Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 11:38   #451
Madzik985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Hej Dziewczyny

Wychodzę za mąż 23.10.2010r i jestem bardzo szczęśliwa, że spełni się moje największe marzenie. już od jakiegoś czasu przeglądałam strony internetowe z sukniami, które mogłabym założyć w tym szczególnym dniu. mam kilka typów, lecz największe wrażenie wywarła na mnie pierwsza sukienka, którą stawiam na pierwszym miejscu. mam tylko nadzieję, że będzie ona pasować do moich gabaretów, gdyż mam bardzo kobiece kształty od nowego roku zamierzam odwiedzić salony w mojej miejscowości, żeby zobaczyć czy w takich krojach jest mi dobrze i jeśli będzie ok to poproszę o uszycie mi takiej właśnie sukienki
co myślicie o moich wyborach?

Załącznik 2630872
Załącznik 2630873
Załącznik 2630874
Załącznik 2630909
Załącznik 2630916

: jupi::j upi::ju pi::jup i:
Madzik985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:58   #452
baskpo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Madzik985 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Wychodzę za mąż 23.10.2010r i jestem bardzo szczęśliwa, że spełni się moje największe marzenie. już od jakiegoś czasu przeglądałam strony internetowe z sukniami, które mogłabym założyć w tym szczególnym dniu. mam kilka typów, lecz największe wrażenie wywarła na mnie pierwsza sukienka, którą stawiam na pierwszym miejscu. mam tylko nadzieję, że będzie ona pasować do moich gabaretów, gdyż mam bardzo kobiece kształty od nowego roku zamierzam odwiedzić salony w mojej miejscowości, żeby zobaczyć czy w takich krojach jest mi dobrze i jeśli będzie ok to poproszę o uszycie mi takiej właśnie sukienki
co myślicie o moich wyborach?

Załącznik 2630872
Załącznik 2630873
Załącznik 2630874
Załącznik 2630909
Załącznik 2630916

: jupi::j upi::ju pi::jup i:

Witaj
Nie przepadam za sukniami takiego typu, ale wiadomo każdy lubi co innego jeśli miałabym już wybierać to podoba mi się suknia EMI MARIAGE, moim zdaniem bardzo ładnie podkreśli biust
baskpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:49   #453
kasiakitty
Raczkowanie
 
Avatar kasiakitty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kanada, Mississauga
Wiadomości: 187
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Czesc,
Ja w necie znalazlam suknie ktora mi sie podoba, ale tez nie wiem jakie inne sa, bo w necie wszystkich sukien nie ma, no i tez nie wiem ktora bedzie mi pasowac do mojej figury, ale pokaze wam jaka mniejwiecej mi sie podoba. No i jedna z dziewczyn dala suknie ktora tez mi sie podoba i wkleje ja tez. Tez wklejam, jaki makijaz bym chciala, i jak uczesane wlosy tylko ze nadal szukam i moze cos jeszcze sie zmieni, wiec do konca nie jestem pewna, ale na dzien dzisiejszy to jest to
__________________
" ... Look In The Mirror And See Who You Are, Beautiful You Are ... "


Edytowane przez kasiakitty
Czas edycji: 2009-11-05 o 13:51
kasiakitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:08   #454
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

DO AKAWA
Hej mamy taka sama suknie Moj slub juz 9 stycznia 2010, mam juz do wszytsko, czyli bizuterie (delikatne kolczyki plus lancuszek z przezroczystej zylki z perelkami i krysztalkami), butki, no i oczywiscie futerko, bo bedzie napewno zimno Jedyne z czym mam problem to jaka wybrac fryzure do tak dlugiego welonu, gdyz raczej pasuja koki, jednak wolalabym pol rozpuszczone, napisz co myslisz o takiej fryzurze i bukiecie, napewno to beda roze ecri z duzo iloscia zieleniny, oczywiscie zdjecie bukietu to takie przykladowe bez tych krysztalkow wiszacych
aha nie mam tez jeszcze ozdoby do wlosow, bo nie wiem jaka bedzie fryzura, do takiej jak na zdjeciu jaka ozdobe byscie sugerowaly?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:30   #455
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

zapomnialam z wrazenia o zdjeciach
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:31   #456
ClaudineG
Raczkowanie
 
Avatar ClaudineG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

hej Madzik985 1 zdjecie z ksymeny, chyba jestesmy z tej samej okolicy tez tam mialam kupowac sukienke z firmy nalia ale nie moglam sie zdecydowac bo suknia byla piekna ale wydawalo mi sie ze bardziej na jesien niz na sierpien. Wkoncu zamowila w Katowicach pozdrawiam serdecznie a co do sukien to fajnie ze tez wybralas szersza bo teraz wiekszosc idzie za moda i wybiera zwiewne dopasowane, bylam na takim slubie i panna mloda nie zrobila na mnie wrazenia. Podoba mi sie suknia z Emmi Marriage

