Program Nowości Rossmann - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 10:07   #451
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Program Nowości Rossmann

Mi jeszcze 5 recek zostało do napisania. Dopiero wczoraj tak porządnie do tych recek przysiadłam. Jakoś mało miałam czasu na to w ostatnich tygodniach.

W ogóle to w żadnym rossie nie mogę dostać tej najnowszej odzywki z Isany z olejami, którą testowałam miesiąc temu - wszędzie rozkupiona A u mnie ona szybko idzie, bo TŻ mi ją podkrada, z teściową też się nią podzieliłam, bo jej się spodobała, to jej sporo odlałam. Mam nadzieję, że w końcu ją trafię - jak już znajdę to kupię chyba kilka tubek na zapas
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]

Edytowane przez zawiechaczarny
Czas edycji: 2014-10-08 o 10:09
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 12:01   #452
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Mi jeszcze 5 recek zostało do napisania. Dopiero wczoraj tak porządnie do tych recek przysiadłam. Jakoś mało miałam czasu na to w ostatnich tygodniach.

W ogóle to w żadnym rossie nie mogę dostać tej najnowszej odzywki z Isany z olejami, którą testowałam miesiąc temu - wszędzie rozkupiona A u mnie ona szybko idzie, bo TŻ mi ją podkrada, z teściową też się nią podzieliłam, bo jej się spodobała, to jej sporo odlałam. Mam nadzieję, że w końcu ją trafię - jak już znajdę to kupię chyba kilka tubek na zapas
Ooo, jak taka fajna to koniecznie muszę kupić - u mnie jak wszystkich kosmetyków nadmiar, tak odżywek brak. Na pewno ta będzie kolejna
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 19:00   #453
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Program Nowości Rossmann

..no i stało się. Pierwszy raz w mojej 3-miesięcznej Rossmannowej karierze dostałam e-maila o literówkach ;-) 3 razy czytam recenzję przed jej dodaniem, więc nie wiem o cóż mogło im chodzić
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 19:18   #454
kaate93
Zadomowienie
 
Avatar kaate93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 011
Dot.: Program Nowości Rossmann

A ja dostałam dzisiaj pierwszego kciuka w dół
Pociesza mnie fakt, że wszystkie recenzje pod tym produktem dostały kciuki w dół ludzie są niemożliwi...
kaate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:53   #455
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Program Nowości Rossmann

Zostało mi 9 recenzji, ale czasu dziś nie miałam. Muszę szybciutko nadrobić. Pewnie w poniedziałek będą zestawy do wyboru
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 10:39   #456
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Wiecie może czego spodziewać się w tym miesiącu? Może dadzą nam jakieś zestawy świąteczne do testowania? Już sama nie wiem...
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:52   #457
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Wiecie może czego spodziewać się w tym miesiącu? Może dadzą nam jakieś zestawy świąteczne do testowania? Już sama nie wiem...
Nie spodziewam się niczego, bo całe dnie mnie nie ma w domu, więc liczę na to, że w miarę ogarnięty zestaw mi zostanie
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 21:06   #458
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Program Nowości Rossmann

To co jutro filujemy na nowe zestawy?
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 09:08   #459
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Program Nowości Rossmann

A mnie, to nie wiem czy nie wyrzucą.
Jestem w programie od samego początku i pierwszy raz dostałam maila, że "słaba forma recenzji, proszę się bardziej postarać".
Jak ją przeczytałam, to faktycznie jakaś taka bez sensu była. Miałam ostre zapalenie ucha i pisałam recenzje na szybko, bo bałam się, że mi się pogorszy i nie dam rady napisać. Pamiętam tylko, że ta edytowana była ostatnią recenzją i już nie miałam kompletnie siły ;P Aż sprawdziłam inne moje wpisy i w sumie ok są.

Nie wiem co to będzie.
Z drugiej strony, jak widzę recenzje trzy zdaniowe "Bardzo dobry krem. Ładnie pachnie, nawilża, szybko się wchłania. Polecam!" to mnie szlag jasny trafia...
Nawet ta moja najgorsza recenzja, była chyba lepsza, niż to xD
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 11:11   #460
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ja miałam trzy recki edytowane, jedna to wiem czemu, bo literówek zapomniałam poprawić ale reszta była ok
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:07   #461
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
To co jutro filujemy na nowe zestawy?
Jutro, albo jeszcze dzisiaj Skoro już dziewczyny podostawały maile o moderowanych recenzjach, to może już dzisiaj będą pudełka. Też jestem ciekawa, co w nich będzie.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 14:14   #462
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Program Nowości Rossmann

