Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 13:20   #4771
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tortów nie lubie lubilam 1 jak mieszkam jeszcze w lodzi i carrefourze piekli takie z białą smietanką bialą czekoladką i truskawkami... a teraz wszedzie mrożone ciasto tylko wypiekają i nie smakuje już tak jak kiedyś
ale my u nas w domu same robimy torty nigdy nie kupilysmy jeszcze z reszta nie lubie kupnych tortow i ciast
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:23   #4772
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bunny zrób sobie krótkie w grudniu 2012 i wrzuć zdjęcie na wątek tych co wierzą, że będzie wtedy koniec świata
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:23   #4773
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale my u nas w domu same robimy torty nigdy nie kupilysmy jeszcze z reszta nie lubie kupnych tortow i ciast
moi rodzice w domu to i chleb sami pieką, sami kupują zboże w workach i mielą, a później robią pyszne chlebki i bułki
masła też prawie w ogóle nie kupujemy, jeśli już to jest jakaś kostka do smażenia
mamy takie sprytne urządzonko i robi wiele rzeczy w kilka chwil
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:27   #4774
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
miałam kilka razy dłuższe, tipsiaki właśnie i nie było aż tak źle, ale na początku to nie mogłam nawet guzików pozapinać

bunny zrób sobie krótkie w grudniu 2012 i wrzuć zdjęcie na wątek tych co wierzą, że będzie wtedy koniec świata
Myślę że by zadzialało gdyby mnie dobrze znali
Kiedyś jak zlamałam pazurka to do szkoły tydzień nie chodziłam
Mimo ze go na gluta podkleiłam i czekałam aż złamanie zrośnie nie chodziłam, bo przeciez na wf by odpadł wtedy zele i inne były bardzo drogie i malo powszechne.
i nawet mama mnie rozumiała
Bo ma takiego samego hopla i sis też...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:27   #4775
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
moi rodzice w domu to i chleb sami pieką, sami kupują zboże w workach i mielą, a później robią pyszne chlebki i bułki
masła też prawie w ogóle nie kupujemy, jeśli już to jest jakaś kostka do smażenia
mamy takie sprytne urządzonko i robi wiele rzeczy w kilka chwil
ooo no to super
moja tesciowa piecze pyszny chlebek
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:34   #4776
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny jestem samoukiem jakoś od 3 latek najpierw chodziłam do kosmetyczki również ok. 3 więc nie jest źle owszem robię pazurki sobie po rodzinie a znajomym rzadko nie chce mi się i szkoda mi czasu taka jędza jestem ale ciii wolę sobie robić często robię frencha ale z cyrkoniami swarovskiego albo taki biało czarny na zmianę jedna końcówka biała druga czarna potem biała czarna i na zmianę i muszę mieć ozdobioną linię uśmiechu bo tak to jakoś mi łyso mi pazurki muszą pasować do ubioru więc biel, czerń jakieś dodatki srebrne ewentualnie złote no klasyczna czerwień też nie lubię kiczu i tandety muszą być ładnie spiłowane żadnych łopat ale nie podoba mi się kształt migdałka zresztą już nie mogę się doczekać lata aż będę mogła sobie poszaleć z żelem u stópek

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

ta bita śmietana w kupnym torcie ma jakiś dziwny smak nie lubię
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:35   #4777
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aż tak źle?
niestety za bardzo sie wtrąca nie w swoje sprawy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:36   #4778
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mialam wrzucic zdjecia tego lakieru, przepraszam za ostrosc/jakosc ale cieko mi bylo go uchwycic. Powiem tylko ze ten lakier jest matowy tzn paznokcie sa bez polysku-na zdjeciach widac to ale wersja z polyskiem tez jest
bardzo ładny kolorek taki delikatny

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czkoladowoo ja na suche nakladalam

