Ponowne starania po T. cz. II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-30, 21:13   #4891
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto2 przeziernosc jak jest powyżej trzech mm to zaczynają się schody (dobrze mówię?), więc trzeba zacisnąć zęby i czekać do poniedziałku! Strasznie Ci współczuję tych nerwów!! Trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 21:16   #4892
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Tulipanowyslonecznik jestem tak załamana ze kogoś może to spotkać porsz drugi i kolejny stres. Kolejna ciąża płacz i łzy ja już tego nie wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 22:00   #4893
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto musisz opanować nerwy do poniedzilaku oczyścić umysł i nie martwić się na zapas. Wiem że łatwo mówić, ale wiem jak to jest.... A stres wcale nie pomoże, łzy też nie już nie mamy wpływu na rozwój wydarzeń zostaje czekać na wizytę i mieć nadzieję że będzie dobrze. A nie ma co się martwić na zapas. Trzymam kciuki za dobre informacje . Ściskam mocno.
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 23:03   #4894
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Mamto2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana byłam dzisiaj na usg 11+4 i przeziernosc wyszła mi 3mm pierwszy pomiar a drugi 2. 2mm. Znowu przeżywam ten koszmar w pon jestem umówiona na prenatalne . Świat mi się kolejny raz zawalił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie jest chyba jakieś duże odchylenie? 2,2 na pewno nie. Spokojnie, poczekaj do poniedziałku. Na grupie na fb mam na której teraz jestem nie zliczę ile było postów o za dużej przeziernosci a potem się okazywalo, że jest ok. Tego Ci życzę i trzymam bardzo mocno kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-30, 23:31   #4895
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto tak jak napisała intuicja dużo kobiet na grupach pisze że ma za dużą przezierność a potem się okazuje że wszystko jest dobrze co nie zmienia faktu że musi ci być teraz bardzo ciężko. Ale trzeba być dobrej myśli, wszystkie będziemy trzymać kciuki 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 00:24   #4896
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto, jeśli mnie pamięć nie myli to Iga miała przeziernosc 2,3 mm na prenatalnych. I jest z niej kawał zdrowej dziewuchy. Za to syn z terminowanej ciąży miał NT 1,3. U nas granica jest do 3, a np w Wielkiej Brytanii bodajże 3,5? Wiem, że łatwo się pisze, ale musisz spokojnie poczekac do poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 00:43   #4897
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka ja spać nie mogę przez to wszystko. Kolejny koszmar przeżywam . Tym bardziej że pierwszy pomiar był 3 mm. Jestem strasznie załamana .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 05:55   #4898
czmirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 31
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Vanessa staram się od marca i dupa! Przeżywam tak samo jak ty, te same uczucia. Ale właśnie za bardzo chcemy I dlatego tak nam pod górkę. Najlepiej byłoby wyluzować ale łatwo powiedzieć za ciorta nie mogę. Najgorsze jest to że są fajne mile zbliżenia a moja głowa "o może teraz się uda"/ sex=ciąża /no kurna dałabym sobie czasami w twarz. A też głupio założyłam skoro za każdym razem zaszłam jak chciałam w pierwszym cyklu to i teraz pyknie. 🤷☠♀️ Brak mi słów na siebie... Ale kochana będzie pięknie kiedyś te nasze głowy puszczą
Gratulacje dla każdej rozpakowanej! Jestem tutaj co jakiś czas i śledzę narodziny Waszych pociech! Forumowa ciotka Całuję!
Mamto trzymam kciuki! I Ty też bądź silna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 08:49   #4899
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto2, trzymam kciuki za pomyślne wiadomości. Te badania stresują człowieka. U mnie w ciąży z trisomią 18 przezierność była w normie. Twój wynik nie stanowi finalnego rozstrzygnięcia. Najlepiej chyba zająć się czymś w innym temacie, co pozwoli uwolnić myśli. Najcięższe jest oczekiwanie i niewiedza, co będzie. Chyba dla nas wszystkich tutaj powiązaną z obawami z przeszłości.

