kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 08:25   #4831
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, no właśnie dla mnie każde ombre wydaje się takie menelskie, niechlujne, ale nie chciałam tego pisac
Ale wierzę, że nie skrzywdziła Cię i wyglądasz pięknie
no właśnie, także wyobraź sobie jakie mialam zdezo jak siedziałam z farbą na głowie :P ale stwierdziłam, że "w razie wu" każę obciąć sobie ombre część :P pewnie Ci się nie będzie podobało, jeśli nie lubisz ombre, ale nie czuję się skrzywdzona hehe )
Cytat:
Tż zrobił dzisiaj na obiad kurczaki ala kfc + frytki (z piekarnika), zjadłam ale czuję się zła na siebie ciężko mi i czuję jak mi frytki w żołądku zalegają Zawsze tak jest jak wracam i jem obiad z R. Jak jem sama albo ja robię to jest ładnie i zdrowo,a tak to szkoda gadać
Ale dzisiaj:
I: dwa placki owsiane z bananem (z wczoraj)
II: kanapka z razowca+szynka+sałata+pom idor,
III: jabłko, kawałek ciasta to w pracy była okazja :P
IV: w/w kurczak i fryty
ojjj wiem co czujesz, też jak zjem coś smażonego czuję jak to zalega, nie cierpię tego ale ciesz się, że w ogóle gotuje wszystko przyjdzie z czasem, mój tz, gdy się poznaliśmy zupełnie nie uznawał warzyw do obiadu, a ja nauczyłam go, żeby zawsze jadł suróweczkę uważam to za super sukces :P raz nawet przez przypadek zjadł szpinak xD

ale Twój R. lubi chyba warzywa, co?
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



To był ustny egzamin!
no ładnie
hehe jeszcze raz gratuluję ja w sumie wolę ustne

Cytat:
Bania jestem pod wrażeniem Twojego ruchu
ja też ! ale super się czuję teraz mam misję, żeby jeszcze kupić sobie rower i wszędzie na nim jeździć ale boję się, że mi menele ukradną
a dziś body attack
Cytat:
Ja mam ombre, ale naturalne Wracam do naturalek i już mam sporo swojego średniego blondu i tak od pewnego momentu trochę jaśniejsze :P
CZEKAM NA ZDJĘCIA!
czyli mogę liczyć na przychylną opinię z Twojej strony
hihi. dziś po południu wrzucę . słowo harcerza
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:04   #4832
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Zakochałam się
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:07   #4833
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

;D był już seks?

pisz więcej!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:28   #4834
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Nie było jeszcze...

Facet jest przystojnym, wysokim, niebieskookim blondynem <3
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 14:47   #4835
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Nie było jeszcze...

Facet jest przystojnym, wysokim, niebieskookim blondynem <3
kwestia czasu

wysokich zostaw dla wysokich! xD

trzymam kciuki

dla mnie jeśli blondyn, to tylko:



;D zartuje. lubię go, ale bez przesady. moja siostra ma koleżankę, która wygląda identycznie jak on, seeerrrio

wiecie co, nie mam aparatu xD muszę znów odłożyć wizażową premierę fryzury na kiedy indziej
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:30   #4836
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zdałam egz na 4



Agniesik
Gratulacje!

Dzięki

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O matko nie mów, że zrobiłaś ombre :P nie moge na to patrzeć



ściągałaś?
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
woooooooooooooooooooooow od kogo ściągałaś? brawo

ja nie wiem co myśleć, czuję się jak borsuk, TZ mówi ze wygladam jak zbok, a koleżankom się podoba. (nie tylko tym uprzejmym )
Co Wy tak obie jednocześnie z tym ściąganiem? Bądźcie psiapsiółkami

Oooo, Boże, mój TŻ też nie lubi ombre, mówi, że to wygląda jak niezafarbowane włosy A moim zdaniem to zależy jakiego jest koloru i na jakich włosach. Jakbym zobaczyła dziewczynę w koszuli w kratę, trampkach i podartych jeansach, to bym pomyślała, że menelka, ale jak na paniusi wymalowanej, to nawet spoko
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Tż zrobił dzisiaj na obiad kurczaki ala kfc + frytki (z piekarnika), zjadłam ale czuję się zła na siebie ciężko mi i czuję jak mi frytki w żołądku zalegają Zawsze tak jest jak wracam i jem obiad z R. Jak jem sama albo ja robię to jest ładnie i zdrowo,a tak to szkoda gadać
Nie znoszę tego uczucia No ale starał się chłop, grunt że gotuje

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Zakochałam się
Ojojoj Czekamy na rozwój wydarzeń
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dla mnie jeśli blondyn, to tylko:



;D zartuje. lubię go, ale bez przesady. moja siostra ma koleżankę, która wygląda identycznie jak on, seeerrrio
O fak, ale dowaliłaś z tym zdjęciem Co do koleżanki, to ciężko mi sobie wyobrazić czy jest ładna czy brzydka

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-17 o 15:34
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:59   #4837
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
To był ustny egzamin!

