Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 14:54   #4861
Szyszkinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 59
czy to może być ciąża?

To mój pierwszy wątek więc mam nadzieję że wszystko dobrze robię i że powinien być w tym temacie.
Ale do rzeczy. Zawsze przed okresem, od jakiegoś czasu zauważyłam że moje podbrzusze jest jakby nabrzmmiałe. Tak było i tym razem. Okres był w tych dniach co powinien i trwał 6 dni czyli mniej więcej tyle co zawsze. Tylko że minęło kilka dni a podbrzusze nadal wydajemi się nabrzmmiałe. I zaczynam popadać w paranoje. Przytyłam ostatnio 3 kg chociaż to może być normalne bo starałam się przytyc. Czytałam też o plamieniu podczas ciąży tylko ono trwa podobno max 2 dni więc wmawiam sobie prawda? Oczywiście nie chciałabym teraz być w ciąży. Dodam jeszcze że podczas sexu zabezpieczalismy się prezerwatywa.
Szyszkinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:35   #4862
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Mówię o aborcji, której dokonałabym, gdybym mimo stałego hormonalnego zabezpieczenia w niechcianą ciążę zaszła. Wiem, że nie jest legalna, ale wiem też, że nie ma problemu z jej przeprowadzeniem, jeśli tylko kogoś finansowo stać.
Nie jest ona metodą antykoncepcji, ale jest metodą nieurodzenia, jeśli się nie chce.
Ja się z kalincia zgadzam i też nie chciałabym urodzić nieplanowanego dziecka. A co do argumentu że aborcja jest nielegalna to po pierwsze nie w przypadku kobiety, po drugie do Czech czy Szwecji nie jest daleko
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:48   #4863
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Tak sobie czytalam poprzednie posty ze zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewnosci. Ok, jesli cos zawiedzie to tak ale jesli ktos pisze tak, jakby mozna bylo zajsc w ciaze pomimo ze NIC nie peklo a w efekcie nic sie nie przedostalo to jakim niby cudem? Dziewczyny ktore to czytaja niepotrzebnie sie tylko nakrecaja. Jesli nic nie zawiodlo - mowie akurat o prezerwatywie - nic nie wycieka to NIE MA MOZLIWOSCI CIAZY.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 00:46   #4864
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: czy to może być ciąża?

Cytat:
Napisane przez Szyszkinia Pokaż wiadomość
To mój pierwszy wątek więc mam nadzieję że wszystko dobrze robię i że powinien być w tym temacie.
Ale do rzeczy. Zawsze przed okresem, od jakiegoś czasu zauważyłam że moje podbrzusze jest jakby nabrzmmiałe. Tak było i tym razem. Okres był w tych dniach co powinien i trwał 6 dni czyli mniej więcej tyle co zawsze. Tylko że minęło kilka dni a podbrzusze nadal wydajemi się nabrzmmiałe. I zaczynam popadać w paranoje. Przytyłam ostatnio 3 kg chociaż to może być normalne bo starałam się przytyc. Czytałam też o plamieniu podczas ciąży tylko ono trwa podobno max 2 dni więc wmawiam sobie prawda? Oczywiście nie chciałabym teraz być w ciąży. Dodam jeszcze że podczas sexu zabezpieczalismy się prezerwatywa.
Jeśli zawsze używaliście ogumienia i gumka wam nie pękła to nie jesteś w ciąży.
Czy takie nabrzmiałe podbrzusze zauważyłaś u siebie dopiero ostatnio?
Jeśli tak, to radziłabym udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:34   #4865
czarnyscenariusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Drobie wizażystki,

Piszę do was kolejny raz, ponieważ troszkę się nie pokoję. Oczywiście ciąża nie byłaby problemem, ale też jej jakoś nie planujemy.

Cylke mam dośc regularne. 28-29 dni. w czerwcu wynosil 25 dni. Pigułki odstawilam 1,5 roku temu ale czasem kochamy się bez prezerwatywy, mam tu na mysli dni gdzie czuję, ze miesiączka idzie, lub lekko juz plamie. oraz dni zaraz po niej.

okres skonczyl mi się w srode, w czwartek jeszcze leciutko plamilam. W niedziele kochalismy się bez zabezpieczenia oraz w czwartek poprzedni, 3 dni przed miesiączką.

