Wesele Toruń i okolice. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 19:34   #451
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Aaa Skop. Też go znam. Krępecia dzięki Bogu odmówiliśmy.. Ma foto i video w Golubiu. Bardzo nieprzyjemnie nas potraktował gdy chcieliśmy go na fot. Video już mielismy dlatego nas nie interesowało tylko kamerowanie. Skwitował nas w stylu "że widocznie jesteśmy biedni i nie zależy nam na dobrym filmie skoro go nie bierzemy". O ofercie foto prawie nic nam nie powiedział, tylko tyle co sama wyczytałam z cennika. Na szczescie nasz upatrzony dawno fotograł miał wolny termin i od razu go wzielismy. No a zaliczka przepadła, ale cóż.
a jak go znasz w sensie Skopa to co o nim słyszałaś i wiesz??? bo tutaj w Toruniu nikt go nie zna a tylko 1 film i 1 zdjęcia widzieliśmy... podobno zależy kto z nich robi... ehh orientujesz się może czy robi teledyski czy takie skróty filmu ślubnego??
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 19:51   #452
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez patricia_pati Pokaż wiadomość
a jak go znasz w sensie Skopa to co o nim słyszałaś i wiesz??? bo tutaj w Toruniu nikt go nie zna a tylko 1 film i 1 zdjęcia widzieliśmy... podobno zależy kto z nich robi... ehh orientujesz się może czy robi teledyski czy takie skróty filmu ślubnego??
Znam w sensie TŻ z nim czasem współpracował. Wiem, że kiedyś był często brany a teraz? Nie wiem... Raczej takie standardowe sesje robi. A teledyski? Nie mam pojęcia. A nie pytaliscie sie podczas podpisywania umowy? Niestety tutaj jest minus taich firm - zdjecia zależa od tego, kto dostanie zlecenia na Wasze wesele. Tak jak u Krępecia.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:00   #453
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Znam w sensie TŻ z nim czasem współpracował. Wiem, że kiedyś był często brany a teraz? Nie wiem... Raczej takie standardowe sesje robi. A teledyski? Nie mam pojęcia. A nie pytaliscie sie podczas podpisywania umowy? Niestety tutaj jest minus taich firm - zdjecia zależa od tego, kto dostanie zlecenia na Wasze wesele. Tak jak u Krępecia.
A podpytałabyś TŻ co o nim sądzi byłabym bardzo wdzięczna, wiesz jak ważne są opinie o usługodawcach ślubnych
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:43   #454
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Jeśli to Piano, to to co myślę czyli koło ulicy Szczanieckiego tam za BP przy grudziądzkiej? to miał tam ślub mojego narzeczonego brat generalnie mieli problem z jedzeniem ( gramaturą) i klimatyzacja




Cytat:
Napisane przez martusia9090 Pokaż wiadomość
@Szczeperka: Dzięki za odpowiedź )

@Quieora: no niestety już za późno, zaliczka wpłacona Czytałam opinie na forach zanim tam pojechaliśmy, rozmawiałam ze znajomymi i znam tylko dobre opinie, ale oczywiście każdy ma prawo do swojej własnej- mam tylko nadzieję, że tych negatywnych opinii za wiele nie ma Fakt, że sala ogromna nie jest, ale my nie będziemy mieć za dużo gości i też za bardzo nie chcieliśmy żeby sala świeciła pustkami. Mi osobiście bardzo się podoba, jest taka elegancka i nowoczesna ta sala, nie chcieliśmy sali takiej a'la zajazd, ale ile ludzi tyle opinii Ja np. słyszałam tragiczne opinie o pieprzu i wanilii, ale jak się przejrzy fora to są też bardzo dobre, także trudno jednoznacznie stwierdzić.. No nic pożyjemy, zobaczymy

Któraś z Was słyszała jeszcze jakieś opinie o Piano?? Pozytywne lub negatywne?

Dzięki za polecenie fotografów, muszę sobie przejrzeć ich portfolio i zacząć się powoli decydować, bo podobno Ci ciekawsi lada chwila mają zajęte terminy
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:01   #455
martusia9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

@Panna Moda: problem z jedzeniem, w sensie że mało? Małe porcje, goście głodni czy po prostu nie została tona żarcia, którą można było zabrać ze sobą po weselu? A co z tą klimą?

