Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 08:53   #4891
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy...yes::rolleyes:prosze--o-opine--?Wszystkieg--Najlepszego-dla-dwoch-dzisiejszych--solenizantek--LAURY--I--AMELCI
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:29   #4892
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko i Lauro wszystkiego najlepszego, moc buziaków i uścisków od Adasia i cioci
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:36   #4893
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
wygodne



Bratko, Bogus jest uroczy!
Bardzo dawno go nam nie pokazywalas a on tak sie zmienil
Fajna ta swinka! jaka to?



To jeszcze ja dodam swoje 2 grosze
zgadzam sie co do tego, ze podroz z dzieckiem to niestety rezygnacja z niektorych aspektow wakacji jak disco noca, chyba ze jest opieka dla dziecka.
Ale jestem za podrozowaniem z dzieckiem. Nie wiem czy osobiscie wybralabym Egipt (nie chodzi o flore itp) ale pojechalabym. To juz nie sa maluszki tylko lezace i naprawde fajnie mozna spedzic z nimi tydzien czy nawet dwa...
My planujemy zima o wiele dalsza podroz i jedyna obawa dla mnie jest przelot bo Malej moze sie nudzic...



sliczna



A my bedziemy odwzajemniac usmiechy

Ja tez wczoraj dostalam....

***
Malvinka dostala miejsce w przedszkolu od 1 sierpnia. W tym, w ktorym chcielismy wiec super ale na tym moj entuzjazm sie konczy...
No właśnie! Ja też jestem za!
Może i mała nic nie zapamięta z wyjazdu, ale czy za rok jak bym poleciała, to by zapamiętała? ;] Też chyba nie.
Tak czy inaczej odpuściłam sobie ten Egipt i poszukam czegoś w Europie..wycieczkę chciałabym zrealizować w tym roku, bo w przyszłym mała będzie już płacić..Teraz jest w większości za free. ;]
A ten przyszły rok to i tak wycieczka zorganizowana by odpadła, bo chcemy polecieć do Nigerii na te 2-3 tygodnie, więc wakacje z głowy ;]

Któraś z Was napisała, że jest już za stara na dicho.....EEEEeeee jaka stara? Moja mama w wieku 54 lat też za stara? A ostatnio płynęła promem do Szwecji z ciotką i tak się wybawiły że uhuhuuu

Jedyne co bym chciała, to pójść na JEDNO dicho hotelowe i zaliczyć jedną wycieczkę fakultatywną i mi wystarczy.
Będziemy co najwyżej urządzać sobie spacerki po okolicy, po jakiś targach, po plaży itp ;]


A ten hotel, który miałam upatrzony w Egipcie to taki :

http://www.booking.com/hotel/eg/jung...FQuEzAodqSyLiw

fajny nie? ;]
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:50   #4894
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
No właśnie! Ja też jestem za!
Może i mała nic nie zapamięta z wyjazdu, ale czy za rok jak bym poleciała, to by zapamiętała? ;] Też chyba nie.
Tak czy inaczej odpuściłam sobie ten Egipt i poszukam czegoś w Europie..wycieczkę chciałabym zrealizować w tym roku, bo w przyszłym mała będzie już płacić..Teraz jest w większości za free. ;]
A ten przyszły rok to i tak wycieczka zorganizowana by odpadła, bo chcemy polecieć do Nigerii na te 2-3 tygodnie, więc wakacje z głowy ;]

Któraś z Was napisała, że jest już za stara na dicho.....EEEEeeee jaka stara? Moja mama w wieku 54 lat też za stara? A ostatnio płynęła promem do Szwecji z ciotką i tak się wybawiły że uhuhuuu

Jedyne co bym chciała, to pójść na JEDNO dicho hotelowe i zaliczyć jedną wycieczkę fakultatywną i mi wystarczy.
Będziemy co najwyżej urządzać sobie spacerki po okolicy, po jakiś targach, po plaży itp ;]


A ten hotel, który miałam upatrzony w Egipcie to taki :

http://www.booking.com/hotel/eg/jung...FQuEzAodqSyLiw

fajny nie? ;]
FAJNY
w takim hotelu, na tydzien juz nie trzeba wycieczek fakultatywnych

A mala i moze nie zapamieta nic ale bedzie z dwojgiem, wyluzowanych, zadowolonych rodzicow i bedzie jej bardzo dobrze
My tez cyrklujemy aby wyjechac przed 2 urodzinami bo za free takie wycieczki


