Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 18:51   #4861
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej, dawno mnie tu nie było

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ile macie lakierów Ja mam tylko 4 Ale muszę wymienić na nowe bo trochę zgęstniały.
A z gazetki urodowej kupiłam tylko 2 maseczki matująco-regenerujące, tusz do rzęs Bell i chusteczki Tami Fresh Ice
Ja mam ok. 20, z czego ponad 10 zdobyczne nie jestem lakieromaniaczką

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Witam
Ale u mnie z czasem ciężko, jak mam chwilę wolnego to z TŻem się spotykam, ale dziś mam wolne od niego bo cały weekend razem spędzimy
Dziś się w końcu porządnie wyspamuję.

Angel pisałaś kiedyś, że masz problem z wypadającymi włosami.
---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------


Kiedyś miałam tusz z bell, ale byłam bardzo niezadowolona, zielony z wibo jest dla mnie genialny, ale po jakimś miesiącu nie ma już takiego efektu i strasznie osypuje
identycznie jak ja
Też to planuję, ale większość odłożę na jutro bo strasznego lenia mam
Na mnie super działał w tym względzie Jantar problem znikł.
Faktycznie niestety się osypuje.

Kupiłam w Biedro 3 maseczki (po 1 z każdego rodzaju) bo miałam kiedyś maseczki z AA i byłam bardzo zadowolona. Już wiem, że malinowa jest gorsza od tych dwóch poprzednich co miałam, ale nie ma tragedii. Zobaczymy jak pozostałe.

Dodatkowo odżywkę Fructis lśniące i gładkie i mleczko z tej samej serii za 7,99zł, niestety nadal namiętnie prostuję włosy. Ale w wakacje zamierzam je trochę zregenerować więc te produkty wzięłam na specjalne okazje i na uczelnię.

Kuszą mnie jeszcze dwufazowce z Bielendy ale nie wiem, który wybrać czytałam KWC i lepsze opinie ma awokado, ale ten z bawełną tak ładnie wygląda...
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:56   #4862
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

a ja zrobiłam sobie dzisiaj wycieczkę rowerową na 2 godzinki i od razu mi lepiej fakt faktem juz nie wiem co marobić z tą moją twarzą, tak mnie masakrycznie wysypało rpzed @, nie pamiętam kiedy miałam takie pobojowisko na twarzy. Jednak najbardziej wkurza jak rodzice mi ciagle o to uwage zwracaja jakby to była moja wina. A nomalnie przeciez cały czas stosuje leki. Chyba po niedzieli pojde do lekarki po nowe. Teraz idę się wyspamować muszę się pilnować z korzystaniem z Jantaru, bo czesto o nimz apominam a ostatnio wlosy mi lecą na potęgę;/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:06   #4863
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6ae058f0002385694e5398d6.jpg (37,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b50357a00235d5c4e5398d5.jpg (25,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 638b34740012e74d4e5398d6.jpg (23,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3378db70018ba294e539f6c.jpg (31,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f198369e0015c3ab4f47dc24.jpg (30,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5876202002994474f58ba8b.jpg (22,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c446ccd10016f0344f58ba8c.jpg (33,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7b2211c3000c3e8d4f0b1ae6.jpg (23,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (29,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (27,2 KB, 12 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:17   #4864
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Ja wczoraj w biedronce kupiłam płyn do demakijażu z bawełną, krem do rąk- cudnie pachnie, 2 maseczki i jakiś mały perfumik, taki do torebki Więcej rzeczy kusiło, ale opamiętałam się, choć i tak cały koszyk zapełniłam innymi rzeczami
który to tak ładnie pachnie?

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość


Kiedyś miałam tusz z bell, ale byłam bardzo niezadowolona, zielony z wibo jest dla mnie genialny, ale po jakimś miesiącu nie ma już takiego efektu i strasznie osypuje
Teraz mam zielony Wibo i zgadzam się, jest świetny. Prawie jak tańszy odpowiednik Maybelline One by One z tą różnicą, że Wibo daje delikatniejszy efekt . Bell wzięłam na spróbowanie, szczoteczka wydaje mi się ok Ja od tuszu nie oczekuje super efektów bo makijaż oka nie jest dla mnie priorytetem. Nie lubię mocno pomalowanych oczu

Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było


Ja mam ok. 20, z czego ponad 10 zdobyczne nie jestem lakieromaniaczką

Ja zdecydowanie też nie Mam bezbarwny, nude który nosze na dłoniach, mocny róż na stopach i jakiś jeden niewypał, który miał być nude, ale dziwny jest Więcej lakierów mi do szczęścia nie potrzeba.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:27   #4865
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, polecicie mi jakiś żel do mycia twarzy? Aktualnie używam Vichy i La Roche Posay, szczególnie lubię ten pierwszy, ale się kończą i chcę spróbować czegoś nowego Być może kupię ten Vichy jak uda się tanio, ale chcę drugi bo lubię używać na zmianę.Mam cerę przetłuszczającą się, z pojedynczo występującymi wypryskami i zaskórnikami.
Polecam Ci żel z biedronki, ten zielony z mikrogranulkami do cery tłustej i mieszanej. Kupiłam go rok temu z braku funduszy, bo czymś buzię myć trzeba było i od tamtej pory zagościł u mnie na stałe. Najlepszy żel jaki miałam w dodatku za śmieszne pieniądze

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
Gratuluje
Hej dziewczyny mam proźbę. Mogłybyście polecić mi jakiś suplement który naprawde wzmacnia paznokcie??
Zaczynam kuracje Herome, do wcierania mam kapsułki keratynowe gal i chciałbym coś od wewnątrz zastosować... A i który zmywacz jest dobry? urzywałam dotychczas nailty- tego z biedr ale zauwarzyłam że wysusza mi paznokcie. po zmyciu lakieru cała płytka jest taka matowa i rozbielona (mam nadzieje że wicie o co mi chodzi)
Od siebie mogę polecić picie drożdży i pokrzywy. U mnie te 2 specyfiki sprawdziły się super na paznokciach. W końcu zaczęły mi rosnąć mocne, twarde paznokcie, które się nie rozdwajają i mogę je zapuścić (pijam na włosy, a ładne paznokcie to skutek uboczny kuracji)
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:37   #4866
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez la_chica Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było



Kupiłam w Biedro 3 maseczki (po 1 z każdego rodzaju) bo miałam kiedyś maseczki z AA i byłam bardzo zadowolona. Już wiem, że malinowa jest gorsza od tych dwóch poprzednich co miałam, ale nie ma tragedii. Zobaczymy jak pozostałe.

Dodatkowo odżywkę Fructis lśniące i gładkie i mleczko z tej samej serii za 7,99zł, niestety nadal namiętnie prostuję włosy. Ale w wakacje zamierzam je trochę zregenerować więc te produkty wzięłam na specjalne okazje i na uczelnię.

Kuszą mnie jeszcze dwufazowce z Bielendy ale nie wiem, który wybrać czytałam KWC i lepsze opinie ma awokado, ale ten z bawełną tak ładnie wygląda...
[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
za taką cenę bierz dwa
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:48   #4867
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Polecam Ci żel z biedronki, ten zielony z mikrogranulkami do cery tłustej i mieszanej. Kupiłam go rok temu z braku funduszy, bo czymś buzię myć trzeba było i od tamtej pory zagościł u mnie na stałe. Najlepszy żel jaki miałam w dodatku za śmieszne pieniądze


Miałam go kiedyś, ale nawet nie pamiętam jaki był Może się skuszę następnym razem. Zamówiłam sobie jednak ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-borowiny.html Dwa razy go użyłam do tej pory bo wykańczam jeszcze Vichy. Pierwsze odczucia- super się pieni, ładnie pachnie i świetnie odświeża. A dzisiaj też kliknęłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ginijskim.html Używałam go kiedyś- bardzo dobrze oczyszcza
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:10   #4868
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Miałam go kiedyś, ale nawet nie pamiętam jaki był Może się skuszę następnym razem. Zamówiłam sobie jednak ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-borowiny.html Dwa razy go użyłam do tej pory bo wykańczam jeszcze Vichy. Pierwsze odczucia- super się pieni, ładnie pachnie i świetnie odświeża. A dzisiaj też kliknęłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ginijskim.html Używałam go kiedyś- bardzo dobrze oczyszcza
Oj, nie widziałam wcześniej Twojego pytania, ale teraz mogę Ci polecić żel, a nuż kolejnym razem znów będziesz szukać czegoś nowego to i może wypróbujesz ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-atopowa.html jest świetny, używam go od długiego czasu, mam za sobą chyba z 5 opakowań, plus 2 w zapasie nie wysusza, fajnie zmywa makijaż, nie ma po nim efektu takiej ściagnietej skory, nie ma tez wysuszenia. Jest bezzapachowy, ale to chyba lepiej niż miałby jakiś duszący zapach. Plus jest dośc wydajny, ja używam go kolo 3 meisiecy, a czesto podlacza sie pod niego mama a no i z kartą lifestyle w SP mam go za 7 zł, to już w ogole bajka mam też do niego krem nawilżający ....



