Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam! - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 21:30   #4861
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Ej, laski. Chciałam wrzucić zdjęcie swoje do klubu, ale nie umiem ;/
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:40   #4862
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

najpierw musisz do swojego albumu, a potem będzie opcja udostępnienia w klubie
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:44   #4863
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Udało się Jestem i ja Swojej aktualnej figury dodam może w weekend, bo na razie nie mam.
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 21:47   #4864
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Właśnie wtarłam tą szczotkę z mojego brzusia to serum + 3 krople olejku cynamonowego i efekt odrazu czułam jak się ściąga skóra, piecze i pali ale rozstępy zmieniły kolor wiem, że to zapewne chwilowe ale może przy systematyczności znikną lub się zmniejszą? No nie wiem zobaczymy.

Czarna strasznie mnie martwią Twoje problemy jak chcesz pogadać to wiesz gdzie mnie znaleźć

Mała zasnęła, wzięłam kąpiel motem masowanie i czuję się o niebo lepiej, dzisiaj po raz pierwszy w życiu zrobiłam 100 brzuszków oczywiście z przerwami sekundowymi co 20 na odsapnięcie heheh ale jednak jest Ile radości człowiek może z tego mieć jeszcze jak mała siedziała na brzuchu to już całkiem
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 05:52   #4865
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Dzień Dobry Kochane U mnie dzisiaj spadeczek -0,3kg ale póki co cały czas pozbywam się tego co sama sobie zafundowałam w święta ważne że idzie rano wstałam na masażyk i zaraz do pracy. Miłego dnia wszystkim i jak najmniejszych cyferek na wadze
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 06:23   #4866
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

ja ciągle walczę z nadwyżką.. ale już tylko 0.5kg zostało po dzisiejszym ważeniu ehhh.. znowu cały dzień na uczelni. Najgorsze jest to, że obiad jem czasowo właściwie na podwieczorek/bardzo wczesną kolację, bo nie ma kiedy wcześniej ;_; ale widziałam, że w miejscu zamkniętej jadłodajni otwierają nowe miejsce, więc jest nadzieja
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 06:53   #4867
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Oh my god Sosha - Gratuluję już 5 z przodu wow
Lecisz Kobieto lecisz Qrczę strasznie Ci zazdroszczę - ja również mam 2-3tyg zastoju ale zamiast mega spadku później następuje spadek -0,1 lub max -0,3kg - Sosha jak żyć ???
Bottega brawo spadek to spadek
Arsenalka i jak się czujesz - już lepiej ?
thenerdqueen nadwyżka ginie w mgnieniu oka

Dziś rano było ważenie i na wadze 69,1kg WTF Dobra może po chorobie wszystko wróci do normy ...
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 07:15   #4868
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

estecorazon - to chyba tez sporo jadłaś w święta (jak ja) skoro masz jeszcze nadwyzkę, ja też przybrałam po świętach ale o dziwo waga pokazuje już wagę sprzed swiąt, to chyba też powód tego że okres sie skończył

chyba i ja poszukam tych olejków o których piszecie, skoro taki efekt ma być

piersi mi sie skończyły a dziś akurat sa w promocji w Carrefourze, ale pewnie póxniej nic nie będzie, a są w promocji i pomidory, i pieczarki....
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:17   #4869
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

w tesco od jutra też cycki są w promocji, coś koło 15zł/kg i kalafior, 3zł/szt.
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:36   #4870
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
estecorazon - to chyba tez sporo jadłaś w święta (jak ja) skoro masz jeszcze nadwyzkę, ja też przybrałam po świętach ale o dziwo waga pokazuje już wagę sprzed swiąt, to chyba też powód tego że okres sie skończył

chyba i ja poszukam tych olejków o których piszecie, skoro taki efekt ma być

piersi mi sie skończyły a dziś akurat sa w promocji w Carrefourze, ale pewnie póxniej nic nie będzie, a są w promocji i pomidory, i pieczarki....
No niestety troszkę mi się przybrało przez te nieszczęsne święta i teraz zbijam to wszystko ehhh co zrobić człowiek mądry po szkodzie Dam radę dzisiaj ojciec ma urodziny wczoraj kupiłam ciasta i nie tknęłam ani jednego mini kawałeczka hehe dzisiaj jakoś też nie mam ochoty za to wczoraj zrobiłam sobie dwie sałatki przepyszne i mam na jakieś 3 dni

