Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 08:50   #4831
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

aaa rozumiem! to w takim razie trzymam kciuki,żeby się udało.

Nie dziękuję

Jakimś cudem się zebrałam w sobie i wysprzątałam mieszkanie , pranie sie pierze , obiad gotowy . Dzisiaj koperkowa z jajkiem .. smaka mam

Mój Adaśko wie że mam w brzuszku Zuzię , że jest malutka i niedługo wyjdzie z brzuszka i będzie się z nią bawił Dzień zawsze zaczynamy od rozmowy z siostrzyczką i dawania buziaków brzuszkowi . Ale ile z tego rozumie to nie wiem
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 08:52   #4832
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Spokojnie
Zawsze przed porodem, jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, czy dziecko przejdzie, mierzy się miednicę matki i na tej podstawie ewentualnie decyduje, że sn będzie zagrożeniem Nie ma co się na zapas martwic
Ja właśnie nie wiem jak to wygląda więc dziękuję za cenną informację

Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość


Aaaa czytałam o waszych rozmowach z dziećmi na temat brzucha i jego mieszkańca. Pomimo, że nie mam jeszcze dzieci miałam taką rozmowę ostatnio z 3-letnią chrześnicą. Chwile mnie nie widziała, a że ja szczupła jestem/byłam to nie widziała, że tak mi urosł już brzuch. No i tak przywitała się ze mną i tak patrzy podejrzliwie na mój brzuch. Pyta więc, co mam w brzuchu? Odpowiadam jej, że dwa małe dzidziusie, na co ona: pokaż Stwierdziła też, ze mam większy brzuch niż jej dziadek

U mnie w święta mój siostrzeniec tak patrzy na mnie i mówi "Mas w brzuszku Igolka? Pokaz" Też ma 3 lata i od początku siostra mu opowiadała o tym, że będzie miał kuzyna, ale do tej pory nie zwracał na to uwagi... Dopiero teraz się zainteresował, jak mi brzuch wywaliło Później siostra mi opowiadała, że jak go przebierała do spania to mówi do niego "Ale masz brzucholek" (bo ma taki okrąglutki), na co on "bo mam tam dzidziusia, jak ciocia" Fajne są takie małe dzieciaczki i ich pomysły
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 08:55   #4833
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cześć
Byliśmy wczoraj na pierwszych zakupach dla Młodego Niestety zdjęć nie zrobię, bo schowałam wszystko do pudła, które mąż wsunął pod łóżko. A żeby je wyjąć trzeba lekko podnieść łóżko. Ale kupiłam kilka bodów na 56 cm i 62 cm i spodenki. Oprócz tego w sobotę kupiliśmy w Ikei łóżeczko i komodę. I to tyle

Wracam do notatek...
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 08:58   #4834
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
U mnie jest to samo i bardzo mi szkoda męża bo wiem jak mu przykro że jego matka wogóle się nie interesuje tym co u nas. Nawet nasi znajomi którzy wiedzieli o wizycie dzwonili i pytali jak tam czy wszystko ok. A ona nawet słowem o tym nie wspomniała, Jak tak dalej pójdzie to niech się nie zdziwi jak zapomniemy ją poinformoawać o narodzinach Tymka.

Ja swojej też bym nie poinformowała, ale niestety mieszka pod nami W ogóle ostatnio u nas jest chora atmosfera, ale to nie jest wątek o podłych teściowych, więc pozwolę sobie wyżalić się w K.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

a tak w ogóle, to cały czas myślę, żeby to napisać i za każdym razem zapominam :

Trzymam mocne kciuki za dzisiejsze wizyty
dd1dd - za Ciebie trzymam podwójnie - może poznasz dzisiaj płeć
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:12   #4835
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

mms absolutnie nie mialam zamiaru straszyć tak jak napisała vea mierzą biodra przed porodem. Poza tym waga nie wiem czy aż tak wiele znaczy bo dziecko może być długie i proporcjonalnie szczupłe gorzej jak ma dużą głowkę bo jak przejdzie głowką to już później wszystko


Mravka masz racje KRÓLOWA JES TYLKO JEDNA oj jakbyśmy mieli córeczkę to czuję, że już butów mój M by mi nie kupił. Znając go miał by wielką słabośc do córci aa co do butów to spoko poszukam link ale nie sądzę,żeby Cię zainteresowały z jednego prostego względu one są na 5 cm koturnie, ponieważ mam 160 i nie umiem chodzić na płaskim, nawet w ciązy. Dobrze ,że mozna chodzić na 3-5 cm koturnie w ciązy bo bym oszalała.. z zeszłego roku mam super ale raczej nie założe bo są 11 cm musze wydłużać nogi jak mogę bo mam kołki

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------
__________________
moi chłopcy...:

Edytowane przez Ambiwalentna29
Czas edycji: 2015-04-14 o 09:15
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:13   #4836
IwonaS
Raczkowanie
 
Avatar IwonaS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem jak to wygląda więc dziękuję za cenną informację




