Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 17:41   #4861
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Ostatnio, jak byłam w Polsce, kupiłam w Pepco body w rozmiarze 62. Nie mogłam się powstrzymać 100% bawełna.
A od teściowej dostałam komplecik, który również od razu przypadł mi do gustu. Fotki poniżej
hihi ale fajne ciuszki

a mnie jakos dziwnie, jakos taka pelna sie czuje pelny brzuch, jakby twardy ale nei od wzdec.. chyab mala sie jakos dziwnie ulozyla..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:42   #4862
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Własnie skończyłam smażyć Tz dziś późno będzie w domku więc nie chciało mi sie robić ich wcześniej, my z synkiem zjedliśmy kapuśniak i nam starczyło Pojedlismy sobie, ale za to jemy krokiety na kolację

Ale małe mi się chyba wypycha, albo jakoś źle ułożyło tak mnie kłuje koło pępka że szok, a jak dotknę to twarde, cos tam wystawiło i mi źle :/
Ale zjadłabym krokiecika
Eweska Twoje maluchy jak rosną tak jak do tej pory to już chyba do kilograma każde dopija
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:45   #4863
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Ale zjadłabym krokiecika
Eweska Twoje maluchy jak rosną tak jak do tej pory to już chyba do kilograma każde dopija
Pewnie tak w końcu ostatnie usg miałam prawie 3 tygodnie temu :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:46   #4864
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

pare godzin mnie nie bylo, a znowuz tyle naprodukowalyscie:brzydal :

gosiagatko jaki piekny ten zolty komplecik z krowka drogie sa te rzeczy w tym sklepie?

Dziewczonka gdzie fotki wrzucilas, bo nie widze?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:47   #4865
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Ale zjadłabym krokiecika
Eweska Twoje maluchy jak rosną tak jak do tej pory to już chyba do kilograma każde dopija
a ja jutro bede miala krokieciki, tesciowa mi przywiezie

no eweska to ma juz niezle dzieciaczki tylko sie cieszyc ze rosna
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:54   #4866
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość

gosiagatko jaki piekny ten zolty komplecik z krowka drogie sa te rzeczy w tym sklepie?
Przeczytałam mojego posta i rzeczywiście zabrzmiało to, jakby ten żółty komplecik też był z Pepco. Dostałam go od teściowej, która zamówiła go z internetu. A za body w Pepco dałam 6,99. Przepraszam, że tak niezrozumiale napisałam. Obiecuje poprawę
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:01   #4867
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
ja kupiłam tam skarpetulki, tylko nie wiem, czy będą dobre, bo to 95% bawełny.
oprócz tego bodziaki 100% bawełna kilka sztuk
Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Ostatnio, jak byłam w Polsce, kupiłam w Pepco body w rozmiarze 62. Nie mogłam się powstrzymać 100% bawełna.
A od teściowej dostałam komplecik, który również od razu przypadł mi do gustu. Fotki poniżej
No to ja sie muszę tam pojawic śliczne
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 18:04   #4868
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

To ja też wrzuciłam kilka zdjęć z sesji ślubnej do albumu
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:05   #4869
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Ostatnio, jak byłam w Polsce, kupiłam w Pepco body w rozmiarze 62. Nie mogłam się powstrzymać 100% bawełna.
A od teściowej dostałam komplecik, który również od razu przypadł mi do gustu. Fotki poniżej

sliczne, bardzo mi sie podoba ten zolty komplecik
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:06   #4870
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

No jestem!
jeju zwariowalyscie, nigdy was nei dogonie, ponad godzine was czytalam
znowu leze bo po pracy bylam sobie zobaczyc jakies ciazowki ale nic nei kupilam, (za to sukieneczke dla malej i zrobilam obiad i nie moglam sie juiz schylic nawet bo tak boli, dobrze, ze w poneidzielek ide do lekarza, bo zwariuje z tym bolem doslownie
za to obiad mi sie udal, bo spagetti z sosem krewetkowo czosnkowym na bialym winie(na moje usprawiedliwienia, dodalam mniej wina niz w przepisie)