Edytowane przez martusia9090
Czas edycji: 2014-03-20 o 20:36
martusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:49   #456
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez martusia9090 Pokaż wiadomość
@Panna Moda: problem z jedzeniem, w sensie że mało? Małe porcje, goście głodni czy po prostu nie została tona żarcia, którą można było zabrać ze sobą po weselu? A co z tą klimą?

Problem z jedzeniem dotyczył menu: jedzenie na stołach było w ilości nie zgodnej z zamowieniami i problem był taki ze w trakcie wesela Pan młody poszedł w trakcie wesela i informował ze to jest nie zgodne to mieli pretensje a w ostatecznosci matka młodego spisywała na kartce co kto jadl bo Piano nal;iczało sobie porcji wiecej a dali mniej-- więc jeśli w Piano robisz wesele to zwróć i dopilnuj to!!! a klimatyzacja nie dzialala a bylo ponad 30 stopni!! wiec sprawy organizacyjne dopatrz dokładnie
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:58   #457
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

chciałam tylko dodać, że jeśli będzie powyżej 30 stopni, żadna klimatyzacja nie będzie dawać rady. Mam to samo u siebie. Rozwiązaniem mogłyby być dodatkowe wiatraki, wiadomo, że niezbyt estetyczne.
__________________
12.07.2014





Nowopowstały, rozwijający się, aktywny i przede wszystkim rzetelny blog! Polecam! http://blogwformie.blogspot.com
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 20:25   #458
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez quieora Pokaż wiadomość

Po oczepinach chciałabym mieć coś innego we włosach, jakąś ozdobę, broszkę. Znacie jakieś strony, sklepy, gdzie nie kosztuje to majątek?
Podpinam się!
Też szukam czegoś do ozdoby koka. Coś w tym stylu: tylko bez kwiatów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 552900_378813902178864_1873710423_n.jpg (73,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17757_544813782245541_345166187_n.jpg (52,3 KB, 25 załadowań)
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:29   #459
beciusia
Raczkowanie
 
Avatar beciusia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 44
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

W Świecie Spinek są takie ozdoby A Świat Spinek jest na pewno w galerii Bielawy, w Plazie i chyba na starówce. No i oczywiście w sieciówkach jubilerskich ale tam zapłacisz dużo więcej za takie cacko.
beciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 22:26   #460
martusia9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Czy ktoś zna jakiegoś fajnego dj-wodzireja?
np. Dj Peter- Piotr Elzanowski?

Jeśli macie jakieś negatywne opinie i chcecie kogoś odradzić to też mile widziane:P
martusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:10   #461
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez martusia9090 Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna jakiegoś fajnego dj-wodzireja?
np. Dj Peter- Piotr Elzanowski?

Jeśli macie jakieś negatywne opinie i chcecie kogoś odradzić to też mile widziane:P
tego nie znam, ale słyszałam dobre opinie o banoshow, natomiast byłam na poprawinach z merlinem i nam się bardzo nie podobało, gwiazdorzyli bardzo i moim zdaniem i tż są przereklamowani
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 12:24   #462
martusia9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

No właśnie o Merlinie też słyszałam i brałam go pod uwagę. Czyli co- beznadzieja?

Ciężko jest to wszystko ładnie zgrać
martusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:09   #463
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja o Merlinie nie mam najlepszego zdania... Na początku brałam ich pod uwagę ale w trakcie rozmowy i ustaleń okazało się że ich "stawka" jest bardzo elastyczna i są mało konkretni. Nie podobało mi się to....
Na pewno też nie pozwalają na dedykację piosenek od gości - to wiem od znajomych, którzy byli na prowadzonej przez nich imprezie i słabo się bawili (ale ten minus może być także zaletą, jeśli PM woli tak ustalić).