U mnie w święta mój siostrzeniec tak patrzy na mnie i mówi "Mas w brzuszku Igolka? Pokaz" Też ma 3 lata i od początku siostra mu opowiadała o tym, że będzie miał kuzyna, ale do tej pory nie zwracał na to uwagi... Dopiero teraz się zainteresował, jak mi brzuch wywaliło Później siostra mi opowiadała, że jak go przebierała do spania to mówi do niego "Ale masz brzucholek" (bo ma taki okrąglutki), na co on "bo mam tam dzidziusia, jak ciocia" Fajne są takie małe dzieciaczki i ich pomysły
Witam się z rana. U mnie też moja 4 letnia siostrzenica obserwuje mój rosnący brzuszek i wypina go i mówi że jej też urósł, a ostatnio nawet urodziła pieluche i zajmowała sie dzidzią. Śmieszne są te maluchy
IwonaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:13   #4837
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

magdowe ja Ciebie rozumiem z tym nastawieniem, moja kumpela co na dniach rodzić będzie synka też chciała druga córę ja nawet wiem dlaczego.. z oszczedności to raz.. a poza tym dwie siostry to zazwyczaj w dorsołym życiu stają się przyjaciólkami Sobie wyobraż jak ja musiałam się pogodzić z myślą,że nigdy nie będę mieć córeczki do dziś czasem jak widzę we wózku noworodka dziewczynkę to aż zazdraszczam choć bardzo juz się cieszę na TYMka
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 09:15   #4838
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo jesteś

Dziękuję za gratulacje Jaśko nie zareagował, ale on chyba jeszcze w ogóle nie trybi, że będzie miał rodzeństwo... może po prostu nie rozumie co to jest
Mieszkanie bierzemy - chyba - dzisiaj jedziemy do developera obgadać umowę (sa zapisy, które są niezgodne z prawem albo niekorzystne ) i koszty ewentualnych zmian. Jeśli uda się zmienić to, co chcemy, to notariusz i zabawa z kredytem się zacznie

Gratuluję zdrowego Malucha Ilość wód płodowych jak najbardziej mogła być większa od kroplówki

To tak nie działa... albo inaczej, nie musi tak działać. To, ze dziecko ma wymiary "do przodu" z terminem nie musi oznaczać wcześniejszego porodu, ale to, że idzie nie środkiem, a wyższym poziomem siatki centylowej
Żuk miał co najmniej tydzień więcej na usg, a urodził się po terminie... ale duży bo 57 cm i 3950
Dziękuje
Tak tak wiem,że z tym terminem to tak nie działa(ja poprostu tylko żyję nadzieją,że Mały jednak nie będzie Gigantem i mnie nie sponiewiera ).
No właśnie sama się zastanawiałam,bo wydaje mi się,że brzuch mam normalnej wielkości jak na ten czas. Winiłam tę kroplówe za zwiększoną ilość wód.
Fajnie,że już macie mieszkanie wybrane i kciuki coby się udało z tymi zapisami powalczyć. Załatwianie kredytu...dużo cierpliwości życze . Banki potrafią przeczołgać.
Cytat:
Napisane przez springtime Pokaż wiadomość
O ja dwa razy trafić w bliźniaki Mój Tż mówi, że jak na pewno bedą dwie kobitki to on mi od razu zapowiada, że będzie robił syna! A ja od razu przed oczami następne bliźniaki mam hahah Tzn teraz cieszę się bardzo, ale drugiej takiej ciąży nie chciałabym raczej przechodzić

Aaaa czytałam o waszych rozmowach z dziećmi na temat brzucha i jego mieszkańca. Pomimo, że nie mam jeszcze dzieci miałam taką rozmowę ostatnio z 3-letnią chrześnicą. Chwile mnie nie widziała, a że ja szczupła jestem/byłam to nie widziała, że tak mi urosł już brzuch. No i tak przywitała się ze mną i tak patrzy podejrzliwie na mój brzuch. Pyta więc, co mam w brzuchu? Odpowiadam jej, że dwa małe dzidziusie, na co ona: pokaż Stwierdziła też, ze mam większy brzuch niż jej dziadek
No ja podziwiam wszystkie blizniacze mamusie,bo to jednak jest dwa razy więcej wszystkiego i obowiązku i radości!
Ja nawet sobie myślę,że taka 5 dzieci to jeszcze logistycznie jest wyzwanie. Większe auto etc...ogólnie wszystkiego więcej . Jednak mój Syn stwierdził,że On chce mieć duuuużo braciszków( nie siostrzyczki,bo one nie mają krótkich fryzur i nie bawią się w Daktyle-cokolwiek to znaczy).

