Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 21:40   #4831
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

A kysz kolki dzidzia a kyyyszzzzzz!!!!!!
Tego Kochane unikniemy!!! (OBY ;/)
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:52   #4832
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Keks, miod i nawet pomaranczowa? to takie cuda istnieja??? WOW....w tymze oto momencie zaskoczylas mnie....pozytywnie bo ja moglabym zyc tylko i wylacznie na kaszkach i sloikowych gerberkach ....

Powiem Wam, ze jakies 3 lata temu mialam taki okres ze przez kilka miesiecy nie tknelam jedzenia...tylko i wylacznie sloiki Gerbera... od obiadkow po deserki...nie mam pojecia skad to sie wzielo...samo przyszlo i samo poszlo...zrobilam sobie pozniej wyniki, i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku....chociaz wydawalo sie tak drastyczne, same papki.
He he .. no dobra Ty masz tam taniego fisher prica .. jak coś dobijemy targu wyśle Ci wagon kaszek a Ty mi fajna zabawke he he pomarańczowa jest dobra i jeszcze taka 5 owoców też superowa , keks i miód to niemieckie nestle alette które mi mąż targa z niemiec

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ja oliwke zakupilam bubchena nie klei sie i nie jest mega tlusta ale bede ja uzywala tylko do masazu podczas kolek dzidzia
Jak zrobisz pokrowce dawaj fotaski a może na lato uszyj coś z siateczki ala moskitiera na fotelik i na tym imie kolorami ? fajne by było a na lato by się mogło przydac he he ..

A wypluj te słowa ... ttffuuuuu ttfffuuuu obys nigdy jej nie użyła nawet kropli do tego celu na kolki dobry sab simplex niemiecki . bo bardziej stężony niż nasze leki , poprzednio miałam kupiony na wszelki wypadek i się nie przydał ani razu z ulgą oddałam butelkę potrzebującej kolezance

ide kimać .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:56   #4833
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

no wlasnie slyszalam ze te kropelki sa najlepsze...tylko kurcze u nas niedostepne...jedynie niemcy.....i to paranoja bo u nich bez recepty mozna je nabyc....
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:17   #4834
Łaciata
Raczkowanie
 
Avatar Łaciata
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 288
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

madziwnia - moja ginka kazała zakupić Otrivin, bo niestety, ale takie zatkanie zatok plus kaszel od spływającej wydzieliny mogą być groźniejsze, niż stosowanie kropli. Sam kaszel niestety może doprowadzić do skurczów. Sól morska w poważniejszych infekcjach niestety nie za bardzo pomaga - no ale dobrze byłoby, gdyby lekarz mógł zobaczyć, co się dzieje. Dla ciężarnych zalecają też krople homeopatyczne Euphorbium, ale mnie one nic nie pomogły. Ciut ruszyło dopiero po Otrivinie i nacieraniu czoła na noc Amolem (to też niezbyt wskazane, ale lepsze, niż przyduszanie się).

Darusiaaaa - jeśli chcesz oliwkę naturalną, to Babydream Rossmanowa ładnie się wchłania i ma niezły skład. Hipp też testowałam i była w porządku. Natomiast Bambino ma rewelacyjne kremy, ale oliwka jest do d.... (a nawet do tego się nie nada).
__________________
Łaciata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:39   #4835
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ostatnio w tv robili repotraz o tych lekach homeopatycznych.....podob no maja tak mala zawartosc tego srodka leczacego ze pijemy sama wode albo granulki ktore w zaden sposob nie wplywaja na stan naszego zdrowia...

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

ja na zatkany nos mialam wlasnie sol morska w sprayu - wg mnie niesamowita....i robilam naparowki z majeranku....mozna go tez pic... w pelni bezpieczny w ciazy.... na gardlo dostalam isla moos i syrop na kaszel prawo ślazowy.....
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:20   #4836
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

JoanaM- u mnie właśnie słabe przepływy przez pępowinę były jednym z powodów tak wczesnego cięcia cesarskiego. Więc chyba warto zrobić. Ale to trochę dziwne że musisz dodatkowo za to płacić. Ja miała robione przy normalnym USG na normalnej wizycie.

Dacron- no faktycznie na 2 zdjęciu to tyłek wielki. Ale ja myślę ze to takie ujęcie i dresy. Zazdroszę Ci możliwości jazdy tymi wielkimi pojazdami. Ja autobusem to bym nie chciała ale tirem czemu nie.

Tak piszecie o tej torbie do szpitala że ja także powinna zacząć o niej myśleć bo być może za jakieś 2-3 tygodnie moja Oliwka też wyjdzie ze szpitala.

A od 2 dni pozwalają mi w szpitalu karmić małą butelką. I wiecie co. Usłyszeć głośne beknięcie własnego dziecka – BEZCENNE. Naprawdę mała rzecz a tak cieszy.
Nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła zabrać małą w domu.

J jeżeli chodzi o licytację która następna to ja także mam nadzieję że będzie to Megi. Jakby nie było biedaczka straciła już pierwsze miejsce więc dziewczyny nie zabierajcie jej drugiego!!

