Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 20:48   #4831
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

do coli tez mniue okrutnie ciagnelo w ciazy...i raz na jakis czas sobie pozwalalam na lyczka...albo pilam sok pomaranczowy z woda gazowana bo mnie na babelki ogolnie bralo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 20:54   #4832
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

GLAM no wlasnie dzwonilam do siostry pytac gdzie on jest a ona ze u gory nie na parterze
KASIU mnie tez w ciazy do gazowanego ciagnelo a najberdziej do Pepsi i nie powiem bo teraz jak TZ sobie kup Pepsi to mi malo jezyk do tylka nie ucieknie i tylko lyka biore zeby zaspokoic ta rzadze pysznego smaczku
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 20:59   #4833
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

no jutro pojde tam obczajac i sie umawiac bo mnie denerwuja te wlosy...nadal tak wypadaja wsciekle, najchetniej to bym na lyso sie sciachala...

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Elcia mialam mowic, widzialam te zdjecia co zamiescilas - Szymus jest superowy, z dnia na dzien coraz piekniejszy a ten usmieszek- bosski no i fryz widze modny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:01   #4834
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

GLAM no powiem ci ze ja go normalnie nie poznaje tak sie zmienia aaaaa i wczesniej kilka stron wstawilam filmik dla TZ na nasza rocznice polecam obejzec
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:07   #4835
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

o cholerka to musze poszukac tego filmiku waszego
ja tez tu zajrzalam do starych zdjc- jak sonia byla mala i wierzyc sie nie chce jak to szybko rosnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:40   #4836
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Glamuśna wróciła Witaj na starych śmieciach
Dzięki za informacje o dziadkach, czytasz mi w myślach? Miałam Cię o to zapytać Ale przede wszystkim chciałam zapytać o to czy Sonia nie tęskni za tatą? Poprzednią rozłąkę Iguś zniósł bez problemu, ale teraz boję się tego rozstania. Igi szaleje za Wojtkiem, jak długo go nie ma to idzie pod drzwi sypialniane (gdzie zwykle Wojtek śpi) i zawodzi "tatatata".
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 22:03   #4837
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

No ja sobie tez pozwolilam na to swinstwo-cole....ale nie moglam sie opanowac ,jeszcze zjadla bym cos z maca...masakra jakas normalnie....


Ogolnie dziewczyny zwariowalam i mam na glowie ruda farbe!!!Co z tego wyjdzie nie mam pojecia ,ale mialam juz dosyc swoich odrostow a moja fryzjerka jak na zlosc na dlugim uropie...I nie moglam juz na siebie patrzec ....mam nadzieje ze teraz nie bedzie gorzej....wiec zegnaj blondzie
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 22:06   #4838
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Katia mnie na samym finiszu ciągnęło do coli, pizzy, maców itp. Nie miałam pojęcia czemu, nigdy nie przepadałam za hamburgerami... a w końcówce ciąży dałabym się pokroić za cheesburgera.

Ruda? Nono! Koniecznie będziesz musiała się Nam pokazać w nowym kolorku
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 22:24   #4839
mama Oliwki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 490
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Glam to fajnie że Sonia poznała dziadków ,przynajmniej nie masz problemu z zaklimatyzowaniem Sonii,jak się nie mylę to ostatnio byłaś chyba u rodziców z 1 miesiąc albo więcej to wnuczka zżyła się z dziadkami,teraz to pewno jak chcesz gdzieś sama wyjść to nie masz problemu bo Sonia pewno chętnie zostaje z dziadkami.
Moja Oliwka jest bardzo nieufna do ludzi,ale widzę że pomału zaczyna akceptować innych ludzi w otoczeniu.
My dopiero wybieramy się do Polski pod koniec sierpnia albo we wrześniu to mała troszkę jeszcze urośnie to się zobaczy jak będzie się zachowywać.
A co do fryzjerstwa to ja tylko grzywkę umiem podciąć i tyle.

