Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 09:42   #4921
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj na szczepieniu i pediatra potwierdziła - lewa dolna jedynka już się przebiła, prawa jest w trakcie. Nie gorączkujemy, za to srakunia u nas jak się patrzy
I powiem Wam, że córkę mamy baaardzo kulturalną - przed wejściem do gabinetu zwalila kupę. Doslowniegdybysmy weszli 2min szybciej to kupa byłaby na wadze Ma wyczucie chwili

Adrusia ma lekko ponad 4,5 msca i na liczniku 8055g niby 72cm długa.
Tylko kp.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super waga a to podobno dzieci na mm tak szybko tyją. Mojego to się boję zważyć ubranka nosi różnie ale np wiele spodenek nie chce mu przechodzić przez nogi
I gratulujemy ząbka u nas cisza, chociaż mały ostatnio nie jest cichy. Jak nie buczenie to ryczenie... Ciekawi mnie jak się karmi takiego zębolka dopóki nie kąsa to chyba ok.


Widziałam, że był temat karmień - u nas wychodzi 10-12 z czego w nocy zazwyczaj są 4. Poprzednia noc była spoko bo nie dość, że spał ciągiem 3,5h co u niego to cud to jeszcze tylko 2 razy obudził się na karmienie.



Czy wasze maluchy też podczas karmienia interesuje dosłownie wszystko dookola? U nas nie dość, że mały je ok 4 min to jeszcze co chwilę odwraca się a to, żeby okno obejrzeć a to, żeby zobaczyć komode przy łóżku gdzie karmie. Karmić w salonie się nie da bo tak kręci głową, że musi patrzeć na telewizor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:11   #4922
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Gratuluję zabka emelcia.

Patuska moja tez się tak kręci. To chyba typowe dla tego wieku.

Wczoraj mała mi spadła z łóżka na szczęście tylko na strachu się skończyło.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:32   #4923
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Tak moja też się interesuje wszyskim, jak karmię ,czasami potrafi się na coś zapatyrzyć przez 5 minut i potem dalej je
Iclosemeyes dobrze że tylko tylko na strachu się skończyło.
Moja jak się nauczyła obrać na brzuszek to teraz wszędzie ćwiczy nawet na przewijaku mi się obraca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:39   #4924
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj na szczepieniu i pediatra potwierdziła - lewa dolna jedynka już się przebiła, prawa jest w trakcie. Nie gorączkujemy, za to srakunia u nas jak się patrzy
I powiem Wam, że córkę mamy baaardzo kulturalną - przed wejściem do gabinetu zwalila kupę. Doslowniegdybysmy weszli 2min szybciej to kupa byłaby na wadze Ma wyczucie chwili

Adrusia ma lekko ponad 4,5 msca i na liczniku 8055g niby 72cm długa.
Tylko kp.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kawał kobity

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 10:48   #4925
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

A u nas Ignas nie tylko musi wszystko widziec ale i dotknac, doslownie wszystko, ostatnio probowal łapać slonce.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 12:05   #4926
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Gratuluję zabka emelcia.

Patuska moja tez się tak kręci. To chyba typowe dla tego wieku.

Wczoraj mała mi spadła z łóżka na szczęście tylko na strachu się skończyło.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
A byliście z nią na sorze czy tylko obserwacje w domu? Współczuję przeżycia...
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
A u nas Ignas nie tylko musi wszystko widziec ale i dotknac, doslownie wszystko, ostatnio probowal łapać slonce.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha nieźle dobrze, że nie było płaczu, że nie udało mu się dotknąć mój mąż jak chodzi z małym na balkon to pokazuje mu kwiatki w doniczce - nie muszę kończyć, że niedługo zostaną same łodyżki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 13:21   #4927
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Tylko w domu ją obserwowalam. Przez 3 h po upadku nie dałam jej zasnąć, zachowywała się normalnie, nie wymiotowała, guza nie ma. Niestety dalej jestem sama z dziewczynami i nawet ciężko by mi było pojechać gdzieś dobrze że jeszcze tylko 2 dni

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 13:25   #4928
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Muminka2 Pokaż wiadomość
Tak moja też się interesuje wszyskim, jak karmię ,czasami potrafi się na coś zapatyrzyć przez 5 minut i potem dalej je
Iclosemeyes dobrze że tylko tylko na strachu się skończyło.
Moja jak się nauczyła obrać na brzuszek to teraz wszędzie ćwiczy nawet na przewijaku mi się obraca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też non stop się przekreca dlatego już go nie przewijam na przewijaku tylko na łóżku
Wczoraj zamówiłam książkę Bobas Lubi Wybór już się nie mogę doczekać jak ja przeczytam. Już widzę reakcje dziadków jak zacznę to stosować :|
Iclosemyeyes spadła w nocy? Ja się obawiam właśnie co to będzie jak mały zacznie siadać :/ chyba go wtedy wyprowadzę z naszego łóżka na dobre bo będę sie bała żeby właśnie nie spadł :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 13:32   #4929
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Za dnia miała drzemkę w moim łóżku a ja ze starszą robiłam obiad. obudziła się i cicho się czymś zajęła i tak się poprzekrecala że cała długość łóżka pokonała

Z przewijaka już nie korzystamy.

