Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 07:06   #4861
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Nita macie fajne hobby, ja musze mlodej kupic grube spodnie takie na snieg, wczoraj na sankach przemokly dzinsy i rajtki i zmarzly kolana. Fajnie tak rozwijac pasje
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:50   #4862
paslik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 675
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Dziwczyny ja się tylko zamelduje...

Przeczytałam tylko ostatnia stronę bo po prostu nie mam czasu

Nita gratuluję ciąży

Myszagratuluję nowej kuchni U mnie tfu tfu powinna się zajwić zmywarka na święta

Bafi jak aty jesteś zorganizowana.

Ja zasuwam na dwóch etatach, plus szkolenia, plus dom i zakrętów nie zbieram...

Dziewczyny co raz większe, coraz mądrzejasz i coraz cześciej mnie zaskakuja...

Pozdrawiam z pracy
__________________
paslik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 09:25   #4863
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Pasliczku, tys zapracowana kobieta. A czemu zorganizowana hmm zauważyłam u siebie ostatnio ze muszę mierzyć siły na zamiary i tzw dzikie zapieprzanie kończy się u mnie fiaskiem. Dlatego pewne czasochłonne rzeczy chce mieć zrobione wcześniej, Wigilie chce przeznaczyć na tzw odświeżenie chałupki, zrobić sobie tzw. domowe SPA - a nie jak co roku lecieć na twarz i zapingalac od 5 rano. Bo tak to zwykle się u mnie kończyło, a wszystko z czystego lenistwa i przekładania wszystkiego na ostatni dzień.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:08   #4864
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

witam

Mysz pikna kuchnia, oczywiscie ukradlam zdjecia zeby potem miec inspiracje jak bede sie meblowac... kiedys

Nita gratulacje
i gratulacje dla malej parapeciary, slodko musi taki szkrab na desce wygladac.

Tysiu ale czy to prawda ta straszliwa historia, oby byl to jakis zart.Bo tak mysle ktora z nas miala by tyle sily by po czyms takim usiasc i pisac tak na goraco. Zawsze jak cos zle sie dzieje to milkieny i pojawimy sie po jakis czasie. No ale ludzie roznie reaguja...

Moje dzis na probie generalnej jaselek. Bedzie archaniolem Gabrielem. Wczoraj szylam cosik kiecke i skrzydelka. Oby mi wyszlo jakos. Jescze gwiazde na lepek zrobie i moze bedzie. Mysz ty pomysl o mnie na te okolicznosc co bym igla przyzwoicie zawalczyla

A bylam w szmateksie nakupilam kurteczek . Aj aja ja jaj.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:45   #4865
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Kicia chwal sie jak ci sie w Polszy mieszka toć to już ponad miesiac uplynal.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:47   #4866
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Nita, i mnie i mnie! ja też się chcę nauczyć śmigać ale jestem chyba za stara
Pasilczku zabiegany, dychnij bo ci sprężynka pęknie jak się tak będziesz nakręcać
Carya gdzie ten post obiecany
Kicia jak tam ci w PL, , jakie kurtki, szczegóły dawaj

a u nas Nadek kiepskawy, Werka twardziej ponad tydzień się trzyma nawet kataru nie ma ufff, Ja dziś spędziłam przedpołudnie na zakupach a popołudnie na pakowaniu prezentów gwiazdkowych, bo w tym roku nie na łatwiznę w torebkach a ładnie w papier...tak świątecznie cala magia potargać papier i zobaczyć zawartość. Wera była w przedszkolu, Nadia spała więc zakapowałam już dla rodzinki sis i całe familii TZ, zostali mi tylko domownicy, ale to już wieczorem bez światków

