Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 11:57   #4921
shanonnowa
Rozeznanie
 
Avatar shanonnowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 814
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dopisuje się i Ja

Witajcie dziewczyny. Ciesze sie przeokropnie że zastałam kogos tutaj

Dziewczyny doradzcie mi jaka farbe kupic

Wlosy na blond maluje od 2 lat.
Pierwszy raz u fryza, pozniej dwa razy odrosty tez u fryza, poem postanowilam ze bede malowala sama, bo nigdy nie mialam czasu na fryzjera.

Wiec zaczelam malować na Garnier Nutriss Crem na super jasny rozjasniajacy blond i bylo OK. Tylko ze byl to knkretny zwykly blond, czyli pod zoltawy, wiec zmienilam na Palette XXL Mroźny Blond. Ja zdjeciu, jak to na zdjeciu, wygladał fantastycznie, czyliblond mocno wpadajacy w faktycznie mroźny, bialy. Po farbowaniu odrosty faktycznie takie byly, ale reszta wlosow byla swia, wpadajaca pod niebieski/biolet. I dopiero po jakis 6 myciach poswiata znikla i byl faktycznie kolor jak na zdjeciu. Nie radzciemi robic plukanek zaraz po malowaniu bo nadzwyczajnie sie ich boje:P

Konkretnie:
Szukam farby, naprawde dobrej ( nie chodzi o cene). Kolor jak mowilam wczesniej, chodzi mi o bardzo jasny wpadajacy w biel. Moze ktoras z was z doswiadczen swoich poleci mi jakas farbe? Bo wlasnie dzis bede kupowala.
shanonnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:17   #4922
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
princesska a ty robiłaś kąpiel rozjaśniającą?? i potem farbe?
to mi wygląda jak jasny brąz... podchodzący pod rudawy... moze musisz zrobić dekolor?
nie robiłam kąpieli tylko kładłam rozjasniacz,a pozniej stockholm

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Zobaczymy co Bunny Ci powie
Z resztą, Tobie w każdym kolorze jest dobrze, więc nie ma się co przejmowac
Fajnie, że płaszczyk już cały i zdrowy
tak,tak i nawet mi się podoba

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



Pisalam juz tu kiedys ze mi sie rudosci w ogole nie podobaja ale musze przyznac, ze Tobie do twarzy Naprawde i nie pisze tego zeby Cie pocieszyc czy cos Ale oczywiscie to Ty musisz sie dobrze czuc. Rzeczywiscie stockholm duzo nie pomogl..On jednak za delikatny chyba jest Poczekaj teraz na Bunny i glowa do gory

Stockholm dał radę z odrostami,ale TŻ zostawił za dużo i mam takie brązowe ciapki. Dziękuję

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czyli dosc ciemne wlosy miałaś ale naprawde teraz wlosy maja bardzo ladny kolor, nie wyszly w ciapki czy zolte, wygladaja na zdrowe i blyszczą tak jak napisala Enchanted niejedna dziewczyna marzy o takim kolorze nie farbuj na brazowo niedlugo bedziesz blondyna bunny Ci pomoze
bo nie miałam zniszczonych włosów tylko takie suche są
nie brąz nie

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wedlug mnie jak na kolor przejsciowy to nie ma tragedii i sa juz sporo jasniejsze
heh zobaczę co Bunny poradzraz się nie poddam
a wasze śliczne włosy mnie moblizują do walki

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez shanonnowa Pokaż wiadomość
Dopisuje się i Ja

Witajcie dziewczyny. Ciesze sie przeokropnie że zastałam kogos tutaj

Dziewczyny doradzcie mi jaka farbe kupic

Wlosy na blond maluje od 2 lat.
Pierwszy raz u fryza, pozniej dwa razy odrosty tez u fryza, poem postanowilam ze bede malowala sama, bo nigdy nie mialam czasu na fryzjera.