PS. A mojemu dziecku w szpitalu czytam ZMIERZCH

Dobranoc
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:42   #4837
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

no tak, najwięcej piszecie wtedy jak ja już śpię...a jak wstaję i włączam kompa to jestem sama bo wy odsypiacie ehhh
a ja wczoraj w końcu do lidla nie pojechałam, bo mnie znowu tak plecy bolały, że aż płakałam ale teściowa idąc z pracy wstąpiła i mówiła, że badziewie straszne i przebrane na maksa i kupiła mi tylko ręcznik z kapturem wielki 100/100 RÓŻOWY....i już mam 4 ręczniki...no cóż Kubuś będzie miał jeden różowy heheheIzumi przyszły Ci getry??bo mnie nie i szanowna Justinex dopiero wczora paczkę wysłała
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a my wrocilismy ze szkoly rodzenia a w drodze powrotnej odiwedzilismy biedronke i nie moglam sie powstrzymac i kupilam lwa byl jeszcze slodki krokodyl i hipopotam w raczkach maja gzechotki i gryzaki a jak sie pociagnie za ogonek to caly drzy i za jedyne 14,99
widziałam właśnie w ofercie tygodnia te zabawki i też się chyba skuszę ja mam dla małego samochodzik grający ze smyka, takie kółko muzyczne z pepco, kilka grzechotek z canpola i gryzaczki takie malusie niby pisze, że od 1 miesiąca...ale jak taki maluch weźmie to do łapki Pojadę do biedrony jak tż wróci z pracy...co prawda biedronkę widzę z balkonu u góry ale wiecie niedopinający się płaszcz oznacza, że muszę podjechać pod same drzwi

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Byłam u gina miałam pierwszy raz KTG 20 minut leżałam podłączona... i tak badzo głosno było słychac bicie serduszka i ruszała sie i te zbyło słychać wszystko jest OK!!!

Na nastepnej izycie bede miała robiony posiew na te bakterie
ja miałam w szpitalu jak byłam teraz robione codziennie coś wspaniałego nie?? a mój mały tak wypinał dupkę pod tym czymś co miałam przypięte do brzucha i taka góla mi sterczała wtedy hehehe śmieszne to było

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedzialam jaki ja mam wilki tylek < szok > :brzyda l: moj malz robil zdjecia na SR i zrobil mi od tylu i wyszlo jedno ze smiesznym brzuszkiem
i niech ktos mi jeszcze smie powiedziec ze nie widac gdzie te ponad 22 kg mi poszly to :m ur::m ur:
nie no tą pałą to Ciebie po tym "wielkim" dupsku!!! Ty chyba nawet nie wiesz jak wielki tyłek wygląda ładna zgrabna i SZCZUPŁA dziewczyna a marudzi jak stary gruby spaślak jedyne co zauważyłam u Ciebie to tak brzuch masz nisko czy tak wyszło na zdjęciu??? bo mi to się zaczyna tuż pod cyckami
DARUSIA moja siostra u małej oliwki bambino używa od samego początku i jest zadowolona to naprawdę zależy co kto lubi i jak skóra dziecka reaguje więc jak masz ochotę to kupuj mnie też się ten zapach podoba jak jej kupiłam hippa to nie była zadowolona nie podobał jej się zapach i to, że dość dobrze się wchłania i wróciła do bambino. A ja mam wszystko z Hippa i oliwkę też - mi się podoba też ten zapach. A w sbotę sobie kupiłam oliwkę Bella Delfi dla siebie i też jest fajna - zwłaszcza jak ktoś lubi bezzapachowe a dobrze nawilżające no a teraz WSTAWAĆ bo nie mam z kim gadać
__________________
K & I


Edytowane przez Baobabek
Czas edycji: 2010-02-02 o 06:45
Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 07:34   #4838
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Heloł!! Melduję się zwarta i gotowa
Baobabku, ja mam tak samo jak Ty, idę wcześniej spać to one drukują i drukują, a jak rano wstaję to pustki... No cóż... trzeba przywyknąć

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość

na allegro go gdzies widzialam zaraz poszukam w obserwowanych byly rozne ale ten mnie uzekl

znalazlam
http://www.allegro.pl/item900913563_...a.html#gallery
w sumie to nie taki drogi 180 zlotych choc zaraz ktos napisze ze on by tyle nie dal za takie cos no ale coz mi sie podoba i mam jeszcze troche czasu by sie na niego zdecydowac jak juz zalicytuje i przyjdzie to wstawie real foto dla mnie przydatny nawet w drodze z domu do auta mimo ze pod domem stoi to ochroni przed wiatrem i ewentualnym deszczem i w drodze do lekarza to samo
Nie no, rewelacja Mi się strasznie podoba, cena już mniej... ale da się przeżyć. Tylko własnie... czy warto mi wydawać tyle kasy na dwu-trzy krotny użytek?? Jakym umiała szyć tak jak Ty drcronku ...

