Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 10:04   #4771
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Jak miksujesz ziemniaczka z brokułem to poprostu do papki dodaj trochę mleka którym karmisz (nie pamiętam czy dajesz mm czy naturalne) żeby w nowej potrawie było coś znajomego. Ja tak robię
Karmię piersią Ciekawy sposób nie powiem, spróbuję może następnym razem

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Czyżbyś też w nocy wymyślała tytuł kolejnego wątku?? hehe

Oj nie wpadłam na to

Rozumiem Cię, moja mała co chwilę pytała Mamo śpisz?? A teraz też?
U nas też coś w tym stylu
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:20   #4772
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Zmienię lekko temat.. przeglądam sobie opinie o różnych gadżetach przydatnych przy dziecku i trafiłam na ocenę Katarku, Sprey poryczałam się ze śmiechu naprawdę nie wsysa mózgu? Ja się ciągle lekko tego Katarku boję
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:29   #4773
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzien dobry weekendowo pewnie znów pustki nastaną...



Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość

Bylam u okulisty w grudniu bo ewidentnie przeszkadzaly mi okulary i myslalam, ze wzrok mi polecial, a okazalo sie, ze sie poprawil Okulistka 3 razy sprawdzala czy aby na pewno takie szkla maja byc. Moze po prostu sie starzeje i teraz na + mi leci zamiast poglebiac minusy


no to super moze u mnie tez taki cud nastąpi

My mamy za to problemy z jedzeniem - poczatkowo to byla nowo
sc to jadla ladnie z lyzeczki i wszelkie nowe smaki, a teraz nic jej nie podchodzi. Probowalam o roznych porach tzn np godzine po mleku, poltorej i dwie - bo moze jest zbyt najedzona, ale to chyba nie to.

Za wczesnie na rozszerzanie tez chyba nie, bo juz ma prawie 5mcy i wczesniej bylo ok, zreszta jak my jemy to tez patrzy jak kot ze shreka.

Moze pozycja jej nie pasi, ale tez roznych probowalam, zastanawiam sie czy jutro nie kupic w koncu jakiegos krzeselka do karmienia z regulowanym oparciem
hm...może ma poprostu ochotę na mleczko


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Monia czemu usunęłaś swoją poprzednią wiadomość?
moonik co u ciebie? gdzie zniknęłaś na tak długo? co juz wcina Julik dobrego?


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

a to Nasz ząbalek
bjutiful


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

wogóle powiem Wam,że Sara dziś z jedzeniem przeszła samą siebie...głoooodzilla się taka włączyła,że szok najlepsze że zjadła butle,po 2 h dałam zupkę i zjadła cały słoiczek.. po czym po godzinie normalnie płakała za mlekiem i wypila całą butlę... może nadrobi wagowo ta moja kruszynka
rośnie żarłoczek to potrzebuje więcej zjeść


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
moje dziecie juz na legalu (wczoraj skończył 4 miechy) wtrąbił cały słoik szpinaku z ziemniakami-a smakowało że hej
super i brawo za 4 miechy

moja zjadła z wielkim smakiem dynię z ziemniakiem, nie wiem cyz któraś z was to miała...jak to śmierdzi myslałam, ze Olga wypluje a ta zjadła i na koniec uśmiech walnęła



Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Weszłam zerknąć co się dzieje. Bo w pogoni za lokówką, tuleniu pokrzywdzonego przez matkę gluta i awarii internetu nie miałam sił nadrabiać, ale teraz widzę, że trzeba bo dużo się tu działo.