Wczoraj poszłam spać przed 23
To tym bardziej
Ja codziennie chodzę spać przed 23:00

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ojjj wiem co czujesz, też jak zjem coś smażonego czuję jak to zalega, nie cierpię tego ale ciesz się, że w ogóle gotuje wszystko przyjdzie z czasem, mój tz, gdy się poznaliśmy zupełnie nie uznawał warzyw do obiadu, a ja nauczyłam go, żeby zawsze jadł suróweczkę uważam to za super sukces :P raz nawet przez przypadek zjadł szpinak xD

ale Twój R. lubi chyba warzywa, co?
Czy lubi? jak są to zje bez marudzenia, więc chyba tak a teraz znoszę torby owoców i warzyw do domu, więc nie ma wyboru

Bania, co Ty w ogóle teraz robisz?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 19:11   #4838
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Bania, co Ty w ogóle teraz robisz?
tzn, w jakim sensie?

byłam na fitnesie, zaliczyłam jedne zajęcia body attack, iii.... zostałam jeszcze na kolejne! na pierwszych pani dała nam wycisk, ale te drugie to już rzeźnia masakra combat - to ćwiczenia z elementem boksu, mam mega słaby cios :P

a teraz bym coś zjadła :P chyba zrobię sobie sałatunie
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:13   #4839
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania zdjęcie! now! :P



A ja sobie rzygam tęczą
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:16   #4840
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

ja też

nie mam aparatu noooo ! proszę się wstrzymać dzień kub dwa
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:19   #4841
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

To sweet focie telefonem :P


Chwilowo nie jestem na diecie, nie ćwiczę, nie myślę o diecie
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 19:25   #4842
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40860897]

Co Wy tak obie jednocześnie z tym ściąganiem? Bądźcie psiapsiółkami [/QUOTE]jesteśmy!
Cytat:
Oooo, Boże, mój TŻ też nie lubi ombre, mówi, że to wygląda jak niezafarbowane włosy A moim zdaniem to zależy jakiego jest koloru i na jakich włosach. Jakbym zobaczyła dziewczynę w koszuli w kratę, trampkach i podartych jeansach, to bym pomyślała, że menelka, ale jak na paniusi wymalowanej, to nawet spoko
to ja menelka
Cytat:
O fak, ale dowaliłaś z tym zdjęciem Co do koleżanki, to ciężko mi sobie wyobrazić czy jest ładna czy brzydka
nie wiem, ciężko powiedzieć, jak ją zobaczyłam, to myślałam, ooo fak dziewczyno wyglądasz jak owen wilson grunt , że kocha siebie i nakurvia słit focie

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
To sweet focie telefonem :P


Chwilowo nie jestem na diecie, nie ćwiczę, nie myślę o diecie
ja nie umiem telefonem oprócz telefonów i smsów nie używam żadnej z funkcji jakie ma mój telefon, bo ich nie ogarniam gałgan

to przez tego faceta? ale to platoniczna miłość, czy jesteście na etapie, jesteśmy przyjaciółmi i się nie bzykamy
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 19:30   #4843
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania to jest znajomość na etapie jesteśmy razem, ale to dopiero początek i wszystko w swoim czasie
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:04   #4844
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Śmietanka byłam w Twoim mariborze, piłam na jakiejś górze z nocnym widokiem miasta, , była burza i było pięknie

ja też nie oglądam mjm ale oglądam himym! Jeszcze nie oglądalam nowego odcinka, dopiero jutro ale już mnie wkurzało, że jej jeszcze nie poznał więc się cieszę

Co do SB, jestem wkurzona, dziś +0,5 kg na wadze od wczoraj. Jadłam zgodnie z dietą, nie grzeszyłam mam nadzieję, że to woda przed okresem (chociaż nigdy nie mam więcej przed) albo po rowerze. Bo jak nie schudnę na tej diecie, to idę do lekarza chyba. Od dluższego czasu (ponad 3 miesiące) jestem na diecie, generalnie się trzymam, a schudłam tylko 3 kg, do tego uprawiałam sport. Masakrrrrra.

