Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 13:19   #451
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Mtynai w biedronce jest konkurs i można wygrać termomiksa
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:21   #452
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Moja siostra się śmiała, że to chyba "teściowa" poszła nagadać księdzu

W sumie to całkiem możliwe Od prawie dwóch miesięcy się z nią nie odzywamy Znaczy mnie i jej to rybka, że się nie odzywamy, ale, że mój chłop z nią nie gada to pewnie ją ruszyło. Nawet nie wiem czy oni będą, bo ostatnio jak w końcu odebrał telefon (wydzwaniała po nocy jak szalona) to mu nawrzeszczała, że jak on nie ma dla niej czasu to ona nie będzie miała czasu przyjść na wesele
O matko co za mamuśka.

My zamiast kwiatów chcemy wino lub czekoladki. Choć teraz jak tak myślę to my półsłodkie pijemy a możemy dostać różne. No ale nic to
Ale od sióstr ciotecznych TŻ na pewno dostaniemy coś innego bo już zapowiedziały że mają pomysł. Pewnie pismo św i jakiś św obraz bo one z tego typu a mam jedno i drugie.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Mtynai w biedronce jest konkurs i można wygrać termomiksa
Oo a jaki?
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:21   #453
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
U nas 4 osoby jeszcze nie wiedzą, czy będą
Pod koniec tygodnia mamy płacić za salę, jestem bo jak można nie wiedzieć? Najpierw od jednych usłyszałam, że będą - przy wręczaniu zaproszenia, w dniu, w którym mieliśmy dostać potwierdzenie, napisałam do nich, żeby się upewnić to wcale nie odpisali A druga dwójka miała dać znać, ale nie dali Boję się, że zapłacę za nich, nie przyjdą i prawie tysiąc złotych w dupę za takich ludzi Wkurza mnie to wszystko, na nic się nie cieszę. Włosy mam oskubane, świnki nie mamy zamówionej, ksiądz nie wywiesił zapowiedzi, nie daje znaku życia

W ogóle akcja hit - podobno ktoś w drugim kościele zgłosił, że nie wyraża zgody na nasz ślub i mamy iść to wyjaśniać

A i zapomniałabym - WYBIŁAM MAŁY PALEC U STOPY Spuchła mi gira, od wczoraj nie mogę chodzić
Whaat idźcie wyjaśniajcie bo u nas ksiądz właśnie opowiadał, że przez takie coś ślub musiał być przekładany

Co do gości to rozumiem doskonale... u nas nikt nie raczył napisać, że go nie będzie... wczoraj kuzynka TŻta się obudziła, że jednak nie będzie bo się dowiedziała, że ją na szkolenie z pracy wysyłają na ten weekend co nasz ślub \
Mój kuzyn do dzisiaj nie odpowiedział, czy będzie w końcu czy nie bo przecież może mieć egzamin poprawkowy 10.09 a nie ma rozpiski

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Moja siostra się śmiała, że to chyba "teściowa" poszła nagadać księdzu

W sumie to całkiem możliwe Od prawie dwóch miesięcy się z nią nie odzywamy Znaczy mnie i jej to rybka, że się nie odzywamy, ale, że mój chłop z nią nie gada to pewnie ją ruszyło. Nawet nie wiem czy oni będą, bo ostatnio jak w końcu odebrał telefon (wydzwaniała po nocy jak szalona) to mu nawrzeszczała, że jak on nie ma dla niej czasu to ona nie będzie miała czasu przyjść na wesele
Jeśli by się okazało, że to teściowa to bym się już chyba nigdy do niej nie odezwała to moja jeszcze nie jest taka zła
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:22   #454
marta901
Rozeznanie
 
Avatar marta901
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Tam gdzie tramwaje zawracają
Wiadomości: 528
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
ja się od hybryd też uzależniłam od zeszłego roku :P Dziś wlaśnie robie nowe

I dziś jeszcze mam dentystę - to już mniej fajne

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



Ja noszę miesiąc :P
Nie mam totalnie czasu na robienie częściej, a paznokcie rosną mi wolno więc jest do przeżycia.
Kurde to już wolę iść do stomatologa plombować zęby, to przynajmniej nie boli...
__________________
"Póki mi starczy sił, będe marzyć i będe żyć, czasu jest coraz mniej, więc wykorzystać chcę każdy dzień..."
marta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:23   #455
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O matko co za mamuśka.

