Styczniowe mamusie 2015, cz. IX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 15:39   #4741
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
alb też mi się wydaje,że pierwsza ciąża była lżejsza albo nie pamiętam tej końcówki.
wiem,że strasznie zirytowana chodziłam po terminie
Ja tez stwierdzam, ze pierwsza ciąża lżejsza, za to ta mi minęła super szybko
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:44   #4742
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy wyjdę. Dziewczyna obok miała ciecie wczoraj o 6 a powiedzieli jej ze może nawet jutro wyjdzie. A w moim przypadku mają zastrzeżenia do macicy ale mówią ze to dlatego że była bardzo rozciąganieta przez mojego konkretnego dzidziusia
potrzymają ile będzie trzeba, przynajmniej pod kontrolą zostaniesz szybko minie
Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wygladaja u was skurcze przepowiadajace? Wiadomo ze to właśnie skurcz? Czy mocno boli? Bo nie wiem czy takie mrowienie brzucha mozna potraktować jako skurcz ;-) chyba nie co?
ja nie mam pojęcia, bo albo ich nie było u mnie albo nie rozpoznałam
Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Nuna dokładnie! My rodzace bardzo liczymy na pomoc położnych a nie że ona ma zły humor to będzie miała nas w d...szczególnie ze ja jestem pierworodka to chciałabym trafić na fajna i odpowiedzialna położna a nie jakiegoś hama
Misia moglaby nią być
ja już dla tż zapowiedziałam,że jeżeli jakaś suka się trafi to zrobię awanturę. Liczę na to,że będzie mnie traktować jak człowieka i ma być miła. Jak o coś zapytam to ma odpowiedzieć. Dodatkowo jeżeli usłyszę "zamknij mordę" podczas skurczu to ją chyba opluję. Jestem nastawiona, że będę zgłaszać, jeżeli będzie jakąś piczką myślę, że jak jedna z drugą dostanie skarg, to przy obrażeniu kolejnej pacjentki się zastanowi.
Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Tak się cieszę ,że za tydzień będę wiedziała na czym stoję ,że sobie nie wyobrażacie...
zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
pytanie z innej beczki: kończy mi się mleczko dla ciężarnych do ciała z Babydremas (może na jutro starczy) i zastanawiam się, czy jest sens kupować nowe, czy jakieś inne?
Co doradzacie?
ja już nie kupuję, dziś dokończyłam Palmersa. Podkradnę oliwkę dzidziusiowi A po ciąży to już tylko jakieś balsamy antycelulitowe i masaże szczotką, chyba smerfetka o nich pisała? już szczotkę kupiłam
Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
ja się raz przeraziłam mocno jak zerknęłam na brzuch po tym, jak się po nim drapałam. takie sine pręgi były i pierwsza myśl- giga rozstępy. Ale były wielgaśne, normalnie zawał a to tylko moje pazury

Lilijka, Tobie kończy się mleczko, a mi witaminy. Będziecie się czymś suplementować dalej jak urodzicie? Tym samym zestawem co teraz?
tak, te same co teraz. Koniecznie z DHA, bo jem mało rzeczy zawierające te kwasy
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:55   #4743
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Lilijka (nie moge sie powtarzać ) co do tego ze wolisz byc szczęśliwym człowiekiem w pracy to powiem Ci ze ja wole byc sZcEsliwa po pracy kiedy to pozwolę sobie na przyjemności czy inne rzeczy dzieki pracy wlasnie bo co to byś sCEsliwym w pracy a potem narzekać ze sie zarabia najniższa krajowa.
I tu się nie zgodzę. Nie bedziesz szczęsliwa po pracy, jesli w robocie będziesz się wkurzać i męczyć. I nie uwierzę, jak powiesz, że trzeba się zahartować i pracy do domu nie przynosić

Cytat:
Napisane przez askaa02 Pokaż wiadomość
piękny brzuchol


Zaliczyłam dziś wizytę u gin, ktg ok, niby mam delikatne skurcze, których nie czuję nie wiem ile% bo nie spytałam, rozwarcie tylko 1cm, jak to powiedzial doktorek moge się tak pobujać z 2-3 tyg lub urodzić zaraz ja nie utyłam, ale brzuch urósł - pewnie od tego rozpychania się księżniczki