Od wczorajszego wieczoru bolą mnie piersi, dziś boli mnie prawy jajnik. Co miesiąc czuje jakby owulacje, własnie potworne rozpychanie w jajniku, wiem to, ponieważ raz z takim bólem polecialam do ginekologa i moje przypuszczenia się potwwierdziły. Jednakże dziś dopiero 10 dzień, wczoraj był 9... Nie wiem czy nie jest to troszkę za wczesnie.
wtedy byłabym mocno "zagrożona" ciążą.
W listopadzie jednak mialam torbiel, wchłonęła się sama, cykl mialam 50 dniowy, objawy ciązowe, mdłosci, czeste siusianie, obrzmiałe piersi.

Do ginekologa idę za 2 tygodnie, na test jakby co i tak za wczesnie.

Nie wiem co o tym mysleć ?
czarnyscenariusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:38   #4866
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarnyscenariusz Pokaż wiadomość
Drobie wizażystki,

Piszę do was kolejny raz, ponieważ troszkę się nie pokoję. Oczywiście ciąża nie byłaby problemem, ale też jej jakoś nie planujemy.

Cylke mam dośc regularne. 28-29 dni. w czerwcu wynosil 25 dni. Pigułki odstawilam 1,5 roku temu ale czasem kochamy się bez prezerwatywy, mam tu na mysli dni gdzie czuję, ze miesiączka idzie, lub lekko juz plamie. oraz dni zaraz po niej.

okres skonczyl mi się w srode, w czwartek jeszcze leciutko plamilam. W niedziele kochalismy się bez zabezpieczenia oraz w czwartek poprzedni, 3 dni przed miesiączką.

Od wczorajszego wieczoru bolą mnie piersi, dziś boli mnie prawy jajnik. Co miesiąc czuje jakby owulacje, własnie potworne rozpychanie w jajniku, wiem to, ponieważ raz z takim bólem polecialam do ginekologa i moje przypuszczenia się potwwierdziły. Jednakże dziś dopiero 10 dzień, wczoraj był 9... Nie wiem czy nie jest to troszkę za wczesnie.
wtedy byłabym mocno "zagrożona" ciążą.
W listopadzie jednak mialam torbiel, wchłonęła się sama, cykl mialam 50 dniowy, objawy ciązowe, mdłosci, czeste siusianie, obrzmiałe piersi.

Do ginekologa idę za 2 tygodnie, na test jakby co i tak za wczesnie.

Nie wiem co o tym mysleć ?
Jesli kasz cykle 28 dniowe to jest mozliwosc ze dni plodne zaczynaja sie juz w 10 dc. Do tego pamietaj ze plemniki sa zdolne przetrwac w sprzyjajacym srodowisku ( czyt.w pochwie) nawet do 5 dni.
Tak wiec owszem- ciaza jest mozliwa.
Ginekolog za 2 tyg.nie zdiagnozuje Ci ciazy, to za wczeanie. Wlasnie po 14 dniach moze wskazac na ciaze test.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:53   #4867
czarnyscenariusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Jesli kasz cykle 28 dniowe to jest mozliwosc ze dni plodne zaczynaja sie juz w 10 dc. Do tego pamietaj ze plemniki sa zdolne przetrwac w sprzyjajacym srodowisku ( czyt.w pochwie) nawet do 5 dni.
Tak wiec owszem- ciaza jest mozliwa.
Ginekolog za 2 tyg.nie zdiagnozuje Ci ciazy, to za wczeanie. Wlasnie po 14 dniach moze wskazac na ciaze test.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Patrząc na ból, to owulacja, tylko, że jest gorszy niż zazwyczaj. Obserwuje sie i przeważnie owulacja wypadała między 14 a 17 dniem cyklu. Dlatego dla mnie to takie "za wcześnie". Ból czuje od prawej cześci podbrzusza aż do okolicy prawej nerki. Śluz jest biały, lepki, wodnisty. Więc na pewno wkroczyłam w okres płodny...
czarnyscenariusz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 20:54   #4868
Elka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. Chyba w końcu trafiłam w dobry dział...