Syla-to fajnie że macie domek w Polsce i będziecie sobie sami mieszkać ,tak najlepiej ,
my też budujemy sobie dom w Polsce ,więc też się cieszę że kiedyś nie będę skazana np;na mieszkanie z teściową
co do rozłąki to napewno będzie Wam ciężko ,ale szybko czas zleci i będziecie znów razem ,najważniejsza w takiej rozłące jest zaufanie.
Dobrze że przez ten czas będziesz mieszkała z rodzicami ,zawsze to rażniej a pozatym będziesz miała koło siebie Twojego drugiego małego mężczyznę Szymusia ,napewno będzie dbał o dobre samopoczucie mamy

Katia to widzę że szalejesz z kolorkiem ,a miałaś kiedyś inny kolor niż blond?
mama Oliwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 22:25   #4840
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
Myslalam ze bede miala mega zaleglosci a tu widze ze nie bardzo rozpisane jestescie

Nie mialam nawet kiedy wam zyczyc wesolych swiat ale mam nadzieje ze wszystkie spedzilyscie je milusio Ja w pracy heheh

Teraz mam 3 dni wolnego i wracam na 3 dni i koniec ide na maternity!ale sie ciesze!!!

Jutro ide na wizyte do szpitala ciekawe czy dowiem sie czgos ciekawego

Wogole to ja juz mogla bym rodzic ciezko mi juz straaaaaaaaasznie brzuchol wielki jak nie wiem

I chciala bym juz zobaczyc i przytulic tego szkraba co tak sie w srodku rozpycha
I wogole chciala bym miec ta najgorsza rzecz juz z glowy -porod ...
no to juz jedna noga jestes na macierzynskim, zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez mama Oliwki Pokaż wiadomość
Lady velvet -super że tak Ci sprzyja ciąża ,aby tak do końca

Katia widzę że już Ci bardzo ciężko ,i chciałabyś urodzić nawet dziś,ale jeszcze troszkę musisz wytrwać ,super że już nie długo idziesz na macieżyński,prawie trochę odpoczniesz przed porodem i nabierzesz sił na ten pierwszy okres z niemowlaczkiem

a teraz Wam pokaże moje dzieło fryzjerskie ,podcięcie grzyweczki Oliwce ,wiem że trochę krzywo ,robiłam to na dwa razy ,efekt końcowy jak spała ,bo tak jak nie spała tobyło ciężko ,chyba się bała żeby mama jej na zapałkę nie obcięła.
Musiałam jej podciąć grzyweczkę bo już jej bardzo do oczu wchodziła i przeszkadzała.
prosciutko jest

Cytat:
Napisane przez Sajuri06 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!!!
Własnie wróciłam ze szpitala...Wszystko ok!!! serduszko bije jak należy,główka w kanale ...nadal tylko czekać...POŁOŻNEJ SIĘ ZAPYTAŁAM JAK PRZYSPIESZYĆ PORÓD A ONA NA TO!
HOT 3 EFEKT CZYLI:
-HOT CURRY
-HOT BATH
-HOT SEX
Więc jak Tz wróci z pracy to zabiera mnie na kolację z curry,potem ciepła wanna i goorący seks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1
...zobaczymy co z tego będzie

Dostałam do wypełnienia plan porodu,jak chce żeby wygladał...

i dokładne instrukcje jak zachować sie gdy poród sie zacznie...
Brzuchol mam nadal w tym samym miejscu ,położna mówiła,że nie zawsze on opada przed skurczami,bywa że dopiero w momencie skurczy się obniży...
wytłumaczyła mi,że głowka jest w kanale i to będzie moment jak ją wessie i zaczną sie skurcze...ale mnie się cos wydaje,że jeszcze trochę muszę zaczekać....moze następny tydzień???????
ZMĘCZONA JUŻ JESTEM,STRASZNIE MI NIE WYGODNIE!!!!

JA JUŻ CHCĘ MOJA DZIDZIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUZIOLE

KATIU FOTKI BOSKIE-FAJNIUTKI MASZ TEN BĘBENEK I WIDZĘ,ŻE MAMY TAKIE SAME ŻYRAFY
nizle rady, hot hot hot, curry lubie, kapiel tez, tylko przytulanki w ciazy jakos mnie nie ciesza

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
No ja sobie tez pozwolilam na to swinstwo-cole....ale nie moglam sie opanowac ,jeszcze zjadla bym cos z maca...masakra jakas normalnie....