Ja mam BanoShow, byłam na weselu które prowadzili i dla mnie są najlepsi.
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:54   #464
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

martusia9090 to jedynie moje bardzo subiektywne zdanie
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:31   #465
martusia9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

dla mnie ważna jest każda opinia

Niestety Bano Show choć słyszałam o nich wiele dobrego mają już zajęty termin w czasie naszego ślubu, także szukam alternatywy..
martusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:51   #466
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Martusia na pewno kogoś znajdziesz
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 12:09   #467
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

a nam udało się jeszcze zaklepać Bano ale faktycznie to była pierwsza rzecz jaką zrobiliśmy po sali
chyba już powoli czas sie zabrać za wszystko
sukienka się szyje ( swoją droga chyba i mi zaczynają się koszmarki w stylu tydzień do ślubu a sukienki nie ma)
na kwiecień mam twardy plan
x obrączki
x tort
x babeczki
x zaproszenia
x zaklepanie makijażu i fryzjera
wiem , że większość z was ma już to pewnie obcykane
i buty, powoli zaczynam rozglądać się za butami, chciałabym aby to były sandałki więc tak coś czuję będę musiała poczekać jeszcze na wysyp letnich ofert.
Swoją droga mało tu obrazków i inspiracji, zachęcam do dzielenia się
to takie kolorowe wydarzenie
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:55   #468
dominess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witam serdecznie wszystkie przyszłe PM
Przeczytałam wszystkie wasze cenne rady poczawszy od sal po torty do sukien slubnych Nasz ślub planujemy na 2015r w miesiacach letnich oczywiście. Nie mamy jeszcze kompletnie nic a więc raczkuję w tych sprawach a może nawet leżę

Mam do was kilka pytań:
Nie chcę brać ślubu w stojej parafii (Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski na Rubinkowie)Co myślicie na temat Koscioła w Kaszczorku czy któraś z was wie może ile chcą za ślub? Myślałam także o Parafii pw. Chrystusa Króla na Bażyńskich(ładny kościół z zewnatrz lecz nigdy nie byłam w środku) a może jakiś inny kościół?

Co do sali to mamy zamiar w niedalekiej przyszłości pozwiedzać , patrzac na niektóre oferty ubolewam że nie ma możliwości położenia gości. Wesele planujemy na ok 80-90os i większą połowę bedziemy musieli położyć a więc fajnie byłoby mieć jakieś miejsce od razu z noclegiem.

No i kolejna sprawa to sprawa "Grajka" hmm tu nie wiem kompletnie co zrobić bo byliśmy z narzeczonym zarówno na weselach z Dj(ktory był beznadziejny) jak i na takich gdzie grał zespół wraz z elektryczną gitarą, perkusja itp. też nie zbyt. Chodzi tu o to żeby muzyka była grana pod tego starego i młodego gościa a zarazem żeby było wesoło i śmiesznie wiem wiem mam wymagania hehe

To narazie te najważniejsze 3 rzeczy które w pierwszej kolejności trzeba zalatwić na resztę przyjdzie czas i konsultacje z wami.

Pozdrawiam

Edytowane przez dominess88
Czas edycji: 2014-03-25 o 20:26
dominess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:20   #469
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Fakt mało tu inspiracji
Może kogoś zaciekawi moja wizja - wrzucam załączniki.

Sala weselna jest trochę w klimacie rustykalnym, ale wszelkie dekoracje i kwiaty będą w kolorze białym. Poza tym stawiam na prostotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (23,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (51,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (42,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (11,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (40,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala.jpg (88,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00398.jpg (75,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00402.jpg (100,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4190.jpg (14,9 KB, 12 załadowań)
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 20:22   #470
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Fakt mało tu inspiracji
Może kogoś zaciekawi moja wizja - wrzucam załączniki.

Sala weselna jest trochę w klimacie rustykalnym, ale wszelkie dekoracje i kwiaty będą w kolorze białym. Poza tym stawiam na prostotę
baaaaardzo zazdroszczę konwalii mogłam ślubowac w maju hehe.
skąd zaproszenia?? z fabryki inspiracji?? śliczne! i kradnę makijaż i fryzurki! takie coś chcę ;p tylko makijaż zamiast taki szary to granatowy
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:25   #471
ookk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

