Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-10, 21:22   #4771
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;85850555]Ah, no to fantastycznie Nic, tylko się zapisywać na termin.
Tylko jeszcze się zastanawiam jak to będzie z ćwiczeniami z takim kolczykiem [/QUOTE]


Raczej sobie przez dłuższy czas nie poćwiczysz no przynajmniej ja sobie nie wyobrażam. Niby zależy co się ćwiczy, ale na bank kilka tygodni nie można chyba nic.


Jeśli się zapiszesz to dawaj znać co i jak Ja na początku października ruszam na pielgrzymęą po lekarzach czy mi w ogóle wolno. Tak więc kłucie jak kłucie, ale kilka stów wywalę na usg i onkologa prywatnego, bo z zachcianką tego typu nie wyobrażam sobie zajmować miejsca w kolejce na NFZ osobom chorym.


Kogo polecacie w Poznaniu lub Warszawie do takich przekłuć? Myślę o studiu Arif w Wawie a w Pozn nie mam nikogo na oku.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 05:51   #4772
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 123
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Raczej sobie przez dłuższy czas nie poćwiczysz no przynajmniej ja sobie nie wyobrażam. Niby zależy co się ćwiczy, ale na bank kilka tygodni nie można chyba nic.


Jeśli się zapiszesz to dawaj znać co i jak Ja na początku października ruszam na pielgrzymęą po lekarzach czy mi w ogóle wolno. Tak więc kłucie jak kłucie, ale kilka stów wywalę na usg i onkologa prywatnego, bo z zachcianką tego typu nie wyobrażam sobie zajmować miejsca w kolejce na NFZ osobom chorym.


Kogo polecacie w Poznaniu lub Warszawie do takich przekłuć? Myślę o studiu Arif w Wawie a w Pozn nie mam nikogo na oku.

Jak Warszawa to tylko Arif i Morbid.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 08:44   #4773
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Mam ten jęzor
Przy czym mimo praktycznie trzech dych na karku ogarnęłam temat jak nastka jednak przed urlopem, ale to pal licho, gorzej że w dzień przekłucia (i wyjazdu) obudziłam się z masywnym zapaleniem gardła a i tak polazłam kłuć
Chociaż w sumie nie wiem czy po części na dobre to nie wyszło bo łykam leki przeciwzapalne.

Jak moje studio tatuażu kocham to z piercera nie jestem zadowolona - niby wszystko pięknie, w pełni higienicznie, widać że wie co robi, tu się przyczepić nie można ale komunikacja z klientem... dramat. Nawet nie zapytała czy wybrane przez nią miejsce na języku mi pasuje ewentualnie nie wyjaśniła że to jedyne w którym można zrobić etc.
A ja faktyczne chciałam kolczyk głęboko (zęby!) ale nie aż tak - chociaż z dwojga złego lepiej w tę stronę.
Także mam mieszane uczucia.

A samo przebicie - trochę zabolało, wiadomo, ale bez tragedii natomiast gojenie upierdliwe jak diabli. Nie wiem czy drugi raz by mi się chciało z tym babrać
Ale wbrew pozorom jestem bardzo zadowolona w końcu tyle lat mi to po głowie chodziło i w końcu mam.
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"
Belet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 09:05   #4774
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

[1=42aa9f0174bae88e61db189 11b5b77e82d41cd5a;8585548 2]Jak Warszawa to tylko Arif i Morbid.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak też myślałam. No nic, pojadę sobie 300 km na kolczyk ale przynajmniej chłop mnie za rączkę będzie trzymał w trakcie (o ile można). I się zaopiekuje po, bo ja pewnie się porzygam ze strachu na widok krwi...

Belet gratulacje nowej ozdoby! Takie pytanie jeszcze, bo widzę, że my podobne wiekiem (ja 31 lat) nie masz czasami wrażenia, że przechodzisz spóźniony bunt nastolatka? Bo ja tak mam. Na kolczyki i tatuaże wzięło mnie w okolicach 30stki i nawet zastanawiam się czy jest sens z takim kolcem w sutku, skoro za 2 lata może mi sie zachcieć dziecka i ledwo wygoję, a będzie trzeba ściągać.

