Mamusie Majowe 2015! - część 3 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 14:44   #4771
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Lozeczka nie obniżam bo kto będzie tak nisko sie schylal po klocka który sie sam jeszcze nie podciąga
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:47   #4772
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
fistaszku - wczoraj mnie lekarka uspokoiła, bo spytała jacy my byliśmy w jej wieku. A że byliśmy mali i chudzi, to ma to wpływ na tęgość dziecka. Idę za miesiąc na bilans ( nie zrobiłam dla 4latka ) i obejrzy ją dokładniej.

Inga nie miała 2 dawki szczepienia, bo brakuje szczepionki 5 w 1. Może w październiku się uda, bo mają być.

Która z Was jeszcze nic nie dawała dzieciom? Bo widzę, że sporo maluchów już coś zjadło
ja nic nie dawałam..

Dziewczyny co ja dziś w nocy przezylam..wyciagm malego zawsze na karmienie, klade sobie na takiej duzej poduszce, siadam na fotelu na ktorym mam taka podusie podporke pod reke..i potem jak mi fajnie zasina to biore go i odkladam..
i dzis jak zawsze polozylam na poduszce,ktora lezy na skraju lozka i nachylialm sie by przelozyc poduszke pod reke i zawsze go trzymalam reka a dzis ja nie wiem co sie stalo..2 sekundy i maly mi fiknal a raczej zjechal z lozka na podloge..na szczescie glowke zamortyzowalo kolo wozka i mial tylko malutki slad otarcia..ja nie wiem czy spadl do konca czy go lapalam jeszcze ciut na ziemia..szok..ryczalam i slabo mi bylo..zawolalam babcie i potem dostalam opier.dol..
mały nawet nie plakal za duzo chyba zaspany byl..chcialam z nim jechac na usg ale mama mnie wysmiala,ze nawet guza nie ma..

mam takie wyrzuty sumienia i ryczc mi sie chce caly czas jak sobie pomysle..a dopiero wczoraj czytalam jak pisalyscie o framudze i o tym jak sturlal sie maluszek z lozka..jakies fatum chyba
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:48   #4773
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Crumble - o tym nie pomyślałam, a ja się cieszyłam ze moja dzis dosiegla metki ktora jest na motylku na karuzelce...



W ogóle powiem wam numer. jemy dzis śniadanie, Lena leży i bacznie sie przygląda... Po czym zaczela memlac językiem i mlaskac
Znam to, my cos jemy a o na kazdy kes odprowadza wzrokiem od talerza do buzi. A ze slini sie jak pies ze wscieklizna to dopiero wyglada
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:50   #4774
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Lozeczka nie obniżam bo kto będzie tak nisko sie schylal po klocka który sie sam jeszcze nie podciąga
Otóż to
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:51   #4775
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

A w ogole to zdalam sobie sprawe ze wyladuje w wariatkowie zanim mojemu dziecku zeby wszystkie wyjda dzis przechodzi sama siebie. A tak gryzie te zabawki ze az oczy zamyka po czym jest krzyk nie do opanowania... wzielabym to od niej by sie tak nie meczyla, bidulka mala
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:51   #4776
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

O matko ale maruda! Dopiero wam sie chwalilam ze zasypia wszedzie, nie juz nie zasypia wszedzie..
W ogole taki terrorysta sie z niego zrobil ze jak go odkladam to zaczyna poplakiwac bo chce na rece, tez tak macie?
A druga sprawa uzywa ktos latopic?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:51   #4777
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

ja też jeszcze nie zamierzam obniżać materacyka. U rodziców mam taki niski, w kołysce na jednym poziomie, to mnie tak kręgosłup boli, że szok. Moja dziecko jeszcze mi nie pomaga w podnoszeniu ;]
__________________
13.05 godz. 05.31
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:52   #4778
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Znam to, my cos jemy a o na kazdy kes odprowadza wzrokiem od talerza do buzi. A ze slini sie jak pies ze wscieklizna to dopiero wyglada