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie złość się... zrób sobie dzień lenia i już



Heh, z takim podejściem macie szansę na drużynę cheerleaderek

Słodziak
Mnie ostatnio zaczepiła dziewuszka na placu zabaw - tak 3,5 może 4 lata. Stwierdziła, że wie, co mam w brzuchu - Dzidzię - i wie jak się tam dostała... na moją lekka konsternację gromko oznajmiła: ZJADŁAŚ JĄ!
Heh no w sumie to logiczne jakby nie patrzeć, bo przecież w brzuchu mamy jedzenie. idąc tym tokiem...no musiałaś Ją zjeść .
My mieliśmy taką zabawną sytuacje na USG połówkowym.Na korytarzu czekał tata z noworodkiem. Gdy weszliśmy do gabinetu i zaczęło się badanie to ten Maluch zaczął płakać. Mój lek.przykłada USG i tak mówi do Roberta "ooo słyszysz jak głośno braciszek płacze, aż na korytarzu słychać" Mina Robsona bezbłędna!
Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Mravka właśnie nie wiem dlaczego tak tyje ale też musze sobie odpuscić przejmowanie się. Nie objadam się chipsami, jem normalnie no może trochę więcej
Będziemy miały 3 Tymków na wątku
Urodzaj! a wydawało mi sie,że to mało popularne imię

co do braku zainteresowania ze strony rodziców to przykre. Jasne,że nie chodzi o wieczne wydzwanianie, ale są sytuacje w życiu kiedy człowiek poprostu potrzebuje tego zainteresowania. Co więcej dziwnym się wydaje,kiedy tego nie ma. Przecież jeśli ktoś jest dla nas ważny to interesujemy się tym co u Niego
Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Nie dziękuję

Jakimś cudem się zebrałam w sobie i wysprzątałam mieszkanie , pranie sie pierze , obiad gotowy . Dzisiaj koperkowa z jajkiem .. smaka mam

Mój Adaśko wie że mam w brzuszku Zuzię , że jest malutka i niedługo wyjdzie z brzuszka i będzie się z nią bawił Dzień zawsze zaczynamy od rozmowy z siostrzyczką i dawania buziaków brzuszkowi . Ale ile z tego rozumie to nie wiem


Jeszcze nie sprzedałam Wam newsa z mojego świątecznego chorowania. Z pt/sb w nocy tak mnie przeczołgało,myślałam ,że zejde(teściowa zrobiła sos grzybowy ). Taka zielona i chwiejna przeniosłam się rano do salonu,żeby chwilę posiedzieć z Nimi,gdy jedli śniadanie. Na co moja teściowa stwierdziła,że na problemy żołądkowe to może nalewke orzechówke mi da (), po czym przysuneła do nosa talerz i mówi" specjalnie dla Ciebie galarete zrobiłam". Myślałam,że się tam rozpłacze z tej bezsilności. Wymiotowałam jak kot całą noc, brzuch to już tak mnie bolał ,że szkoda, a Ona wyskakuje z % i galaretą. Nawet nie miałam siły dyskutować,ale dzięki Bogu TZ Ją wyprostował i spytał,czy jest poważna,żeby kobiecie w ciąży po takich rewolucjach proponować takie jedzenie i alkohol!?!
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:15   #4839
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
a ja jakoś dzisiaj podchodzę na luzie do wizyty, fakt jest ważna ale nie nastawiam się na zakupy, na poznanie płci bo znowu pewnie wyjdę smutna, że dalej nie wiem (może troszkę skłamałam, że na luzie..idę do jakiegoś chłopa a ja nie lubię panów ginekologów )

Zjadłabym małego twistera

Ja jem na mieście dziś, ostatnio nie mam pomysłów i nerwów do gotowania
oo wlasnie powodzenia na wizycie a tam na pewno sie dowiesz..
a czemu nie lupisz panow ginekologów.. ja nie lubie pań gin..

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Dzień dobry my już po śniadanku - kanapki z sałatą, serem, szynką, pomidorem,ogórkiem i rzodkiewką mmm niebo w gębie :-D a teraz idziemy dalej spać
dd1dd wracaj z nowinkami
oo smaki robisz

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
minęło 30min idę jeść
ah znam ten bol tez łykam te tabl,, czekanie 30min czasem ledwo wytrzymuje ...

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
miałam to samo nastawienie, ale przed gabinetem już czułam parcia na poznanie płci
poznasz dziś i będzie to córcia
a ty wróżka widze hahaha

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Dzień dobry mnie dziś obudził falujący brzuch cześć nocy spałam na plecach i bolą mnie bardzo. Dziś mam wizytę i zaczyna mnie lekki stres łapać. Na zastępstwo za męża młody ze mną spał, bo jak to argumentował sama będę się bała w nocy
mnie w nocy ból brzucha obudził
przez chwile myślałam że to przez sen boli.. ale na prawde bolało a raczej kłuło .. obrociłam sie na bok i przeszlo..
dziwne....
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:16   #4840
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Witajcie ja dzis wstalam z zamiarem pojscja na glukoze... I nie poszlam :-P moze koniec tyg sie zmobilizuje ;-) dzis znow mialam okropne sny, snila mi sie jakas chinka i chciala mnie zabic az sie w nocy obudzilam i kazalam sie przytulic, a maz rano mi powiedzial ze mala tak kopala go po rekach jak sie przytulal ze az sie budzil ;-) heh smieje sie ze mala pilnuje mamusi ;-) rano tez szalala ale jak Ł. Zaczal do niej mowic i polozyl reke na brzuszku to zaraz byla cisza i tak do tej pory. Dzis mam zamiar wziac sie za porzadkowanie szafy ;-) choc czesc przydaloby sie ogarnac ;-) u mnie dzis na obiad wczorajsza zupka, makaron z podsmazana cukinia, cebulka na maselku z dodatkiem maselka, bulki tartej i sera parmezano ;-) pychota