My zamiast kwiatów chcemy wino lub czekoladki. Choć teraz jak tak myślę to my półsłodkie pijemy a możemy dostać różne. No ale nic to
Ale od sióstr ciotecznych TŻ na pewno dostaniemy coś innego bo już zapowiedziały że mają pomysł. Pewnie pismo św i jakiś św obraz bo one z tego typu a mam jedno i drugie.
Ja wpisałam w zaproszeniu że chcemy słodkie wino, a mimo to dostaliśmy też inne np. wytrawne, ale i to się przyda albo na prezent albo w kuchni
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:24   #456
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Ja wpisałam w zaproszeniu że chcemy słodkie wino, a mimo to dostaliśmy też inne np. wytrawne, ale i to się przyda albo na prezent albo w kuchni
Zapisz
Ja nie pomyślałam o tym. Trudno będziemy pić wytrawne i zagryzać czekoladą
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:25   #457
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam, że widocznie nas jednak nie stać na dom, dlatego kupujemy mieszkanie No i ten tekst: jak można nie chcieć mieszkać na swoim????

No bo ja będę na cudzym
aha no nas nie stać na mieszkanie dlatego budujemy dom
a poza tym, mamy blisko do miasta (około 4km), przy głownej drodze. No i tż marzy o wieeeeeelkim garażu trzy lub czterowjazdowym, żeby mieć swój prawdziwy warsztat, podnośnik i inne bajery.
To też takie piękne miejsce, że docelowo chciałabym dobrnąć do momentu, w ktorym będę zajmowała się własną agroturystyką i organizowała imprezy z offroadem w tle
ale to pewnie jeszcze kilka lat. Chcemy za rok jesienią grzać się przy własnym kominku, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
A ja tak tylko informuję (bez żadnego wydźwięku emocjonalnego). Np do kitchen aid'a była gratis dodawana nakładka typu "food procesor" i przez chwilę zastanawiałam się nad sprzedażą bo termomiks ma podobne funkcje, dopóki jej nie otworzyła i nie doczytałam. Ona sieka ale na paseczki, kostki i inne. Tego termomiks nie robi. Natomiast termomiks zastępuje blender/shakery itp.
Wracając do ciasta jakoś sobie nie wyobrażam robić w termomiksie, ale jest to moje widzimisię Zdecydowanie wolę robić "sama" A kitchen aid sobie wybrałam bo się chrzestny uparł żeby nam coś kupić "na pamiątkę" i żeby się przydało i starczyło na lata, a że mieszkamy ze sobą od dłuższego czasu to zastawy i sztućce odpadły. A ja uwielbiam robić ciasta więc idealny dla mnie prezent

Może ta osoba ma też inne elementy kitchen aida więc wtedy faktycznie moga się funkcje nakłądać. Np kitchen aid ma misę grzejącą, nie wiem natomiast jak to wygląda z blendowaniem. Dopiero się uczę jednego i drugiego urządzenia.
hm, wiesz co, może faktycznie używa tych sprzętów tylko do cukiernictwa i dlatego wydają jej się takie same bo używa kilku funkcji na krzyż
no nie wiem, w każdym bądź razie ja i tak bym je przytuliła u siebie

mi się baaaardzo podoba desing kitchen aidów.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 13:25   #458
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość


Oo a jaki?
https://www.odswiezamytradycje.biedr...639.1458385564
Trzeba odświeżyć stary przepis, ale nie doczytałam dokładnie
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:26   #459
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Ja wpisałam w zaproszeniu że chcemy słodkie wino, a mimo to dostaliśmy też inne np. wytrawne, ale i to się przyda albo na prezent albo w kuchni
Zapisz
u nas było to samo, większość jest słodkie i półsłodkie ale z 10 butelek to wytrawne i półwytrawne.