My z TŻ na zmianę filujemy na pudełko, bo ja w tym tygodniu pracuję rano, a on popołudniu Mówiłam TŻ tylko, żeby nie brał mi zestawu z podkładem (bo na bank weźmie za ciemny kolor ) i kremów do twarzy, bo mam już swój stały repertuar w tej dziedzinie i nie chcę go zmieniać. No i jakby bardzo mu się spodobały zestawy męskie, to może zamówić męski - niech też ma coś z życia, za to że mi pomaga

Ja żadnego maila o błędach na razie nie dostałam. No i też mnie trafia jak widzę recenzje 2-3 zdaniowe
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:14   #463
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Program Nowości Rossmann

Dziewczyny, czy ja jestesem taka nienota, czy wy tez poprzez aplikacje mobilna nie mozecie korzystac z zakladki programu nowosci?
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:22   #464
kaate93
Zadomowienie
 
Avatar kaate93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 011
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ja jestesem taka nienota, czy wy tez poprzez aplikacje mobilna nie mozecie korzystac z zakladki programu nowosci?
też nie mam tej zakładki na tel
kaate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:47   #465
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
My z TŻ na zmianę filujemy na pudełko, bo ja w tym tygodniu pracuję rano, a on popołudniu Mówiłam TŻ tylko, żeby nie brał mi zestawu z podkładem (bo na bank weźmie za ciemny kolor ) i kremów do twarzy, bo mam już swój stały repertuar w tej dziedzinie i nie chcę go zmieniać. No i jakby bardzo mu się spodobały zestawy męskie, to może zamówić męski - niech też ma coś z życia, za to że mi pomaga

Ja żadnego maila o błędach na razie nie dostałam. No i też mnie trafia jak widzę recenzje 2-3 zdaniowe
Ja jutro rano muszę być wcześnie na nogach, więc jak się pojawi z samego rana to spoko, a jak później to fatalnie, ale szczerze mówiąc w tym miesiącu skoro nie mam pojęcia co w pudełkach będzie, to nie zależy mi aż tak bardzo na polowaniu, z każdego pudełeczka się ucieszę tak naprawdę
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:54   #466
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ale chyba pierwszy raz jest tak, że kompletnie nie wiemy czego się spodziewać? Na rossnet.pl nie ma żadnych nowych produktów w zapowiedziach. Trochę to jest niepokojące. Nie sądzicie?
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:04   #467
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Ale chyba pierwszy raz jest tak, że kompletnie nie wiemy czego się spodziewać? Na rossnet.pl nie ma żadnych nowych produktów w zapowiedziach. Trochę to jest niepokojące. Nie sądzicie?
Bo jakoś tak każde pudełko wybiegało co raz bardziej do przodu, poprzednie przecież było z nowościami na listopad, w gazetce były zapowiedzi dopiero tych produktów, które miałyśmy już przetestowane, więc jesteśmy dużo bardziej do przodu niż dawniej to było. Pamiętajmy jeszcze, że w zeszłym roku w grudniu pudełka nie było - ale to chyba jeszcze jedno teraz powinno być tak czy siak Bez stresu, pewnie faktycznie po prostu jesteśmy z testowaniem bardzo do przodu i dlatego nie ma jeszcze zapowiedzi.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:06   #468
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Bo jakoś tak każde pudełko wybiegało co raz bardziej do przodu, poprzednie przecież było z nowościami na listopad, w gazetce były zapowiedzi dopiero tych produktów, które miałyśmy już przetestowane, więc jesteśmy dużo bardziej do przodu niż dawniej to było. Pamiętajmy jeszcze, że w zeszłym roku w grudniu pudełka nie było - ale to chyba jeszcze jedno teraz powinno być tak czy siak Bez stresu, pewnie faktycznie po prostu jesteśmy z testowaniem bardzo do przodu i dlatego nie ma jeszcze zapowiedzi.
A w zeszłym roku w grudniu dostałyście wiadomość, że zestawów nie będzie?
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:39   #469
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ja miałam trzy recki edytowane, jedna to wiem czemu, bo literówek zapomniałam poprawić ale reszta była ok
Ja dość często dostaję info. o edycji, choć zazwyczaj literówek pilnuję. Może przecinka brakowało

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
A w zeszłym roku w grudniu dostałyście wiadomość, że zestawów nie będzie?
Ja kojarzę, że to był chyba listopad? No, długo bardzo nie było pudełek, aż straciłam nadzieję. Informacji z Rossnetu nie było żadnej.
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 16:18   #470
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ja dość często dostaję info. o edycji, choć zazwyczaj literówek pilnuję. Może przecinka brakowało