Wiesz co mozecie zrobic..wrzesien jest juz schylkiem sezonu wiec oblukaj w biuze podrozy czy nie maja mozliwosci tylko przelotu do celu i znajdzie sobie jakis hotel i zarezerwujcie sami. Moja tesciowa tak od lat lata na fuerte.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:58   #4895
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
FAJNY
w takim hotelu, na tydzien juz nie trzeba wycieczek fakultatywnych

A mala i moze nie zapamieta nic ale bedzie z dwojgiem, wyluzowanych, zadowolonych rodzicow i bedzie jej bardzo dobrze
My tez cyrklujemy aby wyjechac przed 2 urodzinami bo za free takie wycieczki


Wiesz co mozecie zrobic..wrzesien jest juz schylkiem sezonu wiec oblukaj w biuze podrozy czy nie maja mozliwosci tylko przelotu do celu i znajdzie sobie jakis hotel i zarezerwujcie sami. Moja tesciowa tak od lat lata na fuerte.
Hehe z małą raczej bym nie dała rady, w sensie jechać na nie zorganizowaną wycieczkę. Mieliśmy wcześniej plany lecieć do Mediolanu i to właśnie bez małej, ale po podliczeniu kosztów wyszło więcej niż taka wycieczka z zapewnionym jedzeniem i innymi atrakcjami. ;]
Kiedyś tak jechałam do Budapesztu na spontana, ale to było dawno
Może jak już małą się odchowa to wtedy spróbujemy ;]
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:05   #4896
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Hehe z małą raczej bym nie dała rady, w sensie jechać na nie zorganizowaną wycieczkę. Mieliśmy wcześniej plany lecieć do Mediolanu i to właśnie bez małej, ale po podliczeniu kosztów wyszło więcej niż taka wycieczka z zapewnionym jedzeniem i innymi atrakcjami. ;]
Kiedyś tak jechałam do Budapesztu na spontana, ale to było dawno
Może jak już małą się odchowa to wtedy spróbujemy ;]
Moze i racja. Zreszta hotele maja wynegocjowane stawki z biurami podrozy i sprzedaja im po nizszych stawkach niz indywidualna rezerwacja..

Ja sama nie pijechalabym na niezorganizowany wyjazd, nawet bez dziecka..ale ja wygodna jestem... w moim wieku juz mozna
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:16   #4897
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

Mam WAŻNE pytanie dziewczyny i musicie mi doradzić...a tu kwestia mojego wyjazdu z Wasiu i małą...do bodajrze Egiptu...Niestety europejskie wycieczki są za drogie, a Tunis z Turcją mam zaliczony..więc nie zostaje nic ciekawego...
No ale, do czego zmierzam..Zastanawiam się, czy jest sens wogóle lecieć...
Moja mama nie weźmie małej na 100% do siebie na tydzień...więc taka opcja już z góry odpada.
Myślicie, że to będzie męka dla nas, dla małej? Wsumie nie chodzi mi o temperatury bo w okolicach września już nie będzie tak gorąco, ale o inne sprawy jak jedzenie, higiena, spanie, ogólne wypoczywanie itp....
Wiem, że jesteśmy już dorośli, ale też byśmy chcieli sobie z Wasiu chociaż chwilkę poszaleć..chodzi mi o jakieś hotelowe dicho no albo poprostu jakieś wieczorne trunki.. Tylko co wtedy z małą...
Tak samo również co z wycieczkami na miejscu...Nie chciałabym spędzać tygodnia w egzotycznym kraju siedząc w hotelu i tak naprawdę pod każdym względem podporządkowywać się pod dziecko...
Oczywiście nie pomyślcie o mnie, co za matka...ale ona leci z nami...nie my z nią..więc...czy da się to pogodzić jakoś? Jak myślicie? Ja się obawiam, ale nie chciałabym rezygnować bo możliwe, że w przyszłym roku odstawiam pigułki iiiii
No i z racji tego..będzie nic z tego
Co Wy na to?

Ja jestem za podróżowaniem z dzieckiem. Moze nie malutkim niemowlęciem, ale z dzieckiem od roku, które potrafi się samo zająć, chodzić jak najbardziej! Jedna dziewczyna z innego wątku ma córeczkę z lutego 10r. i często gdzies wyjeżdzają.. i jakoś nie słyszałam żeby to była mordęga dla nich wszystkich a na zdjęciach widziałam i szczęśliwe dziecko w baseniku i szczęśliwych odpoczywajacych rodziców. Ja osobiście do Egiptu bym nie pojechała bo mnie nie kręci tam wyjazd, ale gdzies w Europie jak najbardziej.