Ogolnie dziewczyny zwariowalam i mam na glowie ruda farbe!!!Co z tego wyjdzie nie mam pojecia ,ale mialam juz dosyc swoich odrostow a moja fryzjerka jak na zlosc na dlugim uropie...I nie moglam juz na siebie patrzec ....mam nadzieje ze teraz nie bedzie gorzej....wiec zegnaj blondzie
o kurde fotki w rudosci prosze
swoja droga jaka ty bedziesz piekna do porodu, nowy kolorek
a fotka piekna
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 22:47   #4841
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Dziewczyny no i jestem ruda!!!!
nie wiem jak to bedzie wygladalo w swietle dziennym...rano sie okaze to pstrykne fotke

mamo oliwki ja jak bylam mloda to mialam na glowie chyba wszystko oprocz czarnego
serduszko a co u ciebie kochana?
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-04-06 o 23:26
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 06:11   #4842
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Dziewczynki HELP!
Nie wiem co sie dzieje ze mna????????
Najpierw ok 5tej obudzilam sie bo poczulam ze cos ze mnnie leci!Nie chlusnelo tak jak to wody niby chlusnac powinny ,wiec nie wiem co to,ale polecialo mi po nogach i cale spodnie mialam mokre...Poszlam do wc reszta tej "wody?"poleciala do kibelka ,pomyslalam ze to nic takiego i sie polozylam spowrotem..A tu znowu leci ze mnie ,zlapalam za papier i okazal sie rozowy,zapach taki slodkawy.Zalozylam podpaske ,wciaz sie ze mnie saczy i doszly do tego bole jak na okres z odstepami co 15 minut?Nie mowcie mi tylko ze sie zaczelo,bo jestem 3 tyg przed terminem..
Wstalam bo nie moge juz zasnac .Nie mam pojecia co o tym myslec ,czy to falszywy alarm czy nie.Nawet torby nie mam gotowej
Moze to tylko jakies skurcze przepowiadajace?
Ech zreszta co ma byc to bedzie no nie,i tak mam na dzis wizyte w szpitalu

Wogole to dziendoberek
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-04-07 o 06:17
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 08:02   #4843
martusia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mullingar
Wiadomości: 473
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

katia kochana ja mysle ze juz niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo ja pojechalam do szpitala od razu jak mi odeszly wody, a nie bylo jeszcze skurczy i mnie juz zostawili na oddziale. u mnie bylo 2 tyg przed.... ale podobno od 37 tyg ciaza jest juz donoszona wiec mozesz spokojnie rodzic.... Kurcze daj znac jak bedziesz miala jak co sie dzieje. Mam nadzieje ze masz do ktorejs z nas numer.... ale znowu beda emocje... Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod!!!! trzymaj sie kochana
__________________
martusia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:35   #4844
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

WOW! Wchodzę sobie spokojnie na wizaż, a tu taka bomba! Katia ja dostałam karteczkę ze szpitala, że mam jechać gdy skurcze będą co 5 minut, gdy maluszek nagle przestanie się poruszać lub gdy wody mi odejdą. Więc to niedługo. Trzymamy mocno kciuki, ale sobie wybrałaś moment na farbowanie włosów - będziesz miss porodówki
Mam nadzieję, że masz do którejś z nas numer bo inaczej umrzemy tu z nerwów. Jesteśmy cały czas z Tobą!
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:37   #4845
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

o kurde Katia ja nie wiem bo mi wody same z siebie nie odeszly ale miej torbe spakowana cholerka az dreszczy dostalam, mam nadzieje ze masz telefon do ktorejs z nas zeby zawiadomic? ale by bylo jakbys Sajuri wyprzedzila moze bys jej na ambicje wjechala i troszke ja tez pospieszyla co?
Elcia powinna wiedziec co i jak z wodami bo jej odeszly z tego co pamietam trzymam kciuki w takim razie no i juz cie nawet nie bede gonic o ta fotke w rudych wlosach a moze dzidzia sie tak zaciekawila jak ta mama wyglada w nowym kolorku ze postanowila wyjsc?

