..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 21:45   #451
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
To szkoda... Dawniej tu było b. tłoczno W sumie ja też teraz pracuję i czasu mniej. Ale na wizaż mam nadzieję, że znajdę go.
Co za pracę znalazłaś? Pochwal się... bo ja szukam i zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Kartonku, u mnie też często pojawiało się to słynne "a pie*dolę". Ale po tym, jak znowu przestałam wchodzic w ulubione spodnie, obiecałam sobie, że już będę się pilnowała.
Ktoś kiedyś powiedział, że to, że będziemy szczuplejsze nic nie zmieni w nas. Mylił się chyba, bo ważąc kilka kg mniej czułam się świetnie. A teraz jak mi wyłazi brzuch poza spodnie, czuję się co najmniej podle.
Ja się z kolei boję, że mi zawsze będzie za mało, zawsze źle. Nawet kiedy miałam 5kg mniej (do których teraz dążę) to wydawało mi się, że jestem o wiele zbyt okrąglutka A byłam wtedy jeszcze szczupłą dziewczynką Co będzie teraz, gdy już te 5kg zrzucę?

...obym wreszcie poczuła się sobą zachwycona I przestała powtarzać nieustannie "muszę schudnąć".

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
witam

Ja dzis przeszczesliwa jestem bo znow mamy zajecia z nordic walking. Dodatkowo basen albo juz albo lada chwila bedzie otwarty to bede szalec. Jemy calkiem trzeciofazowo i z grzeszkami w postaci lodow ale waga nie szaleje Caly czas okolo 55kg odkad zaczely mi porastac miesnie Beo ciesze sie, ze sie w koncu ruszylas z domu. NIe dosc, ze humor lepszy, dieta bardziej skuteczna to jeszcze metabolizm podgonisz i bedziesz mogla spokojnie palaszowac te swoje slodkie wypieki
U nas tez wino leje sie hektolitrami ale, ze to wytrawne to przymykam oko. Jakby co, to zalozymy podforum dla jawnych alkoholiczek
Umięśniony Papraczku
Okazuje się, że wystarczy ruszyć tyłek z domu i się trochę zmęczyć... w magiczny sposób znikają wszystkie jedzeniowe ciągoty, a trzymanie diety nie sprawia już takiego wielkiego problemu. Ale wiecie co, z moją kondychą jest jeszcze baaaardzo kiepsko.
Dlaczego mnie nikt wcześniej nie zmusił do sportu?!

Biega tu ktoś jeszcze poza zalataną Effą?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ojosdelcielo Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
ja zaczynam od jutra - niestety to juz któreś z kolei moje podejście do odchudzania i choć jednym z moich głównych założenie jest utrata zbędnych kilosków to tym najważniejszym jest poprawa zdrowia przeczytałam mnóstwo artukułów o tej diecie i wiem że pomaga ona ustabilizawać poziom cukrów i insuliny we krwi a ja mam z tą ostatnią spory problem - mianowicie hiperinsulinemia mnie dopadła
muszę Wam powiedzieć że jestem pełna podziwy dla Was że tak cudownie dajecie radę i mam nadzieje że to będzie mnie dopingować i tym razem sie poddam. także trzymajcie kciuki Kochane
Może by się jeszcze z naszą podstawową literaturą zapoznała ?

Polecamy książkę SB Turbo. Znajdziesz tam masę bardzo ważnych informacji, których niestety nie ma w tych wszystkich artykułach.

Aha, no i: witamy w naszym plażowym gronie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:52   #452
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ojosdelcielo Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
ja zaczynam od jutra - niestety to juz któreś z kolei moje podejście do odchudzania i choć jednym z moich głównych założenie jest utrata zbędnych kilosków to tym najważniejszym jest poprawa zdrowia przeczytałam mnóstwo artukułów o tej diecie i wiem że pomaga ona ustabilizawać poziom cukrów i insuliny we krwi a ja mam z tą ostatnią spory problem - mianowicie hiperinsulinemia mnie dopadła
muszę Wam powiedzieć że jestem pełna podziwy dla Was że tak cudownie dajecie radę i mam nadzieje że to będzie mnie dopingować i tym razem sie poddam. także trzymajcie kciuki Kochane
O to super, że nie będę sama na jedynce - bo zaczynasz od niej, czy wskakujesz od razu na drugą fazę?