Edytowane przez ClaudineG
Czas edycji: 2009-11-05 o 22:34
ClaudineG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:09   #457
Madzik985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Hej ClaudineG!

wybrałam tego typu sukienki, ponieważ wiem, że w dopasowanych krojach wyglądałabym okropnie, a poza tym to nie mój styl. suknia emmi mariage i ksymeny wywarły na mnie największe wrażenie i raczej w tych dwóch krojach będę wybierać... pozdrawiam. p.s. czy można gdzieś zobaczyć jaką Ty sukienkę wybrałaś???
Madzik985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 10:02   #458
ClaudineG
Raczkowanie
 
Avatar ClaudineG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

tak ale wkleje jeszcze raz. To jest kopia tej sukienki. Narazie zdjecia nie mam ale jest prawie identyczna, z portugalskich koronek, tiulu i wyszywana krysztalkami swarovskiego-na zywo robi wieksze wrazenie w poniedzialek bede w salonie to zrobie zdjecie

Edytowane przez ClaudineG
Czas edycji: 2009-11-09 o 22:11
ClaudineG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:52   #459
Madzik985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

ClaudineG sukienka jedyna w swoim rodzaju, takiej propozycji jeszcze nie widziałam, piękna i zarazem inna od całej reszty. szkoda tylko, że na Penelope nie wygląda za dobrze czekamy za zdjęciami po przymiarce.
Madzik985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 21:18   #460
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

hej dziewczyny , nieśmiało wrzucam mój typ sukni , wyszukałam w necie salon Isabel w Łodzi. No i co o niej myslicie ?


Madzik985 ładne te suknie , ale najlepsza wg mnie z emmi marriage
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 22:18   #461
baskpo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , nieśmiało wrzucam mój typ sukni , wyszukałam w necie salon Isabel w Łodzi. No i co o niej myslicie ?


Madzik985 ładne te suknie , ale najlepsza wg mnie z emmi marriage

mnie sie podoba
baskpo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 07:05   #462
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

baskpo tylko ciekawe czy cena mi się spodoba
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:52   #463
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Dziewczynki czy moglybyscie sie wypowiedziec co do fryzury i bukietow zalaczonych przeze mnie wyzej, moja suknia to la sposa finesa troszeczke zmieniona tzn. dekolt w serduszko i bez kokardki pod biustem, tylko tasiemka, do tego bardzo dlugi welon.
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 17:03   #464
baskpo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
baskpo tylko ciekawe czy cena mi się spodoba
Myśle, że cena w 3 tys. sie zamknie w końcu ślub i wesele to jakby nie patrzec kosztowne przedsiewzięcie

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy moglybyscie sie wypowiedziec co do fryzury i bukietow zalaczonych przeze mnie wyzej, moja suknia to la sposa finesa troszeczke zmieniona tzn. dekolt w serduszko i bez kokardki pod biustem, tylko tasiemka, do tego bardzo dlugi welon.

Mnie sie podoba bardzo bukiet nr 3, jest taki inny i wydaje mi sie ze bedzie paswał do miesiaca w którym bierzesz ślub, fryzura jednak nie za bardzo przypadła mi do gustu
baskpo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:37   #465
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy moglybyscie sie wypowiedziec co do fryzury i bukietow zalaczonych przeze mnie wyzej, moja suknia to la sposa finesa troszeczke zmieniona tzn. dekolt w serduszko i bez kokardki pod biustem, tylko tasiemka, do tego bardzo dlugi welon.
Jak to zmieniona, sukien La Sposy nie można zmieniać.
Jeśli tak piszesz wychodzi, że szyjesz podróbkę, tak?
Albo suknia to La Sposa, albo pisz że to Twój projekt, bo inaczje to ta wypowiedź coś się nie trzyma kupy.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-11-07 o 20:42
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:41   #466
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Madzik985 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Wychodzę za mąż 23.10.2010r i jestem bardzo szczęśliwa, że spełni się moje największe marzenie. już od jakiegoś czasu przeglądałam strony internetowe z sukniami, które mogłabym założyć w tym szczególnym dniu. mam kilka typów, lecz największe wrażenie wywarła na mnie pierwsza sukienka, którą stawiam na pierwszym miejscu. mam tylko nadzieję, że będzie ona pasować do moich gabaretów, gdyż mam bardzo kobiece kształty od nowego roku zamierzam odwiedzić salony w mojej miejscowości, żeby zobaczyć czy w takich krojach jest mi dobrze i jeśli będzie ok to poproszę o uszycie mi takiej właśnie sukienki
co myślicie o moich wyborach?