Chciałam przedstawić swoją sytuację.
23.07 wzięłam ostatnią tabletkę anty.
27.07 dostałam okres
A 31.07/1.08 kochałam się bez zabezpieczenia, był to zatem 8/9 dzień od odstawienia tabletek.
I moje pytanie, mogę być w ciąży?
Czy którejkolwiek zdarzyło się zajść od razu po odstawieniu? Od kilku dni męczą mnie mdłości i ogólne rozdrażnienie, okresu powinnam niby dostać za 2 dni, ale jakoś tego nie czuje.
Elka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:41   #4869
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarnyscenariusz Pokaż wiadomość
Patrząc na ból, to owulacja, tylko, że jest gorszy niż zazwyczaj. Obserwuje sie i przeważnie owulacja wypadała między 14 a 17 dniem cyklu. Dlatego dla mnie to takie "za wcześnie". Ból czuje od prawej cześci podbrzusza aż do okolicy prawej nerki. Śluz jest biały, lepki, wodnisty. Więc na pewno wkroczyłam w okres płodny...
No widzisz ale plemniki sa w stanie przetrwac 5 dni wiec w 14dc moglo dojsc do zaplodnienia.
Nie moge Ci odpowiedziec na 100% ale pytasz o mozliwosc ciazy i takowa jest.





Cytat:
Napisane przez Elka8 Pokaż wiadomość
Witam. Chyba w końcu trafiłam w dobry dział...

Chciałam przedstawić swoją sytuację.
23.07 wzięłam ostatnią tabletkę anty.
27.07 dostałam okres
A 31.07/1.08 kochałam się bez zabezpieczenia, był to zatem 8/9 dzień od odstawienia tabletek.
I moje pytanie, mogę być w ciąży?
Czy którejkolwiek zdarzyło się zajść od razu po odstawieniu? Od kilku dni męczą mnie mdłości i ogólne rozdrażnienie, okresu powinnam niby dostać za 2 dni, ale jakoś tego nie czuje.

Tak.jest to mozliwe. Moja kolezanka ze wzgledu na ciezka syt.zyciowa zapomniala wziasc 5 tabletek i w ciaze zaszla.
Tak wiec mozliwosc jest,jednak z obliczen wynika ze kochalas sie w 3/4 dc i to juz powoduje ze watpie nieco w ciaze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 07:40   #4870
czarnyscenariusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

[QUOTE=Magiusa;47789514]No widzisz ale plemniki sa w stanie przetrwac 5 dni wiec w 14dc moglo dojsc do zaplodnienia.
Nie moge Ci odpowiedziec na 100% ale pytasz o mozliwosc ciazy i takowa jest. /QUOTE]

Nie, to nie tak. Wczoraj był 10 dc i mialam bóle owulacyjne. Więc jest to min 4 dni wcześniej niż zazwyczaj. Jeśli plemniki miały dobre środowisko, rozumiem, że wczoraj mogło dojść do zapłodnienia?
czarnyscenariusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 11:24   #4871
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

[QUOTE=czarnyscenariusz;47 791519]
Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No widzisz ale plemniki sa w stanie przetrwac 5 dni wiec w 14dc moglo dojsc do zaplodnienia.
Nie moge Ci odpowiedziec na 100% ale pytasz o mozliwosc ciazy i takowa jest. /QUOTE]

Nie, to nie tak. Wczoraj był 10 dc i mialam bóle owulacyjne. Więc jest to min 4 dni wcześniej niż zazwyczaj. Jeśli plemniki miały dobre środowisko, rozumiem, że wczoraj mogło dojść do zapłodnienia?
Juz sie nieco pogubilam. Musisz to sobie sama ulozyc. Ja napisze tylko fakty biologiczne. Plemniki sa w stanke przezyc w drogach rodnych kobiety w ktorych maja sprzyjajace srodowisko max do 5 dni. Wiec jesli ktos kocha sie bez zabezpieczenia do 5 dni przed owulacja to sa szanse na zaplodnienie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 20:31   #4872
BialaLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Kochałam się z chłopakiem parę godzin temu. Oczywiście w prezerwatywie. Po wszystkim położył się na mnie i tak chwile poleżeliśmy, następnie podniósł się, a prezerwatywa się zsunęła. Część spermy wylała mi się na wzgórek łonowy i łechtaczkę i chyba trochę niżej.
Teraz świruję, teoretycznie wiem, że to niemożliwe, ale głowa mówi inaczej. Okres miałam 5 sierpnia, moje cykle trwają różnie, raz dostanę 27 dnia, raz 29.
Powiedzcie mi jest jakiekolwiek ryzyko? Już nie wiem co robić, czy jutro lecieć do gina po tabletkę czy po prostu czekać na okres, który wypada 1 września. Ale do września tak daleko...
BialaLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 20:59   #4873
Kolaa28
Raczkowanie
 