Heksa edytuje info o pogodzie- zimno sie u nas zrobilo, wczoraj rano u nas byly tylko 3 stopnie, dzis 1 i w ciagu dnia tez niezbyt przyjemnie, wczoraj Sonia byla na spacerku w kombinezonie - tylko ze on nie jest taki gruby. a pod spodem miala body z dlugim rek i rajstopki
co do tesknienia za tata to ciezko powiedziec, bo ma tu wielu zabawiaczy i fanow, poza tym mysle ze jest inaczej jak sie zostaje w domu na wlasnych smieciach i nie ma taty- to wtedy bardziej maluch odczuwa brak, a inaczej w nowym miejscu. w irlandii sonia tez zaglada do lozka i lazienki i szuka taty a tu jak np wczoraj z nim przez telefon rozmawiala to tak ogladala telefon z kazdej strony jakby patrzyla gdzie tet tata sie schowal
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:44   #4846
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

KASIU mi najpierw odszedl czop wlasnie taki rozowawy i o gestosci w sumie wody malo mial z galarety jak to czytalam na internecie i tez lecial ze mnie okolo1
,5 godzi jak bym sikala no a wody to lecialy juz ciurkiem po nogach wiec podejzewam ze ci wlasnie odszedl czop mi odszedl dobe przed porodem wiec kto wie moze to juz !!!
ech LASKIE mam z malym od dwoch dni masakre jak go przystawiam do piersi to drze sie w nieboglosy bo placzem tego nie mona nazwac i nie chce jesc jak mu wepchne na sile do buzki sutka i poczuje to dopiero pociagnie i je ale nie zawsze za pierwszym razem go wezmie do buzki nie wiem co mu jest dlaczego nie chce jesc
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:58   #4847
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

hello kobietki!!!!!

Katia trzymam za ciebie kciuki!!!!! i dawaj znac!!!!!!! o kurcze moze juz nie dlugo zobaczymy Alanka!!!!!

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

mamo Oliwki moja synowa jest przeurocza!!!!!

Sajuri a jak ty sie czujesz???
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 10:38   #4848
mama Oliwki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 490
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Witajcie
aż nie mogę uwierzyć Katia trzymam kciuki ,to już niedługo będziemy miały niemowlaczka ,może już jest,
Sajurii dzidziuś się nie spieszy ,to Katii się pospieszy

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Sylwia Oliwka przesyła dla Ciebie i Nikosia
a jak Nikoś?

u nas dziś Oliwka zrobiła sobie pobudkę na zabawę w nocy o 3.30 pobawiła się do 5.00 ,była taka szczęśliwa mama z tatą mniej ,zaśmiewała się w głos,ale udało mi się ją jakoś nakłonić do spania jeszcze a póżniej wszyscy tak zasneliśmy że mój tż zaspał do pracy a miał po drodze zgarnąć kolegę o 7,45 ,a my właśnie o tej obudziliśmy się ,teraz chyba wybierzemy się na spacerek ale ja jeszcze w piżamie bo rano zagadałam się na skype z kuzynem a teraz mam niewyróbę.

ACH TERAZ CAŁY CZAS MYŚLĘ CO TAM U KATII,JEJ TAK PUCHNĄ TE NOGI I TO MOGŁO PRZYSPIESZYĆ ,MOJEJ MAMIE JAK BYŁAW CIĄŻY Z MOIM BRATEM TEŻ TAK PUCHŁA I TEŻ URODZIŁA Z 20 DNI PRZED TERMINEM TAK NIESPODZIEWANIE.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
KASIU mi najpierw odszedl czop wlasnie taki rozowawy i o gestosci w sumie wody malo mial z galarety jak to czytalam na internecie i tez lecial ze mnie okolo1
,5 godzi jak bym sikala no a wody to lecialy juz ciurkiem po nogach wiec podejzewam ze ci wlasnie odszedl czop mi odszedl dobe przed porodem wiec kto wie moze to juz !!!
ech LASKIE mam z malym od dwoch dni masakre jak go przystawiam do piersi to drze sie w nieboglosy bo placzem tego nie mona nazwac i nie chce jesc jak mu wepchne na sile do buzki sutka i poczuje to dopiero pociagnie i je ale nie zawsze za pierwszym razem go wezmie do buzki nie wiem co mu jest dlaczego nie chce jesc
Może przez święta coś zjadłaś co wcześniej nie jadłaś i może Szymusiowi nie smakuje mleczko