Załącznik 2630872
Załącznik 2630873
Załącznik 2630874
Załącznik 2630909
Załącznik 2630916

: jupi::j upi::ju pi::jup i:
ja ci polecę jeszcze takie w tym kroju
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:42   #467
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

dla czego nie można zmieniać?? w salonie często można spotkać się z tym że można dokonać jakichś zmian drobnych, a nawet zmienić dół lub górę wg potrzeb
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 21:06   #468
akawa
Przyczajenie
 
Avatar akawa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
DO AKAWA
Hej mamy taka sama suknie Moj slub juz 9 stycznia 2010, mam juz do wszytsko, czyli bizuterie (delikatne kolczyki plus lancuszek z przezroczystej zylki z perelkami i krysztalkami), butki, no i oczywiscie futerko, bo bedzie napewno zimno Jedyne z czym mam problem to jaka wybrac fryzure do tak dlugiego welonu, gdyz raczej pasuja koki, jednak wolalabym pol rozpuszczone, napisz co myslisz o takiej fryzurze i bukiecie, napewno to beda roze ecri z duzo iloscia zieleniny, oczywiscie zdjecie bukietu to takie przykladowe bez tych krysztalkow wiszacych
aha nie mam tez jeszcze ozdoby do wlosow, bo nie wiem jaka bedzie fryzura, do takiej jak na zdjeciu jaka ozdobe byscie sugerowaly?
Hej. Skoro mamy takie same sukienki to znaczy, że pewnie gusta i figurę mamy podobną Myślę, że skoro dobrze czujesz się w rozpuszczonych włosach to nie masz się co zastanawiać nad kokiem. Fryzurka ze zdjęcia jest bardzo ładna i sądzę, że będzie pasować. Przez chwilę zastanawiałam się, jak wyglądałaby z kwiatem, ale sama nie wiem...będziesz miała długi welon i może to byłoby za wiele. Znalazłam w swoich zbiorach zdjęcie rozpuszczonych włosów, a w nich kwiaty, miałabym jednak obawy, czy ta fryzura przetrwa ślub i wesele, ale fryzjerki potrafią czasem dokonać cudów Co do bukietu to najbardziej podoba mi się ten ostatni, nawet z kryształkami, będzie zima, więc będą wyglądać jak małe lodowe kuleczki Abstrahując jednak od kuleczek to ten wydaje mi się najciekawszy.
Ja zastanawiam się nad wachlarzem z czerwonych róż, a do tego hiszpański kok, w którego po oczepinach wepnę dużą czerwoną różę Co o tym myślisz ??
Mam jeszcze jedno pytanie, jaki masz welon? Gładki czy obszyty koronką? Mnie się bardzo te koronkowe podobają, ale boję się, czy nie będzie za dużo tej koronki....
Super, że się odnalazłyśmy na forum przy takim wyborze sukienek, to prawdziwe zaskoczenie
akawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:25   #469
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
dla czego nie można zmieniać?? w salonie często można spotkać się z tym że można dokonać jakichś zmian drobnych, a nawet zmienić dół lub górę wg potrzeb
Ale nie wycięcia w serce w gorsecie na prosto (bo się nie da w tak porządnym gorsecie na miejscu) i nie uszyje ci takiej La Sposa, bo u nich wzór modelu święta rzecz jak w każdej renomowanej firmie.
To nie jest drobna zmiania.
Górę/ dół to mozna sobie zamawiać w poskich firmach, które szyją mało i na miejscu, a nie w światowcyh firmach szyjacych w ogromnych fabyrkach.
Linii produkcyjnej nie przestawią dla 1 zamówienia.
To jest wszystko zresztą komputerowo krojone, a Chinki zszywają małymi łapkami .
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-11-07 o 22:27
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 22:55   #470
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Hej akawa, zobacz takie same suknie a Ty wychodzisz za maz w okresie cieplym a ja w minus 20 stopniach hehe
Uwazam, ze pieknie bedziesz wygladac z wachlarzem z czerwonych roz i kokiem hiszpanskim, miod malina a jaki masz kolor wlosow?
do mnie czerwien zupelnie nie pasuje, bo jestem biala jak maka, zastanawiam sie czy nie isc z pare razy na solarium, ale nigdy na nim nie bylam i sie naczytalam na forum ze takie niezdrowe, no ale jakbym poszla pare razy to chyba nie umre
wracajac do naszych sukien, dzis dokupilam sobie rekawiczki krotkie, ktore wraz z futerkiem zdejme w przedsionku kosciola, mam jeszcze takie krotkie cieple bolerko jakbym miala nie wytrzymac w samej sukni podczas mszy, bo niby kosciol podgrzewany, ale wiadome, ze to styczen i gory to nie ma co sie ludzic, ze bedzie cieplo Ta fryzurke co wkleilas to chyba jednak za b.rozpuszczone wlosy, moj welon jest dluzszy niz tren obszyty koronka, na poczatku tez myslalam, ze bedzie tego za duzo, ale wyglada to poprostu super, wzielam ten welon po wielu namowach praktycznie obcych dziewczyn w salonie, bo troszke duzo kosztowal, no ale raz sie zyje Welon ten podepne i bede miec tylko do pierwszego tanca, pozniej wepne sobie jakas ladna ozdobe we wlosy, ktora musze jeszcze zakupic, a bede rzucac bukietem, bo welonu mi troszke szkoda
Jesli to nie tajemnica to ile kotowalo Twoje "cudenko"? Dorobilas sobie ramiaczka? Ta suknia jest dosc ciezka, wiec moze Ci sie zsowac, moze3 nie tyle co zsowac ma opadac.
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:24   #471
ClaudineG
Raczkowanie
 