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedzialam jaki ja mam wilki tylek < szok > :brzyda l: moj malz robil zdjecia na SR i zrobil mi od tylu i wyszlo jedno ze smiesznym brzuszkiem
i niech ktos mi jeszcze smie powiedziec ze nie widac gdzie te ponad 22 kg mi poszly to :m ur::m ur:
kochana, myślę, że to takie ujęcie no i ten dres takie wrażenie sprawia. Poza tym to takie złudzenie bo mój tyłeczek podobnie jak Twój zrobił się jakby równy z plecami (normalne w ciąży) brak jakby tego wcięcia i to sprawia wrażenie, że te dupole takie duże- płaskie a szerokie ... ale to złudzenie

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Wrzucilam Wam troszke *******, moja wielorybna waniena i posciel....na reszte nie starczylo baterii ;/ a nie wiem gdzie ladowarka... ajjj
Piękne zakupki, ale pościel przeurocza... wymiata... u nas takich ładnych nie ma


Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Ja wogóle nie mam zamiaru uzywac oliwki.,. u nas nikt nie poleca nawet w szpitalu ...
a jak nie chcesz OILATUM to kup OILLAN tańszy odpowiednik albo EMOLIUM... wszytskie 3 przetestowane przrz moja znjoma i róznicy nie ma żadnej poza ceną.. nawet w aptece mówili żeby kupic te odpowiendiki bo skąłd ten sam a tam za firme sie płaci

wtedy wlewasz 1 nakretke do wanienki i myjesz i juz nie natłuszczasz po kapieli tylko wycierasz delikatnie i na dupkę na odparzenia cos i koniec..
Dokładnie, mam zamiar zrobić tak samo... tylko ten Oilatum. Choć dobrze wiedzieć, że są odpowiedniki Oliwkę tez zakupię na wszelki wypadek bo się nie zmarnuje, najwyżej ja użyję
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:41   #4839
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

tak tak to nie zdjecie o rzeczywistosc moj brzusio siedzi bardzo niziutko tak jakby dziecie chcialo juz wyjsc ale mialo jeszcze zamknieta droge
a ja dzisiaj w nocy przezylam koszmar najpierw obudzil mnie straszny bol glowy myslalam ze mi ja rozsadzi oklady nie pomogly a potem o matko narobilam paniki ale to nie byl sen poczulam cos wilgotnego miedzy udami < spie w samej koszulce bo gatki mnie cisna > przerazona ze to wody w dodatku brzusio mnie bolal na samym dole tak o plecow az do srodka bol rosnal ale usiadlam na brzegu lozka i zaczelam sie uspokajac i tak sobie omyslalam ze ten wyciek to moze rozpuscila mi sie tabletka i wyciekla ?? bo wczoraj cos mnie tam zapieklo i odrazu zaaplikowalam Lactovaginal zeby zapobiec jakiejs infekcji < ostatnio wyprobowalam chyba wszystkie mozliwe srodki do higieny intymnej i nieststy zadnego nie moge uzywac bo dostaje uczulenia to czym ja mam sie myc ?? zaczne chyab rumianek albo kore debu parzyc i sie nia podmywac cyba to mnie nie uczuli ?? > potem zadzwonie do mamci ze jak bedzie do mnie jechala to zeby kupila mi w aptece jedna wkladke na sprawdzenie czy to wody czy sluzik wycieka stracha to ja mialam niesamowitego hehe
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:47   #4840
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

drcron rozumiem Twój strach...ja jak wracałam z kielc w sobotę to została na fotelu plama po mnie, nie wielka ale jednak i tż to zauważył i ja w te pędy do domu i sprawdzałam, ale chyba upław to był taki pożądniejszy...bo ja nystatynę biorę na ten mój krążek, ale tak żeby przeciekło....ehhh podobno taniej można sprawdzić czy to wody zwykłymi papierkami lakmusowymi, ale nie pamiętam który kolor co oznacza, trzeba by na necie sprawdzić...
hmmm to ciekawe z tym Twoim brzuchem...a lekarz Ci nic nie mówił, że juz Ci opadł ten brzuch??
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:49   #4841
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
tak tak to nie zdjecie o rzeczywistosc moj brzusio siedzi bardzo niziutko tak jakby dziecie chcialo juz wyjsc ale mialo jeszcze zamknieta droge
a ja dzisiaj w nocy przezylam koszmar najpierw obudzil mnie straszny bol glowy myslalam ze mi ja rozsadzi oklady nie pomogly a potem o matko narobilam paniki ale to nie byl sen poczulam cos wilgotnego miedzy udami < spie w samej koszulce bo gatki mnie cisna > przerazona ze to wody w dodatku brzusio mnie bolal na samym dole tak o plecow az do srodka bol rosnal ale usiadlam na brzegu lozka i zaczelam sie uspokajac i tak sobie omyslalam ze ten wyciek to moze rozpuscila mi sie tabletka i wyciekla ?? bo wczoraj cos mnie tam zapieklo i odrazu zaaplikowalam Lactovaginal zeby zapobiec jakiejs infekcji < ostatnio wyprobowalam chyba wszystkie mozliwe srodki do higieny intymnej i nieststy zadnego nie moge uzywac bo dostaje uczulenia to czym ja mam sie myc ?? zaczne chyab rumianek albo kore debu parzyc i sie nia podmywac cyba to mnie nie uczuli ?? > potem zadzwonie do mamci ze jak bedzie do mnie jechala to zeby kupila mi w aptece jedna wkladke na sprawdzenie czy to wody czy sluzik wycieka stracha to ja mialam niesamowitego hehe
No, to miałas niezłe przeżycie... ale myślę, że to własnie ta tabletka Ci "wyciekła". A pytałas swojego gina o te bóle brzucha które miewasz? Bo ja kilka razy czytałam, że bóle brzucha nie są jakies groźne ale do niepokojących objawów zalicza się te bole które promieniują od kręgosłupa... nie chce Cie w zadnym wypadku straszyć ale może spytaj gina?? Bo już ostatnio chyba tez pisałas, że masz ból kory idzie od kręgoslupa... prawda??

