Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 12:33   #4771
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

asiab to zdjęcie z czarnymi włosami utwierdza w przekonaniu ze zima jak nic. I tak dla ciebie jest najkorzystniej.

paulcia napisałam ci przecież: najlepiej złota, miody i natury też mogą być- one każdemu pasują.

cascada słabo tam widać, zdjęcia sugerują lato.
jakie masz oczy?
Jakie naturalne włosy?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Princeska zobaczymy co wyjdzie po rozjaśniaczu.
Jeśli nałożysz rozjaśniacz to obserwuj bacznie włosy- jak dojdą do żółtego koloru to już zmywaj- nie wiem ile czasu to może trwać, musisz patrzeć. Każde włosy inaczej się odbarwiają.
A zależnie jak już je umyjesz i jaki kolor ci wyjdzie to albo suszysz włosy i kładziesz stokholm albo chodzisz kilka dni i wtedy kładziesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:35   #4772
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny
oczy brazowe piwne ciemne brwi
kolor wlosow naturalny to jasny braz z polyskiem kasztana niestety ani jednego zdjecia nie ma naturalnych wlosow
piegi sa podczas opalania
opalam sie bardzo ciezko zazwyczaj na czerwono
mi wczesniej wychodzilo cos z jesienia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:37   #4773
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziękuje blond bunny za analize tylko problem w tym ze ja w ciemnych włosach zle się czuję a w jasnych o wiele lepiej i w związku z tym mam pytanie jaki ewentualnie kolor blondu by mi odpowiadał? dodam że kiedyś miałam platyne i tez dobrze się czułam wtedy nawet własny kuzyn mnie nie poznał.
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:40   #4774
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

cascada to według tego opisu jesteś jesienią.
W tych jasnych włosach wychodzisz myląco na zdjęciach jak lato- taka blada.
A dla jesieni najlepsze kolory włosów to złote blondy i brązy, kasztany, rudości.
Niezalecane są platyny a wiec popielate mogą jeszcze być.

asiab dla zimy najlepsze:czarne, granatowa czerń, brązowe, lub białe blondy a więc popiele i platyny.
Niezalecane złote blondy i rudości.
Także możesz mieć blond- nie ma z tym problemu.
po prostu w czerniach masz typ urody określany jako królewna śnieżka
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-11 o 12:42
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:12   #4775
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

paulcia napisałam ci przecież: najlepiej złota, miody i natury też mogą być- one każdemu pasują.
ok ok, sorka, widocznie musiałam te natury przeoczyć, w takim razie dziękuje
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:17   #4776
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

bunny czyli tak jak myslalam sloneczny blondzik
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:36   #4777
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiab to zdjęcie z czarnymi włosami utwierdza w przekonaniu ze zima jak nic. I tak dla ciebie jest najkorzystniej.

paulcia napisałam ci przecież: najlepiej złota, miody i natury też mogą być- one każdemu pasują.

cascada słabo tam widać, zdjęcia sugerują lato.
jakie masz oczy?
Jakie naturalne włosy?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Princeska zobaczymy co wyjdzie po rozjaśniaczu.
Jeśli nałożysz rozjaśniacz to obserwuj bacznie włosy- jak dojdą do żółtego koloru to już zmywaj- nie wiem ile czasu to może trwać, musisz patrzeć. Każde włosy inaczej się odbarwiają.
A zależnie jak już je umyjesz i jaki kolor ci wyjdzie to albo suszysz włosy i kładziesz stokholm albo chodzisz kilka dni i wtedy kładziesz.
Bunny a jest różnica czy zrobię rozjaśniaczem czy tą A10???
Bo farba chyba mniej niszczy włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 15:04   #4778
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

paulcia no no nice jestes i wygladasz na to swoja 20 co do fal to faktycznie masz je i pewnie prostujesz co ja wlasnie jestem fanka fal ostatnio swoje zaczynam falowac bo loki o typie "makaron" mi sie nie podobaja a jak mam fale to sa takie duze i delikatne

kochaneczka co moge powiedziec jak zwykle pieknie ale pieknemu tak jest we wszystkim