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
u mnie dokładnie to samo, ze spodniami, wyłażącym brzuchem i tak dalej, powakacyjnie się zrobiło - przez brak umiaru, obżarstwo, niekończący się ciąg.
szkoda gadać Ala, naprawdę, zobaczymy jak sprawy się teraz potoczą
Trzeba czekac

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Co za pracę znalazłaś? Pochwal się... bo ja szukam i zazdroszczę

Ja się z kolei boję, że mi zawsze będzie za mało, zawsze źle. Nawet kiedy miałam 5kg mniej (do których teraz dążę) to wydawało mi się, że jestem o wiele zbyt okrąglutka A byłam wtedy jeszcze szczupłą dziewczynką Co będzie teraz, gdy już te 5kg zrzucę?

...obym wreszcie poczuła się sobą zachwycona I przestała powtarzać nieustannie "muszę schudnąć".
Pracuję w sklepie. W tym samym akurat co w zeszłym roku. U znajomego.

Ja też tak miałam. Ale gdy w pewnym momencie osiagnęłam to 55 kg, to było dla mnie dosyc. Ciało do tego dzięki cwiczeniom wyglądało super i byłam z siebie mega zadowolona. Później sesja. I jakoś poszło z górki. Szczerze mówiąc, mogłam się tego spodziewac. Myślałam, że mam silniejszą wolę. Ale cóż.
Teraz pomijając to, że ważę przynajmniej 60 kg, to taką galaretę mam na nogach, że wstyd! Od jutra cwiczenia. Bez tego ani rusz. I jakieś smarowidła trzeba kupic. Bo zostały mi zwykłe balsamy.
Beoneself, a Ty jak wagowo stoisz? Ruszyła w końcu waga u Ciebie? Widzę, że dalej szalejesz w kuchni - przeglądnęłam parę stron wstecz.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:52   #453
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

papraczku, no to sa juz nas trzy, a nie wróć, cztery kandydatki
effuś, no u mnie tak mniej więcej wygląda lato

dzis jestem doskona,łym przykładem "ja pierd***"
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:59   #454
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

U mnie obecnie na wadze 59kg. Jeszcze jakiś czas temu było 56kg. Sama już nie wiem do ilu kg chcę zejść, ok 53-54, ale to by było chyba bardzo trudne. 59 przy moim wzroście to nie jest dużo, ale jak już wcześniej wspominałam - mi się cały tłuszczyk "osadza" na brzuchu W moim przypadku bieganie może nie jest najlepszym wyborem, ale liczę na pozytywne skutki dla całego organizmu
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 22:47   #455
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Beo to ty juz chudzinka jestes A tak marudzilas jakbys z pol tony wazyla
Ilona cos zacichlas ostatnio ale dobrze, ze czuwasz Nawet jesli to czuwanie odbywa sie nad praojcem graala

To ja jeszcze wrzuce dzisiejsze menu:

1. Jajecznica z woka, dwie kromki chleba pszenno-zytniego, ogorki malosolne
2. Brzoskwinia
3. Makaron pelnoziarnisty z sosem z kurek i z pieczarek na chudym mleku i zsamazce orkiszowej
4. Brzoskwinia
5. Coleslaw
6. Leczo z cukini i pomidorow z ryzem brazowym
7. Czerwone wytrawne winko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00002.jpg (167,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00004.jpg (160,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00008.jpg (154,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00011.jpg (165,5 KB, 19 załadowań)
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 22:54   #456
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No tak, potem człowiek patrzy na takie rzeczy i niby wszystko normalnie, a jednak smaki kolejne się tworzą. Skutecznie kusisz, skutecznie
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 06:45   #457
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
mi tez wychodzi codziennie 3-4 porcji
ale zauwazyłam ze po takiej ilosci wegli złozonych waga nie rosnie
diabeł tkwi chyba w weglach prostych i tłuszczach...
przynajmniej u mnie
u mnie to chyba raczej kwestia rozsądku i nie przeginania- ani w jedną, ani w drugą stronę z węglami. Póki co jako tako wychodzi

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Plan na jutro.