W ogóle jak to jest z kolczykami i ciążą? Czy trzeba ściągać nawet jeśli nie planuje sie nigdy karmić?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 09:08   #4775
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tak też myślałam. No nic, pojadę sobie 300 km na kolczyk ale przynajmniej chłop mnie za rączkę będzie trzymał w trakcie (o ile można). I się zaopiekuje po, bo ja pewnie się porzygam ze strachu na widok krwi...

Belet gratulacje nowej ozdoby! Takie pytanie jeszcze, bo widzę, że my podobne wiekiem (ja 31 lat) nie masz czasami wrażenia, że przechodzisz spóźniony bunt nastolatka? Bo ja tak mam. Na kolczyki i tatuaże wzięło mnie w okolicach 30stki i nawet zastanawiam się czy jest sens z takim kolcem w sutku, skoro za 2 lata może mi sie zachcieć dziecka i ledwo wygoję, a będzie trzeba ściągać.

W ogóle jak to jest z kolczykami i ciążą? Czy trzeba ściągać nawet jeśli nie planuje sie nigdy karmić?

LOL mam to samo, nagle zapragnęłam mieć dodatkowy kolczyk w uchu, ale nie wiem, czy w studiu nie będą się na mnie patrzyli jak na kosmitkę, bo mam nawet więcej niż Wy

Nie wiem, jak z kolczykiem w ciąży, ale wiem, że rozmiar piersi się może zmienić (nawet w samej tylko ciąży, niekoniecznie przy kp).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 09:22   #4776
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Nie będą

Ja w maju robiłam trzecią dziurkę w uchu. Takie zwykłe kłucie nadal w płatku. Byłam sama, tylko ja i piercerka. Najdziwniej się czułam jadąc na tatuaż. Wszystko umawiałam na fb i wtedy pierwszy raz w życiu byłam w jakimkolwiek studio tatuażu

U mnie z rozmiarem to raczej nie ma problemu. Moje 75AA - 70A nie urosło nawet przy tabsach anty. I chyba nawet w ciąży nie przebiłabym miseczki C. Moja mama miała tak samo. U mnie pytanie to: jeśli np wyciągnę na jakiś czas, to czy dziurki zarosną i doooopa czy nadal będzie się dało włożyć.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 09:31   #4777
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja mam kolczyki w sutku a jestem w 15tc, chciałabym karmić i będę musiała ściągnąć

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 09:34   #4778
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Belet gratulacje nowej ozdoby! Takie pytanie jeszcze, bo widzę, że my podobne wiekiem (ja 31 lat) nie masz czasami wrażenia, że przechodzisz spóźniony bunt nastolatka? Bo ja tak mam. Na kolczyki i tatuaże wzięło mnie w okolicach 30stki i nawet zastanawiam się czy jest sens z takim kolcem w sutku, skoro za 2 lata może mi sie zachcieć dziecka i ledwo wygoję, a będzie trzeba ściągać.
Ja się śmieję, że ma kryzys wieku wczesnośredniego (mam 29 lat) :d dorobiłam chyba trzy miesiące temu piątą dziurę (pozostałe powstawały pomiędzy 15, a 21 rokiem życia) w uchu, dwa miesiące temu drugi tatuaż (pierwszy jak miałam 20 lat), teraz kolczyk w języku, cały czas się czaję na industriala i jakoś na później jesieni będę rozbudowywać pierwsze tattoo, a w przyszłym roku pewnie zrobię rękaw. Poza tym ubieram się jak za czasów nastoletnich jak tylko wrócę z pracy, używam jedynie tuszu do rzęs, a jak ludzie się dziwią ile mam lat (i chyba nie jest to zdziwienie z grzeczności) to ja się uśmiecham kokieteryjnie i wewnętrznie płaczę, że to nie jest prawda, no i wzdycham platonicznie do 22 letniego trenera także oczywiście, ze przechodzę po raz kolejny nastoletni bunt tylko teraz bardziej świadomie i mam z tego większy fun
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"
Belet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 10:23   #4779
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

U mnie pierwszy tatuaż w wieku 34 lat
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 10:29   #4780
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja mam kolczyki w sutku a jestem w 15tc, chciałabym karmić i będę musiała ściągnąć