a ja w trakcie spamowania, wlasnie pomalowalam paznokcie u nog, teraz mam odzywke na pazurkach u rak i bede nkaladac jakiś kolor. Wczesniej wydepilowalam cialo, wysarowalam sie musem z farmony, wlosy umylam, na skalp poszedl jantar po calosci odzywka w sprayu z isanytwarz puntkowo tanno henal na rzesach l'biotica, na ustach balsam z yves rocher brwi wyregulowaneTeraz popijam sobie colę zero i oglądam olimpiade
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 20:16   #4869
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Prawie skończyłam spamowanie. Zrobiłam już porządny manicure z moczeniem dłoni, peelingiem dłoni, odsuwaniem skórek, odżywka + czerwony lakier na paznokcie, porządny pedicure: moczenie stóp, peeling stóp, pumeks, ogarnięcie paznokci i też odżywka i czerwony lakier; mycie włosów i kallos latte wymieszany z miodem, zostawię mieszankę do rana może moje włosy zjaśnieją troszkę; peeling buzi + maseczka na twarz z perfecty migdałowa, którą zostawię na noc oraz regulacja brwi; peeling ciała i depilacja. Zostało mi na dziś tylko dokończenie depilowania ud, balsamowanie i kremowanie dłoni i stóp. Rano zmyję mieszankę z włosów, poprawię jeszcze dzisiejszą depilację depilatorem maszynką pod prysznicem, żeby mieć idealnie gładkie ciało i jutro będę piękna
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:58   #4870
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej, strasznie dawno mnie tu nie było.

Ostatnio skupiłam się głównie na stopach i włosach. . Włosy zapuszczam i nie farbuję, a do tego oczywiście staram się przywrócić im utracony blask, bo farba już się wypłukała i są bardzo nieciekawe...ale jakoś daję radę. Stopy maltretuję kremem z mocznikiem 5%, oraz odżywką Lovely. Muszę przyznać, że naprawdę widzę efekt - paznokcie są jaśniejsze i wyglądają zdrowiej.

Niestety od kilku dni (a zwłaszcza dzisiaj) nęka mnie potworna chandra. Mam fatalny humor i czarne myśli.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:18   #4871
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Stopy wybalsamowałam peeling miały
paznokcie pomalowane, twarz wodą termalną i eucerinem na noc, plus acnefan miejscowo Wybalsamowałam się krem pod oczy i można iść spać
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 22:48   #4872
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Podoba mi się ten wątek. Chyba się dołączę, hehe
Piszecie, że ten żel do mycia twarzy z Biedry jest dobry... muszę wypróbować, bo mi się właśnie kończy. Tylko, że ja lubię żele z takim aplikatorem jak mydło, a nie wyciskane, to najwyżej sobie przeleję do starego opakowania
Muszę poważnie zająć się swoimi paznokciami, bo od ciągłego malowania wyglądają tragicznie :/ Kupiłam odżywkę z mySecret przeciw rozdwajającym się paznokciom i chyba też zacznę pić tą pokrzywę, mam nadziję, że nie smakuje źle
Zaczełam olejować włosy, na razie nakładałam rycynowy parę razy, ale po nim włosy wydawały mi się jakieś takie... twarde? Spróbuję oliwę z oliwek albo zwykłą oliwkę, może będzie lepiej. Mam już takie długie włosy, że wolę dbać o nie jeszcze bardziej, bo mi się jeszcze końcówki wykruszą :/
Znacie jakieś sposoby żeby baby hair szybciej rosły? Albo jakoś zgrubiały? Wkurzają mnie te włoski strasznie, nawet jak mam rozpuszczone włosy.
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:54   #4873
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Witam
Ale u mnie z czasem ciężko, jak mam chwilę wolnego to z TŻem się spotykam, ale dziś mam wolne od niego bo cały weekend razem spędzimy
Dziś się w końcu porządnie wyspamuję.
Jak na razie zmyłam stary lakier z paznokci, teraz moczę stopy, w planach jeszcze porządny manicure i pedicure, peeling ciała, depilacja, balsamowanie, mycie włosów i maseczka na włosy, regulacja brwi, peeling buzi i maseczka, staram się o siebie systematycznie dbać, ale przez brak czasu na takie porządne SPA od czasu do czasu czuję się taka nieatrakcyjna i zaniedbana, ale dziś wygospodarowałam czas na SPA kosztem prania, prasowania i rozmrażania lodówki, to może poczekać