mysia cos sie nie odzywasz .? pewnie przemyslasz sprawe kolorku

fryz chyba jakos cie przeoczylam ze jestes facetem witam nie ma to jak doswiadczony facet w farbowaniu

wasienka to mowisz ze szef cie podrywa ( a przystojny chociaz )
milo słyszec

umieszczam zdjęcia po palette deluxe 100 platynowy blond, trzymana 30 min na odrostach poziom 5, na osttanie 5 min malaksowanie, nie wysuszyło włosów, odrosty są równe z resztą mimo tego co na zdjęciu.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:35   #4779
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej Dziewczęta!
Mam takie pytanie ale może najpierw opiszę wszystko dokładnie ...
Zawsze byłam blondynką i jedynie co zmieniałam w tym kierunku to pasemka ... z czasem jasny blond , super jasny bądź średni blond ale zawsze to był blond.
I 3 tygodnie temu zaszalałam i zmieniłam kolor na Złotą Świetlistą Czekoladę.. czyli brąz a dokładnie farba Palette Deluxe.
Oczywiście kolor szybko mi się znudził i chciałabym wrócić do blondu.
Dokładnie 3 lata temu wybrałam się do fryzjera z L'oreal aby wrócić do swojego naturalnego koloru (miałam włosy w dwóch odcieniach blondu) i zapłaciłam ok. 130 zł.
Byłam bardzo zadowolona tylko, że to dosyć drogi wydatek ...
I teraz mam pytanie ..jaką farbą mogłabym pomalować włosy ? Może średnim blondem ? Zdaję sobie sprawę z tego, że czeka mnie długa droga do jaśniejszego blondu ... (najchętniej mogłabym być jasną blondynką już na święta marzeenie)
Dodaję zdjęcia ...
1. Moj naturalny kolor włosów
2. Jakiś blond już nie pamiętam jaka farba
3. 4. 5. Jasne
6. Dzień po malowaniu na brąz
7. Tydzień po malowaniu (zdjęcie zrobione dokładnie 2 tygodnie temu więc dużo się nie zmieniło)
Mam nadzieję, że tutaj mi pomożecie coś doradzić jeśli chodzi o farbę ...
Pozdrawiam ciepło
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:37   #4780
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki ja juz po Robilam excell 10.13 Nie wspomne nawet ile sie nadenerwowalam i naklelam przy nakladaniu jej Buteleczka strasznie niewygodna. Trzymalam prawie 13min, wiedzialam ze sie nie wyrobie Ale to nic, kolor mi nie pociemnial na szczescie. W ogole chwile przed zmywaniem odrosty wygladaly jak nienaruszone, jakby w ogole farby ich nie zlapala Wscieklam sie jak nie wiem i powiedzialam,ze wiecej jej nie kupie ale teraz sama nie wiem Zmalaksowalam i zmylam. Odrosty rozjasnione porzadnie (smiem twierdzic ze lepiej niz po stockholmie ), kolorek taki fajny chlodno-zlocisty No podoba mi sie Fakt, ze odrost byl maly, ciekawa jestem jakby to wygladalo przy wiekszym. Fotki przy oknie wstawie dopiero jutro bo dzis juz ciemno a wczesniej nie moglam bo czekalam na kolezanke az mi aparat odniesie. Wloski mieciutkie, gladziutkie i w ogole cudo
Dwa pierwsze bez flesha, ost z Wszystkie dobrze oddaja kolor.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
specjalnie dla blond bunny wstawie kilka zdjęć ale nie wiem czy będę umiała bo dopiero się przy uczam także nie denerwujcie się jak nie wypali
Mi najbardziej podobasz sie na ost. foto