Co do czerwonego wytrawnego wina to bardzo dobrze smakuje z colą i kostkmai lodu:P Sąsiadka nam podrzuciła takiego pomysła ostatnio i faktycznie jest wtedy do wypicia
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:26   #460
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Mtynai w biedronce jest konkurs i można wygrać termomiksa

trzym mnie bo nie wytrzymie mam szczęście w miłości, więc to w grach odeszło w niepamięć kiedyś wygrywałam (wyjazd do spa dr ireny eris, tablet, komputer, nawet jakieś narzędzie które oddałam tacie ) odkąd jestem z tż, choćbym brała udział w każdym konkursie to nic nie trafiam
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:31   #461
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja nie pomyślałam o tym. Trudno będziemy pić wytrawne i zagryzać czekoladą
Mi się akurat rymowało w wierszyku więc wymieniłam dobre na słodkie ale właśnie i tak nie wszyscy wyłapali albo po prostu zapomnieli.
Zapisz


---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
trzym mnie bo nie wytrzymie mam szczęście w miłości, więc to w grach odeszło w niepamięć kiedyś wygrywałam (wyjazd do spa dr ireny eris, tablet, komputer, nawet jakieś narzędzie które oddałam tacie ) odkąd jestem z tż, choćbym brała udział w każdym konkursie to nic nie trafiam
Ty weź udział a ja będę trzymać kciuki
Mój brat ma taką koleżankę co się prawie że zawodowo zajmuje braniem udziału w różnych konkursach i loteriach i ciągle coś wygrywa i jeszcze na tym zarabia bo odsprzedaje.
Zapisz


---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Na tej stornie z konkursem jest zdjęcie pierogów i tak mnie naszło. Ale byz zjadła pierogów z mięsem i skwarkami Aż nie zaczęło skręcać, ale trzeba przypilnować diety bo było dużo grzeszenia przez te dwa miesiące a nie chcę wrócić do poprzedniej wagi
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 13:32   #462
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
U nas nie wyraża zgody na nasz ślub i mamy iść to wyjaśniać

A i zapomniałabym - WYBIŁAM MAŁY PALEC U STOPY Spuchła mi gira, od wczoraj nie mogę chodzić
O matko
Daj znać jak to się rozwiąże. A palec smaruj czymś.

Co do hybryd robię równo rok i co 2-3 tygodnie. Więcej nie mogę nosić, bo wkurza mnie odrost

Co do prezentów dostaliśmy 3 srebrne obrazy (jeden jest piękny - Matka Boska z dzieciątkiem. Dwa pozostałe schowane, bo nie będę wieszać wszędzie świętego obrazka) i ręczniki od delegacji z pracy (na szczęście białe, więc pasują). Reszta kaska, kartki i wina
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:34   #463
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Mi się akurat rymowało w wierszyku więc wymieniłam dobre na słodkie ale właśnie i tak nie wszyscy wyłapali albo po prostu zapomnieli.
Zapisz


---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------


Ty weź udział a ja będę trzymać kciuki
Mój brat ma taką koleżankę co się prawie że zawodowo zajmuje braniem udziału w różnych konkursach i loteriach i ciągle coś wygrywa i jeszcze na tym zarabia bo odsprzedaje.
Zapisz


---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Na tej stornie z konkursem jest zdjęcie pierogów i tak mnie naszło. Ale byz zjadła pierogów z mięsem i skwarkami Aż nie zaczęło skręcać, ale trzeba przypilnować diety bo było dużo grzeszenia przez te dwa miesiące a nie chcę wrócić do poprzedniej wagi
Ja w sobotę robiłam z ziemniakami
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:35   #464
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
U nas też cztery osoby nie wiedziały, dały odpowiedź w czwartek przed ślubem Właściwie to my musieliśmy dzwonić
A z tymi zapowiedziami to na pewno jakieś nieporozumienie

Zapomniałam o jednym z najfajniejszych prezentów! Duży obraz ze zdjęciem z naszej narzeczeńskiej, który składa się z maleńkich zdjęć (z daleka widać to duże, z bliska - malutkie) z różnych lat, na pewno go powiesimy

Kurier ma być od 11 do 15, telefonu żadnego nie podali, do tej pory go nie ma. Musiałam załatwić kilka spraw i byłam w domu ok. 11.30, mam nadzieję, że nie zostawił paczki znowu u sąsiadów, których nie znamy Swoją drogą gdybym specjalnie na niego czekała i nie załatwiła tych spraw, byłabym wściekła
pokaż bo mnie zaitrygowałaś

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O matko co za mamuśka.