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
w tesco od jutra też cycki są w promocji, coś koło 15zł/kg i kalafior, 3zł/szt.
Hehe nawet gazetek nie trzeba mieć w domu wejdzie się na wizaż i się wie o wszystkich promocjach od Was
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:39   #4871
feciuch
Raczkowanie
 
Avatar feciuch
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 210
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Witajcie Babki
A ja dzisiaj mam problem... co ja mam na obiad zrobić ?! Mam wyjętą pierś z indyka, myślę może o niej z pomarańczą, czyli pieczoną w rękawku z marynatą z pomarańczy i przypraw. Jadłyście coś podobnego ?
A już jutro zdjęcie gipsu Nareszcieee ! I rozpoczynami ćwiczonka

Miłego dnia !
__________________
70------68------ 65 --- 62-----58 ----55

1 cel - 68 kg.
2 cel - 62 kg
3 cel - 55 kg
feciuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 07:53   #4872
atram00100
Rozeznanie
 
Avatar atram00100
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 731
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Feciuch ja sobie zrobiłam pierś z kurczaka z pomarańczami, jak mi się ładnie sosik zredukował a mięso wchłonęło sok to mmm niebo w gębie, ale ja w ogóle lubię połączenie mięsa z owocami.

Chyba też się zaopatrzę w te olejki
__________________
"Nie zdołasz wiele w życiu dokonać, jeżeli pracować będziesz tylko w te dni, kiedy ci samopoczucie dopisuje." Jerry West



atram00100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:04   #4873
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez atram00100 Pokaż wiadomość
Feciuch ja sobie zrobiłam pierś z kurczaka z pomarańczami, jak mi się ładnie sosik zredukował a mięso wchłonęło sok to mmm niebo w gębie, ale ja w ogóle lubię połączenie mięsa z owocami.

Chyba też się zaopatrzę w te olejki
Mnie to jeszcze piekło dzisiaj długo po 1,5h jeszcze czułam a jak swędzi ahhh ale da się wytrzymać
P.S. A jak robicie tą pierś? Mogę prosić o przepis? Wskazówki jak to zrobić
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:10   #4874
feciuch
Raczkowanie
 
Avatar feciuch
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 210
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Feciuch ja sobie zrobiłam pierś z kurczaka z pomarańczami, jak mi się ładnie sosik zredukował a mięso wchłonęło sok to mmm niebo w gębie, ale ja w ogóle lubię połączenie mięsa z owocami.
No to miejmy nadzieję,że i mi się uda Dodałaś mi otuchy ! Tobie smakowało to i mi musi ^^ Ciekawe jak tam reszta mojej rodzinki.. jak im posmakuje to chyba z kuchni nie wyjdę

Cytat:
Mnie to jeszcze piekło dzisiaj długo po 1,5h jeszcze czułam a jak swędzi ahhh ale da się wytrzymać
P.S. A jak robicie tą pierś? Mogę prosić o przepis? Wskazówki jak to zrobić
Ja wypróbuję z tego przepisu ; http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...7271,9495.html
Ładnie się prezentuje na zdjęcie ^^ ale muszę jeszcze sprawdzić czy sos sojowy mam, jak nie ... to bez niego Bo do sklepu ani rusz, pozostaje mi wiara
__________________
70------68------ 65 --- 62-----58 ----55

1 cel - 68 kg.
2 cel - 62 kg
3 cel - 55 kg
feciuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:20   #4875
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Super ja spróbuje to samo ale z piersią z kuraka hmmm apetycznie się prezentuje
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:55   #4876
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
w tesco od jutra też cycki są w promocji, coś koło 15zł/kg i kalafior, 3zł/szt.
Rozwaliłaś mnie : hahaha:
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:07   #4877
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

czarnaDama no pędzą, pędzą - tylko pytanie czemu Ty nie pędzisz? Wracaj czarna szybciutko do nas!! Mam nadzieję że wszystko ułoży się po Twojej myśli!