Mam przed sobą książeczkę pt "cudowne 9 miesięcy" i tam piszą cyt:"w przypadku bólów "ciągnących" od podstawy kości krzyżowej zgłoś się do ginekologa- to niepokojący objaw".
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )

Edytowane przez ASIULEK_23
Czas edycji: 2010-02-02 o 07:53
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 07:49   #4842
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

a co do mycia to ja zawsze używałam zwykłej Ziaji w tych dużych butelkach, a ostatnio przeszłam na AA taki niebieski z pompką i mnie nic na szczęście nie łapie ale gdzieś słyszałam, że jak ktoś jest tak wrażliwy to można kupić sobie zwykłe szare mydło w kostce najlepiej bo jest 100% naturalne i nawet po porodzie zalecają może spróbuj??
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:01   #4843
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ginek sie smial ostatnio ze nizej juz nie opadnie teraz tylko czekac do porodu a co do tych boli to kazal lykas spasmofen ale one nie sa takie uciazliwe i jak juz nie moge wytrzymac to wtedy lykam bo potem zoladek mnie boli od tabletek mowil ze to normalne i zebym sie nie stresowala ze wszystko szykuje sie do porodu a ze jestem wrazliwa to moje cialo tak odczuwa te stawiania sie macicy tak zwane skurcze przepowiadajace puki rozwarcie sie nie poglebia jest wszystko dobrze wiec sie nie martwie ale na wszelki wypadek wszystko do spzitala mam juz gotowe i dokumenty wszystkie spakowane < wszystkie badania > tylko nie mam tego wymazu jeszcze wrazie czego ciekawe czy wczesniej mozna go tez zrobic ?? a pozniej wrazie czego w 36 tygodniu drugi raz pojutrez bede na wynikach to zapytam

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

ja nie moge szarego mydla bo tez mnie uczula jak mialam zszywanego palca to lekarz kazal robic mi namaczanki wlasnie w szarym mydle i potem ten palec zaczal mi puchnac wiec odstawilam szare mydlo ja jestem dziwna wszystko mnie uczula oby moje dziecie tego nie odziedziczylo po mamusi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:12   #4844
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witam Was kochaniutkie juz jestem,dziękuje za troske i sms-ki,nie mialam mozliwosci zeby miec neta w szpitalu.
Mam duzo do nadrabiania przeczytalam dopiero 5 stron wiec najpierw Wam opisze troszke.

Piszecie wlasnie o tym twardniejacych brzuszkach,ja głownie z tego powodu bylam w sz. i przezylam jedna masakryczna noc,bo na te rozkurcze jest tylko cordafen(ktory teraz biore)a jak nie pomaga to jest jeszcze tylko fentoerol,ktory ma straszne skutki uboczne.Dostalam go w niedziele o 24.00 i tragedia,po 10 minutach czulam jakby mi łóżko pływalo,serce chce wyskoczyc,cala sie trzęsę jak po chyba 15 kawach,balam sie usnąc,mowie siostrze ze tak jest ona ze to normalne i organizm musi sie przyzwyczaic,kolejna dawka o 6 rano,znowu to samo,nie moglam szklanki w ręku utrzymac tak mna telepalo,na co znowu taka mloda siostra mowi ze to przejdzie,powiedzialam zeby nie wiem co to wiecej tego nie wezme.Wkoncu przyszla nowa zmiana i jedna z ploznych mowi ze jak ona byla w ciazy to miala to samo i ze duzo osob tak na to reaguje,ze to w zadnym wypadku nie jest dla niej ani w lekach ani w kroplowce i koniec.wiec pytam czy mnie poprze przy lekarzu,ona ze nie ma sprawy i na pierwszym obchodzie mi pozmieniali spowrotem na ten cordafen(ufff) tylko,ze ten lek wcale mi tak nie pomaga bo i tak mi sie brzusio napina,chyba wiecej mi daje Asmag,ktory bralam no ale trudno,biore teraz i jedno i drugie.
Dostala tez te 2 zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc.Ktg mi ladnie wychodzi.
Ale słuchajcie tego(jestem w szoku)moj synuś waży już 2600!!!!!
jak tak dalej pojdzie to chyba do 4kg mi urosnie,jak ja go urodze???później Wam wkleje jaki mi sie ogromny brzucho zrobil.
Ogolnie po tym szpitalu chyba sie czuje troche gorzej,chyba po tych lekach,jakos wczesnie sobie lepiej radzilam,no a o tym co sie dzialo w szpitalu jakie pomyłki robią z lekami itd to mozna pisac i pisac.
Wiem napewno jedno,nie ma co panikowac,ze nie bedziemy wiedzialy kiedy jechac do spzitala,bo jak sie zaczynaja jakies nieduze skurcze to jeszcze długa droga,nie ma co sie spieszyc.Jedna dziewczyna byla terminowa,odszedł juz jej czop,zaczely jej sie skurcze(mowila ze malo bolesne)wiec sobie w kosci gralysmy zrobili jej lewatywke zeby juz troche przyspieszyc,nic nie wolno jesc,a glodna jak nie wiem(to byl piątek)po kilku godzinach cala akcja jej sie cofnela i jak wczoraj jeszcze nic,chyba beda jej podawac tą oksyotocynę,wyobrazacie sobie???a po terminie to jest pełno mamus.