Ja kojarzę, że to był chyba listopad? No, długo bardzo nie było pudełek, aż straciłam nadzieję. Informacji z Rossnetu nie było żadnej.
Wydaje mi się jednak, że to był grudzień, bo pamiętam że byłam ciekawa czy dadzą coś świątecznego właśnie, a pudełka nie było wcale.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:53   #471
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Szkoda, że nie określają jasno kiedy będą zestawy. To trochę nie fair wobec uczestników, nie każdy może sobie pozwolić na to, aby czuwać cały dzień przed komputerem. Gdybyśmy wiedziały jakiego dnia są zestawy z pewnością wszyscy byliby zadowoleni.
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 16:57   #472
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Nie no to też ma jakiś sens, bo może jakby tyle osób zaczęłoby wybierać na raz to by wszystko klapnelo (chociaż moim zdaniem nie powinno, ale zawsze to jakieś wytłumaczenie)
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 17:15   #473
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Uważam, że najsprawiedliwiej to by było gdyby zestawy były dopasowane do naszych potrzeb, przecież znają preferencje każdego recenzenta, wybieranie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" jest krzywdzące dla tych co zalogują się za późno. Później dochodzi do sytuacji, że nastolatki wybierają zestawy 50+, bo takie zostały i same nie mogą nic przetestować, albo zestawy 30+, które nie są dla nich przeznaczone. Moim zdaniem to absurd.
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 17:29   #474
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Powinny być zestawy odgórnie przydzielone dla każdego skoro podaje się wiek, ewentualnie wybór spośród swojej kategorii.
Ale skoro zostają zestawy 50+ to oznacza to że pewnie mają niedobór takich osób, bo nagminnie nie można chyba wybierać zestawu nie ze swojej grupy.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 18:55   #475
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

W regulaminie jest jasno i wyraźnie napisane, że powinno się wybierać zestawy dostosowane do swojego wieku i jeśli tylko się da, to ja staram się tego trzymać. A recenzenci są chyba tak do programu wybierani, żeby z każdej grupy wiekowej była ich odpowiednia ilość. To, że nie jest zapowiedziane kiedy pojawią się zestawy według mnie nie jest żadną niedogodnością - raz trafię na nie na początku, raz nieco później, a i w jednym i w drugim przypadku część kosmetyków bardzo przypadnie mi do gustu, a część mniej. Ja lubię takie zaskoczenie, a nie zapominajmy też że w ogóle udział w tym programie jest rewelacyjną sprawą i nie ma sensu na głowie stawać żeby koczować przed komputerem bo kosmetyki i tak będą, i tak.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 06:15   #476
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ok, w porządku, nie neguję, że ogólnie to jest fajna sprawa po prostu chyba nie lubię niespodzianek, a już szczególnie mocno nietrafionych, bo potem tylko się frustruję, że mam czegoś kupę i nie mogę tego zużyć, a rozdać też już nie mam komu.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 06:35   #477
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ok, w porządku, nie neguję, że ogólnie to jest fajna sprawa po prostu chyba nie lubię niespodzianek, a już szczególnie mocno nietrafionych, bo potem tylko się frustruję, że mam czegoś kupę i nie mogę tego zużyć, a rozdać też już nie mam komu.
A to prawda, posiadanie 8 tuszy i tyle samo balsamów już po porozdawaniu też mi trochę nie na rękę a raczej mojej ograniczonej ilości szafek :p
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:26   #478
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Wydaje mi się jednak, że to był grudzień, bo pamiętam że byłam ciekawa czy dadzą coś świątecznego właśnie, a pudełka nie było wcale.

Aż sprawdziłam, jak to było naprawdę A więc jeden zestaw był do wyboru 27,09,2013, a następny dopiero 21,11,13. W międzyczasie jest mail z 8 listopada, ze można wybrać do testów farbę Accent
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:39   #479
elissien
Raczkowanie
 
Avatar elissien
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 133
Dot.: Program Nowości Rossmann

Wynika z tego, że zestawów w październiku nie było, czyli pewnie w tym miesiącu też nie będzie.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Bardzo prawdopodobne jest to, że po prostu nie mają dla nas zestawów. Tak wyprzedziłyśmy testowanie, że nie mają już dla nas produktów.
Mogliby chociaż się wysilić i napisać do Nas maila, że nie ma zestawów w październiku. Jak myślicie?
elissien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:47   #480
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Wynika z tego, że zestawów w październiku nie było, czyli pewnie w tym miesiącu też nie będzie.
---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Bardzo prawdopodobne jest to, że po prostu nie mają dla nas zestawów. Tak wyprzedziłyśmy testowanie, że nie mają już dla nas produktów.
Mogliby chociaż się wysilić i napisać do Nas maila, że nie ma zestawów w październiku. Jak myślicie?
Niekoniecznie, w tym roku może być inaczej

Ja tam niczego nie wymagam: ani maili, ani niczego, ciesze się z tego co jest i oby trwało jak najdłużej
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-28 14:12:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.