A w ogóle ta nasza znajoma pielęgniarka środowiskowa stwierdziła, że szybko wprowadziłam ziemniaczki... A my w sumie prawie od 5 miesiąca
my jemy ziemniaki z marchewą i od dziś z dynią...nie wime czy za wcześnie, nie pytałam nikogo w sumie


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dzien dobry, zimowy. u nas żadnej odwilży, chyba za bardzo na wschodzie jesteśmy ja dzis od rana na nogach - mąż postanowił o 6:30 zdjąć naczynia z suszarki i mu miska spadła.....
ojoj, współczuje


Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość

Rozumiem Cię, moja mała co chwilę pytała Mamo śpisz?? A teraz też?
moja też brała udział w tym spisku


Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Zmienię lekko temat.. przeglądam sobie opinie o różnych gadżetach przydatnych przy dziecku i trafiłam na ocenę Katarku, Sprey poryczałam się ze śmiechu naprawdę nie wsysa mózgu? Ja się ciągle lekko tego Katarku boję
ja też sie boje
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:32   #4774
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
moje dziecie juz na legalu (wczoraj skończył 4 miechy) wtrąbił cały słoik szpinaku z ziemniakami-a smakowało że hej
po pierwsze

po drugie
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
mój waży 8
mój pewnie już z 9
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
ja dzis od rana na nogach - mąż postanowił o 6:30 zdjąć naczynia z suszarki i mu miska spadła.....
Ja od 5.20 Nie wiem co z tym mym dzieckiem ostatnio
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ehh masakra... niech mnie ktoś zastrzeli bo po dzisiejszej nocy nie nadaję się do niczego Dobrze, że wczoraj sobie posprzątałam
i mnie tez, mnie też
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Zmienię lekko temat.. przeglądam sobie opinie o różnych gadżetach przydatnych przy dziecku i trafiłam na ocenę Katarku, Sprey poryczałam się ze śmiechu naprawdę nie wsysa mózgu? Ja się ciągle lekko tego Katarku boję
Caltea bardzo zachwalała- trafiła z Leonkiem nawet do szpitala tak jej sie zaśłuzował przy katarze. Mieli nawet podejrzenie krztuśca. Wcześniej walczyła gruszką bo nawet frida ja odstraszała- no ale mus to mus , chwyciła za katarek i mówiła ,ze rewelejszyn

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
moja zjadła z wielkim smakiem dynię z ziemniakiem, nie wiem cyz któraś z was to miała...jak to śmierdzi myslałam, ze Olga wypluje a ta zjadła i na koniec uśmiech walnęła
hihihi- i weź tu zrozum te nasze dzieci
Cytat:
Napisane przez stokrotka_;32381828a
to Nasz ząbalek
eno eno

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2012-02-18 o 10:35
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:37   #4775
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien dobry weekendowo pewnie znów pustki nastaną...





hm...może ma poprostu ochotę na mleczko




moonik co u ciebie? gdzie zniknęłaś na tak długo? co juz wcina Julik dobrego?




bjutiful




rośnie żarłoczek to potrzebuje więcej zjeść




super i brawo za 4 miechy

moja zjadła z wielkim smakiem dynię z ziemniakiem, nie wiem cyz któraś z was to miała...jak to śmierdzi myslałam, ze Olga wypluje a ta zjadła i na koniec uśmiech walnęła





my jemy ziemniaki z marchewą i od dziś z dynią...nie wime czy za wcześnie, nie pytałam nikogo w sumie




ojoj, współczuje




moja też brała udział w tym spisku




ja też sie boje
Chyba cotkowy Filipek już to jadł i też cotka mówiła że "pachnie inaczej"

ja się boję rozszerzać dietę, mamy problemy skórne i przez to boję sie że jakies uczulenie przeoczę
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:49   #4776
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

A kto nam założy nowy wątek???
Mamy wybrany tytuł?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:57   #4777
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hejka
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
fajno

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gerda ja też bym chciała ale jakby tak ten ząbek dało sie schować do karmienia
nie mogę

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
hmm- moze tez tak sprobuje ze w ciagu dnia mu dam. Tez kusi mnie ten kleik.
Jak zaczelas go dawac? Ile ?