My zamiast kwiatów chcemy wino lub czekoladki. Choć teraz jak tak myślę to my półsłodkie pijemy a możemy dostać różne. No ale nic to
Ale od sióstr ciotecznych TŻ na pewno dostaniemy coś innego bo już zapowiedziały że mają pomysł. Pewnie pismo św i jakiś św obraz bo one z tego typu a mam jedno i drugie.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------


Oo a jaki?
my też półsłodkie, a dostaliśmy w większości półwytrawne/wytrawne, nie wiem co ludziom do głowy strzeliło, młodzi chyba zazwyczaj słodkie piją a przynajmniej nasi znajomi


Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
u nas było to samo, większość jest słodkie i półsłodkie ale z 10 butelek to wytrawne i półwytrawne.

Co do czerwonego wytrawnego wina to bardzo dobrze smakuje z colą i kostkmai lodu:P Sąsiadka nam podrzuciła takiego pomysła ostatnio i faktycznie jest wtedy do wypicia
ja kiedyś dałam słodziku, brzmi dziwnie ale w smaku dobre wyszło
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:39   #465
marta901
Rozeznanie
 
Avatar marta901
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Tam gdzie tramwaje zawracają
Wiadomości: 528
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Moja siostra się śmiała, że to chyba "teściowa" poszła nagadać księdzu

W sumie to całkiem możliwe Od prawie dwóch miesięcy się z nią nie odzywamy Znaczy mnie i jej to rybka, że się nie odzywamy, ale, że mój chłop z nią nie gada to pewnie ją ruszyło. Nawet nie wiem czy oni będą, bo ostatnio jak w końcu odebrał telefon (wydzwaniała po nocy jak szalona) to mu nawrzeszczała, że jak on nie ma dla niej czasu to ona nie będzie miała czasu przyjść na wesele
Ale kwas, tego jeszcze nie grali... nie denerwuj się, zgida rodziców nie jest przeszkodą do zawarcia ślubu w świetle prawa kanonicznego a co ważniejsze, państwowego. Dowiedz się szybciutko, co dokładnie ta osóbka nagadała. To najważniejsze. A nie zgadzać się to ona sobie może....
__________________
"Póki mi starczy sił, będe marzyć i będe żyć, czasu jest coraz mniej, więc wykorzystać chcę każdy dzień..."
marta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:39   #466
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Jestem taka wkurzona na wszystko, że nawet sobie nie wyobrażacie
Nie wiem o co chodzi z tymi zapowiedziami, bo ksiądz ma we wtorki wolne (bo są wakacje) i przyjmie nas w sobotę (o ile będzie, bo może pojedzie na urlop, bo przecież są wakacje) tak usłyszał mój facet od kościelnego
nieźle.. to rzeczywiście może być jakaś przeszkoda. Tylko, jeżeli oboje jesteście pewni, że nic nie stoi na przeszkodzie to nie powinno być kłopotu. My dzisiaj jedziemy do księdza odebrać zapowiedzi od tż z kościoła, później będą w moim kościele wygłoszone.

ksiądz z mojej parafii opowiadał, ze kiedyś po zapowiedziach wpadła babka do kancelarii i w drzwiach krzyknęła "cooooooooo? po moim trupie, on się z tą szlorą nie ożeni! wisi mi kasę !" okazało się, że jakoś to wyjaśnili, ślub wzięli, ale później się rozwiedli bo miał więcej problemów o których ona nie wiedziała

a tutaj jak mowisz, ze teściowa.. no co Ty, jakąś wariatką musiałaby być.. ale skoro dzwoni po nocach z tekstami, że jej nie będzie na wesselu to chyba do końca normalna nie jest :P
Cytat:
Napisane przez marta901 Pokaż wiadomość
Hej hej. Abstrahując na chwilę od poruszanych tematów, patrzcie, to dopiero się nazywa zepsute wesele

http://pl.blastingnews.com/swiat/201...zLi3ZTHv9frw2_


Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Mi się akurat rymowało w wierszyku więc wymieniłam dobre na słodkie ale właśnie i tak nie wszyscy wyłapali albo po prostu zapomnieli.