Wczoraj miałam ostatnie zajęcia na SR i babeczka zapuściła film o tym jak uspokajać dziecię, odnalazłam go, może któraś ma ochotę: https://www.youtube.com/watch?v=ZkEtLqNwywY
+


Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
melduje sie po wizycie Mala wazy 3400, wszystko na usg w porządku. Glowka bardzo nisko, szyjka na 1 cm trzyma, ale gin stwierdził, ze sie dzieje L4 do 20.01. W pt ide na ktg. Ciśnienie mam wysokie, na wizycie 140/85,mimo ze biorę 4x1 Dopegyt. W pt po ktg zadecyduje, czy nie zostawić mnie w szpitalu,ze względu na ciśnienie :/
Oby się unormowało to ciśnienie, bo szkoda zalegać w szpitalu.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:06   #4744
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

zrobiłam sobie obiad, a córka mi zjadła a niech jej na zdrowie
Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Lilijka (nie moge sie powtarzać ) co do tego ze wolisz byc szczęśliwym człowiekiem w pracy to powiem Ci ze ja wole byc sZcEsliwa po pracy kiedy to pozwolę sobie na przyjemności czy inne rzeczy dzieki pracy wlasnie bo co to byś sCEsliwym w pracy a potem narzekać ze sie zarabia najniższa krajowa.
mówimy o czasie w pracy, a nie po pracy - bo taki temat nie został poruszony... (też nie lubię się powtarzać)
no i co z tego, że po pracy pozwolisz sobie na przyjemności, jak przez te godziny w pracy będziesz się użerać z innymi ludźmi, którzy siedzą nad głową i zrzędzą itd. Jak tak ma to wyglądać to ja dziękuję, bo jednak atmosfera w jakiej się pracuje jest ważna, a przyjemności nie zawsze muszą kosztować (mowa teraz o tych po pracy)
Cytat:
Napisane przez askaa02 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dziś wizytę u gin, ktg ok, niby mam delikatne skurcze, których nie czuję nie wiem ile% bo nie spytałam, rozwarcie tylko 1cm, jak to powiedzial doktorek moge się tak pobujać z 2-3 tyg lub urodzić zaraz ja nie utyłam, ale brzuch urósł - pewnie od tego rozpychania się księżniczki
za wizytę
Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Lilijka, Tobie kończy się mleczko, a mi witaminy. Będziecie się czymś suplementować dalej jak urodzicie? Tym samym zestawem co teraz?
to też mi się kończy za pierwszym razem po porodzie nie byłam już taka konsekwentna, teraz muszę kupić witaminki..... hehe
Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
melduje sie po wizycie Mala wazy 3400, wszystko na usg w porządku. Glowka bardzo nisko, szyjka na 1 cm trzyma, ale gin stwierdził, ze sie dzieje L4 do 20.01. W pt ide na ktg. Ciśnienie mam wysokie, na wizycie 140/85,mimo ze biorę 4x1 Dopegyt. W pt po ktg zadecyduje, czy nie zostawić mnie w szpitalu,ze względu na ciśnienie :/
z wizytę
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Ja tez stwierdzam, ze pierwsza ciąża lżejsza, za to ta mi minęła super szybko
alb, Katerina, Kinqaa i cała reszta podwójnych mamuś podpisuję się pod tym zleciało jak nie wiem, ale druga ciąża dała mi w kość



aaaaa i nie lubię oliwek chyba dokupię tego Babydreamsa - jak mi się uda jutro
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:08   #4745
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Allgood tak tak to ja o tym pisalam i się zaatanawiam czy by już masaży na udach nie zacząć
Aa i jeszcze do tego "szczotkowania" ud polecam oliwke z Ziaji taka biało pomarańczowa! Rewelacja!
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:11   #4746
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

biedro87- spore już dzidzi

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
na pewno nie będzie Franek?
Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Niech Tz zabierze ode mnie tego przerosnietego plemnika
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Mnie podnoszą we dwóch, stary ciągnie, młody pcha ale siara
posikać się przez Was można, a pęcherz słaby

