Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 11:06   #4921
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Trzeba zeskanować dowód zapłaty lub faksem wysłać.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:06   #4922
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ja też zawsze pobieram potwierdzenie ze strony banku, z którego przelewam pieniążki
A jak wpłacam na poczcie, to skanują potwierdzenie wpłaty i ślę im to na maila z tytułem: Potwierdzenie wpłaty + dodaje w treści numer faktury.
Do godziny mój kredyt jest już dostępny To świetny sposób
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:09   #4923
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze pobieram potwierdzenie ze strony banku, z którego przelewam pieniążki
A jak wpłacam na poczcie, to skanują potwierdzenie wpłaty i ślę im to na maila z tytułem: Potwierdzenie wpłaty + dodaje w treści numer faktury.
Do godziny mój kredyt jest już dostępny To świetny sposób

tym bardziej jak często coś zamawiasz. ja kupując na oddział czekam aż coś się pojawi i w momencie mam to w koszyku.



a właśnie. Nie wiecie jak jest z wynajmowaniem sali w oddziałach?
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:50   #4924
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

dyrektor możne rezerwować .. nie wiem czy lider możne .. ale wiem ze dyrektorka u nas zawsze wynajmuje my jej mówimy kiedy i ona załatwia
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:05   #4925
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
dyrektor możne rezerwować .. nie wiem czy lider możne .. ale wiem ze dyrektorka u nas zawsze wynajmuje my jej mówimy kiedy i ona załatwia


a jak z odpłatnościami?
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:32   #4926
martusia05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mam pytanie odnośnie zwrotów. Jak to jest z tymi zwrotami ? Czy ja moge zawieść te produkty do biura czy musze gdzieś je odsyłać ?
Z góry dzięki za odpowiedź
martusia05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:44   #4927
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
p.s. 15 min. temu skończyłam kwalifikację ;D
Gratulacje!!!
PS. Jesli to nie tajemnica to u kogo jestes w grupie?

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na pomorzu i też mam takie info, więc chyba na całą Polskę w końcu dadzą kremik, a o morelowym też mam brak info
Sprawdzalam stan magazynu dla mojego biura (Śląsk) i krem tez ma byc 20.03 - ale czy bedzie to sie okaze.

Zamawialam dzis nowosci z 5 ook, wszystko jest oprocz nowej wody Volare ... Mam nadzieje, ze nie powtorzy sie sytuacja taka jak z kremami, ze zacznie sie katalog a wody dalej nie bedzie, bo nie zdazyli dowiezc - wyprodukowac :/ ...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-03-16 o 18:45
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 19:04   #4928
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez martusia05 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zwrotów. Jak to jest z tymi zwrotami ? Czy ja moge zawieść te produkty do biura czy musze gdzieś je odsyłać ?
Z góry dzięki za odpowiedź
Możesz zanieść do filii/biura, wypełnić druk zwrotu. Musisz mieć przy sobie fakturę na której widnieją rzeczy które chcesz zwrócić.

A tak odnośnie grupy... Na fakturze mam napisane że Dyrektor to Iwona i Jacek Ciszewscy Ja tych ludzi na oczy nie widziałam. Więc skąd wzięła się ta baba która u mnie była? Mam jej wizytówkę i ma napisane Dyrektor Oriflame. Na fakturze jej mąż widnieje jako mój Lider (a mówi że jest też dyrektorem). Ja już nic nie wiem. Pokazali mi ostatnio że w grupie jestem 11 osobą (wg drzewka).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:18   #4929
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Możesz zanieść do filii/biura, wypełnić druk zwrotu. Musisz mieć przy sobie fakturę na której widnieją rzeczy które chcesz zwrócić.