Werce wyszperałam w domek do Lalek ale w Lewiatanie za 57 + dodatkowy zestaw mebelków 6,5 zl jeździłam specjalnie Lewiatan - Biedronka - Lewiatan żeby porównać wielkość i materiał, inne pudełko, ale domek ten sam wielkościowo, tez z dzwonkiem do drzwi tylko inaczej pakowany - po prostu inny importer pakuje
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-12-20 o 15:50
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:46   #4867
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Hejka
Ja dzisiaj na zakupach prezentowych byłam no i mam kupione dla wszystkich
Ale jak nicola wróciła wróciła z przedszkola narzekała na ból ucha i pojechałyśmy do lekarza ( a wygodnie mam bo kuzynka pediatra ) .
dostała lekarstwa i zostawiam ją w domu do świąt , i tak siedzę na L4 więc posiedzimy sobie razem
TYSIAK - nigdy nie jest za późno , przyjeżdżaj do nas w góry , będiesz stawiać pierwsze szusy z moją mała ona też dopiero zaczyna
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 20:24   #4868
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, no tak, tyle ja mam czasu i mozliwosci nawet jak sobie zaplanuję to wsio w łeb bierze

Mysza, jeszcze raz, kuchnia wygląda super! na kolor tej folii ochronnej też się dałam nabrać i nawet mi ta wanilia na zdjęciu tak w zielonkawość zaczęła wpadać nie ma to jak sobie coś dodać i wyobraźnię luzem puścić

Tysia, wy całej rodzinie robicie prezenty? toż to bankructwo! u nas tylko dzieciaki dostają, a że w najbliższej rodzinie tylko my mamy maluchy robimy paczki tylko Darii i Marcie... kuzynka urodziła w tym roku córeczkę ale że widzimy się z nimi od dzwonu to i prezentów nie będę słać
wkleję wam co dostaną laski
http://www.bajkowo.pl/product.php?id...&categorie=467
http://www.bajkowo.pl/product.php?id...&categorie=529

cena tego statku to nie wiem skąd wzięta, w carrefourr kupiliśmy za 169... w ogóle chodziłam jak struta po tym sklepie patrzęc na zabawki i ich ceny... chciałam wydać na każdą po jakieś 70zł, a za tyle to na prawdę szału bym mikołajowego nie zrobiła i tak mi żal się lasek zrobiło, cały rok dziadowaliśmy prawie, rzeczy poza jedzeniem kupowaliśmy jak już był mus bo okazja wymagała... no a że dostałam z socjalnego talony to w końcu stwierdziłam "w potem cały rok będę sobie pluć w brodę a radość dziewczyn bezcenna"
nic mi takiej frajdy nie sprawia jak wydawanie kasy na te dwie małe zołzy

Poza tym, powoli ogarniam mieszkanie... i kolejny raz się zastanawiam czy tylko ja mam mieszkanie? chyba oprócz Paslik (której już nie liczę bo 2-poziomowe mieszkanie to jak mały domek ) wszystkie mieszkacie w domkach?


Aaa, D się budzi w nocy po trzy razy, szlag mnie trafia, rano ledwo przytomna łaziłam do pracy. D płacze, lecę do niej, usypiam, przysypiam na podłodze, po 1,5h się budzę, wracam do łóżka, przysypiam, D znowu ryczy, lecę do niej, przysypiam na 1,5h, budzę się, znowu wracam do łóżka i tak mnie zastaje 5.30 rano. Teraz też nie mam jak odespać ale przynajmniej nie muszę się wyginać na lekcjach

Marta kaszle jak dzikus, stawiałam jej bańki (Myszy pisałam) ale nie wiem czy pomogły, trochę jest lepiej ale nie wiem czy to ich zasługa... chyba sobie postawię i sprawdzę bo też odkrztuszam już drugi tydzień jakieś świństwa i końca nie widzać ale tak to jest jak się leczy gorącą herbatą (bez dodatków) i czeka aż przejdzie