A w ogóle dziewczynki po tej A10 wyszedł mi jakiś rudy odrost
spróbuję z szamponem fioletowym na odroście,ale to jakoś bezsensu Stockholm ma wode 9% i rozjasnia mi odrost,a A10 ma 12 i nie rozjaśniło
nawet nie mam jak wam fotek zrobić
ja właśnie jak ją próbowałam na pasemku to też się zdziwiłam bo mi odrost wyszedł pomarańczowy a piekło nie miłosiernie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale ze mnie gapcia... zapomnialam sie pochwalić moimi pazurkami wczoraj bylam tym razem króciutkie
super pazurki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oj chyba nie takie króciutkie
ale bardzo ładnie i starannie zrobione
ja mam krótkie, bo mam telefon z qwerty i ciężko mi takim długim trafić
ja też mam klawiaturkę qwerty i jak miałam pazurki w grudniu to nie raz po kilka razy musiałam wciskać bo mi literki nie chciały wskakiwać

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bardzo ładne i bardzo czysto wykonane- żeby wszystkie stylistki takie robiły to świat byłby piękniejszy!
ja wczoraj sobie też robiłam- walentynkowe
oczywiście brokat mój kochany fuksja i serduszka ręcznie robione
I jak?

Załącznik 3728663Załącznik 3728664

Mój tż stwierdził- o! walentynkowe! alez domyślny po czym dodał- nie lubie zlotego brokatu... no masz ci los!
fajne walentynkowe tylko ja bym zrobiła serduszka odwrotnie

kitkulka to pewnie pyszne masz jedzonko skoro robione samemu uwielbiam chlebek pieczony samemu i masełko własnej roboty .Miałam okazje kiedyś spróbować pychota
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:41   #4779
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Myślę że by zadzialało gdyby mnie dobrze znali
Kiedyś jak zlamałam pazurka to do szkoły tydzień nie chodziłam
Mimo ze go na gluta podkleiłam i czekałam aż złamanie zrośnie nie chodziłam, bo przeciez na wf by odpadł wtedy zele i inne były bardzo drogie i malo powszechne.
i nawet mama mnie rozumiała
Bo ma takiego samego hopla i sis też...
hahaha dobre
moja koleżanka miała takiego hopla na punkcie wyprostowanych włosów jak wyprostowała a w drodze do szkoły złapał ją deszcz i się pofalowały to wracała z powrotem do domu prostować
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo no to super
moja tesciowa piecze pyszny chlebek
dobry taki swój, wiesz, że jest dobry, bez żadnych zbędnych spulchniaczy, ulepszaczy itp. samo zdrowie


snow ja znowu do Ciebie jak będziesz
dotarła do mnie paczka z tą bazą pod cienie do powiek, wypróbowałam iii... tak: dość ciężko się rozsmarowuje, bo jest taka troszkę tłusta i trzeba uważać, żeby naprawdę wziąć malutko, bo się zroluje i będzie ble. Jest w takim pudełeczku (załącznik) więc wiesz, paluszkiem trzeba wygrzebać, no ale jak już pomalowałam cieniem to i kolor jakoś tak ładniej wygląda i póki co się trzyma nie zbiera się w zagięciach, więc jak dotąd jest spoko no i cena tylko 9 zł, a nie 45 za GOSHa jak mi proponowała babka w STARSie
baza pod podkład też jest super nigdy nie miałam żadnej, zawsze tylko krem i podkład, ale fajna jest leciutka, dobrze się rozprowadza, wyrównuje, tylko troszkę śmierdzi :/ no i malutko jest 15 ml ale za 14 zł to mogłam kupić także może być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2080847.jpg (14,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2080843.jpg (15,4 KB, 11 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:43   #4780
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

muszę Wam powiedzieć że zarówno tipsy jak dłuższe pazurki niewiarygodnie sprawdzają się przy obsłudze telefonu z ekranem dotykowym o dziwo z pazurkami sobie radzę a bez nic mi nie wychodzi

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-08 o 13:45
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:46   #4781
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jja też mam klawiaturkę qwerty i jak miałam pazurki w grudniu to nie raz po kilka razy musiałam wciskać bo mi literki nie chciały wskakiwać

kitkulka to pewnie pyszne masz jedzonko skoro robione samemu uwielbiam chlebek pieczony samemu i masełko własnej roboty .Miałam okazje kiedyś spróbować pychota
\
pycha pycha, masełko takie puszyste, mniam i też bez żadnych dodatków, sama śmietanka no i jak się ubije to i maślanka zostaje pyszna