Ja dziś w końcu idę do lekarza, też odczuwam stres, poza tym mam plamienie krwią, więc staram się w ogóle o tym nie myśleć, dopóki nie usłyszę, co tam się dzieje.
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 09:03   #4900
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto nie martw się na zapas, te dwa pomiary są skrajnie różne, poczekaj na kolejne badania i będzie wiadomo na czym stoisz. Ja w tej ciąży miałam ZD 1:77, amniopunkcje, tyle co mnie to stresu kosztowało to moje, a teraz mam przy sobie 12-dniową zdrową córeczkę.

Dziewczyny serdecznie Was pozdrawiam! Czytam forum ale nie zawsze mam czas odpisać. Ida póki co jest dla nas łaskawa, daje pospać, ładnie je, ogólnie jest grzeczna. Ale przy dwójce dzieci czas jakby uciekał przez palce. Syn ma prawie siedem lat, staramy się by nie czuł się odrzucony, jak tylko mam chwilę wolnego poświęcam mu czas. Poza tym jesteśmy bardzo szczęśliwi, nasza rodzina wreszcie jest jak poskładane do kompletu puzzle, każdy element się zgadza ☺️
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 10:09   #4901
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Tak wogole to chyba nie napisalam Wam o mojej poniedzialkowej wizycie u ginekologa
Moja Dzidzia standardowo maleńka- 20 centyl, waga 1414g w dniu skonczonego 30stego tygodnia.
Wczesniej była na 25tym centylu, potem 18ty, potem 23ci i w poniedzialek byl 20sty..wiec tak sobie skacze....ale tak czy siak jest malusia. Przez dwa tygodnie przybrala 300g. Ja przez ten czas nie przytylam nawet kg....jakos się przystopowala mi moja waga. Poza tym wszystko ok, wszystkie przeplywu posprawdzane więc lozysko wydolne. Szyjka od dwoch miesiecy stale 37mm.
Ogolnie to szykuje się na cesarke...i pewnie ze wzgl ze Dzidzia mala to beda chcieli Ją przetrzymac we mnie jak najdluzej...i wyznacza termin cesarki w dniu planowanego terminu porodu albo pozniej.....a ja się boje rozkrecenia akcji porodowej w domu...bo meza nie będzie więc kto mnie zawiezie, bo nie zdarze do szpitala jak zacznie się w szczycie (mieszkam pod Wroclawiem), bo nie beda mieli wolnego anastezjologa...wiecie tysiac powodow dla których wolalabym by zaplanowali to wczesniej niż wypadal by porod SN. Po poprzedniej ciazy po prostu jak mysle o porodzie to mam w glowie ze mi dziecko nieprzetrwa porodu SN....eh..to chore ale tak mam...czekam na wizyte u psychologa...chociaz wczesniej myslalam ze szkola rodzenia mi pomoze...chodze i jest fajnie...ale moj strach o utrate dziecka przy porodzie i wizje z poprzedniego porodu martwego dziecka wciaz wracaja. Jak nie mysle o samym porodzie to jest ok....ciesze sie tą malą Dzidzią ..bardzo małą


dzis 30+4

Edytowane przez zwyklylogin
Czas edycji: 2021-07-08 o 22:29
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-01, 14:58   #4902
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto będzie dobrze! Współczuję ci tego stresu ale to tylko jeden parametr w dodatku nie przesądza o niczym, ślemy tu dużo dobrych mśli do ciebie i dzidziusia, dawaj znać co i jak
Zeyklylogin najważniejsze że rośnie, dziewusia ma prawo być mała zwłaszcza że jak sama mówisz że z mężem też nie jesteście wielcy. A brzuszek na zdjęciu wydaje się być w normie i w ogóle to super kiecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:01   #4903
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

U mnie ciąża 7 tydzień + prawdopodobnie wielkie polipy doczesnowe...Jadę do szpitala.
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:04   #4904
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziękuję dziewczyny za wszystko. Dla mnie znowu czekanie jak na wyrok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:47   #4905
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamto, trzymam kciuki za dobre wyniki i ściskam Cię mocno