Edytowane przez mama Oliwki
Czas edycji: 2010-04-07 o 10:40
mama Oliwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 10:49   #4849
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

mamo Oliwki to ci coreczka wywinela!!! hihihih... nocna zabawa...

a z Nikosie cos nie tak sie dzieje, ma takie niespodziewane napady placzu... bawi sie, smieje, a zaraz placz!!! chyba to cos z zebolami zwiazane bo nigdy wczesniej tak nie mial. smaruje mu dziaselka zelem i po posmarowaniu jest ok, a co tam sie w buzi dzieje to za bardzo nie wiem, bo ciezko mu tam zajrzec.
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 10:58   #4850
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Elciu... to może być wszystko... skok rozwojowy i związane z tym marudzenie i obniżony apetyt, coś nowego w twoim jadłospisie co zmieniło smak pokarmu.
Sylwia na ząbki dobry jest też rumianek - słaby napar z rumianku do wypicia.
Aga, ale Ci Oliwka zrobiła imprezkę w środku nocy.

Przeczytajcie to: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420437 dziewczyna obwinia tż i jego rodzine (ma racje), ale sama zachowuje sie jak dzieciak. Poprosila tz o to zeby wzial wolne w pracy bo jest chora, on nie chcial. wiec sama zadzwonila do jego pracy, wyjasnila ze jest chora i chlopak musi dzieckiem sie zajac. zrobilybyscie cos takiego? A swoja droga chyba prawie kazda z nas siedziala chora z dzieckiem i jakos dala sobie rade.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:10   #4851
Sajuri06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 213
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

...a u mnie nic....cisza...maleństwo sobie pływa w brzuszku,zero symptomów porodowych!
QRWA...!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! ja już się martwię,że przenoszona ciąża może mieć jakieś niebezpieczne konsekwencje a mała się wykluje o wadze 5 kilo i mamie pipkę rozniesie?!!!!!!!
Katiu ale Ci zazdroszczę!!!!! NORMALNIE CZYTAM CO U CIEBIE I GRYZĘ NOGĘ OD STOŁU Z ZAZDROŚCI!!! oby wszycho było ok...dawaj zaraz znać jak tam!!!!
Co do Rudości ...jak Katia urodzi przede mną to też się farbnę na RUUUDO....bo mi carry,wanna i seks nie pomagaja!!!!!!!! a rudy to marzenie mojego tza !!!!

Ja już nawet lepiej sypiam...co też mnie dziwi...dzis tylko rano jak taka zakręcona od rana spisywałam na kartce co muszę posprzatać itp..i zaraz ruszam ogarnąć chatę bo mam misję!!!
CO DO PICIA GAZOWANEGO TO JA TEŻ MAM MEGA OCHOTĘ NA BOMBELKI:PIŁAM FANTĘ,COLĘ,SPRITE,JADŁAM HAMBURGERY A OSTATNIO MAM OCHOTĘ NA NIC...

ACH I JA MAM TERMIN NA 10 BABOLKI...MUSIAŁAM COŚ POKRĘCIĆ PRZY PODAWANIU DANYCH...
__________________
Szczęśliwa Mama CZARODZIEJKI Z KSIEŻYCA!!!