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

A.... Kciuki za dzisiejsze wizyty
tata ma magiczne dłonie? hihi
nom widze ktoś sie wydygał glukozy... ja sie obawiam ze mnie czeka taka sama ucieczka przed tym haha

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jakoś ostatnio nie mogę wbić sie w rozmowę.
Też męczy mnie straszliwa zgaga.Renni jem cały czas ale pomaga tylko na chwilę niestety.
Wczoraj znowu byłam w ciuszku i upolowałam pare perełek dla Tymka.
Już się powoli przyzwyczajam do tego że będe mieć synka. Nie wiedziałam ze jest tyle slicznych ciuszków dla chłopców

Wczoraj nawiedziła mnie teściowa ze swoja córunią wiedziała ze miałam wizytę ale nawet nie zapytała czy wszystko ok ani czy poznaliśmy płeć zamiast tego zapytała ile zarabiam
ahh te teściowe... no brak słów...
noo dla chlopakow tez mają ładne rzeczy. dla mojego synka tez czasem fajne rzeczy kupuje

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja czytałam, że ok 25 tyg dziecko już słyszy i rozpoznaje głos mamy oraz wszystkie inne głosy, które na co dzień słyszy I tam właśnie było napisane, że dzieci dobrze reagują na głosy męskie właśnie, bo są one niższe
aa to tez słyszałam ale ze juz od 22 czy 23.. tyg .. ciekawe..
nom i niby na muzyke tez reaguja

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
o matko, nie strasz Ja nie boję się tego, że popękam (bo to się wcześniej czy później zagoi), ale obawiam się o zdrowie i bezpieczeństwo Małego... Bo jestem raczej drobnej budowy (tzn jestem wysoka, ale szczupła - no dobra, byłam) I biodra mam widoczne, ale nie jakieś "rozbudowane" ... W każdym bądź razie nie chciałabym, żeby Iguś np utknął... Bo konsekwencje tego mogłyby być straszne...
ja tez sie boje ze popękam.. popękałam przy Marcelu w środku ale..
z zewnątrz siostra mi masowała i nie pękło..
a słyszałam że można masować oliwką TAM pod koniec ciąży i wtedy to ma zapobiec rozrywaniu skóry ja bede testowac zobaczymy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Nie złość się... zrób sobie dzień lenia i już



Heh, z takim podejściem macie szansę na drużynę cheerleaderek

Słodziak
Mnie ostatnio zaczepiła dziewuszka na placu zabaw - tak 3,5 może 4 lata. Stwierdziła, że wie, co mam w brzuchu - Dzidzię - i wie jak się tam dostała... na moją lekka konsternację gromko oznajmiła: ZJADŁAŚ JĄ!
aaa padłam haha dzieci jak coś powiedzą..!


MMs-- o jak słodko....i co pokazałaś mu usg zdjecie?czy brzuch? hihi
do mnie podeszła mojej szwagierki córa (ma 6 lat) i mówi.. " a moja mama miała niedawno też dzidzie w brzuchu.." " ale miała 2 dzidziusie i wiieeelki brzuch.." " a potem dzieci wyszły z brzucha w szpitalu... twoje kiedy wyjdzie?" urocze

Niespodziewajka- mój też głaszcze brzuch czasem cmoka.. ale czy tak do końca "czaji" że tam jest dziecko to nie wiem.. zobaczymy

Martulka a to w przedszkolu pracujesz? dzieci prawde wiedzą
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:20   #4841
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Wczoraj nawiedziła mnie teściowa ze swoja córunią wiedziała ze miałam wizytę ale nawet nie zapytała czy wszystko ok ani czy poznaliśmy płeć zamiast tego zapytała ile zarabiam
ze to niektorzy ni krzty taktu nie mają,jak te pocieszycielki ambiwalentnej.. mi czasami szkoda ze jednak nie chlopiec a to z racji,ze nie wiem jak sie zajmowac dziewczynką..i znow mi sie ten pepek snil w nocy,starsznie rzeczy, tzn ze sie rozpaprało i musieli szyc..

springtime mi tez sie podoba ta komodka i tj wynika z opisu nie tzreba skrecac.
roxana dobzre widzialam na fb ze Twoj synek gra juz w eurobizness?
dd1dd trzymam kciuki by bobas obrocil sie jak tzreba ..a tak pamietaj zjedz snikers i wal do gabinetu..
lece, bo wstyd taki nie robic nic ..
molise a jaka kupiliscie ta komodke,ja na razie sie wstrzymuje do zwrotu podatku.lubie miec jakas nadwyzke pzoa tym zorientuje sie czy ci co maja meble dla synka mieli byc os w ten desen co mnie interesuje choc mysle ze zwykle komody nie sa tak glebokie jak ta do przewijania.a biurko mi sie jednak przyda do celow papierkowych lub chocby do prasowania..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 09:23   #4842
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej
Cytat:
Napisane przez magdowe Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jakoś ostatnio nie mogę wbić sie w rozmowę.
Też męczy mnie straszliwa zgaga.Renni jem cały czas ale pomaga tylko na chwilę niestety.
Wczoraj znowu byłam w ciuszku i upolowałam pare perełek dla Tymka.
Już się powoli przyzwyczajam do tego że będe mieć synka. Nie wiedziałam ze jest tyle slicznych ciuszków dla chłopców
Mi też jakoś ciężko się wbić
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Chudzinki więcej przybierają także wiesz... A co lekarz mówi na taki przyrost wagi? Wiadomo,że łatwiej wypchnąć 3,5kg niż ponad 4 (w sumie to nie wyobrażam sobie jakie to musi być trudne).
Synka ur z wagą 3700 i nie było tak żle