Czmirka, Vanessa, dobrze Was rozumiem. My się staramy od października Przeszłam już wiele stanów w tym czasie ale na pewno najtrudniej było na początku bo też nastawiałam się, że od razu sie uda. W ciąży z T udało się za 4 razem, a i tak pamietam ten czas jako stresujący. Teraz trochę już odpuściłam, w grudniu zaczęłam medytować i trochę mi się w głowie poukładało. Aktualnie robimy badania żeby sprawdzić czy jest jakaś medyczna przyczyna braku efektów - mamy sprawdzić progesteron, hormony oraz zrobić krzywą cukrową. Zobaczymy, staram się być dobrej myśli. Jedyna rzecz która mocno mi jeszcze doskwiera to praca - mam dużo stresów i zmieniłabym ją ale boje się że jak zmienię to właśnie wtedy się uda i będzie głupio przed nowym pracodawcą. Także jeszcze próbuję jakoś tym zarządzić u mnie w firmie a jak się nie uda to najwyżej podejmę ryzyko i zmienię. Ciężko jest trwać w takim zawieszeniu :/
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 15:51   #4906
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Elmerah trzymam kciuki żeby było wszytsko w porządku. Daj znać! Znalazłam w internecie informację, za na ogół te polipy nie są niebezpieczne w ciąży i mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie.

Co do NT to znasz moje zdanie, ale w skrócie napiszę, że lekarz nie powinien mierzyć tego parametru bez mierzenia innych (nie w terminie badań prenatalnych). Te dwa pomiary (2.2 i 3) bardzo się różnią i wprowadzają tylko zamęt a do tego nie można tego interpretować w oderwaniu od innych pomiarów, tj. między innymi FHR i CRL. Samo NT o niczym nie przesądza tak jak piszą dziewczyny.Trzeba mieć nadzieję, pozytywne nastawienie (chociaż to trudne) i czekać na prenatalne u lekarza z odpowiednim certyfikatem i doświadczeniem żeby uzyskać pełny obraz sytuacji.

Zwyklylogin masz bardzo zgrabny brzuszek i piękną sukienkę! Ja to mam teraz taki brzuch jakbym połknęła arbuza... Bylybyscie przerażona gdybym wstawiła zdjęcie Najważniejsze, że przepływy są w porządku a mała nie spadła poniżej 5 centyla. Możliwe, że mała będzie drobniutka, ale to w sumie nic złego przecież.

Ja dzisiaj mialam dość wysoki puls przy mierzeniu ciśnienia (ciśnienie w normie, puls wysoki) plus zawroty głowy lekkie. Trochę się przestraszyłam, ale już jest w porządku. Czeka mnie jeszcze ten wymaz na GBS

34+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 18:33   #4907
Vanessa933
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 76
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Pandka85 mi też daje nacisk praca bo wiem że nie mam powrotu. Został mi ostatni cykl starań, a później koniec i szukanie pracy. Chyba to mnie najbardziej dobija że muszę szukać pracy. Wiem wiem że to nie koniec świata ale nie wiadomo ile to potrwa i wszystko się przeciągnie.
Dziś byłam na wizycie kontrolnej i na usg wszystko w porządku podobno owulacja była ale miesiączki dalej nie mam. Nie wiem już sama co robić. Czuję się bezsilna. Rano jeszcze myślałam że może to hormony ale teraz już sama nie wiem czy jest sens robić badania i szukać na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vanessa933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 18:57   #4908
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91, tak masz rację, ale lekarka spanikowała (po prostu polip jest bardzo duży) i skierowała mnie do szpitala (okazało się, że te zmiany są w odległości od ciąży). Na 99% to polip doczesnowy, jeden procent pozostawiony jest na złośliwą zmianę. Szpital potwierdził 7. tydzień, słyszałam bijące serce, teraz już będzie ciężko o dystans.
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-01, 19:42   #4909
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

hehe dzięki dziewczyny

Platynowa..wolalabym mieć rozlazly brzuch i cale cialo i by Dzidzia troche więcej wazyla no ale cóz..bedziemy mierzyc się dalej. A kiecka to sprzed ciązy...teraz chodze tylko w kieckach..nic nie dokupowalam z ciuchow ze względu na ciaze...narazie nie było potrzeby a większość kiecek się rozciaga.....ze względu na brzuch niektore robią się przykrotkie z przodu wtedy pod kiecke nakladam krotkie getry.