Jak tam nosek Haniutkowy?
ja to tak wszystko pomalutku i w niewielkich ilościach, kleik najpierw 30ml zrobiłam mała zjadła kilka łyżeczek, następny dzień zjadła wszystko czyli 30 ml, następny 60 ml, i tak co dwa dni zwiększałam teraz zjada koło 120 ml, raz zmieszałam z jabłuszkiem i wtrąbiła 150 ml, do godziny chce pierś pewno chce sobie popić gęsty kleik

od 2 dni dostaje też na spróbowanie marcheweczkę kilka łyzeczek, z tym glutenem to poczekam do szczepienia jakoś chyba w pierwszym tyg marca mamy, teraz się przyzwyczaja do marchewexczki to gluten będę dodawać do zupki jakiejś warzywnej... tak sobie to umyśliłam

nos rozorany...2 dni temu obcinałam pazurki i nie wiem czym tak sobie wyrwała skórkę, pod nosem też już sznyta a spać nie chce to nie mogę jej tych pazurków podciąć bo się wierci

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
o
ja też kiedyś smarowałam alantanem, a potem kupiłam krem nivea sos jest tłusty i ładnie nawilża
i jak dziecię uratowane?
niwea sos kojarzę dla dorosłych? czy to dla bejbików też???
uratowane potem był kuponik taki że rajtuzki bokiem przeciekły i trzeba było ratować bujaczek, skończyło się na praniu i Haniutka i bujaczka

caroline_1988 nie daj sobie wmówić takich głupot, ty usypiasz ty decydujesz jak
takie nauki mogą trwać niby do 2 tygodni nawet i są bardzo obciążające i jeśli nie jesteś przekonana to nic na siłę bo bez konsekwencji się zwyczajnie nie uda i trzeba będzie zaczynać od początku

kiedyś Hania zasypiała przy piersi, teraz próbuje ją zmęczyć w łóżeczku to albo zaczyna płakać albo gada sobie 2 godziny, bawi się zaczepia robi wszystko tylko nie chce spać czasem trzeba znów ją dokarmić, ponosić pośpiewać ale w końcu pada i śpi teraz koło 3 godzin sama, jak ją zabieram do łóżka na karmienie to niestety je tak wolno że często zasypiam jak się budzę to już 2 godziny śpi i potem kolejne 2 na drugim cycku bo co się ruszę to się rozbudza i przypomina sobie że jeszcze by coś zjadła, czasem ją okładam a czasem zostaje do rana ze mną bo nie mam siły łazić w te i wewte, dla mnie chwilowo sukces że nie śpi mi na rękach tylko jak było przez pierwsze 3 miesiące

ale opowiadanie mi wyszło

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a

czemu źle z mężem za ścianą?
:
temat rzeka...ale to nie jest zdrowe w ostatecznym rozrachunku


Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Natka to jak znajdziesz jakiś pomysł to daj znać, chętnie skorzystam, bo ja też żadnego patentu nie mam A też budzi się na cycka co 2-3 godz i potrafi wisieć z godz przy jednym posiedzeniu i czasami zasypiam przy karmieniu
o to tooo, one to robią specjalnie żeby zostać z mamusią w łózeczku i mieć blisko do jedzonka
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 11:12   #4778
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
ja to tak wszystko pomalutku i w niewielkich ilościach, kleik najpierw 30ml zrobiłam mała zjadła kilka łyżeczek, następny dzień zjadła wszystko czyli 30 ml, następny 60 ml, i tak co dwa dni zwiększałam teraz zjada koło 120 ml, raz zmieszałam z jabłuszkiem i wtrąbiła 150 ml, do godziny chce pierś pewno chce sobie popić gęsty kleik
Nie moge sie doczekac jak wyzdrowiejemy- sprobuje Twego sposobu- by podac tak ok 16-17

Ze sloiczkami na razie sie wstrzymam- wystartujemy pewnie ok 5 m-ca


Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
nos rozorany...2 dni temu obcinałam pazurki i nie wiem czym tak sobie wyrwała skórkę, pod nosem też już sznyta a spać nie chce to nie mogę jej tych pazurków podciąć bo się wierci
Mój sobie zrobił głęboką rane na policzku jak czyściłam nosa fridą a tez pazurki niby obcięte.

ja mojemy obcinam przy tv ogólnie nie ogląda- tylko właśnie jak musze go zahipnotyzowac na chwile
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:22   #4779
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac jak wyzdrowiejemy- sprobuje Twego sposobu- by podac tak ok 16-17