Śniadanie : 2 jajka na miękko, sałatka - sałata, ogórek kiszony, czerwona fasola, papryka, szczypiorek (coś bym tu jeszcze dodała, ale nie wiem co. może feta?)
Przekąska : jogurt naturalny z orzechami włoskimi (dzisiaj była w końcu dynia)
Obiad : ta zupa - krem z kalafiora, której dzisiaj nie udało mi się zrobic - wrzucę do niej pierś z kurczaka na której rosołek będę gotowała i chyba mogłoby byc, prawda? mogloby. Ale ja bym jeszcze jakieś warzywko dodała na przegrychę
Przekąska : 2 zawijasy (sałata, szyneczka drobiowa, ogórek świeży, papryka i chyba feta jeśli nie będzie za późno)
Kolacja : tutaj chyba będę musiała dojeśc sałatkę z dzisiejszej kolacji, bo za dużo jej jest (się okaże jeszcze). dla przypomnienia: tuńczyk, papryka, ogórek kiszony - dodałabym jeszcze może fasolę czerwoną.

I znowu mam problem z warzywami. teraz jest ich całe mnóstwo, ale nie wiem co mogę dorzucac jeszcze do sałatki. myślałam o fasolce żółtej albo zielonej ciętej. nadawałaby się do sałatki?co kto lubi. Ja tam robię najróżniejsze mixy ale to koniec moich pomysłów. teraz na szczęście mogę podpatrzyc sobie Wasze jadłospisy, to będzie łatwiej.

Muszę sobie odkopac moje przepisy SB, bo z nimi łatwiej było komponowac jadłospisy.

Proszę oczywiście o poprawki, bo napewno takie będą
Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj... prawie wzorowo. Tyle że zamiast pięciu posiłków wychodzą mi trzy.
no moja droga- "prawie" robi wielką różnicę
Ale jutro zapowiadam poprawę, diametralną. Intensywnie ćwiczę. Wychodzi mi czasowo do dwóch godzin...
codziennie 2 h? to nie za dużo trochę? albo chociaż urozmaicaj treningi
i już po prostu robię wszystkie ćwiczenia jakie do tej pory wykonywałam. Już nawet ociekanie potem nie robi mi zbytniej różnicy.

I zdecydowanie dzisiejsza pogoda jest moją ulubioną
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Oj tak, mój entuzjazm powrócił!!!
Byłam dzisiaj na pierwszych wyprzedażowych zakupach (zbierałam, zbierałam, i nazbierałam ), efekt to: 2 pary materiałowych spodni (mam same dżinsy rurki lub proste),
ja też nie mam żadnych. W sumie zostały mi dżinsy i takie jasne wiosenno-letnie spodnie. Ale póki co chodzę w spódnicach a spodni poszukam na jesień dopiero. Może dam radę się zmieścić w jeszcze mniejszy rozmiar
kamizelka i sukienka. Ale się cieszę


Alusia, nasza plażowiczko marnotrawna, nareszcie jesteś
Karton, ani mi się waż ruszyć te słodkości


ojosdelcielo witaj

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość

Biega tu ktoś jeszcze poza zalataną Effą?

-
ja biegam czasem...do kolejki albo autobusu

Dzisiejsze plany jedzeniowe:
1. "owsianka" z 4 łyżek płatków mix z wieśniakiem light, nektarynka
2. Muffinka jagodowa
3. Filet z kuraka panierowany w otrębach i sezamie, 2 duże pomidory (mam fazę na pomidory ostatnio), kilka śliwek
4. Sałatka grecka
5. Tuńczyk z warzywkami (będę improwizować)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 07:35   #458
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

u mnie dzis poki co grzecznie
weekend taki grzeczny niebył
piatek, nieplanowany grill-jedzonko SB ale alkoholu za duzo
sobota roznoszenie zaproszen -grzechy:kawałek drożdzowca, jakies 2 pralinki i lampka wina aha i lody
niedziela 2 gałki lodów Haagen Dazs (nie wylecze sie z tej słabości chyba nigdy)

ale bieznia w ruchu
i jeszcze a6w zaczełam...znowu
Telik, a masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z A6W? Działa? Bo kurcze myslę i myslę i się nie mogę za to zabrać-coś mi się nie chce wierzyć, że po 42 dniach na moim brzuchu zobaczę kaloryfer

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj... prawie wzorowo. Tyle że zamiast pięciu posiłków wychodzą mi trzy.Ale jutro zapowiadam poprawę, diametralną. Intensywnie ćwiczę. Wychodzi mi czasowo do dwóch godzin... i już po prostu robię wszystkie ćwiczenia jakie do tej pory wykonywałam. Już nawet ociekanie potem nie robi mi zbytniej różnicy.

