Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 18:46   #451
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ja tez mam cienkie, oklapniete i delikatne wlosy, na dodatek sie przetluszczaja u nasady i sa zniszczone na koncach, mialam krotka fryzure ale mi nie pasowala:/ dlatego postanowilam je zapuscic i zrobic trwala, ale ziolowa znacznie lagodniejsza od tej "tradycyjnej" (zwiekszy ona ich obietosc), planuje ja zrobic za okolo 3 miesiace dlatego juz teraz mocno je wzmacniam: robie raz w tygodniu maseczke z olejku rycynowego + cytryny i jajka, uzywam szamponu z czarnej rzepy, wcieram odzywke wzmacniajaca koncowki z serii Gliss Kur, zazwyczaj chodze w wlosach rozpuszczonych ale zawsze jak jestem w domu wiaze je gumka do wlosow bez metalowych "czesci" (kurde nie wiem jak to napisac, ale chyba wiadomo o co chodzi czesto takie czesci zahaczaja o wlosy i je niszcza :/), jesli sa wysoko zwiazane nie oceraja sie o ramiona czy o ubrania i sie nie niszcza, pije codziennie herbate ze skrzypu polnego(za okolo 4zl mozna kupic 20 saszetek) wiec jest znacznie tansza od roznych suplemetow diet no i nie zawiera chemii slyszalam tez o piciu drozdzy:/ kurde jestem az tak zdesperowana ze postanowilam je pic:P aha i obiecuje ze wyprobuje WAXa
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 13:06   #452
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ja mam teraz rozjasnione na blond i o wiele wiecej problemow niz farbowalam na ciemno. wczesniej, chociaz cienkie, byly sliskie i lsniace ale przyklapniete. teraz sa puszyste ale srednio sie blyszcza i sa bardziej zniszczone. i tak zle , i tak niedobrze
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 14:13   #453
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Question Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

natknelam sie na wzmainke o ziolowej trwalej- moglybyscie cos o niej napisac? chcialabym ja sprobowac ale boje sie czy nie zaszkodzi moim piorkom.. pewnie jest delikatniejsza od normalnej trwalej? i jak dlugo sie utrzymuje?
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:31   #454
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Do "*sloneczko*": trwała ziołowa kosztuje okolo 70-80zl utrzymuje sie na wlosach okolo 3-4 miesiecy, jest znacznie delikatniejsza od zwyklej trwalej, rozmawialam z fryzjeka i mowila zeby wlosy nie byly rozjasniane, bo wiadomo sa przez to znacznie oslabione, oczywiscie przed sama trwala trzeba je wzmacniac ja ja planuje i juz miesiac przed zaczynam je do tego przygotowywac (tak mi fryzjerka radzila) aha i jeszcze jedno fryzjerka musi wlosy zobaczyc i ocenic czy dadza sobie rade pozdrawiam
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:51   #455
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
ja mam teraz rozjasnione na blond i o wiele wiecej problemow niz farbowalam na ciemno. wczesniej, chociaz cienkie, byly sliskie i lsniace ale przyklapniete. teraz sa puszyste ale srednio sie blyszcza i sa bardziej zniszczone. i tak zle , i tak niedobrze

No własnie ja mam ten sam problem . Rozjasnilam sobie, bo w takich wygladam lepiej, ale sa ogolnie w gorszej kondycji wiec czuje sie gorzej. Jak farbowalam na ciemno, to wygladaly o niebo lepiej , ale znowu ja w ciemniejszych wygladalam zle. No i jak tu dogodzic Teraz mnie bardzo korci, zeby znowu przyciemnic i zeby nie były takie sianowate i szorstkie.\

Finlora a jaką farbką farbowałaś ?
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:58   #456
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
No własnie ja mam ten sam problem . Rozjasnilam sobie, bo w takich wygladam lepiej, ale sa ogolnie w gorszej kondycji wiec czuje sie gorzej. Jak farbowalam na ciemno, to wygladaly o niebo lepiej , ale znowu ja w ciemniejszych wygladalam zle. No i jak tu dogodzic Teraz mnie bardzo korci, zeby znowu przyciemnic i zeby nie były takie sianowate i szorstkie.\