estecorazon brawo za spadek!!! Cieszę się że zmobilizowałaś się do działania i masaży, wyjdzie ci to bejb na dobre a brzuchol traktuj po macoszemu - ściskaj, szczyp, gnieć ile wlezie

thenerdqueen ja mam ten sam problem z porą jedzenia ;/ zawsze wypada mi obiad na okolice 17-18 ;/ ale kładę się w miarę późno więc mam nadzieję że jakoś to się rozchodzi ^^ trzymam kciuki za te 0,5kg jak żyć? czy jak chudnąć? :P kryzys otyłości jest na skalę globalną, jedyne co nas oszczędzi to cierpliwość i umiarkowanie w jedzeniu i piciu ^^

WyrafinowanySmak Cichooooo! czekam aż będzie tak przynajmniej 3 dni pod rząd wtedy zakomunikuję to z wielką pompą a póki co dziękuję za kwiatucha

CYCE JAK DONICE W ALMIE ZA 14,29zł!!!!

Jest jakaś szansa zrobić pierś z pomarańczami ale bez piekarnika? jakoś poddusić czy cuś - jakieś pomysły?

Edytowane przez sosha
Czas edycji: 2012-04-18 o 09:49
sosha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:10   #4878
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Wczoraj już nic nie pisałam, bo złapałam mały dołek i chodziłąm z taką: miną cały czas. Znowu jestem sama w mieszkaniu. Do tego potwornie bolał mnie żołądek, nie wiem czemu

sosha, przede wszystkim chciałam Ci pogratulować Świetnie! Już za rogiem jest Twój cel! Pamiętaj - foteczki przy 58

superkas, gratuluję spadku (wczoraj jakoś mi to umknęło )

Yenna,
hehe na śniadanie kociołek?

estecorazon, za spadek

thenerd, jeszcze tylko trochę - 0,5kg lada moment zgubisz
a co do jedzenia - ale bierzesz sobie coś ze sobą? Ja bardzo lubię mieć w pudełeczku sałatkę owocową - nie powoduje wzdętego brzucha, jest lekka, ludzie tak się nie dziwą, a jak dziwą to i tak cóż innego niż "zdrowo je" moga pomyśleć?

Wyrafinowany, może to przez leki? (ta nadwyżka, choć malutka)

gothika, dżizaz! "piersi mi się skończyły", co ja czytam?!
dopiero po dlszej części zrozumiałam^^ śmiesznie zabrzmiało
brawo za wyrównianie wagi

co do kuraka - można zjeść z ananansem Po przygotowaniui (umyciu itd.) kuraka trochę rozbijasz, kroisz w kosteczkę i przyprawiasz wedle gustu, smażysz na teflonie lub oliwie (odrobina), ewentualnie w razie potrzeby delikatnie podlewasz wodą, ananasa kroisz też w kosteczkę (ze 2-3plastry), dodajesz jego i trochę sosu (z puszki) na patelnię,wszystko razem smażysz na małym ogniu jeszcze parę minut i podajesz. Możesz podać (na patelnię wtedy gdy ananas) z (dowolnie): papryką, kukurydzą, marchewką, a po przygotowaniu - np. z brązowym ryżem

Czarna, brawo za brzuszki! Ja od paru dni chodzę tak właśnie z zamiarem ich robienia i jakoś nie mogę się zebrać.Mam tak głupio, że najwięcej ćwiczę nogi, choć one wyglądają nalepiej, a brzuchola teraz wcale nie ćwiczę kręgosłup mnie zaraz boli (choroba się odzywa) i się zniechęcam.

właśnie, sosha - mam taką głupią prośbę... czy mogłabyś dokładnie wytłumaczyć mi jak się robi zwykłe brzuszki (takie te nie całościowe tylko hmm no wiesz jakie!). Kiedyś, ze 3 latatemu chodziłam na aerobik i pod koniec robiliśmy właśnie brzuszki. Któregoś razu skończyło się to u mnie naciągniętym mięśniem... po prostu nikt nie wytłumaczył mi jak trzeba oddychać, kiedy i jak napinać i co napinać, a jedyne co się dowiedziałam po fakcie to: "bo szarpnęłaś"
Nie chę zaczynać znowu brzuszków, jak nie wiem jak mam je robić poprawnie i tak, żeby siebie nie uszkodzić.

W ogóle to przez to, że nie ma TŻta i ja daje królowi siano bardzo pogorszył mi się AZS na dłoniach (mam też uczulenie na siano) Wygląda to strasznie, niestety na to nie ma innego lekarstwa niż unikać alergenów, a w ww przypadku jest to niemożliwe.
Czekaż aż wybije 11 i będę mogłą zadzwonić do gina.