Avatar Kolaa28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Ja też nie raz schizuje, ale spokojnie. Moim zdaniem zero szans na zajście w ciąże. Poza tym pamietaj, ze zajście w ciąże nie jest takie proste. Głowa do góry, czekaj spokojnie na wrzesień
__________________
_ you are my destiny _


Kolaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:13   #4874
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Zgadzam sie z przedmowczynia

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:57   #4875
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez BialaLady Pokaż wiadomość
Kochałam się z chłopakiem parę godzin temu. Oczywiście w prezerwatywie. Po wszystkim położył się na mnie i tak chwile poleżeliśmy, następnie podniósł się, a prezerwatywa się zsunęła. Część spermy wylała mi się na wzgórek łonowy i łechtaczkę i chyba trochę niżej.
Teraz świruję, teoretycznie wiem, że to niemożliwe, ale głowa mówi inaczej. Okres miałam 5 sierpnia, moje cykle trwają różnie, raz dostanę 27 dnia, raz 29.
Powiedzcie mi jest jakiekolwiek ryzyko? Już nie wiem co robić, czy jutro lecieć do gina po tabletkę czy po prostu czekać na okres, który wypada 1 września. Ale do września tak daleko...
Nie panikuj. Jestem przekonana, że w żadną ciążę nie zaszłaś a okres pojawi się tak jak zawsze
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 15:31   #4876
vacholek
Raczkowanie
 
Avatar vacholek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

U mnie na szczęście fałszywy alarm... uff
vacholek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:13   #4877
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witajcie! Obecnie biorę trzecie opakowanie tabletek. W poprzednim miesiącu zdarzało mi się przyjąć tabletkę o innej godzinie, a pewnego dnia zauważyłam, że dni mi się nie zgadzają. Dokończyłam opakowanie i planowo dostałam krwawienie z odstawienia. W tamtym miesiącu nie było pełnego stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia. Teraz po 6 dniach regularnego zażywania tabletek z nowego opakowania doszło do pełnego stosunku (bez dodatkowego zabezpieczenia czyli prezerwatywy). Czy jest jakieś ryzyko ciąży? To był mój pierwszy pełny stosunek bez dodatkowej prezerwatywy, dlatego wolę od razu zapytać i się upewnić zanim zacznę sobie coś wkręcać. Dziękuję za odpowiedź
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 08:23   #4878
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Witajcie! Obecnie biorę trzecie opakowanie tabletek. W poprzednim miesiącu zdarzało mi się przyjąć tabletkę o innej godzinie, a pewnego dnia zauważyłam, że dni mi się nie zgadzają. Dokończyłam opakowanie i planowo dostałam krwawienie z odstawienia. W tamtym miesiącu nie było pełnego stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia. Teraz po 6 dniach regularnego zażywania tabletek z nowego opakowania doszło do pełnego stosunku (bez dodatkowego zabezpieczenia czyli prezerwatywy). Czy jest jakieś ryzyko ciąży? To był mój pierwszy pełny stosunek bez dodatkowej prezerwatywy, dlatego wolę od razu zapytać i się upewnić zanim zacznę sobie coś wkręcać. Dziękuję za odpowiedź
Zaczęłaś nowe opakowanie także wszystko okej
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 09:11   #4879
adkaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam! Przez dwa miesiące zazywalam regularnie tabletki. W ostatnim opakowaniu zamiast 21 tabletek wzielam 20 w celu przyspieszenia krwawienia. Ostatnia tabletka była wzięta w niedziele. Do stosunku doszło w trakcie 7 dniowej przerwy w sobote, w trakcie krwawienia. Oczywiscie nie był to pełen stosunek. Teraz chciałabym odstawić tabletki, ponieważ zle je toleruje. Czy jest mozliwosc ze moge zajść w ciąże ? Wiem , ze bez wytrysku do ciazy nie dojdzie ale czasem plemniki moga sie znalezc w preejakulacie. Moge odstawic bezpiecznie tabletki tj. W poniedziałek po prostu jej nie wezme, czy lepiej sie przemęczyc ten miesiac ? Pozdrawiam
adkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 09:36   #4880
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Kobiety prosze o pomoc bo zwariuje.
Od 2-6 sierpnia bylam z moim tz na wakacjach. Kochalismy sie kilka razy dziennie bez zabezpieczenia, konczyl zawsze poza mna.
Mialam wtedy 7-12 dzen cyklu. Mam nieregularny okres ale z moich odczuc nje mialam dni plodnych.
15 sierpnia mialam infekcje pochwy, od tygodnia bola piersi i widoczne sa zylki . Szyjk macicy raz nizej raz wyzej.. Temp ciala 3/.7 36.8

