Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-27, 07:31   #4891
Ziutka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Na fb dowiedziałam się wlasnie ze mój wybrany lekarz wcale nie jest taki fajny jakby się wydawało. Ma kupione komentarze na fb i znanym lekarzu. Same pozytywne opinie 🙈
Ziutka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-27, 07:36   #4892
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cały internet to jedna wielka opłacona reklama Trzeba w miarę możliwości odsiewać podejrzane treści od tych prawdziwych.
Poprzeglądaj posty na tych grupach na podstawie miasta lub efektu, jaki chcesz uzyskać. Co jakiś czas pojawiają się takie posty i dziewczyny wpisują swoje polecenia. Tylko samo rzucenie nazwiska to za mało (przynajmniej dla mnie) - ja pisałam do tych dziewczyn na priv i prosiłam o opis zabiegu, efektu, samopoczucia po i teraz po miesiącach (latach). To już daje większy ogląd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-05, 21:19   #4893
Pegibundy2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja mam zabieg 04.03,Rzeszów. Ale nie znalazłam nic kompletnie o dr ktora ma mi robić zabieg, trochę się tego obawiam 😒
Pegibundy2022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-06, 05:58   #4894
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Pegibundy2022 Pokaż wiadomość
Ja mam zabieg 04.03,Rzeszów. Ale nie znalazłam nic kompletnie o dr ktora ma mi robić zabieg, trochę się tego obawiam
Więc w jaki sposób go wybrałaś?
Jaką masz wyjściówkę i jaki implant planujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-06, 23:20   #4895
Pegibundy2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Koleżanka mi poleciła ale nie dlatego że u niej robiła cokolwiek ale ze,, słyszenia,,. Znalazłam grupę na fb, wcześniej o jej istnieniu nie wiedziałam i okazało się że moja Pani dr jest polecana 😉

Wyjściowka puste A, po laktacji, szeroka klatka bo 79cm, biust 83cm, implant anatomiczny 295 lub 320ml. Nie lubię dużych piersi ale chce je mieć 😉 i chciałam bardzo naturalny.

Po przeczytaniu fb nie wiem czy anatomiczny to dobra opcja...
Pegibundy2022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 04:35   #4896
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Też cały czas waham się co do anatomicznego. To od zawsze był mój pierwszy wybór i dwóch lekarzy powiedziało, że tylko taki u mnie widzą. Ale dwóch innych młodych lekarzy że okrągłe, bo tak...
Trudny wybór! Pegibundy2022 mam nadzieję, że podejmiesz dobra dla siebie decyzję w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-07, 21:16   #4897
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Pegibundy2022 Pokaż wiadomość
Koleżanka mi poleciła ale nie dlatego że u niej robiła cokolwiek ale ze,, słyszenia,,. Znalazłam grupę na fb, wcześniej o jej istnieniu nie wiedziałam i okazało się że moja Pani dr jest polecana

Wyjściowka puste A, po laktacji, szeroka klatka bo 79cm, biust 83cm, implant anatomiczny 295 lub 320ml. Nie lubię dużych piersi ale chce je mieć i chciałam bardzo naturalny.

Po przeczytaniu fb nie wiem czy anatomiczny to dobra opcja...
Co cię zniechęca do anatomicznych, co takiego piszą o nich złego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-10, 09:15   #4898
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nasza wyliczanka:

TakaJa06 - 11.02.2022r, wyjściówka: 161 cm, waga 55 kg. Pod biustem 71, biust 80, planowane: Motiva Ergonomix Demi 300-320 lub Mentor xtra tmpx 295-329

squirrelqa - 22.06.2022r., wyjściówka 0, planowane: anatomiczne Mentor CPG 322 o pojemości 330 lub 370 cc. pod mięsień, operator: J.S. Warszawa

martyna_zdybel - 27.07.2022r, wyjściówka 65D, planowane: ergonomiczne Motiva, operator: P. Sz. Gdańsk

Sif - wrzesień 2023, Warszawa

lavieenrose789 - oczekuje na nowy termin, zmiana z okrągłych 270cc na anatomiczne 215 cc pod gruczoł)

-------------------------------------
Już po operacji:

kirakira - 20.09.2021r. (wyjściówka 75C/D, implant: Motiva 380, operator: W.B. Bydgoszcz)

fehn - 25.10.2021r, wyjściówka małe C, implant: 270-300ml anatomiczne, polytechy, pod mięsień, operator: D.B. Kraków

Kasia4004 - 18.11.2021r., implant okrągły 325 moderate plus xtra, gładka powierzchnia, wyjściówka: zero, 168, 59 kg, 76 pod biustem, operator: K.P. Warszawa

123karool123 - 29.01.2022r, wyjściówka A, implant: Motiva ergonomiks 340ml Demi pod mięsień, operator: P.Sz. Gdańsk




123karool123 Ty miałaś niedawno operację. Jak tam sytuacja?