SOPHIA Z NAMI OD 24.04.10

Sajuri06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:19   #4852
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Heksa dzieki za rade, napewno wyprobuje

co do tego artykulu to troche wspolczuje tej dziewczynie, napewno nie latwo jest jej samej. Sa mlodzi wiec podejrzewam, ze dzieciatko bylo wpadka i teraz sa tego skutki.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Sajuri spokojnie i na ciebie przyjdzie kolej, no, ale chyba Katii juz nie dogonisz
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:21   #4853
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

SAJURI ja urodzilam dwa dni po terminie i do tego maly byl dobe bez wod plodowych bo mi odeszly pielegniarka w szpitalu mi mowila jak jej pytaam ze tu juz po dwoch dniach po terminie jak sie nie ruszy to wywoluja nie czekaja jak w pl 2 tyg
KASIA pokazuj wlosy
HEKSIU no wlasnie nie wiem co mu jest niby nie jadlam nic nowego na swieta myslicie ze moze to byc ze np glodny nie jest a ja go przystawiam bo wczesniej jadl co 2 godz a on 2 dni jak go co 2 przystawiam to nie chce w nocy dzisiaj wstal o 1,30 i zjadl bez placzu potem mu wstal przebralam go i chcialam mu dac o 3 to plakal i nie chcial i usnal a jak o 5 wstal to ladnie zjadl bez placzu to moze juz teraz rzadziej bedzie jadl jak myslicie?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:23   #4854
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Sajuri skoro nie masz na nic ochoty, odczuwasz brak apetytu to... uwierz mi, poród coraz bliżej. Organizm sam w ten sposób się oczyszcza na poród. Tak gdzieś wyczytałam i w moim przypadku to się sprawdziło.

Sylwia ja też oczywiście współczuję tej dziewczynie, ale... uważam że sama nie zachowuje się w tym związku tak do końca fair...

Elcia, bardzo możliwe. Jak Szymuś będzie głodny to będzie płakał i się dopominał... Spróbuj go przystawiać co 3 godziny.
__________________



Edytowane przez Heksa
Czas edycji: 2010-04-07 o 11:24
Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:31   #4855
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

dokladnie ja tez podejzewam ze wpadli i koles nie byl gotowy zeby byc ojcem skoro woli isc do kolegi i nie chce sie zajmowac dzieckiem
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:36   #4856
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

ech kobietki nie udzielam sie za bardzo ale was podczytuje moze dlatego nie pisze bo nie bardzo mam o czym dzidzia nawet nie w drodze wiec tak sobie tylko czytam wasze perypetie i czasem przezywam ech moze mi sie ta wiedza tu zaczerpnieta kiedys przyda aczkolwiek rozne mysli nachodza bo niedawno stukneło mi 28 lat no ale do rzeczy Katia trzymam kciuki a jak dzidzia przyjdzie przed terminem to nie beda cie te opuchlizny tak meczyc Powodzenia ci życze Sojuri no to farbuj na rudo moze tez maluch bedzie chciał mame zobaczyc w nowym kolorze i szybko wypełźnie
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:42   #4857
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Elcia tak jak Heksa ci napisala sprobuj przystawaic malego co 3 godz, albo chociaz co 2,5. Szymek coraz wiekszy teraz pewnie bedzie pil wiecej a zadziej.
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 11:59   #4858
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
Elcia tak jak Heksa ci napisala sprobuj przystawaic malego co 3 godz, albo chociaz co 2,5. Szymek coraz wiekszy teraz pewnie bedzie pil wiecej a zadziej.
no wlasnie tez tak mi sie wydaje juz nawt patrzalam czy moze plesniawki nie ma ale nie ma,maly tez spi wiec korzystam

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

a moj maly sobie znalazl nowa zabawe i ssie smoka znudzi mu sie wypluwa i wklada raczki bo buzki ale ze nie zawsze trafia to druga sobie pomaga a jak mu dam smoczka przerywajac zabawe to od razu wypluwa i z powrotem lapki ida w ruch
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:09   #4859
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

a oto moj maly podczas zajadania lapek
i na macie na razie bez palakow bo ida paczka
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:12   #4860
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Irlandzkie mamuski - nasze brzuszki i maluszki

wczoraj jak bylam u mamy, to NIkodem zrobil mi takiego psikusa... kupsztala takiego walnal ze wszystko wylazlo no, a ja gapa nie wzielam nic na przebranie to musialam szybko poprac i na kaloryfer, a ze malego trzeba bylo w cos ubrac to go ubralismy w brata spodenki od w-f i jego skarpetki
i wklejam wam fote
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.