Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 14:14   #4891
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kaczorka, czym nakladasz zel dobrej rady?
Ja juz nie wiem co zrobic. Robie zamowienie w sklepie, w ktorym dostepny jest zel Sunflower oraz Hard Semilaca, ale nie ma oczywiscie zelu Dobrej Rady. Sunflower jednak mnie nie przekonuje. Nie wiem, czy brac bezbarwny Hard, czy zrobic osobne zamowienie od DR? DR wyjdzie dosc drogo przez dodatkowy koszt wysylki.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-08-24 o 14:18
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:21   #4892
Gabka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny czy kupowałyscie Shellac od użytkownika cosmotic na allegro??
Gabka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:06   #4893
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kaczorka, czym nakladasz zel dobrej rady?
Ja juz nie wiem co zrobic. Robie zamowienie w sklepie, w ktorym dostepny jest zel Sunflower oraz Hard Semilaca, ale nie ma oczywiscie zelu Dobrej Rady. Sunflower jednak mnie nie przekonuje. Nie wiem, czy brac bezbarwny Hard, czy zrobic osobne zamowienie od DR? DR wyjdzie dosc drogo przez dodatkowy koszt wysylki.
nakładam pędzlem do żelu, włos prosty, syntetyczny, numeru nie znam, ponieważ się starł....
w kwestii czy hard czy sun flower czy żel od DR nie doradzę, ponieważ dopiero 4 dni mam mani z żelem silikonowym od DR. Ja mam wprawę z żelami więc dla osoby, która wcześniej nie miała styczności z żelami pewnie wygodniejszy będzie żel w formie lakieru taki jak hard
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:21   #4894
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Będę niestety dociekliwa i zapytam pod jakim względem neonail jest lepszy? Mogłabyś uzasadnic?

I jeśli chciałabym wyrównać te paznokcie to potrzebne będzie 1 czy 2 warstwy?

A i jak się odmacza w acetonie? Trzeba skrobac?

Kurcze szkoda, bo aktualnie tez mam jeszcze bazę gelisha, a ta z neonail sporo kosztuje, a chciałabym mieć rowniejsze te paznokcie, bo komfort malowania inny. Ostatnio tak się wkurzalam, jAk musiałam pomalować 4 warstwy koloru a i tak widać było trochę prześwit ;/

Przepraszam,ze tak zawracam Ci głowę

O super, dzięki za jasne wytłumaczenie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
neonail ma lepszą konsystencje, pędzelek i zadowalające krycie. Dobrze trzyma i jest łatwy w użytkowaniu. Porównuje z estetiq czyli to samo co cz mniej więcej. Dla wyrównania paznokcia wystarczy jedna warstwa bazy, odmacza się w acetonie ale troche poskrobać trzeba

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupilam metaliczny gelpolish. Najpierw bylo wooow a po nalozeniu topu tragedia. Nie utwardzil sie, upackal pedzelek topu. Masakra
faktycznie nieciekawie ;/
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Szukam pieknego soczystego koralowego koloru, ktos cos?
ja mam 006 semilac, może nie jest jakiś mega soczysty, ale bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
ja aktualnie testuje żel easy off od dobrejrady. Na jednej ręce mam baze gelish i dwie warstwy harda Semilac, a na drugiej ręce mam baze gelish i dwie warstwy żelu. Co do twardości paznokcie to efekt bardzo podobny, po zamoczeniu w wodzie również, a czas pokaże jak z trwałością i odmaczaniem. Żel łatwiej mi się nakładało pędzelkiem niż hard no i cenowo wychodzi korzystniej. Kusi mnie strasznie extra base, ale właśnie odebrałam nowiuśką baze gelish i dopiero raz użyłam żelu silikonowego więc rozum podpowiada nie kupuj
A jak z wydajnością extra bazy ?
wydaje mi się że extra base jest bardzo wydajna, ale że jest to nowy produkt to nie wiadomo na ile wystarczy, wątpie żeby ktoś zdążył już ją zużyć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:52   #4895
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, mam bardzo krotkie paznokcie i malowanie wolnego brzegu graniczy z cudem. Moge to ominac, czy mimo wszystko starac sie jakos to zrobic?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:18   #4896
chocochocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja bym próbowała mimo wszystko i patyczkiem doczyściła skórki
chocochocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 17:26   #4897
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ok, tak bede probowac. Poki co zmywam, co zrobilam, bo popsulam wszystko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 18:45   #4898
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
neonail ma lepszą konsystencje, pędzelek i zadowalające krycie. Dobrze trzyma i jest łatwy w użytkowaniu. Porównuje z estetiq czyli to samo co cz mniej więcej. Dla wyrównania paznokcia wystarczy jedna warstwa bazy, odmacza się w acetonie ale troche poskrobać trzeba


faktycznie nieciekawie ;/

ja mam 006 semilac, może nie jest jakiś mega soczysty, ale bardzo mi sie podoba



wydaje mi się że extra base jest bardzo wydajna, ale że jest to nowy produkt to nie wiadomo na ile wystarczy, wątpie żeby ktoś zdążył już ją zużyć
Dziękuję pięknie za poświęcony czas i opinie:Róża:

Kusi mnie ta baza w takim razie, głównie przez te wyrównanie płytki, ale na ich stronie chyba niedostępna już ;/ długo się czeka na uzupełnienie magazynu??

A z gelisha też zadowolona jestem, szczególnie pędzelek ma super

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 20:55   #4899
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Pomalowalam te paznokcie. Szybko poszlo, niestety prawa reka bardzo kiepsko, zalalam zupelnie skorki topem, w paru miejscach lakier sie pomarszczyl. Podpilowalam to i nalozylam 2 warstwe topa. Nie mam pojecia co z tego wyjdzie, ciekawa jestem czy zacznie odpadac juz jutro.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 22:27   #4900
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za poświęcony czas i opinie:Róża:

Kusi mnie ta baza w takim razie, głównie przez te wyrównanie płytki, ale na ich stronie chyba niedostępna już ;/ długo się czeka na uzupełnienie magazynu??

A z gelisha też zadowolona jestem, szczególnie pędzelek ma super

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Extra base ma podobny pedzelek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 06:31   #4901
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za poświęcony czas i opinie:Róża:

Kusi mnie ta baza w takim razie, głównie przez te wyrównanie płytki, ale na ich stronie chyba niedostępna już ;/ długo się czeka na uzupełnienie magazynu??

A z gelisha też zadowolona jestem, szczególnie pędzelek ma super

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
zobacz gdzie masz neonail stacjonarnie i tam jedź zapytaj o bazę. Ja jak chce jakiś kolor i go nie ma to sobie go zamawiam, gdy przyjdzie na sklep dostawa dostaje smsa że moje zamówienie jest do odbioru neonail ma sporo sklepów i stoisk w kraju
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 09:12   #4902
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zobacz gdzie masz neonail stacjonarnie i tam jedź zapytaj o bazę. Ja jak chce jakiś kolor i go nie ma to sobie go zamawiam, gdy przyjdzie na sklep dostawa dostaje smsa że moje zamówienie jest do odbioru neonail ma sporo sklepów i stoisk w kraju
Extra base jest w sprzedaży na allegro, sprzedają ją chyba sami neonail (sprzedawca: www_neonail_pl ). Niestety jest o 10 zł droższa niż przez sklep (+ oczywiście wysyłka).
Nie wiecie czy w stacjonarnych sklepach neonail ma takie same ceny jak w internetowym? Bo nie wiem czy jest sens jechać na drugi koniec miasta jak miałabym przepłacić

O! Baza właśnie pojawiła się w sklepie
KLIK

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-08-25 o 09:15
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:59   #4903
monika9265
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 43
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Będę kompletować swój pierwszy zestaw do hybrydki i poszukuję dobrze kryjącego lakieru z SEMILAC. Chodzi mi o taki mleczny z drobinkami. Fajnie by było gdyby któraś wstawiła zdjęcie które najbardziej odzwierciedla kolorek tylko żeby nie był zbyt biały, ale taki ładnie komponujący się z naturalnym odcieniem skóry. Ale mam wymagania )
monika9265 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:45   #4904
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Z tego co kojarze to mleczny z drobinkami niema silnego krycia
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:47   #4905
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

U mnie w Katowicach stacjonarnie maja na miejscu produkty z nenonail, nawet base extra Chciałam taką krótką opinie wystawić kolorom nenonail. Kupiłam 2 kolory z tej nowej formuły, pokrycie maja super nawet po pierwszej warstwie, dość wysoką pigmentacja. Konsystencja jest też fajna i równomiernie się nakłada. Natomiast robią się pęcherzyki powietrza przy nakładaniu i śmierdzą dla mnie farbą olejną xD Zakupiłam też top hard z nenonail i jestem w trakcie sprawdzania połysku, za 3 tyg będę wiedzieć Niestety kolory były wykorzystane na żelach więc teraz nie powiem jak z trwałością ich. Dołączam fotkę z tymi kolorami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150824_13_33_48_Pro.jpg (107,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez seXualna89
Czas edycji: 2015-08-25 o 11:51
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:39   #4906
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jednak kupie baze neonail, skoro sie pojawila w sklepie. Inaczej i tak znajac zycie kupie ja za kilka miesiecy i skoncze z zelem, ktorego nie befe uzywac.