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no a jak
trzymamy kciuki, trzymamy
a powiedz mi jak Ty to zrobiłaś,że miałaś czarne włosy,a teraz masz blond, takie śliczne i nie zniszczone???
No wiec tak Kupilam dekolor w naturze L'oreala o ten http://alejka.pl/loreal-eclair-clair...em-wlosow.html na dlugie wtedy wlosy starczylo mi jedno opakowanie Wlosy wyszly masakryczne, roznokolorowe, u nasady byly w zasadzie jasniutenkie, im dalej w dol tym bardziej rude rude rude Umowilam sie z fryzjerka na wizyte za 3dni. Poszlam, troche mi je zregenerowala, nalozyla farbe zeby ujednolicic calosc, jakis taki ciemny karmel Wygladalo o niebo lepiej Za miesiac bylam umowiona nakolejna wizyte na baleyage rozjasniaczem lorela platinum, i tak chodzilam na baleyage przez ok. pol roku i wyszlam na swoje A wloski juz mi prawie odrosly takie dlugie jak mialam czarne Tylko tym sposobem wydawalam przy kazdej wizycie 250zl.. Taki salon sobie wybralam, ale byl porzadny trzeba to przyznac, jestem bardzo zadowolona, ze tak to wtedy zalatwilam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny bunny ..
zajrzyj do mnie do albumu dalam na poczatku dwa zdjecia twarzy pierwsze w opaleniznie drugie bladzioszka jak myslisz jaki kolor wlosow mi pasuje i jaki typ dla mnie obstawiasz

ps zdjecia z czasow kiedy prostowalam ale najlepiej na nich widac moja twarz :p
Przepiekne masz wlosy Ja tez mam falki, zreszta dodawalam fotki jakis czas temu Ale jeszcze mm za krotkie wlosy zeby tak sie nosic Jak urosna to 50cm to tez zaczne o nie dbac

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow no ja sama obcinam to nie takie trudne.
Prostujesz grzywkę prostownicą i podpinasz resztę włosów żeby ich nie ciąć do tyłu. Grzywkę sczesujesz na równo. Zaczynasz od środka nad nosem- bierzesz pasmo 1-2cm i przytrzymując palcami płasko obcinasz o 0,5cm na miesiąc. Kolejna psam docinasz do środkowych- to nie jest akurat trudne. Potem czeszesz grzywkę i patrzysz czy ci nie odstają gdzieś kłaczki i docinasz je w powietrzu. jedyny kłopot to że te obcinane włosy lecą od oczu i jak jakiś wpadnie do oka to makabra. do tego blond to go nie widać, wiec trzeba uważać.
A obcięcie samej grzywki u fryzjera to koszt ok. 5-10 zl przynajmniej w lublinie. I robią od ręki- trzeba zaczekać tylko aż fryzjerka ma wolną chwilkę.

Princeska to położysz stokholm po rozjaśniaczu.

infantuated daj daj foty.
Dziekuje Bede probowac sama, ale na razie musze jeszcze przemyslec ta sprawe no i skonsultowac sie z TZ'em

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
milo słyszec

umieszczam zdjęcia po palette deluxe 100 platynowy blond, trzymana 30 min na odrostach poziom 5, na osttanie 5 min malaksowanie, nie wysuszyło włosów, odrosty są równe z resztą mimo tego co na zdjęciu.
No i fajnie wyszlo Bedziesz cos jeszcze teraz kladl? Do jakiego kolorku w ogole dazysz? A wlosy jakie zdrowe , nie to co nasze babskie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:38   #4781
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Princeska położenie a10 na to co masz nic ci nie da bo farba farby nie rozjaśnia!
Musisz najpierw zdekoloryzować włosy a możesz to zrobić tylko rozjaśniaczem albo ściągaczem koloru.
Koniec pieśni.
Kładź ten rozjaśniacz a potem stokholm i nie kombinuj.
Następnym razem dłużej się zastanowisz nim przyciemnisz włosy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 15:49   #4782
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snow jakie dlugie juz wloski i kolor pieknie wyszedl a ty prostujesz swoje bo sa idealnie proste
fryz to twoje blondasy ? no no znawca jestes kolor trafiony
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:53   #4783
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie kochane!
w koncu Was nadrobilam bo piszecie jak szalone hehe
dziękuję wszystkim za tak mile komentarze dotyczace mojego ostatniego farbowania, bardzo mi milo bylo je czytac ja nadal jestem zadowolona z kolorku, teraz stawiam na pielegnacje wloskow!! oraz musze wymyslic sobie jakas kuracje przyspieszajaca porost wlosow:P