aaa, no i Marta bawiąc się lalkami uraczyła nas tekstem że 'ona (ta lalka) jest pospieszona i popier*olona' z mężem kamienne twarze i pokiwaliśmy tylko ze zrozumieniem głowami a jak Marta się odwróciła to wygarnęłam chłopu po cichu
a, poza tym Daria jest jak wrzód na tylku marudzi ciągle i o wszystko. A najgorsze że uzależniła się od dzieciowych piosenek z jutuba (pisałam?) i teraz nawet już nie bardzo może przebywać z komputerem w jednym pokoju bo urządza straszną histerię o te swoje 'my jesteśmy krasnoludki' i inne 'witaminki'... mogę pomarzyc o napisaniu posta przy niej
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2010-12-20 o 20:45
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:39   #4869
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Carya
My mieszkamy w domu który będziemy jeszcze spłacać 25lat
wiec co miesiąc jak splacamy ratę to nieźle szarpie po kieszeni
ale posiadanie wlasnego domku - bezcenne
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:50   #4870
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Carya
My mieszkamy w domu który będziemy jeszcze spłacać 25lat
wiec co miesiąc jak splacamy ratę to nieźle szarpie po kieszeni
ale posiadanie wlasnego domku - bezcenne
Nita to wy będziecie spłacać 6 lat krócej niż my. Nam zostało jeszcze 31 lat - 4 lata juz spłacone. I wole płacić deko wyższą ratę niż czynsz w bloku, który wynosił 600zł.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2010-12-21 o 08:00
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:10   #4871
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi - dokładnie tak jest , dom z garażem ogrodem gdzie mamy mały placyk zabaw dla dzieciaków , bezcenne ,
Mieszkaliśmy w bloku to można dostaw klaustrofogbi a dla mojego TŻ który cały czas lubi coś dziubać przy domku to jest idealne rozwiazanie .
Własnie pojechał sobie pojeżdzić na snowboardzie a my ? Nicolka chore ucho a ja ciężarna , aj boli boli , pojeżdziłabym sobie ale w tym roku musze sobie odpuścić
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 08:37   #4872
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Bafi - dokładnie tak jest , dom z garażem ogrodem gdzie mamy mały placyk zabaw dla dzieciaków , bezcenne ,
Mieszkaliśmy w bloku to można dostaw klaustrofogbi a dla mojego TŻ który cały czas lubi coś dziubać przy domku to jest idealne rozwiazanie .
Własnie pojechał sobie pojeżdzić na snowboardzie a my ? Nicolka chore ucho a ja ciężarna , aj boli boli , pojeżdziłabym sobie ale w tym roku musze sobie odpuścić

To twój mąż cierpi na tę samą chorobę co mój małż. Często mówi, że sprawia mu radochę rąbanie drewna -> nawet jeśli przepłaca to później bólem krzyża, grzebanie w ogródku. Zawsze sobie jakąś robotę wynajduje

Wiadomo, że nasze marzenie kosztuje - ale - stwierdziliśmy - że albo wóz albo przewóz.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 08:54   #4873
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

dokładnie grzebanie w ogródku ... hi hi hi i dokładnie bół krzyża hihihi
My też płacenie czynszu to jak rata na dom , mąż się uparł i kupiliśmy ale nie żałujemy
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:11   #4874
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
dokładnie grzebanie w ogródku ... hi hi hi i dokładnie bół krzyża hihihi
My też płacenie czynszu to jak rata na dom , mąż się uparł i kupiliśmy ale nie żałujemy
My też nie - pamiętam jak oglądaliśmy nasz dom po raz pierwszy byłam wtedy 3 miesiące przed porodem. Popatrzyłam na ogród popatrzyłam na otoczenie i powiedziałam mężowi. Oczami wyobraźni widzę jak nasze dziecko tutaj dorasta. Oglądaliśmy wiele domów i w każdym czuje się jakąś atmosferę. W tym czułam coś co jest mi bliskie nie umiem tego nazwać ale się nie pomyliłam bo cała transakcja przebiegła pomyślnie dla nas. Podobnie było z kupnem auta, miała być srebrna astra kombi, a jest grantowa, ale gdy własnie wsiadłam do naszej niuni czułam, że to auto chce być właśnie nasze jeździmy nią 6 lat i jeszcze nas nie zawiodła
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:13   #4875
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

No właśnie, dziewczyny ja zaczynam dojrzewać chyba powoli do mieszkania w domku. Wcześniej nie miałam takiej potrzeby... chyba teraz jak są dzieci to widzę że możliwość otworzenia drzwi i kopniecia ich w zadki zeby sobie pobiegały jest super.