Ja musze jeszcze pochodzic 2 tyg chociaz.A i jeszcze na usg mi wyszlo ze mam jakies zabardzo dojrzałe łożysko,lekarz powiedzial,ze oni sie takich obawiają,bo szybko staja sie niewydolne i dziecko moze przestac rosnąc,ale nie musi tak byc i troche mnie tym zmartwił.Slyszalyscie cos kiedys na ten temat?
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Ja was podczytuje.. i tak musze odniesc sie do jednej z was. Ten lek to celestone i dostaje sie go w zastrzyku. Ja go rowniez bralam i jest on bezpieczny dla Dzidzi jak i rowniez dla Ciebie. Nie szkodzi w zaden sposob a pomaga. takze glowa do gory ja go rowniez bralam na przelomie 33/34 tygodnia. jak narazie sie trzymam a mam juz 37 tydzien pozdrawiam i 3mam kciuki
dzieki,rzeczywiscie tak jest

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
ja też mam tylko te gaziki i nie wiem czy kupować spiryt...
babka w aptece jednej, drugiej, trzeciej powiedziala mi, że tego spirytusu ot tak nie dostane, że go sie dostaje na recepte tylko... bo mówimy o tym 70% procentowym prawda?
I, że łatwiej jest kupić zwykły spitytus 96% i rozcieńczyć 1:1 tzn kieliszek spirytusu i kieliszek wody i tym przemywać pępuszek.
Nie wiem czy naprawde tak można i czy z dostaniem tego spirytusu naprawdę jest taki problem...
Też nigdzie tego nie dostałyście czy tylko u mnie w mieście apteki jakieś nawiedzone są??

No i co z tymi herbatkami na laktacje? Bo ja o tym zupełnie zapomniałam. Kupujecie jakieś?? Czy to faktycznie pomaga??

Co do herbatek dla dzidziusia ja nie bede chyba kupowała...
Dzidzi nie powinno się dopajać podczas karmienia piersią,z tego co slyszałam... Chyba, że chodzi o herbatki na kolkę...
Może jakaś doświadczona mama się wypowie w tej kwestii??
prosimy
w szpitalu byla dietetyczka i wlasnie tez jej sie pytalam czy cos mozna pic zeby wspomóc laktację,ona mowi,ze toglownie siedzi w naszych glowach,trzeba chciac i dostawiac maluszka a wszystko powinno byc dobrze picie bawarek i innych rzeczy moze nie pomoc

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Hehe pokażę Wam jakie czasami kształty przyjmuje mój brzuchol. W rzeczywistości wygladal jeszcze dziewniej.
niezły brzunio kanciaty mi tez sie wypina i robi jakies dziwne kształty

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-02-02 o 08:15
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:14   #4845
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ginek sie smial ostatnio ze nizej juz nie opadnie teraz tylko czekac do porodu a co do tych boli to kazal lykas spasmofen ale one nie sa takie uciazliwe i jak juz nie moge wytrzymac to wtedy lykam bo potem zoladek mnie boli od tabletek mowil ze to normalne i zebym sie nie stresowala ze wszystko szykuje sie do porodu a ze jestem wrazliwa to moje cialo tak odczuwa te stawiania sie macicy tak zwane skurcze przepowiadajace puki rozwarcie sie nie poglebia jest wszystko dobrze wiec sie nie martwie ale na wszelki wypadek wszystko do spzitala mam juz gotowe i dokumenty wszystkie spakowane < wszystkie badania > tylko nie mam tego wymazu jeszcze wrazie czego ciekawe czy wczesniej mozna go tez zrobic ?? a pozniej wrazie czego w 36 tygodniu drugi raz pojutrez bede na wynikach to zapytam

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

ja nie moge szarego mydla bo tez mnie uczula jak mialam zszywanego palca to lekarz kazal robic mi namaczanki wlasnie w szarym mydle i potem ten palec zaczal mi puchnac wiec odstawilam szare mydlo ja jestem dziwna wszystko mnie uczula oby moje dziecie tego nie odziedziczylo po mamusi
No to faktycznie, jak już szare mydło Cię uczula to to jesteś mega delikatna. ja za to mam uczulenie na metale. Nie moge nosic sztucznej biżuterii, żadnych zegarków na srebrnej bransolecie, nawet niektór srebro mnie uczula, pewnie te które mają domieszkę niklu. Mój tż mówi, że jestem kosmitą, bo nawet guziki przy spodniach podklejam od spodu plastrami bo mnie uczulaja . Klamry od pasków jak dotykają ciała też... porazka...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:20   #4846
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
no wlasnie slyszalam ze te kropelki sa najlepsze...tylko kurcze u nas niedostepne...jedynie niemcy.....i to paranoja bo u nich bez recepty mozna je nabyc....
Są dwie ich wersje jedna czeska druga niemiecka ale czeskie sa jakies słabsze . Można je w necie kupić oczywiście dwa razy drożej

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
ostatnio w tv robili repotraz o tych lekach homeopatycznych.....podob no maja tak mala zawartosc tego srodka leczacego ze pijemy sama wode albo granulki ktore w zaden sposob nie wplywaja na stan naszego zdrowia...