Wiec zaczelam malować na Garnier Nutriss Crem na super jasny rozjasniajacy blond i bylo OK. Tylko ze byl to knkretny zwykly blond, czyli pod zoltawy, wiec zmienilam na Palette XXL Mroźny Blond. Ja zdjeciu, jak to na zdjeciu, wygladał fantastycznie, czyliblond mocno wpadajacy w faktycznie mroźny, bialy. Po farbowaniu odrosty faktycznie takie byly, ale reszta wlosow byla swia, wpadajaca pod niebieski/biolet. I dopiero po jakis 6 myciach poswiata znikla i byl faktycznie kolor jak na zdjeciu. Nie radzciemi robic plukanek zaraz po malowaniu bo nadzwyczajnie sie ich boje:P

Konkretnie:
Szukam farby, naprawde dobrej ( nie chodzi o cene). Kolor jak mowilam wczesniej, chodzi mi o bardzo jasny wpadajacy w biel. Moze ktoras z was z doswiadczen swoich poleci mi jakas farbe? Bo wlasnie dzis bede kupowala.
wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się w watku

Ale dobra nie będę wredna i Ci powiem
dziewczyny farbują Palette XXl 00A czysta platyna bodajże i byly zadowolone, nie wiem jak Ty farbujesz włosy,ale powinno nakładać się na odrost,a pozniej tylko zmalaksowac na kilka minut na calosci wlosow,zeby odswiezyc kolor. Zresztą tą farbę wycofują,ale możesz sprobować innych rozjaśniających z Palett, musialabys wstawić zdjęcie,bo nawet nie wiemy jaki masz kolor odrostu i jaki stopien rozjasnienia musisz miec. a co do płukanek to one nie niszczą włosów,ale nie slyszalam,żeby byla jakakolwiek do niebieskiej czy siwej poświaty, po kilku myciach zazwyczaj schodzi

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-12 o 12:19
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:27   #4923
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja też myśle, że ten rudy Princesski ładnie pasuje do buzki i nie ma co się załamywać, jak na przejściowy kolorek to jest naprawdę dobrze

Dziewczyny, bardzo dziekuje za wszystkie opinie
czekam jeszcze na Bunny, ale już teraz wychodzi na to, że jestem ciepłym typem bo prawie wszystkie oceniłyście, że lepszy jest jednak cieplejszy odcien blondu tylko Snow się wyłamała i jej się podoba w tym jasniejszym i chłodniejszym hehe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:28   #4924
shanonnowa
Rozeznanie
 
Avatar shanonnowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 814
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja wlasnie tak malowałam te wlosy, najpierw odrosty a jakies 7 minut przed myciem resztę wlosów.
Boje się ze pod tej farbie ktora Ty podalas Palette XXL platyna, wyjda mi siwe.
Postaram sie wstawic zdjecie pozniej, bo teraz jestemw pracy:/
shanonnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:33   #4925
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez shanonnowa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie tak malowałam te wlosy, najpierw odrosty a jakies 7 minut przed myciem resztę wlosów.
Boje się ze pod tej farbie ktora Ty podalas Palette XXL platyna, wyjda mi siwe.
Postaram sie wstawic zdjecie pozniej, bo teraz jestemw pracy:/
siwy nie wyjdzie bo odcień bardziej ciepły jest. ale jej juz nie produkują i nie będzie jej myśle ze trzeba szukać w małych sklepikach moze mają, napewno nie w rossmanach/naturach
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:33   #4926
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziekuje A Ty kiedy farbujesz?
a jeszcze nie wiem chyba wyhoduje ponad dwu miesięczny odrost i wtedy dam palette XXL 00A tak w pierwszym tygodniu grudnia to juz bedzie i na sylwka i na święta
mam nadzieje że wytrzymam!
już mam 1,5cm odrost i czekam do wtorku wtedy jeszcze raz zmierze czy vitapil daje rezultaty... a i planuje zakup TONIKU Z KOFEINĄ ALPECIN
podobnież to przyśpiesza porost! a chciałabym żeby do grudnia mi jak najwięcej urosło! może ze 3 cm chciałabym
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:36   #4927
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja też myśle, że ten rudy Princesski ładnie pasuje do buzki i nie ma co się załamywać, jak na przejściowy kolorek to jest naprawdę dobrze

