Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 00:18   #4831
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
ozzzz, kurde...
Pamietam Twoja historie dokladnie. Faceci sa naprawde przewidywalni do bolu Werter sie znalazl jeden, cierpiacy na bol istnienia

dobrze, ze odkrylas to w koncu, bo nie wiadomo jak dlugo on by tak ciagnal...

Jestem naprawdę załamana , bo to dopiero do mnie dochodzi , Stalo sie to z 3 godziny temu . A ja pewnie nadal bede czekac . . . Tyle mi obiecywal . Co mu szkodzilo powiedziec prawde ? A nie jeszcze mi plakac w ramie .
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 00:39   #4832
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę załamana , bo to dopiero do mnie dochodzi , Stalo sie to z 3 godziny temu . A ja pewnie nadal bede czekac . . . Tyle mi obiecywal . Co mu szkodzilo powiedziec prawde ? A nie jeszcze mi plakac w ramie .
brak odwagi, albo wyrachowanie... Ciezko stwierdzic. On juz wie, ze Ty wiesz... odezwal sie jakos, tlumaczyc sie chociaz probowal?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 00:50   #4833
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
brak odwagi, albo wyrachowanie... Ciezko stwierdzic. On juz wie, ze Ty wiesz... odezwal sie jakos, tlumaczyc sie chociaz probowal?
Nic a nic . Napisalam mu ostatniego smsa " Biedny . . . Myslales ze sie nie wyda a tu psikus . Facet 20 lat a nie umiales sie zachowac jak nalezy . Pozdrawiam ! " Pewnie nawet nie wie co ma teraz powiedziec . Czytam rozmowy z nim , ogladam zdjecia . . . Okropna jestem
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 01:11   #4834
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Nic a nic . Napisalam mu ostatniego smsa " Biedny . . . Myslales ze sie nie wyda a tu psikus . Facet 20 lat a nie umiales sie zachowac jak nalezy . Pozdrawiam ! " Pewnie nawet nie wie co ma teraz powiedziec . Czytam rozmowy z nim , ogladam zdjecia . . . Okropna jestem
moze dalej mysli nad tym jak tu dalej posciemniac... ale widzisz, intuicja Ci nie klamala, czulas, ze cos jest nie tak... warto jednak sluchac samej siebie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 01:24   #4835
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
moze dalej mysli nad tym jak tu dalej posciemniac... ale widzisz, intuicja Ci nie klamala, czulas, ze cos jest nie tak... warto jednak sluchac samej siebie

I dlatego boje sie , ze znowu bym mu ulegla , bo dla mnie byl to ideal faceta , mial wszystko takie o czym marzylam . Niestety juz teraz wiem , ze sie nie pozbieram . Poznal moich rodzicow , snuł plany a tu nagle bum , nie wiem co mu strzelilo do glowy . Chyba to , ze wie , ze jest cholernie przystojny , ale to nie wszystko . Boje sie kazdej samotnej nocy . Codziennie biore tabletki nasenne , ktore i tak niewiele mi daja . . .
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 07:02   #4836
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Właśnie dostałam od niego bardzo wymownego sms-a : " O co Ci chodzi ? "
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:27   #4837
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam od niego bardzo wymownego sms-a : " O co Ci chodzi ? "
ehh.. smieszny;/
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 09:38   #4838
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Kolejne :
1:
" Wiesz co ? Jesli zamierzasz oadzac mnie nie widzac czy ja jestem w srodku , to gratuluje inteligencji . . . "

2:
" Wiec gratuluje Ci inteligencji , to Ty jezdzilas za moim bratem pol nocy ? Az sie w****il i pojechal odstawic kobiete do Zambrowa . Heh . . . Nie nom za***ista jestes "

3:
" Ku**a ogarnij sie ! Mialam rozaniec , byla u mnie cala rodzina , brat wzial moje auto, rozwozil rodzine itd. Nie mam zamiaru juz nigdy wiecej sie Tobie tlumacyzc , zapomnij . . . "