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość



***
Malvinka dostala miejsce w przedszkolu od 1 sierpnia. W tym, w ktorym chcielismy wiec super ale na tym moj entuzjazm sie konczy...

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
przeraza mnie pozostawienie jej tam samiutenkiej....
Ojjj Malvina na pewno szybko się zaaklimatyzuje w przedszkolu

Blanka rusza od następnego września..

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Wszystkiego najlepszego dla Laury i Amelii
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 11:46   #4898
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dziewczyny padam, moje dziecko wczoraj postanowilo mi zrobić prezent na dzień matki i był tak nieznośny (jest do dziś) że nie dawałam sobie z nim rady, nie wiem co w niego wstąpiło( np. wlazł do szafki pod zlewem i najadł się obierek z kosza) teraz ma w końcu drzemkę a jak się obudzi to tż bierze go ze sobą do blacharza więc będe mieć jakąś godzinkę żeby cokolwiek w domu zrobić


dla Laury i Amelki sto lat! sto lat! Wszystkiego najlepszego, mnóstwa uśmiechu, niezapomnianego dzieciństwa i spełnienia wszystkich marzeń



dla Zosi i Adasia za wczorajsze miesięcznice
dla Blanki za chodzenie i dla Adasia za kroczki

Szaja, Araczki

ja też kocham kubki i osobne mam do kawy i do herbaty

podobnie jak Araczki jestem za podróżami z dzieckiem, wiadomo, że nie jak są temp 40 st ale nasze dzieciaki są już ciekawskie i można z nimi fajnie spędzać czas

edzia ja bym jeszcze poczekała z wizytą bo ewidentnie wygląda to na ząbki ale jak się martwisz to może chociaż zadzwoń do lekarza?

justin jak rozmowa z szefem?

bydgoś Lusia śliczna

bratkab aleBoguś się zmienił! przystojniak świnka widać, że się spodobała, a umie już wrzucać pieniążki? bo Wiktor najczęściej idzie na skróty i wkłada przez tą klapkę
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:55   #4899
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Chciałam pokazać Wam fotki w miarę urządzonego balkonu i przy okazji małej ;]

1. Musiałam ;] takiej zadowolonej dawno nie widziałam
2. ale jak coś to buła była dobra
3,4 Krzesła mam wymieszane z tym domowymi ;] na balkonowych mi się lepiej siedzi Z lewej strony mam jeszcze dalszy ciąg balkonu, ale za cholerę nie da się tego ująć

Chyba coś za bardzo zmniejszyłam fotki, jakość jest okrutna.
Jak wrzucacie to do ilu max mb jest możliwe?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (49,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (41,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbb.jpg (54,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbb.jpg (54,0 KB, 72 załadowań)
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:10   #4900
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Serdeczne życzonka dla Laury i Amelki

Djerba fajny balkon My też mamy spory, ale niestety kształt wagonu. Shade jak zwykle cudna

Araczki będzie dobrze z tym przedszkolem

Edzia zdrówka dla Amelki

Która ma jeszcze FB? Kilka dodałam, reszty nie poznaję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4367[1].jpg (22,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4425[1].jpg (40,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mufmich.jpg (41,2 KB, 46 załadowań)
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:27   #4901
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Serdeczne życzonka dla Laury i Amelki

Djerba fajny balkon My też mamy spory, ale niestety kształt wagonu. Shade jak zwykle cudna

Araczki będzie dobrze z tym przedszkolem

Edzia zdrówka dla Amelki

Która ma jeszcze FB? Kilka dodałam, reszty nie poznaję
Bombowe fotki
Powiedz mi jakiej wielkości plik wrzucasz? Original czyl np 3-5 mb i wizaż sam zmniejsza? Czy ty zmniejszasz rozdzielczość?
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:54   #4902
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Lury i Amelii
: roza:


---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Uprzejmie donoszę, że w Tesco sa przeceny na dzieciowe ubranka -30%, kupiłam małej spodenki ogrodniczki i bluzeczkę
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:07   #4903
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27143391]
A ja dzisiaj młodej kupiłam w realu przecenione lego - 50zł, normalnie min. 100 http://vallis.pl/lego-duplo-polarne-zoo.html
Wiadomo, że nie na teraz, ale schowałam, niech leżą, jeść nie chcą.[/QUOTE]
udany zakup.
to jakaś promocja pojedynczych egzemplarzy? czy jakas większa wyprzedaż?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Nowa fotka............. tuuuuullliiiimmmyyy


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
I chwalę się!!!!!Dzisiaj sama usypiałam pierwszy raz Alusię w łóżeczku.Udało mi się to w 5 minut!


