Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 18:43   #451
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Thumbs down Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Proszę o pomoc osoby, które były u Pani Mai !
Zanim umówię się na wizytę, chciałabym dowiedzieć się paru szczegółów topograficznych. Posiadam dokładny adres, ale nie jestem z Gliwic, więc wolę się upewnić, jak tam dotrzeć.
Czy lepiej iść do salonu pieszo (np. spod KOMAGU), czy raczej skorzystać ze środka publicznego transportu (jeśli tak, to czym, spod czego, jaki numer i ile przystanków) ?
W jakim budynku znajduje się salon (blok, kamienica, inny) i czy ma jakiś szyld ?
(Muszę wiedzieć czego szukać )
Jeśli nie można o tym pisać na forum, to proszę o informację na priv.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc !

Na koniec dodam tylko, że kilka osób na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy pisało o tym, że umówiło się na wizytę u jakiegoś fryzjera, ale już nie podzieliło się z nami wrażeniami z owej wizyty. Szkoda
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:03   #452
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

jeśli mówisz o Majce ze Studia 3 to oto mapa jak tam dojść z Pszczyńskiej na której jest Komag. Ulica Fredry jest tak krótka że nie przegapisz Studia3.

http://maps.google.com/maps?f=d&sadd...,0.019312&z=16

Ja jednak na twoim miejscu dojechałabym spod Komagu jakimkolwiek autobusem do Placu Piastów a stamtąd to trzy kroki.

http://maps.google.com/maps?f=d&sadd...2&ie=UTF8&z=17
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:26   #453
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Myślę, że jednak chodziło o Majkę z Sikornika - w Studiu 3 to chyba jest Marta.
Z Komagu to się troszkę nachodzisz... Najlepiej, jakbyś wsiadła pod GCH lub katedrą do jakiegokolwiek autobusu jadącego na Sikornik (np. 156,617,676,187) i wysiadasz albo na Cegielni (nr 1 na mapce - to jest następny przystanek po katedrze) albo na Sikornik 1 (nr 2,kolejny po Cegielni). I już dalej musisz dojść.
Niestety nie wiem jak ten salon wygląda, bo w nim nie byłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mapka1.jpg (74,0 KB, 28 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:39   #454
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

side85 ! Dziękuję za chęć pomocy ! U Marcela (czyli w Studio 3) byłam niemal rok temu i na szczęście łatwo było trafić dzięki Wam, Drogie Wizażanki

Kasiek1987 - Dziękuję za pomoc ! Tak, chodziło mi o Maję z Sikornika.
Tyle się o niej naczytałam w Waszych komentarzach, że chyba zapoznam się z Jej nożyczkami
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 07:31   #455
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hah, no to ładnie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 11:27   #456
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Umówiłam się !
Piątek 22 stycznia - godzina 12. Już nie umiem się doczekać.
Opiszę wrażenia i jeśli dam radę, to wstawię fotki.

Jedna z moich próśb nadal jest niespełniona - PROSZĘ Wizażanki, które były u Pani Mai o informacje, w jakim budynku znajduje się salon i czy ma jakiś szyld.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:28   #457
methea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja także się umówiłam do Pani Mai na 28 stycznia...

Strasznie się boje,bo w sumie nigdy nic nie robiłam z moimi włosami,tzn. nie eksperymentowałam na nich...

Mam baaardzo grube włosy i dłuuuugie(do pasa,a nawet trochę dłuższe) nie mam kompletnie żadnej wizji co do mojej nowej fryzury Mam nadzieje,że Pani Maja mi doskonale doradzi i będę zadowolona z efektu
methea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:40   #458
monk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziewczyny może któraś z Was może mi polecić dobrego i taniego fryzjera w Gliwicach...ale w kwestii czesania fryzur balowych itp?
monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:15   #459
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez monk@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny może któraś z Was może mi polecić dobrego i taniego fryzjera w Gliwicach...ale w kwestii czesania fryzur balowych itp?
Byłam kilka razy w aspect'cie na Barlickiego co prawda na strzyżeniu ale widziałam jak Wiola uładała włosy innym klientkom, bardzo mi sie spodobało i sama sie umówiłam na wizytę przed balem karnawałowym opiszę wrażenia jak wróce

edit: ale to nie jest tani fryzjer... ja szykuje jakąś stówkę

Edytowane przez maggda86
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:17
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 12:26   #460
ann.mich
Raczkowanie
 