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
muszę Wam powiedzieć że zarówno tipsy jak dłuższe pazurki nie wiarygodnie sprawdzają się przy obsłudzie telefonu z ekranem dotykowym o dziwo z pazurkami sobie radzę a bez nic mi nie wychodzi
a to też słyszałam, że w dotykowych lepiej z paznokciami zamiast rysika

ok blondasy, ja lecę w końcu czymś się zająć
muszę odebrać moje botki od szewca i kupić w końcu te farbki akrylowe
mam nadzieję, że ta wichura nie wyrwie mi drzwi samochodu jak będę wsiadać, bo lipa trochę będzie nie mówiąc już o mojej blond czuprynie, to była by strata
buziony
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 15:54   #4782
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Siedze wlasnie z tą kąpielą juz 20 minut i kurna... złapało tylko jedna strone Posiedze jeszcze chwile i ide plukac ehhh
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:01   #4783
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Siedze wlasnie z tą kąpielą juz 20 minut i kurna... złapało tylko jedna strone Posiedze jeszcze chwile i ide plukac ehhh
koniecznie wklej foto

ale tu cisza... wszystkie poszły kupować prezenty na walentynki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:08   #4784
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
koniecznie wklej foto

ale tu cisza... wszystkie poszły kupować prezenty na walentynki
Nie ma co wklejac... jest strasznie. Rozjasnily mi sie tylko te jasne włosy które juz były jasne, reszta zrobiła sie ruda, nic sie nie rozjasniły. Wiec wygladam ekstra Odrostów mi mama nie omineła bo nie dała rady, ale nie są białe. Za mało chyba tego było i za gęste i ciezko bylo rozprowadzic. ale jakos sie udało. Nie wiem moze powinnam 2 opakowania kupić...

Ale odechciało mi sie blondu skutecznie

A o walentynkach to ja nawet nie czytam... ehh im blizej to mi gorzej

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:10
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:15   #4785
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowoo glowa do gory ja walentynek tez nie przezywamfruwaja mi one i nie robie zadnych prezentow bo pojdziemy na kolacje i wsiomoze tz cos mi da pewnie a tak to luz ...
dzien jak codzien walentynki sa codziennie a nie od swieta

ale rozumiem ze ty jestes sama to tym bardziej masz to z glowy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:19   #4786
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie ma co wklejac... jest strasznie. Rozjasnily mi sie tylko te jasne włosy które juz były jasne, reszta zrobiła sie ruda, nic sie nie rozjasniły. Wiec wygladam ekstra Odrostów mi mama nie omineła bo nie dała rady, ale nie są białe. Za mało chyba tego było i za gęste i ciezko bylo rozprowadzic. ale jakos sie udało. Nie wiem moze powinnam 2 opakowania kupić...

Ale odechciało mi sie blondu skutecznie

A o walentynkach to ja nawet nie czytam... ehh im blizej to mi gorzej
poradzisz sobie,patrz co princeska przeżyła żeby dojść do blondu, będzie dobrze!
ja walentynki przeżywam bo chce i sprawia mi przyjemnosc jak moge mojego tż obdarować jakimś prezentem prosto z serduszka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:21   #4787
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie ma co wklejac... jest strasznie. Rozjasnily mi sie tylko te jasne włosy które juz były jasne, reszta zrobiła sie ruda, nic sie nie rozjasniły. Wiec wygladam ekstra Odrostów mi mama nie omineła bo nie dała rady, ale nie są białe. Za mało chyba tego było i za gęste i ciezko bylo rozprowadzic. ale jakos sie udało. Nie wiem moze powinnam 2 opakowania kupić...