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Smerfetka będę Ci bardzo wdzięczna jeśli w przyszłości napiszesz jak to u Ciebie będzie wyglądać dalej

Belet ja aż tak nie będę szaleć. Znaczy przede wszystkim nie w miejscach które widać w ubraniu, tyczy się to i kolczyków i tatuaży. Pierwsze kolczyki mam chyba od 6 roku życia, później w wieku 11 lat zrobiłam sobie drugi w lewym uchu i miesiąc kryłam przed babcią, która mnie czesała no i na tym się mój bunt skończył. Powaliło mnie teraz i nie chce puścić, ale fajnie, że nie jestem z tym sama Doozdobię jeszcze uda tatuażami i może te kolczyki nieszczęsne.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2018-09-17 o 10:31
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-20, 09:25   #4781
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Belet ja aż tak nie będę szaleć. Znaczy przede wszystkim nie w miejscach które widać w ubraniu, tyczy się to i kolczyków i tatuaży. Pierwsze kolczyki mam chyba od 6 roku życia, później w wieku 11 lat zrobiłam sobie drugi w lewym uchu i miesiąc kryłam przed babcią, która mnie czesała no i na tym się mój bunt skończył. Powaliło mnie teraz i nie chce puścić, ale fajnie, że nie jestem z tym sama Doozdobię jeszcze uda tatuażami i może te kolczyki nieszczęsne.

Ja akurat zaczynałam od helixa (a tatuś chciał być odpowiedzialnym tatusiem i mi nie pozwolił igłą u piercera - przecież to siedliska zła i zawlókł do kosmetyczki na pistolet...), potem drugiego helixa i jednego lobe zrobiłam sama, potem był tragus (jak nalezy u piercera, z tym że kilka dni po naderwałm na treningu), a teraz ostani lobe znowu w łazience samodzielnie
Generlanie mam przebite tylko jedno ucho i nigdy nie miałam klasycznych "płatków".
Jezyk, jak już wiecie, grzecznie u piercera i chociaż nie tryskam entuzjazmem na temat usługi, nie wyobrażam sobie inaczej.
Z piercingów to mi jeszcze nieraz w głowie świta, ale raczej nie będę wcielac w życie, brew.
No i ten industrial bo mi się strasznie podobają ale kurczę... w lewe ucho już nie mam gdzie wsadzić, a drugiego chyba nie chcę przebijać.

A co do tatuaży, pierwszy robiłam na plecach, mniej więcej na 1/4 i nie jest w ogóle widoczny, teraz chcę go rozbudować na całą lewą stronę pleców i zastanawiam się czy kawałka nie wyprowadzić przez ramię, po obojczyku, do piersi.
Drugi mam na całe prawe przedramię, z tym ze poszłam na "kompromis" z samą sobą i zrobiłam go trochę dalej od nadgarstka niż mi poczucie estetyki podpowiadało, ale dzieki temu da się go schować pod rękaw w razie palacej potrzeby.
Z planowanym rękawem (w sensie tatuażu tym razem) zrobię pewnie taki sam myk.
Innych na razie w planach nie mam ale kto wie co czas przyniesie...
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"
Belet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 09:06   #4782
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Belet Pokaż wiadomość
Ja się śmieję, że ma kryzys wieku wczesnośredniego (mam 29 lat) :d dorobiłam chyba trzy miesiące temu piątą dziurę (pozostałe powstawały pomiędzy 15, a 21 rokiem życia) w uchu, dwa miesiące temu drugi tatuaż (pierwszy jak miałam 20 lat), teraz kolczyk w języku, cały czas się czaję na industriala i jakoś na później jesieni będę rozbudowywać pierwsze tattoo, a w przyszłym roku pewnie zrobię rękaw. Poza tym ubieram się jak za czasów nastoletnich jak tylko wrócę z pracy, używam jedynie tuszu do rzęs, a jak ludzie się dziwią ile mam lat (i chyba nie jest to zdziwienie z grzeczności) to ja się uśmiecham kokieteryjnie i wewnętrznie płaczę, że to nie jest prawda, no i wzdycham platonicznie do 22 letniego trenera także oczywiście, ze przechodzę po raz kolejny nastoletni bunt tylko teraz bardziej świadomie i mam z tego większy fun
Haha ale dokładnie tak jest!
Mój spóźniony bunt nastolatka rozpoczął się w momencie, gdy nikt w zupełności nie wtrąca się w to jak moje ciało wygląda

Dziewczyny które tatuowały się u Marceliny Urbańskiej: pamiętacie ile czekałyście na odpisanie na wiadomość / finalny termin tatuowania?