Mój kolega właśnie na wiosnę będzie zaczynał budowę i jak się z nim gada to widać te błyski w oczach facet się cieszy jak dzieciak z klocków.

Moi rodzice planują kupić działkę i postawić bliiźniak razem z ciotką (siostrą mamy). Ciotka mieszka od jakichś 30 lat w stolicy ale nie ma tam nikogo, więc na emeryturę chce wrócić. Ten domek to taki pomysł na 'starość'.

My oczywiście tam nie musimy mieszkać, chociaż pewnie jakiś kąt dla nas zaplanują w razie jakbyśmy jednak chcieli wszyscy do kupy. Tak czy siak, my dostalibyśmy mieszkanie rodziców (większe niż nasze) a nasze pod młotek i na kasę na budowę.

No plan jest fajny, ale jakiś taki nierealny jak się całe życie w mieszkaniach siedziało.
No i tak jak piszecie... cyrofraf z bankiem jest przerażający.

U mnie dziś trochę spokojniej - Marta u babci a ja tylko z Daruchą sprzątam zabawki... całe dwa dni od ostatnich porządków a ja już mało orła nie wywinęłam na jakiejś lalkowej butelce
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:21   #4876
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość

No plan jest fajny, ale jakiś taki nierealny jak się całe życie w mieszkaniach siedziało.
No i tak jak piszecie... cyrofraf z bankiem jest przerażający.

Caryo - ale ze spółdzielnią czy też z innym ZBM też masz cyrograf - jak nie zapłacisz też cie będą ścigać. Ja wiem, że hasło bank przeraża. Ale właśnie ta możliwość wykopania dziecka na dwór jest rewelacyjna - normalnie lenistwo do potęgi entej hahahaha
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:29   #4877
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Lenistwo ale i bezpieczeństwo chociaż jak rodzice się za budowanie wezmą to pewnie laski do szkoły pójdą

My mamy własnościowe, ale co z tego jak wspólnota też odsetki nalicza jak w terminie nie płacisz no ale wysokość raty w banku a wysokość czynszu to jednak spora jest różnica
No ale ja to jak już pisałam, od roku dziaduję więc mam podejście takie. Mam nadzieję że się jednak za jakiś czas coś ruszy i trochę nam się sytuacja polepszy to będę odważniej o wydatkach myślała
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:31   #4878
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

A u nas dzisiaj dość że zaplenie uszka , co w miarę znosi to jeszcze nie może zrobić kupki
płaczu a płaczu
rumianek się zaparza
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 09:33   #4879
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
dokładnie grzebanie w ogródku ... hi hi hi i dokładnie bół krzyża hihihi
My też płacenie czynszu to jak rata na dom , mąż się uparł i kupiliśmy ale nie żałujemy
Nita niech sobie nasi małżonkowie łapki podadzą - bo w tej kwestii są bardzo podobni Zresztą mój urodzony na podkarpaciu, większość życia wychowywał się w domku rodzinnym jego mamy. A tam lekko nie było rąbanie drewna, zwalanie węgla - ale i też przyjemne, łażenie do lasu na grzyby, las całe 10 minut od domu w dodatku górzysty las - no i to co najważniejsze cisza, spokój i nie siedzisz w tzw mrowisku. Bardzo ciężko przeszedł przeprowadzkę na śląsk a już najbardziej do bloku. Wcześniej zanim zamieszkał w bloku mieszkał w dzielnicy, w takim czterorodzinnym domu, gdzie były ogródki i dużo zieleni - więc miał namiastkę tego co zostawił u babci. Ale gdy przeprowadził się do betonu - z tym było mu bardzo ciężko. Pomysł domu narodził się w naszych głowach jakieś 3-4 lata po ślubie. Wielu przyjemności sobie odmawialiśmy by móc ten pomysł zrealizować. Na dziecko też póź no zdecydowaliśmy się bo po 9 latach.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
A u nas dzisiaj dość że zaplenie uszka , co w miarę znosi to jeszcze nie może zrobić kupki
płaczu a płaczu
rumianek się zaparza
Z tą kupką najgorzej. Nita a na uszko ma już leki, dobrze sobie z bólem ucha radzi nurofen. Ból zabija.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 09:41   #4880
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi mieszkacie na śląsku ? gdzie ?
Z uszkiem wczoraj byłysmy u lekarza , leki mamy wiec jest ok
nie boli ją, tylko śpiki do kolan , ale smarka ładnie i do świąt mam nadzieję będzie już nówka sztuka
co do kupki to zdarza sie nam co jakiś czas taki problem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