Dziewczyny, zastanawialam sie jak powszechne jest uczulenie na hybrydy? Czytalam i w watku wizazowym i na zagranicznych forach, ale zastanawiam sie jak czesto pojawia sie alergia, tak realnie? Kilkadziesiat osob, ktore o tym pisze to nie tak duzo. Wiadomo, ze nie kazdy przylatuje z problemem na forum, ale wydaje mi sie, ze problem jednak nie jest zbyt czesty. Pisze tutaj, bo mam wrazenie, ze w watku o uczuleniu panuje zbiorowa histeria.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:58   #4907
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jednak kupie baze neonail, skoro sie pojawila w sklepie. Inaczej i tak znajac zycie kupie ja za kilka miesiecy i skoncze z zelem, ktorego nie befe uzywac.

Dziewczyny, zastanawialam sie jak powszechne jest uczulenie na hybrydy? Czytalam i w watku wizazowym i na zagranicznych forach, ale zastanawiam sie jak czesto pojawia sie alergia, tak realnie? Kilkadziesiat osob, ktore o tym pisze to nie tak duzo. Wiadomo, ze nie kazdy przylatuje z problemem na forum, ale wydaje mi sie, ze problem jednak nie jest zbyt czesty. Pisze tutaj, bo mam wrazenie, ze w watku o uczuleniu panuje zbiorowa histeria.
Szczególnie Semilacki są oskarżane o uczulenia, i prawdę mówiąc zniechęciło mnie to do tej firmy. Zapewne kupię kiedyś coś z ich kolorówki lakierowej, ale póki co wybrałam neonail i CZ.
Moja przyjaciółka też ma uczulenie, używa zestawu Semilac własnie. Niemniej bardzo sobie tę firmę chwali (jakość, trwałość), a uczulenie nie jest do dla niej uciążliwe, bo objawia się to lekkim swędzeniem dłoni przez ok. 2 dni po zmianie hybryd. Potem skóra wraca do normy.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:04   #4908
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zastanawiam sie czy problemy z Semilackiem to faktycznie problemy z formula, czy po prostu kwestia popularnosci marki, zwlaszcza, ze na forach zagranicznych rowniez jest sporo wpisow dotyczacych alergii, a oni tam Semilaca nie maja.
Chociaz owszem, wlasnie mialam kliknac zamowienie z dwoma kolorami tej firmy i chyba sobie odpuszcze, bo ponoc zmienili formule, wiec kto wie, czy to w jakis sposob nie jest odpowiedzialne.
Nie zdawalam sobie natomiast sprawy z tego, ze zel moze byc tak uczulajacy, wiec zastanawiam sie jak to naprawde jest, bo wiadomo, ze wszystko moze wywolac alergie i zawsze jakis % populacji bedzie mial problem. Wciaz pamietam tez histerie zwiazana z odzywkami Eveline, kiedy problemy tak naprawde dotyczyly bardzo niewielkiej ilosci uzytkownikow.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 13:49   #4909
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy problemy z Semilackiem to faktycznie problemy z formula, czy po prostu kwestia popularnosci marki, zwlaszcza, ze na forach zagranicznych rowniez jest sporo wpisow dotyczacych alergii, a oni tam Semilaca nie maja.
Chociaz owszem, wlasnie mialam kliknac zamowienie z dwoma kolorami tej firmy i chyba sobie odpuszcze, bo ponoc zmienili formule, wiec kto wie, czy to w jakis sposob nie jest odpowiedzialne.
Nie zdawalam sobie natomiast sprawy z tego, ze zel moze byc tak uczulajacy, wiec zastanawiam sie jak to naprawde jest, bo wiadomo, ze wszystko moze wywolac alergie i zawsze jakis % populacji bedzie mial problem. Wciaz pamietam tez histerie zwiazana z odzywkami Eveline, kiedy problemy tak naprawde dotyczyly bardzo niewielkiej ilosci uzytkownikow.
Myślę, że trzeba zachować umiar. Masz też racje, że o problemie uczulenia piszą osoby, które go dostają, bo jak nie dostają to nie piszą wcale (albo nie wchodzą na forum, albo tylko podczytują) także pewnie dotyczy to niewielkiego ułamka nosicielek hybryd
A odżywki Eveline do tej pory używam i bardzo sobie chwalę
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 14:21   #4910
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Extra base ma podobny pedzelek
Powaznie? To super, bo jest extra wygodny, do samych skórek można nim malować bez obawy ze się je upacka

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zobacz gdzie masz neonail stacjonarnie i tam jedź zapytaj o bazę. Ja jak chce jakiś kolor i go nie ma to sobie go zamawiam, gdy przyjdzie na sklep dostawa dostaje smsa że moje zamówienie jest do odbioru neonail ma sporo sklepów i stoisk w kraju
Stacjonarne niestety nie mam nigdzie, semilaci tylko.