.....
Ile lekarzy i ludzi tyle opini na temat takiego leczenia , ja nigdy sie tak nie leczyłam ale kuzynki przyjaciółka jest pediatrą i tak leczyła od zawsze jej synka . efekt jest taki że młody do 4 roku zycia nie wiedział co to mocne leki i antybiotyk pierwszy dostał w przedszkolu w wieku 4 lat na zapalenie ucha . A tak nic

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
JoanaM- u mnie właśnie słabe przepływy przez pępowinę były jednym z powodów tak wczesnego cięcia cesarskiego. Więc chyba warto zrobić. Ale to trochę dziwne że musisz dodatkowo za to płacić. Ja miała robione przy normalnym USG na normalnej wizycie.
Moze u niej w gabinecie baba nie ma dopplera i dlatego nie ma jak zrobić

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
...co prawda biedronkę widzę z balkonu u góry ale wiecie niedopinający się płaszcz oznacza, że muszę podjechać pod same drzwi
Ja dzis byłam po ciasto francuskie do ciastek i nabyłam tego lwa , super fajny .
A oliwka chyba ma się wchłaniać a nie zostawiac lepka warstwe na skórze ale co kto lubi

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
a co do mycia to ja zawsze używałam zwykłej Ziaji w tych dużych butelkach, a ostatnio przeszłam na AA taki niebieski z pompką i mnie nic na szczęście nie łapie ale gdzieś słyszałam, że jak ktoś jest tak wrażliwy to można kupić sobie zwykłe szare mydło w kostce najlepiej bo jest 100% naturalne i nawet po porodzie zalecają może spróbuj??
Ja używam lactacyd tylko od kilku już lat


MIłego dzionka
DrCron a może lactacyd spróbuje ale ten z apteki płyn ginekologiczny ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:28   #4847
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

tylkooliwka fajnie ze juz do nas wrocilas czekamy teraz na zdjecie brzusia
asiulek mnie srebro uczula jedyne co to moge tylko zloto nosic hehe
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:32   #4848
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Witam Was kochaniutkie juz jestem,dziękuje za troske i sms-ki,nie mialam mozliwosci zeby miec neta w szpitalu.
Mam duzo do nadrabiania przeczytalam dopiero 5 stron wiec najpierw Wam opisze troszke.

Piszecie wlasnie o tym twardniejacych brzuszkach,ja głownie z tego powodu bylam w sz. i przezylam jedna masakryczna noc,bo na te rozkurcze jest tylko cordafen(ktory teraz biore)a jak nie pomaga to jest jeszcze tylko fentoerol,ktory ma straszne skutki uboczne.Dostalam go w niedziele o 24.00 i tragedia,po 10 minutach czulam jakby mi łóżko pływalo,serce chce wyskoczyc,cala sie trzęsę jak po chyba 15 kawach,balam sie usnąc,mowie siostrze ze tak jest ona ze to normalne i organizm musi sie przyzwyczaic,kolejna dawka o 6 rano,znowu to samo,nie moglam szklanki w ręku utrzymac tak mna telepalo,na co znowu taka mloda siostra mowi ze to przejdzie,powiedzialam zeby nie wiem co to wiecej tego nie wezme.Wkoncu przyszla nowa zmiana i jedna z ploznych mowi ze jak ona byla w ciazy to miala to samo i ze duzo osob tak na to reaguje,ze to w zadnym wypadku nie jest dla niej ani w lekach ani w kroplowce i koniec.wiec pytam czy mnie poprze przy lekarzu,ona ze nie ma sprawy i na pierwszym obchodzie mi pozmieniali spowrotem na ten cordafen(ufff) tylko,ze ten lek wcale mi tak nie pomaga bo i tak mi sie brzusio napina,chyba wiecej mi daje Asmag,ktory bralam no ale trudno,biore teraz i jedno i drugie.
Dostala tez te 2 zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc.Ktg mi ladnie wychodzi.
Ale słuchajcie tego(jestem w szoku)moj synuś waży już 2600!!!!!
jak tak dalej pojdzie to chyba do 4kg mi urosnie,jak ja go urodze???później Wam wkleje jaki mi sie ogromny brzucho zrobil.
Ogolnie po tym szpitalu chyba sie czuje troche gorzej,chyba po tych lekach,jakos wczesnie sobie lepiej radzilam,no a o tym co sie dzialo w szpitalu jakie pomyłki robią z lekami itd to mozna pisac i pisac.
Wiem napewno jedno,nie ma co panikowac,ze nie bedziemy wiedzialy kiedy jechac do spzitala,bo jak sie zaczynaja jakies nieduze skurcze to jeszcze długa droga,nie ma co sie spieszyc.Jedna dziewczyna byla terminowa,odszedł juz jej czop,zaczely jej sie skurcze(mowila ze malo bolesne)wiec sobie w kosci gralysmy zrobili jej lewatywke zeby juz troche przyspieszyc,nic nie wolno jesc,a glodna jak nie wiem(to byl piątek)po kilku godzinach cala akcja jej sie cofnela i jak wczoraj jeszcze nic,chyba beda jej podawac tą oksyotocynę,wyobrazacie sobie???a po terminie to jest pełno mamus.