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
kolejny dzień bez cyca,nadal mi smutno
odciągam 1dziennie i daję jej z butli,co by cycom ulżyć
echhh... teoria teorią a życie swoim torem ...


Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
..ja jadę z młodym na święta Bożego Narodzenia do UK i już teraz się obawiam, mimo że kraj jak nasz
ja miesiąc balowałm w Londynie jak Maksiu miał 20m-cy. nic się nie martw.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Malvinka dostala miejsce w przedszkolu od 1 sierpnia. W tym, w ktorym chcielismy wiec super ale na tym moj entuzjazm sie konczy...
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
przeraza mnie pozostawienie jej tam samiutenkiej....
bedzie dobrze, Malvinka szybko się zaklimatyzuje, nie martw się na zapas.

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Chciałam pokazać Wam fotki w miarę urządzonego balkonu i przy okazji małej ;]


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Która ma jeszcze FB? Kilka dodałam, reszty nie poznaję
mnie już masz.
chłopaki

pogoda się popsuła, .
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:29   #4904
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
Szaja, Araczki


akurat to z lupinkami bylo smieszne
ale jak dal Ci w kosc to niech dzisiaj juz bedzie grzeczny lobuz maly

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Chciałam pokazać Wam fotki w miarę urządzonego balkonu i przy okazji małej ;]
Lo boze ale cudo!


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Araczki będzie dobrze z tym przedszkolem
dziekuje
A zdjecia...ja pierdziele
Pierwsze lapie za serducho, niesamowite.
A ostatnie pt. "szybciej sie pieczcie" tez rewelacja!

Jak juz zaloze sobie konto na fb to Ci nie dam bede sie stresowac zdjeciami

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27152761]bedzie dobrze, Malvinka szybko się zaklimatyzuje, nie martw się na zapas. .[/QUOTE]

buu, dziekuje
Kardashi tez dziekuje za slowa otuchy

**
Zostalam sama w robocie, wszyscy juz poszli. Ja tez sie chyba zwine o 16.00.
Mam nadzieje, ze nikt nie zadzwoni do tego czasu bo nie chce mi sie koncentrowac na ich durnej mowie.


---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
Szaja, Araczki


akurat to z lupinkami bylo smieszne
ale jak dal Ci w kosc to niech dzisiaj juz bedzie grzeczny lobuz maly

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Chciałam pokazać Wam fotki w miarę urządzonego balkonu i przy okazji małej ;]
Lo boze ale cudo!


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Araczki będzie dobrze z tym przedszkolem
dziekuje
A zdjecia...ja pierdziele
Pierwsze lapie za serducho, niesamowite.
A ostatnie pt. "szybciej sie pieczcie" tez rewelacja!

Jak juz zaloze sobie konto na fb to Ci nie dam bede sie stresowac zdjeciami

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27152761]bedzie dobrze, Malvinka szybko się zaklimatyzuje, nie martw się na zapas. .[/QUOTE]

buu, dziekuje
Kardashi tez dziekuje za slowa otuchy

**
Zostalam sama w robocie, wszyscy juz poszli. Ja tez sie chyba zwine o 16.00.
Mam nadzieje, ze nikt nie zadzwoni do tego czasu bo nie chce mi sie koncentrowac na ich durnej mowie.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:54   #4905
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dla Laury i Amelii najlepsze życzenia urodzinowe




ona,
fotki REWELACJA
Mnie już masz na FB

djerba, fajnie zrobilaś na balkonie placyk dla małej. A Sh jak zwykle urocza

araczki, będzie dobrze w przedszkolu. U mnie jak Łuki szedł, to ja ryczałam, a on zrobil mi papa i poszedł z panią do sali

Luiza od jakiegoś czasu ma jedną drzemkę w domu. Na spacerach szkoda jej spać, woli sobie chodzić ale mnie tak bardziej pasuje.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:21   #4906
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Chciałam pokazać Wam fotki w miarę urządzonego balkonu i przy okazji małej ;]

1. Musiałam ;] takiej zadowolonej dawno nie widziałam
2. ale jak coś to buła była dobra
3,4 Krzesła mam wymieszane z tym domowymi ;] na balkonowych mi się lepiej siedzi Z lewej strony mam jeszcze dalszy ciąg balkonu, ale za cholerę nie da się tego ująć

Chyba coś za bardzo zmniejszyłam fotki, jakość jest okrutna.
Jak wrzucacie to do ilu max mb jest możliwe?
sama słodycz! a powiedz nie wyrzuca ci zabawek przez te otwory na dole? bo ja też mam spory balkon może też by Wiktor tam chciał siedzieć?