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
ja już dla tż zapowiedziałam,że jeżeli jakaś suka się trafi to zrobię awanturę. Liczę na to,że będzie mnie traktować jak człowieka i ma być miła. Jak o coś zapytam to ma odpowiedzieć. Dodatkowo jeżeli usłyszę "zamknij mordę" podczas skurczu to ją chyba opluję. Jestem nastawiona, że będę zgłaszać, jeżeli będzie jakąś piczką
ja czasem jestem harda i walczę o swoje, a czasem siedzę jak mysz pod miotłą i potem jestem zła na siebie, oby mąż mnie wspomógł w razie w

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
I tu się nie zgodzę. Nie bedziesz szczęsliwa po pracy, jesli w robocie będziesz się wkurzać i męczyć.
racja
szkoda, że ciężko pogodzić i zadowolenie i zarobki

i mimo, że wielu ludzi wie, na co się decyduje (jako tako) to większość zawodów jednak powinno zarabiać więcej, bo obecnie wiele zarobków urąga ludzkiej godności
z kolei nie docierają do mnie argumenty, że politycy zarabiają dużo, bo mają wysokie państwowe posady- a siedzą i ziewają, a taka pielęgniarka zaharowuje się przy pacjentach (i nie dziwię się, że przy niskiej płacy w końcu się wypala zawodowo)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:15   #4747
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Allgood tak tak to ja o tym pisalam i się zaatanawiam czy by już masaży na udach nie zacząć
Aa i jeszcze do tego "szczotkowania" ud polecam oliwke z Ziaji taka biało pomarańczowa! Rewelacja!
w sumie na udach można by masować. Miałam tę oliwkę, rzeczywiście była dobra. Ja teraz masuję się rękawicą pod prysznicem, ale to bardziej jak peeling a nie masaż ;/
Zrobię dziś ten szczotką. Rozstępów mi nie pogorszy?
Kiedyś rozbiłam jeszcze bańką chińską, ale tak k.... bolało,że przestałam chociaż znajome miały bardzo widoczną poprawę
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 16:17   #4748
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Allgood tak tak to ja o tym pisalam i się zaatanawiam czy by już masaży na udach nie zacząć
Aa i jeszcze do tego "szczotkowania" ud polecam oliwke z Ziaji taka biało pomarańczowa! Rewelacja!
Ja mam taką szorstką rękawicę i nią traktuję od jakiegoś czasu brzuch, pośladki i uda. A tej z ziaji nie widziałam. Musze się rozejrzeć.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:17   #4749
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
melduje sie po wizycie Mala wazy 3400, wszystko na usg w porządku. Glowka bardzo nisko, szyjka na 1 cm trzyma, ale gin stwierdził, ze sie dzieje L4 do 20.01. W pt ide na ktg. Ciśnienie mam wysokie, na wizycie 140/85,mimo ze biorę 4x1 Dopegyt. W pt po ktg zadecyduje, czy nie zostawić mnie w szpitalu,ze względu na ciśnienie :/
Brawa





Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
I tu się nie zgodzę. Nie bedziesz szczęsliwa po pracy, jesli w robocie będziesz się wkurzać i męczyć. I nie uwierzę, jak powiesz, że trzeba się zahartować i pracy do domu nie przynosić ;.