W pracy nie mam co robić, niestety nie ma klientow, wiec ogladamy z kolezanką gotowe na wszystko z hiszpanskim lektorem przyjemne z pozytecznym i nawet większość rozumiem, a dopiero 1,5 roku się uczę hiszpańskiego
Na piramidzie? jejku, jak ja tęsknie za tym miastem W sensie za ludźmi, ale za miastem też

No, też już się nie mogłam doczekać aż zobaczę matkę, teraz bedzie cały sezon o tym jak się poznają i w ogóle, fajnie fajnie

Hiszpański podobno bardzo prosty Uczysz się w jakiejś szkole czy na włąsną rękę?

A może nie chudniesz właśnie z powodu ćwiczeń, tak jak Sandej pisze, że w obwodach leci a na wadze inaczej?

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40820289]Ja oglądam, ja! Boże, nareszcie Już ten Ted był taką cipą, wreszcie poznał tę matkę Jeszcze oglądam od nowa "Przyjaciół", ten serial nigdy mi się nie znudzi

Będzie [/QUOTE]
Nooo, strasznie, już się nie mogłam doczekać

Ja oglądam 10 tysięcy seriali, w ogóle mam paskudny nawyk pytania ludzi jakie seriale oglądają i na tej podstawie zastanawiam się jakimi ludźmi są durne, wiem

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dzisiaj mam rozpieprzone włosy, bo na aerobiku nie miałam gumki, a machałam łbem :P jutro zrobię zdjęcie

ale bez drastycznych zmian, doradziła mi ombre :P cięcie takie jak wcześniej, czyli góra krótka, dół długi; włosy mniej więcej sięgają mi do łopatek.

czy zaufana jest ta fryzjerka - ciężko powiedzieć, wszystkie koleżanki ją chwalą, ona jest odważna i kreatywna, bałam się do niej iść :P ale luz, nie zrobiła mi krzywdy. a zapłaciłam 110 zł miałam przygotowane 250 :P
eeej, ombre jest fajne, też mam takie lekkie! I strasznie tanio

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zdałam egz na 4

Too much law.
Gratki!
Haha, zobaczymy co będziesz mówiłą pod koniec

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Zakochałam się
pisz więcej!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
dla mnie jeśli blondyn, to tylko:
Dla mnie też, ale ze wzgledu na to że zawsze ma fajne zryte role Ale ogólnie nie lubię blondynów, nawet Gosslinga nie trawię A nie, mam jednego! Oglądacie 2 broke girls? (tak, kolejny serial ) no to ten od Caroline jest fajny, ale chyba też tylko ze względu na to że podoba mi się jego rola

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
to ja menelka
ja też
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 07:57   #4845
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Bania to jest znajomość na etapie jesteśmy razem, ale to dopiero początek i wszystko w swoim czasie
i dopiero teraz nam mówisz? pięknie
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Hiszpański podobno bardzo prosty Uczysz się w jakiejś szkole czy na włąsną rękę?
też jestem ciekawa i właśnie też słyszałam, że jest to prosty język, myślę nad zapisaniem się na lekcje, tylko kiedy to wszystko robić? czemu tydzień nie ma 10 dni, a doba 30 godzin? :P
Cytat:

Ja oglądam 10 tysięcy seriali, w ogóle mam paskudny nawyk pytania ludzi jakie seriale oglądają i na tej podstawie zastanawiam się jakimi ludźmi są durne, wiem
x1000000

FAK, to ja chyba wychodzę na menelskiego degenerata, oglądam świat wg kiepskich, popijając piwko! xD
zartuję . nienawidzę tego serialu z całego serca, nie wiem, jaką musi mieć oglądalność, że nadal jest na antenie , kto to ogląda?

Śmietanka, ja wiem, ze nie gustujesz w polskich, ale widziałaś może wiadomości z pierwszej ręki, z mecwaldowskim? wg mnie serial mistrz, niedoceniony przez widzów, bo emitowany o nieodpowiedniej porze, niestety nie doczekał się drugiego sezonu. polecam w 100%, jak będziesz miała chwilę, to obejrzyj, jest dostępny w necie

ja w sumie teraz nic nie oglądam, mjm jeśli akurat mam czas, ale to chyba przyzwyczajenie tak działa, wiem, że mogłabym w tym czasie obejrzeć coś dużo lepszego, ale przeważnie robię coś w tym czasie, nie skupiając się na fabule, czasami zerknę na tv. a podczas śniadania, kiedy mam najwięcej czasu na oglądanie, oglądam yt :P nie rozumiem zupełnie fenomenu i zachwytów nad szusz, ciągle próbuję o ogarnąć :P