Ze sloiczkami na razie sie wstrzymam- wystartujemy pewnie ok 5 m-ca



Mój sobie zrobił głęboką rane na policzku jak czyściłam nosa fridą a tez pazurki niby obcięte.

ja mojemy obcinam przy tv ogólnie nie ogląda- tylko właśnie jak musze go zahipnotyzowac na chwile
ja myślę, że najlepiej właśnie tak w małych ilościach na początek wprowadzać to produkcja w piersiach nie będzie zaburzona i żaden zastój się nie przypałęta a z biegiem czasu zacznie się zastępować jeden posiłek, potem kolejne i na spokojnie przejdziemy z piersi na mm...tak w teorii
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:25   #4780
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
ja myślę, że najlepiej właśnie tak w małych ilościach na początek wprowadzać to produkcja w piersiach nie będzie zaburzona i żaden zastój się nie przypałęta a z biegiem czasu zacznie się zastępować jeden posiłek, potem kolejne i na spokojnie przejdziemy z piersi na mm...tak w teorii
oby
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:25   #4781
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

mojej tv nie hipnotyzuje , czasem jak karmię to się jej przysypia, podkładam poduchę pod głowę, Hania wisi zaciśnięta na cycku a ja mam dwie ręce wolne do paznokietków ale to niezła gimnastyka nie polecam
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 11:27   #4782
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A kto nam założy nowy wątek???
Mamy wybrany tytuł?
ja ja ja ja plisss

Tylko tytuł trzeba mieć

dajcie propozycje!

"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"


Natka, tak się zastanawiałam czy to od smoka, powiem ci że nie sądze wydaje mi sie że mały najada się w dzień lepiej, daje mu pół słoiczka obiadku, i póznym popołudniem pół słoiczka deserku, oczywiście cyc rulez
Dziś dostanie dodatkowo kaszkę
Widzę chociażby po tym że to nie od smoka, bo mu się jeść w nocy nie chce po dwóch- trzech godzinach, najładniej je po 4 godzinach przespanych i najada się do syta
Dziś też dwie pobudki na żarcie, ale na smoka plus 3 także każda noc inna
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:34   #4783
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dziewczyny pisałyście o takich piankowych puzzlach na podłogę, znalazłam takie 30X30 cm 10 sztuk widziała któraś większe w sprzedaży może???
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:42   #4784
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
moonik co u ciebie? gdzie zniknęłaś na tak długo? co juz wcina Julik dobrego?

szlajam się tu i tam
a Juliś nie wcina na razie nic bo po jabłku zarówno moim jak i słoikowym miała niefajne atrakcje brzuszkowe więc póki co ma przerwę. No chyba, że wina jest po stronie wychodzącego ząbka idziemy na szczepienie w tym tygodniu to porozmawiam z pediatrą i liczę, że mi coś doradzi.

Jak któraś używa chustek do pupy z rossmana to w "okazjach dnia" 22.02 będzie do pobrania kod na 4pak za 9,99zł
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:44   #4785
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
oby
niom oby

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja ja ja ja plisss

Tylko tytuł trzeba mieć

dajcie propozycje!

"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"
jestem za
za tym żebyś założyła wątek i za Twoim tytułem
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:46   #4786
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
za tym żebyś założyła wątek i za Twoim tytułem
ja też za
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:58   #4787
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
niom oby



jestem za
za tym żebyś założyła wątek i za Twoim tytułem
i ja za tylko trza dopisać ze mamy IX-X
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:38   #4788
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam sobotnio

Nadrobiłam na szybko i odniosę się póki co tylko do tematu BLW i mojej wypowiedzi (potem postaram się zacytować resztę)

Asiu/Stokrotko/Monia pytałyście jaka to książka - Bobas lubi wybór G. Rapley, T. Murkett. Jeśli chcecie polemizować z jej treścią zapraszam do kontatku z jej autorami, ja jedynie przekazałam wyczytane z niej treści, o które pytała Acelinka i Indygo.
Oczywiście to jest tylko książka i tak jak napisała Indygo każdą książkę trzeba przełożyć wg siebie.