Ale odechciało mi sie blondu skutecznie

A o walentynkach to ja nawet nie czytam... ehh im blizej to mi gorzej
az tak zle? Bunny jak przyjdzie, to moze cos poradzi
hmm a dekoloryzacja?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:27   #4788
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm no niby prawdziwe, bo dostaja od dostawcy Coca-Coli czy PepsiCo, ale maja taka forme a mowila mi to kolezanka, ktora pracuje w kfc w sumie, jak leci woda delikatnie zabarwiona to faktycznie cos nie tak z tym napojem

a ja uwielbiam pizze z DaGrasso
ale wiesz jeśli chodzi o KFC to nie ma co narzekać, masz w koncu darmową dolewkę, pijesz ile chcesz ja i tak w tych fast foodach zawsze nestea albo ice tea biorę
Coli nie piję od nowego roku, takie było moje postanowienie i trzymam się tego

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja własnie najbardziej lubie domową pizze
a ja nie dlatego, że nie cierpię koncentratu a ile razy taka jadłam to właśnie napakowaną koncentratem pomidorowym blee

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Mialam wrzucic zdjecia tego lakieru, przepraszam za ostrosc/jakosc ale cieko mi bylo go uchwycic. Powiem tylko ze ten lakier jest matowy tzn paznokcie sa bez polysku-na zdjeciach widac to ale wersja z polyskiem tez jest
bardzo ładny kolor ale ja nie lubię takich całkowitych matów, wolę takie z delikatnym połyskiem ale perłowych nie cierpię

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale ze mnie gapcia... zapomnialam sie pochwalić moimi pazurkami wczoraj bylam tym razem króciutkie
śliczne

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no nie lubie i nie jem pewnych slodyczy sa to batoniki rozne cukierki ciastka ptysie rozne slodycze z masami a bleee czekolady .... moge sie obyc bez lodow jem tylko niektore ciasta
nie pije coli i napojow gazowanych
ja nie wiem jak czekolady można nie lubić przecież w małych ilościach to to nawet zdrowe jest

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Bardzo ładne i bardzo czysto wykonane- żeby wszystkie stylistki takie robiły to świat byłby piękniejszy!
ja wczoraj sobie też robiłam- walentynkowe
oczywiście brokat mój kochany fuksja i serduszka ręcznie robione
I jak?

Załącznik 3728663Załącznik 3728664

Mój tż stwierdził- o! walentynkowe! alez domyślny po czym dodał- nie lubie zlotego brokatu... no masz ci los!
super pomysłowe

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko ja to wogole jestem dziwak jesli chodzi o jedzeniechipsy jem ale mam tylko swoj ulubiony 1 rodzaj i innych nie jem i juzmasy bleeee torty bleeee
no i niestety piwo tez bleeee
o nieee teraz to przegięłaś hehe
ja lubię piwko z soczkiem i reddsy a jak mam pić same piwo to tylko któreś z zielonych np Lech czy Carlsberg

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też bym mogła ruskie pożerać tonami
ja też

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha dobre
moja koleżanka miała takiego hopla na punkcie wyprostowanych włosów jak wyprostowała a w drodze do szkoły złapał ją deszcz i się pofalowały to wracała z powrotem do domu prostować

dobry taki swój, wiesz, że jest dobry, bez żadnych zbędnych spulchniaczy, ulepszaczy itp. samo zdrowie


snow ja znowu do Ciebie jak będziesz
dotarła do mnie paczka z tą bazą pod cienie do powiek, wypróbowałam iii... tak: dość ciężko się rozsmarowuje, bo jest taka troszkę tłusta i trzeba uważać, żeby naprawdę wziąć malutko, bo się zroluje i będzie ble. Jest w takim pudełeczku (załącznik) więc wiesz, paluszkiem trzeba wygrzebać, no ale jak już pomalowałam cieniem to i kolor jakoś tak ładniej wygląda i póki co się trzyma nie zbiera się w zagięciach, więc jak dotąd jest spoko no i cena tylko 9 zł, a nie 45 za GOSHa jak mi proponowała babka w STARSie
baza pod podkład też jest super nigdy nie miałam żadnej, zawsze tylko krem i podkład, ale fajna jest leciutka, dobrze się rozprowadza, wyrównuje, tylko troszkę śmierdzi :/ no i malutko jest 15 ml ale za 14 zł to mogłam kupić także może być
oo dziękuję kochana to i ja się skuszę na tą bazę mało kosztuję warto spróbować a podasz linka od kogo kupiłaś? Przynajmniej sprawdzony będzie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie ma co wklejac... jest strasznie. Rozjasnily mi sie tylko te jasne włosy które juz były jasne, reszta zrobiła sie ruda, nic sie nie rozjasniły. Wiec wygladam ekstra Odrostów mi mama nie omineła bo nie dała rady, ale nie są białe. Za mało chyba tego było i za gęste i ciezko bylo rozprowadzic. ale jakos sie udało. Nie wiem moze powinnam 2 opakowania kupić...