Avatar ann.mich
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 61
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zuzanno_K., methea - proszę, podzielcie się wrażeniami z salonu z sikornika ...
chciałabym się tam wybrać i oddać im w ręce swoje cienkie, kręcone włosy.Fajnie byłoby upewnić się, że wyszłyście zadowolone....
Kasiek1987-dzięki za mapkę, bardzo się przyda
ann.mich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:06   #461
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zwlekałam z opisaniem wizyty, bo mam mieszane uczucia. Chciałam by podcięto moje włosy tak, by ładnie się skręcały.
Przybyłam na umówioną godzinę i musiałam czekać 40 minut.
Włosy umyła i do połowy wysuszyła mi praktykantka, a resztą zajęła się (dalszym suszeniem i prostowaniem) P. Maja.
Zdziwiłam się, że moje włosy (długie !) zostały skrócone maszynką, a nie nożyczkami. Potem zostały wycieniowane nożyczkami. Powiedziałam, że skoro już zostały wyprostowane, to chcę je mieć zostawione proste, ale już po 10 minutach od wyjścia z salonu same się skręciły.
Pod koniec wizyty - zapytałam się , jaką prostownicę sobie kupić - uzyskałam odpowiedź, że może być taka z bazarku za 30 zł, bo nie ma sensu wydawać dużo pieniędzy.
Włosy przy twarzy mam pocieniowane, a z tyłu mam 2 warstwy - jedna na długość 15 cm a reszta na 30. Trochę dziwnie się to układa.
Mając w pamięci wizytę u P.Marcela byłam nieco rozczarowana tym wszystkim.
P.Marcel zajmowała się mną od umycia po obcięcie, które nie było zwykłym cieniowaniem, a cięciem dostosowanym do kręconych włosów. Wyprostowane włosy były proste przez 3 (!) dni od wizyty i to nawet po zwiedzaniu palmiarni !
Na koniec -
jak na razie - jedyną osobą, która zauważyła, że coś zrobiłam z włosami jest moja mama
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 16:24   #462
0uhahana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No cóż, ja byłam dwa razy w studiu 3 u Marcela, za pierwszym razem byłam naprawdę bardzo, bardzo zadowolona, niestety za drugim już nie do końca, jedyne co Marcel zrobił, to odświeżył trochę moją poprzednią fryzurę podcinając moje włosy, to bym jeszcze jakoś przeżyła, ale to jak krzywo ściął mi włosy, to już było przesadą, na początku tego nie zauważyłam, żebym mogła zareagować, ale kiedy wróciła do domu i oglądałam moją fryzurę zobaczyłam jak są krzywo ścięte, różnica wynosiła nawet kilka centymetrów!... Nie wiem może miał kiepski dzień czy coś, ale takie coś nie powinno mieć miejsca w takim salonie.
0uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 13:32   #463
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zuzanna, dzięki za wyczerpującą odpowiedż. Już od końca zeszłego roku wybieram się do Mai ale zawsze strach brał górę. Po tym co napisałaś na pewno się nie wybiorę! Zapuszczam włosy i boję się, że zamiast z objętości pociachają z długości