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Dobrze, że jest ktoś kto mnie rozumie...
Ja pamiętam jak z młodym w ciąży też mnie tak głowa bolała pod koniec. Tak jakbym sobie nią o ścianę waliła...i teraz chyba będzie to samo.
mnie bolala tak strasznie pod koniec 1-szego trymestru, mialam takie migreny, ze swiatlo mnie razilo, teraz na razie odpukac spokoj, ale nawet nei strasz, ze moga wrocic pod koniec
Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość

powiem ci ze moj tz tez ma uraz, i po tym jak przeniosl sie do norwegii nie ma ani polowy polskiego kolegi, nie przez to zeby niechcial, ale dlatego ze nie idzie. za to bardzo sobie chwali norwegow, widze ze jest dzien do nocy do uk, i ze bardzo dobrze sie tam czuje, w pelni ich akceptuje a oni jego

powiem ci aga ze ja tez mam duzo znajomych norwegow, ale i polakow, architektow niestety tylko wlasciwie, bo trzymamy sie razem a to takie beznadziejnie zamkniete srodowisko, wiec zawsze nawte jak sie szlo na jakas imptreze to sami architekci, graficy i inni wykolejency po fachu
ale dokladnie jak pracowalam kilka wakacji z rzedu w USA to mialam to samo zdanie o Polakach, jak ktos ma cie wykorzystac w pracy, zaplacic ci mniej, nie dac ubezpieczenia, to zawsz epolski nie amerykanski pracodawca
Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
w końcu Was doczytałam...

ja mam dzisiaj kiepski humor...boli mnie biodro i to tak że się ruszyć nie mogę. Przed obiadem to aż zaczęłam płakać z bezsilności bo nic na to nie działa, ani masaż tż, ani mój nic...

.
kochana nie plakusiaj mnie plecki daja sie we znaki, i tez juz poplakalam sie dzisiaj z bolu, w pracy zreszta, ale moj tz w domku wycalowal i mimo, ze boli to juz jakos lepiej
kochana wiem, ze bol jest nie do zniesienia, ale pomysl, ze to dla dzidziusia cierpisz
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Ale Wy głupoty dziewczyny opowiadacie
nie opowiadamy glupot, ja tez patrze na te wasze albumy i mi szczeka opada. dobrze ze ja mam tylko jedne-slubne zdjecie, bo byscie sie wystraszyly pewnie
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak sobie oglądam te okrycia kąpielowe i mam pytanie czy to jest przydatne/potrzebne? Czy duży, mięciutki ręcznik nie wystarczy?
moja mama i psiapsioly z malymi dziecmi zachwalaly okrycia kapielowe, wiec ja kupilam, zreszta takie sa sliczniaste
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Mi pomagają i wiem, że Ewesce też. Poza tym to zdrowa przekąska więc nie zaszkodzi spróbować. Podobnie siemię lniane - zdrowe, niedrogie - zalewasz dwie łyżeczki wrzątkiem odstawiasz na 10 minut pod przykryciem a później masz zdrową przekąskę - ja tam bardzo lubię gryźć te ziarenka
ja tez odkrylam moc migdalow, i pomagaja rzeczywiscie, w skrajnych przypadkach lapie za Rennie.
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
moniqac trzymam kciuki! Daj znać po wizytce, jestem pewna, że wszystko będzie dobrze

Dziewczyny ale się galaretką objadłam - to jedyny słodycz, który mi wchodzi w ciąży
ooo ale mi sie zachcialo galaretki, o zesz ty!
Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość

Uuu... Bez Amolu ani rusz :P Ja mam problem z zatokami i dłuższy czas tylko Amolu używałam.
A co do nagrzewania, to pytałam o to lekarza i mówił, że w ciąży bez problemu wszystkie maści itp. rozgrzewające, bo to działa miejscowo. Amol też, byle nie pić go (jako krople do herbaty np.).
Słodko Mi też tak jeździ z prawej na lewą i odwrotnie Jakby się ślizgało na lodowisku

