TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 10:10   #4861
Fide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ok, Góral odpadł ale nie rozumiem pretensji jury do niego. Pomiędzy Lizboną a ostatnim polskim odcinkiem były 3(?) tygodnie. I on miał w 21 dni zbudować sylwetkę? Ciekawe, ile Woliński budował swoją klatę (zapominając o rękach i nogach) ale na pewno zajęło mu to dłużej. I ta uwaga: "zgub kawał dupy!"... skąd, jeżeli on już ma łydeczki, a nie łydki. On musi właśnie dopakować, nabrać masy, a nie ją gubić.

Ogólnie, jak za każdej edycji zrobiła się telenowela, gadanie o rodzinach, problemach, pasjach i jak to ciężko było w życiu. Ojejejejej, aż się poryczałam.

A, i gadanie o tym jak ciężką drogę przeszła Krupa, by "być tam gdzie teraz jest" I tak bardzo stara się być jak Tyra, że wychodzi z tego groteska.

Ciekawostka: najwięcej sesji ze wszystkich edycji polskiego TM dotychczas zrobiła... Emilia z I edycji.
Fide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 10:36   #4862
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Nie dowierzam trochę w aferę z butami dla Osi. Zazwyczaj modelki są bardzo wysokie i duże rozmiary buta to norma. W trzech pokazach poszła i nawet się nikt nie zająknął o problemie z butami, tylko w jednym dramat i afera - chyba tylko dla udramatyzowania scenariusza.
42 to jednak spora stopa ale dla mnie jest głupotą czemu po prostu ze sobą z Polski nie wzięła swojej pary czarnych szpilek
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 12:01   #4863
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Bo oni tam nie chodzą po wybiegach w zwykłych czarnych szpilkach. Projektant chciał konkretne buty do swoich strojów.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:19   #4864
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Chyba też się cieszę że Góral odpadł, biorąc pod uwagę ile nerwów Was kosztowała jego obecność w programie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:52   #4865
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ubawił mnie wczoraj góral na wybiegu No jednak odstawał od reszty, no nie dało się ukryć

Teraz kibicuje Osi. Pewnie bym kibicowała Marcie, pomimo braku sympatii do niej, bo faktycznie jest profesjonalna, zaciska zęby nie raz i robi co jej każą. Ale.. mam do niej to, co powiedział Tyszka..nie każdemu się jej twarz podoba. I ja jestem jedną z tych osób. Wyraz twarzy skrzywiony wiecznie, jakby cytrynę jadła. Ale ciało ma ładne, jakby tak bez głowy na nią patrzeć..

Troszke mnie już irytuje te jej wiecznie wtrącanie tego jaka to ona pewna siebie. Zazwyczaj gdy ktoś o czyms głośno wkólko plecie to bywa całkiem odwrotnie. Tak, jakby chciała, żeby ludzie jej pokazali: Patrz Marta, myliłaś sie. Zagłosujemy na Ciebie
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 14:08   #4866
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ubawił mnie wczoraj góral na wybiegu No jednak odstawał od reszty, no nie dało się ukryć

Teraz kibicuje Osi. Pewnie bym kibicowała Marcie, pomimo braku sympatii do niej, bo faktycznie jest profesjonalna, zaciska zęby nie raz i robi co jej każą. Ale.. mam do niej to, co powiedział Tyszka..nie każdemu się jej twarz podoba. I ja jestem jedną z tych osób. Wyraz twarzy skrzywiony wiecznie, jakby cytrynę jadła. Ale ciało ma ładne, jakby tak bez głowy na nią patrzeć..

Troszke mnie już irytuje te jej wiecznie wtrącanie tego jaka to ona pewna siebie. Zazwyczaj gdy ktoś o czyms głośno wkólko plecie to bywa całkiem odwrotnie. Tak, jakby chciała, żeby ludzie jej pokazali: Patrz Marta, myliłaś sie. Zagłosujemy na Ciebie
Też tak to odebrałam. Udowodnijcie mi, że nie jesteście stereotypowymi polaczkami i zagłosujcie na mnie :P
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 15:58   #4867
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Ironia89 Pokaż wiadomość
Szkoda,że tak długo trzeba było na to czekać. Nie mogłam na niego patrzeć, dla mnie wygląda jak przepity do tego ciało nie takie a o gadce szkoda pisać...
Moim zdaniem ma bardzo fajne ciało i nie rozumiem ciągłych najazdów na niego. Chodzi Wam o to, że te ciało jest niefajne jak na modela, tak?