Avatar ClaudineG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

halo oto moja suknia z przymiarki, zdjecie bylo robione telefonem wiec nie jest najlepszej jakosci , jutro bede w salonie wiec zrobie jakas inna fotke i wkleje co o niej sadzicie?
ClaudineG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:46   #472
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Bardzo mi sie podoba i welon sliczny, tylko czy ta suknia jeszcze ma byc skaracana, bo dluga sie mi wydaje...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:18   #473
maarrggoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 188
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Madzik985 mi sie te suknie zupełnie nie podobają...nazywam je "bezami" ale oczywiście to rzecz gustu te suknie odchodzą powoli do lamusa... a szeroka, duza i bogata suknia wcale nie znaczy piekna
wybierz sie do salonu zeby poprzez przymiarki zweryfikować w czym Ci bedzie dobrze i wtedy bedziesz wiedziała czego dokłanie szukać.
pozdrawiam

Edytowane przez maarrggoo
Czas edycji: 2009-11-08 o 19:06
maarrggoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:50   #474
Madzik985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

dzięki za rady dziewczyny, napewno skorzystam z waszych podpowiedzi...ale co do kroju to raczej na obcisłą sukienkę się nie zgodzę... to nie moja bajka...
Madzik985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:27   #475
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez ClaudineG Pokaż wiadomość
halo oto moja suknia z przymiarki, zdjecie bylo robione telefonem wiec nie jest najlepszej jakosci , jutro bede w salonie wiec zrobie jakas inna fotke i wkleje co o niej sadzicie?
W zasadzie to niewiele widać...
Cytat:
Napisane przez maarrggoo Pokaż wiadomość
Madzik985 mi sie te suknie zupełnie nie podobają...nazywam je "bezami" ale oczywiście to rzecz gustu te suknie odchodzą powoli do lamusa... a szeroka, duza i bogata suknia wcale nie znaczy piekna
wybierz sie do salonu zeby poprzez przymiarki zweryfikować w czym Ci bedzie dobrze i wtedy bedziesz wiedziała czego dokłanie szukać.
pozdrawiam
\Mam to samo zdanie, nie podobają mi się bezy ale jak ktoś lubi to prosze bardzo.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:27   #476
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Bezy też nie dla mnie...
Pochwalę się co wyszperałam... co sądzicie?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:53   #477
ClaudineG
Raczkowanie
 
Avatar ClaudineG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 38
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba i welon sliczny, tylko czy ta suknia jeszcze ma byc skaracana, bo dluga sie mi wydaje...
to jest sukienka z salonu, teraz taka sama bedzie szyta na miare. Do stycznia musze kupic buty zeby bylo wiadomo jaka ma byc dluga.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez maarrggoo Pokaż wiadomość
Madzik985 mi sie te suknie zupełnie nie podobają...nazywam je "bezami" ale oczywiście to rzecz gustu te suknie odchodzą powoli do lamusa... a szeroka, duza i bogata suknia wcale nie znaczy piekna
wybierz sie do salonu zeby poprzez przymiarki zweryfikować w czym Ci bedzie dobrze i wtedy bedziesz wiedziała czego dokłanie szukać.
pozdrawiam
no ja tez nie jestem za bezami ale nie zgodze sie z tym, ze odchodza do lamusa-wejdz sobie na strone www.pronovias.com i zobacz kolekcje 2010, same bezy.....
ClaudineG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:55   #478
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Bezy też nie dla mnie...
Pochwalę się co wyszperałam... co sądzicie?
Druga bardzo ładna. Co to
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:53   #479
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Witam
Ja na przymierzanie sukni wybieram się w przyszłym tygodniu i znając siebie znajdę coś innego niż mi się pierwotnie podobało, ale na dzień dzisiejszy ta suknia jest moją wymarzoną

P.S.
Zazdroszczę tym, które już mają kupione sukienki
No i tak jak pisałam kupiłam całkiem inną suknię i to dzisiaj Bardzo się rozczarowałam salonami w Katowicach
A to moja suknia
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:58   #480
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

1
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.