy mi sie na jazdach nie zdarzyło. Bilans wyrównany. Jedna wygrana i jedna przegrana. Egzaminatora miałam fajnego, placyk - bez problemu, ale co z tego?!!! I znów głupie myśli, że się nie nadaję... Ale troszkę jeszcze powalczę - do końca ważności teorii, później - poważnie się nad tym zastanowię, czy jest sens w to inwestować.

oliwka - gratuluję

A zdającym jutro - pozytywnych wyników życzę! Starajcie się nie stresować dziewczynki bo stres jest naprawdę zgubny!!!


Kochanie ja dziś miałam 5 raz Tak więc Tobie na pewno się uda już następnym razem Nie załamuj się. Widzisz, że każda z Nas w końcu zdaje. Mówie teraz już bez emocji, z czystym racjonalizmem Bo wcześniej muszę przyznać, ze targały mną emocje. Widzisz, że niektóre z Nas zdają za 1, a niektóre za 7 czy więcej. Nie sztuka moim zdaniem zdać za 1, ale za tym 7,8 itd i się nie poddawać, walczyć dalej i nie dać się im zbyć!!!




Co do mojego egzaminu.. Miałam świetnego egzaminatora. Na prawdę, fajny egzaminator to 80% sukcesu.. Od początku się śmiał, uśmiechał i w ogole. Przez całą jazdę miał sluchawkę w uchu i słuchał mp3 ^^. Juz na placu mi podpowiadał ze światłami, pytał ktory łuk chce itd. Raz przekroczylam trochę prędkość (było ograniczeni4 do 40, którego nie zauwazyłam) więc mnie upomniał - później już uważniej na znaki patrzyłam Później jechałam ciągle lewym pasem, bo zapomniałam zmienić na prawy i powiedział żeby się to już nie powtórzyło, bo będzie po egzaminie. Potem juz ładnie jechałam prawym- aż mnie pochwalił I jeszcze miałam wtope, bo jak stałam na stopie (przy nakazie jazdy w prawo) zapomniałam kierunkowskazu:P Za to już spokojnie jakiś gbur by mnie obłał, a on tylko - oszczędza Pani żarówki?:P I znow się smiał

Ogólnie jeździłam ok 40-50 minut- nie wiem dokładnie, bo nie patrzylam na zegarek Może to i dobrze. Ogolnie dłuzyło mi sie, ciągnał mnie w głupie miejsca tychów - w sumie w niektorych miejscach nawet nie byłam:P Dużo rond, parkowanie prostopadłe tylko, na skrzyzowaniach prawie cały czas prosto, raz tylko w lewo. Zawracanie na rondzie.

Jak już powiedział,że będziemy wjeżdzać do ośrodka to miałam nadzieje, ze juz zdalam, ale modlilam sie w duchu, zeby nie powiedział mi na placu ze oblalam ^^.. Powiedział, ze pozytywny, ja mu ze nie wierze, ze bardzo dziekuje itd itp Jak wyszlismy z autka to powiedział, że wymusiłam w jednym miejscu, ale dobrze sobie radzę i dlatego nic nie powiedział. Mówie mu ze 4 miesiace autem nie jezdzilam, aon ze tymbardziej gratuluje, bo bardzo dobrze mi idzie Pozyczył szczerokiej drogi, ja jeszcze raz podziekowałam i poszłam)) Pozniej jak przechodzilam kolo tych ludzi co czekali na egzamin, a ja sie cieszylam to az bylo mi ich żal((

Oplacilam, podmienilam zdjecie (nie oddala mi starego...) no i czekam na komunikat na stronie
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:10   #4762
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana

Nie smutaj się. Jeśli moge się zapytać to który był to twoj egzamin??
Fakt odległy termin, ale teraz tak wyćwiczysz sobie łuk że napewno wyjezdziesz na miasto i zdasz.
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:14   #4763
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
""to moze napisz podanie, ze kończy Ci się teoria i prosisz o przyspieszenie? u mnie takie podania rozpatrywali od ręki, nawet gotowy wzór podania Panie w okienku miały ""

Przy okienku wisi wielka kartka z napisem że ze względu na dużą liczbę osób i odległe terminy nie przyjmują prośb o przyśpieszenie terminu
Boże.. jaka masakra.. to może jedź do innego ośrodka?
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:29   #4764
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
chcialabym sie wlasnie zapytac, po jakim czasie po wyswietleniu na stronie tego komunikatu prawko bylo do obdioru? oczywiscie pytam sie kobitek, ktore zdaly albo sa w tym temacie obyte

W moim przypadku to było 6 dni od ukazania się tego komunikatu: komunikat miałam we wtorek, odbiór w kolejnym tygodniu w poniedziałek


Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana
Strasznie mi przykro
Ja też za pierwszym razem oblałam na łuku, na drugi termin czekałam ponad 3 miesiące (bo po miesiącu czekania musiałam przekładać - oczywiście nie dało rady na wcześniej, tylko na później) .
Nie załamuj się - kolejnym razem Ci się powiedzie

Edytowane przez 72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:30
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:29   #4765
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
""to moze napisz podanie, ze kończy Ci się teoria i prosisz o przyspieszenie? u mnie takie podania rozpatrywali od ręki, nawet gotowy wzór podania Panie w okienku miały ""

Przy okienku wisi wielka kartka z napisem że ze względu na dużą liczbę osób i odległe terminy nie przyjmują prośb o przyśpieszenie terminu
Przecież od kwietnia będą mieć obowiązek wyznaczenia terminu w ciągu miesiąca, nie wiem czy to pewne w 100% ale z tego co czytałam to już większość ośrodków przygotowuje się do tego... więc może jeszcze nic straconego.
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:31   #4766
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

To był mój pierwszy egzamin. Łuk zawsze wychodził mi idealnie, a dzisiaj potrąciłam pachołek. Nie chcę zmieniać ośrodka egz bo na nowo musiałabym wykupić większą liczbę godzin aby dobrze poznać miasto. Jastrzębie można powiedzieć że już na tyle znam, chociaż jest godzinę drogi od mojego miasta. A to najbliższy ośrodek. Teraz przynajmniej wiem jak wygląda egzamin ,więc może następnym razem będzie mniej stresu i się uda.
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:32   #4767
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
Boże.. jaka masakra.. to może jedź do innego ośrodka?

strawberka tylko że w najbliższej okolicy WORDu w którym zdaje Gosik chyba w każdym ośrodku WORD czeka się 2 miesiące albo i dłużej
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:54   #4768
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Jak to się mówi... do 5 razy sztuka? Dziękuję za kciuki moje kochane kobietki. 27.03. podejście nr 5!Mówi to chyba samo za siebie!!! Nawet nie pytajcie w jaki sposób oblałam bo wstyd się przyznać. Stres wygrał! To, co zrobiłam, nigdy mi sie na jazdach nie zdarzyło. Bilans wyrównany. Jedna wygrana i jedna przegrana. Egzaminatora miałam fajnego, placyk - bez problemu, ale co z tego?!!! I znów głupie myśli, że się nie nadaję... Ale troszkę jeszcze powalczę - do końca ważności teorii, później - poważnie się nad tym zastanowię, czy jest sens w to inwestować.

oliwka - gratuluję

A zdającym jutro - pozytywnych wyników życzę! Starajcie się nie stresować dziewczynki bo stres jest naprawdę zgubny!!!
Kurczę strasznie mi przykro Ale wiem, że jesteś silną kobietą, i poradzisz sobie spokojnie nastepnym razem Życzę Ci tego z całego serca

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana
Szkoda, ale nie poddawaj się. Trzymam kciuki
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 18:55   #4769
ixi_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 103
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Niestety ja też dzisiaj poległam i to na łuku jedyna z rzeczy której byłam pewna że się uda. Najgorsze jest to że w Jastrzębiu są baardzo odległe terminy. Na poprawkę czeka się dwa miesiące. Ja mam termin na 11 maja., a jak znów obleję to ponownie czeka mnie teoria bo upłynie pół roku. Jestem załamana
Widzisz Gosik... u nas to samo, w BB zdawalam dwa dni temu i mam termin na 6 maja... a kolega z kursu, ktory zaczelismy razem w polowie listopada zdaje w JZ i ma teorie... 10 kwietnia!!!!

adzipersik nie martw sie, ja tez nie wyjechalam z placu, wczoraj jeszcze gryzlo, ale dzis juz olewka to tylko egzamin z prawka jazdy, nikt glowy nie urywa, ze szkoly nie wyrzucaja, przy zachowaniu spokoju i odrobinie szczescia nam tez sie powiedzie

gratuluje Nowym Szczesliwym Paniom Kierownicom brawo dziewczynki!
i bardzo dziekuje za wsparcie!!!

ixi_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:00   #4770
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków;) cz. IV

Cytat:
Napisane przez ixi_84 Pokaż wiadomość
Widzisz Gosik... u nas to samo, w BB zdawalam dwa dni temu i mam termin na 6 maja... a kolega z kursu, ktory zaczelismy razem w polowie listopada zdaje w JZ i ma teorie... 10 kwietnia!!!!

Na Śląsku chyba w każdym z ośrodków WORD czas oczekiwania na egzamin to 2 miesiace i na dodatek nie ma już egzaminów łączonych
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.