TakaJa06 - Ty jutro?! Jak samopoczucie?


Idę dziś na drugą konsultację żeby upewnić się co do wyboru implantów i podpytać o wcześniejsze terminy operacji. Już bym chciała mieć to za sobą...
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 09:01   #4899
Kasia4004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 65
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Chcesz nieduże bierz okragle ja mam okragle mentor moderate plus 325 i jestem bardzo zadowolona klata 75 też puste a
Kasia4004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 09:16   #4900
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Stanęło jednak na anatomicznych. Trudno, jeśli się przekręci, to zmienię na okrągłe. Ale nie chcę ryzykować, że wyjdzie mi sztuczny efekt przy okrągłych i będę musiała z nim żyć lub robić kolejną operację z subiektywnych powodów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2022-02-11 o 10:26
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 17:46   #4901
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witam, jestem nowa na wątku i mam pytanie. Jak długie macie terminy operacji, bo jak czytam o niemal rocznym oczekiwaniu to powiem szczerze, ze jestem przerażona. W przyszłym tygodniu mam konsultację i miałam nadzieje na zabieg przed latem, kiedy nie byłam obeznana z tematem, ale teraz już nie mam złudzeń.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-11, 18:02   #4902
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na wątku i mam pytanie. Jak długie macie terminy operacji, bo jak czytam o niemal rocznym oczekiwaniu to powiem szczerze, ze jestem przerażona. W przyszłym tygodniu mam konsultację i miałam nadzieje na zabieg przed latem, kiedy nie byłam obeznana z tematem, ale teraz już nie mam złudzeń.
Niestety takie są terminy u tych najpopularniejszych lekarzy. Wybija się też trochę nowych, u których terminy są 2-4 miesięczne, można też u nich próbować, w końcu każdy lekarz kiedyś zaczynał.
Miałam 4 konsultacje, więc trochę liznęłam tematu
W jakim mieście szukasz?

Ja miałam konsutlacje w październiku i terminy, jakie mi proponowali to: grudzień, styczeń i czerwiec. Stety niestety lekarz, do którego się przekonałam ma ten najdalszy termin, więc czekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2022-02-11 o 18:03
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 18:28   #4903
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No to masakra z tymi terminami, nie jestem już młoda i nie chcę czekać za długo Wybrałam dr. Markowicza w Bydgoszczy, ma dobre opinie, ale nie mogę nigdzie znaleźć efektów jego pracy.
W sumie to nawet jeszcze nie wiem czy będę u niego robiła, zobaczymy jak przebiegnie konsultacja.

Edytowane przez Mela07
Czas edycji: 2022-02-11 o 18:32
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 18:36   #4904
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
No to masakra z tymi terminami, nie jestem już młoda i nie chcę czekać za długo Wybrałam dr. Markowicza w Bydgoszczy, ma dobre opinie, ale nie mogę nigdzie znaleźć efektów jego pracy.
W sumie to nawet jeszcze nie wiem czy będę u niego robiła, zobaczymy jak przebiegnie konsultacja.
Ojej, jak to nie ma efektów jego pracy? To na jakiej podstawie go wybrałaś? Lekarze mają różną stylistykę wykonywania piersi i dobrze ze swoją wizją współgrać z operatorem.