A jeśli chodzi o moją wagę z dziś: baterie mi coś nie działają za bardzo i pokazuje różne wyniki Mam nadzieję, że ten wczorajszy wynik był prawidłowy Zaraz spróbuję się jeszcze raz zważyć.
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-04-18 o 09:12
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:10   #4879
lordi
Raczkowanie
 
Avatar lordi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 302
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Witajcie Gwiazdki otóż musze sie Wam pochwalic... -1kg
przy czym nie wiem od kiedy bo nadal nie mam wagi (wpadlam na chwile do ciotki i sie u niej zwazylam) ale zawsze to troche mniej

a poza tym zmierzylam sie i cm tez mi polecialy w talii -2cm, pod pępkiem (ten najwiekszy wałek na podbrzuszu) -2cm, biodra -2cm, tyłek uda i łydki bez zmian
__________________
Czas się wziąć za siebie! Odwielorybiam sie...
Bylo: 86 kg /
Jest: 66 kg /mniej o 20 kg

Ciąża bliżniacza
8tydz : 67,5kg
20tydz : 70,3kg
30tydz : 77,5kg
w dniu porodu : 79,7kg
2tyg po porodzie: 66,6kg
lordi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 09:20   #4880
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Dziś jest miesiąc jak jestem na zdrowej diecie i z Wami lachony i dziś znów spadek -0,4 czyli łącznie miesiąc i spadek -5,8 Dziękuje za wsparcie i udzielanie cennych wskazówek
___________________

Bottega a jakie robisz ćwiczenia na nogi ? U mnie by przydały się jakieś konkretne, bo moje nogi to porażka,..

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-04-18 o 09:22
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:38   #4881
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Dziś jest miesiąc jak jestem na zdrowej diecie i z Wami lachony i dziś znów spadek -0,4 czyli łącznie miesiąc i spadek -5,8 Dziękuje za wsparcie i udzielanie cennych wskazówek
___________________

Bottega a jakie robisz ćwiczenia na nogi ? U mnie by przydały się jakieś konkretne, bo moje nogi to porażka,..

Rewelacja Kochana lecisz jak błyskawica Oby tak dalej, zbilansowana dietka ćwiczonka i widzisz jakie efekty waga spada i coraz bliżej do celu
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:50   #4882
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Estecorazon No niby tak waga spada ale w lustrze dalej widzę "prawie" taką samą jak z przed diety , jak na razie robię a6w na brzuch troszkę się zmniejsza, pasowały by mi jeszcze ćwiczenia na nogi jakieś porządne , które dają jakiś efekt. ( bo tak to tylko podnoszę )
Tobie również bo coś słyszałam, że jakiś spadeczek po świętach
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:03   #4883
feciuch
Raczkowanie
 
Avatar feciuch
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 210
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

superkas - Eee no , kobieto , szalejesz ! klask i: Za spadek Piknie

lordi - Burza, po prostu burza ! Jakie wyniki Congratulations maj Lejdi I cm i kg... cudownnieee ;D !

Bottega - no to kiepściutko ,jak masz alergie na sianko... a szukałaś wszędzie ? Nic ? żadnych preparatów ? I trzymam kciuki za zdrówko , będzie dobrze !
__________________
70------68------ 65 --- 62-----58 ----55