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja boję się tego, że Mały będzie miał ponad 4 kg... Bo 3,5 to jest tak w sam raz Tak jak juz tu pisałam, jeśli do kolejnej wizyty Iguś przybierze więcej niż powinien, to będę pytała o ewentualne cc... Tzn zapytam jak duże musi być dziecko, żeby lekarz zlecił cc... Bo dla jednego 4kg dziecko będzie już za duże na sn, a dla drugiego nie koniecznie...
O to samo pytałam mojego lekarza, to mi odp, że kobiety normalnie rodzą dzieci ponad 4 kg, więc nie widzi problemu . Tak bo to nie on musi rodzić . Ja też najbardziej się boję, że dziecku mogło by się coś stać.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo jesteś

To tak nie działa... albo inaczej, nie musi tak działać. To, ze dziecko ma wymiary "do przodu" z terminem nie musi oznaczać wcześniejszego porodu, ale to, że idzie nie środkiem, a wyższym poziomem siatki centylowej
Żuk miał co najmniej tydzień więcej na usg, a urodził się po terminie... ale duży bo 57 cm i 3950
To samo powiedział mi lekarz. Jeżeli dziecko na usg wg wymiarów jest niby starsze o tydzień, dwa, to nie oznacza wcześniejszego porodu tylko to, że jedne rodzą się dzieci co ważą 3 kg i takie co ważą 5 kg.

dd1dd ja też myślę, że u Ciebie zostanie już ta dziewczynka

Roxana nie zazdroszczę zgagi, bo wiem jak to jest. Poprzednią ciążę męczyła mnie strasznie, a teraz wyjątkowo nie miałam ani razu.
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:25   #4843
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Cześć
Byliśmy wczoraj na pierwszych zakupach dla Młodego Niestety zdjęć nie zrobię, bo schowałam wszystko do pudła, które mąż wsunął pod łóżko. A żeby je wyjąć trzeba lekko podnieść łóżko. Ale kupiłam kilka bodów na 56 cm i 62 cm i spodenki. Oprócz tego w sobotę kupiliśmy w Ikei łóżeczko i komodę. I to tyle

Wracam do notatek...
Zazdroszczę zakupów , ja jestem zła bo z Adasiem na tym etapie ciazy mialam juz ala wyprawke a teraz mimo ze wiem ze mam duzo czasu to czuje sie z tym zle ze nie moge nic kupic . Ale jak tylko TŻet wyplate dostanie to lece do lumpka po typowo dziewczece ciuszki i powoli powoli zaczne wszystko kupowac to co mi brakuje

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
aa to tez słyszałam ale ze juz od 22 czy 23.. tyg .. ciekawe..
nom i niby na muzyke tez reaguja
Moja slyszy na pewno bo jak krzyknę to odrazu mi skacze w brzuchu

Caly czas z tylu glowy mam taka obawe ze moja corcia okaze sie byc synkiem , po pierwsze ja sie strasznie ciesze a po drugi wszyscy sa nastawieni na Zuzię , a moj tata to w ogole oszalal bo pierwsza wnuczke bedzie mial . Gin dlugo szukal jajek i powiedzial ze on tu chlopaka nie widzi ale podobno pomylki sie zdarzaja wiec caly czas niepwenosc jest
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:27   #4844
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mnie w nocy ból brzucha obudził
przez chwile myślałam że to przez sen boli.. ale na prawde bolało a raczej kłuło .. obrociłam sie na bok i przeszlo..
dziwne....
też dzisiaj tak miałam, na jednym boku masakrycznie mnie bolało pod żebrami-myślałam że nie zasnę... Ale przewróciłam się na drugi bok i jak ręką odjął

Dziewczyny, podpowiedzcie mi... Chcę zmienić swojego lekarza prowadzącego, jutro mam jeszcze u niej wizytę a w czwartek już u nowego lekarza. Iść na obie wizyty czy tą u 'prowadzącej' sobie darować?
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:29   #4845
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

dla niemowlaczkow podoba mi sie takie cos
http://allegro.pl/atb-meble-dzieciec...230037136.html
tylko jakby bylo w bieli i lozko sie rozkaldalo tak coby nadawalo sie dla 2-3latka..rozumiecie o co chodzi..taki tapczanik zeby mozna bylo zrobic..to bym sie pokusila...byloby na dluzej do tych 5lat bo te regaliki wygladaja na pojemne i szafa tez.
i to fajne http://allegro.pl/meble-dla-dzieci-m...227609250.html
to by pasowalo do naszego czaru prowansji
chyba ze kupie sama komodke do naszej sypialni, a potem jakis fajny zestawik dla dziewczynki jak podrosnie..nie wiem juz..