EDIT
Na jednej grupie na FB jest 1 post z efektami po operacji po 2 tygodniach u tego lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2022-02-11 o 18:40
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 18:48   #4905
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wybrałam tak naprawdę tylko na podstawie opinii, a konta na FB nie mam. Kurczę, no nie wiem gdzie szukać jakiś zdjęć. Może podczas konsultacji dowiem się czegoś więcej, może pokaże jakieś zdjęcia, bo już zgłupiałam.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 19:12   #4906
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Stanęło jednak na anatomicznych. Trudno, jeśli się przekręci, to zmienię na okrągłe. Ale nie chcę ryzykować, że wyjdzie mi sztuczny efekt przy okrągłych i będę musiała z nim żyć lub robić kolejną operację z subiektywnych powodów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam anatomy ale wyższy profil, wyglądają jak okrągłe. Nie chciałam by piersi się nisko zaczynały. Tylko żeby były pelne u góry. Z jednej strony fajne naturalne z drugiej chciałam pełnej piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 19:19   #4907
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Wybrałam tak naprawdę tylko na podstawie opinii, a konta na FB nie mam. Kurczę, no nie wiem gdzie szukać jakiś zdjęć. Może podczas konsultacji dowiem się czegoś więcej, może pokaże jakieś zdjęcia, bo już zgłupiałam.
Bardzo dziwne, że lekarz nie chwali się swoimi efektami na stronie kliniki.
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ja mam anatomy ale wyższy profil, wyglądają jak okrągłe. Nie chciałam by piersi się nisko zaczynały. Tylko żeby były pelne u góry. Z jednej strony fajne naturalne z drugiej chciałam pełnej piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już się tyle naogladalam efektów przed i po, że już kompletnie nie wiem nic. Jedne wychodzą super, inne sztuczne i - w mojej opinii - nieestetyczne, mimo że wyjsciowki bardzo podobne.
Czekam na swoje i liczę, że będą super, bo co innego można zrobić? Chirurgia plastyczna to bardziej sztuka niż twarda nauka z przewidzianymi efektami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-11, 20:48   #4908
Osmiornica123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Dziewczyny,
To mój pierwszy post, ale podczytywałam już wątek od dłuższego czasu. Moja wyjściówka to praktycznie 0, mam 174 wzrostu, pod biustem 72, bardzo koścista budowa klatki, 60 kg. Chciałabym uzyskać pełne C bez efektu doklejanych piłek. Miałam cztery konsultacje:
-Pan A.B.- zaproponował Motiva ergonomix SF 335-375 lub RC 350-380, mówił, że muszę mieć wypełnioną górę wieć anatomy odpadają, ale paradoksalnie wybrał dla mnie Motivę, która zachowuje się jak anatom
- Pani A.B zaproponowała 325 - 400 ml hp, pracuje tylko na okrągłych mentorach, trochę się zdziwiłam, bo na fb pisała coś w postach o anatomicznych; twierdziła, że nie wyjdą jak piłki
-T.W. - Mentor anatomy 345 lub Polytech max. 380, twierdził, że przy tak małej wyjściówce każde okrągłe będą piłkami, i że w takim przypadku wybiera się kształt implantu taki jaki chce się mieć ostateczny kształt piersi, bo w sumie to wypełnienia własnego nie mam
-K.P. - Motiva round demi 300ml lub hp 315 - 355, twierdził, że okrągłe nie będą wyglądać jak piłki
Swoją osobą przekonał mnie w pażdzierniku K.P., ale po dłuższym namyśle skłaniam się do wyboru Motivy ergonomix 355 lub 335. Boję się bardzo sztucznego efektu, piersi zbyt okrągłych u góry, z takimi też nie czułabym się dobrze. Wszystkie rady i komentarze co do moich propozycji implantu mile widziane Squirrelqa, w pełni się z Tobą zgadzam, efekt końcowy jest trudny do przewidzenia, mimo że można mieć zbliżone wymiary i wyjściówkę...

Edytowane przez Osmiornica123
Czas edycji: 2022-02-11 o 20:52
Osmiornica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-12, 04:18   #4909
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Osmiornica123
Chyba byłyśmy u dwóch tych samych lekarzy i mamy podobne oczekiwania i wyścigówkę
Niestety każda z nas musi zdecydować samodzielnie, któremu lekarzowi i jego osądowi zaufa.
Myślę, że duże znaczenie ma tutaj moda i współczesne kanony sylwetki. Wiele kobiet dąży do efektu WOW bez biustonosza. Żeby te piersi były widowiskowe, żeby było je widać.
Ja na przykład bardzo bym żałowała operacji, gdybym skończyła z takim biustem jak na zdjęciach... A dla kogoś mogą to być inspiracje i oczekuje takiego efektu.Screenshot_2022-02-12-05-13-00-450_com.google.android.apps.photos.jpgIMG_20220212_051003.jpgIMG_20220212_051056.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-12, 12:01   #4910
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jeśli jesteście drobne, nie macie za dużo wyjściówki a chcecie naturalny efekt to wg mnie tylko anatomiczne. Czasem anatomiczne o bardzo wysokim profilu wyglądają jak piłki. Nie będziesz miała nigdzie napisane, że nie chcesz piłek, żadnej reklamacji ci nikt nie uzna.
A co do wyboru lekarza, który nigdzie nie ma zdjęć swoich prac, to nie, nie I jeszcze raz nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-12, 17:45   #4911
wredne stworzonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne stworzonko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 863
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny! Nie znam tu nikogo i nikt mnie nie zna. Odzywam się, bo co jakiś czas dostaję zaproszenia. Nie udzielam się już tutaj, więc ich nie przyjmuję. To nic osobistego Zakładam, że te, które je wysyłają, są ciekawe piersi z małymi implantami. Opiszę swoją historię i może komuś tym pomogę.