1 cel - 68 kg.
2 cel - 62 kg
3 cel - 55 kg
feciuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:18   #4884
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
Bottega a jakie robisz ćwiczenia na nogi ? U mnie by przydały się jakieś konkretne, bo moje nogi to porażka,..
różne, ale poza dodatkowymi, które często zmieniam, to moją podstawa są takie ćwiczenia (ogólnie - na tyłek, nogi):
- 1sze z tego: http://www.youtube.com/watch?v=PQYYM...ure=plpp_video (często też robię też resztę)
- http://www.youtube.com/watch?v=NxqVY...ure=plpp_video
- nozyce
- i takie ćwiczenie: stajesz przed tyłem przesła, opierasz delikatnie ręca na oparciu krzesła (w celu asekuracji), napinasz tyłek i nogi i wspinasz się na maxa do góry na palcach, schodzisz w dół (nie dotykasz ziemi) i znowu do góry - przez całe ćw masz napięte nogi i tyłek. Kończę ćw, jakieś 15-20 powtórzeń po tym, gdy czuję jak robi mi się skurcz łydki, chwilę rozchodzę to, "otrzepuję" nogi
- (ręce): biorę 1 hantla w dwie ręce, przekładam je za głowę tak by od pachy do łokcia była linia jak najbardziej pionowa i biorę ręce do góry (wyprostowuję), po czym zginam (podnosząc ręce robię to wolniej, "wracam" szybciej)
(tyle, że ja robię tego wszystkiego dużo więcej powtórzeń niż w filmach)
Poza tym bardzo często chodzę w domu na palcach plus skaczę na palcach a co jakiś czas idę na klatkę, staję na schodku tak, by trzymać się na jak najmniejszej długościstopy, po czym jak najmocniej mogę biorę piętę w dół aż czuję taki trochę ból. Trzymam tak chwilę, późńiej wspinam się na palce i idę w dół - to samo. Jak robiłam to pierwszy raz, to na drugi dzień nie mogłam chodzić - chyba przegięłam.
Brawo za spadek

Lordi, no to super

O Chryste Panie... wcześniej mi źle przekazano i gin. dziś jest dopiero od 13
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:32   #4885
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Feciuch, Atram ale mi smaku narobiłyście na mięsko z pomarańczą
Soshka ja bym zrobiła pierś na patelni pod przykryciem taką duszoną wersję możesz podlać na początku trochę wodą czy wyciśniętym sokiem z pomarańcza. Aby mięsko było soczyste musi być cały czas robione pod przykryciem
Bottega dziękuję tu mi nawet nie o wzrost tylko o ten zastój najbardziej chodzi … bo to tak demotywuje że szok … Morale spadają …. A właśnie co do prawidłowej wersji brzuszków to dziś rano w dzień dobry TVN był trener i pokazywał jak prawidłowo je robić aby nie obciążać kręgosłupa i z tego co zapamiętałam (Soshka później uzupełni info ) to kładziemy się na plecach stopy stawiamy na podłodze w miarę blisko pośladków w lekkim rozkroku, ręce bierzemy pod głowę unosimy się do góry – ważne aby to brzuch pracował i mięśnie brzucha były obciążone (spinane) a nie grzbietu i szyi (mowa była o głowie i brodzie – broda ma być daleko od mostka i unosić się do góry, ale nie w kierunku ciała i dlatego najlepiej patrzeć w sufit podczas brzuszków). Ten trener mówił, że ćwiczenie trzeba wykonywać z taką samą prędkością zarówno podnoszenie jak i opuszczanie musi być dość powolne, podnosimy się tak mnie więcej 35stopni nad ziemię, i jak jesteśmy w górze to wtedy robimy wydech. Kochana nie wiem czy mój opis coś pomoże heh ale mam nadzieję, że nie zaszkodzi
No lordi podwójne brawa za kg i za cm

Superkas w miesiąc -5,8kg świetny wynik – respekt A jeśli chodzi o ćwiczenia na nogi to mogę Ci osobiście polecić ćwiczenia z youtuba 8min legs lub ćwiczenia na nogi z Mel b – całkiem fajne są
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg

Edytowane przez WyrafinowanySmak
Czas edycji: 2012-04-18 o 10:34
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:41   #4886
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Wyrafinowany, pomogłaś,pomogłaś, dziękuję Jeszcze tylko nie wiem jednego - czy cały czas mammiec napięty brzuch czy tylko jak się podnoszę? No i co zrobić, żeby te cholernie plecy tak mnie nie bolały...?

no żesz kur*wa... od wczoraj cały czas czuę jak się jakbym miała @!
moja waga chyba też tak się czuje, bo choć wymieniłam baterie, to teraz pokazuje 65,4kg, czyli ewidentny wzrost (mięśnie, woda), a ja obudziłam się dziś z uczuciem "szczuplejsza" (też macie takie coś czasami?:P), gdzie zazwyczaj to później jest potwierdzane wagowo.

Królik mnie zdenerwował
Dopiero co zmiotłam po niej siano, a ta znowu narozwalałapełno wokół klatki!
__________________
Keep calm and stay legendary


Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:30   #4887
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Bottego, kociołek na śniadanie ponieważ nie było nic innego w domu ;/

Dziewczynki, wszystkim gratuluję spadków. Ja dziś chyba pójdę potańczyć. Ale raczej nie będę piła, bo jutro rano trzeba wstać.
W ogóle co ja odwaliłam ostatnio jak byłam na imprezie, to nie mam pytań.