No nasza tez kazda kęs odprowadza wzrokiem i każdy lyk, każdy ruch kubka
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:54   #4779
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

odnosnie szczepionek 5w1 my skonczylismy juz..mielismy Hexacime..
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:56   #4780
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
O matko ale maruda! Dopiero wam sie chwalilam ze zasypia wszedzie, nie juz nie zasypia wszedzie..
W ogole taki terrorysta sie z niego zrobil ze jak go odkladam to zaczyna poplakiwac bo chce na rece, tez tak macie?
A druga sprawa uzywa ktos latopic?
No baa, i jak tylko raczki poczuje pod dupka to przestaje, odkladam to od razu syrena




Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
No nasza tez kazda kęs odprowadza wzrokiem i każdy lyk, każdy ruch kubka
Normalnie jak piesek mojej mamie tak odprowadzala kazdy kes na chrzcinach to biedna zjesc nie mogla
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:57   #4781
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Majaa o matko! najważniejsze, że nic mu nie jest! ale właściwie za co opiernicz? zawsze może się zdarzyć, tym bardziej w nocy. Babcia powinna Cię wyręczyć trochę, żebyś porządnie się wyspała, to i łatwiej będzie kontrolować synka!

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
odnosnie szczepionek 5w1 my skonczylismy juz..mielismy Hexacime..
ale to 6w1?
__________________
13.05 godz. 05.31
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:59   #4782
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Nikt nie będzie trzymał kciuki???
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:59   #4783
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

A i dostalam od sasiadki nosidelko fajne sportowe mizna nosic na rozne strony i narazie raz wyprobowalismy i od razu byl ryk
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:01   #4784
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Znam to, my cos jemy a o na kazdy kes odprowadza wzrokiem od talerza do buzi. A ze slini sie jak pies ze wscieklizna to dopiero wyglada
Igor robi tak samo





Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Nikt nie będzie trzymał kciuki???
Trzymamy, trzymamy

Maja najwazniejsze ze nic sie nie stalo!
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:01   #4785
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Szara

Musiałam się cofnąć bo nie doczytałam
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:03   #4786
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
ja nic nie dawałam..

Dziewczyny co ja dziś w nocy przezylam..wyciagm malego zawsze na karmienie, klade sobie na takiej duzej poduszce, siadam na fotelu na ktorym mam taka podusie podporke pod reke..i potem jak mi fajnie zasina to biore go i odkladam..
i dzis jak zawsze polozylam na poduszce,ktora lezy na skraju lozka i nachylialm sie by przelozyc poduszke pod reke i zawsze go trzymalam reka a dzis ja nie wiem co sie stalo..2 sekundy i maly mi fiknal a raczej zjechal z lozka na podloge..na szczescie glowke zamortyzowalo kolo wozka i mial tylko malutki slad otarcia..ja nie wiem czy spadl do konca czy go lapalam jeszcze ciut na ziemia..szok..ryczalam i slabo mi bylo..zawolalam babcie i potem dostalam opier.dol..
mały nawet nie plakal za duzo chyba zaspany byl..chcialam z nim jechac na usg ale mama mnie wysmiala,ze nawet guza nie ma..

mam takie wyrzuty sumienia i ryczc mi sie chce caly czas jak sobie pomysle..a dopiero wczoraj czytalam jak pisalyscie o framudze i o tym jak sturlal sie maluszek z lozka..jakies fatum chyba
O jeny?! Dobrze ze nic sie nie stalo. Teraz trzeba strasznie uwazac bo dzieciaczki juz mobilne i chwila moment cos kombinuja. A opiernicz to przesada bo przeciez to nie Twoja wina! !!

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Nikt nie będzie trzymał kciuki???
Oczywista oczywistosc ze trzymamy
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:11   #4787
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Crumble - o tym nie pomyślałam, a ja się cieszyłam ze moja dzis dosiegla metki ktora jest na motylku na karuzelce...



W ogóle powiem wam numer. jemy dzis śniadanie, Lena leży i bacznie sie przygląda... Po czym zaczela memlac językiem i mlaskac

A no wlasnie ja bym pewnie tez nie pomyslala gdybym instrukcji nie przeczytala

Michas patrzy troche na jedzenie, ale mu sie chyba nie spieszy by jesc to co my :p tz bardziej pozadliwie patrzy na to co je michas (cyc :p)

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
O matko ale maruda! Dopiero wam sie chwalilam ze zasypia wszedzie, nie juz nie zasypia wszedzie..