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2018-10-09 o 09:07
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 14:06   #4783
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Ja też przeżywam bunt nastolatka. Mam 28 lat

W kwietniu dorobiłam sobie dwa kolczyki, wiec teraz w jednym uchu mam już 5 dziur
W maju zrobiłam pierwszą dziarę, we wrześniu kolejną i teraz nie wiem, chyba zrobie sobie jeszcze w drugim uchu daitha, bo na razie wciąż jestem w szoku, że zrobiłam sobie dziarę na całe ramię
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 14:18   #4784
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja też przeżywam bunt nastolatka. Mam 28 lat

W kwietniu dorobiłam sobie dwa kolczyki, wiec teraz w jednym uchu mam już 5 dziur
W maju zrobiłam pierwszą dziarę, we wrześniu kolejną i teraz nie wiem, chyba zrobie sobie jeszcze w drugim uchu daitha, bo na razie wciąż jestem w szoku, że zrobiłam sobie dziarę na całe ramię
Haha Ale tak to się kończy. Mnie wzięło na zdecydowanie bardziej wyrazisty wizerunek od czasu, odkąd pracuję zawodowo i nikomu nic do tego
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 19:09   #4785
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

To też kwestia tego, że jak człowiek pracuje to ma pieniądze, a tatuaże są drogie.
I moda na tatuaże... Kiedyś mało kto miał, teraz co druga osoba na ulicy.

Miał ktoś z Was uczulenie na Easy Tattoo? Kiedyś używałam i było ok, a teraz pojawiła się wysypka, świąd, zaczerwienienie. Odstawiłam Easy, kupiłam Bepanthen i jest ok, wysypka zeszła...
A kupiłam duże opakowanie Easy, na dwa tatuaże

Wraz z łuszczącą się skórą zeszło mi cieniowanie z dłoni, zostały same kontury. Nie wiem czy to kwestia tej wysypki czy o co chodzi
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-09, 19:42   #4786
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Mnie na tatuaże wzięło, bo zaczęły mi się po prostu podobać.



Gdyby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że sobie jakiś zrobię - wyśmiałabym go.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 07:22   #4787
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To też kwestia tego, że jak człowiek pracuje to ma pieniądze, a tatuaże są drogie.
I moda na tatuaże... Kiedyś mało kto miał, teraz co druga osoba na ulicy.
Tak, dokładnie tak jest.
Pierwszy tatuaż zrobiłam już za własne pieniądze, po kilku latach pracy zawodowej gdy wiedziałam, że mogę sobie na to pozwolić i wiedziałam też co chcę.

Mam termin na luty do Marceliny Urbańskiej
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 08:14   #4788
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Wraz z łuszczącą się skórą zeszło mi cieniowanie z dłoni, zostały same kontury. Nie wiem czy to kwestia tej wysypki czy o co chodzi
To mało prawdopodobne, że to wina folii. Raczej za słabo wbite. Jak pokażesz zdęcie po zrobieniu i teraz będzie łatwiej ocenić
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-10, 12:32   #4789
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
To mało prawdopodobne, że to wina folii. Raczej za słabo wbite. Jak pokażesz zdęcie po zrobieniu i teraz będzie łatwiej ocenić
Albo za słabo wbite albo "wyszło" przez wysypkę alergiczną.
Wyślę Ci później zdjęcia na PW.

Folia nie, bo foliowałam kilka dni na noc, a całymi dniami wietrzyłam rękę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 11:42   #4790
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Albo za słabo wbite albo "wyszło" przez wysypkę alergiczną.
Wyślę Ci później zdjęcia na PW.