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
W sumie myślę, że sama Marta miałaby niezły surprise, gdyby się okazało, że jednak wygra

Ale niestety, mała szansa na to. Dla większości Polaków Top Model = konkurs na najładniejszą twarz/najpiękniejszy uśmiech/najbardziej płaczliwą historię. Podczas gdy żadna z tych rzeczy nie ma NIC wspólnego z modelingiem. Także się zgadzam z tym, co powiedział Tyszka. Gdyby do polskiego Top Model szło chociaż drugie tyle osób z połową tego zaparcia i profesjonalizmu, który ma Marta to byłaby szansa, by był to naprawdę porządny program poświęcony temu, czemu z założenia miał być poświęcony.
W tej edycji to najwięcej płaczliwych historii naopowiadała właśnie Marta O tym, że tatuś zostawił, że same silne kobiety w rodzinie, że mało co się nie utopiła jak pływała kiedyś tam, oh, ah. Chyba coś tam ostatnio jeszcze Baryza przebąkiwał, że ojca nie poznał i wszystko - więcej prywaty nie było.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Ale miało dla mnie to coś choć racja, że mniej jakoś profesjonalne niż reszty. Ale on na Fashion week jak on się garbi. Okropnie wyglądał na tle innych modeli
Dla mnie był najfajniejszy ze wszystkich, haha Ale może dlatego, że ci modele, heh...
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 16:02   #4868
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ja kibicuję Baryzie. Swietnie wyglądał na wybiegu i na sesji. A jesli eygra Osi to tez się ucieszę

Pamiętam Emilię. Na castingu miała buty Iron Fist ;-) akurat na nie chowalam i wtedy zdecydowałam, że je kupię :-P
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 16:51   #4869
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ma bardzo fajne ciało i nie rozumiem ciągłych najazdów na niego. Chodzi Wam o to, że te ciało jest niefajne jak na modela, tak?


dokładnie o to chodzi, to program o modelkach i modelach a jego ciało na to nie wskazuje. Normalnie ma ok ale nie do takiego programu
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 16:58   #4870
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Ironia89 Pokaż wiadomość
dokładnie o to chodzi, to program o modelkach i modelach a jego ciało na to nie wskazuje. Normalnie ma ok ale nie do takiego programu
ale w Amerykańskiej wersji też jest Will, który ma kiepskie ciało a świetnie wychodzi na fotkach i nadal jest w programie. Też nie rozumiem najazdu na Górala ok nie umie pozować, jest za komercyjny ale nie każdy model jest napakowany.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:04   #4871
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
ale w Amerykańskiej wersji też jest Will, który ma kiepskie ciało a świetnie wychodzi na fotkach i nadal jest w programie. Też nie rozumiem najazdu na Górala ok nie umie pozować, jest za komercyjny ale nie każdy model jest napakowany.
właśnie świetnie wychodzi na fotkach , z tego co widziałam Góralowi to nie wychodzi z resztą mnie najbardziej wkurza jego gadka, nic nie poradzę
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 17:21   #4872
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Will się nadaje do high fashion. High fashion lubi chudziutkich facetów (Madze nikt nie mówił - umięśnij się).
Góral to Money Guy. Oni muszą mieć ciało umięśnione, wyrzeźbione (ale dalej smukłe).

No ja to ostatnie zdjęcie Górala spokojnie widzę w kamapnii Reserved albo czegoś takiego

Edit: Góral z Olgą w DDTVN
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...el,149837.html
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg

Edytowane przez NattiTt
Czas edycji: 2014-11-18 o 17:25
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:26   #4873
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Ironia89 Pokaż wiadomość
właśnie świetnie wychodzi na fotkach , z tego co widziałam Góralowi to nie wychodzi z resztą mnie najbardziej wkurza jego gadka, nic nie poradzę
tak, tak chodziło mi tylko najazd na ciało. Można się czepiać pozowania, braku zdolności ale ciała złego nie miał (na tle umięśnionych kolesi wyglądał słabo ale nie każdy model jest umięchowany)


co do Willa i mody - nie zaliczył ani jednego pokazu bo jest za wysoki i żadne ciuchy na niego nie pasowały więc każdego się można czepiać.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:32   #4874
nesska10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 473
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Wlasnie, jemu mowili "schudnij" w takim sensie zeby byl jak Maga, chociaz i tak by pewnie nie osiagnal nigdy takiego efektu, bo ci modele z ost. odcinka byli az zbyt napakowani.ale tam inna kultura. Nie, nie podobal mi sie od poczatku ten Goral. Taki zwykly chopak z ulicy.
nesska10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:41   #4875
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
tak, tak chodziło mi tylko najazd na ciało. Można się czepiać pozowania, braku zdolności ale ciała złego nie miał (na tle umięśnionych kolesi wyglądał słabo ale nie każdy model jest umięchowany)


co do Willa i mody - nie zaliczył ani jednego pokazu bo jest za wysoki i żadne ciuchy na niego nie pasowały więc każdego się można czepiać.
dziewczyna zapytała o ciało i w tym temacie jej odp. Górala nie lubię nie tylko za ciało bo jak piszesz gdyby był zdolny, nikt aż tak by się nie czepiał ciała a on źle pozował, źle chodził i głupio mówił. No nie ma jak dla mnie tego czegoś , ot zwykły chłopak jakich wielu Gdyby nie Krupa już dawno by odpadł
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:49   #4876
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

W tvn-ie to oni już dawno wiedzą kto wygra i można stwierdzić po każdym odcinku, że najwięcej czasu antenowego z uczestników poświęcali właśnie Osi więc oni sami chcą, żeby wygrała, a ludzie wiedząc o niej dużo będą głosować, tym samym kasa wpada do stacji a ludzie będą myśleć, że wpłynęli na bieg wydarzeń
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:53   #4877
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Odniosłam wrażenie, że Góral był tam z braku laku. Pewnie stwierdził jestem przystojny to się zgłoszę, wiele razy zmieniał zawody pewnie szukał na siebie pomysłu. Nie było widać u niego determinacji, pamiętam jak Marta mówiła że Góral leży w łóżku cały dzień i podjada a mógłby np: ćwiczyć. Ciało nie miał złe jednak ciało to narzędzie pracy modela i powinien o nie zadbać.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:15   #4878
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Zaczęłam oglądać wywiad Górala w DD TVN i normalnie nie mogę go słuchać, ledwo zdania skleca I Kanterajd wygląda strasznie z wąsem Mateusz mówił, że zaproponowano mu udział w kampanii firmy obuwniczej i teraz przeglądałam tę jego sesję z Olgą i zaczęłam się zastanawiać czy nie została właśnie stworzona na potrzeby reklamowania butów. Wszędzie spisek
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:26   #4879
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Też obejrzałam i cóż, miesięczny związek I coś przeczytałam, że mają razem zamieszkać. Powodzenia.

Olga nigdy mi się nie podobała, a w "DD TVN" wyglądała okropnie.

Co do ostatniego odcinka, to stwierdzam, że jednak nie lubię Osi. Wczoraj coś sztucznego w niej wyczułam i wcale nie miała dobrego zdjęcia, bo nie wykonała zadania
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 18:33   #4880
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mnie jakoś razi to, że ledwo miesiąc są razem, a już się kochają... Góral i Olga oczywiście.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:53   #4881
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też obejrzałam i cóż, miesięczny związek I coś przeczytałam, że mają razem zamieszkać. Powodzenia.