A u nas rok 2006 to był rok zmian : ślub , zakup i wykończenie domu , urodzenie Nicolki
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:40   #4881
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Bafi mieszkacie na śląsku ? gdzie ?
Z uszkiem wczoraj byłysmy u lekarza , leki mamy wiec jest ok
nie boli ją, tylko śpiki do kolan , ale smarka ładnie i do świąt mam nadzieję będzie już nówka sztuka
co do kupki to zdarza sie nam co jakiś czas taki problem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

A u nas rok 2006 to był rok zmian : ślub , zakup i wykończenie domu , urodzenie Nicolki
w Gliwicach od urodzenia (tzn ja) a teraz mieszkamy w Toszku (25km od Gliwic) od 4 lat (czyli od 2006 roku - który to był rokiem wielkich zmian) tam kupiliśmy dom i w zasadzie dwa dni po przeprowadzce Klaudia się urodziła posłuchała rodziców no i co powiem dom kupilismy nówkę nieśmiganą. Małżeństwo mające 20letniego syna wybudowało dom i zmienili zdanie, sprzedali by wyjechać na Wyspy Kanaryjskie - bo tam jeździli na okrągło przez 10 lat i stwierdzili, że to ich marzenie by tam zamieszkać, które spełnili dzięki nam a my dzięki nim spełniliśmy nasze . Dlatego ja mowie, właściciel (budowlaniec) wybudowal nam dom
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2010-12-21 o 10:43
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:02   #4882
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi, niezła historia z tym waszym domem
a swoją drogą, emeryturka na Wyspach Kanaryjskich? nieźle muszę ciotce podpowiedzieć, co ona będzie do zapyziałego Elbląga wracać a i na wakacje byłoby ciekawe miejsce do odwiedzania rodzinki
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:49   #4883
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Bafi, niezła historia z tym waszym domem
a swoją drogą, emeryturka na Wyspach Kanaryjskich? nieźle muszę ciotce podpowiedzieć, co ona będzie do zapyziałego Elbląga wracać a i na wakacje byłoby ciekawe miejsce do odwiedzania rodzinki
tia w okolicy mowia na nas szczesciarze, ze tak sie nam udalo no i nie powiem - chlop naprawde sie staral, bo budowal dom dla siebie wiec zadbal o szczegoly typu - dach porzadnie sciany z porzadnego porotermu, porzadne okna parapety wiec tu nie moge powiedziec. Nawet mocno ceny nie negocjowalismy - bo po rozmowach z naszym doradca, ktory sam dom budowal - powiedzial ze cena swietna i zebysmy w negocjacjach nie przesadzili
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:09   #4884
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi w czepku urodzona

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Bafi to daj fotki twojego domku chyba że gdzieś znajdę we wczesniejszych postach
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:50   #4885
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Bafi w czepku urodzona

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Bafi to daj fotki twojego domku chyba że gdzieś znajdę we wczesniejszych postach
nie szukaj - hier ju ar zdjecia robione jak pierwszy raz go ogladalysmy wtedy wlasnie powiedzialam co widze oczyma mej wyobrazni

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1380
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2010-12-21 o 18:52
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:05   #4886
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Bafi
wow super domeczek
parterowy ?
ile ma metrów
bardzo lubię oglądać domki z zew i wew urzadzone
a studiowałam w zabrzu i gliwice są mi dobrze znane
ah jaki ten świat mały