Edytowane przez beatrix28
Czas edycji: 2015-04-14 o 09:32
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:30   #4846
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Niespodziewajka25 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zakupów , ja jestem zła bo z Adasiem na tym etapie ciazy mialam juz ala wyprawke a teraz mimo ze wiem ze mam duzo czasu to czuje sie z tym zle ze nie moge nic kupic . Ale jak tylko TŻet wyplate dostanie to lece do lumpka po typowo dziewczece ciuszki i powoli powoli zaczne wszystko kupowac to co mi brakuje



Moja slyszy na pewno bo jak krzyknę to odrazu mi skacze w brzuchu

Caly czas z tylu glowy mam taka obawe ze moja corcia okaze sie byc synkiem , po pierwsze ja sie strasznie ciesze a po drugi wszyscy sa nastawieni na Zuzię , a moj tata to w ogole oszalal bo pierwsza wnuczke bedzie mial . Gin dlugo szukal jajek i powiedzial ze on tu chlopaka nie widzi ale podobno pomylki sie zdarzaja wiec caly czas niepwenosc jest
mam to samo... oby Nadia nie byla jednak Nathanielem...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:31   #4847
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziękuję moje Kochane za wszystkie kciuki

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Potwierdzam - NIE DA SIĘ Ja od piątku miałam sobie odmawiać i przez weekend było nawet spoko, ale wczoraj już nie wytrzymałam Tzn nie jem tyle ile jeszcze potrafiłam zjeść w zeszłym tyg, ale coś kupić musiałam No i zastąpiłam wszelakie czekoladowe cudeńka zwykłymi maślanymi herbatnikami, więc trochę czuję się rozgrzeszona
no ale widzisz coś tam troszkę mniej jesz czyli jesteś na dobrej drodze
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Swoją drogą jaki ja miałam dzisiaj sen! aż normalnie wstałam z poczuciem winy względem TZ (bo jego w tym śnie nie było ). Jakieś seksowanie mnie dziś nawiedzało.

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Wy tez macie dzisiaj lenia? Ja juz dwa razy jadlam i leze, czuje jakas niemoc... Az zaczynam byc zla... :'(
Mam mega lenia poszłam do wanny i nie miałam siły się wziąć za siebie ciśnienie chyba spadło...
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
oo wlasnie powodzenia na wizycie a tam na pewno sie dowiesz..
a czemu nie lupisz panow ginekologów.. ja nie lubie pań gin..
mam uraz do panów moja pierwsza wizyta u ginekologa była u faceta i był tak niedelikatny,że myślałam, że mu kopa zawalę..i tak już mi zostało
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:31   #4848
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Sugar, nie to ze zdygalam tylko jakos sie glodna zabardzo czulam ;-) stwierdzilam ze nie dam rady tak wytrzymac :-P a glukoza juz kupiona, cytryna przygotowana ;-) wiec teraz tylko mobilizacji trzeba i wytrwalosci ;-) A co do rak tatusia... Niezastapione ;-) a ja pracuje popoludniami, jezdze na swietlice na male wioski i tam przychodza dzieci i mam dwie swietlice ze sa dzieci w wieku przedszkolnym, ale co najsmieszniejsze to wlasnie chlopcy sa bardziej zainteresowani i ciekawi ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:32   #4849
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A co do braku taktu, to jak byłam po chleb rano to sprzedawczyni zapytała czy planowałam tą ciążę Nie no trzymajcie mnie....

Niespodziewajka jesczze zdążysz wszystko kupić

Moja niunia nie wiem czemu, ale zawsze jak fika i przyłożę rękę do brzucha, to przestaje i dopiero jak zdejmę dłoń to znowu zaczyna się ruszać Chyba mnie nie lubi
__________________
Synek
Córa

Edytowane przez fiona27
Czas edycji: 2015-04-14 o 09:33
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 09:33   #4850
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Beatrix tak, junior gra w ta gre a co ? swoja droga mega polecam te monopoly junior, uproszczona wersja a zabawy przy tym tak samo zgadnij kto

Ja wróciłam ze sklepu, rosol pyka, drugie danie gotowe, chałupa posprzątana... Dopiero śniadanie zjadłam bo nie miałam wczesniej najmniejszej ochoty na jedzenie... No i siadam, miałam prace pisac ale dzisiaj odpuszcze, nie mam weny

A tak w ogole to wlasnie widze, ze sie nam zbliża magiczne 5.000, zakładać kolejny czy ktoś przejmuje pałeczkę ?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:36   #4851
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A ja zas mam nerwa, ze za niedługo musze zmienić ginekologa na kobietę... A wlasnie kobiet nie znoszę... tak mi żal bo tak chciałam, zeby ten mój lekarz prowadził mi do konca ciąże

To Ty sie nie nastawiaj a ja bede po cichu dmuchać w kciuki za poznanie płci malucha !!