Ale odechciało mi sie blondu skutecznie

A o walentynkach to ja nawet nie czytam... ehh im blizej to mi gorzej
ojej tak źle?


Infatuated no gdzie jesteś?? Pokazuj włoski, jestem taaaka ciekawa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:33   #4789
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

pewnie synek cos od nas dostanie na walentynki wlasnie sie dowiedzialam

kiedys przezywalam tez wymyslalam szukalam wierszy prezentow teraz wydoroslalam z tego mamy wkoncu siebie na codzien i no mamy owoc milosci wiec ten dzien bedzie dla niego tez to nasz wspolny prezent

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

snow nie jem czekolady a ze zdrowa bo zawiera magnez to sobie zamiast niej pije kakao akurat maly pije to i ja siekne sobie szklaneczke
piwo z sokiem jakos wcisne ale bardziej juz do towarzystwa niz do smaku
lubie za to drinki geste rozne i wino ale nie takie za "piataka" tylko wytrawne najlepiej francuskie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:35   #4790
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale wiesz jeśli chodzi o KFC to nie ma co narzekać, masz w koncu darmową dolewkę, pijesz ile chcesz ja i tak w tych fast foodach zawsze nestea albo ice tea biorę
Coli nie piję od nowego roku, takie było moje postanowienie i trzymam się tego



bardzo ładny kolor ale ja nie lubię takich całkowitych matów, wolę takie z delikatnym połyskiem ale perłowych nie cierpię
jeśli chodzi o KFC to tak, fajna sprawa z tym refill'em, ale wiesz płacisz za napój, a tu woda gazowana leci to tak nie bardzo dlatego gdy tak sie dzieje, to warto im o tym powiedzieć poza tym ja tez od nowego roku nie pije gazowanych napoi

A lakier to już przetestowałam tego samego dnia jak go kupiłam suche już, pomalowane paznokcie można powycierać w bawełnianą koszulkę- wtedy nabierają błysku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:42   #4791
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pewnie synek cos od nas dostanie na walentynki wlasnie sie dowiedzialam

kiedys przezywalam tez wymyslalam szukalam wierszy prezentow teraz wydoroslalam z tego mamy wkoncu siebie na codzien i no mamy owoc milosci wiec ten dzien bedzie dla niego tez to nasz wspolny prezent

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

snow nie jem czekolady a ze zdrowa bo zawiera magnez to sobie zamiast niej pije kakao akurat maly pije to i ja siekne sobie szklaneczke
piwo z sokiem jakos wcisne ale bardziej juz do towarzystwa niz do smaku
lubie za to drinki geste rozne i wino ale nie takie za "piataka" tylko wytrawne najlepiej francuskie
a ja znowu win nie lubię

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o KFC to tak, fajna sprawa z tym refill'em, ale wiesz płacisz za napój, a tu woda gazowana leci to tak nie bardzo dlatego gdy tak sie dzieje, to warto im o tym powiedzieć poza tym ja tez od nowego roku nie pije gazowanych napoi