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Extra base jest w sprzedaży na allegro, sprzedają ją chyba sami neonail (sprzedawca: www_neonail_pl ). Niestety jest o 10 zł droższa niż przez sklep (+ oczywiście wysyłka).
Nie wiecie czy w stacjonarnych sklepach neonail ma takie same ceny jak w internetowym? Bo nie wiem czy jest sens jechać na drugi koniec miasta jak miałabym przepłacić

O! Baza właśnie pojawiła się w sklepie
KLIK
No właśnie tylko to już wychodzi prawie 20 zł drożej ;/

Ehh brać, nie brać o to jest pytanie, jeszcze się w sklepie pojawiła...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 17:28   #4911
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
U mnie w Katowicach stacjonarnie maja na miejscu produkty z nenonail, nawet base extra Chciałam taką krótką opinie wystawić kolorom nenonail. Kupiłam 2 kolory z tej nowej formuły, pokrycie maja super nawet po pierwszej warstwie, dość wysoką pigmentacja. Konsystencja jest też fajna i równomiernie się nakłada. Natomiast robią się pęcherzyki powietrza przy nakładaniu i śmierdzą dla mnie farbą olejną xD Zakupiłam też top hard z nenonail i jestem w trakcie sprawdzania połysku, za 3 tyg będę wiedzieć Niestety kolory były wykorzystane na żelach więc teraz nie powiem jak z trwałością ich. Dołączam fotkę z tymi kolorami
o których kolorkach mówisz?
jestem zdziwiona, bo mam kilka hybrydek z neonail, i nawet po 3 warstwach coś tam prześwituje
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:09   #4912
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

jakby ktoś się dowiedział czy na stoiskach ta baza co harda zastępuje jest w tej samej cenie co przez stronę to dajcie proszę znać
kindza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:27   #4913
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
o których kolorkach mówisz?
jestem zdziwiona, bo mam kilka hybrydek z neonail, i nawet po 3 warstwach coś tam prześwituje
Zartujrsz ja mam okolo 10 lakierow neonail i tylko przy jednym mysze 3 warstwy nakladac. 2 zaxwyczaj mi wystarczaja

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:41   #4914
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam tylko jeden - lady ferrari i po dwóch warstwach nadal prześwitują końcówki.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:44   #4915
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Zartujrsz ja mam okolo 10 lakierow neonail i tylko przy jednym mysze 3 warstwy nakladac. 2 zaxwyczaj mi wystarczaja

Wysłane z mojego GT-I8190
chciałabym, bo bardzo spodobała mi się kolorówka, wziełam bananowy brzoskwiniowy i fiolet..
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 18:56   #4916
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam takie kolory - to w sumie moje wszyatkie lakiery. Na gorze neonail male i dwa duze( pod duzymi sa: stara baza i top neo i nowa baza u top.) Na dole 3 kolory semi i baza i top

Wysłane z mojego GT-I8190

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

I powiem tak forever calm kryje mi swieetnie, bananek troszke gorzej ale zalezy od nalozenia. Natural beauty kocham, poprostu kocham . Light lavender tez jest super i tak samo kryje. Lila rosa za to slabo. Kupilam niedawno i mam 1 raz na paznokciach 2 warstwy to jednak za malo. A ten maly vo koloru na butelce nie ma to jaany niebieski i tez spoko kryje. A te dwa duze tez okej sa to dwa rozne fiolety ;p. Semi za to mi babluje i przy rozu i bieli nie ma mowy o dwovh warstwach) . I to tyle . Ja z neo jestem b. Zadowolona

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 19:03   #4917
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

bananowy mam ten sam no nie wiem, mi się nimi ciężko pracuje..
a biały z semilaca marszczy się niemiłosiernie
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 19:06   #4918
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam Ramla Bay 4802-1 i plumeria scent 4811-1 i kryją bardzo dobrze :p
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:12   #4919
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam biały z Semilaca i nigdy mi się nie zmarszczyl

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:00   #4920
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Mam biały z Semilaca i nigdy mi się nie zmarszczyl

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Mi na szczescie tez nie

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.