Olga nigdy mi się nie podobała, a w "DD TVN" wyglądała okropnie.
Gdy pokazali ją na początku wywiadu wyglądała, jakby miała się rozpłakać. Nie rozumiem, po co stała za kamerami, to już nie mogli razem usiąść na kanapie? Bo o dbanie prywatności nie wierzę

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś razi to, że ledwo miesiąc są razem, a już się kochają... Góral i Olga oczywiście.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:56   #4882
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Jakoś mi się nie chce wierzyć w tę ich wielką loffff
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:57   #4883
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Mi się wydaje, że Olga chce powrócić jako odgrzewane kotlety, ślizgając się na Góralu. Zaś ten chce się wypromować na znajomości z Olgą. I tak to działa.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:59   #4884
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Olga nigdy mi się nie podobała, a w "DD TVN" wyglądała okropnie.
Ja byłam trochę zdziwiona, bo to ładna dziewczyna, ale tutaj rzeczywiście wyglądała fatalnie, jakaś taka strasznie opuchnięta, brzydkie włosy, nic z modelki, taka szara mysza.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 19:37   #4885
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też obejrzałam i cóż, miesięczny związek I coś przeczytałam, że mają razem zamieszkać. Powodzenia.

Olga nigdy mi się nie podobała, a w "DD TVN" wyglądała okropnie.

Co do ostatniego odcinka, to stwierdzam, że jednak nie lubię Osi. Wczoraj coś sztucznego w niej wyczułam i wcale nie miała dobrego zdjęcia, bo nie wykonała zadania
Jeszcze niedawno szukał mieszkania razem z Magą. Jego związek z Olgą też dla mnie dziwny, ona do niego napisała na fb i tak sie poznali. Olgę pamiętam z Top model jak ciągle Tyszka czy Woliński mówił na nią księżyc w pełni.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 19:59   #4886
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Jeszcze niedawno szukał mieszkania razem z Magą. Jego związek z Olgą też dla mnie dziwny, ona do niego napisała na fb i tak sie poznali. Olgę pamiętam z Top model jak ciągle Tyszka czy Woliński mówił na nią księżyc w pełni.
Tak, ja pamiętam też jej sesję w stylu "baby doll" i wtedy ją chwalili że pasuje idealnie do tej sesji

Wczorajszy odcinek - w końcu odpadł Góral Osi jak dla mnie nie wykonała zadania z sesji, postawili ją na tle białej ściany i miała pozować... A zarówno Baryza jak i Marta faktycznie pozowali w ruchu, co jest trudniejsze - a zrobili to duużo lepiej.
Osi za to plus na wybiegu, fajnie się na nią patrzyło.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:19   #4887
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Tak, ja pamiętam też jej sesję w stylu "baby doll" i wtedy ją chwalili że pasuje idealnie do tej sesji

Wczorajszy odcinek - w końcu odpadł Góral Osi jak dla mnie nie wykonała zadania z sesji, postawili ją na tle białej ściany i miała pozować... A zarówno Baryza jak i Marta faktycznie pozowali w ruchu, co jest trudniejsze - a zrobili to duużo lepiej.
Osi za to plus na wybiegu, fajnie się na nią patrzyło.
To zdjęcie Osi to jakaś parodia,tak się nabiegali,taka piękna sceneria i zachód słońca i pokazali jej najlepsze zdjęcie na tle obdrapanej ściany
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:56   #4888
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To zdjęcie Osi to jakaś parodia,tak się nabiegali,taka piękna sceneria i zachód słońca i pokazali jej najlepsze zdjęcie na tle obdrapanej ściany
Mnie to bardzo wkurza w tym programie. Zarzucają czasem uczestnikom, że nic na sesji nie robili, nic nie zaproonowali, a przeciez narobili setkę zdjęc! I wybierają co chcą, zależnie od potrzeb. Przeciez Osi pozowala w ruchu, ale do panelu woleli dac zdjecie z zachodu slinca, ale nie w temacie :-\
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 04:30   #4889
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To zdjęcie Osi to jakaś parodia,tak się nabiegali,taka piękna sceneria i zachód słońca i pokazali jej najlepsze zdjęcie na tle obdrapanej ściany
No przecież nie chodziło o to, żeby cyknąć fotkę z wakacji na tle fajnego widoczku!

Dokładnie było pokazane, o co chodziło, w razie jakby ktoś się na fotografii nie znał: Osi miała pozować na jasnym tle a zachodzące słońce dało jej ekstra światło, które dodatkowo wydobyło głębię z jej ubrań.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 08:37   #4890
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ta sesja w ogóle była zabawna, fotograf ani słowem się nie odezwał, a znawca Woliński i Tyszka głosili swoje farmazony i podskakiwali obok uczestników, wyglądało to bardzo słabo
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.