zgadzam się




Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
i mimo, że wielu ludzi wie, na co się decyduje (jako tako) to większość zawodów jednak powinno zarabiać więcej, bo obecnie wiele zarobków urąga ludzkiej godności
z kolei nie docierają do mnie argumenty, że politycy zarabiają dużo, bo mają wysokie państwowe posady- a siedzą i ziewają, a taka pielęgniarka zaharowuje się przy pacjentach (i nie dziwię się, że przy niskiej płacy w końcu się wypala zawodowo)
Dokładnie
I dodatkowo nie przemawia do mnie fakt ze przecież moglam zostać politykiem to tez bym miała kokosy. Niby tak ale trzeba tez byc uczciwym a. Oni nie są
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:21   #4750
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Ja mam taką szorstką rękawicę i nią traktuję od jakiegoś czasu brzuch, pośladki i uda.
do poszorowania jest też fajna gąbka SYRENA (z rossmanna), ale ja już nie daję rady, skrętność tułowia już nie ta
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:23   #4751
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
w sumie na udach można by masować. Miałam tę oliwkę, rzeczywiście była dobra. Ja teraz masuję się rękawicą pod prysznicem, ale to bardziej jak peeling a nie masaż ;/
Zrobię dziś ten szczotką. Rozstępów mi nie pogorszy?
Kiedyś rozbiłam jeszcze bańką chińską, ale tak k.... bolało,że przestałam chociaż znajome miały bardzo widoczną poprawę
Ee napewno nie pogorszy! Jestem pewna
Chyba też zakupie oliwke i będę się szczotkować! a co do baniek słyszałam o nich że są super ale boli to jak diabli :p
Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Ja mam taką szorstką rękawicę i nią traktuję od jakiegoś czasu brzuch, pośladki i uda. A tej z ziaji nie widziałam. Musze się rozejrzeć.
Brzuch to zaczęłam peelingiem teraz traktować a uda musze tez zacząć miesiąc regularnych masaży i będą piękne tylkp ciężko ta oliwke dostać
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 16:25   #4752
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Widzę grube tematy ..kto ile powinien zarabiać 😄 juz kiedyś pisałam.. Uważam ze lekarze powinni zarabiać adekwatnie do swojej wiedzy, doświadczenia i lat nauki 😉
Problem jest trochę inny- patrząc z perspektywy pacjenta w dość małym mieście (ponad 100tys mieszkańców ) więcej pokory by sie przydało bo w d.pach sie poprzewracało. Chodzą po oddziałach jak Bogowie.. A taki zawód zobowiązuje (pomagać ludziom a nie patrzeć z góry, osadzać itd. Nie można powiedzieć ze 100%ale jednak większość. W większych miastach to wyglada trochę inaczej- konkurencja większa (to są odczucia koleżanki która miała przyjemnośc pracować w szpitalu u mnie w mieście i w większym (ponad 500tys mieszkańców )

Akrolowa super ze KP 😊
Tak jak Karoloo pisała pokarmu bedzie więcej na 5/6 dobę
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:52   #4753
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

jasne super jest zarabiać dobrze ale też fajnie jest mieć zdrowie psychiczne.

a niestety im większe pieniądze tym większa odpowiedzialność i stres, kwestia wyboru, chociaż jestem ciekawa czy macierzyństwo u mnie przewartościuje podejście do pracy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:53   #4754
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez smerfetka2808 Pokaż wiadomość
Ee napewno nie pogorszy! Jestem pewna
Chyba też zakupie oliwke i będę się szczotkować! a co do baniek słyszałam o nich że są super ale boli to jak diabli

Brzuch to zaczęłam peelingiem teraz traktować a uda musze tez zacząć miesiąc regularnych masaży i będą piękne tylkp ciężko ta oliwke dostać
Ale kalafior! Wyczytalam o bialo pomaranczowej rekawicy, a nie oliwce

Banki bym chciaka wyproiwac. Chce tylko podejsc do kosmetyczki choc taz,zeby zobaczyc,jak ona to robi. Jak stwierdze,ze dam rade,to kupie takie banki
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:06   #4755
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Lilijka ja mam jeszcze oliwkę ciążowa z babydream i staram sie używać :

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Montanka teściowa była kilka razy u masażystki na bankach m.in mówiła ze boli 😞 cellulitu łatwo sie dorobić a usunąć masakra w dodatku bolesna 😛
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:15   #4756
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ellyunia Pokaż wiadomość
Lilijka ja mam jeszcze oliwkę ciążowa z babydream i staram sie używać :