Tylko ze obecnie mam inny problem.. nie moge juz wytrzymac z moja fryzura.. juz mi tak troche wlosy odrosly po ostatnim cięciu i teraz nie chca sie wcale ukladac;/ w ogole ta grzywka.. ani krotsza ani tez dluga. Nie mam pojecia juz czy zapuszczac dalej czy podciac na takiego fajnego boba..? jak mi radzicie blondyny?? myslalam tez o takiej asymetrysznej fryzurce- dluzszy bok z jednej strony.
albo bede zapuszczac i jak z 10cm odrosna to juz bedzie fajnie...pomozcie prosze.. bo nie mam pojecia jak sie czesac, jak sobie z tymi wlosami poradzic. Bede wdzieczna za wszystkir propozycje

w zalaczniku moje fotki:
1- przy oknie(dziennie swiatlo)
2,3 - z lampa i przy sztucznym swietle.
śliczny kolorek
ja myślę ,że super wyglądałabyś z prostą grzywką
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:55   #4784
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow jakie dlugie juz wloski i kolor pieknie wyszedl a ty prostujesz swoje bo sa idealnie proste
fryz to twoje blondasy ? no no znawca jestes kolor trafiony
tak rosna rosna dziekuje prostuje, napisalam wyzej w odpowiedzi na Twoje posta, ze nat. mam tez falki ale na razie za krotkie wlosy zeby tak sie nosic.. Jak dojda do 50cm to zaczne obiecuje A to foto moich naturalnych pofalowanych
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:58   #4785
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja juz po Robilam excell 10.13 Nie wspomne nawet ile sie nadenerwowalam i naklelam przy nakladaniu jej Buteleczka strasznie niewygodna. Trzymalam prawie 13min, wiedzialam ze sie nie wyrobie Ale to nic, kolor mi nie pociemnial na szczescie. W ogole chwile przed zmywaniem odrosty wygladaly jak nienaruszone, jakby w ogole farby ich nie zlapala Wscieklam sie jak nie wiem i powiedzialam,ze wiecej jej nie kupie ale teraz sama nie wiem Zmalaksowalam i zmylam. Odrosty rozjasnione porzadnie (smiem twierdzic ze lepiej niz po stockholmie ), kolorek taki fajny chlodno-zlocisty No podoba mi sie Fakt, ze odrost byl maly, ciekawa jestem jakby to wygladalo przy wiekszym. Fotki przy oknie wstawie dopiero jutro bo dzis juz ciemno a wczesniej nie moglam bo czekalam na kolezanke az mi aparat odniesie. Wloski mieciutkie, gladziutkie i w ogole cudo
Dwa pierwsze bez flesha, ost z Wszystkie dobrze oddaja kolor.



Mi najbardziej podobasz sie na ost. foto



No wiec tak Kupilam dekolor w naturze L'oreala o ten http://alejka.pl/loreal-eclair-clair...em-wlosow.html na dlugie wtedy wlosy starczylo mi jedno opakowanie Wlosy wyszly masakryczne, roznokolorowe, u nasady byly w zasadzie jasniutenkie, im dalej w dol tym bardziej rude rude rude Umowilam sie z fryzjerka na wizyte za 3dni. Poszlam, troche mi je zregenerowala, nalozyla farbe zeby ujednolicic calosc, jakis taki ciemny karmel Wygladalo o niebo lepiej Za miesiac bylam umowiona nakolejna wizyte na baleyage rozjasniaczem lorela platinum, i tak chodzilam na baleyage przez ok. pol roku i wyszlam na swoje A wloski juz mi prawie odrosly takie dlugie jak mialam czarne Tylko tym sposobem wydawalam przy kazdej wizycie 250zl.. Taki salon sobie wybralam, ale byl porzadny trzeba to przyznac, jestem bardzo zadowolona, ze tak to wtedy zalatwilam