Czy uroilam sobie ciaze? Bardzosie martwie...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Prosze o odpowiedz
__________________
Najbardziej dzisiaj chcę - twoich ust.
Dotykać ich bez słów ♥
littlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 11:55   #4881
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez littlka Pokaż wiadomość
Kobiety prosze o pomoc bo zwariuje.
Od 2-6 sierpnia bylam z moim tz na wakacjach. Kochalismy sie kilka razy dziennie bez zabezpieczenia, konczyl zawsze poza mna.
Mialam wtedy 7-12 dzen cyklu. Mam nieregularny okres ale z moich odczuc nje mialam dni plodnych.
15 sierpnia mialam infekcje pochwy, od tygodnia bola piersi i widoczne sa zylki . Szyjk macicy raz nizej raz wyzej.. Temp ciala 3/.7 36.8

Czy uroilam sobie ciaze? Bardzosie martwie...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Prosze o odpowiedz

Nikt wróżką nie jest. Polecam zrobić test -.-. Dostępne są wszędzie w Rossmanie, w Tesco a aptekach kosztują 7-10zł, nie prościej zrobić niż się stresować? Od ewentualnego zapłodnienia minęło od 18-22 dni ciążę na 99% wykryje. Pochwal się wynikiem
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:04   #4882
littlka
Raczkowanie
 
Avatar littlka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Nikt wróżką nie jest. Polecam zrobić test -.-. Dostępne są wszędzie w Rossmanie, w Tesco a aptekach kosztują 7-10zł, nie prościej zrobić niż się stresować? Od ewentualnego zapłodnienia minęło od 18-22 dni ciążę na 99% wykryje. Pochwal się wynikiem
Test bede musiala robic wylacznie rano?
Czy po tylu dniach pora bedzie obojetna?
__________________
Najbardziej dzisiaj chcę - twoich ust.
Dotykać ich bez słów ♥
littlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:04   #4883
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez adkaa7 Pokaż wiadomość
Witam! Przez dwa miesiące zazywalam regularnie tabletki. W ostatnim opakowaniu zamiast 21 tabletek wzielam 20 w celu przyspieszenia krwawienia. Ostatnia tabletka była wzięta w niedziele. Do stosunku doszło w trakcie 7 dniowej przerwy w sobote, w trakcie krwawienia. Oczywiscie nie był to pełen stosunek. Teraz chciałabym odstawić tabletki, ponieważ zle je toleruje. Czy jest mozliwosc ze moge zajść w ciąże ? Wiem , ze bez wytrysku do ciazy nie dojdzie ale czasem plemniki moga sie znalezc w preejakulacie. Moge odstawic bezpiecznie tabletki tj. W poniedziałek po prostu jej nie wezme, czy lepiej sie przemęczyc ten miesiac ? Pozdrawiam
Oczywiście,że jest możliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji,przerwa nie jest zabezpieczona jeśli trwa ponad 7 dni.
Wychodzi na to,że jeśli nie chcesz zajść to powinnaś się pomęczyć.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 15:43   #4884
adkaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Oczywiście,że jest możliwość zajścia w ciążę w takiej sytuacji,przerwa nie jest zabezpieczona jeśli trwa ponad 7 dni.
Wychodzi na to,że jeśli nie chcesz zajść to powinnaś się pomęczyć.
Tylko to dziwna sytuacja bo do wytrysku nie doszło a dodatkowo jestem w trakcie okresu, wiec nawet jesli to szansa jest znikoma chyba... Nie wiem co zrobic, bo ide do nowej pracy i nie chce sie juz męczyć tymi tabletkami :/
adkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:58   #4885
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez littlka Pokaż wiadomość
Test bede musiala robic wylacznie rano?
Czy po tylu dniach pora bedzie obojetna?
Po takim czasie spokojnie wykryje o każdej porze
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:49   #4886
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez adkaa7 Pokaż wiadomość
Tylko to dziwna sytuacja bo do wytrysku nie doszło a dodatkowo jestem w trakcie okresu, wiec nawet jesli to szansa jest znikoma chyba... Nie wiem co zrobic, bo ide do nowej pracy i nie chce sie juz męczyć tymi tabletkami :/