A..kupilam jeden ciuch ciązowy....i polecam. To krotkie getry ciązowe..chodze w nich na cwiczenia w szkole rodzenia i zakladam pod kiecke jeśli jest przy krotka
https://allegro.pl/oferta/wygodne-kr...1c-10700128746
ja kupilam rozmiar XS/S..i o dziwo są idealne...normalnie nosze rozmiar M. Wzielam tez od tego sprzedawce koszule do karmienia ..troche luzna...ale w koncu jeszcze brzuch urosnie..chociaz pozniej go nie będzie..ale już ją zostawilam

Platynowa dostalas już Pampersy z rossmana za 1gr? Ja w aplikacji wpisala date porodu o miesiac wczesniej bo myslalam ze oni to daja w dniu porodu...i uznalam ze to za pozno by za tym biegac i odbierac...Wiec wpisalam date planowanego porodu 2 sierpnia i dostalam maila 16 czerwca o mozliwosci odbioru ....czyli poltora miesiaca wczesniej.

Trzymam kciuki za nasze Staraczki..nie poddawajcie się, a dziwczyny które są na początku ciązy i przechodzą trudne momenty sciskam Was mocno...oby czas był dla Was laskawy i pokazal ze będzie OK

Edytowane przez zwyklylogin
Czas edycji: 2021-07-01 o 19:46
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-02, 08:39   #4910
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwyklylogin 23 czerwca dostałam SMSa, że już mogę odebrać pampersy, a ostatecznie odebrałam dzień później, czyli w dniu swoich urodzin. Opowiedziałam przyjaciółce jaki dostałam prezent to się śmiała, że chyba pieluchy powinni dawać na 80 a nie na 30 urodziny, ale tak się złożyło spakowałam te pampersy do torby szpitalnej. Kilka dni temu kurier przyniósł laktator elektryczny - muszę go umyć, wyparzyć i spakować - wtedy to już chyba wszystko będę miała gotowe.

34+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 09:51   #4911
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zwyklylogin jaka Ty ładna i kiecka cudo! 🤩 Skoro oboje jesteście drobni to i malutka pewnie taka będzie (w końcu w kogoś musi iść ) więc nie martwiłabym się na zapas. Mamto Platynowa dobrze pisze, bez sensu ten pomiar bez innych, musisz się uzbroić w cierpliwość ale jestem pewna, że na prenatalnych jak lekarz pomierzy wszystko razem to już będzie dobrze.
Platynowa jeszcze chwila i ciąża u Ciebie donoszona

Elmwrah trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Dziewczyny staraczki trzymam i za Was bardzo mocno kciuki i za to żebyście już niedługo zobaczyły dwie kreseczki, nie poddawajcie się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 18:19   #4912
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Oj dziewczyny, ale się dziś najadłam stresu. Miałam straszne zawroty głowy, mroczki przed oczami i puls 115-120, więc pojechałam do szpitala. Te niepokojące objawy ustały po około 2 godzinach. Zrobili mi KTG i dostałam dwie kroplówki. Na szczęście wszystko w porządku, ale mam się obserwować.

34+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 19:30   #4913
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

O matko Platynowa to współczuję a wiadomo dlaczego tak się zadziało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 19:48   #4914
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Intuicja_88 nie wiadomo niestety. Możliwe, że to przez wahania pogodowe. Mieliśmy upały a od wczorajszego popołudnia jest urwanie chmury... Lekarz powiedział, że gdyby po tym czasie pobytu na IP by mi nie przeszło to położyłby mnie na tydzień na Oddział Patologii Ciąży. Oczywiście z jednej strony bardzo nie chciałam leżeć w szpitalu, ale z drugiej sobie myślę, że może zrobiliby dokładniejsze badania. Mam nadzieję, że wszystko już będzie w porządku



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-02, 20:53   #4915
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zdrówka Platynowa ️ oby już było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-03, 09:29   #4916
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91, współczuję tego doświadczenia, niech już spokojnie będzie i w zdrowiu. Pogoda mogłaby też odpuścić na dłużej, oszczędzaj się jak upały wrócą, wysyłam uściski!!!
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-03, 12:35   #4917
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa wypoczywaj