I zdecydowanie dzisiejsza pogoda jest moją ulubioną
Dwie godziny...ja po godzinnym aerobiku marzę tylko i wyłącznie o tym, żeby następny był za tydzień, a nie za 2 dni

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
U nas w aprcy wakacyjny szał = ekstra duźo roboty więc czasu na jedzenie nie mam.
1. ser żółty jogurt naturalny
2. płatki migdałów i wieśniak z papryką
3. ratatuille + 3 plasterki sera 20%
4. 2 kostki gorzkiej czekolady z chilli

Z uwagi na to, że drugie ś musi mi starczyć nieraz do 17 lub 18 to muszę zjeść je cięższe niź pierwsze. Dziś obiad zjadłam o 18.30. No ale cóż. Ktoś musi pracować źeby wypoczywać mógł ktoś...
Idę sobie spać, jutro 6.45 praca...
Pozdrawiam Plaźowiczki, miłego wieczoru.

p.s paprak takie menu tylko pozazdrościć
Elfik nie obraź się, ale dla mnie ten jadłospis to nie bardzo SB

Cytat:
Napisane przez ojosdelcielo Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
ja zaczynam od jutra - niestety to juz któreś z kolei moje podejście do odchudzania i choć jednym z moich głównych założenie jest utrata zbędnych kilosków to tym najważniejszym jest poprawa zdrowia przeczytałam mnóstwo artukułów o tej diecie i wiem że pomaga ona ustabilizawać poziom cukrów i insuliny we krwi a ja mam z tą ostatnią spory problem - mianowicie hiperinsulinemia mnie dopadła
muszę Wam powiedzieć że jestem pełna podziwy dla Was że tak cudownie dajecie radę i mam nadzieje że to będzie mnie dopingować i tym razem sie poddam. także trzymajcie kciuki Kochane
Witamy, witamy. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

dzis jestem doskona,łym przykładem "ja pierd***"
Ja codziennie wieczorem...kiedy moim ulubionym powiedzeniem staje się "dobrze posiedzieć przy Żubrze"...


Alusia witaj bikiniaro marnotrawna

Paprak znowu się ślinię przed monitorem

Ja wczoraj zaliczyłam grzecznie aerobik, a potem mnie naszło na jedzenie-jak nigdy. Więc w okolicach 20:30 wpadło pół serka camembert (figura, ale i tak ma milion procent tłuszczu), dwa plasterki fita, a to wszystko z połową słoiczka malinowego dżemu domowego wyrobu-oczywiście fruktoza nie była jednym z jego składników (dżem z fruktozą jak się okazało-zapleśniał) A jak już skończyłam ze świadomością, że jestem beznadziejna, to wpadła przyjaciółka z piwem
A potem się dziwię, że waga stoi w miejscu
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:02   #459
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

no dobra, ogłaszam powrót córy marnotrawnej

wzrost 173cm
waga 67,1kg
do piątku na pewno I faza, może do niedzieli a potem grzecznie wprowadzamy 1 węgiel + 1 owoc na tydzień
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:04   #460
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dla mnie dwie godziny ćwiczeń są męczące, ale satysfakcja potem sięga mnie ogromna. Tak intensywny trening spowodowany jest nabraniem ciałka po wyjeździe. Niedługo aż tak intensywnych ćwiczeń nie będzie. I spokojnie, są urozmaicane

I dzisiaj na śniadanie jajecznica z cukinią, szczypiorkiem,szynką i pomidorem. A przed chwilą siemie lniane z mlekiem. Na lepszy start i długo zapełniony brzuszek
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 08:11   #461
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj... prawie wzorowo. Tyle że zamiast pięciu posiłków wychodzą mi trzy.Ale jutro zapowiadam poprawę, diametralną. Intensywnie ćwiczę. Wychodzi mi czasowo do dwóch godzin... i już po prostu robię wszystkie ćwiczenia jakie do tej pory wykonywałam. Już nawet ociekanie potem nie robi mi zbytniej różnicy.