Byłam już w kilkunastu salonach w Gliwicach i jest tylko jeden fryzjer, do którego chodzę z zamknietymi oczami, Łukasz z Ludwiga koło Rynku. Byłam u niego 2 razy na dekoloryzacji, potem na radykalnym ścięciu włosów, farbowaniu i podcinaniu. Uważam, że nie ma lepszego fryzjera. Jest dokładny i solidny, pyta co ja dokładnie chcę a nastepnie doradza. Jako jedyny fryzjer u którego byłam, Łukasz patrzył w którą stronę rosną mi włosy i tak ścinał, żebym nie miała rano po wstaniu z łóżka placka na czubku głowy. Mając włosy na pół kręcone, suche i robiące generalnie 3 minuty po modelowaniu to co one chcą, po jego ścięciu modelowanie wytrzymywało 5 dni! Jak mówiłam mu, że minimalnie podciąć końcówki, to były minimalnie a nie 3 cm! Niestety salon jest drogi i nie bardzo mogę sobie pozwolić na ścinanie za 80 zł. Teraz jednak jestem w desperacji, bo z innych salonów wychodzę jak strach na wróble i chyba znowu pójde do Łukasza.
Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy fryzjerzy w Ludwigu są super ale Łukasz jest sprawdzony!
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:42   #464
aksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Polecam Panią Teresę z salonu "Sylwia" na os.Kopernika w Gliwicach ul. Andromedy 20, tel.032 238 10 54 (mały fioletowy budyneczek). Może salon skromny ale czysty i zadbany, świetna luźna atmosfera, przemiła zarówno Pani Teresa jak i praktykantki które spotkałam w czasie swojej wizyty. Po tułaczce od fryzjera do fryzjera np. Studio3, Iwona (Sośnicowice), nareszcie znalazłam kogoś kto nie tylko słucha ale też słyszy gdy mówię jaka fryzura mnie interesuje, nie szarpie moich włosów bo za 5 minut kolejny klient. Pierwsza fryzjerka, którą
uznałam za godną polecenia ! Za pasemka w dwóch kolorach (balayage), strzyżenie i modelowanie
zapłaciłam 110zł.
aksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 09:35   #465
lookata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zgadzam się z aksą i po raz kolejny polecam p. Teresę, ona po prostu zna się na tym co robi i potrafi to robić. Ja także próbowałam już różnych miejsc, ale zawsze wracam do niebiesko-fioletowej budki
lookata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:54   #466
0uhahana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Jestem z kopernika, nigdy nie byłam w tamtym salonie, ale skoro dziewczyny tak polecacie, to może się tam wybiorę. Czy p. Teresa poza tym, że zna się na farbowaniu itp, to również fajnie ścina? Mi głównie chodzi o ścięcie i modelowanie. I jakie są ceny?
Pozdrawiam.

Edytowane przez 0uhahana
Czas edycji: 2009-02-06 o 12:55
0uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 07:50   #467
lookata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja tam się nie farbowałam, farbowała włosy moja Mama, która ma ich niesamowitą ilość na głowie, była bardzo zadowolona. Ja za ścięcie płacę 25-30 zł, to zależy od tego czy jest promocja i ile trzeba było się natrudzić nad moim pomysłem ;-)

Ach tak i na na ogół nie modeluje włosów, bo interesuje mnie efekt ścięcia bez pianek żelów i innych. Myślę, że z modelowaniem nie będzie to większy koszt jak 50 zł.
lookata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:03   #468
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej hej Dziewczynki

Jestem nowa, ale zapoznałam się z caaałym wątkiem i wynika z niego, że najwięcej głosów zbiera szanowny Pan Marcel ze Studio3 i Pani Maja...
Nie wiele się różniąc od reszty, wyskoczę z mega innowacyjnym pytaniem: gdzie mam się udać? ;p
Mam długie włosy, gdyż ambicjonalnie podeszłam do zapuszczania, ale już zawiewa nudą i męczy mnie fryzurka na Kleopatrę (coś a'la Furtado ;p) i chciałabym uzyskać efekt ładnego cieniowania i łagodnego przejścia z grubej grzywki do reszty włosów... po prostu kobiecą fryzurkę długą i nie wiem, który z tych fryzjerów lepiej się nadaje? Bez ekstrawagancji i wielkich zmian, bo nie lubię eksperymentować z włoskami i wiecznie bywałam niezadowolona, był płacz i zgrzytanie zębami :p