W ogole taki terrorysta sie z niego zrobil ze jak go odkladam to zaczyna poplakiwac bo chce na rece, tez tak macie?

A druga sprawa uzywa ktos latopic?
Oczywiscie ze jak sie odklada to placz! Wzmocniony na spacerach:p

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Nikt nie będzie trzymał kciuki???

Trzymam!!!

My bylismy z michasia krzywa glowka na kwalifikacji do terapii kaskowej i sie okazalo ze ma zbyt mala asymetrie i nie ma sensu kasku zakladac. ) tak sie ciesze!!!) teraz zrobie wszystko by glowka sie pieknie prostowala)
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:16   #4788
majaa86
Zadomowienie
 
Avatar majaa86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 277
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Majaa o matko! najważniejsze, że nic mu nie jest! ale właściwie za co opiernicz? zawsze może się zdarzyć, tym bardziej w nocy. Babcia powinna Cię wyręczyć trochę, żebyś porządnie się wyspała, to i łatwiej będzie kontrolować synka!

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------



ale to 6w1?
5w1 tak mi mowila..w kazdym razie nastepne szczepienie 13-14 mc

dzieki za slowa otuchy,ale i tak mam mega wyrzuty..koszmar..i ten widok przed oczami
__________________
Noszę serce Twoje przy sobie...Noszę je w moim sercu...

<3 Karolek<3 Moje Serduszko <3
majaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:10   #4789
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Ola -



My szczepimy Pentaximem bo mamy darmowe, i po ostatniej (3 dawce) młodej nic nie było Wcześniej miała stan podgorączkowy i stwardnienie w miejscu wkłucia.



Tiny love K ją uwielbia i już umie sobie sama przełączać melodyjki http://merlin.pl/Tiny-Love-Karuzela-...302906830R.jpg


Byłyśmy dzisiaj na tym USG brzuszka i wszystko jest w porządku. Młodej bonusowo dostała się druga śledziona , ale podobno to ok, bo jakby z tą pierwszą się coś stało, to ta druga może przejąć funkcje tej pierwszej lol - nie wiedziałam, że takie coś jest możliwe.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Dziewczyny karmiące mm - mleko 1 podajecie do 4 miesiąca, czy do 6 miesiąca (wg. tych nowszych zaleceń)?
No to nieźle, ale najważniejsze że w porządku, i to nawet lepiej niż dobrze bo jest bonus

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Artur ma 3 sledziony
Wow!

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
No wlasnie zeby nie sciagal zabawek. W 5 msc dzieciaczki moze nie siadaja, choc niektore tak, ale wyciagaja raczki i lada moment moze dosiegnac i zerwac zabawke razem z karuzela.. U nas w instrukcji jest chyba do 5 msc... Musze sprawdzic my mamy z projektorem, wiec zabawki sciagne i zostanoe budka z projektorem

A obnizacie juz lozeczka?
My mamy prawie od początku na 2 poziomie, jakoś tak nam wygodniej jest go wyjmować bo inaczej to plącze się nam w karuzelkę, teraz to w ogóle przy wyjmowaniu łapie zabawki

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
ja nic nie dawałam..

Dziewczyny co ja dziś w nocy przezylam..wyciagm malego zawsze na karmienie, klade sobie na takiej duzej poduszce, siadam na fotelu na ktorym mam taka podusie podporke pod reke..i potem jak mi fajnie zasina to biore go i odkladam..
i dzis jak zawsze polozylam na poduszce,ktora lezy na skraju lozka i nachylialm sie by przelozyc poduszke pod reke i zawsze go trzymalam reka a dzis ja nie wiem co sie stalo..2 sekundy i maly mi fiknal a raczej zjechal z lozka na podloge..na szczescie glowke zamortyzowalo kolo wozka i mial tylko malutki slad otarcia..ja nie wiem czy spadl do konca czy go lapalam jeszcze ciut na ziemia..szok..ryczalam i slabo mi bylo..zawolalam babcie i potem dostalam opier.dol..
mały nawet nie plakal za duzo chyba zaspany byl..chcialam z nim jechac na usg ale mama mnie wysmiala,ze nawet guza nie ma..