A tak odnośnie grupy... Na fakturze mam napisane że Dyrektor to Iwona i Jacek Ciszewscy Ja tych ludzi na oczy nie widziałam. Więc skąd wzięła się ta baba która u mnie była? Mam jej wizytówkę i ma napisane Dyrektor Oriflame. Na fakturze jej mąż widnieje jako mój Lider (a mówi że jest też dyrektorem). Ja już nic nie wiem. Pokazali mi ostatnio że w grupie jestem 11 osobą (wg drzewka).
Znam Iwonkę osobiście. Miałam okazję z nią współpracować i uczyć się od niej.
niezbyt zrozumiałam Twoją wypowiedz; czy "baba" mówisz o Iwonie?
jesli tak, to jest to mozliwe że własnie Ona jest Twoim dyrektorem, tj nikt 'po drodze' być moze nie ma tytyułu Dyrektora - jedynie lider/menadzer.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:35   #4930
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Znam Iwonkę osobiście. Miałam okazję z nią współpracować i uczyć się od niej.
niezbyt zrozumiałam Twoją wypowiedz; czy "baba" mówisz o Iwonie?
jesli tak, to jest to mozliwe że własnie Ona jest Twoim dyrektorem, tj nikt 'po drodze' być moze nie ma tytyułu Dyrektora - jedynie lider/menadzer.
"Baba" to nie o niej. Przyjeżdża do mnie Dyrektorka Oriflame (żona Lidera który widnieje u mnie na fakturze). I nie wiem skąd ta "baba" się wzięła. Czy jest jakby nad swoim mężem i ma tytuł dyrektora... A piszę o niej baba bo mi strasznie działa ona na uzębienie. Nic się nie mogę dowiedzieć, tylko presje na mnie wywiera żebym zapraszała nowe osoby. I ciągle coś dla niej jest nie tak A pomocy nie mogę się doczekać, bo tylko potrafi mówić że muszę zapisywać nowe osoby.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:40   #4931
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
"Baba" to nie o niej. Przyjeżdża do mnie Dyrektorka Oriflame (żona Lidera który widnieje u mnie na fakturze). I nie wiem skąd ta "baba" się wzięła. Czy jest jakby nad swoim mężem i ma tytuł dyrektora... A piszę o niej baba bo mi strasznie działa ona na uzębienie. Nic się nie mogę dowiedzieć, tylko presje na mnie wywiera żebym zapraszała nowe osoby. I ciągle coś dla niej jest nie tak A pomocy nie mogę się doczekać, bo tylko potrafi mówić że muszę zapisywać nowe osoby.
A może ta kobieta, która przyjedza do Ciebie z mezem spadla z tytulu i jest liderem, a raczej jej maz a dzialaja oboje na 1 konto, a p.Iwona wskoczyla na fakturze jako Dyrektor bo po drodze nikogo nie ma?
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 19:55   #4932
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
A może ta kobieta, która przyjedza do Ciebie z mezem spadla z tytulu i jest liderem, a raczej jej maz a dzialaja oboje na 1 konto, a p.Iwona wskoczyla na fakturze jako Dyrektor bo po drodze nikogo nie ma?
Byłam w Warszawie z tymi moimi ludźmi. No i ona i on są/byli Dyrektorami - widziałam na takich kartkach gdzie osoby były zapisane.
Szkoda że stare faktury powyrzucałam, bo może tak od zawsze było... tylko ja o tym nie wiedziałam.
A np. ten facet - lider z faktury gdyby stał się dyrektor to byłoby to zaktualizowane na fakturze? Bo rzeczywiście może teraz spadł na lidera.
Poczekam na następne faktury może coś innego się pojawi
Czego takie mendy mi się trafiły

Niektóre z was tutaj piszących są też w gr p. Iwony. Czy macie zaproszenie na wyjazd w Góry Świętokrzyskie? Jeśli tak to jakie kwalifikacje trzeba spełnić? I czy to w ogóle p. Iwona organizuje to, o to pytanie Bo jak zwykle coś usłyszałam, ale info konkretnych brak

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2009-03-16 o 19:58 Powód: wyjazd
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:03   #4933
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Byłam w Warszawie z tymi moimi ludźmi. No i ona i on są/byli Dyrektorami - widziałam na takich kartkach gdzie osoby były zapisane.
Szkoda że stare faktury powyrzucałam, bo może tak od zawsze było... tylko ja o tym nie wiedziałam.
A np. ten facet - lider z faktury gdyby stał się dyrektor to byłoby to zaktualizowane na fakturze? Bo rzeczywiście może teraz spadł na lidera.
Poczekam na następne faktury może coś innego się pojawi
Czego takie mendy mi się trafiły

Niektóre z was tutaj piszących są też w gr p. Iwony. Czy macie zaproszenie na wyjazd w Góry Świętokrzyskie? Jeśli tak to jakie kwalifikacje trzeba spełnić? I czy to w ogóle p. Iwona organizuje to, o to pytanie Bo jak zwykle coś usłyszałam, ale info konkretnych brak
Faktury sa aktualizowane co katalog, bo widze to po moich. W kat 3 skonczylam kwalifikacje i zamawialam zaraz w pon z kat 4 i juz byly nowe dane Dyrektora, czyli moje