A lakier to już przetestowałam tego samego dnia jak go kupiłam suche już, pomalowane paznokcie można powycierać w bawełnianą koszulkę- wtedy nabierają błysku
no w "moim" KFC jeszcze nie zdarzyło się żeby picie było mocno rozcieńczone, że woda leci Wiadomo trochę jest ale nie zaburza smaku, jest do przyjęcia, tym bardziej za tą dolewkę Natomiast w maku zawsze dają mocno nagazowaną colę, tak jakby bez żadnego kombinowania Chyba mam szczęście po prostu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:45   #4792
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a ja znowu win nie lubię



no w "moim" KFC jeszcze nie zdarzyło się żeby picie było mocno rozcieńczone, że woda leci Wiadomo trochę jest ale nie zaburza smaku, jest do przyjęcia, tym bardziej za tą dolewkę Natomiast w maku zawsze dają mocno nagazowaną colę, tak jakby bez żadnego kombinowania Chyba mam szczęście po prostu
Mi tylko raz sie tak zdarzyło, ale tak jak mówię, pytałam o to koleżankę to wyjaśniła mi, że wtedy należy powiedzieć obsłudze ze leci woda i po kłopocie, a mówiłam to tak na przyszłość, jakby komuś się zdarzyło
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:50
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:51   #4793
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czekoladowoo glowa do gory ja walentynek tez nie przezywamfruwaja mi one i nie robie zadnych prezentow bo pojdziemy na kolacje i wsiomoze tz cos mi da pewnie a tak to luz ...
dzien jak codzien walentynki sa codziennie a nie od swieta
Otóż to

Czekoladka pokazuj włosy i nie marudź na pewno nie jest tak źle
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:09   #4794
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie ma co wklejac... jest strasznie. Rozjasnily mi sie tylko te jasne włosy które juz były jasne, reszta zrobiła sie ruda, nic sie nie rozjasniły. Wiec wygladam ekstra Odrostów mi mama nie omineła bo nie dała rady, ale nie są białe. Za mało chyba tego było i za gęste i ciezko bylo rozprowadzic. ale jakos sie udało. Nie wiem moze powinnam 2 opakowania kupić...

Ale odechciało mi sie blondu skutecznie

A o walentynkach to ja nawet nie czytam... ehh im blizej to mi gorzej
Hmm... myślałam że to logiczne że na włosy do ramion czy nawet za idzie 2-3 opakowania rozjaśniacza/farby nawet przez myśl mi nie przeszlo że ktos tego nie wie.
Jeśli bylo za gęste- to wtedy można dac wiecej wody z kranu- zalezy jaki masz szampon i odzywke króre dodajesz- czy też gęste czy rzadsze
Teraz niewiadomo w sumie czemu ci sie nierówno rozjasniły- czy dlatego że było za mało preparatu i nierowno nalozony, czy dlatego że wlosy są juz tak zniszczone że sie sprzeciwily i nic ich nie ruszy...
ja bym dekoloryzacji nie robila- rudy jest blond kolorem i tu dekolor tylko niepotrzebnie zniszczy wlosy. Teraz powinno powoli jasnieć od farb ale ciezko mi powiedziec co sie stalo jak zdjec nie widze...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:20   #4795
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale tu cisza... wszystkie poszły kupować prezenty na walentynki
ja pojechałam tylko do szewca z butami, a później jadłam obiad, a teraz czekam i czekam, aż mi się ptasie mleczko zrobi
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oo dziękuję kochana to i ja się skuszę na tą bazę mało kosztuję warto spróbować a podasz linka od kogo kupiłaś? Przynajmniej sprawdzony będzie
http://allegro.pl/ss-joko-virtual-ba...417165693.html
link
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:26   #4796
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czekoladowoo glowa do gory ja walentynek tez nie przezywamfruwaja mi one i nie robie zadnych prezentow bo pojdziemy na kolacje i wsiomoze tz cos mi da pewnie a tak to luz ...
dzien jak codzien walentynki sa codziennie a nie od swieta