I zdecydowanie dzisiejsza pogoda jest moją ulubioną
diabeł tkwi w przekaskach

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
witam

Ja dzis przeszczesliwa jestem bo znow mamy zajecia z nordic walking. Dodatkowo basen albo juz albo lada chwila bedzie otwarty to bede szalec. Jemy calkiem trzeciofazowo i z grzeszkami w postaci lodow ale waga nie szaleje Caly czas okolo 55kg odkad zaczely mi porastac miesnie Beo ciesze sie, ze sie w koncu ruszylas z domu. NIe dosc, ze humor lepszy, dieta bardziej skuteczna to jeszcze metabolizm podgonisz i bedziesz mogla spokojnie palaszowac te swoje slodkie wypieki
U nas tez wino leje sie hektolitrami ale, ze to wytrawne to przymykam oko. Jakby co, to zalozymy podforum dla jawnych alkoholiczek


Wczorajsze menu:

1. Kanapki z chleba pszenno-zytniego z pasztetem drobiowym i ogorem malosolnym, jaja faszerowane pieczarkami
2. Nektarynka
3. Bigos z mlodej kapusty z kabanosami drobiowymi, chleb pszenno-zytni
4. Golabek z brazowego ryzu z miesem wolowo-drobiowym
5. Nektarynka
6. Kabanos drobiowy, jaja faszerowane, ogorki malosolne

No i oporcz tego byly lody: jeden czterogalkowy a drugi wloski z polewa
no ale menu piekne mniami
a co do aktywności to pełna podziwu jestem
Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
U nas w aprcy wakacyjny szał = ekstra duźo roboty więc czasu na jedzenie nie mam.
1. ser żółty jogurt naturalny
2. płatki migdałów i wieśniak z papryką
3. ratatuille + 3 plasterki sera 20%
4. 2 kostki gorzkiej czekolady z chilli


p.s paprak takie menu tylko pozazdrościć

to nie jest menu na SB


Cytat:
Napisane przez ojosdelcielo Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
ja zaczynam od jutra - niestety to juz któreś z kolei moje podejście do odchudzania i choć jednym z moich głównych założenie jest utrata zbędnych kilosków to tym najważniejszym jest poprawa zdrowia przeczytałam mnóstwo artukułów o tej diecie i wiem że pomaga ona ustabilizawać poziom cukrów i insuliny we krwi a ja mam z tą ostatnią spory problem - mianowicie hiperinsulinemia mnie dopadła
muszę Wam powiedzieć że jestem pełna podziwy dla Was że tak cudownie dajecie radę i mam nadzieje że to będzie mnie dopingować i tym razem sie poddam. także trzymajcie kciuki Kochane
Witamy
na plazy jest inaczej
z góry ostrzegam plaza uzależnia
co niektórzy siedzą tu juz kilka, kilkanascie miesiecy
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Co za pracę znalazłaś? Pochwal się... bo ja szukam i zazdroszczę



Biega tu ktoś jeszcze poza zalataną Effą?



Aha, no i: witamy w naszym plażowym gronie
poranne pocenie na bieżni tez sie lliczy
a jutro chyba rusze w parkowe uliczki

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
papraczku, no to sa juz nas trzy, a nie wróć, cztery kandydatki
effuś, no u mnie tak mniej więcej wygląda lato

dzis jestem doskona,łym przykładem "ja pierd***"
menelika wliczyłas?

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
To ja jeszcze wrzuce dzisiejsze menu:

1. Jajecznica z woka, dwie kromki chleba pszenno-zytniego, ogorki malosolne
2. Brzoskwinia
3. Makaron pelnoziarnisty z sosem z kurek i z pieczarek na chudym mleku i zsamazce orkiszowej
4. Brzoskwinia
5. Coleslaw
6. Leczo z cukini i pomidorow z ryzem brazowym
7. Czerwone wytrawne winko
to i znowu slinotok
Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Telik, a masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z A6W? Działa? Bo kurcze myslę i myslę i się nie mogę za to zabrać-coś mi się nie chce wierzyć, że po 42 dniach na moim brzuchu zobaczę kaloryfer

wczesniej dobrnełem do 14 dnia i potem cwiczyłam przez kolejne dni własnie ilosc powtórzen z 14 dnia
i o dziwo na moim krąglutki brzuchu zaczeły sie pojawiactakie ładne kreseczki
no ale jescze do kaloryfera brak
zreszta to nie mój cel
ale musze przyznac ze miesnie na brzuszku ladnie wygladaja i na pewno wszelkie wzdcia czy zjedzenie wiekkszej ilosci jedzonka nie sa tak widoczne

oki wczorajsze menu telika
*2 kromeczki orkiszowca z łososiem, chrzanem, pomidorem i kiełkami+mizeria
*kawałek orkiszowego drozdzowca+kubek dietetycznegoi kakao
*chłodnik litewski+fasolka szparagowa skropiona oliwa
*1/3 papryki z hummusem
*nekrtarynka
*sałatka (wiesniak, tunczuk, ogórek, koperek)

rano 30min interwału, wieczoem a6w

obecnie jestem chodzacym apetytem
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 09:18   #462
ojosdelcielo
Raczkowanie
 