Przepiekne masz wlosy Ja tez mam falki, zreszta dodawalam fotki jakis czas temu Ale jeszcze mm za krotkie wlosy zeby tak sie nosic Jak urosna to 50cm to tez zaczne o nie dbac



Dziekuje Bede probowac sama, ale na razie musze jeszcze przemyslec ta sprawe no i skonsultowac sie z TZ'em



No i fajnie wyszlo Bedziesz cos jeszcze teraz kladl? Do jakiego kolorku w ogole dazysz? A wlosy jakie zdrowe , nie to co nasze babskie
ojej jak cudnie
chciałabym takie włoski
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:59   #4786
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam mogę sie do Was dolaczyc.?
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:00   #4787
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snow maja tendencje do krecenia widac to tylko widac tam ze czesalas falki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:04   #4788
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ojej jak cudnie
chciałabym takie włoski
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
Witam mogę sie do Was dolaczyc.?
Jasne, witaj

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow maja tendencje do krecenia widac to tylko widac tam ze czesalas falki
Tak czesane i suszone chlodnym nawiewem Jak schna same to mam jeszcze wieksze. No nic urosna do 50cm wtedy bede mogla sobie pozwolic na noszenie takich i dbanie o nie, na razie jeszcze zle sie czuje w nich i w mojej dlugosci
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:12   #4789
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

No i fajnie wyszlo Bedziesz cos jeszcze teraz kladl? Do jakiego kolorku w ogole dazysz? A wlosy jakie zdrowe , nie to co nasze babskie

przy kolejnych odrostach planuje kłaść , moze znów deluxe 100, a moze skandynawski 100, chyba ze wejdzie nowa seria palette z rozjaśniaczami, bo ma wejść to wypróbuje, teraz nie jest zły kolor, trochę ciepły będe mył fioletowym szamponem a przy kolejnym razie połoze moze golębi popiel na chwilkę.

zdrowe? sa lekko wysuszone, ale fakt nie krusza sie i sa miekkie, biorąc pod uwage ze w sierpniu były jeszcze jasne, potem ciemne i teraz znów jasne a w tym celu przeszły przez 2 rozjaśniacze joanny i kilka farb palette wszytsko bez podcinania, to co odpadlo to odpadlo cieniowalem tylko aktualnie zapuszczam chce tak o jakies 5cm więcej, więc zostane przy blond i będe same odrosty robił. bo zawsze zmieniałem czesto kolory radykalnie jasny-ciemny-jasny-ciemny, w skutek tego nie moglem zapuścic bo trzebabyło podcinac eh.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2010-11-11 o 16:16
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 16:14   #4790
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja juz po Robilam excell 10.13 Nie wspomne nawet ile sie nadenerwowalam i naklelam przy nakladaniu jej Buteleczka strasznie niewygodna. Trzymalam prawie 13min, wiedzialam ze sie nie wyrobie Ale to nic, kolor mi nie pociemnial na szczescie. W ogole chwile przed zmywaniem odrosty wygladaly jak nienaruszone, jakby w ogole farby ich nie zlapala Wscieklam sie jak nie wiem i powiedzialam,ze wiecej jej nie kupie ale teraz sama nie wiem Zmalaksowalam i zmylam. Odrosty rozjasnione porzadnie (smiem twierdzic ze lepiej niz po stockholmie ), kolorek taki fajny chlodno-zlocisty No podoba mi sie Fakt, ze odrost byl maly, ciekawa jestem jakby to wygladalo przy wiekszym. Fotki przy oknie wstawie dopiero jutro bo dzis juz ciemno a wczesniej nie moglam bo czekalam na kolezanke az mi aparat odniesie. Wloski mieciutkie, gladziutkie i w ogole cudo
Dwa pierwsze bez flesha, ost z Wszystkie dobrze oddaja kolor.