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

Która ma jeszcze FB? Kilka dodałam, reszty nie poznaję
mnie już tez masz, a zdjęcia jak zwykle rewelacyjne! zazdroszczę!


przypomniało mi się, że mam do was pytanko: jakie butki macie dla dzieci, które chodzą za rączki ale jeszcze\same nie? bo potrzebuję dla Wiktora bo juz chce wyłazić z wózka na spacerach i sobie dreptać (w domu na bosaka) i nie wiem czy już takie porządne sandałki ze skóry czy takie kapciowate z zetpola czy befado? poradźcie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

edit: djerba już dojrzałam ,że ty nie masz na dole takich prześwitów. a ja właśnie mam
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:20   #4907
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepsze życzonka dla LAURY I AMELKI

gratuluję też nowych umiejętności Waszym dzieciaczkom

Djerba, Ona - cudne macie dziatki
Djerba - ja bym stawiała na Europę. i tak - jak najbardziej z dzieckiem. my akurat nie jesteśmy za chodzeniem na dicho ani drinkowaniem, więc nie byłoby problemu. w tym roku chcielibyśmy się wyrwać nad nasze morze, ale w przyszłym może już gdzieś dalej.

Szaja - jakie talenty jeszcze skrywasz?

czy Wasze chłopy wymyśliły wczoraj coś w imieniu Waszych dzieci? bo mój niestety nie... nie wiem, czy z powodu focha, czy dlatego, że on taki mało domyślny... ja w każdym razie zamierzam w Dzien Ojca dać mu coś od Ewci, niech mu głupio będzie, to może się w końcu nauczy i zapamięta, że to miło obchodzić takie święta.

u nas ciut lepiej, trochę ze sobą gadaliśmy, ale nie poruszyliśmy tematu, który doprowadził do calej sytuacji. ja się chwilowo zacięłam. skoro powiedział "nie gadajmy", to się nie odzywałam jeśli nie musiałam.
ale obiadek mu dobry zrobilam, nie ma to jak przez żołądek do serca

Ewcia wczoraj pięknie zasnęła, bez płaczu. budzi się w nocy koło 0.00 i koło 4 albo tylko raz. wypija trochę wody, potem szuka cycka, ale zauważyłam, ze nie wypija wiele, bardziej sobie tylko ciamka, więc możliwe, że całkowite odstawienie nie będzie bolesne

czy któraś z Was używała takich gotowych kaszek do picia? czy to się podgrzewa? jakie to gęste? poszłoby przez niekapek? (myślę nad alternatywą dla cycka, gdyby dziecku zachciało się wstać o 5 rano...)

co do butków:
na razie mamy pełne z elefanten. szukaliśmy sandałków, ale nie bylo nic fajnego z pełnymi przodami albo nie było rozmiaru i kupiliśmy Befado - mają dziurki w podeszwie i model, który wzięliśmy jest trochę powycinany jak sandałki, więc dosyć przewiewny. sandałków będziemy szukać dalej.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:24
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:51   #4908
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam

Wszystkiego Najlepszego dla solenizentek Laury i Amelii!moc buziaczków
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-05-27 o 15:52
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:51   #4909
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Margo, u mnie mój Tz też nic nie pomyslał o czymś na dzień matki w imieniu Blanki

Jesli chodzi o butki, to Blanka miała na początku wiosny takie szmaciane trampeczki, potem z mies temu kupiłam jej baletki w ccc i wtedy chodziłysmy na spacerki za rączkę. W sandałkach tak samo.