Dziewczyny, bardzo dziekuje za wszystkie opinie
czekam jeszcze na Bunny, ale już teraz wychodzi na to, że jestem ciepłym typem bo prawie wszystkie oceniłyście, że lepszy jest jednak cieplejszy odcien blondu tylko Snow się wyłamała i jej się podoba w tym jasniejszym i chłodniejszym hehe
to czatujemy obydwie na Bunny
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 12:37   #4928
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow, Enchanted dziękuję

Princesska nie jest tak źle, naprawdę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:40   #4929
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez shanonnowa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie tak malowałam te wlosy, najpierw odrosty a jakies 7 minut przed myciem resztę wlosów.
Boje się ze pod tej farbie ktora Ty podalas Palette XXL platyna, wyjda mi siwe.
Postaram sie wstawic zdjecie pozniej, bo teraz jestemw pracy:/
przejrzyj watek jest dużo cennych uwag
poza tym skąd mamy wiedzieć czy masz odrost blond czarne, rude czy jakiekolwiek inne
im ciemniejsze włosy tym mocniejszej farby potrzebują

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow, Enchanted dziękuję

Princesska nie jest tak źle, naprawdę
oj tam gadasz chcę ładny blond
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:41   #4930
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
przejrzyj watek jest dużo cennych uwag
poza tym skąd mamy wiedzieć czy masz odrost blond czarne, rude czy jakiekolwiek inne
im ciemniejsze włosy tym mocniejszej farby potrzebują

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



oj tam gadasz chcę ładny blond
juz niedlugo bedziesz miec
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:44   #4931
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
juz niedlugo bedziesz miec
dokladnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 12:49   #4932
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhite, enchanted - dziekuję za komplementy dla synka Mateuszek to wykapana mama
Rok temu mój chłopczyk miał jeszcze jaśniejsze te włoski, teraz juz niestety mu ciemnieja, ale nadal to jasny blond. Pare razy myłam mu fioletowym szmaponem.. no nie mogłam się powstrzymac, to miał taka bialuchną platynę, ale teraz rumiankowym mu myję, to sa żółciutkie

Agatau, bardzo Ci dziękuję za ten przekrój, na pewno niejednej dziewczynie z różówa mordką przydadza sie takie informacje naoczne

Ja się zdecydowałam zostac przy 89 +91, bo mnie wychodzi troche inny odcien niz Tobie, taki w sam raz. Moze Ty tez powinnas celowac pośrodku, tylko popróbowac innych firm. Widziałam, że Majirel ma takie coś jak zimny beż i moze akurat ten kolor by Ci podpasował? Wklejam palete ponizej z tym odcieniem.

W ogóle obleciałam wszytskie drogerie w miescie- wsyztskie!!! 5 drogerii. I w żadnej nie było nutrisse 89. W jednej tylko dostałam 91 i to ostatnią sztukę. Opakowania się pozmieniały i bedzie dopiero dostawa. Ale wróciłam do domu zła, poszperałam w farbach i znalazłam na półce cała połówke tubki 89 ucieszyłam się jak wariatka Akurat po połówce z każdej.

Princeska, ja się zgubiłam, te rude zdjęcia to jest teraz po rozjaśnianiu z tej czekoladki? Bo jak tak to przejściowo fajny kolorek. Rozjasnisz jeszcze z raz, stonujesz i bedziesz miała znów popielaty blondzik. A ludzie się patrzą, jak my się na nich patrzymy, a Ty się czułas nieswojo i dlatego tak to odebrałas. Jest ok

nie dramatyzuj - ja miałam takie po dekolorze i rozjaśnianiu- fotka nizej

ktoś mnie pytał o novoxidil - miałam - dermatolog polecił mężow na łysienie typu męskiego.. wcieralismy, ale nie działał. Minął stres, włosy przestały mu wypadac, nie wypadają do dzis. Poza tym strasznie go piekł i łupiżył skóre głowy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-12 o 12:55
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:52   #4933
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Princeska, ja się zgubiłam, te rude zdjęcia to jest teraz po rozjaśnianiu z tej czekoladki? Bo jak tak to przejściowo fajny kolorek. Rozjasnisz jeszcze z raz, stonujesz i bedziesz miała znów popielaty blondzik. A ludzie się patrzą, jak my się na nich patrzymy, a Ty się czułas nieswojo i dlatego tak to odebrałas. Jest ok
tak tak to teraz po rozjaśnianiu

i w ogóle dziękuję wam dziewczyny jestescie super
Mysia to faktycznie nie będę dekoloryzować zresztą z takiego koloru to już chyba by nic nie dało