ale rozumiem ze ty jestes sama to tym bardziej masz to z glowy
No jestem sama, bez kogos na kim mi cholernie zalezy i do kogo nie moge sie nawet odezwac.. wiec w walentynki tymbardziej boli jak sie patrzy na wszystkich
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
az tak zle? Bunny jak przyjdzie, to moze cos poradzi
hmm a dekoloryzacja?
Czy zle.. jak wyschly to nie jest az tak zle, no ale nierówno.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
poradzisz sobie,patrz co princeska przeżyła żeby dojść do blondu, będzie dobrze!
ja walentynki przeżywam bo chce i sprawia mi przyjemnosc jak moge mojego tż obdarować jakimś prezentem prosto z serduszka
No ja przezywam negatywnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hmm... myślałam że to logiczne że na włosy do ramion czy nawet za idzie 2-3 opakowania rozjaśniacza/farby nawet przez myśl mi nie przeszlo że ktos tego nie wie.
Jeśli bylo za gęste- to wtedy można dac wiecej wody z kranu- zalezy jaki masz szampon i odzywke króre dodajesz- czy też gęste czy rzadsze
Teraz niewiadomo w sumie czemu ci sie nierówno rozjasniły- czy dlatego że było za mało preparatu i nierowno nalozony, czy dlatego że wlosy są juz tak zniszczone że sie sprzeciwily i nic ich nie ruszy...
ja bym dekoloryzacji nie robila- rudy jest blond kolorem i tu dekolor tylko niepotrzebnie zniszczy wlosy. Teraz powinno powoli jasnieć od farb ale ciezko mi powiedziec co sie stalo jak zdjec nie widze...
Hmmm powiem ci ze ja zawsze kupowałam 1 opakowanie na włosy takiej długosci. Jak za pierwszym razem nakładałam rozjasniacz normalnie pasemko po pasemku to mi jeszcze zostało sporo. Nawet na włosy do łopatek mi starczała jedna farba jak robiłam Garnierem. 2 opakowań używałam tylko jak miałam włosy do połowy pleców Nie wiem zgęstniały mi czy co? Byłam pewna ze wystarczy. Wody dolałam i juz było ok i rozprowadziłam równo. Mi sie wydaje że rozjaśniły sie nierówno bo po prostu były nierówne, wiec sie każde pasmo rozjasnilo o tyle samo tonów ale ze były nierówne to nadal są.
Nie jest tak zle jak wyschły, fakt ze ta prawa strona wydaje mi sie ciut ciemniejsza i bardziej rude. Większosc tych co byly miedziane to teraz sie zrobily pomaranczowe po prostu jasno. I to jest ok. Ale miejscami nadal sa ciemniejsze, takie miedziane własnie. Najbardziej przy grzywce, z przodu po prawej stronie i z tyłu pod spodem.
Ta grzywka chyba najgorzej wygląda bo od połowy prawie taka pomarańczka, ale jak sie pokryje farba to moze ok bedzie.
Zdjęć to teraz nie mam sensu robic bo nie uchwyce nic w tym swietle co mam. Jutro postaram sie wkleić.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Otóż to

Czekoladka pokazuj włosy i nie marudź na pewno nie jest tak źle
No az tak zle nie jest. Jak są mokre to jest parodia Jak są suche to mniejsza
Mamie to sie podoba nawet

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:27
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:27   #4797
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej Dziewczyny. używała któraś z Was skandynawskiego blondu palette? Bo stoi mi na półce i kusi a boję się że żółte wyjdą
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:29   #4798
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. używała któraś z Was skandynawskiego blondu palette? Bo stoi mi na półce i kusi a boję się że żółte wyjdą
A wyszukiwarke znasz? ;> Ktoś na pewno używał i na pewno juz to opisał w którymś wątku albo i w tym.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:33   #4799
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A wyszukiwarke znasz? ;> Ktoś na pewno używał i na pewno juz to opisał w którymś wątku albo i w tym.
A znam ;>
Nie było tam zbyt wiele informacji, ale dziękuję za "pomoc".
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:36   #4800
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ooo właśnie dziewczyny
mama była w rossmanie i dzwoniła do mnie czy czegoś nie potrzebuję to jej powiedziałam, żeby mi kupiła odżywkę herbala, niebieską oczywiście
no, ale zakręcona kobieta jak zwykle, przyszła do domu, wyciągam zakupy z siaty, a tam herbal niebieski jest i owszem, ale szampon, a nie odżywka
miała z Was któraś ten szampon? czy tylko maski i odżywki? bo ja go pierwszy raz mam i tak patrzyłam na skład to chyba trochę chemii jest czego najbardziej się wystrzegać?
no w każdym razie umyć nim włosy umyję, na samo wypróbowanie :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.