Na poczatku czerwca jade w okolice Kielc na spotkanie calej sieci od p.Ani i Ryśka Formelow. Warunek to: tytul Starszego Menadżera lub Dyrektora. Mozna wziasc osoby ze swojej grupy 2/3 ale tylko od poziomu min 15%. Spotkanie 1 dniowe. Z tego co wiem to chyba p.Iwona jest w grupie u p.Formelow, wiec pewnie o tym samym spotkaniu mowimy.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:10   #4934
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Faktury sa aktualizowane co katalog, bo widze to po moich. W kat 3 skonczylam kwalifikacje i zamawialam zaraz w pon z kat 4 i juz byly nowe dane Dyrektora, czyli moje

Na poczatku czerwca jade w okolice Kielc na spotkanie calej sieci od p.Ani i Ryśka Formelow. Warunek to: tytul Starszego Menadżera lub Dyrektora. Mozna wziasc osoby ze swojej grupy 2/3 ale tylko od poziomu min 15%. Spotkanie 1 dniowe. Z tego co wiem to chyba p.Iwona jest w grupie u p.Formelow, wiec pewnie o tym samym spotkaniu mowimy.
Starszy Menadżer to osiągnięcie 21%? (wystarczy 1 raz czy przez 3 katalogi trzeba uzyskać taki poziom aby ukończyć kwlifikację?)
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:15   #4935
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Starszy Menadżer to osiągnięcie 21%? (wystarczy 1 raz czy przez 3 katalogi trzeba uzyskać taki poziom aby ukończyć kwlifikację?)
Starszy Menadżer to osoba, ktora po raz pierwszy osiagnie 21%, Dyrektor 8x21%. Ale z tego co wiem to pod uwage byli brani Starsi Menadżerowie wypromowani do 17 ook. Jedynie teraz moglabys jechac jako zaproszona osoba, od 15%. Ale takie listy z kim przyjedziemy i ile osob, to juz z jakis 1-2 m-ce temu pisalismy do p.Formelów.

A jesli chodzi o Letnia Konferencje Oriflame (17-19.07) to kwalifikacje sa dla Menadżerów (od 12%) , Starszych Menadżerów i Dyrektorów - głównie Klub Lidera, ale to mozna sprawdzic na stronie, ranking tez jest.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-03-16 o 20:20
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:19   #4936
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Starszy Menadżer to osoba, ktora po raz pierwszy osiagnie 21%, Dyrektor 8x21%. Ale z tego co wiem to pod uwage byli brani Starsi Menadżerowie wypromowani do 17 ook. Jedynie teraz moglabys jechac jako zaproszona osoba, od 15%.

A jesli chodzi o Letnia Konferencje Oriflame (17-19.07) to kwalifikacje sa dla Menadżerów (od 12%) , Starszych Menadżerów i Dyrektorów - głównie Klub Lidera, ale to mozna sprawdzic na stronie, ranking tez jest.
Nawet jak osiągne np. w czerwcu poziom 12% to się załapię na letnią konferencję czy też było np. do 17 ook?
Na stronie jakoś nie mogę doczytać się.
Dzięki za odp.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:24   #4937
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Nawet jak osiągne np. w czerwcu poziom 12% to się załapię na letnią konferencję czy też było np. do 17 ook?
Na stronie jakoś nie mogę doczytać się.
Dzięki za odp.
Ścieżka: Strefa Klubowa - Informacje - Droga do Sukcesu - Letnia Konferencja Oriflame 2009

Okres kwalifikacji na Letnią Konferencję: 1-7 ook/2009, czyli do 31.05.2009r.
Data: 17-19 lipiec 2009
Miejsce: http://www.warszawianka.pl

Warunki kwalifikacji dla Starszych Menedżerówi Dyrektorów:
• Realizacja warunków Klubu Lidera w co najmniej pięciu z siedmiu Katalogów kwalifikacji gwarantuje jednoosobowe zaproszenie bezpłatnie
• Realizacja warunków Klubu Lidera w co najmniej trzech lub czterech z siedmiu Katalogów kwalifikacji stwarza możliwość wykupienia jednoosobowego zaproszenia za 50% ceny

Jednoosobowe zaproszenia otrzyma również:
• 5 najlepszych Menedżerów w kategoriach Klubu Lidera z każdego regionu
• 10 najlepszych Menedżerów w kategoriach Klubu Lidera z Polski, którzy nie zakwalifikowali się do pierwszych piątek w swoich regionach
• nowo wypromowani w okresie kwalifikacyjnym Starsi Menedżerowie i Dyrektorzy