Ja musze jeszcze pochodzic 2 tyg chociaz.A i jeszcze na usg mi wyszlo ze mam jakies zabardzo dojrzałe łożysko,lekarz powiedzial,ze oni sie takich obawiają,bo szybko staja sie niewydolne i dziecko moze przestac rosnąc,ale nie musi tak byc i troche mnie tym zmartwił.Slyszalyscie cos kiedys na ten temat?
super, że już wróciłaś ja też dostałam fenoterol i łykam go od 25 tygodni 3 razy dziennie, ale ja do tego mam jeszcze isoptin, który łykam 20-34 min przed fenoterolem i jest ok, nic mnie nie trzepie. Ale jak wziełam pierwszy raz w szpitalu to miałam tak samo jak Ty a miałaś w szpitalu w kroplówce ten fenoterol podany czy też w tabletkach?? Co do łożyska, to moja siostra miała "starzejące się" łożysko od 35 tygodnia ciąży i do tego doszło ciśnienie i musieli jej poród wywoływać w 36 tyg., ale wszystko było dobrze mi na usg ostatnim ze szpitala na wypisie w opisie napisali, że mam łożysko w dojrzałości I stopnia moja siostra miała II...ale nikt nic na jego temat mi nie mówił duuuży Twój bobasek ale to dobrze, bo gdyby coś tfu tfu wcześniej to na pewno wszystko będzie z nim dobrze
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:33   #4849
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

aniap tego tez nie moge ani plynu ginekologicznego ani tej emulsji uzyje raz drugi a za trzeci nie wytrzymuje tak swedzi i piecze polozna w zpitalu mowila bym sama woda sie myla ale sama woda wydaje mi sie ze sie tak nie umyje a podmywam sie po kazdym wyjsciu z wc wiem ze tak czesta higiena moze doprowadzic do usuniecia flory bakteryjnej ale ja tak lubie byc umyta
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 08:39   #4850
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
aniap tego tez nie moge ani plynu ginekologicznego ani tej emulsji uzyje raz drugi a za trzeci nie wytrzymuje tak swedzi i piecze polozna w zpitalu mowila bym sama woda sie myla ale sama woda wydaje mi sie ze sie tak nie umyje a podmywam sie po kazdym wyjsciu z wc wiem ze tak czesta higiena moze doprowadzic do usuniecia flory bakteryjnej ale ja tak lubie byc umyta
Nooo... ja teraz bym nie nadążyła z podmywaniem, bo sikam co10 minut nawet Ale jak robię cos "grubszego" to zawsze muszę się podmyć...

No chyba najlepsza dla Ciebie sama woda...
A co do srebra to mnie na szczęście nie każde uczula ale połowa mojej biżuterii akurat tak... i to zawsze to co dostane od tz-a
A złota ja akurat nie lubię więc wyszukuje srebra bez niklu
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:59   #4851
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

[QUOTE=tylkooliwka;1689646 3]Ja musze jeszcze pochodzic 2 tyg chociaz.A i jeszcze na usg mi wyszlo ze mam jakies zabardzo dojrzałe łożysko,lekarz powiedzial,ze oni sie takich obawiają,bo szybko staja sie niewydolne i dziecko moze przestac rosnąc,ale nie musi tak byc i troche mnie tym zmartwił.Slyszalyscie cos kiedys na ten temat [QUOTE]

Tylkooliwka - łożysko zaczyna dojrzewać najczęściej ok. 34 tygodnia. Do tego czasu ma I lub II stopień dojrzałości. Trzeci stopień nie oznacza końca świata, choć piszą, że oznacza pogorszenie jego funkcji. Ale - poza samym stopniem dojrzałości sprawdza się, czy jest wystarczająca ilość wód oraz robi się badanie przepływów. Jeśli te są dobre, nie masz się czym martwić
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...4,3521045.html
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:05   #4852
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
tylkooliwka fajnie ze juz do nas wrocilas czekamy teraz na zdjecie brzusia
asiulek mnie srebro uczula jedyne co to moge tylko zloto nosic hehe
Dzien Dobry. Boze chcialabym tak!! Mnie uczula wszystko, nawet te maleńkie napy ktore sa przy spodniach jeansowych musze miec zaszyte, srebro i zloto moge, ale wszystko innee wek!
Nawet na lato jakis klapek z klamerka czy cos nie moge bo od razu mam czerwona skore i mi sie rany robią
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:07   #4853
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Dzien Dobry. Boze chcialabym tak!! Mnie uczula wszystko, nawet te maleńkie napy ktore sa przy spodniach jeansowych musze miec zaszyte, srebro i zloto moge, ale wszystko innee wek!
Nawet na lato jakis klapek z klamerka czy cos nie moge bo od razu mam czerwona skore i mi sie rany robią
Mam dokladnie to samo. Pisałam wyżej, że zaklejam te napy w spodniach plastrami Przy butach tez nie mogę mieć klamerek dotykajacych stopy, nawet przy stanikach te metalowe elementy mnie uczulają. A jak to swędzi... grrr...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:09   #4854
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Mam dokladnie to samo. Pisałam wyżej, że zaklejam te napy w spodniach plastrami Przy butach tez nie mogę mieć klamerek dotykajacych stopy, nawet przy stanikach te metalowe elementy mnie uczulają. A jak to swędzi... grrr...
tragedia! u mnie to od razu sie takie rany robia;/

a ja na 12:30 pierwszy raz na zajecia do szkoly rodzenia;-) ciekawa jestem jak bedzie
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:15   #4855
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Mam dokladnie to samo. Pisałam wyżej, że zaklejam te napy w spodniach plastrami Przy butach tez nie mogę mieć klamerek dotykajacych stopy, nawet przy stanikach te metalowe elementy mnie uczulają. A jak to swędzi... grrr...
To ja też się przyłączam - nie noszę zegarka bo uczula mnie spód cyferblatu. To samo z kolczykami -muszą być srebrne albo złote.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:32   #4856
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

o jejq musze jeszcze kolezanke złapać bo nie wiem gdzie jest w tym naszym boskim szpitalu ta szkola:P