Avatar ojosdelcielo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

alusia1989
zaczynam od jedynki, żeby wszystko było jak trzeba i żebym nie miała później na co zwalać

telik
głęboko liczę na takie uzależniene


dziś na śniadanko szklanka soku pomidorowego i dwa jajeczka sadzone
ojosdelcielo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:20   #463
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny, ja popieram pomysł, żeby założyć podforum jawnych alkoholiczek, którym alkohol torpeduje dietę. Mi wpada coraz to jakieś piwo, albo drink i moja waga nie chce spadać, moje uda chudnąć i wogóle jest syf. A gdyby nie alkohol to nie mam żadnych innych grzeszków - cukru, czekolady, białej mąki nie tykam. Tylko ten alkohol kto jest za pomysłem grupy wsparcia? Pozdrawiam!
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:35   #464
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez ojosdelcielo Pokaż wiadomość
alusia1989
zaczynam od jedynki, żeby wszystko było jak trzeba i żebym nie miała później na co zwalać

telik
głęboko liczę na takie uzależniene


dziś na śniadanko szklanka soku pomidorowego i dwa jajeczka sadzone
No to super! Będziemy mogły się wzajemnie wspierac Zawsze lepiej jest, jak jest ktoś jeszcze, kto nie może zajadac się takimi pysznościami jak plażowiczki na drugiej fazie, hehe.
Ale wiesz co, Twoje śniadanko trochę za małe było. Musi byc ono duże i porządne. W końcu to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:38   #465
ojosdelcielo
Raczkowanie
 
Avatar ojosdelcielo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 33
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

wiem że to śniadanko marne ale niestety lodówka pusta, zaraz idę do sklepu i obiecuję poprawę
ojosdelcielo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:43   #466
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no dobra, ogłaszam powrót córy marnotrawnej

wzrost 173cm
waga 67,1kg
do piątku na pewno I faza,
i kto to mówi?- przeciwniczka powrotów na I fazę?
może do niedzieli a potem grzecznie wprowadzamy 1 węgiel + 1 owoc na tydzień
.
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:47   #467
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

cóż, ciąggg... trzeba się pozbyć złych nawyków, a kysz, a kysz
zresztą sama widzisz, że nie 14dni
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:49   #468
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cóż, ciąggg... trzeba się pozbyć złych nawyków, a kysz, a kysz
zresztą sama widzisz, że nie 14dni
a czy ja coś mówię?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:58   #469
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Od dzisiaj znów jestem na jedynce. Próbowałam ograniczyć ciągi węglowe stosując 1W 1O ale się nie udało, a wręczy z dnia nadzień było gorzej. Dlatego od dziś grzeczna jedynka.

Śniadanie:
serek wiejski, 2 pomidory, szynka z indyka
2 śniadanie
omlet z szynką i papryką
Przekąska
Kilka oliwek
Obiad
Zapiekana pierś z cukinią i mozzarellą
Kolacja
Biały ser z warzywami
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 11:10   #470
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Alusia, Kobieto, witaj

Papraku umiesniony - czyli tylko pogratulowac trzymania wagi

Ilona, nie wierze - I faza Ale rozumiem ciagi, choc ja ich na szczescie juz nie miewam juz teraz nawet przed @.