Informacje dodatkowe:
1. Dla Konsultantów, których poziom w trakcie okresu kwalifikacyjnego waha się pomiędzy Menedżerem a Starszym Menedżerem, zliczamy wyniki
z Klubu Lidera dla Dyrektorów i dla Menedżerów
2. Nie powielamy zaproszeń, jeśli Konsultant zakwalifikuje się, spełniając
2 warunki (np. Klub Lidera i nowy tytuł)
3. Jeśli w rankingu Menedżerów w regionie/Polsce kilku zajmie tę samą pozycję, o pierwszeństwie decyduje wyższa liczba rekrutów kwalifikowanych
w Klubie Lidera, osiągnięta w okresie kwalifikacyjnym
4. Możliwość wykupienia zaproszenia za spełnienie warunków Klubu Lidera w trzech lub czterech z siedmiu Katalogów tylko pod warunkiem dostępności miejsc na konferencji


__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-03-16 o 20:26
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:43   #4938
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Czy to oznacza że też nie każda osoba, która osiągnie 12% pojedzie na konferencję? Tylko 5 najlepszych z regionu?
Natomiast nowo wypromowani do końca maja Starsi Menedżerowie mają udział gwarantowany?

Sorki, że tak męczę ale muszę wiedzieć na co mam szansę. I muszę sobie te informacje o kwalifikacjach przetłumaczyć z polskiego na nasze (żebym czegoś źle nie zrozumiała).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:50   #4939
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy to oznacza że też nie każda osoba, która osiągnie 12% pojedzie na konferencję? Tylko 5 najlepszych z regionu?
Natomiast nowo wypromowani do końca maja Starsi Menedżerowie mają udział gwarantowany?

Sorki, że tak męczę ale muszę wiedzieć na co mam szansę. I muszę sobie te informacje o kwalifikacjach przetłumaczyć z polskiego na nasze (żebym czegoś źle nie zrozumiała).
No spoko, po to jest forum zeby rozwiewac watpliwosci

Nowo wypromowani Starsi Menadżerowie (21%) i Dyrektorzy, ktorzy w okresie 1-7 ook zdobeda dany tytul udzial na Letniej Konferencji maja za darmo i gwarantowany.

Natomiast Menadżerowie (od 12%) im liczy sie ile razy zdobyli Klub Lidera, wiadomo im wiecej tym lepiej oraz jesli ktos bedzie mial tyle samo np. to wtedy biora pod uwage kto wiecej wpisal nowych rekrutow (osoba ze 100pp). I tak bedzie to po 5 osob z kazdego regionu + 10 osob z calej Polski ktorzy nie zakwalifikowali sie do 5 ze swojego regionu.

Korzysci dla Ciebie z Klubu Lidera to dodatkowy bonus 100zl.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-03-16 o 20:51
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 21:01   #4940
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

No to teraz pytanie co to znaczy zdobyć Klub Lidera? Czy to oznacza ile razy zdobędę poziom 12%?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:12   #4941
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
No to teraz pytanie co to znaczy zdobyć Klub Lidera? Czy to oznacza ile razy zdobędę poziom 12%?
Klub Lidera dla Menadżera (od 12%).
* Jeśli w katalogu gdzie wpis jest za 19zl wpiszesz 4 osoby, z których 1 bedzie osobiście, a każda zrobi pierwsze zamówienie za 100pp to wykonalaś cel w Klubie Lidera i masz zaliczony 1 katalog = otrzymujesz 100zł.
* A jeśli wpis jest za 1 zł to żeby zdobyc cel w Klubie Lidera to do Twojej grupy musi przybyc 8 osób (pierwsze zam za min. 100pp) z czego - jesli dobrze pamietam - 2 muszą byc wpisane bezposrednio przez Ciebie i wtedy rowniez otrzymujesz 100zl.

Poza tym istnieje takie program (od 13 ook 2008 - 10 ook 2009) jak Bonus za Awans. Jesli do 10 ook zdobedziesz i powtorzyc w sumie 3 x 12% to otrzymasz w gotowce 150zl. A pozostale rabaty wygladaja tak:

0-9% wskok na 12% => 150 zł
12% wskok na 15% => 300zł
15% wskok na 18% => 600zł
18% wskok na 21% => 1 200zł

I jeszcze jedno ważne info. Jeśli masz 12% to sama możesz wykupic sobie miejsce na Noworoczna i Jesienną Konferencję
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:13
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:29   #4942
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

JennyAniolek wielkie dzięki

Nie wiem jak to u was wygląda/wasze metody pracy ale moim zdaniem to są ważne informacje które należałoby przekazać - ten Klub Lidera i korzyści z niego płynące jeśli osoba chce iść wyżej. Dla mnie to jest motywacja do pracy. Natomiast moja dyr ( już sama nie wiem kim ona jest i skąd się wzięła ) mówi do mnie najlepiej jakbyś miała poziom 12% szybko, pytam dlaczego, bo tak dla ciebie jest najkorzystniej. Koniec odpowiedzi...Jak dobrze, że to forum istnieje i ktoś odpowie i nie tai info