Angel pisałaś kiedyś, że masz problem z wypadającymi włosami. Ja ostatnio zaczęłam nafty używać. Na pół godziny wcieram w skórę głowy i włosy, później zmywam (powtarzam co 2 mycie) i całkowicie przestały mi włosy wypadać. Mam kręcone włosy, nie czeszę ich (tylko po myciu), myję raz na 2, 3 dni i po myciu mogę znaleźć kilka włosów w wannie i kilka na szczotce. Na ubraniach włosy mi nie zostają, jak przeczesuję włosy palcami też nic nie wypada. Problem jest ze zmyciem nafty, ale ja najpierw rozcieńczam odżywkę jakąś tanią wodą, wmasowuję we włosy i skórę głowy obficie, później spłukuję i normalnie myję szamponem

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------


Kiedyś miałam tusz z bell, ale byłam bardzo niezadowolona, zielony z wibo jest dla mnie genialny, ale po jakimś miesiącu nie ma już takiego efektu i strasznie osypuje
Dziękuje ogromnie za pamięć.
Nafty nigdy nie stosowałam, bo za każdym razem przeraża mnie jej zmywanie, ale na pewno kiedyś się na nią skuszę. Teraz piję już prawie 3 miesiące pokrzywę i pomogła mi na wypadanie i drugi raz dałam olej rycynowy na skalp.
Jantar stosowałam kiedyś namiętnie, ale nie pomagał mi na wypadanie.

Vagabunda cześć.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:59   #4874
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej Vagabunda.

A czym są te "baby hair"? Już któryś raz widzę to określenie, ale nie jestem pewna...czy to są nowe, odrastające włoski, czy coś innego?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 23:08   #4875
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej Vagabunda.

A czym są te "baby hair"? Już któryś raz widzę to określenie, ale nie jestem pewna...czy to są nowe, odrastające włoski, czy coś innego?
Dokładnie to Takie krótkie, cienkie, nijakie włoski, które sterczą na wszystkie strony i jak mam gładkiego kucyka to wyglądam jak papuga:/ Nie mam nic przeciwko żeby mi z przodu głowy rosło więcej włosów, może mi się troszkę zmniejszy czoło, bo mi się bardziej takie małe podobają, da się to też wygładzić jakimiś kramami, ale mimo wszystko chciałabym żeby chociaż grubsze były
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 23:21   #4876
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej Vagabunda napisz nam cokolwiek o sobie

moja sunia [ta z ava] bardzo zle sie czuje i sie martwie, dlatego chyba biore ja do siebie i ide do lozka ogladac pingwiny z madagaskaru xD

jutro rano lumpki i muszę podskoczyć do rossmana dobranoc
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 23:30   #4877
la_chica
Raczkowanie
 
Avatar la_chica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 356
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ja od tuszu nie oczekuje super efektów bo makijaż oka nie jest dla mnie priorytetem. Nie lubię mocno pomalowanych oczu
(...)
Ja zdecydowanie też nie Mam bezbarwny, nude który nosze na dłoniach, mocny róż na stopach i jakiś jeden niewypał, który miał być nude, ale dziwny jest Więcej lakierów mi do szczęścia nie potrzeba.
Ja wręcz przeciwnie, uwielbiam mocniej podkreślone oczy

Dla mnie na dłoniach królują odżywka Eveline lub French, a na stopach czerwony lub teraz latem przeważnie turkusowy, ew. jakiś niebieski. I tyle
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
za taką cenę bierz dwa
w sumie tak, nad czym ja się zastanawiam
__________________
Cele:
* 58,5kg
* gładka cera
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:52   #4878
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Mam 16 lat, nie wiem czy są tu dziewczyny w moim wieku
Jestem w liceum, nie mam kompletnie żadnych planów na przyszłość, na razie tylko słucham wizji mojego chłopaka który chce mieszkać kiedyś na łodzi Ale myślę też po ciuchu żeby przeprowadzić się kiedyś do Hiszpanii, bo uwielbiam ten kraj i język.
Piję dużo kawy, uwielbiam modę, lubię też wszelkie kosmetyczne zabiegi, ale brak mi systematyczności Może to forum mi jakoś pomoże
Nie wiem co jeszcze mogę o sobie powiedzieć. Dzięki za miłe powitanie, jesteście kochane

Edytowane przez Vagabunda
Czas edycji: 2012-08-03 o 01:00
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:20   #4879
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
który to tak ładnie pachnie?
Nawilżający. Przypomina mi coś z Nivea.