...
no ja dzisiaj sie posmarowalam fastum i czekaam czy pomoze, a dzidzie dzis mialam ochrzanic bo malo fikala w pracy(albo ja nie zauwazylam bo mialam mnostwo pracy a tu jak sie polozylam to bach bach i skopala mnie doszczetnie
Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
kurczę dziewczyny... wzięłam się na "zdemontowanie" choinki i poschylałam się troszkę i normalnie plery wysiadły!!!! muszę zrobić sobie przerwę bo padam...A ile IGIEŁ!!
no przeszlismy to w zeszlym tygodniu, masakra!
Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
Chce taka owieczkę!!!!
ja tez!! owieczka boska, jak mnei tylko wreszcie przestana plecy bolec to musze tez cos znowu pozamawiac
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:09   #4871
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

znalazłam w internecie, że w mojej miejscowości tez jest Pepco Jutro zajdę i zobaczę co maja ciekawego bo będę w tamtej okolicy po wyniki badań
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 18:10   #4872
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Przeczytałam mojego posta i rzeczywiście zabrzmiało to, jakby ten żółty komplecik też był z Pepco. Dostałam go od teściowej, która zamówiła go z internetu. A za body w Pepco dałam 6,99. Przepraszam, że tak niezrozumiale napisałam. Obiecuje poprawę
oj ten żółty komplecik słodki
Ja dziś wypatrzyłam kilka fajnych ciuszków na Allegro do licytowania ale moja mama zadzwoniła,że znajomy który ma ciucholand przyniósł jej pełną torbę ciuszków zeby sobie cos powybierała i mama nawybierała za 200zł więc już chyba nie mam po co licytować
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:10   #4873
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
pare godzin mnie nie bylo, a znowuz tyle naprodukowalyscie:brzydal :

gosiagatko jaki piekny ten zolty komplecik z krowka drogie sa te rzeczy w tym sklepie?

Dziewczonka gdzie fotki wrzucilas, bo nie widze?
U mnie na profilu w albumach
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:12   #4874
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
U mnie na profilu w albumach
no sliczne masz zdjecia kochana!

a ja w takim razie wklejam dzisiejsza sukieneczke, specjalnie wieksza kupilam na 72
choc te na 56 byly takie sliczne i maciupkie
sukienusia 72.jpg
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:13   #4875
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
no sliczne masz zdjecia kochana!

a ja w takim razie wklejam dzisiejsza sukieneczke, specjalnie wieksza kupilam na 72
choc te na 56 byly takie sliczne i maciupkie
Załącznik 3661853
Cudna ja też chcę
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:14   #4876
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anula_81 jak tam ciekawe czemu te plecy Cie tak bola, w pracy ganiasz czy to moze od siedzenia?
a zobacz jakie butki upolowalam dla mojego syncia
http://allegro.pl/disney-wiosenne-ad...397698691.html

sukienusia sliczna

Dziewczonka ale laska z Ciebie, nie moge jednak patrzec, bo w depreche popadne
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2011-01-11 o 18:18
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:15   #4877
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
znalazłam w internecie, że w mojej miejscowości tez jest Pepco Jutro zajdę i zobaczę co maja ciekawego bo będę w tamtej okolicy po wyniki badań
Kochana daj znac jutro czy jest coś ładnego, ja będę najwcześniej w sobotę
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:18   #4878
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anula_81 przecież alkohol z tego wina i tak wyparuje więc nie musisz się usprawiedliwiać ja jak robię sobie bolognese to duszę troszkę mielone mięso w czerwonym wytrawnym
A to że cierpimy dla maluszków to sobie cały czas powtarzam...ale najpierw bolało mnie jedno biodro, przeszło, dzisiaj drugie boli i to do tego stopnia że rano się nawet odwrócić do tż w łóżku nie mogłam a do tego mam katar straszny i skórę w okół nosa już tak wyschniętą mimo smarowania maścią majerankową..i tak się wszystko zebrało
ale usmażyłam sobie, tzn nam racuszków i zjedliśmy z tż własnie z cukrem pudrem i dżemem i jogurtem waniliowym (wszystko na raz to tylko ja, tż tylo z cukrem i dżemem ) i humor mam lepszy a naszło mnie na racuchy bo nastawiałam mamie chałkę w maszynie rano, jak u niej byliśmy (pożyczyłam jej maszynę do pieczenia chleba i raz zrobiłam chałkę a dzisiaj chciała znowu ) I mi pachniało drożdżami że nie mogłam się powstrzymać by ich nie usmażyć