mam takie wyrzuty sumienia i ryczc mi sie chce caly czas jak sobie pomysle..a dopiero wczoraj czytalam jak pisalyscie o framudze i o tym jak sturlal sie maluszek z lozka..jakies fatum chyba
Najważniejsze że nic się nie stało, nie przejmuj się, bo nie ma czym


Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
A no wlasnie ja bym pewnie tez nie pomyslala gdybym instrukcji nie przeczytala

Michas patrzy troche na jedzenie, ale mu sie chyba nie spieszy by jesc to co my :p tz bardziej pozadliwie patrzy na to co je michas (cyc :p)



Oczywiscie ze jak sie odklada to placz! Wzmocniony na spacerach:p




Trzymam!!!

My bylismy z michasia krzywa glowka na kwalifikacji do terapii kaskowej i sie okazalo ze ma zbyt mala asymetrie i nie ma sensu kasku zakladac. ) tak sie ciesze!!!) teraz zrobie wszystko by glowka sie pieknie prostowala)
o tak! Dzieci mają taki czujnik
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 16:25   #4790
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Maja wazne ze nic sie nie stalo. Moj tz tez tak odreagowywal, chyba mial.cisnienie 200 a rece mu do konca dnia lataly no i beczal.

Bylismy u lekarki. Tzn tz byl z mama bo ja keszcze w robocie ale dojechalam do nich. Oczywoscie sie pobeczalam jaka ze mnie zla matka ze z.dzieckiem nie ide do lekarza. Mala zlapala wirusa i ma czerwone gardlo ale pluca i oskrzela czyste, wazy 7800. Dala nam wit c, nasivin i paracetamol bo ma stam podgoraczkowy. Moge dokarmiac ale mlekiem hipoalergicznym. Czyli jakie to?

Pytala sie czy rozszerzam diete i ze moge od 4 msc ale ja poczekam
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:37   #4791
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Maja wazne ze nic sie nie stalo. Moj tz tez tak odreagowywal, chyba mial.cisnienie 200 a rece mu do konca dnia lataly no i beczal.

Bylismy u lekarki. Tzn tz byl z mama bo ja keszcze w robocie ale dojechalam do nich. Oczywoscie sie pobeczalam jaka ze mnie zla matka ze z.dzieckiem nie ide do lekarza. Mala zlapala wirusa i ma czerwone gardlo ale pluca i oskrzela czyste, wazy 7800. Dala nam wit c, nasivin i paracetamol bo ma stam podgoraczkowy. Moge dokarmiac ale mlekiem hipoalergicznym. Czyli jakie to?

Pytala sie czy rozszerzam diete i ze moge od 4 msc ale ja poczekam
to takie mleko z końcówką HA np:
https://www.bebiprogram.pl/produkty/...a-1-z-pronutra


kupiłam Małej pudełko na pamiątki, a raczej pudło
pamiętnik ciążowy kończę. mam jeszcze taką książkę do uzupełnienia.


Maja
dobrze, że nic się nie stało

Szara

Mimi nie jesteś złą Mamą
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:39   #4792
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hej

Sylwia , dzięki nie dam sobie wmówić. Dziś bylysmy na ważeniu i 6 kg ma. Natomiast bardziej urosła niż przytyla w ostatnim miesiącu. Dała nam skierowanie do lekarza- spoko zbadać ją mogę ale nie martwie sie- widzę że się rozwija i rośnie. Ja zawsze byłam najmniejsza w klasie

I też jeszcze nie daje nic poza mlekiem.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Hej. Ja tez nic nie dawalam, jakos mi nie spieszno.

Okropna noc, mloda marudzila i meczyl ja katar. Teraz wrzeszczala ze zmeczenia ale usnela przy cycku. Sama nie wiem czy ma goraczke. Wydaje mi sie ciepla ale temp niby ma dobra.