Mooonik - JAK SIĘ CIESZĘ, ŻE CIĘ WIDZĘ !!!! Oby częściej
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:00
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:43   #4789
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
d
moja zjadła z wielkim smakiem dynię z ziemniakiem, nie wiem cyz któraś z was to miała...jak to śmierdzi myslałam, ze Olga wypluje a ta zjadła i na koniec uśmiech walnęła
no smak dla mnie masakra ale młoda je az miło patrzec

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Nie moge sie doczekac jak wyzdrowiejemy- sprobuje Twego sposobu- by podac tak ok 16-17

Ze sloiczkami na razie sie wstrzymam- wystartujemy pewnie ok 5 m-ca



Mój sobie zrobił głęboką rane na policzku jak czyściłam nosa fridą a tez pazurki niby obcięte.

ja mojemy obcinam przy tv ogólnie nie ogląda- tylko właśnie jak musze go zahipnotyzowac na chwile
ach te matki i ich patenty na wszystko Archi mam pytanko pozwalasz psu zbliżać sie do dziecka - powąchać rączkę, główkę, nóżkę, liznąć delikatnie?

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

szlajam się tu i tam
a Juliś nie wcina na razie nic bo po jabłku zarówno moim jak i słoikowym miała niefajne atrakcje brzuszkowe więc póki co ma przerwę. No chyba, że wina jest po stronie wychodzącego ząbka idziemy na szczepienie w tym tygodniu to porozmawiam z pediatrą i liczę, że mi coś doradzi.

Jak któraś używa chustek do pupy z rossmana to w "okazjach dnia" 22.02 będzie do pobrania kod na 4pak za 9,99zł
ooooooo ja uzywam
eeee to nie moje, ja tych sensitive, ale dzięki

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
niom oby



jestem za
za tym żebyś założyła wątek i za Twoim tytułem
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
i ja za tylko trza dopisać ze mamy IX-X
ja też, ja też i dopisac IX-X
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 12:58   #4790
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
hejkaniwea sos kojarzę dla dorosłych? czy to dla bejbików też???
uratowane potem był kuponik taki że rajtuzki bokiem przeciekły i trzeba było ratować bujaczek, skończyło się na praniu i Haniutka i bujaczka
taki: http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...UTRI-SENSITIVE


o niezłe kupsko walnęła, a dzięki temu mamusia się nie nudziła
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:59   #4791
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
zestaw obowiązkowy do spania, niedługo tym naszym dzieciom miejsc w łóżeczku zabraknie na gadżety
póki co pielucha, smok i osioł nie zajmują dużo miejsca. Póki co

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Bylam u okulisty w grudniu bo ewidentnie przeszkadzaly mi okulary i myslalam, ze wzrok mi polecial, a okazalo sie, ze sie poprawil Okulistka 3 razy sprawdzala czy aby na pewno takie szkla maja byc. Moze po prostu sie starzeje i teraz na + mi leci zamiast poglebiac minusy
ooo cuda jakieś. Mi się pogarsza niestety, ale u ciebie trzymajmy się wersji, że się poprawia, a nie się starzejesz głuptasie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A w ogóle ta nasza znajoma pielęgniarka środowiskowa stwierdziła, że szybko wprowadziłam ziemniaczki... A my w sumie prawie od 5 miesiąca
Ja ziemniaka też daję

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
mojej tv nie hipnotyzuje ,
ale masz fajnie, ja muszę swoją obstawiać krzesłami jak leży na macie, żeby nie zerkała. A paskuda i tak sobie przepełza tak, żeby widziała i najlepszym wyjściem jest nie właczać tv w ogóle
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:05   #4792
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
ach te matki i ich patenty na wszystko Archi mam pytanko pozwalasz psu zbliżać sie do dziecka - powąchać rączkę, główkę, nóżkę, liznąć delikatnie?
nie do mnie, ale odpowiem mojemu psiakowi czasem się uda liznąć jak jest szybszy i nie zdarzę mu zabronić