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

dziewczynki a chodzicie juz tak fajnie jak takie "pingwinki"?? tak wiecie z boczku na boczek
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:35   #4857
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość


dziewczynki a chodzicie juz tak fajnie jak takie "pingwinki"?? tak wiecie z boczku na boczek
Ja zawsze tak chodziłam to rodzinne a teraz szczególnie jak sie zasiedzę i wstanę, to idę jak połamana... jakos tak ciężko
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:36   #4858
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

ja też mam tylko te gaziki i nie wiem czy kupować spiryt...
babka w aptece jednej, drugiej, trzeciej powiedziala mi, że tego spirytusu ot tak nie dostane, że go sie dostaje na recepte tylko... bo mówimy o tym 70% procentowym prawda?
I, że łatwiej jest kupić zwykły spitytus 96% i rozcieńczyć 1:1 tzn kieliszek spirytusu i kieliszek wody i tym przemywać pępuszek.
Nie wiem czy naprawde tak można i czy z dostaniem tego spirytusu naprawdę jest taki problem...
Też nigdzie tego nie dostałyście czy tylko u mnie w mieście apteki jakieś nawiedzone są??

Nie 70 % a 70 stopni, to są procenty objętościowe a nie wagowe.
Do przygotowania 70 stopniowego spirytusu bierzesz kieliszek spirytusu 96 i pół kieliszka wody, więc2:1.

749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:36   #4859
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
tragedia! u mnie to od razu sie takie rany robia;/

a ja na 12:30 pierwszy raz na zajecia do szkoly rodzenia;-) ciekawa jestem jak bedzie
no to czekamy na obszerną relację w stylu IZUMI ze szczegółami

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
o jejq musze jeszcze kolezanke złapać bo nie wiem gdzie jest w tym naszym boskim szpitalu ta szkola:P

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

dziewczynki a chodzicie juz tak fajnie jak takie "pingwinki"?? tak wiecie z boczku na boczek
ja chodzę jak mega pingwin brzuch do przodu, stopy lekko na boki i kołysanie z boku na bok...ehhh
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:40   #4860
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
super, że już wróciłaś ja też dostałam fenoterol i łykam go od 25 tygodni 3 razy dziennie, ale ja do tego mam jeszcze isoptin, który łykam 20-34 min przed fenoterolem i jest ok, nic mnie nie trzepie. Ale jak wziełam pierwszy raz w szpitalu to miałam tak samo jak Ty a miałaś w szpitalu w kroplówce ten fenoterol podany czy też w tabletkach?? Co do łożyska, to moja siostra miała "starzejące się" łożysko od 35 tygodnia ciąży i do tego doszło ciśnienie i musieli jej poród wywoływać w 36 tyg., ale wszystko było dobrze mi na usg ostatnim ze szpitala na wypisie w opisie napisali, że mam łożysko w dojrzałości I stopnia moja siostra miała II...ale nikt nic na jego temat mi nie mówił duuuży Twój bobasek ale to dobrze, bo gdyby coś tfu tfu wcześniej to na pewno wszystko będzie z nim dobrze
w tabletkach,ja tez dostalam isoptin tylko wzielam to razem a nad ranem 20 minut przed nic mi to nie zmienilo,wiem,ze moze po kilku dniach by sie organizm przyzwyczail ale nie mialam sily z tym walczyc,okropne uczucie a skoro skurczy nie ma tylko brzuch sie napina to pomyslalam,ze nie bede sie tak katowac,wole brac tencordafen i magnez,mam nadzieje,ze nic sie niestanie

[QUOTE=dusiaka;16897224][QUOTE=tylkooliwka;1689646 3]Ja musze jeszcze pochodzic 2 tyg chociaz.A i jeszcze na usg mi wyszlo ze mam jakies zabardzo dojrzałe łożysko,lekarz powiedzial,ze oni sie takich obawiają,bo szybko staja sie niewydolne i dziecko moze przestac rosnąc,ale nie musi tak byc i troche mnie tym zmartwił.Slyszalyscie cos kiedys na ten temat
Cytat:

Tylkooliwka - łożysko zaczyna dojrzewać najczęściej ok. 34 tygodnia. Do tego czasu ma I lub II stopień dojrzałości. Trzeci stopień nie oznacza końca świata, choć piszą, że oznacza pogorszenie jego funkcji. Ale - poza samym stopniem dojrzałości sprawdza się, czy jest wystarczająca ilość wód oraz robi się badanie przepływów. Jeśli te są dobre, nie masz się czym martwić
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...4,3521045.html
dzieki wielkie ja wlasnie mam juz III stopien,ale przeplywy sa prawidlowe i wód tez jest sporo bo mam AFI 13 cm. wiec moze bedzie dobrze.

tutaj mam jedno zdjecie ze szpitala,tylko,ze mam mokre wlosy wyglądam jak kurka hihi

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-02-02 o 09:45
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.