Finlora a jaką farbką farbowałaś ?
no dokladnie, ja tez mialam ostatnio ochote przyciemnic znowu ale Wszyscy mi odradzili. powiedzieli ze wygladam 100 razy lepiej w jasnych no to sie mecze
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 16:11   #457
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
No własnie ja mam ten sam problem . Rozjasnilam sobie, bo w takich wygladam lepiej, ale sa ogolnie w gorszej kondycji wiec czuje sie gorzej. Jak farbowalam na ciemno, to wygladaly o niebo lepiej , ale znowu ja w ciemniejszych wygladalam zle. No i jak tu dogodzic Teraz mnie bardzo korci, zeby znowu przyciemnic i zeby nie były takie sianowate i szorstkie.\

Finlora a jaką farbką farbowałaś ?
Londa Color Naturals - kolor hebanowy brąz Po raz pierwszy mam taki ciemny kolor, prawie czarny, ale jest super! Nie mam pojęcia jak szybko będzie się zmywał z włosów, ale jak na razie to najlepsza farba, jaką kiedykolwiek farbowałam swoje kłaczki - a trochę już ich było Wystawiłam Londzie bardzo dobrą opinię na KWC
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 16:31   #458
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

dziewczyny, nie szkoda wam obciazac i tak cieniutkich wloskow?? ja ze swoimi piecioma wlosami na krzyz nie zdecydowalabym sie na farbowanie itp, aby ich do konca nie zmasakrowac
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:43   #459
unasaya
Raczkowanie
 
Avatar unasaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

oh, ja już tyle postanowień miałam i doopa. brak czasu, muszę się zdecydowanie bardziej zorganizować. po nowym roku (taa), takowy plan:
preparaty amla (o ile dostanę)
olejek kokosowy
jedwab biosilk + odżywka
wax
maseczka z: nafty kosmetycznej, olejku rycynowego, żółtka i witaminy a+e
napary do płukania włosów ze skrzypu i pokrzywy
po odstawieniu preparatu multiwitaminowego belissa
znalezienie odpowiedniej odżywki do moich włosów
po skończeniu matrixa rozglądniecie się za innymi szamponem nawilżającym.

wiem, że trudno będzie mi się za to zabrać (do tego dojdzie odstawienie słodyczy, zadbanie o palce - obgryzam skórki i ćwiczenie prostej postawy - niestety jak siedzę przy biurku to automatycznie się garbię), ale myślę tylko o tym, jakie będą tego efekty i satysfakcja
unasaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:07   #460
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

witam!
ja niestety także cieniutkie włoski mam
no ale trzeba sobie radzic. osttanio używam szamponu l'oreal białego czyli na objętośc włosów. powiem szczerze, że kupiłam bo mi się pomysły kończyły na szampony dla moich włosów. bardzo miło jestem zaskoczona, włosy naprawdę nabrały objętości, jest jakby więcej na głowie
testowałam wiele szamponów-tańsze, droższe,apteka...
trzeba trafic na swój szampon-ja już chyba mam
i oczywiście krótka fryzurka przy takich włosach to podstawa moim zdaniem.
pozdrawiam
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:21   #461
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

To i ja dołączam mam cienkie, delikatne włoski ale jest ich dużo i nawet je lubie... a Tż mówi, że są takie mieciutkie i delikatne. ale o włosach za łopatki nie ma mowy no i zimą- są oklapniete, elektryzują się
byłam blondynk teraz jestem ruda i dobrze mi z tym

Moja siostra ma cienkie włosy i jej pomogły tabletki Inneov vichy na gęstość czy coś takiego ale są dość drogie i nie wszystkim pomagają... poza tym ona łyka witaminki, tabletki na skóre i włosy a ja nie mam do tego cierpliwości.