4:
" Nie mamy o czym juz gadac , nienawidze gdy ktos stara sie mnie kontrolowac , a tym bardziej wystawia pochopne wnioski na moj temat , mam naprawde wazniejsze problemy na glowie niz wyklocanie sie i udowadanianie Tobie jak jest naprawde , zyj dalej w blogiej nieswiadomosci jak jest , sama tego chcialas wiec masz . . . "
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:24   #4839
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Oficjalnie juz tu dolaczam !
Pamietacie moja " historie " ?
Otóz , ów " dżentelmen " przyjechal do mnie przedwczoraj z płaczem , że zmarła mu babcia i że ma problemy w pracy . Mówię ok rozumiem . Napisał następnego dnia co tam jak tam . Dzisiaj już cisza .
Siedziałam w domu zapłakana , więc mój przyjaciel ( ma oczywiscie dziewczyne ) przyjechal po mnie , zebym sama nie siedziala i sie nie dolowala .
Jedziemy po miescie , nagle widze samochod Pana P. Dre sie zeby za nim jechal . Patrze a obok siedzi blond lala ( chyba lubi blondynki ) .
Jezdzilismy tak za nim i mial taka sama trase co ze mna na 1 randce heh . . .
Napisałam mu smsa ze fajna laska , zorientowal sie ze to ja i wyjechal az poza miasto .
Ale przeciez on niby siedzi w domu i ciagle spi bo ma dola .
Chcial na dwa fronty , ale mu nie wyszło .
Jego siostra mieszka u mnie w klatce , przyjezdza do niej prawie codziennie , wiec nie radze zeby trafił na mnie a tym bardziej na moja mame heh .

nie chce byc nie miła, ale pisałam Ci co to może być i teraz mogłabym powiedzieć : "a nie mówiłam".
Przykro mi, ze tak się stało.

U mnie tez nie jest przyjemnie. Stało się. Straciłam go na zawsze. Bez możliwości odezwania się. On poznał kogoś. Zdecydował. Nie dał szansy,tej której tak bardzo chciałam. Nie jestem złą na niego, jestem zła na siebie, że nic nie zrobiłam zeby było dobrze. Jedyne co czuję to ogromny ból i pustkę. I cholerną nadzieję, że wróci.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:59   #4840
Elfik87
Przyczajenie
 
Avatar Elfik87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 17
GG do Elfik87
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

jakoś ostatnio nie umiem przestać myśleć o eks.... nie mam z kim o tym porozmawiać ;[ spotykamy sie co pewien czas.... jest miło całuski i takie tam a potem on sie nie odzywa przez klika dni;( jakby miał miał zaburzoną osobowość raz czuły kochany mówi ze kocha ze chce być ze mną ale boi sie wrócić a raz obojętny.... nie podał powodu rozstania, ale wiem ze jak był jeszcze ze mną spotykał sie z innymi;( nie zdradził mnie nigdy ale umawiał sie na kawkę, na gg pisał jaka to jestem zła bo nie potrafię sprzątać gotować... mieszkaliśmy razem.... najgorsze jest to, ze ja nie widziałam ze on sie oddala, ze sie zmienił... dopiero teraz 3 miesiące od rozstania, widzę ze to trwało już jakiś czas to nasze wzajemne mijanie sie. Nie wiem co mam zrobić, utrzymuje kontakt z jego rodziną, jestem ciocią dla jego bratanic... boje się ze on sie mną bawi jak mu nudno to sie ze na spotyka a jak koleżanka ( z która poszedł na wesele jak był ze mną, oszukał mnie bo biedna (modelka) nie miała z kim pójść) mu napisze to jada razem na imprezy... straszne sie boje nie chce znów dać sie wykorzystać...
Elfik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 11:27   #4841
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
nie chce byc nie miła, ale pisałam Ci co to może być i teraz mogłabym powiedzieć : "a nie mówiłam".
Przykro mi, ze tak się stało.

U mnie tez nie jest przyjemnie. Stało się. Straciłam go na zawsze. Bez możliwości odezwania się. On poznał kogoś. Zdecydował. Nie dał szansy,tej której tak bardzo chciałam. Nie jestem złą na niego, jestem zła na siebie, że nic nie zrobiłam zeby było dobrze. Jedyne co czuję to ogromny ból i pustkę. I cholerną nadzieję, że wróci.
Najgorsze jest to , że ja byłam wczoiraj w takim amoku , że nie patrzyłam się kto siedział za kierownicą tylko kto jako pasażer . . . I teraz mam watpliwości . Ciągle siedze , myślę , czekam . . .
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 11:58   #4842
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

ja mam taki straszny dół, że nawet nie potrafię powiedzieć pokrzepiających słów N47aLQS...