Cytat:
eeej, ombre jest fajne, też mam takie lekkie! I strasznie tanio
co Ty, ale pokazywałas nam? mi strasznie podoba się ten kolor włosów, który nam pokazywalaś jakis czas temu; ale babka mi odradziła. ale myślę, że sobie machnę taki jak znudzi mi się ombre

moje ombre nie jest lekkie mam wyraźną różnicę, ale po kilku dniach noszenia stwierdzam, że wygląda to fajnie, charakternie i zadziornie

Cytat:
Dla mnie też, ale ze wzgledu na to że zawsze ma fajne zryte role Ale ogólnie nie lubię blondynów, nawet Gosslinga nie trawię A nie, mam jednego! Oglądacie 2 broke girls? (tak, kolejny serial ) no to ten od Caroline jest fajny, ale chyba też tylko ze względu na to że podoba mi się jego rola
lubię filmy z nim, często oglądam ze względu na niego :P
Gossling to moja miłość widziałyście film drive? wtedy się zakochałam niestety później obejrzałam dziwny film z jego główną rolą, tam był zupełnie niepociągający :P ale z drugiej strony fajnie, że bierze też takie role, gdzie atrakcyjność schodzi na dalszy plan.

ale ogólnie tez nie lubię blondynów :P

miałam iść na trening obwodowy, ale dziś jedziemy na jakies pijackie party i nie zdążyłabym ogarnąć włosów znów wódka, tydzień ćwiczeń pójdzie się yebać :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 10:20   #4846
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hiszpański jest łatwy na początku uczyłam się trochę sama, ale od 2 lat chodzę na kursy, kończę poziom B1. Myślę że jeszcze ze 3 lata i będę gadać i czytać a potem rosyjski zacznę

TŻ mi kupił rower w listopadzie, i zaczęliśmy chodzić od niedawna tylko że ja nie wiedziałam, że tu WSZĘDZIE JEST POD GÓRKĘ!! bo to pieprzone miasto jest w jakiejś niecce położone więc średnio mi idzie. Jak wrócę nad morze będzie fajniej.

Yyyy Owen Wilson, nie cierpię go, bleeeee, wygląda na jakiegoś niedorobionego
Lubię Goslinga (szczególnie bez koszulki ), Pitta i DiCaprio (to mój ukochany aktor ).

Ania a Twoje słowo harcerza że wstawisz fotę to coooo???

Śmietana, ja oglądam maaaaasę seriali, analizując mnie pod tym względem stwierdziłabyś tylko, że jestem uzależniona teraz Gra o Tron i Homeland.
Oglądałam 2broke girls, jest fajne jako pojedyncze odcinki ale nie wciąga za bardzo, mam wrażenie że fabuła się nie posuwa do przodu, przestałam oglądać.
Nie ćwiczę więc to nie dlatego nie spada waga

O 14 kończę pracę, przyjeżdża po mnie TŻ i ruszamy na Jurę Krakowsko Częstochowską zwiedzać zamkiiiiii!!!!

będę w poniedziałek wieczorem, bądźcie niegrzeczne w weekend
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:41   #4847
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

nie wiem, ciężko powiedzieć, jak ją zobaczyłam, to myślałam, ooo fak dziewczyno wyglądasz jak owen wilson grunt , że kocha siebie i nakurvia słit focie
Loool, grunt to wysoka samoocena i na☠☠☠☠ianie miliona foci Szkoda, że potem świat musi je oglądać

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
FAK, to ja chyba wychodzę na menelskiego degenerata, oglądam świat wg kiepskich, popijając piwko! xD
zartuję . nienawidzę tego serialu z całego serca, nie wiem, jaką musi mieć oglądalność, że nadal jest na antenie , kto to ogląda?
Łeee, jak widzę ten serial, to chce mi się rzygać! Tak samo jak "Daleko od noszy". Kurva, kto wypuścił takie gówno do oglądania?

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Lubię Goslinga (szczególnie bez koszulki ), Pitta i DiCaprio (to mój ukochany aktor ).
Moim ulubionym aktorem jest Brad Pitt Ale Leo też lubię, może z wyglądu mnie nie porywa, ale gra świetnie

Ale dżemory są w Biedronce, z Łowicza jakieś kiwi i limonka, papaja i coś tam. My mamy ten z ananasem

Mama mnie ciągnie do wujka na urodziny, oooo nie, sobota, nie będę siedzieć z ludźmi, gdzie średnia wieku jest powyżej 45 lat

Miłego weekendu

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:42
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:52   #4848
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
tzn, w jakim sensie?
W sensie życia, uczysz się czy co?