ratunku! szukam jakichkolwiek opinii o sali i organizacji wesela w lokomotywie- ktokolwiek byl ktokolwiek zna jakas opinie?!
chce wplacac zaliczke w przyszlym tygodniu a kompletnie nie moge znalesc miarodajnych opini!!!
ookk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:39   #472
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez ookk Pokaż wiadomość
ratunku! szukam jakichkolwiek opinii o sali i organizacji wesela w lokomotywie- ktokolwiek byl ktokolwiek zna jakas opinie?!
chce wplacac zaliczke w przyszlym tygodniu a kompletnie nie moge znalesc miarodajnych opini!!!
Ja zaliczkę wpłaciłam, ale bardziej polegałam na własnym instynkcie niż na opiniach w necie. Salę weselną Przystanek Toruń ma od niedawna, stąd i cicho o nich - to raz. Dwa - nauczyłam się, że w internecie opinie jeśli znaleźć łatwo, to przeważnie te złe :P Ludzie wylewają na forach swoje żale, a rzadko kto pamięta żeby po imprezę wpisać pozytywny komentarz.
Kiedy planujesz wesele? Może będziemy mogły wymieniać się nawzajem spostrzeżeniami
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:56   #473
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez patricia_pati Pokaż wiadomość
baaaaardzo zazdroszczę konwalii mogłam ślubowac w maju hehe.
skąd zaproszenia?? z fabryki inspiracji?? śliczne! i kradnę makijaż i fryzurki! takie coś chcę ;p tylko makijaż zamiast taki szary to granatowy

Właśnie kwiaty zdecydowały o wyborze miesiąca do ślubu. Mam tylko nadzieję że wisona nie przyjdzie za szybko i jeszcze będą :P

Zaproszenia są z Kates Design http://www.katesdesign.pl/Zaproszeni...es_Design.html
Dziewczyna z Torunia je robi - moja koleżanka więc wiedziałam że ładnie wyjdzie. Jest też na allegro więc łatwo trafić na jej dzieła - są piękne!

Makijaż będę miała taki tylko w cieplejszych odcieniach z brązem (prórbny makijaż już był). Fryzurę w zasadzie identyczną jak na większym zdjęciu zrobiła mi Ola Dubiel
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:26   #474
beciusia
Raczkowanie
 
Avatar beciusia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 44
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Veritaserum - ja też chodzę i szukam butów na paeeczkach, najlepiej nude sandałki na obcasie i platwormie (zneutralizuje nieco wysokość obcasa a muszę mieć wysokie buty bo mam jedynie 153cm)

Dominess88 - Ja rownież jestem z Parafii Matki Bożej ale proboszcz tak chamsko Nas potraktował, że zdecydowaliśmy się na ślub w Kaszczorku gdzie jest super proboszcz i świetny kontakt. No i kościółek przepiękny, taki mały i klimatyczny a nie ten hangar na Rubinkowie
beciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:51   #475
dominess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

beciusia- dokładnie o proboszcza tutaj chodzi strasznie problmatyczny , nie miły i do tego wręcz chamski. Doskonale określiłaś naszą wspólną parafię hangar! bez klimatu bardzo zniechęcający do tak ważnego dnia jakim jest ślub . A mogę zapytać ile płacicie w Kaszczorku? i czy orjętujesz się jak wygląda sprawa z naukami? ja mam ale mój narzeczony niestety nie

Edytowane przez dominess88
Czas edycji: 2014-03-26 o 08:54
dominess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 09:30   #476
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Wiem jaki jest proboszcz na Rubinkowie... Ciesze się że już tam nie należę A nie będzie Wam robił problemów z licencją jeśli chcecie brać ślub w innej parafii? Chyba że do kościoła w Kaszczorku należą Wasi przyszli mężowie (ale rozumiem że chyba nie skoro pytacie o ślub w tamtym kościele).
Ja niestety nie wiem czego tam wymagają, ale najlepiej iść osobiście do biura parafialnego w Kaszczorku i wypytać księdza.
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:33   #477
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Szczeperka widzę że mamy podobny gust
prostota prostota prostota !
i nie uwierzycie zadzwoniłam wczoraj do Pani Oli Dubiel i się udało
makijaż i fryzurka - także kolejna rzecz do odhaczenia
jeśli chodzi o Kościół Chrystusa Króla , to my tam bierzemy ślub
proboszcz jest bardzo w porządku , coś na zasadzie
ale proszę księdza a nauczki co z nauczkami
on: dooobrzeee sie nie martwcie, ślub na pewno będzie jak chcecie to idzcie jak nie to nie
mamy takie karteczki z liceum zaświadczające o ukończeniu przygotowania do życia w rodzinie i w zasadzie starczy mu
generalnie biedaczek ma tam chyba nie za wiele ślubów w porównaniu do jego lat świetności i co by nie było ŚLUB BĘDZIE
Kościół z zewnątrz wygląda troszkę hangarowato, ale jak zakwitnie ta cała zieleń wokół to wygląda fajnie, w środku też jest w porządku
myślę, iż powoli zacznę gnębić Panią Patrycję z tatfortu odnośnie wystroj
ps dziewczyny, stoły - okrągłe czy długaśne?