Intuicja hehe...no dawno mi zadna kobita nie powiedziala ze ja ladna Od razu mi lepiej bo za miesiac trzasnie mi 38 lat...trzeba będzie jakos to przetrwac ;P ....jakos się nie czuje na tyle...odjelabym sobie z 6-8lat

Moze jak Platynowa..kupie sobie pampersy z tej okazji

ja teraz dumam na kolorami w pokoju dziecka....mam ogolnie szare sciany wiec juz takie zostaną...ale jakis kolor chce wprowadzic....albo zólty albo rozowy (o zgrozo...nigdy bym nie pomyslala ze pojde w standardowy roz dla dziewczynki).
Rozowy latwiejszy do dogrania roznych elementow: rolety, naklejki na sciane, dekory w polkach.
Natomiast w spadku mam juz w odcieniach żóltego tą grubszą mate na przewijak i ochraniacz na szczebelki do lozeczka(na pozniejsze miesiace). Ale dekory do polek mialyby taki bardzo zywy zółty(bo jasnego nie ma) i trudniej z roletami zoltymi....moze swiatlo przebijac................ .takie dylematy☠

półki (pseudopółki bo to takie male):
https://allegro.pl/oferta/polki-chmu...0-b0deebe0a414

naklejki:
zółte:☠https://allegro.pl/oferta/mis-krolik...00-10486417465
albo☠https://allegro.pl/oferta/kroliki-ba...x60-9761340115

rozowe:☠https://allegro.pl/oferta/naklejki-n...m-a-9639968949
albo☠https://allegro.pl/oferta/kroliczki-...x60-9752899099
albo☠https://allegro.pl/oferta/naklejka-s...r-l-8405391249
albo☠https://allegro.pl/oferta/naklejki-d...lon-9238845363
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-03, 13:06   #4918
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Elmerah ja właśnie podczas tych upałów czułam się super. Wiem, jestem nienormalna. Wiadomo coś więcej w kwestii Twojej sytuacji?

Intuicja_88 dziękuję za życzenia zdrowia. Na szczęście dziś czuje się dobrze i mam nadzieję, że dla pozostanie

Zwyklylogin ja dostałam za grosz te pampersy, więc uznaje to bardziej za prezent (urodzinowy czy też nie) niż zakup dziewczyny w czy kupowałyscie więcej opakowań pieluch jedynek? W szkole rodzenia odradzali kupowanie większej ilości opakowań tych najmniejszych pieluch, bo podobno niektórym dzieciom wystarczy max 1-2 a potem wyrastają...

Odnośnie różowego to ja też się zarzekalam, że na pewno nie wpadnę w ten sztampowy, różowy szal, ale teraz jak w sklepie widzę coś różowego albo z falbankami to serce mi mięknie i robię takie Awww jak w amerykańskich komediach. Jeśli chodzi o ściany to my na razie umieszczamy łóżeczko w naszej sypialni i nie planujemy na razie przemalowania. Mamy wolny pokój, ale tam pomalujemy i urządzimu jak już mała będzie chciała się przeprowadzać.

Ps. Pamiętajcie żeby w poniedziałek 5.07 trzymać mocno kciuki za badnia prenatalne mamto2

34+6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Platynowa91
Czas edycji: 2021-07-03 o 13:10
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 06:29   #4919
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To nietypowo Dla mnie upały to mordęga zawsze. Ja przyjmuje teraz globulki mucovagin, zaraz jadę na urlop na kilka dni, jak wrócę to idę na kontrolę i wtedy może też uda się pobrać cytologię odnośnie tego polipa. Staram się też kontrolować wagę, by nie rosła (mam otyłość). Jestem umówiona ze swoim dietetykiem również po urlopie.

Trzymam kciuki za badania prenatalne mamto2! Przesyłam pozytywną energię, niech będzie wszystko dobrze!
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 09:12   #4920
Mamto2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 354
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziękuję Platynowa. Jakoś skupić mi się jest wg na czym kolwiek ciężko . Wiem że jsk wyjdą narządy u dziecka wporzadku ale te nt będzie mnie i tak martwić niby mówią że do 2.5 to jest norma no ale jednak to jest górna granica . Później czekanie na wynik pappa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamto2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.