Dzień dobry

Zasiadam do pracy, choć dziś będzie ciężko, bo jest mega upał i duchota. Już się rozpływam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 09:04   #4880
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

A u mnie jest burza Uwielbiam burze rano, taka idealna pogoda do kawy
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:07   #4881
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej

Cytat:
Napisane przez Vagabunda Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten wątek. Chyba się dołączę, hehe
Piszecie, że ten żel do mycia twarzy z Biedry jest dobry... muszę wypróbować, bo mi się właśnie kończy. Tylko, że ja lubię żele z takim aplikatorem jak mydło, a nie wyciskane, to najwyżej sobie przeleję do starego opakowania
Muszę poważnie zająć się swoimi paznokciami, bo od ciągłego malowania wyglądają tragicznie :/ Kupiłam odżywkę z mySecret przeciw rozdwajającym się paznokciom i chyba też zacznę pić tą pokrzywę, mam nadziję, że nie smakuje źle
Zaczełam olejować włosy, na razie nakładałam rycynowy parę razy, ale po nim włosy wydawały mi się jakieś takie... twarde? Spróbuję oliwę z oliwek albo zwykłą oliwkę, może będzie lepiej. Mam już takie długie włosy, że wolę dbać o nie jeszcze bardziej, bo mi się jeszcze końcówki wykruszą :/
Znacie jakieś sposoby żeby baby hair szybciej rosły? Albo jakoś zgrubiały? Wkurzają mnie te włoski strasznie, nawet jak mam rozpuszczone włosy.
Od siebie mogę polecić wodę brzozową i olejek Sesa

Lało u mnie 2 godziny

Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (31,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (33,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (26,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (36,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (33,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (35,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (39,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (44,0 KB, 3 załadowań)
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:27   #4882
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Hej
U mnie gooorąco i słonecznie poopalałabym się, ale tak nie chce mi sie leżeć
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Karolcia sto lakierów? Muszę to zobaczyć!
Piękna zarówno sukienka jak i spódnica

Jak będę miała chwile to zrobię zdjecia
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja przez buahhot ostatnio fioletowy z Essence kupiłam Zachodzę do natury patrzę o fiolecik myslę buahhot go chwalila na swoim blogu a to kupię
Ja też ten fioletowy wzięłam
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Niestety od kilku dni (a zwłaszcza dzisiaj) nęka mnie potworna chandra. Mam fatalny humor i czarne myśli.

Cytat:
Napisane przez Vagabunda Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten wątek. Chyba się dołączę, hehe
Piszecie, że ten żel do mycia twarzy z Biedry jest dobry... muszę wypróbować, bo mi się właśnie kończy. Tylko, że ja lubię żele z takim aplikatorem jak mydło, a nie wyciskane, to najwyżej sobie przeleję do starego opakowania
Muszę poważnie zająć się swoimi paznokciami, bo od ciągłego malowania wyglądają tragicznie :/ Kupiłam odżywkę z mySecret przeciw rozdwajającym się paznokciom i chyba też zacznę pić tą pokrzywę, mam nadziję, że nie smakuje źle
Zaczełam olejować włosy, na razie nakładałam rycynowy parę razy, ale po nim włosy wydawały mi się jakieś takie... twarde? Spróbuję oliwę z oliwek albo zwykłą oliwkę, może będzie lepiej. Mam już takie długie włosy, że wolę dbać o nie jeszcze bardziej, bo mi się jeszcze końcówki wykruszą :/
Znacie jakieś sposoby żeby baby hair szybciej rosły? Albo jakoś zgrubiały? Wkurzają mnie te włoski strasznie, nawet jak mam rozpuszczone włosy.
Hej Tabletki Calcium Pantothenicum

Muszę na miasto jechać internet opłacić i pewnie Biedronkę zalicze, strach się bać
Dziewczyny polecacie jakieś tanie konto internetowe chcę założyć do opłacania rachunków i zakupów?
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:14   #4883
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość

Muszę na miasto jechać internet opłacić i pewnie Biedronkę zalicze, strach się bać
Dziewczyny polecacie jakieś tanie konto internetowe chcę założyć do opłacania rachunków i zakupów?
ja mam w mbanku i jestem zadowolona za posiadanie karty kredytowej nic nie place, bo mam stały przelew wiec ruch na koncie jest, a tak to chyba placi sie 4 zł. Gen4eralnie naprawde spoko


wlasnie po lumpkach, upolowalam 4 rzeczy ale pozniej zrobie zdjęcia, bo jak na razie walcze z tym zeby przestal mnie bolec brzuch. no cóz @ przyszedl ;/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:39   #4884
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej

Muszę na miasto jechać internet opłacić i pewnie Biedronkę zalicze, strach się bać
Dziewczyny polecacie jakieś tanie konto internetowe chcę założyć do opłacania rachunków i zakupów?
mBank polecam
Wszystko za darmo. Jedynie musisz zapłacić kartą powyżej 100 zł miesięcznie by Ci opłaty nie naliczyli 2 zł miesięcznie Więc sie opłaca No i konto przez neta możesz założyć
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:43   #4885
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
mBank polecam
Wszystko za darmo. Jedynie musisz zapłacić kartą powyżej 100 zł miesięcznie by Ci opłaty nie naliczyli 2 zł miesięcznie Więc sie opłaca No i konto przez neta możesz założyć
o fakt, 2 zł a nie4 jednak najbardziej mnie irytuja Ci ludzie, ktorzy wiecznie do mnie wydzwaniaja z roznymi ofertami ub ezpieczen , ktorzy nie znają chyba znaczenia dania 'nie dziękuję, nie jestem zainteresowana. Kobieta wydzwaniała do mnie po kilka razy dziennie usiłujac wcisnac mi jakies ubezpieczenia, az w koncu zablokowalam sobie mozliwosc dzwonienia na moj numer z numerow prywatnych i mam spokoj

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2012-08-03 o 11:45
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:01   #4886
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Jak lepiej obcinać włosy? Całkiem prosto, czy w takie U/delikatne V ? Bo z cieniowania raczej powinno się zrezygnować, z tego co gdzieś czytałam?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:22   #4887
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
o fakt, 2 zł a nie4 jednak najbardziej mnie irytuja Ci ludzie, ktorzy wiecznie do mnie wydzwaniaja z roznymi ofertami ub ezpieczen , ktorzy nie znają chyba znaczenia dania 'nie dziękuję, nie jestem zainteresowana. Kobieta wydzwaniała do mnie po kilka razy dziennie usiłujac wcisnac mi jakies ubezpieczenia, az w koncu zablokowalam sobie mozliwosc dzwonienia na moj numer z numerow prywatnych i mam spokoj
ja też to zablokowałam
Fakt dzwonią nagminnie Ja dwa razy ją wysłuchałam powiedziałam nie dziękuję a mimoto i tak dalej dzwoniła
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Jak lepiej obcinać włosy? Całkiem prosto, czy w takie U/delikatne V ? Bo z cieniowania raczej powinno się zrezygnować, z tego co gdzieś czytałam?
a czemu z cieniowania się powinno zrezygnować
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:28   #4888
danix
Raczkowanie
 
Avatar danix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 242
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

dlaczego z cieniowania powinno się zrezygnować?
Sorki, że się tak wtrącę ale właśnie miałam iść wycieniować włosy
__________________


danix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:32   #4889
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja też to zablokowałam
Fakt dzwonią nagminnie Ja dwa razy ją wysłuchałam powiedziałam nie dziękuję a mimoto i tak dalej dzwoniła


a czemu z cieniowania się powinno zrezygnować
Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
dlaczego z cieniowania powinno się zrezygnować?
Sorki, że się tak wtrącę ale właśnie miałam iść wycieniować włosy
Czemu od razu zrezygnować, jak komuś pasuje to niech cieniuje np ewalucja zawsze trochę cieniuje i ma piękne włosy. A z tym cieniowaniem to chodzi o to, że o cieniowane trochę trudniej dbać tzn. o końcówki, żeby się nie rozdwajały.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:37   #4890
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XIII

Z tego co słyszałam, to dlatego, że szybciej się niszczą końcówki, robią się miotełki no i ogólnie w internecie czy w prasie ciągle się spotykam ze stwierdzeniem, żeby nie cieniować....
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.