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
pale masz fajnie, ja muszę swoją obstawiać krzesłami jak leży na macie, żeby nie zerkała. A paskuda i tak sobie przepełza tak, żeby widziała i najlepszym wyjściem jest nie właczać tv w ogóle
spryciula moja się przekręca i wykręca żeby tylko coś dojrzeć
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:17   #4793
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

muszę się poskarżyć na moją "niegrzeczną" usnęła sama w wózeczku i juz spi ponad godzinę.
Miałysmy isc na spacer, ale po odgarnięciu podjazdu mi się odniechciało, ciapa okropniasta


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Oczywiście to jest tylko książka i tak jak napisała Indygo każdą książkę trzeba przełożyć wg siebie.
o to to


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
póki co pielucha, smok i osioł nie zajmują dużo miejsca. Póki co

moja ma takiego misia, ale bierze go tylko do paszczy, nie usypia jej to

ooo cuda jakieś. Mi się pogarsza niestety, ale u ciebie trzymajmy się wersji, że się poprawia, a nie się starzejesz głuptasie

mnie też, i własnie mysle o soczewkach bo olga mi zaczyna ściągać okulary....nosisz soczewki Aguś?

ale masz fajnie, ja muszę swoją obstawiać krzesłami jak leży na macie, żeby nie zerkała. A paskuda i tak sobie przepełza tak, żeby widziała i najlepszym wyjściem jest nie właczać tv w ogóle
ja ostatnio właśnie nie włączam. Słuchamy sobie radia z niuśką i w sumie fajnie jest
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:23   #4794
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

spryciula moja się przekręca i wykręca żeby tylko coś dojrzeć
Ty jej brawa bijesz temu małemu nicponiowi

Danika - osz ta Olga niegrzeczna, no!
U nas ten sam problem - Amelka ściąga okulary Soczewki nosiłam, jak gdzieś wychodzę to też zakładam czasem. Tylko teraz w domu było wygodniej z okularami - bach na nos i są i już widać A z soczewkami to trzeba rączki umyć i zanim się założy to jednak trwa to dłużej niż z okularami. Ale nosi się je b. fajnie
U nas właśnie przez A. tv włączany jest gdzieś dopiero ok 18
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:31   #4795
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Zmienię lekko temat.. przeglądam sobie opinie o różnych gadżetach przydatnych przy dziecku i trafiłam na ocenę Katarku, Sprey poryczałam się ze śmiechu naprawdę nie wsysa mózgu? Ja się ciągle lekko tego Katarku boję
Chodzi ci o to cudo podłączane do odkurzacza? Też nie mam przekonania jak narazie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
i mnie tez, mnie też


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A kto nam założy nowy wątek???
Mamy wybrany tytuł?
Tytułu brak, ale chętna na założenie jest

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ja ja ja ja plisss

Tylko tytuł trzeba mieć

dajcie propozycje!

"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"


Natka, tak się zastanawiałam czy to od smoka, powiem ci że nie sądze wydaje mi sie że mały najada się w dzień lepiej, daje mu pół słoiczka obiadku, i póznym popołudniem pół słoiczka deserku, oczywiście cyc rulez
Dziś dostanie dodatkowo kaszkę
Widzę chociażby po tym że to nie od smoka, bo mu się jeść w nocy nie chce po dwóch- trzech godzinach, najładniej je po 4 godzinach przespanych i najada się do syta
Dziś też dwie pobudki na żarcie, ale na smoka plus 3 także każda noc inna
Tytuł elegancki Na poprzedniej stronie jeszcze jakiś mi się rzucił w oczy.
To ja dorzucam:

Dzieci ćwiczą przewroty,a mamy mają czas na ploty.
My tu gadu gadu, a nasze dzieci szykują się do siadu. (chyba bez sensuu)
Nigdy siebie dość nie mamy, o ząbkach i zupkach ciągle nawijamy.