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Chwilowo nie jestem na diecie, nie ćwiczę, nie myślę o diecie
Masz prawo, daję Ci chwilowy odpust od diety bzykajcie się i bądźcie szczęśliwi

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
FAK, to ja chyba wychodzę na menelskiego degenerata, oglądam świat wg kiepskich, popijając piwko! xD
zartuję . nienawidzę tego serialu z całego serca, nie wiem, jaką musi mieć oglądalność, że nadal jest na antenie , kto to ogląda?
Mój R.!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40870902]
Ale dżemory są w Biedronce, z Łowicza jakieś kiwi i limonka, papaja i coś tam. My mamy ten z ananasem [/QUOTE]
Walę dżemy z biedry odkąd kupiłam jakąś limitowankę truskawka+wanilia, otworzyłam a tam mech od tamtej pory nie jem dżemu




Schlałam się i zdycham
Rano było ok., a teraz zaczął się koszmar kacowy + doszedł okres A tak rano kozaczyłam, że super się czuję i co to w ogóle kac

Poza tym jak impreza dobiegła końca,posprzątałam, to wyszłam o 3 w nocy wynieść śmieci, kompletnie pijana, jak perfekcyjna PP
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 18:17   #4849
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Właśnie wróciłam z uczelni, a właściwie przywiózł mnie M.
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 19:32   #4850
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Aaaaa, Psyhe, love is in the air
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 20:22   #4851
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Love is everywhere.
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 21:29   #4852
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
FAK, to ja chyba wychodzę na menelskiego degenerata, oglądam świat wg kiepskich, popijając piwko! xD
ja oglądam 90210, nie wiem co gorsze

Cytat:
Śmietanka, ja wiem, ze nie gustujesz w polskich, ale widziałaś może wiadomości z pierwszej ręki, z mecwaldowskim? wg mnie serial mistrz, niedoceniony przez widzów, bo emitowany o nieodpowiedniej porze, niestety nie doczekał się drugiego sezonu. polecam w 100%, jak będziesz miała chwilę, to obejrzyj, jest dostępny w necie
nie widziałam ale bardzo lubię mecwaldowskiego, dopisuję do listy rzeczy do zrobienia

Cytat:
a podczas śniadania, kiedy mam najwięcej czasu na oglądanie, oglądam yt :P nie rozumiem zupełnie fenomenu i zachwytów nad szusz, ciągle próbuję o ogarnąć :P
ja też chyba chodzi o to, że jest na yt już bardzo długo i miałą kilka fajnych współpracy (bo to ona współpracowała z adidas originals, nie? ), ale do mnie nie trafia. Ja oglądam callmeblondiee Ale nie kupuję w sumie niczego pod wpływem jej opinii, w ogóle nie mam teraz żadnej polskiej guru na yt w sensie ok, lubię bardzo nissiax83, ale to chyba tyle. Czekam na polska Lise Eldrige Ale ni ma

Cytat:
co Ty, ale pokazywałas nam? mi strasznie podoba się ten kolor włosów, który nam pokazywalaś jakis czas temu; ale babka mi odradziła. ale myślę, że sobie machnę taki jak znudzi mi się ombre
chyba nie ale ja mam teraz za gruby ryjek na robienie fot samej sobie :P Eksperymenty z włosami uzależniają

Cytat:
moje ombre nie jest lekkie mam wyraźną różnicę, ale po kilku dniach noszenia stwierdzam, że wygląda to fajnie, charakternie i zadziornie
aa tym bardziej chcę zobaczyć

Cytat:
Gossling to moja miłość widziałyście film drive? wtedy się zakochałam niestety później obejrzałam dziwny film z jego główną rolą, tam był zupełnie niepociągający :P ale z drugiej strony fajnie, że bierze też takie role, gdzie atrakcyjność schodzi na dalszy plan.
haha, ja poszłam na drive oczekując super hiper akcji i samochodów, coś w stylu fast&furious, wiesz jaka wyszłam rozczarowana?