Stoję sobie w palarni, i ogólnie jacyś pokręceniu ludzie zaczęli śpiewać piosenki z filmu kostka przeznaczenia, to ja sobie śpiewam z nimi... No a że wtedy topiłam smutki po "rozstaniu" z TŻ'tem, to byłam nawiana. Podszedł do mnie koleś i coś tam gada. No ja go słucham. No i on do mnie wiesz bo ja jestem z Poznania, a ja na to: "To tak jaj mój chłopak.... były tudzież zapewne niedługo znów przyszły - potem chwila zastanowienia, i tak się już zdołowałam, że wylałam wszystkie żale przed nim. O tym, że mi się ta cała przerwa wcale nie podoba, o tym, że nie byłam wolna od 4 lat i teraz nawet z wolności skorzystać nie umiem i takie tam... A on... on mnie pocałował. Ja się odsunęłam i pytam: "Co ty kurcze robisz?" On coś w stylu, że tak to jest być wolnym. Ja się chwilę zastanowiłam, i mówię: "Ok. Nie ruszaj się chwile."Pocalowałam go drugi raz. Odsunęłam się. poptrzyłam na niego badawczo. Pocałowałam trzeci. Skrzywiłam się i powiedziałam :"Wiesz co? Ja idę." Koleś miał nieziemską minę. A ja... ja już jestem pewna, że to nie jest to czego potrzebuje. Potrzebuje TŻ'ta, i tylko jego. On z resztą mnie też, bo ostatnio się odezwał. Już się nie mogę doczekać końca naszej przerwy. idziemy wtedy na randkę

A plan na dziś to:
I. Tost z plastrem żółtego ser, szynką drobiową, cebulką i pomidorem. 150 ml jogurtu 0,8%
II. Jogurt 150 kcal
III. Kociołek jak jest jeszcze/ ewentualnie makaron ze szpinakiem i pomidorami.
IV. Jabłko.
V. Jajko na miękko z warzywami.
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:33   #4888
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
Wyrafinowany, pomogłaś,pomogłaś, dziękuję Jeszcze tylko nie wiem jednego - czy cały czas mammiec napięty brzuch czy tylko jak się podnoszę? No i co zrobić, żeby te cholernie plecy tak mnie nie bolały...?

no żesz kur*wa... od wczoraj cały czas czuę jak się jakbym miała @!
moja waga chyba też tak się czuje, bo choć wymieniłam baterie, to teraz pokazuje 65,4kg, czyli ewidentny wzrost (mięśnie, woda), a ja obudziłam się dziś z uczuciem "szczuplejsza" (też macie takie coś czasami?:P), gdzie zazwyczaj to później jest potwierdzane wagowo.
Bottega z tego co mówił trener tylko, gdy ciało się w górze ma dochodzić do napięcia mięśni brzucha i wydechu powietrza Nawet demonstrował - aby jedną rękę zostawić za głową, a drugą dłoń przyłożyć sobie do brzucha i wyczuć kiedy mięśnie robią się napięte a kiedy się rozluźniają, żeby prawidłowo wykonywać ćwiczenie - więc popróbuj też tak sobie pomacać brzuch przy ćwiczeniach - może pomoże
A jeśli chodzi o 2 temat ja ostatnio dość często budzę się z myślą, że schudłam ale gdy wchodzę na wagę szybko mój optymizm mija Ale tak serio to po twarzy widzę, że zaczynają mi się pokazywać kości policzkowe - więc może na wadze nie ma szału ale optycznie coś tam drgnie
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:57   #4889
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Dzięki dziewczyny
Wyrafinowany i Bottega dzięki za info z ćwiczeniami
A tu link z ćwiczeniami, o których mówiła Wyrafinowany
http://dziendobry.tvn.pl/video/zrzuc...est,41910.html

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-04-18 o 13:06
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:18   #4890
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! Zapraszam!

Dziewczyny, wszem i wobec ogłaszam, że mój licencjat można uznać za zakończony! Przynajmniej do czasu sprawdzenia i ewentualnego odesłania go, za głupoty jakie tam popisałam

Trzymajcie się ładnie!
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.