Pozdrawiam serdecznie
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:19   #469
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A ja polecam Magdę z salonu Ludwig na ul. Zygmunta Starego. Dziewczyna ma talent - sama się o tym przekonałam. Zwykle fryzjerzy nie za bardzo wiedzieli co zrobić żeby sprostać temu czego oczekuję... Pani Magda na prawdę wie co zrobić żeby głowa wyglądała atrakcyjnie. Nie jest tanio, ale ja tam wolę wyskoczyć trochę bardziej z kasy i dobrze wyglądać. Najlepiej umawiać się telefonicznie. Pozdrawiam i życzę udanych metamorfoz
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 21:16   #470
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

kiki1777, ja powiem tylko tyle od siebie, że jeszcze jakiś rok temu Marcel był lepszym fryzjerem. Aktualnie pracuje jak maszyna, klientka po klientce... Może to trochę przesadne stwierdzenie, ale chyba wygasło w nim zaangażowanie i kreatywność.
Swego czasu Marcel byl tym ,,moim" fryzjerem. Teraz poszukuje tego nowego W czwartek jestem zapisana do Ludwiga, a ciąć mnie będzie Łukasz
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:13   #471
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No i bądź tu kobieto mądra ;p
Nie no ja już naprawdę nie wiem co robić, gdzie się udać... Marcelka chyba sobie podaruję, bo dużo postów mówi to samo: "pracuje jak maszyna", a to mnie przeraża, bo nie chcę wyjść z fryzurą jak z taśmy produkcyjnej
Może ten Ludwig...
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:14   #472
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

kiki, ja Ci nie odradzam Marcela tak w 100%. Prawdopodobnie i tak byłabyś zadowolona Jednak chyba można się teraz mniej spodziewac niż kiedyś...
Dobrym powodzeniem cieszy się też Majka i paru fryzjerów z Ludwiga. Ja swoją relacje zdam jutro
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 07:00   #473
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No na Marcelka już za późno... zapisałam się do Ludwiga na jutro do Pani Magdy... nie mam zielonego pojęcia kto to, ale wyżej była polecana, a już nie mam cierpliwości szukać - raz kozie śmierć
Zdam relację po wizycie
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:11   #474
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

kiki1777 - napisz koniecznie jak wyszła fryzurka z rąk Pani Madzi z Ludwiga. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Pozdrawiam
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:20   #475
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja też mam nadzieję, że będę zadowolona
A boję się jak cholera
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:50   #476
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Jeśli chodzi o Marcela to faktycznie, trochę zaczął pracować hurtowo. Chodzę do niego z małymi zdradami od ponad 3,5 roku i widzę, że kiedyś był bardziej kreatywny niż teraz. Jednak jest dla mnie bezpieczną opcją - jeszcze nigdy nie zrobił mi krzywdy :P

A znacie może jakiegoś fryzjera w Gliwicach, który ma w zwyczaju ścinanie włosów na sucho już po wyprostowaniu? Bo po cięciu na mokro mam zawsze katastrofę.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:31   #477
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kasiek1987: Atelier Sztuki Fryzjerskiej na Dworcowej 62. Obcinają dwie panie: Mirella i Alicja. Prawie zawsze wykończenie fryzury na suchych wlosach.

Oprocz Atelier znajduje się tam rowniez kosmetyczka, manicurzystka, masaż, hydromasaz, fitness, solarium czyli wszystko w komplecie. Niedawno byl o nich artykul w Gazecie Gliwickiej.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:13   #478
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Kasiek1987: Atelier Sztuki Fryzjerskiej na Dworcowej 62. Obcinają dwie panie: Mirella i Alicja. Prawie zawsze wykończenie fryzury na suchych wlosach.

Oprocz Atelier znajduje się tam rowniez kosmetyczka, manicurzystka, masaż, hydromasaz, fitness, solarium czyli wszystko w komplecie. Niedawno byl o nich artykul w Gazecie Gliwickiej.
A koło czego jest ten salon, żebym skojarzyła? I jakie ceny?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:44   #479
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kojarzysz przystanek autobusowy kolo GCH na Dworcowej? No to Atelier jest po drugiej stronie ulicy na przeciwko przystanku. Wejscie po schodkach w dol.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:00   #480
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

O Matko!Ja byłam tam u kosmetyczki. Wybrałam się z mamą i o zgrozo obie wyszłyśmy jak straszydła!Koszmar po prostu. Mam nadzieję, że fryzjerki reprezentują lepszy poziom...
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.