Od siebie polecam szampon Elseve fioletowy zwiększający objętość. Ale u mnie szampony są super tylko przez pierwszych pare myć- włosy się przyzwyczajają i nie ma efektów.

Kiedyś miałam przetłuszczające się włosy i myłam codziennie, teraz farbowanie je trochę wysuszyło i myję co dwa dni.
Polecam rzadsze mycie, czasem włosy na drugi dzień lepiej się układają nie po myciu.

Polecam też nakręcanie na noc włosów na papiloty... nie niszczy włosów a fryzura zyska na objętości. Ja mam niestety proste, mało podatne włosy i po ok 2 godznach loczki i tak się prostują ;/

Co do fryzury- zdecydowanie nie prostym,równym włosom. polecam grzywke i wycieniowanie na całej długości. Po wycieniowaniu włosów jest oczywiście mniej ale są one obciete warstwowo wiec jest ich optycznie wiecej, fryzura nie jest przyklapnięta i łatwiej ją ułożyć. Mocno pocieniowane fryzury możecie znaleźć w wątku o emo fryzurkach.

Co do elektryzowania i zniszczonych włosów- miałam ten problem jeszcze niedawno po farbowaniu no i zimno, wiatr.... i odkryłam tani specyfik maskę do włosów zniszczonych produkowaną przez Rossmanna (jest opis na KWC)- kosztuje tylko 5zł za 150ml.. wprawdzie starcza mi na ok 5-6razy ale ponieważ to maska a nie odżywka to regeneruje włosy.
Już po pierwszym użyciu przestały się elektryzować i wyglądały zdrowiej.
Polecam z czystym sumieniem
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 10:11   #462
scarlet-ka
Raczkowanie
 