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------



Ojej to tak potrafisz wrócić do lozka i spac dalej? Zazdroszczę !! Bo tez tak chce
Ja juz bym nie mogła, tzn mój głupi charakter by mi z tylu głowy krzyczał, ze jest tyle do zrobienia chociaz na początku ciazy byłam tak słaba, ze nawet głos w głowie ze mna nie wygrywał
Tak potrafię a nawet czuję potrzebę, bo jak nie pójde spać rano to będę musiała iść po południu, więc wole rano. A jak nie dośpie to chodze zmierzła
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:39   #4852
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

[QUOTE=fiona27;51032145]A co do braku taktu, to jak byłam po chleb rano to sprzedawczyni zapytała czy planowałam tą ciążę Nie no trzymajcie mnie....

omg skad tacy ludzie się biorą.


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Beatrix tak, junior gra w ta gre a co ? swoja droga mega polecam te monopoly junior, uproszczona wersja a zabawy przy tym tak samo zgadnij kto

Ja wróciłam ze sklepu, rosol pyka, drugie danie gotowe, chałupa posprzątana... Dopiero śniadanie zjadłam bo nie miałam wczesniej najmniejszej ochoty na jedzenie... No i siadam, miałam prace pisac ale dzisiaj odpuszcze, nie mam weny

A tak w ogole to wlasnie widze, ze sie nam zbliża magiczne 5.000, zakładać kolejny czy ktoś przejmuje pałeczkę ?
ja jestem za tym żebyś zakładała kolejny.
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:39   #4853
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
dla niemowlaczkow podoba mi sie takie cos
http://allegro.pl/atb-meble-dzieciec...230037136.html
tylko jakby bylo w bieli i lozko sie rozkaldalo tak coby nadawalo sie dla 2-3latka..rozumiecie o co chodzi..taki tapczanik zeby mozna bylo zrobic..to bym sie pokusila...byloby na dluzej do tych 5lat bo te regaliki wygladaja na pojemne i szafa tez.
i to fajne http://allegro.pl/meble-dla-dzieci-m...227609250.html
to by pasowalo do naszego czaru prowansji
chyba ze kupie sama komodke do naszej sypialni, a potem jakis fajny zestawik dla dziewczynki jak podrosnie..nie wiem juz..
nom tez o czyms takim myslalam komoda z komplecie z szafeczką i łóżkiem wlasnie 2w1 ale to jak bedziemy sie wyprowadzac wtedy kupie i kupie szafke dużą żeby dla obu dzieciaczkow ciuszki tam weszły takie zestawy widzialam juz po 300 euro nie są az tak drogie a na lata wystarczą

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
też dzisiaj tak miałam, na jednym boku masakrycznie mnie bolało pod żebrami-myślałam że nie zasnę... Ale przewróciłam się na drugi bok i jak ręką odjął

Dziewczyny, podpowiedzcie mi... Chcę zmienić swojego lekarza prowadzącego, jutro mam jeszcze u niej wizytę a w czwartek już u nowego lekarza. Iść na obie wizyty czy tą u 'prowadzącej' sobie darować?
idz tylko do tej nowej lekarki

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Dziękuję moje Kochane za wszystkie kciuki


no ale widzisz coś tam troszkę mniej jesz czyli jesteś na dobrej drodze



Mam mega lenia poszłam do wanny i nie miałam siły się wziąć za siebie ciśnienie chyba spadło...

mam uraz do panów moja pierwsza wizyta u ginekologa była u faceta i był tak niedelikatny,że myślałam, że mu kopa zawalę..i tak już mi zostało
aa to ja mam dla pań uraz jak nie jakaś debilka co jest niedelikatna i niemila wrrr to jakas taka niedoswiadczona po studiach prosto i nie chciala nawet pomagac ani nic opowiadac zero dodatkowych badan nic..
Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Sugar, nie to ze zdygalam tylko jakos sie glodna zabardzo czulam ;-) stwierdzilam ze nie dam rady tak wytrzymac :-P a glukoza juz kupiona, cytryna przygotowana ;-) wiec teraz tylko mobilizacji trzeba i wytrwalosci ;-) A co do rak tatusia... Niezastapione ;-) a ja pracuje popoludniami, jezdze na swietlice na male wioski i tam przychodza dzieci i mam dwie swietlice ze sa dzieci w wieku przedszkolnym, ale co najsmieszniejsze to wlasnie chlopcy sa bardziej zainteresowani i ciekawi ;-)
aaa wlasnie u mnie jest ten strach o to ja z glodu rano to prawie wymiotuje nieraz a co dopiero na glodniaka isc na badanie i pic te slodkie .. afuu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:41   #4854
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
molise a jaka kupiliscie ta komodke,ja na razie sie wstrzymuje do zwrotu podatku.lubie miec jakas nadwyzke pzoa tym zorientuje sie czy ci co maja meble dla synka mieli byc os w ten desen co mnie interesuje choc mysle ze zwykle komody nie sa tak glebokie jak ta do przewijania.a biurko mi sie jednak przyda do celow papierkowych lub chocby do prasowania..
My nie mieliśmy za dużego wyboru... Komodę możemy zmieścić tylko "w nogach" łóżka. Wybraliśmy tę: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89021136/
Tż jeszcze na górę przykręci mi blat wymiarów przewijaka, żeby było stabilniejsze. Niestety nie mamy za wiele miejsca, więc wyboru w meblach prawie żadnego. Ale ta szafka przyda nam się później, chcemy mieć w domu jedno pomieszczenie tzw gabinet. Więc będzie jak znalazł
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:43   #4855
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej ho mało mnie bo tż od niedzieli ma wolne i dopiero jutro do pracy idzie i korzystamy z czasu spędzonego razem ale dziś jak mały zaśnie to was poczytam choć w sumie jestem na bieżąco bo zaglądam codziennie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:47   #4856
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