kolejna nieprzespana noc, nie daję rady...
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 11:59   #4843
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Witam was Kochane

Dziś rozmawiałam z mamą i doszłam do wniosku, że gdybym nie była taką jedzą mój Ex nie robiłby boków. Może byłby inny.... i to wszystko moja wina jednym słowem. I chociaż teraz jestem szczęśliwa zadręczam się, że z mojej winy rozpadł się związek. A ja głupia ślub z tym człowiekiem planowałam i domek z ogrodem. Teraz jestem ostrożniejsza... nie planuję nic, żyję chwilą.
i mówię sobie- jest to jest, nie ma to nie ma.
A prawda jest taka, że zakochałam się w człowieku z którym obecnie jestem po miesiącu znajomości. Popełniam ten sam błąd? sama nie wiem
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 11:59   #4844
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

zobacz co ci napisał. Jesli by to naprawde był brat nie "rzucał" by się tak tylko spokojnie wytłumaczył a on jak bałwan zaczął ku... rzucac.

Wiem jak to jest, nie chce Ci nic wmawiać ale uważaj.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 12:19   #4845
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Eh... widzę że znowu poziom optymizmu nam spadł:/ Kochane moje dziewczątka

Ja byłam wczoraj z adoratorem... spacer, potem dużo drinków... rozmów... Powiedział że kocha, że tęsknił... A ja siedziałam, kiwałam głową i powtarzałam że nic od niego nie chce, po czym się całowaliśmy, ja znowu rzucałam wywód o tym jak to bardzo chcę zachować dystans i że to tylko koleżeństwo... i znowu sie całowalismy...bardzo namiętnie... :p Wiem, jestem głupia
Mam wrażenie że on mnie traktuje jak laleczkę... jak obiekt seksualny który nie pozwala mu usiedziec na miejscu, jak rozrywkę... ale nie jak partnera... Mówi mi że jestem słodka itp... A ja wcale nie jestem słodka. Matko, żebym ja się znowu w coś idiotycznego nie wkopała:/
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 12:28   #4846
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Eh... widzę że znowu poziom optymizmu nam spadł:/ Kochane moje dziewczątka

Ja byłam wczoraj z adoratorem... spacer, potem dużo drinków... rozmów... Powiedział że kocha, że tęsknił... A ja siedziałam, kiwałam głową i powtarzałam że nic od niego nie chce, po czym się całowaliśmy, ja znowu rzucałam wywód o tym jak to bardzo chcę zachować dystans i że to tylko koleżeństwo... i znowu sie całowalismy...bardzo namiętnie... :p Wiem, jestem głupia
Mam wrażenie że on mnie traktuje jak laleczkę... jak obiekt seksualny który nie pozwala mu usiedziec na miejscu, jak rozrywkę... ale nie jak partnera... Mówi mi że jestem słodka itp... A ja wcale nie jestem słodka. Matko, żebym ja się znowu w coś idiotycznego nie wkopała:/

Oj Kobito, Kobito!! Proszę się opamiętać! Otwórz oczy kochana! Nie pakuj się w to
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 12:36   #4847
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Zielona takim klinem to sobie więcej krzywdy niż pożytku możesz wyrządzić...


a ja sobie chyba coraz bardziej zdaję sprawę, że to nie może się w miarę pozytywnie zakończyć, już o ciągu dalszym nie mówiąc. I boję się tego, że odwrócimy głowy, gdy się przypadkiem spotkamy. Nie śpię, nie jem, nie uczę się, tylko ciągle zwinięta w kłębek na łóżku. Nienawidzę tego, że tak bardzo potrafię przywiązywać się do ludzi, których tracę. Myślałam, że będzie lepiej. Jest coraz gorzej.
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!