Wyjściówkę miałam zerową, a przy wzroście 168 cm ważyłam niespełna 50 kg. Patyczek. Kilka cm różnicy między pod a w, praktycznie nic. Każdy stanik był za duży, a przy pochylaniu miski żałośnie odstawały. Dopiero po latach zrozumiałam, że puszapy jeszcze bardziej podkreślają brak cycków. Nie chciałam powiększać z małych na duże, tylko je mieć. Zwykłe piersi dopasowane do figury. Od początku chciałam anatomki, a chirurg przytaknął. Mam dość wysoki profil, więc jest wypełnienie, ale bez efektu sztuczności. Z drugiej strony widać, że to nie Matka Natura, tylko skalpel. Z grubych puszapów przeskoczyłam o 2-3 rozmiary. Różnie w różnym staniku (70D, 75C). Chciałam mieć to samo co w puszapie, ale w koronkach. Osiągnęłam nieco więcej, np. mama kiedyś stwierdziła: „Ooo, piersi ci urosły!” Nie wiedziała o zabiegu. Ci, co nie wiedzą, raczej się nie domyślą, a to mi pasuje.

Minęło 8 lat, a ja wciąż uwielbiam na nie patrzeć. Operacja była droga i bolesna, ale nie żałuję ani kasy, ani (chwilowego) cierpienia. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Warto! Nie żałuję też, że mam „małe” implanty. Nie wiem, jak dziś, ale kiedy dołączyłam do forum, dziewczyny skupiały się na tym, żeby wynegocjować z chirurgiem jak największe. Bo jak już robić, to żeby było widać. Można i tak, ja chciałam, żeby było dyskretnie. Po 8 latach są jak moje, pięknie się ułożyły i są mięciutkie. Pewnie nie jak naturalne, ale co poradzić. Kocham chodzić bez stanika, a kiedyś umierałam ze wstydu. Jeśli macie podobnie, nie wahajcie się nad operacją. Tylko dobrze wybierzcie lekarza i patrzcie wyłącznie na siebie. Nie porównujcie się z innymi dziewczynami, bo każda ma inną wyjściówkę. Oraz inne oczekiwania.

Rozpisałam się, ale trudno. Ja nie z tych, co piszą dwa zdania jak na Twitterze. Powodzenia, szybkiego dojścia do siebie po zabiegu i zadowolenia z efektów!
__________________
22.02.2014 M.M.K. Kraków, Silimed Natural 290 XH anatomki

Złotej rybce osiwiałaby płetwa, gdyby usłyszała jakie mam życzenie.
wredne stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-12, 19:22   #4912
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wredne stworzonko - super, że napisałaś o swojej historii z perspektywy czasu i podzielilas się wrażeniami Bardzo dziękuję, takie głosy są bardzo ważne i pomagają podjąć decyzję i się jej trzymać.
Super, że już tyle lat jesteś zadowolona ze swoich piersi i nie ma z nimi problemów, to też bardzo istotne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-12, 20:52   #4913
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja też myśle o wkładkach anatomicznych, chciałabym uzyskać naturalny efekt i po prostu mieć biust. W tej chwili mój własny to nawet nie jest rozmiar A, nie moge kompletnie dobrać biustonosza, a już o sukienkach i bluzkach z dekoltem to tylko pomarzyć.