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Hiszpański jest łatwy na początku uczyłam się trochę sama, ale od 2 lat chodzę na kursy, kończę poziom B1. Myślę że jeszcze ze 3 lata i będę gadać i czytać a potem rosyjski zacznę
zachęcasz ja chcę się w końcu zabrać za ten nieszczęsny czeski, wstyd mi że mieszkam przy granicy i nie znam

Cytat:
TŻ mi kupił rower w listopadzie, i zaczęliśmy chodzić od niedawna tylko że ja nie wiedziałam, że tu WSZĘDZIE JEST POD GÓRKĘ!! bo to pieprzone miasto jest w jakiejś niecce położone więc średnio mi idzie. Jak wrócę nad morze będzie fajniej.
hahah, taki urok gór, u mnie w mieście jest tak samo Ale jakie widoki w okolicy jeziora żywieckiego!

Cytat:
ja oglądam maaaaasę seriali, analizując mnie pod tym względem stwierdziłabyś tylko, że jestem uzależniona teraz Gra o Tron i Homeland.
Oglądałam 2broke girls, jest fajne jako pojedyncze odcinki ale nie wciąga za bardzo, mam wrażenie że fabuła się nie posuwa do przodu, przestałam oglądać.
nie stwierdziłabym, bo wzięłam sobie do serduszka to o wytykaniu drzazgi i niedostrzeganiu belki Grę o tron zaczynam drugi sezon, homeland zobaczyłam 3 odcinki i odłożyłam na jakiś dłuższy okres czasu, jest mega A 2bb są włąśnie fajne jako 20-minutówki co wtorek, lubię ich poczucie humoru

Cytat:
O 14 kończę pracę, przyjeżdża po mnie TŻ i ruszamy na Jurę Krakowsko Częstochowską zwiedzać zamkiiiiii!!!!
ooo pisz które zamki, swego czasu miałam straszną fazę na jurę i porządnie zjeździłam
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 21:29   #4853
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40870902]
Mama mnie ciągnie do wujka na urodziny, oooo nie, sobota, nie będę siedzieć z ludźmi, gdzie średnia wieku jest powyżej 45 lat [/QUOTE]
siostra pewnie idzie?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Poza tym jak impreza dobiegła końca,posprzątałam, to wyszłam o 3 w nocy wynieść śmieci, kompletnie pijana, jak perfekcyjna PP
Rozenek na pewno też tak robi Ale jej pewnie rano nie jedzie z ust alkoholem, tylko od razu Listerine

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Love is everywhere.
niby kurna gdzie?
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 23:31   #4854
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Śmietanka, nieee, ona teraz jest "u siebie", ale jakby była, to by poszła

A buuu, zmarł Marek Jackowski, smutno Przeżywam mini żałobę, uwielbiam Maanam.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 10:09   #4855
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Aaa 90210! Dzięki Śmietanka, już wiem co będę oglądała na urlopie

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość


Właśnie wróciłam z uczelni, a właściwie przywiózł mnie M.
Nuuuudy, czekamy na seks

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Rozenek na pewno też tak robi Ale jej pewnie rano nie jedzie z ust alkoholem, tylko od razu Listerine
☠☠☠☠a wiedziałam, że o czymś zapomniałam, muszę się poprawić




U nas tak ciepło, mieliśmy jechać nad wodę, ale leżeć ciężko, a na kąpanie chyba za zimna woda
I chyba jeszcze nie jestem gotowa na strój kąpielowy


Robiłam dzisiaj na śniadanie placuszki owsiane z bananem, tż mnie rano poprosił, żebym zrobiła sukces,smakują
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 23:36   #4856
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Hiszpański jest łatwy na początku uczyłam się trochę sama, ale od 2 lat chodzę na kursy, kończę poziom B1. Myślę że jeszcze ze 3 lata i będę gadać i czytać a potem rosyjski zacznę
fajnie fajnie rosyjski jest super no hiszpański też, ale z tym językiem mam mały kontakt. po rosyjsku mówi moja koleżanka, zawsze gada po wódce
Cytat:
TŻ mi kupił rower w listopadzie, i zaczęliśmy chodzić od niedawna tylko że ja nie wiedziałam, że tu WSZĘDZIE JEST POD GÓRKĘ!! bo to pieprzone miasto jest w jakiejś niecce położone więc średnio mi idzie. Jak wrócę nad morze będzie fajniej.
a jak Ci się żyje w tak zupełnie innym otoczeniu?
rowerem zaiwaniać pod górkę to jakaś masakra :P ale kochany TZ, że dał Ci rower mój mówi, że jestem dzieciak i się wywalę i zedrę kolana
Cytat:
Yyyy Owen Wilson, nie cierpię go, bleeeee, wygląda na jakiegoś niedorobionego
Lubię Goslinga (szczególnie bez koszulki ), Pitta i DiCaprio (to mój ukochany aktor ).
Owen Wilson, niedorobiony? jest super męski i kipi seksapilem! mogłabym być jego druhną z polowania na druhny! xD