Chwalę sięęęę.
http://www.youtube.com/watch?v=dv-VePdF138
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 16:20   #4910
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzień dobry,

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
No właśnie! Ja też jestem za!
Może i mała nic nie zapamięta z wyjazdu, ale czy za rok jak bym poleciała, to by zapamiętała? ;] Też chyba nie.
Tak czy inaczej odpuściłam sobie ten Egipt i poszukam czegoś w Europie..wycieczkę chciałabym zrealizować w tym roku, bo w przyszłym mała będzie już płacić..Teraz jest w większości za free. ;]
A ten przyszły rok to i tak wycieczka zorganizowana by odpadła, bo chcemy polecieć do Nigerii na te 2-3 tygodnie, więc wakacje z głowy ;]

Któraś z Was napisała, że jest już za stara na dicho.....EEEEeeee jaka stara? Moja mama w wieku 54 lat też za stara? A ostatnio płynęła promem do Szwecji z ciotką i tak się wybawiły że uhuhuuu

Jedyne co bym chciała, to pójść na JEDNO dicho hotelowe i zaliczyć jedną wycieczkę fakultatywną i mi wystarczy.
Będziemy co najwyżej urządzać sobie spacerki po okolicy, po jakiś targach, po plaży itp ;]


A ten hotel, który miałam upatrzony w Egipcie to taki :

http://www.booking.com/hotel/eg/jung...FQuEzAodqSyLiw

fajny nie? ;]
Fajny hotel.
A co do disco Twojej mamy to jak będziesz miała odchowane dzieci i dość męża to też będziesz sie świetnie bawiła.
Mnie na chwile obecną nawet imprezy w domu nie bawią jak wiem,że na drugi dzień mam wstać o 6.00 do Oli.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Moze i racja. Zreszta hotele maja wynegocjowane stawki z biurami podrozy i sprzedaja im po nizszych stawkach niz indywidualna rezerwacja..

Ja sama nie pijechalabym na niezorganizowany wyjazd, nawet bez dziecka..ale ja wygodna jestem... w moim wieku juz mozna
Ja zawsze kupuje lot osobno a hotel rezerwuje bezpośrednio.Zawsze wychodzi taniej.

ona1981 zdjęcia jak zwykle rewelacyjne.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:38   #4911
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Boguś - fajowy

Luiza - słodka

Shade
- przebojowa

Ona Twoich fotek nie chce mi sie komentowac , bo musze sie powtarzac są śliiiiiiiiiiiiiiczneeeeee eeeee:l ove: a do tego po nocach mi sie śnią i zazdroszcze strasznie

Djerba
mnie Egipt nie kreci przereklamowany ...
ale jak kto lubi to czemu nie , z dzieckiem też można , tak jak wszedzie ale wtedy nastawiasz sie na dziecko a nie na drinki i disco , takie życie
Jesli jest z kim zostawic dziecia to owszem można sobie poszalec , ale jak lecisz z dzieckiem no to luuzik , plaża , spacerki , brodzik ....... a też może byc fajnie

Kiedys coś tam meżowi proponowałam jakiś wyjazd z Gabi a on - ale co ona bedzie pamietac
za przeproszeniem - w dupie to mam , ja chce sie zabawic , cos zobaczyc itp ,

Araczki - przyznaj sie gdzie lecisz
i czekam na
- foty Malvinki - dawno nie było
- i ogrodu - toż ty też ogrodniczka - czekam na foty i nie ma , że nie ma
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:40   #4912
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
sama słodycz! a powiedz nie wyrzuca ci zabawek przez te otwory na dole? bo ja też mam spory balkon może też by Wiktor tam chciał siedzieć?

mnie już tez masz, a zdjęcia jak zwykle rewelacyjne! zazdroszczę!


przypomniało mi się, że mam do was pytanko: jakie butki macie dla dzieci, które chodzą za rączki ale jeszcze\same nie? bo potrzebuję dla Wiktora bo juz chce wyłazić z wózka na spacerach i sobie dreptać (w domu na bosaka) i nie wiem czy już takie porządne sandałki ze skóry czy takie kapciowate z zetpola czy befado? poradźcie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

edit: djerba już dojrzałam ,że ty nie masz na dole takich prześwitów. a ja właśnie mam
Mój tato włożył tam jak widzisz kawały styropianu, więc nic nie wyleci a były wielkie szpary. Może też takie coś spróbujcie?