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

A gdzie się podziewają pozostałe mamuśki ?
zagonione przed świętami ?

p.s po szklance rumianku i pół paczki śliwek suszonych udało się zrobić kupkę
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:50   #4887
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Bafi
wow super domeczek
parterowy ?
ile ma metrów
bardzo lubię oglądać domki z zew i wew urzadzone
a studiowałam w zabrzu i gliwice są mi dobrze znane
ah jaki ten świat mały

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

A gdzie się podziewają pozostałe mamuśki ?
zagonione przed świętami ?

p.s po szklance rumianku i pół paczki śliwek suszonych udało się zrobić kupkę
Domek parterówka, 165metrow kwadratowych z czego 127 mieszkalnej a reszta to garaż plus kotłownia i pom. gospodarcze. To co wewnątrz to jeszcze poprzedni właściciele. Zresztą oni tam na tych kanapach jeszcze siedzą

Nita no proszę to bardzo blisko


Ja studiowałam w Katowicach
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2010-12-21 o 18:51
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:19   #4888
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

jestem, jestem
Nita właśnie miałam ci wspomnieć, racja są dwa rodzaje domku biedronkowego różnią ale ten co ma dzidziusia w bujaku nie ma rozkładanej podłogi a ten drugi ma ja ostatecznie znalazłam jeszcze inny, co niektóre mms dostały

widzę temat domkowy
My od 5 lat przerabiamy, przerabiamy...
ja się już śmieje ze jak nie słyszę, wiertarki, młota i betoniarki w sezonie to dzień uważam za stracony
w nadchodzącym roku przymierzamy się zmieć dach, ale tez mnie przeraża, bo to będzie trzeba jednak z cyrografem
dużo się zmieniło, bardzo dużo, Justyśka widziała przed połączeniem całości domu, Mysiek widział w trakcie wyklute dziury... ale ja ich domów tez bym pewnie nie poznała, Justyska zrobiła nową sypialnie ( a ze starej dzieciaki mają pokój - dobrze kojarzę) Mysiek zrobił cały dól po dziadkach... kurka ja przeskoczymy dach to jak nic robimy parapetówy, co
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi

Edytowane przez Tysiak7
Czas edycji: 2010-12-21 o 22:20
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:02   #4889
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia to bedzie musiala byc polaczona parapetowa i widze ze ty tez wczoraj dlugo nie moglas zasnac patrzac na godzine edycji ja tez poszlam spac kolo 24 za twoim przykladem tez popakowalam prezenty.

Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez maja takiego nosa do jakichs zakupionych prezentow i szybko zauwazaja ze dany kawalek pudelka to napewno cos dla nich, bo moja zolza ten swoj szpiegowski nos ma lepszy od posokowca bawarskiego
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski

Edytowane przez Bafi@Home
Czas edycji: 2010-12-22 o 07:11
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:19   #4890
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Dzieci wrzesień-październik-listopad 2006 II

Tysia, no że ty wiecznie w zaprawie siedzisz to ja wiem fajnie tak obserwować jak komuś dom rośnie mi to uświadamia że to nie są "dwa sezony i dom stoi"... surowy stan to chyba w najkrótszy czas sie osiąga... resztę się dodziubowywuje latami

No nic, ja podpytuje co chwilę mamę o tą działkę i dom ale ona jakoś tak ochłonęła chyba bo nic nie podejmuje tematu może się rozmyśliła bo ona zawsze jak się do czegoś zapali to gada jak nakręcona i aż podskakuje na samą myśl a teraz nic

Bafi, moja też jakieś trzecie oko ma do tego co nie trzeba jak tylko kupiliśmy prezenty, walnęłam je w marketowej reklamówce na szafę. Nie myślałam że ją kawał folii zainteresuje, ale było od razu "a co tam jest?" nico, sucha mysz!!! gnojce jedne z tych dzieciorów

EDIT: Mysz się uprasza o wybaczenie
__________________
10 lat z Wizażem

Druga

Edytowane przez Carya
Czas edycji: 2010-12-22 o 08:20
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.