Folia nie, bo foliowałam kilka dni na noc, a całymi dniami wietrzyłam rękę.
Widziałam fotkę, odpisałam i jeszcze dodam, że przez wysypki tusz magicznie nie ucieka spod skóry. To ewidentnie wina tatuatora niestety :<
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 12:29   #4791
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Widziałam fotkę, odpisałam i jeszcze dodam, że przez wysypki tusz magicznie nie ucieka spod skóry. To ewidentnie wina tatuatora niestety :<
Już jestem umówiona na poprawkę
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 20:26   #4792
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Po 5 latach w UK wracamy do Polski. Kto robi tu tatuaze w stylu oldschoolowym/tradycyjnym? Tylko, aby byly ladne kobiece, a nie wiezienne bazgroly jak robi wiekszosc Warszawy... Ewentualnie neo-trad
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-22, 21:54   #4793
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Po 5 latach w UK wracamy do Polski. Kto robi tu tatuaze w stylu oldschoolowym/tradycyjnym? Tylko, aby byly ladne kobiece, a nie wiezienne bazgroly jak robi wiekszosc Warszawy... Ewentualnie neo-trad
sprawdź na instagramie Alicję z caffeine tattoo @summerjoyjoy
piękne dziewczyńskie traditionale
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:13   #4794
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Dziewczyny za 2 tygodnie bede w Poznaniu na weekend (kompletnie random wyjazd, nigdy tam nie bylam). Bede doslownie jeden dzien i chce sie wtedy wytatuowac. Mozecie polecic jakies studio? Planuje mailowo pozalatwiac wszystko i wpasc do nich doslownie na sam tatuaz...
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:46   #4795
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Nie znając stylu jaki Cię interesuje nic Ci nie doradzimy.


No i jeśli chcesz mieć ładny tattoo, porządnie wykonany to raczej nie umówisz się na za 2 tygodnie, bo porządni tatuażyści mają kolejki.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:48   #4796
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

dystopia tak widzialam i jak na razie to jedyna opcja jaka mi sie podoba
Jestem umowiona na tyle tatuazy przed wyprowadzka, ze czeka mnie 2 miesieczny festiwal foliowania sie
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 21:58   #4797
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie znając stylu jaki Cię interesuje nic Ci nie doradzimy.


No i jeśli chcesz mieć ładny tattoo, porządnie wykonany to raczej nie umówisz się na za 2 tygodnie, bo porządni tatuażyści mają kolejki.


O widzisz i to juz jest jakis trop
Moze po prostu wydam wiecej i umowie sie tu gdzie mieszkam..
Kurde nie wiedzialam, ze takie kolejki sa do zapisow, myslalam ze 2 tygodnie to akurat
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 22:13   #4798
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
O widzisz i to juz jest jakis trop
Moze po prostu wydam wiecej i umowie sie tu gdzie mieszkam..
Kurde nie wiedzialam, ze takie kolejki sa do zapisow, myslalam ze 2 tygodnie to akurat


Raczej 2 miesiące, a do niektórych w latach trzeba liczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 10:49   #4799
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
O widzisz i to juz jest jakis trop
Moze po prostu wydam wiecej i umowie sie tu gdzie mieszkam..
Kurde nie wiedzialam, ze takie kolejki sa do zapisow, myslalam ze 2 tygodnie to akurat
To wszystko zalezy od tego, do kogo chcesz iść. Są tatuażyści, do których możesz wejść z ulicy, są tacy, którzy zapisy otwierają kilka razy do roku i trzeba bardzo długo czekać.

Najlepiej zastanów się co byś chciała i jak to miałoby wyglądać, to wtedy może będziemy w stanie coś doradzić
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 11:59   #4800
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy - część IV

No i zawsze warto przemyśleć sprawę, w końcu robimy sobie coś co zostanie z nami na zawsze.

Mogę Ci później napisać nazwy kilku ciekawszych studiów z Poznania, ale kierować trzeba się raczej stylem artysty.

Ja na swój pierwszy i jak na razie jedyny tatuaż umówiłam się na za 2 miesiące, chyba nawet niecałe, ale osoba która wybrałam nie jest mocno popularna, chociaż warsztat ma dobry.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 14:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.