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Montanka teściowa była kilka razy u masażystki na bankach m.in mówiła ze boli 😞 cellulitu łatwo sie dorobić a usunąć masakra w dodatku bolesna 😛
Ellyunia piękny podpis
Jak Majeczka ? Daje pospać ?
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:17   #4757
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Lilijka,Montanka ale nie mówimy o chorych sytuacjach gdzie w pracy ktos nad kims sie pastwi i zeby za wszelka cenę wytrzymać w takich warunkach -mówiłyśmy o ZAWODACH które dają odpowiednie zarobki. W każdym zawodzie mozna znalesc bardziej lub mniej stresujące miejsce pracy. Widzę ze sie nie zrozumiałysmy. A tam nie miało byc "powtarzać" tylko "powstrzymać " ;d

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

I zgadzam sie z ellyunia ;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:18   #4758
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ja tam za wiele nie mam tego cellulitu, po tej.diecie cukrzycowej sporo mi zeszlo,ale wlezc znow moze. Tak mi sie wydaje,ze to moze bolec.
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:18   #4759
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Ellyunia a Ty juz cos stosujesz ujędrniającego czy na cellulit? U mnie jakas masakra w tym temacie ;/
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 17:21   #4760
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Askaa dziękuje, córeczka nam sie udała ☺️ grzeczniutka, ładnie je, śpi, i wali takie miny ze można paść ze śmiechu. Jesteśmy zakochani w naszej księżniczce 😊 (jak wszyscy rodzice w swoich dzieciach)

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dusiolka ja oliwki dalej używam tej ciążowej. Niedługo ruszymy na spacery i mam nadzieje ze trochę wychodzę to dziadostwo 😄
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:26   #4761
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

A temat kto ile powinien zarabiać jest bardzo szeroki..i zalezy od bardzo wielu czynników. Pani na kasie nie bedzie nigdy zarabiała nie wiadomo ile bo jej zadaniem jest tylko skasowanie klienta ,pożyczenie miłego dnia i to wszystko. Zarobki musza byc adekwatne do wiedzy i umiejętności jakie sie posiada w danej dziedzinie i wykorzystuje w pracy,zaangażowania itp. Duzo by pisać :p

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
A temat kto ile powinien zarabiać jest bardzo szeroki..i zalezy od bardzo wielu czynników. Pani na kasie nie bedzie nigdy zarabiała nie wiadomo ile bo jej zadaniem jest tylko skasowanie klienta ,pożyczenie miłego dnia i to wszystko. Zarobki musza byc adekwatne do wiedzy i umiejętności jakie sie posiada w danej dziedzinie i wykorzystuje w pracy,zaangażowania itp. Duzo by pisać :p

Oo ellyunia a Kiedy pierwszy spacer ?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Ciekawe jak simonee ..pewnie juz tuli Malenstwo
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:27   #4762
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez ellyunia Pokaż wiadomość
Askaa dziękuje, córeczka nam sie udała ️ grzeczniutka, ładnie je, śpi, i wali takie miny ze można paść ze śmiechu. Jesteśmy zakochani w naszej księżniczce 😊 (jak wszyscy rodzice w swoich dzieciach)

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dusiolka ja oliwki dalej używam tej ciążowej. Niedługo ruszymy na spacery i mam nadzieje ze trochę wychodzę to dziadostwo 😄
aż się płakac ze wzruszenia chce jak czytam takie zdania te hormony

Odpukac, ale nie mam ani rozstępów, ani cellulitu (nowego - ciązowego, bo stary jest ) a przytyłam sporo, to chyba jednak geny, bo moja rodzicielka ma piękną skórę mimo swoich lat i trójki dzieci. Niesystematycznie, ale zużyłam cały duży bio-oil, a teraz mam jakiś olejek arganowy z bielendy. Strasznie jestem ciekawa jaką formę będzie miała skóra po porodzie.
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:30   #4763
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Askaa po porodzie to ja sie boje ze skóra brzucha bedzie zwisać..