Szymon też dużo w dzień zjada: słoiczek owocków, słoiczek obiadku i wieczorem prawie całą porcję kaszki czyli teoretycznie nie powinien być głodny w nocy, no i raz przespał cała noc czyli potrafi Zresztą on pociągnie tego cyca dwa razy i śpi
Ale mam pewien pomysł: namówię tż żeby wziął kilka dni wolnego i żeby to on wstawał do Szymka w nocy, może jak nie poczuje cyca blisko to będzie spać
__________________
Szymek

Dominik

Martynka

Edytowane przez 19natka88
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:35
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:48   #4796
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Ty jej brawa bijesz temu małemu nicponiowi
pewnie, że bije pomysłowość jest w cenie
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:55   #4797
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Witam sobotnio

Nadrobiłam na szybko i odniosę się póki co tylko do tematu BLW i mojej wypowiedzi (potem postaram się zacytować resztę)

Asiu/Stokrotko/Monia pytałyście jaka to książka - Bobas lubi wybór G. Rapley, T. Murkett. Jeśli chcecie polemizować z jej treścią zapraszam do kontatku z jej autorami, ja jedynie przekazałam wyczytane z niej treści, o które pytała Acelinka i Indygo.
Oczywiście to jest tylko książka i tak jak napisała Indygo każdą książkę trzeba przełożyć wg siebie.

zgadzam sie z toba.... dlatego napisalam co myslalam....
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:56   #4798
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Mooonik - JAK SIĘ CIESZĘ, ŻE CIĘ WIDZĘ !!!! Oby częściej


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
ach te matki i ich patenty na wszystko Archi mam pytanko pozwalasz psu zbliżać sie do dziecka - powąchać rączkę, główkę, nóżkę, liznąć delikatnie?


ooooooo ja uzywam
eeee to nie moje, ja tych sensitive, ale dzięki
nie mnie pytasz, ale mój psiak się normalnie bawi z małą, liże ją, podgryza, on ma radość ona jeszcze większą pilnuję tylko, żeby później takiej polizanej rączki nie wzięła do buzi.
Jak się boisz to zacznij od pozwolenia polizania stópki- mi tak poradziła kumpela co się zajmuje psami

są jakieś sensitive ? oo nie wiedziałam
a miałaś i te i te? które są lepsze?


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Tytuł elegancki Na poprzedniej stronie jeszcze jakiś mi się rzucił w oczy.
To ja dorzucam:

Dzieci ćwiczą przewroty,a mamy mają czas na ploty.
My tu gadu gadu, a nasze dzieci szykują się do siadu. (chyba bez sensuu)
Nigdy siebie dość nie mamy, o ząbkach i zupkach ciągle nawijamy.
wena twórcza Cię dopadła

jeszcze Martunia miała fajny tytuł ze spacerówkami

ja też jestem za tym by Małgosia zakładała wątek i zrobiła pierwszą stronę kolorową
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:57   #4799
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Natka to może być dobry pomysł, znajoma właśnie tak oduczyła dziecko pic cyca, na poczatku butlę dawał małej ktoś inny, ładnie jadła i szybko się przyzwyczaiła
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:57   #4800
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dobry
okis, odpisze to co zapamiętałam:
Caroline nigdy w zyciu nie mow ze jestes zla mama, dolujesz się jak każdy, jestes tylko człowiekiem i chwile „bezradności” zdążają się każdemu, poza tym dla Twojego maluszka jestes najcudowniejsza i najwazniejsza osoba w zyciu, wiec wyganiamy dola i uśmiechamy się, tak?
Malgosia M8-gratuluje wyspanej nocki
Aga a o co chodzi z tym ssaniem? A jak jest smok to to jest gorzej?
Mooonik dlaczego się czepiasz? Ja tez sobie zaraz zedytuje posta i co? Zgłosisz mnie gdzies? Będziesz mnie obserwowala? Matko kochana, nie czepiaj się takich detali. Co do ironii-powinnas mieć tak na imie droga koleżanko złości mnie cos takiego, człowiek chce sobie wejsc na wizaz raz na jakis czas, a tu widzi jakies złośliwe komentarze zupełnie bez sensu, po co taki off-top?
Natus a Ty chcesz powoli odstawiac od cyca? Kurcze super ze Szymek tak ladnie jeJ ja bym chciala wprowadzic już bananka, ziemniaczka ale jeszcze troche się boje ze względu na alergie, ehhh..

A tak ogolnie to dzisiaj jakies niskie cisnienie jest chyba czy cus, odwilż na maxa wiec toniemy w blocie
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.