Mi najbardziej podobasz sie na ost. foto



No wiec tak Kupilam dekolor w naturze L'oreala o ten http://alejka.pl/loreal-eclair-clair...em-wlosow.html na dlugie wtedy wlosy starczylo mi jedno opakowanie Wlosy wyszly masakryczne, roznokolorowe, u nasady byly w zasadzie jasniutenkie, im dalej w dol tym bardziej rude rude rude Umowilam sie z fryzjerka na wizyte za 3dni. Poszlam, troche mi je zregenerowala, nalozyla farbe zeby ujednolicic calosc, jakis taki ciemny karmel Wygladalo o niebo lepiej Za miesiac bylam umowiona nakolejna wizyte na baleyage rozjasniaczem lorela platinum, i tak chodzilam na baleyage przez ok. pol roku i wyszlam na swoje A wloski juz mi prawie odrosly takie dlugie jak mialam czarne Tylko tym sposobem wydawalam przy kazdej wizycie 250zl.. Taki salon sobie wybralam, ale byl porzadny trzeba to przyznac, jestem bardzo zadowolona, ze tak to wtedy zalatwilam



Przepiekne masz wlosy Ja tez mam falki, zreszta dodawalam fotki jakis czas temu Ale jeszcze mm za krotkie wlosy zeby tak sie nosic Jak urosna to 50cm to tez zaczne o nie dbac



Dziekuje Bede probowac sama, ale na razie musze jeszcze przemyslec ta sprawe no i skonsultowac sie z TZ'em



No i fajnie wyszlo Bedziesz cos jeszcze teraz kladl? Do jakiego kolorku w ogole dazysz? A wlosy jakie zdrowe , nie to co nasze babskie
Też chcę takie włosy ......

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska położenie a10 na to co masz nic ci nie da bo farba farby nie rozjaśnia!
Musisz najpierw zdekoloryzować włosy a możesz to zrobić tylko rozjaśniaczem albo ściągaczem koloru.
Koniec pieśni.
Kładź ten rozjaśniacz a potem stokholm i nie kombinuj.
Następnym razem dłużej się zastanowisz nim przyciemnisz włosy.
tak za 30 min nakładam czekam aż mama pójdzie do pracy
a odrosty?? nie nakładać na nie rozjaśniacza??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:16   #4791
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Pomoże ktoś? Post #4779 ...
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:21   #4792
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta!
Mam takie pytanie ale może najpierw opiszę wszystko dokładnie ...
Zawsze byłam blondynką i jedynie co zmieniałam w tym kierunku to pasemka ... z czasem jasny blond , super jasny bądź średni blond ale zawsze to był blond.
I 3 tygodnie temu zaszalałam i zmieniłam kolor na Złotą Świetlistą Czekoladę.. czyli brąz a dokładnie farba Palette Deluxe.
Oczywiście kolor szybko mi się znudził i chciałabym wrócić do blondu.
Dokładnie 3 lata temu wybrałam się do fryzjera z L'oreal aby wrócić do swojego naturalnego koloru (miałam włosy w dwóch odcieniach blondu) i zapłaciłam ok. 130 zł.
Byłam bardzo zadowolona tylko, że to dosyć drogi wydatek ...
I teraz mam pytanie ..jaką farbą mogłabym pomalować włosy ? Może średnim blondem ? Zdaję sobie sprawę z tego, że czeka mnie długa droga do jaśniejszego blondu ... (najchętniej mogłabym być jasną blondynką już na święta marzeenie)
Dodaję zdjęcia ...
1. Moj naturalny kolor włosów
2. Jakiś blond już nie pamiętam jaka farba
3. 4. 5. Jasne
6. Dzień po malowaniu na brąz
7. Tydzień po malowaniu (zdjęcie zrobione dokładnie 2 tygodnie temu więc dużo się nie zmieniło)
Mam nadzieję, że tutaj mi pomożecie coś doradzić jeśli chodzi o farbę ...
Pozdrawiam ciepło
przejrzyj moje posty, mam podobny problem i dziś nakładam rozjaśniacz. Ja farbowałam 3 razy,a Ty tylko raz. Możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą, albo dekoloryzację.
Wystarczyło przejrzeć ostatnie kilka stron
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:22   #4793
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Pomoże ktoś? Post #4779 ...
przeczytaj całe watki o dekoloryzacji
ja radze : dekoloryzator-> farby na niskiej wodzie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:22   #4794
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
przejrzyj moje posty, mam podobny problem i dziś nakładam rozjaśniacz. Ja farbowałam 3 razy,a Ty tylko raz. Możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą, albo dekoloryzację.
Wystarczyło przejrzeć ostatnie kilka stron
Już zabieram się do czytania , dziękuję za odpowiedź
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:26   #4795
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Na odrosty nie kładź rozjaśniacza bo potem będziesz miała jasną górę i ciemniejszą resztę efekt biskupa
na odrost nałożysz stokholm na 20 minut i potem na resztę jeszcze na 20-30 minut, żeby razem czas wyniósł 40-50 minut na farbę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:28   #4796
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