Co do A6W - to dla mnie nuda straszna... Mam swoj zestaw cwiczen, ktorych ostatnio nie wprowadzam w zycie z powodu braku czasu i przesiedzianych ze znajomymi wieczorow
Innym problemem jest brak apetytu... Wmuszam w siebie jedzenie. Teraz trzy morele zjadlam, wiesniaka nie dalam rady...
Moze to przez ta cholerna kolke. Boli mnie na maksa. Rano jak wstaje, to wystarczy, ze zejde po schodach - i juz mnie lapie. Przy bieganiu skupiam sie na oddechu i z tym bolem biegne... Musze cos na necie znalezc o kolce i cos z nia poczac, bo az mnie zebra bola... Mam wrazenie, ze brzuch przykleja mi sie do kregoslupa od srodka...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 11:27   #471
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dziewczyny, nawet nie wiecie jak mi Was brakowało
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:01   #472
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No, nareszcie coś się tu rozruszało
U mnie znowu dzień pieczenia... 2 blachy granoli i 2 blachy ciastek. Cała rodzina mi marudziła, żebym im dostarczyła świeżej granoli


Dzisiaj chyba biegania nie będzie, dostałam @ i tak mnie brzuch boli, że szkoda gadać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:42   #473
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Alusia, Kobieto, witaj

Papraku umiesniony - czyli tylko pogratulowac trzymania wagi

Ilona, nie wierze - I faza Ale rozumiem ciagi, choc ja ich na szczescie juz nie miewam juz teraz nawet przed @.

Co do A6W - to dla mnie nuda straszna... Mam swoj zestaw cwiczen, ktorych ostatnio nie wprowadzam w zycie z powodu braku czasu i przesiedzianych ze znajomymi wieczorow
Innym problemem jest brak apetytu... Wmuszam w siebie jedzenie. Teraz trzy morele zjadlam, wiesniaka nie dalam rady...
Moze to przez ta cholerna kolke. Boli mnie na maksa. Rano jak wstaje, to wystarczy, ze zejde po schodach - i juz mnie lapie. Przy bieganiu skupiam sie na oddechu i z tym bolem biegne... Musze cos na necie znalezc o kolce i cos z nia poczac, bo az mnie zebra bola... Mam wrazenie, ze brzuch przykleja mi sie do kregoslupa od srodka...
A dziekowac, dziekowac Wspolczuje ci kolki strasznie, kiedys czesto mnie lapaly ale juz dawno (tfu tfu) nie mialam, w latach by liczyc. Nie wiem jakby to bylo gdybym biegala bo nordic walking jest takim wynalazkiem, ze o dziwo kolki nie wystepuja. Nie wiem od czego to zalezy. Co do a6w to wiekszej nudy nie widzialam

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja popieram pomysł, żeby założyć podforum jawnych alkoholiczek, którym alkohol torpeduje dietę. Mi wpada coraz to jakieś piwo, albo drink i moja waga nie chce spadać, moje uda chudnąć i wogóle jest syf. A gdyby nie alkohol to nie mam żadnych innych grzeszków - cukru, czekolady, białej mąki nie tykam. Tylko ten alkohol kto jest za pomysłem grupy wsparcia? Pozdrawiam!
Ja bym moze i reflektowala na to podforum ale poki co nie zamierzam sie z nalogiem rozstawac Niestety mysle, ze czerwone wino trudniej odstawic niz fajki i slodycze, bo te dwie sprawy jakos poszly. Mam najwidoczniej predyspozycje do nalogow - jak pozbede sie jednego to drugi sie przyplacze. Coz, widac pisane mi skonczyc marnie

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość


no ale menu piekne mniami
a co do aktywności to pełna podziwu jestem




to i znowu slinotok



obecnie jestem chodzacym apetytem
Oj moje menu monotonne dosyc bo zuzywam co mam coby ekonomiczniej bylo bo wciaz jakies wydatki mamy. Ale co ci bede truc, ktoz nie ma wydatkow? Zwlaszcza ty przed slubem.
Co do apetytu to mam to samo - wciaz bym jadla

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no dobra, ogłaszam powrót córy marnotrawnej

wzrost 173cm
waga 67,1kg
do piątku na pewno I faza, może do niedzieli a potem grzecznie wprowadzamy 1 węgiel + 1 owoc na tydzień
witaj coro mila Zeby nie bylo niejasnosci - karmic cie sowicie nie bedziemy bo zes nagrzeszyla okrutnie

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Telik, a masz jakieś wcześniejsze doświadczenia z A6W? Działa? Bo kurcze myslę i myslę i się nie mogę za to zabrać-coś mi się nie chce wierzyć, że po 42 dniach na moim brzuchu zobaczę kaloryfer





Paprak znowu się ślinię przed monitorem
A pod oknem kaloryfer pannie nie wystarczy? Widzialam raz faceta ze stolem na glowie i uwierz mi, ze nie byl to piekny widok Mysle, ze kobieta z kaloryferem na brzuchu, nawet nie tym ogromnym zeberkowym, nie wyglada zbyt powabnie