Nie jesteś w trakcie okresu, bo krwawienie z odstawienia to nie okres. Może się zdarzyć, że owulacja nastąpi jak tylko poziom hormonów opadnie, zaraz po odstawieniu tabletek. Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:51   #4887
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez adkaa7 Pokaż wiadomość
Tylko to dziwna sytuacja bo do wytrysku nie doszło a dodatkowo jestem w trakcie okresu, wiec nawet jesli to szansa jest znikoma chyba... Nie wiem co zrobic, bo ide do nowej pracy i nie chce sie juz męczyć tymi tabletkami :/
A wiesz, że po odstawieniu tabletek ( a to właśnie zrobiłaś wydłużając przerwę) hormony mogą tak skakać, że owulację masz właśnie podczas krwawienia z odstawienia?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:42   #4888
adkaa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Nie jesteś w trakcie okresu, bo krwawienie z odstawienia to nie okres. Może się zdarzyć, że owulacja nastąpi jak tylko poziom hormonów opadnie, zaraz po odstawieniu tabletek. Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała.
No tak tak wiem, ze nie okres ale tak w sumie każda kobieta mowi i juz mi sie udzieliło macie racje kobietki, lepiej nie ryzykować, wzielam tabletkę juz dzis, dzien wczesniej. Najwyzej bede je brała dwa tygodnie i odstawie. Dziekuje za rady
adkaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 22:42   #4889
kot_ek
Rozeznanie
 
Avatar kot_ek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 699
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziewczyny, ratujcie.
Wiem, że zostanę za to zlinczowana, no ale do rzeczy.
Otóż uprawiałam seks z moim (od paru dni już ex) facetem bez zabezpieczenia. Wiem, że to nieodpowiedzialne, ale staraliśmy się bardzo uważać. Nigdy nie spuścił się we mnie. Gumek nie lubimy, tabletki nie wchodzą w grę, a plastry odstawiłam, już mniejsza dlaczego.
Otóż od około 2-1,5 tygodnia mam objawy, które niby wskazują na ciążę.
M.in. zaparcia, częste oddawanie moczu, ogólne osłabienie organizmu, omdlenia, mdłości, w dodatku od kilku dni z mojej pochwy "wycieka" biały, mazisty śluz. Przesadzam, czy rzeczywiście to wygląda na ciążę?
__________________
Miłego dnia
kot_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 23:05   #4890
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kot_ek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie.


Wiem, że zostanę za to zlinczowana, no ale do rzeczy.


Otóż uprawiałam seks z moim (od paru dni już ex) facetem bez zabezpieczenia. Wiem, że to nieodpowiedzialne, ale staraliśmy się bardzo uważać. Nigdy nie spuścił się we mnie. Gumek nie lubimy, tabletki nie wchodzą w grę, a plastry odstawiłam, już mniejsza dlaczego.


Otóż od około 2-1,5 tygodnia mam objawy, które niby wskazują na ciążę.


M.in. zaparcia, częste oddawanie moczu, ogólne osłabienie organizmu, omdlenia, mdłości, w dodatku od kilku dni z mojej pochwy "wycieka" biały, mazisty śluz. Przesadzam, czy rzeczywiście to wygląda na ciążę?


Zrób test, z fusów nie wywróżymy. Ale nie zdziw się, jak będzie pozytywny.

Jak się nie lubi antykoncepcji (bo przerywany to żadna metoda), to prędzej czy później (ale raczej prędzej) trzeba polubić pieluchy.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.