Darianna - chciałabym nigdy nie mieć dość mojego męża
Miałam Ci napisać odnośnie tego żółwia, bo wczoraj już go dostałyśmy.
Podoba mi się i małej też. Ma fajnego spokojnego lektora.
Na przełączniku jednej funkcji ma opowiadanie o zwierzątkach umieszczonych na przyciskach.
Na drugiej odgłosy tych zwierząt.
A na trzeciej lektor zadaje pytanie, jaki to odgłos zwierzaka i dziecko musi wcisnąć. jak się pomyli to to mówi, że się nie udało i jeszcze raz jakoś tak. ;]
Jest jeszcze rząd figur geometrycznych, na jednej funkcji wydają jakieś śmieszne odgłosy, a na drugiej lektor mówi co to za figura.
Ogólnie jest cichy, a ma dodatkową funkcję ściszenia no i można samemu go wyłączyć.
Jak dla mnie jest super


Eeeeeee Silpe ale ja nie chcę tam lecieć po to żeby codziennie bawić się z procentami i szaleć
Jeśli jednak mój mąż będzie chciał lecieć do tego Egiptu i do tego hotelu, a jest tam opiekunka płatna, to taką jedną noc sobie zafundujemy i tyle.
On też by chciał sobie poszaleć ze mną Mieliśmy tego dokonać na sylwestra, no ale nie wyszło finansowo, więc siedzieliśmy w domu...
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...

Edytowane przez djerba
Czas edycji: 2011-05-27 o 16:44
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:49   #4913
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

A ja lubię czasem sobie poszaleć, małą zostawić z mamą lub Tż i iśc gdzieś w disco
I nawet mi to nie przeszkadza ze o 7 musiałabym wstać
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:01   #4914
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona superaśne fotki!
Migotko może się wtrącę w temat balkonu...chodziło Ci o dziurę na dole,zeby dziecko nie wyrzucało zabawek???Jezeli tak to ja ostatnio tez szukałam i wymysliłam.Zrobię fotki i wrzucę.mój balkon jeszcze nie jest urzadzony,dopiero załozylismy osłonę,jeszcze maja być doniczki,kwiatki itp.jest dość duży ale wąski i długi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040061a.jpg (85,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040062a.jpg (70,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040063a.jpg (79,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040064a.jpg (65,6 KB, 51 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:09
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:18   #4915
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Mój tato włożył tam jak widzisz kawały styropianu, więc nic nie wyleci a były wielkie szpary. Może też takie coś spróbujcie?


Darianna - chciałabym nigdy nie mieć dość mojego męża
Miałam Ci napisać odnośnie tego żółwia, bo wczoraj już go dostałyśmy.
Podoba mi się i małej też. Ma fajnego spokojnego lektora.
Na przełączniku jednej funkcji ma opowiadanie o zwierzątkach umieszczonych na przyciskach.
Na drugiej odgłosy tych zwierząt.
A na trzeciej lektor zadaje pytanie, jaki to odgłos zwierzaka i dziecko musi wcisnąć. jak się pomyli to to mówi, że się nie udało i jeszcze raz jakoś tak. ;]
Jest jeszcze rząd figur geometrycznych, na jednej funkcji wydają jakieś śmieszne odgłosy, a na drugiej lektor mówi co to za figura.
Ogólnie jest cichy, a ma dodatkową funkcję ściszenia no i można samemu go wyłączyć.
Jak dla mnie jest super


Eeeeeee Silpe ale ja nie chcę tam lecieć po to żeby codziennie bawić się z procentami i szaleć
Jeśli jednak mój mąż będzie chciał lecieć do tego Egiptu i do tego hotelu, a jest tam opiekunka płatna, to taką jedną noc sobie zafundujemy i tyle.
On też by chciał sobie poszaleć ze mną Mieliśmy tego dokonać na sylwestra, no ale nie wyszło finansowo, więc siedzieliśmy w domu...
To o tym mezu było tak w przenośni.
No to pewnie kupię tego żółwika.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:26   #4916
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

djerba - nie pisałam , że Ty chcesz imprezowac na wakacjach
tylko ogólnie jak lecisz , ja , ty czy ktokolwiek z dzieciem na wakcje do hotelu , do obcego kraju to skupiasz sie na wakacjach z dzieckiem , bo raczej cieżko by było po kolacji uspic dziecko i wyjsc na drinka no nie ma takiej opcji .Trzeba sie juz wczesniej nastawic że nie poimrezujesz . Jesli jest opcja że ktoś dziecia przypilnuje przez jeden wieczów - to jak najbardziej trzeba korzystac

Chocby własnie dla tego zdecydowałam sie na dziecko po 30stce , wczesniej był czas TYLKO dla mnie , wypady , imprezy , wyloty na wakacje gdzie imprezowałam dzien i noc ..........
Teraz juz bedzie cieżko o takie szalenstwo

Osobiscie życze Ci udanych wakacji z meżem , bo wam sie należą za te miesiące rozłąki i wiem jak bardzo tego potrzebujesz
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:28   #4917
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

1. Nikt tu chyba nie mówił o nieurlopowaniu z powodu dziecka, prawda? raczej o tym, że Egipt z dzieckiem odpada i totalne szaleństwo też. Ale ani słowem nie wspomniano, że nie należy wyjeżdżać, a tak jakoś się zrobiło...