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:30
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:58   #4943
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
JennyAniolek wielkie dzięki

Nie wiem jak to u was wygląda/wasze metody pracy ale moim zdaniem to są ważne informacje które należałoby przekazać - ten Klub Lidera i korzyści z niego płynące jeśli osoba chce iść wyżej. Dla mnie to jest motywacja do pracy. Natomiast moja dyr ( już sama nie wiem kim ona jest i skąd się wzięła ) mówi do mnie najlepiej jakbyś miała poziom 12% szybko, pytam dlaczego, bo tak dla ciebie jest najkorzystniej. Koniec odpowiedzi...Jak dobrze, że to forum istnieje i ktoś odpowie i nie tai info
Nie ma za co ... A podejscie tej kobiety moze zostawie bez komentarza, tak sie nie postepuje.

Pozdrawiam, Dobranoc!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:03   #4944
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Przyrzad do obrotow dostalam, krem morelowy w oczekiwaniu. Ale jak wiem z doswiadczenia to oczekiwanie potrafi trwac wiele miesiecy - tyle czekalam na balsam do rak M&H.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 00:25   #4945
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Hej, mam pytanie:
jak to jest z tymi awansami? Jestem na 3% i moja grupa rozrasta się baaardzo powoli (aczkolwiek w tym katalogu powinno być całkiem nieźle ). Jedna z zasponsorowanych przeze mnie dziewczyn wzięła się w tym katalogu ostro do roboty, rekrutacja idzie jej świetnie, i z tego co wiem -zaplanowała sobie 12% na ten katalog. Wiem, że w Ori nie ma nic za darmo, dlatego zastanawiam się, co będzie jeśli ta dziewczyna zrobi 12%, a ja np tylko 9 (nie licząc jej grupy). Czy jej grupa będzie się liczyła wtedy do mojego rabatu? Czy muszę mieć w tym momencie minimum 12%?
Chyba zawile piszę, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi...
Będę wdzięczna za info
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:13   #4946
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie:
jak to jest z tymi awansami? Jestem na 3% i moja grupa rozrasta się baaardzo powoli (aczkolwiek w tym katalogu powinno być całkiem nieźle ). Jedna z zasponsorowanych przeze mnie dziewczyn wzięła się w tym katalogu ostro do roboty, rekrutacja idzie jej świetnie, i z tego co wiem -zaplanowała sobie 12% na ten katalog. Wiem, że w Ori nie ma nic za darmo, dlatego zastanawiam się, co będzie jeśli ta dziewczyna zrobi 12%, a ja np tylko 9 (nie licząc jej grupy). Czy jej grupa będzie się liczyła wtedy do mojego rabatu? Czy muszę mieć w tym momencie minimum 12%?
Chyba zawile piszę, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi...
Będę wdzięczna za info
jesli ta dziewczyna bedzie miała 12% - Ty automatycznie też. Jeśli nie będziesz miała różnicy procentowej miedzy Wami czyli np Ty 15% a ona 12%, to nie dostaniesz ani złotówki "z tej osoby".
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:20   #4947
basiaaa
Raczkowanie
 
Avatar basiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 349
GG do basiaaa
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Gdzie mogłabym sprawdzić stany magazynowe i kiedy jakiś kosmetyk będzie dostępny jeśli jest brakach?
__________________
basiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:38   #4948
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez basiaaa Pokaż wiadomość
Gdzie mogłabym sprawdzić stany magazynowe i kiedy jakiś kosmetyk będzie dostępny jeśli jest brakach?
Strefa Klubowa -> Biznes-> raporty-> Produkty niedostępne

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2009-03-17 o 08:40
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:01   #4949
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II


Wiecie co, mi czasami naprawde odechciewa się pracy w ori. Usłyszałam dzisiaj że ta firma to sekta, że kosmetyki to badziewie i uczulaja a nadodatek są drogie

Mam kilka kosmetyków, które lubie i wiele zapachów które lubie i mnie nie uczulają. Ale gdy słysze takie opinie to mi ręce opadają.

Powiedzcie prosze co zyskuje mój sponsor (wiem że jestem jego jedyną osobą w grupie). Ja wejde teraz na 6%.
__________________
konsultantka Oriflame 6%





bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 11:58   #4950
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

twoje punkty :P
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.