Ty weź udział a ja będę trzymać kciuki
Mój brat ma taką koleżankę co się prawie że zawodowo zajmuje braniem udziału w różnych konkursach i loteriach i ciągle coś wygrywa i jeszcze na tym zarabia bo odsprzedaje.

Na tej stornie z konkursem jest zdjęcie pierogów i tak mnie naszło. Ale byz zjadła pierogów z mięsem i skwarkami Aż nie zaczęło skręcać, ale trzeba przypilnować diety bo było dużo grzeszenia przez te dwa miesiące a nie chcę wrócić do poprzedniej wagi
my mamy wierszyk o wszystkich alkoholach i z tego co wiem to już większość pokupowała i naprawdę różne w ozdobnych butelkach.
Moja babcia to ma cały arsenał i kazała nam przyjść we wrześniu bo nie będzie tego dźwigać zamknęła w szafie : szampana (prawdziwego!), wina, wódkę, likiery, whisky, gin i rum. Tyle mi pokazala, że olaboga

chyba mnie namówiłaś, w sumie dużo gotuję, może akurat się uda

ja dzisiaj nie robiłam obiadu bo jedziemy do teściów, a ja najadłam się racuchów z jabłkami (wczoraj zrobiłam dla tż, ale stwierdził, ze nie chce ).
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:45   #467
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
U nas też cztery osoby nie wiedziały, dały odpowiedź w czwartek przed ślubem Właściwie to my musieliśmy dzwonić
Czuję się, jakbym się narzucała z tym

Nigdy więcej żadnego wesela!!!!!

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O matko co za mamuśka.

My zamiast kwiatów chcemy wino lub czekoladki. Choć teraz jak tak myślę to my półsłodkie pijemy a możemy dostać różne. No ale nic to
Ale od sióstr ciotecznych TŻ na pewno dostaniemy coś innego bo już zapowiedziały że mają pomysł. Pewnie pismo św i jakiś św obraz bo one z tego typu a mam jedno i drugie.

My chcieliśmy zdrapki, chociaż teraz poprosiłabym o winko

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

Co do gości to rozumiem doskonale... u nas nikt nie raczył napisać, że go nie będzie... wczoraj kuzynka TŻta się obudziła, że jednak nie będzie bo się dowiedziała, że ją na szkolenie z pracy wysyłają na ten weekend co nasz ślub
Hahaha Masakra! A kiedy za salę płacicie, bo pewnie przeoczyłam?

W ogóle nie mam stałego internetu tutaj, nie wiem czy już pisałam, dlatego tak rzadko zaglądam

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

ja kiedyś dałam słodziku, brzmi dziwnie ale w smaku dobre wyszło



Wstawiłam do klubu zdjęcia "fryzury" próbnej i po ścięciu

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
nieźle.. to rzeczywiście może być jakaś przeszkoda. Tylko, jeżeli oboje jesteście pewni, że nic nie stoi na przeszkodzie to nie powinno być kłopotu. My dzisiaj jedziemy do księdza odebrać zapowiedzi od tż z kościoła, później będą w moim kościele wygłoszone.

ksiądz z mojej parafii opowiadał, ze kiedyś po zapowiedziach wpadła babka do kancelarii i w drzwiach krzyknęła "cooooooooo? po moim trupie, on się z tą szlorą nie ożeni! wisi mi kasę !" okazało się, że jakoś to wyjaśnili, ślub wzięli, ale później się rozwiedli bo miał więcej problemów o których ona nie wiedziała