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-12 o 12:55
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:58   #4934
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczyny
Ja zrobiłam dzisiaj włoski, wstępnie rozjaśniłam rozjaśniaczem i na to dałam perłowego alfaparfa 10.21 Wyszło jak chciałam tylko niestety końcówki są trochę bardziej żółte niż reszta, niestety uparciuchy nie chcą się rozjaśnić, więc będę musiała je obciąć chyba, że ktoś zna jakiś sposób? Może jeszcze raz położyć alfaparfa na same końcówy?
Strasznie mi się to rzuca w oczy na zdjęciach, na szczęście w realu tak tego nie widzę, bo bym już poprawiała
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:59   #4935
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia
twoj synek tez Mateuszek to tak jak moj i tez blondynek kochane Mateuszki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:02   #4936
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak tak to teraz po rozjaśnianiu

i w ogóle dziękuję wam dziewczyny jestescie super
Mysia to faktycznie nie będę dekoloryzować zresztą z takiego koloru to już chyba by nic nie dało

a co mama powiedziała, jak Cie dzis zobaczyła ?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:05   #4937
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak tak to teraz po rozjaśnianiu

i w ogóle dziękuję wam dziewczyny jestescie super
Mysia to faktycznie nie będę dekoloryzować zresztą z takiego koloru to już chyba by nic nie dało
nie bój żaby słońce, nim się obejrzysz będzisz znów blondas. Zadbaj teraz o włoski, żeby ich te szaleństwa nie zeżarły a za 2-3 tygodnie zrobisz kolejne rozjasnianie. Moze się na tyle wypłucza włosy, że nawet bedziesz mogła nałozyc zwykłą farbe rozjasniającą w odcieniu beżu- nie bedzie zieleni, ale tez nie bedzie juz tak rudo.

jakim rozjaśniaczem robiłas?

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja zrobiłam dzisiaj włoski, wstępnie rozjaśniłam rozjaśniaczem i na to dałam perłowego alfaparfa 10.21 Wyszło jak chciałam tylko niestety końcówki są trochę bardziej żółte niż reszta, niestety uparciuchy nie chcą się rozjaśnić, więc będę musiała je obciąć chyba, że ktoś zna jakiś sposób? Może jeszcze raz położyć alfaparfa na same końcówy?
Strasznie mi się to rzuca w oczy na zdjęciach, na szczęście w realu tak tego nie widzę, bo bym już poprawiała
oto przykłąd idealnego białego zimnego jak lód blondu w odsłonie błyszczącej satyny
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia
twoj synek tez Mateuszek to tak jak moj i tez blondynek kochane Mateuszki
ahahaha- no to nieźle Mój mąz i jego dziadek oraz pradziadek mieli Mateusz, wiec dla mnie to najpiękniejsze imię pod słońcem
A ile Twoje szczęście ma latek?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:09   #4938
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Unhappy Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Mysia, czyli decyzja podjęta? robisz 89+91 ?

Agatko, a Ty miałaś kiedyś karmelek, toffi?

Dziekuje Wam wszystkim

Adzi-tak się napatrzyłam na Twoje nowe włoski po 8,13 (śliczne ) i się zastanawiam czy i sobie by tego kolorku nie zrobić. Ciepły odcien ma wiec by chyba pasował
No tak on jest mieszanka chłodnego z ciepłym.Na razie jest ok ale zaczynam myc szamponem przeciwłupieżowym.Chce go trochę sprać i położyć 9.13.


Snoww
tak excellene wychodzil zdecydowanie chłodnij ale to dlatego ze rozcieczalam wodę do 4%.Tej nie i tak to właśnie wygląda.Ale znowu woda 4% nie wyrównała by mi odrostów bo wiadomo nie rozjaśniła by.Dlatego chce jeszcze spróbować 9,13.