Edytowane przez Veritaserum
Czas edycji: 2014-03-26 o 10:35
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:56   #478
dominess88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Szczeperka- niestety należymy oboje do tej samej parafii, pamiętam jaki problem robił proboszcz gdy mój narzeczony poszedł do niego w sprawie zaświadczenia chrztu jego siostry(która obecnie mieszka w niemczech) byl mega nie uprzejmy i robił wielką łachę że cokolwiek daje no jednym słowem masakra. Myślę że my też bedziemy mieli kłopoty z wszelkimi papierkami żeby zorganizować ślub wszędzie tylko nie tam!
Masz racje trzeba sie zebrać i jechać i popytać co i jak ale myślę że to jeszcze troszkę jest na to czasu

Veritaserum- byłam na weselach z okrągłymi jak i długimi stołami i powiem szczerze że z tymi okrągłymi to bywało różnie. Zależy jakich masz też gości czy łatwo nawiazuja kontakty itp jak ich bedziesz mieszać itd. napewno okrągłe dodają wiekszej elegancji, ale moim zdaniem w ''kupie'' siła a wiec ja postawiłabym na długaśne
A co do kościoła Chrystusa Króla to pisząc o nim post wyżej wlaśnie chodziło mi że jak zakwitnie wszystko to z zewnatrz bedzie bardzo zielono i ładnie . Jest on podobny wygladem do tego na rubinkowie ale jednak jakiś taki inny może przez tą zieleń no sama nie wiem Dobrze też wiedzieć co do tych nauk bo jak jużwspominałam mój partner ich nie ma
dominess88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 15:46   #479
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Fakt mało tu inspiracji
Może kogoś zaciekawi moja wizja - wrzucam załączniki.

Sala weselna jest trochę w klimacie rustykalnym, ale wszelkie dekoracje i kwiaty będą w kolorze białym. Poza tym stawiam na prostotę
Niezłe konwalie są piękne Ja też musze kiedyś wstawić moje inspiracje

W kościele w Kaszczorku byłam na śłubie znajomych. Fakt, kościół ładny ale mały. Idealny na mały ślub. Wtdy było ok 60 osób i już pełno - kilka osob stało na dworze a to był koniec października, także słabo. Mi się podobają neogotyckie - takie jak nasz. Jest idealny : ) W lato słońce przebija się przez witraże przez co robi się mega klimat i świetnie wychodzi na zdjęciach

Byłam w Fabryce Inspiracji. Chyba zamówie tam pudełko na koperty i zawieszki na wódke. Zastanawiam się nad koszami dla rodziców i chyba jeszcze popytam w innych miejscach.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-03-26 o 16:02
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:54   #480
ookk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez zfieszak Pokaż wiadomość
Ja zaliczkę wpłaciłam, ale bardziej polegałam na własnym instynkcie niż na opiniach w necie. Salę weselną Przystanek Toruń ma od niedawna, stąd i cicho o nich - to raz. Dwa - nauczyłam się, że w internecie opinie jeśli znaleźć łatwo, to przeważnie te złe :P Ludzie wylewają na forach swoje żale, a rzadko kto pamięta żeby po imprezę wpisać pozytywny komentarz.
Kiedy planujesz wesele? Może będziemy mogły wymieniać się nawzajem spostrzeżeniami


planujemy 15 sierpień 2015- jeśli się wszystko ułoży pomyślnie
ookk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.