Właśnie mój chłop też poszedł ze swojego kościoła zapowiedzi i odebrał i się dowiedział takich rewelacji
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:47   #468
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

btw mieliśmy prośbę o wino LUB inny alkohol, ludzie albo nie czytają do końca albo olali bo dostaliśmy wino, 2 szampany i 2 martini a myślałam że jakaś fajna kolorowa wódeczka wpadnie np
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:47   #469
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
my też półsłodkie, a dostaliśmy w większości półwytrawne/wytrawne, nie wiem co ludziom do głowy strzeliło, młodzi chyba zazwyczaj słodkie piją a przynajmniej nasi znajomi
U mnie wszyscy wytrawne piją

Wild zdecydowanie jedno wesele wystarczy a z tym zgłoszeniem to może kościelny coś pomieszał? Oby szybko się rozwiązało.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 13:52   #470
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
btw mieliśmy prośbę o wino LUB inny alkohol, ludzie albo nie czytają do końca albo olali bo dostaliśmy wino, 2 szampany i 2 martini a myślałam że jakaś fajna kolorowa wódeczka wpadnie np
Martini

Napiłabym się Mamy kupione do ponczu jakieś Cin Ciny limonkowe, wiecie jak walczę z sobą, żeby ich nie golnąć
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:54   #471
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość


my mamy wierszyk o wszystkich alkoholach i z tego co wiem to już większość pokupowała i naprawdę różne w ozdobnych butelkach.
Moja babcia to ma cały arsenał i kazała nam przyjść we wrześniu bo nie będzie tego dźwigać zamknęła w szafie : szampana (prawdziwego!), wina, wódkę, likiery, whisky, gin i rum. Tyle mi pokazala, że olaboga

chyba mnie namówiłaś, w sumie dużo gotuję, może akurat się uda

ja dzisiaj nie robiłam obiadu bo jedziemy do teściów, a ja najadłam się racuchów z jabłkami (wczoraj zrobiłam dla tż, ale stwierdził, ze nie chce ).
Raz piłam prawdziwego szampana i powiem że nic specjalnego, ale ja nie lubię szampanów. Co lepsze tego samego dostałam z okazji ślubu Będzie na sylwestra.

Wziąć udziału nie zaszkodzi, tym bardziej że można zgłosić więcej niż jeden przepis.

I właśnie gotuję krem z pomidorów w termomiksie, znaczy on się gotuję a ja czekam niecierpliwie bo już strasznie głodna jestem.

Zapisz
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016


Edytowane przez Kotowe
Czas edycji: 2016-08-23 o 13:56
Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:55   #472
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
btw mieliśmy prośbę o wino LUB inny alkohol, ludzie albo nie czytają do końca albo olali bo dostaliśmy wino, 2 szampany i 2 martini a myślałam że jakaś fajna kolorowa wódeczka wpadnie np
koleżanka w zeszłym roku miała 'dobry alkohol lub kwiatek w doniczce' dostali same wina

w klubie pudełko na koperty, bo jakoś mi umknęło chyba wcześniej
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:58   #473
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Czuję się, jakbym się narzucała z tym

Nigdy więcej żadnego wesela!!!!!



My chcieliśmy zdrapki, chociaż teraz poprosiłabym o winko



Hahaha Masakra! A kiedy za salę płacicie, bo pewnie przeoczyłam?

W ogóle nie mam stałego internetu tutaj, nie wiem czy już pisałam, dlatego tak rzadko zaglądam






Wstawiłam do klubu zdjęcia "fryzury" próbnej i po ścięciu

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------





Właśnie mój chłop też poszedł ze swojego kościoła zapowiedzi i odebrał i się dowiedział takich rewelacji

My na szczęście mamy jeszcze chwilę czasu, bo mamy kucharki. Ale nie mogę przez tych ułomnych ludzi zamówić planu stołów Tak naprawdę do końca przyszłego tygodnia muszę wiedzieć ile ludzi w końcu będzie. Niedługo oszaleje, albo ja jestem dziwna albo inni ludzie

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

18 dni
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:00   #474
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Jestem załamana przymiarką, a właściwie odbiorem sukni.. Dzisiaj miałam już ją mieć, ale jest cała do zwężenia, bo jak się okazało babki w salonie źle dobrały rozmiar, a mi nadal cycki górą wypadają.. jutro przed pracą jadę po odbiór..ciekawe czy się uda..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:00   #475
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ale pedzicie