Avatar scarlet-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Wycieniowałam włosy w sobotę- rzeczywiście wygladają lepiej, grzywkę mam od dawna, teraz noszę po skosie- nawet fajnie to wygląda. Zamiast papilotów polecałabym grube wałki, które nie dają skrętu a podnoszą fryzurę. Trochę pianki i włosy się trzymają. Chyba do nich wrócę- moje włosy wyglądały znacznie lepiej.
No i WAX zielony pomógł mi chyba chociaż na razie jeden raz go zastosowałam.
scarlet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:33   #463
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ja tez wole walki po papilotach moje wlosy sa tak skrecone ze czasem mam trudnosci z rozczesaniem... no ale- kwestia gustu
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:20   #464
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ja też myśle nad pocieniowaniem na całej długosci zeby sie kreciły ale boje sie ze nie zawsze beda sie ładnie układały tylko beda w niektorych miejscach pofalowane a w niektorych nie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:00   #465
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie szkoda wam obciazac i tak cieniutkich wloskow?? ja ze swoimi piecioma wlosami na krzyz nie zdecydowalabym sie na farbowanie itp, aby ich do konca nie zmasakrowac
Hmm...powiem Ci, że niestety masz racje i dobrze, że nie farbujesz. Własnie uswiadomiłam sobie, że to zdanie zabrzmiało tak samo jak głos palacza, który mówi do nie palącego:dobrze, że nie palisz. Całe szczęście nie palę I słyszałam to zdanie wielokrotnie od moich palących znajomych Ale z farbowaniem włosów to inna sprawa...to jest silniejsze ode mnie... Jak juz sie raz zacznie to cięzko przestac, tym bardziej, że przy moich aktualnych ciemnych włosach po miesiącu już widać jasne odrosty i znów trzeba farbowac, żebyto ładnie wyglądało... Tylko czasami się zastanawiam co zrobie jeśli kiedys postanowie wrócić do naturalnego koloru włosów, miałabym 2 wyjścia: albo u fryzjera najpierw rozjasnić a pózniej ufarbowac na zblizony do mojego naturalnego (ale po takiej chemii zostałoby mi pewnie 5 włosów na krzyz z czego 3 byłyby spalone) albo poczekac jak trochę odrosną i obciąć na krótko... I tak źle i tak niedobrze...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:04   #466
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ja nie żałuję, że pofarbowałam.. do 18roku życia miałam naturalne włosy, potem rozjaśniałam spryem Palette i nie zauważyłam zniszczenia włosów.
Potem zafarbowałam szamponem Castinga a teraz farbą trwałą także Loreala....wydaje mi się, że nowoczesne farby mniej niszczą włosy...zauważyłam lekkie wysuszenie ale włosy są bardziej błyszczące niż przed farbowaniem.
Poza tym jak się farbuje to trzeba pamietać o pielęgnacji i odżywkach a wtedy pogorszenie kondycji włosom nie grozi. No i nie farbować co miesiąc... ja ostatnio farbowałam na wszystkich świetych,teraz dopiero zafarbuję na Sylwestra.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:08   #467
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja nie żałuję, że pofarbowałam.. do 18roku życia miałam naturalne włosy, potem rozjaśniałam spryem Palette i nie zauważyłam zniszczenia włosów.
Potem zafarbowałam szamponem Castinga a teraz farbą trwałą także Loreala....wydaje mi się, że nowoczesne farby mniej niszczą włosy...zauważyłam lekkie wysuszenie ale włosy są bardziej błyszczące niż przed farbowaniem.
Poza tym jak się farbuje to trzeba pamietać o pielęgnacji i odżywkach a wtedy pogorszenie kondycji włosom nie grozi. No i nie farbować co miesiąc... ja ostatnio farbowałam na wszystkich świetych,teraz dopiero zafarbuję na Sylwestra.
Ja mam naturalny kolor ciemny blond a farbuje na ciemny brąz - prawie czarny i niestety bardzo szybko widac odrosty Mam pytanie, zastanawiam sie nad kupnem serii Gliss Kur, jest akurat fanja promocja, więc pomyślałam, ze zrobię sobie prezent gwiazdkowy I nie wiem na który się zdecydowac, do włosów farbowanych czy intensywna regeneracja??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:11   #468
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam naturalny kolor ciemny blond a farbuje na ciemny brąz - prawie czarny i niestety bardzo szybko widac odrosty Mam pytanie, zastanawiam sie nad kupnem serii Gliss Kur, jest akurat fanja promocja, więc pomyślałam, ze zrobię sobie prezent gwiazdkowy I nie wiem na który się zdecydowac, do włosów farbowanych czy intensywna regeneracja??
Nie miałam do farbowanych ale intensywna regeneracja mi służyła... teraz mam jedwab odżywke w sprayu Gliss Kur i nie jest już taka dobra...

jeśli chcesz zregenerować i poprawić kondycję włosów to polecam właśnie Gliss Kur, tą maseczke Rossmanna i odżywke Nivea taką z pomarańczową nakrętką chyba regeneracja i wygładzanie się nazywa.. mimo, że wygładza to włosy nie są oklapniete tylko zdrowo błyszczą i ładnie wyglądają...
może poczytaj na kwc o tym Gliss Kur....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:12   #469
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Gliss Kury ponoc obciązają
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 16:15   #470
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Gliss Kury ponoc obciązają
Hmm...nawet te ze spłukiwaniem?? Ale gdybyś miała mi polecic ktoras z tych dwóch serii to która?? Byc może nie kupię tego sama tylko ktos mi da w ramach prezentu więc jak będzie obciążał to nie będę uzywac...