A co się tyczy zdjęć to oglądałam setki prac różnych chirurgów i każdy z nich robi takie biusty, że cacy, ale też takie jakich za nic bym nie chciała mieć. Więc wydaje mi się, że najważniejsze to ustalić z lekarzem, czego się oczekuje. Ja muszę poczekać do środy zanim czegokolwiek się dowiem.
Wredne stworzonko, tylko pozazdrościć zadowolenia z biustu, mam nadzieję, że ze mną też tak będzie

Edytowane przez Mela07
Czas edycji: 2022-02-12 o 20:53
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-12, 21:51   #4914
Osmiornica123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja kiedyś uzyskałam efekt jaki bym chciała mieć na stałe - podczas karmienia i w dodatku z pushupem Squirrelqa, jak najbardziej takiego efektu też bym chciała uniknąć i tego sie najbardziej boję. Teraz wstydzę się pokazać w kostiumie, ale z takimi kulkami też nie byłoby lepiej. Od razu byłoby wiadomo, że zrobione, a chciałabym utrzymać jakieś pozory naturalności
Jestem ciekawa efektu Kasii4004, chyba mamy tego samego lekarza K.P. z Wawy, tylko, że inny implant.
Osmiornica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-13, 00:03   #4915
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Osmiornica123 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś uzyskałam efekt jaki bym chciała mieć na stałe - podczas karmienia i w dodatku z pushupem Squirrelqa, jak najbardziej takiego efektu też bym chciała uniknąć i tego sie najbardziej boję. Teraz wstydzę się pokazać w kostiumie, ale z takimi kulkami też nie byłoby lepiej. Od razu byłoby wiadomo, że zrobione, a chciałabym utrzymać jakieś pozory naturalności
Jestem ciekawa efektu Kasii4004, chyba mamy tego samego lekarza K.P. z Wawy, tylko, że inny implant.
A co jest nie tak z Twoim biustem? Mnie się te cycki na zdjęciu mało podobają, za bardzo jak dla mnie napompowane, ale moze z profilu wyglądają lepiej.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-13, 18:46   #4916
Osmiornica123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z Twoim biustem? Mnie się te cycki na zdjęciu mało podobają, za bardzo jak dla mnie napompowane, ale moze z profilu wyglądają lepiej.
Cierpię na KBB, czyli Kompletny Brak Biustu
Osmiornica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-13, 20:40   #4917
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Osmiornica123 Pokaż wiadomość
Cierpię na KBB, czyli Kompletny Brak Biustu
Każda z nas poprawia biust z jakiegoś powodu, gdybym miała idealny to bym nie robiła operacji, bo ani to tanie ani przyjemne. Ja miałam zanik polaktacyjny, asymetrię i smutny zwis. Udało się z tego zrobić naturalny biust. Nie chciałam piłek. Ale ja też nie jestem chuda, mam trochę swojego tłuszczu a to zawsze lepiej wygląda, niz chudzinka z piłkami. Myślę że nawet szczupłe osoby mogą mieć naturalny biust ale nie z okrągłym implantem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 17:46   #4918
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

KBB to również moja przypadłość i żyję z tym o wiele za długo. Ale takich jak w czasie karmienia nie chciałabym mieć, bo były ogromne i przez to porobiło mi się mnóstwo rozstępów, a w rezultacie zostały wiszące szmatki. Dopiero jak przybrałam kilka kg. to cos tam się pokazało, ale to wciąż marne zwisy. Gdy byłam grubsza 20 kilo (całkiem niedawno) to nawet miałam piersi, ale schudłam i nie chcę znowu tyć, żeby mieć kawałek cycka.

Pojutrze mam konsultację, a już się jaram jakbym co najmniej zabieg miała mieć

Edytowane przez Mela07
Czas edycji: 2022-02-14 o 17:47
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-14, 19:47   #4919
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mela07 - powodzenia na konsultacji Pamiętam, że też byłam bardzo nakręcona przed pierwszymi To w końcu przybliża do realizacji marzenia, w końcu staje się to bardziej namacalne.

A ja właśnie wysłałam wyniki badań i ankietę przedoperacyjną. W tej klinice każą je dosłać dość wcześnie (za 6 tygodni jednak będę miała operację! Przyspieszyli) i po nich kwalifikują ostatecznie do operacji. O dziwo wszystko wyszło doskonale w normie, więc jestem zadowolona.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-02-15, 13:11   #4920
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja się tego najbardziej chyba będę bała, że mi wyniki badań źle wyjdą, bo zawsze coś tam się może znaleźć.

Kurcze, sześć tygodni to już niedługo, zazdroszczę
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.