MMs-- o jak słodko....i co pokazałaś mu usg zdjecie?czy brzuch? hihi
do mnie podeszła mojej szwagierki córa (ma 6 lat) i mówi.. " a moja mama miała niedawno też dzidzie w brzuchu.." " ale miała 2 dzidziusie i wiieeelki brzuch.." " a potem dzieci wyszły z brzucha w szpitalu... twoje kiedy wyjdzie?" urocze
Odsłoniłam brzuch na co on stwierdził "ee nie widać" Ale jak byłam ok 12 tc i wysłałam zdj usg mojej siostrze przez mms-a, to jak mu pokazała stwierdził "o myszka Miki"

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość


O to samo pytałam mojego lekarza, to mi odp, że kobiety normalnie rodzą dzieci ponad 4 kg, więc nie widzi problemu . Tak bo to nie on musi rodzić . Ja też najbardziej się boję, że dziecku mogło by się coś stać.
Ja właśnie nie wiem jakie podejście ma moja gin... Dlatego zapytam. Ja bardzo chciałabym urodzić naturalnie, ale jesli Mały będzie miał ponad 4 kg, to będę się zwyczajnie bała...


Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość

no ale widzisz coś tam troszkę mniej jesz czyli jesteś na dobrej drodze
Nie no jem zdecydowanie mniej ale całkiem ich nie wykluczyłam
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:50   #4857
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Tak potrafię a nawet czuję potrzebę, bo jak nie pójde spać rano to będę musiała iść po południu, więc wole rano. A jak nie dośpie to chodze zmierzła

A to nieeeee lepiej jak masz byc zmierzla i nam marudzić to spij i do popołudnia hihi

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Hej ho mało mnie bo tż od niedzieli ma wolne i dopiero jutro do pracy idzie i korzystamy z czasu spędzonego razem ale dziś jak mały zaśnie to was poczytam choć w sumie jestem na bieżąco bo zaglądam codziennie

Ale czekaj, podobno jak Bartus spi a TŻ jest w domu to Wy inaczej spędzacie czas wiec nie ściemy mi tu, ze bedziesz nadrabiać nas tu
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:53   #4858
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Odsłoniłam brzuch na co on stwierdził "ee nie widać" Ale jak byłam ok 12 tc i wysłałam zdj usg mojej siostrze przez mms-a, to jak mu pokazała stwierdził "o myszka Miki"



Ja właśnie nie wiem jakie podejście ma moja gin... Dlatego zapytam. Ja bardzo chciałabym urodzić naturalnie, ale jesli Mały będzie miał ponad 4 kg, to będę się zwyczajnie bała...




Nie no jem zdecydowanie mniej ale całkiem ich nie wykluczyłam
hahah jak ja pokazalam kuzynom od mojego marcelka fotki usg to pytali co to za dziwna rzecz tam jest moj maz tez nie wiedzial do konca czy to przypomina dziecko alwe to bylo kolo 14 tc
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:57   #4859
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
A co do braku taktu, to jak byłam po chleb rano to sprzedawczyni zapytała czy planowałam tą ciążę Nie no trzymajcie mnie....

Moja niunia nie wiem czemu, ale zawsze jak fika i przyłożę rękę do brzucha, to przestaje i dopiero jak zdejmę dłoń to znowu zaczyna się ruszać Chyba mnie nie lubi
masakra, co za baba...
Kochana nie przejmuj się u mnie jest to samo jeszcze niekiedy każę mężowi dać rękę niech sobie poczuje a tu cisza
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wlasnie widze, ze sie nam zbliża magiczne 5.000, zakładać kolejny czy ktoś przejmuje pałeczkę ?
ja jestem za Tobą jeśli nadal chcesz
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 09:58   #4860
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej Ja dzis wstalam i na pelnych obrotach zabralam sie za ogarnianie Czekam na kuriera z przesyleczka (oczywiscie ciuszki dla Malej ), pozniej spadam do tego fryzjera w koncu, bo jak dzis nie pojde to juz chyba nigdy mi sie to nie uda

Fiona, zszokowalo mnie to pytanie, chyba bym babie cos powiedziala niemilego... no sa chyba jakies granice.

W ogole strasznie mnie denerwuja niedyskretne pytania rodziny o zarobki i inne typu "ile zaplaciliscie za samochod"... Szlag mnie trafia, bo ja nikomu do portfela nie zagladam, niech kazdy swojego nosa pilnuje. Ech

Ja blizej tp mam zamiar poprosic lekarza zeby zmierzyl Mala i oszacowal wage. Jak bedzie duza to chce cc. A jak bedzie taka do 3500 i glowka w dol, wszystko bedzie okej, nie bedzie okrecona pepowina to sprobuje sn. Tam sobie wymyslilam
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.