Czy przy wychodzeniu zebow nastepuje spadek odpornosci? Bo nigdzie nie byla od piatku a zlapala ten katat... czy ja moglam przyniezc z roboty? Ale ja zdrowa a jestem bardziej podatna na przeziebienie...

Mam pytanie do dziewczyn ktore dokarmiaja mm. Mam ppdobny problem jak fistaszek. Nie daje rady odciagac.tyle mleka dla mlodej na karmienia jak jestem e pracy. Chyba bede musiala kupic mm zeby tz jej dawal, jak zaczac te dokarmianie? Mieszac z moim czy od razu? Nie zaszkozi jej jak wiekszosc dostaje moje a 2 karmienia mm? Nie chce.tego ale chyba nie bedzie wyjsvia....
Ja KP i od czasu do czasu mm- podaje po prostu jak mi braknie bo ja sciagam! Choć ostatnie 2 tyg jakoś mniej mleka mam i daje więcej mm. U mas tak jest od początku więc mała lubi i to i to- nie ma problemu.
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Hej. Piszę krótko, po burzliwych kilku dniach postawilam warunek- albo od zaraz idzie na terapie i probuje radzić sobie z emocjami i nerwami- albo ślubu nie będzie. Kopara mu opadła ale bardzo się przejął. Powiedziałam, że nie wyjde za takiego rozdarciucha i histeryka, że jak teraz tak się wydziera to za rok czy dwa o glupote będzie rzucał krzeslam. No i od tej chwili, tej rozmowy, jest dla mnie naprawde inny,nie ma mowy o podnoszeniu głosu, jak się złapie na tym że zaczyna wydzierac się o glupote,to zaraz szybko odwrót i mówi ok nic się nie stało niepotrzebnie zaczynam krzyczeć. Ale tym mi oczu nie zamydli. Dziś był 1-ym spotkaniu.
Brawo Ola całe życie przed Wami - trzeba to naprawić!!!

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Też zawsze czekam na męża, ale najgorsze że on wraca dosyć późno, ja małego karmię, potem kąpiel, znowu cyc A on tylko chwilę pomiędzy tym z małym może się pobawić. Więc w sumie cały mój dzień to w większości zabawa w to jak bez płaczu i spokojnie uśpić młodego. Często się udaje, ale to taka loteria, i to zależy ode mnie tylko bo jak umknie mi właściwy moment to
Jak to jest że niektóre dzieci tak bezproblemowo usypiają w dzień

No to teraz życzcie mi powodzenia bo mały zbój już ziewa w bujaku więc idziemy na drzemkę
No widzisz , co dziecko to inne!! U mnie mąż na szczęście nie przychodzi późno bo wcześnie zaczyna!! No ale i tak ja większość z nią!! U nas ostatnia noc cudowna zasnęła o 7 jadła o 22 i obudziła się o 7 rano. Ale za to mamy ciąg dalszy nie spania w dzień - może to skok - zobaczymy co będzie dalej...

Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Myko
no chce jeździć częściej, ale Mała płacze jak jest sama z tyłu.
dlatego pytałam jak wyłączacie poduszki... żeby mogła jeździć obok.
Ja mam Astrę 3 i mam naklejke ze nie mogę wyłączyć poduszki woze ją z tyłu jest ok ale fakt nie lubi czerwonego światła heheh


Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Ola -


Byłyśmy dzisiaj na tym USG brzuszka i wszystko jest w porządku. Młodej bonusowo dostała się druga śledziona , ale podobno to ok, bo jakby z tą pierwszą się coś stało, to ta druga może przejąć funkcje tej pierwszej lol - nie wiedziałam, że takie coś jest możliwe.



Dziewczyny karmiące mm - mleko 1 podajecie do 4 miesiąca, czy do 6 miesiąca (wg. tych nowszych zaleceń)?
Super bonus

A mi pielęgniarka powiedziała że te mleka następne to chwyt marketingowy i kazała potem zostać przy jedynce!!! ????