Wszystkim dziewczynom dziękuje za mile słowa.

Mysiu dziękuje ślicznie


Ok dziewczyny zbieram sie do pracy.Bardzo chętnie pospędzała bym więcej czasu ale nie wychodzi mi to ostatnio.Ale zostaje z Wami na zawsze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:09   #4939
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki
Nie dziękuję
Już siedze z farbą na pasemku od 5 minut Ale niebieska jest ciemniejsza niż rozjaśniacz Na początku piekło troche ale już jest ok Nie wiem tylko czy dobre proporcje przyjęłam. Bo tak ciężko na oko wycelowac
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 13:12   #4940
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a co mama powiedziała, jak Cie dzis zobaczyła ?
śmiała się
i standardowy tekst "a według mnie to najladniej Ci w naturalnych"
NIET

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie bój żaby słońce, nim się obejrzysz będzisz znów blondas. Zadbaj teraz o włoski, żeby ich te szaleństwa nie zeżarły a za 2-3 tygodnie zrobisz kolejne rozjasnianie. Moze się na tyle wypłucza włosy, że nawet bedziesz mogła nałozyc zwykłą farbe rozjasniającą w odcieniu beżu- nie bedzie zieleni, ale tez nie bedzie juz tak rudo.

jakim rozjaśniaczem robiłas?
Wiem,wiem narazie nie chcę ich ruszać tylko dobrze odżywić
robiłam rozjaśniaczem z Joanny do pasemek Super Blond czy coś takiego... ten rozjaśniający 5-6 tonów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:16   #4941
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia
moj juz ma 3 i pol wiosenek
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:19   #4942
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

princeska, to ten rozjaśniacz jest ok, bardzo silny, kiedys nim rozjasniałam z ciemnego brazu pasemka do takiego średniego blondu.

a skąd ja znam ten tekst tylko jak ostatnio zapusciłam super odrost, to nikomu się juz nie podobał ten mój mysi blondzik, mówili że tak fajnie w tym jasnym farbowanym blondzie, tak jak kiedys, gdy byłam młodsza

cascada, to tylko roczek róznicy między nimi nie marzy Ci się kolejny bobas?
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-12 o 13:20
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:29   #4943
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
princeska, to ten rozjaśniacz jest ok, bardzo silny, kiedys nim rozjasniałam z ciemnego brazu pasemka do takiego średniego blondu.

a skąd ja znam ten tekst tylko jak ostatnio zapusciłam super odrost, to nikomu się juz nie podobał ten mój mysi blondzik, mówili że tak fajnie w tym jasnym farbowanym blondzie, tak jak kiedys, gdy byłam młodsza
no ja myślała,że bardziej mi rozjaśni niż tylko do takiego rudego
w sumie może wystarczyło dłużej potrzymać,ale dziewczyny mówiły,żeby już zmywać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:30   #4944
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

princeska
stary tekst wszystkich dookola niestety w rzeczywistosci bywa inaczej i naturze trzeba pomoc
mysia no marzy mi sie ale narazie doprowadzamy z tz wszystko do ladu dom interes zjazd do pl niedlugo chcialabym teraz corcie moze za jakies plus minus 2 latka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:33   #4945
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Princeska nie przejmuj się nie jest tak źle, u mnie w szkole niektóre dziewczyny z brązów zrobiły sobie rude karmelowe włoski. Naprawdę pasuje Ci ten kolorek
jeszcze ze dwa farbowanka czymś jaśniejszym i będzie ładnie a pisałaś coś ,że jakąś farbkę nałożyłaś na te włoski?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:37   #4946
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja zrobiłam dzisiaj włoski, wstępnie rozjaśniłam rozjaśniaczem i na to dałam perłowego alfaparfa 10.21
kurcze dziewczyny włosy na poziomie 10 na serio są takie jasne czy mój monitor świruje? czy to za sprawą użytego wcześniej rozjaśniacza? bo ja chciałam farbować włoski poziomem 10, ale jak to takie białe ma wyjść to chyba nie dla mnie trzeba przyznać, że wyglądają fajnie, ale jednak pomimo moich częstych zmian decyzji w takiej bieli sie nie widze

princeska, nie jest źle daj odpocząć troche włosom zanim dasz im znowu popalić i będziesz tak jak ja żałowała, że trzeba je ściąć

mysia fajny ten Twój synek pewnie jak podrośnie nie będziesz mogła odgonic od niego dziewczyn