A do tego wszystkiego znowu schudłam już myślałam że waga będzie szła do góry po 1 trymestrze a tu znowu spadek.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:19   #4879
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Cudna ja też chcę
kcohana takie wyprzedaze byly! dalam za nia naprawde grosze, ale zloscilam sie bo najpiekniejsze ciuszki byly dla chlopakow wlasnie! takie sliczne spodenki ze az mialam mojej zosi kupic mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anula_81 jak tam ciekawe czemu te plecy Cie tak bola, w pracy ganiasz czy to moze od siedzenia?
a zobacz jakie butki upolowalam dla mojego syncia
http://allegro.pl/disney-wiosenne-ad...397698691.html
wydaje mi sie ze jakis nerw mi dziecko naciska, bo coraz gorzej mnie bola i az na kosc ogonowa promieniuja, albo od siedzenia, prace mam siedzaca, rysuje i projektuje glownie w komputerze a na spacery chodze sama z siebie zeby sie rozruszac, ale nie pomaga
a butki cudne, normalnie, musze kupic jakies bo nie mam zadnych
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 18:19   #4880
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
No jestem!
jeju zwariowalyscie, nigdy was nei dogonie, ponad godzine was czytalam
znowu leze bo po pracy bylam sobie zobaczyc jakies ciazowki ale nic nei kupilam, (za to sukieneczke dla malej i zrobilam obiad i nie moglam sie juiz schylic nawet bo tak boli, dobrze, ze w poneidzielek ide do lekarza, bo zwariuje z tym bolem doslownie
za to obiad mi sie udal, bo spagetti z sosem krewetkowo czosnkowym na bialym winie(na moje usprawiedliwienia, dodalam mniej wina niz w przepisie)


mnie bolala tak strasznie pod koniec 1-szego trymestru, mialam takie migreny, ze swiatlo mnie razilo, teraz na razie odpukac spokoj, ale nawet nei strasz, ze moga wrocic pod koniec

powiem ci aga ze ja tez mam duzo znajomych norwegow, ale i polakow, architektow niestety tylko wlasciwie, bo trzymamy sie razem a to takie beznadziejnie zamkniete srodowisko, wiec zawsze nawte jak sie szlo na jakas imptreze to sami architekci, graficy i inni wykolejency po fachu
ale dokladnie jak pracowalam kilka wakacji z rzedu w USA to mialam to samo zdanie o Polakach, jak ktos ma cie wykorzystac w pracy, zaplacic ci mniej, nie dac ubezpieczenia, to zawsz epolski nie amerykanski pracodawca

kochana nie plakusiaj mnie plecki daja sie we znaki, i tez juz poplakalam sie dzisiaj z bolu, w pracy zreszta, ale moj tz w domku wycalowal i mimo, ze boli to juz jakos lepiej
kochana wiem, ze bol jest nie do zniesienia, ale pomysl, ze to dla dzidziusia cierpisz

nie opowiadamy glupot, ja tez patrze na te wasze albumy i mi szczeka opada. dobrze ze ja mam tylko jedne-slubne zdjecie, bo byscie sie wystraszyly pewnie

moja mama i psiapsioly z malymi dziecmi zachwalaly okrycia kapielowe, wiec ja kupilam, zreszta takie sa sliczniaste

ja tez odkrylam moc migdalow, i pomagaja rzeczywiscie, w skrajnych przypadkach lapie za Rennie.

ooo ale mi sie zachcialo galaretki, o zesz ty!

no ja dzisiaj sie posmarowalam fastum i czekaam czy pomoze, a dzidzie dzis mialam ochrzanic bo malo fikala w pracy(albo ja nie zauwazylam bo mialam mnostwo pracy a tu jak sie polozylam to bach bach i skopala mnie doszczetnie

no przeszlismy to w zeszlym tygodniu, masakra!

ja tez!! owieczka boska, jak mnei tylko wreszcie przestana plecy bolec to musze tez cos znowu pozamawiac

musze troche odpoczac, bo wzielam sie za ogarnianie mieszkania, ale mnie tak plecy napierdzielaja ze musze posiedzeic. przynioslam pudla i zabieram sie za demontaz choinki, ale ja tego nie lubie. najchetniej to bym ja zapakowala w folie i wstawila do schowka na nastepny rok.

mnie dzisiaj nic nie pomaga, ani fastum, ani masaz, apap troche na glowe.