do princeska
Ja kiedyś też farbowałam na brąz. Jednak stwierdziłam ,że ładniej mi w blond. Fryzjerka powiedziała ,że nie podejmie się dekoloryzacji. Zakupiłam więc sama dekoloryzator elgon, ściągnął mój brąz do jasno rudawo-złotych. Nałożyłam farbe Casting perłowy blond. Pokrył ten okropny rudy. Na to zrobiłam blond pasemka już u fryzjera i stałam się jasną blondyneczką. Włoski ucierpiały niestety ale warto było mimo wszystko życze powodzonka oby ładnie Ci wyszło. Choć ładnie wyglądasz w brązie. Szczególnie te proste włoski grzywka spięta u góry Piękniocha ale blond dodaje ci subtelności
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:32   #4797
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Na odrosty nie kładź rozjaśniacza bo potem będziesz miała jasną górę i ciemniejszą resztę efekt biskupa
na odrost nałożysz stokholm na 20 minut i potem na resztę jeszcze na 20-30 minut, żeby razem czas wyniósł 40-50 minut na farbę.
Efekt Biskupa mnie rozwalił : D
to muszę namówić TŻ-ta,żeby farbował,bo sama nie dam rady

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
do princeska
Ja kiedyś też farbowałam na brąz. Jednak stwierdziłam ,że ładniej mi w blond. Fryzjerka powiedziała ,że nie podejmie się dekoloryzacji. Zakupiłam więc sama dekoloryzator elgon, ściągnął mój brąz do jasno rudawo-złotych. Nałożyłam farbe Casting perłowy blond. Pokrył ten okropny rudy. Na to zrobiłam blond pasemka już u fryzjera i stałam się jasną blondyneczką. Włoski ucierpiały niestety ale warto było mimo wszystko życze powodzonka oby ładnie Ci wyszło. Choć ładnie wyglądasz w brązie. Szczególnie te proste włoski grzywka spięta u góry Piękniocha ale blond dodaje ci subtelności
dziękuję
zobaczymy jak to wyjdzie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:36   #4798
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow piekne wloski mowisz lepiej niz stockholm rozjasnil odrost? ta farbka ma 4.5% wode prawda?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:41   #4799
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Nie moge sie doczekac dzisiejszej imprezy
jade dopiero ja godzine ,ale zanim tam dojade
autobusy dzis jezdza tak rzadko kurcze
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:48   #4800
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mam do was pytanie a mianowicie strasznie wypadaj mi wlosy od jakiegos tygodnia.czy to moze byc zwiazane z tym ze zimno i ze sie pora roku zmienia? wcinam juz od dluzszego czasu belisse i omege3 tak wiec mysle ze nie brakuje im mineralow.farbowanie mialam juz 2 tyg temu i sporo skrocilam zeby je odzywic troche a tu taki klops i wypadaja.
Mcie pomysl od czego to moze byc?

umylam tym Garnierem morelowym dla dzieci i dostalam lupiezu!!mial byc lagodny dla dzieci i nie wiem czy dalej go uzywac czy dac sobie spokoj. po pryskaniu wody brzozowej na skalp tez mi sie zrobil.umylam raz lorealen na lupiez i juz go nie bylo.

i pytanie : prosze poleccie mi cos na koncowki na mokro zeby nakladac,albo na sucho.macie jakies swoje ulubione cudenko ?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.