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Mojej znajomej córka spadła z konia (jakoś pod koniec podstawówki) i pękła jej śledziona. Przy operacji okazało się, że ma drugą i wszystko dobrze się skończyło dzięki temu. FAjny taki bonus
Wow super tzn nie że z konia spadła!!
Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Artur ma 3 sledziony
Jeszcze lepiej


Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Inga (jako ostatnia u nas na wątku chyba) po raz pierwszy przekręciła się na brzuch mam małego lenia
Lily się jeszcze nie przekręca
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:59   #4793
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja byłam baaardzo sceptyczna, ale się wkręciłam. Musze tylko poćwiczyć dociąganie, bo nie zawsze mi wychodzi. Póki co jestem na etapie wyłącznie kieszonki, za inne wiązania się nie biorę. Ale kieszonka mi odpowiada.

Edit: zgooglowałam te dwie chusty. O jaaaa.


Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. Nie oglądam więcej chust. :brzyda l:

Hahaha niestety to wciąga ja chustuje ledwo chwile a juz wiem ze didymosy Indio to bedzie moja wielka miłość.

Z tego co pamietam Ty z wwy jestes? Jestes w grupie Chusty Warszawa? Jutro jest spotkanie

Ja tez głownie kieszonka trenuje jeszcze plecak

Apropo Julek wlasnie spi w pięknym Indio Aurora Boże jest cudowne

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Inga (jako ostatnia u nas na wątku chyba) po raz pierwszy przekręciła się na brzuch mam małego lenia

Julek z 10 i tez sie nie przekręca



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:04   #4794
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hahaha niestety to wciąga ja chustuje ledwo chwile a juz wiem ze didymosy Indio to bedzie moja wielka miłość.

Z tego co pamietam Ty z wwy jestes? Jestes w grupie Chusty Warszawa? Jutro jest spotkanie

Ja tez głownie kieszonka trenuje jeszcze plecak

Apropo Julek wlasnie spi w pięknym Indio Aurora Boże jest cudowne




Julek z 10 i tez sie nie przekręca



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jestem na różnych grupach, ale na warszawskiej chyba nie. Gdzie to spotkanie?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:13   #4795
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jestem na różnych grupach, ale na warszawskiej chyba nie. Gdzie to spotkanie?

Fundacja sto pociech, na Freta to chyba gdzies okolice starówki, od 11:00


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:26   #4796
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

przed chwilą prawie miałam zawał, trzęse się jak galareta.
nigdy nie widziałam w takim stanie mojej córeczki. tak płakała, takiej histerii dostała, że w pewnym momencie zaczęła się taić w takim stopniu, że dmuchanie w buzię, klepanie po pupie nic nie dawało.
ale ocknęła się i było po chwili dobrze.

tż jej w porę nie ukołysał i ze zmęczenia dostała histerii. dopiero kąpiel ją wyciszyła... teraz zasypia...

ale taaaki płacz, że masakra... ja nie wiem co bym zrobiła, gdyby coś jej się stało
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:28   #4797
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Aaa moje dziecko juz śpi!!! Caly wieczór dla siebie

Z okazji skończeni czwartego miesiąca (pojutrze) kupiłam jej w netto rajstopki i Przytulankę



I chyba u nas po katarze... Za to 3x bardziej sie ślini...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017

Edytowane przez moniisia90
Czas edycji: 2015-09-08 o 18:29
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:58   #4798
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Fundacja sto pociech, na Freta to chyba gdzies okolice starówki, od 11:00


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A Ty będziesz? Jak będzie taka pogoda jak dziś to ja się raczej z domu nie ruszam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:03   #4799
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hej my po bioderkach. Jest dobrze już więcej nie mamy wizyty tylko mamy nosić szeroko. Milenka była bardzo grzeczna, nie płakała a nawet się uśmiechała do pana doktora
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:17   #4800
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A Ty będziesz? Jak będzie taka pogoda jak dziś to ja się raczej z domu nie ruszam.
My pójdziemy

Jak będzie padać to zachustuję Młodego pod kurtkę i hajda to indio poniesie go jak na skrzydłach

Mi się w domu strasznie nudzi, więc staram się wychodzić jak nie leje jak z cebra

A po południu dzisiaj było ładnie
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 23:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.