anula, no my nigdy nie miesli akurat doczynienia z pl pracodawca za granica, ale z polskimi kolegami po fachu za granica. teraz tz nie robi z nikim z naszych rodakow, a na dzien dobry w norwegii niezle sie sparzyl na pl znajomych. a jesli chodzi o norwegow, to naprawde jestem pod wrazeniem. na wlasnej skorze odczulam jak bylo w uk i jakies porownanie mam, no i urzekaja mnie tym jak bardzo ida mu na reke w sprawach dot pracy, a wcale by nie musieli, to ze nikomu nie przeszkadzalo ze jest emigrantem zeby awansowac go po 2mcach pracy i dac zmiane norwegow pod siebie, o jakiejs takiej calkiej ludzkiej pomocy poza praca nie wspomne. poza tym widac po nim ze dobrze sie tam czuje chociazby po zaangazowaniu jakie wklada w to wszystko i jak bardzo namawia mnie na wyjazd.


biore sie dalej za choinke,

sukienka boska,
princi buciki powalaja na kolana

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2011-01-11 o 18:22
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:19   #4881
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochana daj znac jutro czy jest coś ładnego, ja będę najwcześniej w sobotę
Nie ma sprawy Tylko wyniki mam do odebrania po południu, więc będę tam ok 15 dopiero
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:20   #4882
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
no sliczne masz zdjecia kochana!

a ja w takim razie wklejam dzisiejsza sukieneczke, specjalnie wieksza kupilam na 72
choc te na 56 byly takie sliczne i maciupkie
Załącznik 3661853
Ale śliczna

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anula_81 jak tam ciekawe czemu te plecy Cie tak bola, w pracy ganiasz czy to moze od siedzenia?
a zobacz jakie butki upolowalam dla mojego syncia
http://allegro.pl/disney-wiosenne-ad...397698691.html
Ale będzie macho mały
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:20   #4883
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

O Wy grubasne brzuchole Wy!!!!
Rzucam prace i prosze mnie na utrzymanie wziac zebym mogla z czytaniem nadazyc!!! Siadlam do kompa o 17 i godzine czytalam posty, ktore napisalyscie. Znowu 10 stron
No, ale najwazniejsze ze doczytalam
Bylam dzisaj u poloznej po pracy zasilek 190 funtow zostal zniesiony przez rzad i nie dostane i musialam zrobic wymaz z bronchildy dala mi jakis sprzet, kazala sobie wlozyc i wsadzic do pojemnika i zamknac. Sluchajcie probowalam wlozyc to do pojemnika z powrotem, wciskam na sile nic no i wypadlo z reki na brudna podloge wrocilam po jeszcze jedno i mowie, ze nie umiem tego zrobic, ze zepsute, a polozna mowi, ze zakretke sie sciaga.... wstyd

Slyszalam znowu moje najslodsze serduszko!!! Cudne

Nie mowilam wam z czym moj maz wyskoczyl po usg. Na scanie bylo widac jak Maly trzyma sobie raczke przed buzka. Babka powiedziala, ze on nie ssie paluszka tylko sobie trzyma przed buzka. W domu gadalismy o tym i on wypalil, ze maly nie moze ssac palca, bo ma blonke w ustach, bo jakby otworzyl usta to by sie utopil

A mi tutaj nikt nie kaze robic glukozy... i nie wiem czy dobrze czy zle
Eve, a ty robilas ta glukoze?
A co do Polakow w UK to zgadzam sie w 100% to prawda. I przyjaciol to moge policzyc na placach jednej reki
I przeciw przegrzewaniem dzieci mowie stanowcze NIE

Ide ogladac foty Kasi i Dziewczonki
Kasia dziekuje za komplement dotyczacy albumu. Zburaczylam sie
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:21   #4884
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Anula_81 przecież alkohol z tego wina i tak wyparuje więc nie musisz się usprawiedliwiać ja jak robię sobie bolognese to duszę troszkę mielone mięso w czerwonym wytrawnym
A to że cierpimy dla maluszków to sobie cały czas powtarzam...ale najpierw bolało mnie jedno biodro, przeszło, dzisiaj drugie boli i to do tego stopnia że rano się nawet odwrócić do tż w łóżku nie mogłam a do tego mam katar straszny i skórę w okół nosa już tak wyschniętą mimo smarowania maścią majerankową..i tak się wszystko zebrało
ale usmażyłam sobie, tzn nam racuszków i zjedliśmy z tż własnie z cukrem pudrem i dżemem i jogurtem waniliowym (wszystko na raz to tylko ja, tż tylo z cukrem i dżemem ) i humor mam lepszy a naszło mnie na racuchy bo nastawiałam mamie chałkę w maszynie rano, jak u niej byliśmy (pożyczyłam jej maszynę do pieczenia chleba i raz zrobiłam chałkę a dzisiaj chciała znowu ) I mi pachniało drożdżami że nie mogłam się powstrzymać by ich nie usmażyć