Edytowane przez luciolla
Czas edycji: 2009-01-10 o 12:39
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:00   #4848
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

o kurde.... czytalam i nadrabialam zaleglosci jak bylam na stronie 159 czy poczatku160 to mialam nadzieje napisac ze fajnie tu bo wreszcie powiewa optymizmem kazda cos robi ze swoim zyciem i w ogole no ale doczytalam do konca i....juz nie jest tak optymistycznie.
N47LQS wspolczuje i jakos mi sie nie chce wierzyc w takie durne wytlumaczenie poza tym skoro nie jest winny to po chol****cie atakuje przeciez moze na spokojnie wszystko wytlumaczyc, ale najlepsza obrona jest atak......i co odrazu wiedzial o co chodzi sorry z twojego smsa nie wszystko wynikalo jakby co to pierwszy sms na moja durna logike powinien byc od reki z pytaniem ale o co chodzi a nie dzien przerwy i dopiero reakcja i to odrazu tzw. odwracanie kota ogonem i atakowanie ciebie.
Zielona: jestes bardzo inteligentna kobietka i dasz sobie rade poza tym pamietaj ze ty za czyjes uczucia wobec siebie nie odpowiadasz
Shine: to pewnie chwilowy kryzys i przejdzie, a w ogole odezwa do wszystkich: NIE SZUKAJCIE WINY W SOBIE ZACZNIJCIE MYSLEC PO MESKU CZYLI: TO JA JESTEM NAJLEPSZYM CO MOGLO WASZYCH EX SPOTKAC jest gdzies tak icytat dokladnie nie pamietam ale brzmi mniej wiecej tak: jesli mezczyzna uwaza ze kobieta jest najlepsza na swiecie i zasluguje na to co najlepsze daje jej siebie, dziewczeta pora zaczac tak myslec o sobie, ja obecnie ucze sie takiego zdrowego egoizmu

u mnie wszystko jakos leci powoli raz lepiej raz gorzej ale staram sie podejscie typu ok ja ci tak zle i nie pasuje to droga wolna mozesz odejsc i....o dziwo nie odchodzi a jest wprost przeciwnie im mniej ja zabiegam i staram sie tym on jest milszy i bardziej zaangazowanyoczywiscie nie mowie o przeginaniu ale wlasnie taki dystans droga wolna chyab troche przeraza i okazuje sie nagle ze agatka juz nie jest az tak pewnym punktem w jego zyciu, no pewnie dodatkowo na swiadomosc dziala fakt ze przez pol roku zylam bez niego i dawalam sobie rade...
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:05   #4849
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Eh... widzę że znowu poziom optymizmu nam spadł:/ Kochane moje dziewczątka

Ja byłam wczoraj z adoratorem... spacer, potem dużo drinków... rozmów... Powiedział że kocha, że tęsknił...
tak raczej nie mówiłby ktoś kto traktuje Ciebie jak laleczkę a z drugiej strony chcesz zachowac dystans i tylko się kolegowac, a piszesz (zrozumiałam że trochę z żalem) że facet nie traktuje Ciebie jak partnera...to ja już się pogubiłam albo nie czytam między wierszami widac że on jest chętny, a Ty?

A z pozytywnych rzeczy...kładę się spac, bo mój adorator dopiero w środku nocy odprowadził mnie do domu a później zabieram się za nową lekturę pt. "Po co mi ten facet?" może ich w końcu zrozumiem.
A za wszystkie smutasy trzymam kciuki, bo wiem że jesteście dopiero na początku drogi, którą niejedna z nas już ma za sobą. głowa do góry dziewuszki, nawet jak nie wierzycie że będzie lepiej to ja Wam mówię BĘDZIE!!!!

Edytowane przez irish_dancer
Czas edycji: 2009-01-10 o 13:22
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 13:53   #4850
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
o kurde.... czytalam i nadrabialam zaleglosci jak bylam na stronie 159 czy poczatku160 to mialam nadzieje napisac ze fajnie tu bo wreszcie powiewa optymizmem kazda cos robi ze swoim zyciem i w ogole no ale doczytalam do konca i....juz nie jest tak optymistycznie.
N47LQS wspolczuje i jakos mi sie nie chce wierzyc w takie durne wytlumaczenie poza tym skoro nie jest winny to po chol****cie atakuje przeciez moze na spokojnie wszystko wytlumaczyc, ale najlepsza obrona jest atak......i co odrazu wiedzial o co chodzi sorry z twojego smsa nie wszystko wynikalo jakby co to pierwszy sms na moja durna logike powinien byc od reki z pytaniem ale o co chodzi a nie dzien przerwy i dopiero reakcja i to odrazu tzw. odwracanie kota ogonem i atakowanie ciebie.