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

A pomysleć ze przez cała ciaze byłam mega systematyczna w smarowaniu-jak z niczym nigdy ;p

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Rozstepy na brzuchu mam jasne ale tylko w miejscu gdzie Młoda strasznie sie wypinała ;d a w innych nie -oprócz cycow oczywiscie
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:30   #4764
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Po wizycie
Jestem nadal zamknięta, mam dobre wyniki i ciśnienie. Synek nie będzie olbrzymem bo szacowana waga 2700 g - ale to jest bardzo szacowane bo był problem z mierzeniem. Uciekał strasznie, cwaniaczek i trzeba było go długo mierzyć a i tak sądzę że został źle zmierzony :-D
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:31   #4765
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Zaczynam rozważać zmianę terminu cc. Tak mnie krocze boli że niedługo nie będę w stanie iść do toalety. Z domu już od świąt nie wychodzę. Masakra. Jak sobie pomyślę że z tym bólem miałabym czekać aż samo się zacznie a potem jeszcze urodzić sn to aż mi się słabo robi. Zastanawiam się czy iść jutro do lekarza ale szkoda mi 150 zł na wizytę bo właściwie to co mi lekarz pomoże? Oj słaby dzień mam dzisiaj...
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:32   #4766
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Ale kalafior! Wyczytalam o bialo pomaranczowej rekawicy, a nie oliwce

Banki bym chciaka wyproiwac. Chce tylko podejsc do kosmetyczki choc taz,zeby zobaczyc,jak ona to robi. Jak stwierdze,ze dam rade,to kupie takie banki

Ja właśnie muszę zobaczyć co mam w tym karnecie od siostry może są bańki to wyprobuje
Ja mam mega duży zawsze miałam z tym problem i muszę zacząć z nim walczyć wrrr
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:34   #4767
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Po wizycie
Jestem nadal zamknięta, mam dobre wyniki i ciśnienie. Synek nie będzie olbrzymem bo szacowana waga 2700 g - ale to jest bardzo szacowane bo był problem z mierzeniem. Uciekał strasznie, cwaniaczek i trzeba było go długo mierzyć a i tak sądzę że został źle zmierzony :-D

Taaa..juz tak niektore pisały a tu waga koło 4kg :d ( ja akurat nie uważam ze 4kg to jakos super duzo ;p )

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Smerf a wylukaj czy w tym spa jest taka kabina do ktorej sie wchodzi na rowerek albo orbitreka i pod wpływem podczerwieni/podciśnienia i wysiłku wspomaga redukcje cellulitu i tk tłuszczowej. Moja mama z siostra swego czasu systematycznie dosc chodziły o efekty rewelacyjne.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:36   #4768
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Taaa..juz tak niektore pisały a tu waga koło 4kg :d ( ja akurat nie uważam ze 4kg to jakos super duzo ;p ).
Wiem właśnie że Ma.ko i Akrolowa też miały mieć mniejsze dzieci. Wszystko się okaże po porodzie :-P
Ale 4kg to bym nie chciała rodzić...
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:37   #4769
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Po wizycie
Jestem nadal zamknięta, mam dobre wyniki i ciśnienie. Synek nie będzie olbrzymem bo szacowana waga 2700 g - ale to jest bardzo szacowane bo był problem z mierzeniem. Uciekał strasznie, cwaniaczek i trzeba było go długo mierzyć a i tak sądzę że został źle zmierzony :-D
Brawa





Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Zaczynam rozważać zmianę terminu cc. Tak mnie krocze boli że niedługo nie będę w stanie iść do toalety. Z domu już od świąt nie wychodzę. Masakra. Jak sobie pomyślę że z tym bólem miałabym czekać aż samo się zacznie a potem jeszcze urodzić sn to aż mi się słabo robi. Zastanawiam się czy iść jutro do lekarza ale szkoda mi 150 zł na wizytę bo właściwie to co mi lekarz pomoże? Oj słaby dzień mam dzisiaj...

a ty masz mieć planowaną cc czy sn?
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:38   #4770
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. IX

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Wiem właśnie że Ma.ko i Akrolowa też miały mieć mniejsze dzieci. Wszystko się okaże po porodzie :-P
Ale 4kg to bym nie chciała rodzić...

Ja pewnie bede miała okazje 😹
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 20:35:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.