A do tego wszystkiego znowu schudłam już myślałam że waga będzie szła do góry po 1 trymestrze a tu znowu spadek.
ja w nosie codziennie rano mam skrzepy krwi ale juz mam to gdzies bo sie przyzwyczailam i skora sucha pod nosem tez, wiec chodze po domu wysmarowana nivea - biale wasy sobie robie i da si eprzezyc
a ty sie ciesz ze nie tyjesz ja juz dobije niedlugo do 9 na plusie....
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:25   #4885
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
kcohana takie wyprzedaze byly! dalam za nia naprawde grosze, ale zloscilam sie bo najpiekniejsze ciuszki byly dla chlopakow wlasnie! takie sliczne spodenki ze az mialam mojej zosi kupic mimo wszystko

wydaje mi sie ze jakis nerw mi dziecko naciska, bo coraz gorzej mnie bola i az na kosc ogonowa promieniuja, albo od siedzenia, prace mam siedzaca, rysuje i projektuje glownie w komputerze a na spacery chodze sama z siebie zeby sie rozruszac, ale nie pomaga
a butki cudne, normalnie, musze kupic jakies bo nie mam zadnych
Możesz mieć racje tym nerwem...mojego tż znajoma z pracy opowiadała mi, że jak była w ciąży to w pewnym momencie dziecko jej gdzieś tak na nerw uciskało, że nie mogła ruszać w ogóle jedna nogą....Nie bolało ja, ale sparaliżowało okropnie... Później jej przeszło i po kilku dniach paraliż na druga nogę... I w sumie przez kilka tygodni była unieruchomiona praktycznie...
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:27   #4886
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
musze troche odpoczac, bo wzielam sie za ogarnianie mieszkania, ale mnie tak plecy napierdzielaja ze musze posiedzeic. przynioslam pudla i zabieram sie za demontaz choinki, ale ja tego nie lubie. najchetniej to bym ja zapakowala w folie i wstawila do schowka na nastepny rok.

mnie dzisiaj nic nie pomaga, ani fastum, ani masaz, apap troche na glowe.

anula, no my nigdy nie miesli akurat doczynienia z pl pracodawca za granica, ale z polskimi kolegami po fachu za granica. teraz tz nie robi z nikim z naszych rodakow, a na dzien dobry w norwegii niezle sie sparzyl na pl znajomych. a jesli chodzi o norwegow, to naprawde jestem pod wrazeniem. na wlasnej skorze odczulam jak bylo w uk i jakies porownanie mam, no i urzekaja mnie tym jak bardzo ida mu na reke w sprawach dot pracy, a wcale by nie musieli, to ze nikomu nie przeszkadzalo ze jest emigrantem zeby awansowac go po 2mcach pracy i dac zmiane norwegow pod siebie, o jakiejs takiej calkiej ludzkiej pomocy poza praca nie wspomne. poza tym widac po nim ze dobrze sie tam czuje chociazby po zaangazowaniu jakie wklada w to wszystko i jak bardzo namawia mnie na wyjazd.


biore sie dalej za choinke,

sukienka boska,
princi buciki powalaja na kolana
mnie tez tak boli, ze nie chcecie wiedziec jka pozycje teraz przyjelam
ja tez cie namawiam na przyjazd bo mimo pewnych minusow to przyjazny czlowiekowi kraj. ludzie pomocni i nie dyskryminuja nikogo, nasz szef na poczatku pracy zafundowal nam kurs jezykowy, zebysmy szybciej podlapali norweksi, dzieki czemu po 4 latach plynnie mowimy w tym jezyku, poza tym w ogole piekny kraj, my mamy zawod tu akurat bardzo poszukiwany, ale ludzie znajduja tu prace w roznych zawodach i tez sobie chwala.
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
mi tutaj nikt nie kaze robic glukozy... i nie wiem czy dobrze czy zle
Eve, a ty robilas ta glukoze?
A co do Polakow w UK to zgadzam sie w 100% to prawda. I przyjaciol to moge policzyc na placach jednej reki
I przeciw przegrzewaniem dzieci mowie stanowcze NIE