DiCaprio jest zayebisty Dłuuuuuuuuugo długo nie mogłam się do niego przekonać po titanicu, z góry przekreślałam filmy w których grał, ale od jakiegoś czasu nadrabiam zaległości - jest świetny! ostatnio widziałam wyspę tajemnic, super
Cytat:
Ania a Twoje słowo harcerza że wstawisz fotę to coooo???
laski byłyście w zhp? ;>
Cytat:
O 14 kończę pracę, przyjeżdża po mnie TŻ i ruszamy na Jurę Krakowsko Częstochowską zwiedzać zamkiiiiii!!!!

będę w poniedziałek wieczorem, bądźcie niegrzeczne w weekend
super, uwielbiam takie wypady! niestety w jurze byliśmy osobno :P

ja bylam!
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40870902]

Moim ulubionym aktorem jest Brad Pitt Ale Leo też lubię, może z wyglądu mnie nie porywa, ale gra świetnie
[/QUOTE]noo fizycznie mnie też nie podnieca
Cytat:
Mama mnie ciągnie do wujka na urodziny, oooo nie, sobota, nie będę siedzieć z ludźmi, gdzie średnia wieku jest powyżej 45 lat
wyjeżdzają do Ciebie z takimi propozycjami? nieźle
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Schlałam się i zdycham
Rano było ok., a teraz zaczął się koszmar kacowy + doszedł okres A tak rano kozaczyłam, że super się czuję i co to w ogóle kac

Poza tym jak impreza dobiegła końca,posprzątałam, to wyszłam o 3 w nocy wynieść śmieci, kompletnie pijana, jak perfekcyjna PP
hahah skąd ja to znam, mnie też kac dopada jakiś czas od pobudki

brawo, też mam wtedy misję sprzątanie albo z TZem mamy misję szwendacz, wtedy jest ooostra wixa xD
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

nie widziałam ale bardzo lubię mecwaldowskiego, dopisuję do listy rzeczy do zrobienia
podobno ma chatę na jamajce
Cytat:
ja też chyba chodzi o to, że jest na yt już bardzo długo i miałą kilka fajnych współpracy (bo to ona współpracowała z adidas originals, nie? ), ale do mnie nie trafia. Ja oglądam callmeblondiee Ale nie kupuję w sumie niczego pod wpływem jej opinii, w ogóle nie mam teraz żadnej polskiej guru na yt w sensie ok, lubię bardzo nissiax83, ale to chyba tyle. Czekam na polska Lise Eldrige Ale ni ma
z adidasem? możliwe, ale ja nie pamiętam, pewnie jeszcze wtedy jej nie oglądałam. Ciągle z kimś wspólpracuje, ale czemu akurat ją wybierają do wspolpracy? wolę Karolinę ze stylizacji callmeblondiee nie lubię, nie mam jej w subach xd do nissi też jakos nie mogę się przekonać. Lisa to dla mnie pomieszanie polskiej Brunetki Aliny i Maxineczki :P a, Maxi lubię, charakterna dziewczyna

Cytat:
haha, ja poszłam na drive oczekując super hiper akcji i samochodów, coś w stylu fast&furious, wiesz jaka wyszłam rozczarowana?
ja się cieszyłam, bo było strzelanie i krew, Gossling był tam trochę cipkowaty a jednocześnie bez skrupułów, tacy faceci są megnetyczni :P główną rolę kobiecą mogłaby grać jakaś super silikonowa dupera (fox?) , wtedy byłaby to super hollywoodzka produkcja :P zartuje, film był dla mnie super. szukam takiej połyskliwej kurtuni ze skorpionem na plecach
Cytat:
ooo pisz które zamki, swego czasu miałam straszną fazę na jurę i porządnie zjeździłam
jak do nas dołączałaś, to wybierałaś się do jury
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Rozenek na pewno też tak robi Ale jej pewnie rano nie jedzie z ust alkoholem, tylko od razu Listerine
MISTRZ





Padam :P byliśmy na basenie, saunie i chyba z 5 godzin ciągle gdzieś łaziliśmy :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 10:02   #4857
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wyjeżdzają do Ciebie z takimi propozycjami? nieźle
No właśnie z reguły nie, ale mój ojciec dopiero w sierpniu będzie w domu i chyba szukała towarzystwa Chociaż nie wiem czemu, bo przecież mój ojciec też z nią nigdy nie chadzał na takie herbatki Nikt nie chce chodzić do tej rodziny Siedzi się tam jak na tureckim kazaniu.