2. Ona, fotki boskie. Dzieci również

3. Djerba, fajne tyn balkonik, taki letni pokoik Choć ja bym od balustrady krzesło odsunęła.

4. Lea, chyba taki jednorazowy rzut, ot, Dzień Dziecka się zbliża to wiadomo, że nawet takie zabawki pójdą. A naprawdę prócz pudełka odartego (chyba naklejkę z ceną ktoś oderwał nieładnie i ślad jest, nic poza tym) nie ma wad więcej.

5. Margo, a bo ja wiem, jakie talenta? A o Dniu Matki mąż nic nie pomyślał w imieniu Agatki, błeee.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:47   #4918
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

ehh te chłopy...
to był mój pierwszy Dzień Matki, niektore z Was mialy już w zeszłym roku, ja nie. mógł się trochę wysilić...

sorry, że ja ostatnio tak wybiórczo odpowiadam na posty, ale czytam Was po kawałku, a jak mam czas odpisać, to połowy nie pamiętam.

na przykład teraz mi się przypomniało, że nie pochwaliłam wypasionego ogrodu Silpe. piękny!
pokaż bryłę domu potem rozpoznamy i zrobimy niezapowiedziany nalot

Ewcia dziś płakała przy zasypianiu, ale nie dlatego, ze chciała do cyca, a dlatego, że już była mega zmęczona i jak tylko przyszłyśmy na górę do jej pokoju, to wyrywala się do łóżeczka, a ja niedobra matka chciałam ją najpierw obmyć i przebrać. skonczyło się na tym, że wzięłam ją na ręce, zeby ją wyciszyć, po kilku minutach się uspokoiła i kiedy zaczęła mruczec (a robi to przed zaśnięciem), to ją odłożyłam. wszystko trwało 15 minut. muszę przyznać, że nieźle nam to wychodzi pozostaje zlikwidować nocne podjadanie. chociaż, tak jak już pisałam, widzę, że je mniej. wstaje mega głodna, czego nie było, gdy faktycznie jadla w nocy 2-3 razy. teraz rano wciąga spokojnie 150 ml gęstej kaszki i ma jeszcze miejsce na kromala albo coś innego.

na 1 czerwca teściowie zapowiedzieli swój przyjazd. mam nadzieję, ze nie stanie się to pretekstem dla małza do przesunięcia decyzji o odstawianiu. najwyzej będę działać sama i będzie trudniej i dłużej, a teście się nie wyśpią
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:59   #4919
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

szaja - odsunąć, odsunę..chociaż narazie mała nie ma zapędów na wchodzenie gdziekolwiek, jedynie co ,to lubi przesuwać krzesła po całym mieszkaniu. Te akurat balkonowe nie idzie już tak łatwo

A ja już dzień matki miałam wg. Wasiu ooohoho bardzo dawno. 21go kwietnia Tak obchodzą muzułmanie.
No ale oczywiście w obydwu datach dostałam chociaż życzenia telefoniczne od niego
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...

Edytowane przez djerba
Czas edycji: 2011-05-27 o 20:04
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 20:29   #4920
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
szaja - odsunąć, odsunę..chociaż narazie mała nie ma zapędów na wchodzenie gdziekolwiek, jedynie co ,to lubi przesuwać krzesła po całym mieszkaniu. Te akurat balkonowe nie idzie już tak łatwo
Ala ostatnio włazi na pufę,mniejsze stołki,nawet na puste pudło po zabawce,bałam się,że pod nią się zarwieale szybko ją zabrałam.
Znowu udało mi się uśpić Alę w łożeczku i tym razem bez najmniejszego płaczu i protestu,chyba zrozumiała,że ma teraz spac sama i płacz nic nie da.Przepłakała tylko za pierwszym razem ponad godzinę i dobrze,że sie wtedy nie ugięłam bo zobaczyła,że płacz nic nie dai zaakceptowała samodzielne zasypianie.No w szoku jestem.
Chyba kupię małej nocnik i spóbujemy się wysadzić.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.