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2007-12-10 o 16:15 Powód: pospiech ;)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:18   #471
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Finlora - polecam Ci różową odżywkę Gliss Kura bez spłukiwania (w sprayu) Intensywna Generacja - jako jedyna z odżywek które dotąd używałam nawilża ale nie sprawia że włosy są obciążone i się przetłuszczają do tego są mięciutkie,ładnie błyszczą i ładnie pachną ta odzywka to mój osobisty KWC.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:21   #472
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Finlowa - polecam Ci różową odżywkę Gliss Kura bez spłukiwania (w sprayu) Intensywna Generacja - jako jedyna z odżywek które dotąd używałam nawilża ale nie sprawia że włosy są obciążone i się przetłuszczają do tego są mięciutkie,ładnie błyszczą i ładnie pachną ta odzywka to mój osobisty KWC.
Czyli intensywna regeneracja mówisz...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:29   #473
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hmm...nawet te ze spłukiwaniem?? Ale gdybyś miała mi polecic ktoras z tych dwóch serii to która?? Byc może nie kupię tego sama tylko ktos mi da w ramach prezentu więc jak będzie obciążał to nie będę uzywac...
Czytalam w KWC ze obciązają ale wiadomo ze kazde wlosy reaguja inaczej A jakie masz wlosy? Są zniszczone?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:32   #474
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Czytalam w KWC ze obciązają ale wiadomo ze kazde wlosy reaguja inaczej A jakie masz wlosy? Są zniszczone?
Trochę Farbowanie co miesiąc robi swoje... dobrze, ze ich nie rozjasniam... Kosmetyki do włosów farbowanych powinny chyba uwzględniać ewentualne zniszczenia – bo przecież każda farba niszczy włosy – przynajmniej tak mi się wydaje. Jak sądzisz? Kolor ważny, ale wygląd włosów też ważny...

Przeczytałam kilka opinii na KWC i faktycznie... sporo osób twierdzi, że obciąża włosy...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:51   #475
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Odżywki do włosów farbowanych bardziej chronią kolor niż "jakość włosa" ja jednak radzę,żebyś spróbowała tej różowej Gliss Kura skoro jest promocja to wiele nie stracisz a możesz zyskać - ja zyskałam i od tamtej pory innej juz nie uzywam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:08   #476
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Trochę Farbowanie co miesiąc robi swoje... dobrze, ze ich nie rozjasniam... Kosmetyki do włosów farbowanych powinny chyba uwzględniać ewentualne zniszczenia – bo przecież każda farba niszczy włosy – przynajmniej tak mi się wydaje. Jak sądzisz? Kolor ważny, ale wygląd włosów też ważny...

Przeczytałam kilka opinii na KWC i faktycznie... sporo osób twierdzi, że obciąża włosy...
A co wolisz? Lepiej trzymajacy sie kolor czy mniej zniszczone wlosy? Szybko blaknie Ci ten kolor? Jak nie to może lepiej wziasc zestaw do zniszczonych? Poczytaj jeszcze KWC i zobacz ktory lepiej wypada bo moze okazac sie ze np. ten do farbowanych w ogóle nie chroni koloru
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 19:59   #477
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Finlora - polecam Ci różową odżywkę Gliss Kura bez spłukiwania (w sprayu) Intensywna Generacja - jako jedyna z odżywek które dotąd używałam nawilża ale nie sprawia że włosy są obciążone i się przetłuszczają do tego są mięciutkie,ładnie błyszczą i ładnie pachną ta odzywka to mój osobisty KWC.
czy ta odzywka ma w skladzie alkohol denat? i w kwc nie moge znalezc... mozesz pokazac ktory to?
moze ten:
http://torebka.kafeteria.pl/photos/e...2299574f84.jpg
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:16   #478
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Nie widzę w składzie alkoholu... to ta odżywka http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6124
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 12:01   #479
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Nie widzę w składzie alkoholu... to ta odżywka http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6124
dziekuje
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 16:35   #480
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A co wolisz? Lepiej trzymajacy sie kolor czy mniej zniszczone wlosy? Szybko blaknie Ci ten kolor? Jak nie to może lepiej wziasc zestaw do zniszczonych? Poczytaj jeszcze KWC i zobacz ktory lepiej wypada bo moze okazac sie ze np. ten do farbowanych w ogóle nie chroni koloru

Masz rację, jesli już mam sie na któryś zdecudowac to chyba lepiej na ten do zniszczonych. Miałam już kilka szamponów do włosów farbowanych i żaden jeszcze nie sprawił, że kolor spływał z włosów mniej niż bez niego... Więc raczej cięzko mi uwierzyc, żeby akurat Gliss Kur był pod tym względem taki wyjątkowy.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.