A serio to dziekuje za mile slowa. Jednak moje menu pozostawia wiele do zyczenia. W kazdym razie nie jest zle bo nie tyje i nie chudne, jem zdrowo i sie ruszam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:53   #474
Ray1212
Zadomowienie
 
Avatar Ray1212
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań ;)
Wiadomości: 1 018
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam słońca ;*

mam pytanko jak przechodziłyście na 2 faze to jak dodawałyście węgle ?

bo w poniedziałek zaczynam i nie chce zmarnować sobie 1 fazy jedząc za dużo węgli ;/

u mnie okey chudne ale pierwszy raz na uroodzinki nie mam tortu i jest to poniekad dziwne ;D jak narazie bezgrzesznie ;P
__________________
47/60

-14
-17
Ray1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 12:57   #475
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ooo ja cie, dlaczego plażowiczki są takie leniwe???? Teraz widzę, jakie męczące jest maglowanie jednego tematu sto tysięcy razy. Bogu dzięki, że stworzył wyszukiwarki internetowe.
Ray, bądź tak miła i z niej skorzystaj
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:09   #476
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Musze chyba kiedys wyprobowac ta granole Narazie w piecu muffiny kokosowe tylko nie wiem co z nich wyjdzie bo namieszalam z makami. A dzis wieczorem zamierzam jeszcze pieroga gryczanego piec. Ale to jesli mi sie zechce po nordic walking bo dzis tez ide
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:22   #477
Ray1212
Zadomowienie
 
Avatar Ray1212
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań ;)
Wiadomości: 1 018
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ooo ja cie, dlaczego plażowiczki są takie leniwe???? Teraz widzę, jakie męczące jest maglowanie jednego tematu sto tysięcy razy. Bogu dzięki, że stworzył wyszukiwarki internetowe.
Ray, bądź tak miła i z niej skorzystaj
oj no leniwe ale szukałam zanim zapytałam.

i z tego co przeczytałam to dziewczyny różnie dodawały i nie wiem jakie jest optymalne 1w i 1o ?

jestem po prostu w kropce i cchciaałam zapytać doświadczonych
__________________
47/60

-14
-17
Ray1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:26   #478
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Ray1212 Pokaż wiadomość
oj no leniwe ale szukałam zanim zapytałam.

i z tego co przeczytałam to dziewczyny różnie dodawały i nie wiem jakie jest optymalne 1w i 1o ?
przez jakiś czas- powiedzmy przez tydzień. Potem stopniowo zwiększasz (tempo zależy od Ciebie i od tego czy nie masz ciągów)- do mniej więcej 3+3 Tylko poczytaj co jest rozumiane jako 1 porcja skrobii i 1 porcja owoców
jestem po prostu w kropce i cchciaałam zapytać doświadczonych
..
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:36   #479
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

własnie spożyłam big milka

papraczku o wydatkach slubnych to sie nie wypowiem
a do tego doszedł zakup auta w najbliższych tygodniach.
osiwieje w wieku 26 lat chyba
ale wiem ze jedzonko szykowane w domku to spoooora oszcednosc, nawet jak uzywa sie lepszych jakosciowo produktów

a co do a6w to mnie tez niestety nudzi
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:50   #480
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

U mnie dzisiaj trochę nietypowo z jadłospisem...

śniadanie:
3 ciastka owsiane, wielki kawał sernika na zimno (na serku homo, z jagodami), garść migdałów (wszystko zdrowe, prawda? ) //dopiero po "śniadaniu" wybrałam się na zakupy...
IIśniadanie: kawałek wędzonego łososia, kawałek papryki
obiad: leczo (z cukinią, bakłażanem, ...), kotlety sojowe
przekąska: szklaneczka owocowego smoothie
kolacja: omlet zapieczony z mozarellą light, pomidor

Węgli nie liczę, ale staram się nie przesadzać. Owoce jem bez białka i również po południu - póki co nie mam z tego powodu problemów (wszelkie ciągi mi gdzieś znikły, wielki głód nie dokucza). Nie przestrzegam wszystkich zasad SB, szukam złotego środka
Przejadły mi się nieszczęsne filety z kurczaka...

Tymczasem leżę i się zwijam z bólu i czekam aż naproxen zacznie działać
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.