Ide ogladac foty Kasi i Dziewczonki
Kasia dziekuje za komplement dotyczacy albumu. Zburaczylam sie
u mnie tez nie robia glukozy i tez sie troche tym martwie, bo jak moja psiapsiola miala tu cukrzyce ciazowa to dopiero w 28 tyg wykryli jak zemdlala
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:28   #4887
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
no sliczne masz zdjecia kochana!

a ja w takim razie wklejam dzisiejsza sukieneczke, specjalnie wieksza kupilam na 72
choc te na 56 byly takie sliczne i maciupkie
Załącznik 3661853
O Ty...!
śliczna jest.

Eweska zobaczymy się w Kato? też się zapisałam
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:28   #4888
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Paulizia
rzuc prace w cholere i zostan z nami
Wlasnie dostalam zaproszenie na glukoze bo... za duzo waze Dziwne o tyle, ze w pierwszej ciazy o tej porze wazylam znacznie wiecej i glukozy nie robilam Ale to dopiero 24 marca.
To dostaniesz w ogole jakies pieniadze jak urodzisz ???
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:29   #4889
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
O Wy grubasne brzuchole Wy!!!!
Rzucam prace i prosze mnie na utrzymanie wziac zebym mogla z czytaniem nadazyc!!! Siadlam do kompa o 17 i godzine czytalam posty, ktore napisalyscie. Znowu 10 stron
No, ale najwazniejsze ze doczytalam
Bylam dzisaj u poloznej po pracy zasilek 190 funtow zostal zniesiony przez rzad i nie dostane i musialam zrobic wymaz z bronchildy dala mi jakis sprzet, kazala sobie wlozyc i wsadzic do pojemnika i zamknac. Sluchajcie probowalam wlozyc to do pojemnika z powrotem, wciskam na sile nic no i wypadlo z reki na brudna podloge wrocilam po jeszcze jedno i mowie, ze nie umiem tego zrobic, ze zepsute, a polozna mowi, ze zakretke sie sciaga.... wstyd

Slyszalam znowu moje najslodsze serduszko!!! Cudne

Nie mowilam wam z czym moj maz wyskoczyl po usg. Na scanie bylo widac jak Maly trzyma sobie raczke przed buzka. Babka powiedziala, ze on nie ssie paluszka tylko sobie trzyma przed buzka. W domu gadalismy o tym i on wypalil, ze maly nie moze ssac palca, bo ma blonke w ustach, bo jakby otworzyl usta to by sie utopil

A mi tutaj nikt nie kaze robic glukozy... i nie wiem czy dobrze czy zle
Eve, a ty robilas ta glukoze?
A co do Polakow w UK to zgadzam sie w 100% to prawda. I przyjaciol to moge policzyc na placach jednej reki
I przeciw przegrzewaniem dzieci mowie stanowcze NIE

Ide ogladac foty Kasi i Dziewczonki
Kasia dziekuje za komplement dotyczacy albumu. Zburaczylam sie

hej, mnie nie robili w pierwszej ciazy, chyba nie robia tego z glukoza, jak mieli podejrzenia co do tego czy z cukrem ok, to zwyklym glukometrem mi sprawdzali
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 18:29   #4890
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
Możesz mieć racje tym nerwem...mojego tż znajoma z pracy opowiadała mi, że jak była w ciąży to w pewnym momencie dziecko jej gdzieś tak na nerw uciskało, że nie mogła ruszać w ogóle jedna nogą....Nie bolało ja, ale sparaliżowało okropnie... Później jej przeszło i po kilku dniach paraliż na druga nogę... I w sumie przez kilka tygodni była unieruchomiona praktycznie...
nawet nie strasz...
moja mama z kolei miala taki bol w prawej rece, ze pod goraca wode co chwile wkladala bo nie mogla wytrzymac
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.