Też o tym pomyslalam , fakt faktem ze napisalam tego sms-a o polnocy . I tak moja kobieca intuicja niestety mowi mi " To byl on " A smierc jego babci , ktora tak przezywa stala sie usprawiedliwieniem na wszystko phi
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:11   #4851
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

N47aLQS,

nie wierze w jego tlumaczenia. On od razu bez zdziwienia, wie o co chodzi i zaczyna Cie atakowac tak agresywnie. Gdyby byl niewinny to by inaczej zareagowal
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:17   #4852
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
N47aLQS,

nie wierze w jego tlumaczenia. On od razu bez zdziwienia, wie o co chodzi i zaczyna Cie atakowac tak agresywnie. Gdyby byl niewinny to by inaczej zareagowal

też tak mysle.
Zawsze jesli się ma racje a ta druga osoba chce to ukryć reaguje nerwami.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:20   #4853
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez irish_dancer Pokaż wiadomość
tak raczej nie mówiłby ktoś kto traktuje Ciebie jak laleczkę a z drugiej strony chcesz zachowac dystans i tylko się kolegowac, a piszesz (zrozumiałam że trochę z żalem) że facet nie traktuje Ciebie jak partnera...to ja już się pogubiłam albo nie czytam między wierszami widac że on jest chętny, a Ty?
Faktycznie zamotałam, chodzi mi o to że traktuje mnie jak takie małe zjawisko, a nie jak normalnego człowieka. Przyznam szczerze że sama nie do końca wiem czego chcę, bo ciągnie mnie do niego niemiłosiernie,ale z drugiej strony chyba nie chcę się wiązać:/ aaaa ide zniknąć w szafie.
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:38   #4854
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

to korzystaj z chwili przeciez nie wszystko od razu musi byc do konca okreslone zdefiniowane. CARPE DIEM
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:33   #4855
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Słońca Wy moje, byłam na "randce" z tym "nowym"
Znaczy... typowa randka to nie była, bo wzięłam ze sobą koleżanką i sobie siedzieliśmy w trojkę, ale potem odprowadzał mnie do domu, więc trochę czasu "sam na sam" było. Trzymał mnie za rękę, a na pożegnanie przytulił. Miło było się w niego wtulić
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 17:18   #4856
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Słońca Wy moje, byłam na "randce" z tym "nowym"
Znaczy... typowa randka to nie była, bo wzięłam ze sobą koleżanką i sobie siedzieliśmy w trojkę, ale potem odprowadzał mnie do domu, więc trochę czasu "sam na sam" było. Trzymał mnie za rękę, a na pożegnanie przytulił. Miło było się w niego wtulić

Ooo słodko
Zazdroszczę.
Ja znowu zaliczyłam dziś kłótnię.
Najpierw pisze jak to mu strasznie zależy,a potem odkreca kota ogonem i mi wmawia że to wszystko to moja wina
Mam już dość
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:47   #4857
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

a ja się wczoraj z byłym spotkałam... I chyba mętlik w mojej głowie się większy przez to zrobił, bo ja już sama nie wiem, czego chcę... Było tak.. normalnie, jak dawniej. Cholera, to jednak strasznie trudne.

Gosiuch, oby tak dalej

Zielona, daj sobie trochę czasu, kto powiedział, że od razu musisz być pewna, czy to właściwy facet, poczekaj, co z tego wyniknie
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:58   #4858
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Znowu zaczynam siebie obwiniać. Za dużo o nim myślę. Czy to się kiedyś skończy?

I przyznam się: każdego dnia mam nadzieję, że on jednak się odezwie... Głupia, naiwna ja....
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:19   #4859
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Znowu zaczynam siebie obwiniać. Za dużo o nim myślę. Czy to się kiedyś skończy?

I przyznam się: każdego dnia mam nadzieję, że on jednak się odezwie... Głupia, naiwna ja....
Nie jesteś sama . Ja też ciągle czekam i dobija mnie myśl , że on cały czas siedzi w domu na tych swoich forach , bo dopiero teraz do mnie dochodzi , że może jednak się pomyliłam , nawet nie spojrzałam kto siedział za kierownicą . W końcu by sie tak nie tłumaczył skoro i tak nie jesteśmy razem . Czasami myślę , że my kobiety jesteśmy naprawdę naiwne , ale faceci mają naprawdę dziwną konstrukcje . . .
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !




Edytowane przez N47aLQS
Czas edycji: 2009-01-11 o 12:20 Powód: pomyłka
N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:32   #4860
lala124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

lecze sie juz 4 miesiace:/
lala124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.