_eNchaNted_ czekamy na efekty
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:39   #4947
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no ja myślała,że bardziej mi rozjaśni niż tylko do takiego rudego
w sumie może wystarczyło dłużej potrzymać,ale dziewczyny mówiły,żeby już zmywać
zobaczysz, ze będa Ci się wypłukiwac, ja tak miałam, z mycia na mycie były coraz jaśniejsze- rudy sie zmywał. używałam fioletowego szmaponu z Joanny i jakims cudem tak działał, ze po niedługim czasie miałam juz chłodny prawie blond



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska
stary tekst wszystkich dookola niestety w rzeczywistosci bywa inaczej i naturze trzeba pomoc
mysia no marzy mi sie ale narazie doprowadzamy z tz wszystko do ladu dom interes zjazd do pl niedlugo chcialabym teraz corcie moze za jakies plus minus 2 latka
to trzymam kciuki. Mnie tez się marzy, tez córcia, ale jeszcze z półtora roku musze poczekac, jak zjedziemy gdzies blizej rodziny.. choc mąz cos przebąkuje o wyjeździe do Wilna..

paulcia, dziękuję mam nadzieję hihi. Juz jest z niego niezły bajerant
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-12 o 13:47
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 13:51   #4948
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Princeska nie przejmuj się nie jest tak źle, u mnie w szkole niektóre dziewczyny z brązów zrobiły sobie rude karmelowe włoski. Naprawdę pasuje Ci ten kolorek
jeszcze ze dwa farbowanka czymś jaśniejszym i będzie ładnie a pisałaś coś ,że jakąś farbkę nałożyłaś na te włoski?
Stockholm z Loreala, odrost mi rozjaśniił,ale rudych nie ruszył

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
princeska, nie jest źle daj odpocząć troche włosom zanim dasz im znowu popalić i będziesz tak jak ja żałowała, że trzeba je ściąć
wiem,wiem już raz tak żałowałam
i nie dam ich już więcej obciąć

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zobaczysz, ze będa Ci się wypłukiwac, ja tak miałam, z mycia na mycie były coraz jaśniejsze- rudy sie zmywał. używałam fioletowego szmaponu z Joanny i jakims cudem tak działał, ze po niedługim czasie miałam juz chłodny prawie blond





to trzymam kciuki. Mnie tez się marzy, tez córcia, ale jeszcze z półtora roku musze poczekac, jak zjedziemy gdzies blizej rodziny.. choc mąz cos przebąkuje o wyjeździe do Wilna..

paulcia, dziękuję mam nadzieję hihi. Juz jest z niego niezły bajerant
ja wczoraj użyłam z Biosilka Silver coś tam
z Joanny chyba też mam gdzieś tam i odżywkę nawet do kompletu

Fajny synek i jaki ładny blondzik
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:01   #4949
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

princeska, ale wiesz jst dobra strona tej Twojej męki wiesz juz czego naprawde chcesz i teraz jak wrócisz do blondu, to juz go nie oddasz

za synka dziekuję to moje ciasteczko a co do jego blondu, to jak widac natura tez stwarza żółtawy blondzik
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 14:02   #4950
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

o jaki słodziaczek ten Twój synek

Princeska oj sorki źle przeczytałam napisałaś ,że położyłabyś tą A10.
Wiesz ja bym zaryzykowała. Mówisz ,ze będziesz teraz dbała o włoski ,ale potem znów zaczniesz farbować i będą od nowa przesuszone. Ja na taki kolor może trochę jaśniejszy rudy nałożyłam castinga lodowy blond na to mi fryzjerka zrobiła blond pasemka. Też z brązu schodziłam do blond. Mogę poszukać forty jak mi wyszedł casting na rudych.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.