My mamy prosbe o wina lub inny alkohol, mam nadzieje, ze dostaniemy jakieś inne trunki oprocz wina

Ja sama sobie robie hybrydy, co ok.2 tyg, bo odrost mnie bardzo denerwuje
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:02   #476
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;64483736]U mnie wszyscy wytrawne piją

Wild zdecydowanie jedno wesele wystarczy a z tym zgłoszeniem to może kościelny coś pomieszał? Oby szybko się rozwiązało.[/QUOTE]

kurcze to ja z koleżankami tylko półsłodkie, wytrawne chyba tylko mój brat pije co tak kojarze mnie brzuch boli od wytrawnego


Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
koleżanka w zeszłym roku miała 'dobry alkohol lub kwiatek w doniczce' dostali same wina

w klubie pudełko na koperty, bo jakoś mi umknęło chyba wcześniej
ludzie chyba czytają pierwszą część, albo tylko tyle zapamiętują



jeszcze przypomniało mi się że dostaliśmy za kołocz 2 wielkie latarnie takie typowo ogrodowe bo spore (takie cuś: klik), kobitka wiedziała że na bloki idziemy...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:03   #477
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
btw mieliśmy prośbę o wino LUB inny alkohol, ludzie albo nie czytają do końca albo olali bo dostaliśmy wino, 2 szampany i 2 martini a myślałam że jakaś fajna kolorowa wódeczka wpadnie np
A my odwrotnie znowu, bo były napisane tylko wina, a dostaliśmy wódki, szampany, likiery i martini, a nawet czekoladki . Ale mi tam pasuje. Nie pasuje mi tylko to, ze dużo wytrawnego wina mamy,a wolimy półsłodkie, także mogę zrobić wymianę z kimś

Zxc, nie martw się. Zabaw się dobrze na panieńskim
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:05   #478
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
kurcze to ja z koleżankami tylko półsłodkie, wytrawne chyba tylko mój brat pije co tak kojarze mnie brzuch boli od wytrawnego




ludzie chyba czytają pierwszą część, albo tylko tyle zapamiętują



jeszcze przypomniało mi się że dostaliśmy za kołocz 2 wielkie latarnie takie typowo ogrodowe bo spore (takie cuś: klik), kobitka wiedziała że na bloki idziemy...
Jak dla mnie to niektórzy w ogóle nie czytają potem głupie pytania o której ten ślub w ogóle i jakie wino chcemy, jak pisaliśmy o książce

panna chyba Ty kiedyś polecałaś jakiś salon z biustonoszami?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:10   #479
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

A może im głupio jest inny alkohol kupić i dać. W sensie myślą "a nie dam im wódy, kupię wino"

Ja tych ociągających się przymuszę. I powiem wprost że mnie odp "jeszcze nie wiem" nie satysfakcjonuje bo na sali mam powiedzieć dokładnie ile i za tyle płacę. A dodatkowo że będą winietki. Ale zobaczymy jak wyjdzie.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:16   #480
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
U nas 4 osoby jeszcze nie wiedzą, czy będą
Pod koniec tygodnia mamy płacić za salę, jestem bo jak można nie wiedzieć? Najpierw od jednych usłyszałam, że będą - przy wręczaniu zaproszenia, w dniu, w którym mieliśmy dostać potwierdzenie, napisałam do nich, żeby się upewnić to wcale nie odpisali A druga dwójka miała dać znać, ale nie dali Boję się, że zapłacę za nich, nie przyjdą i prawie tysiąc złotych w dupę za takich ludzi Wkurza mnie to wszystko, na nic się nie cieszę. Włosy mam oskubane, świnki nie mamy zamówionej, ksiądz nie wywiesił zapowiedzi, nie daje znaku życia

W ogóle akcja hit - podobno ktoś w drugim kościele zgłosił, że nie wyraża zgody na nasz ślub i mamy iść to wyjaśniać

A i zapomniałabym - WYBIŁAM MAŁY PALEC U STOPY Spuchła mi gira, od wczoraj nie mogę chodzić

o kurde.... nie wierzę... jak to możliwe..................
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 21:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.