Ale mnie komary pogryzły! Byłam wczoraj na takiej siłowni na powietrzu, ale żeby się tam dostać, to trzeba minąć chmary komarów.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-20 o 10:06
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 13:10   #4858
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
raz nawet przez przypadek zjadł szpinak xD


hehe jeszcze raz gratuluję ja w sumie wolę ustne
przez przypadek, omg
nie cierpię ustnych, 100000 razy więcej stresu.

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Zakochałam się
ja też

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To tym bardziej
Ja codziennie chodzę spać przed 23:00
fajnie, ja przed 3.00

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Ja oglądam 10 tysięcy seriali, w ogóle mam paskudny nawyk pytania ludzi jakie seriale oglądają i na tej podstawie zastanawiam się jakimi ludźmi są durne, wiem


Dla mnie też, ale ze wzgledu na to że zawsze ma fajne zryte role Ale ogólnie nie lubię blondynów, nawet Gosslinga nie trawię A nie, mam jednego! Oglądacie 2 broke girls? (tak, kolejny serial ) no to ten od Caroline jest fajny, ale chyba też tylko ze względu na to że podoba mi się jego rola
ciekawe jakim człowiekiem bym była według Ciebie ;p
też nie lubię blondynów, chociaż osławiony Gossling spoooooko
wolę ciemnych. albo rudych
ale ciemni lepsi ;p

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Hiszpański jest łatwy na początku uczyłam się trochę sama, ale od 2 lat chodzę na kursy, kończę poziom B1. Myślę że jeszcze ze 3 lata i będę gadać i czytać a potem rosyjski zacznę

O 14 kończę pracę, przyjeżdża po mnie TŻ i ruszamy na Jurę Krakowsko Częstochowską zwiedzać zamkiiiiii!!!!

będę w poniedziałek wieczorem, bądźcie niegrzeczne w weekend
rosyjski jest przepiękny, taki śpiewny i melodyjny. i mięciutki

o, byłam w Jurze we wrześniu, ale zamek tylko jeden zwiedziłam, bo nie jeździliśmy za bardzo, głównie Dolina Prądnika i wszędzie z buta. pięknie tam jest

byłam, piłam w piątek, sobotę i niedzielę zmęczyłam się
ale jakiego przychlasta spotkałam wczoraj! gościu zaczepiał wszystkich, chciał rozmawiać o religiach i powiedział że on jest o-cośtam (brzmiało jak onanista lub oralista xD) i twierdzi, że śmierć jest najwyższą istotą

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

ja też chyba chodzi o to, że jest na yt już bardzo długo i miałą kilka fajnych współpracy (bo to ona współpracowała z adidas originals, nie? ), ale do mnie nie trafia. Ja oglądam callmeblondiee Ale nie kupuję w sumie niczego pod wpływem jej opinii, w ogóle nie mam teraz żadnej polskiej guru na yt w sensie ok, lubię bardzo nissiax83, ale to chyba tyle. Czekam na polska Lise Eldrige Ale ni ma
czemu mówicie w innym języku

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
laski byłyście w zhp? ;>
ja byłam! całe 5 lat

też miałam fotę włosów zrobić, ale zdążyły mi się odrosty zrobić i henna trochę wypłukać, więc wrzucę jak ogarnę
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:08   #4859
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40893823]
Ale mnie komary pogryzły! Byłam wczoraj na takiej siłowni na powietrzu, ale żeby się tam dostać, to trzeba minąć chmary komarów.[/QUOTE]
Obok na osiedlu jest taka siłka Dużo osób tam ćwiczy, często np.:matki z wózkami
Na komary MUGGA, jeśli gdzies da się ją dostać. Ja kupiłam u siebie w tamtym roku. W tym roku w żadnej hurtowni jej nie ma

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
fajnie, ja przed 3.00
A o której wstajesz?


Tż miał mieć w tym tygodniu na nocki, a ma na popołudnie, więc mogę się w spokoju zdrowo odżywiać
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:18   #4860
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

monia, jak mam wolne/uczelnię to przedział 9-11, jak do pracy to o 7 i wtedy staram się wcześniej kłaść, ale nie zawsze wychodzi :P
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.