Jednak słusznie mówią że każde dziecko jest inne. starsza jak była niemowlakiem to nigdy nie spadła,bo po pierwsze była leniuszkiem a po drugie od razu po przebudzeniu uruchamiała syrenę alarmowa

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 14:27   #4930
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Hehe, starsza mi też spadła jak miała jakieś 5 mc, nie zrobiło to na niej specjalnego wrażenia. Ja nauczyła się wchodzić na wersalkę to spadała co najmniej raz w tygodniu. Ogólnie po roczku to tylko odkrywałam codziennie nowe siniaki, a że moja córka generalnie nie płacze z takich powodów to zawsze zachodziłam w głowę kiedy ona sobie to zrobiła. Młody jeszcze nie zleciał, ale się przekręca jak szalony . Ja normalnie przebieram na przebieraku, ale go nawet na sekundę nie zostawiam samego tylko odkładam do łóżeczka.
Jedzenie to teraz wyzwanie, w nocy karmie gościa po ciemku. W dzień kładę mu rękę na głowie i nie pozwalam się odwrócić, zazwyczaj po 2-3 próbach wraca do jedzenia.
Dziś młody na liczniku 6530 gramy i 63 cm (4 mc i 3 dzień ). Teraz przybiera ładnie ale ten szpital i choroba go trochę zatrzymało w wzroście i w wadze.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 17:44   #4931
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Gratuluję zabka emelcia.

Patuska moja tez się tak kręci. To chyba typowe dla tego wieku.

Wczoraj mała mi spadła z łóżka na szczęście tylko na strachu się skończyło.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Moja też mi już spadła, jak zaczęła intensywnie się przekrecac na szczęście też nic się nie stało chwilkę poplakala a ja się tyle strachu najadlam.. To była chwila, poszłam szybko po matę żeby jej rozłożyć, syn z nia został na kanapie i postanowił w tym czasie "tylko" sięgnąć pilota a ona hyc obrót i podłoga, do tej pory za bardzo nie wiem jak to zrobiła bo nie leżała przecież blisko brzegu no i To była chwila.. Teraz już jej nie zostawiam nawet z bratem

emelcia gratuluję ząbka u nas ciągle opuchniete dziaselka, czasem smaruje dentinoxem jak widzę że jej dokuczaja


Dziewczyny czy Wam lekarki wpisują wagę dzieci w książeczkę? Nie ma teraz takiej rubryki w naszej książeczce i nam nie wpisuje, wcześniej prosiłam żeby zapisała mi na karteczce a wczoraj zapomniałam bo nie miałam do tego głowy.. Moja ma teraz taki etap że do obcych z daleka się śmieje ale jak ktoś ją rusza to w ryk. I jak lekarka ją już badala przed szczepieniem to już strasznie płakała.. I z tego wszystkiego nie pamiętam ile waży nawet...

I tak lekarka powiedziała nam jeszcze że wędzielko jest być może do podciecia bo niby nie jest takie całkiem krótkie ale może mieć wpływ w przyszłości na mowę jeszcze mówię czy może to miało wpływ na nasze karmienie a lekarka że nie bo ona ładnie przybiera a ja jej na to że my przecież od początku się dokarmiamy. W sumie mala zawsze płytko chwyta mi ta pierś.
Jestem na siebie bardzo zła że tego wcześniej nie wychywicilam...
Lekarka mówi żeby na razie nic z tym nie robić ale ja na pewno nie będę czekać i na pewno to skonsultuje, tylko z kim? Od razu z chirurgiem dziecięcym, laryngoliem czy z innym pediatra najpierw?

I jeszcze Jedna sprawa, dr zagląda do pipki i mówi że jest za bardzo zakleszczona (nie pamiętam czy dokładnie tego słowa użyła ale w tym kontekście). Oczywiście myje jej tam w środku, roztwieram delikatnie podczas mycia itd.. No ale nie za mocno tak. Mamusie dziewnynek a Wy jak to robicie? Lekarka tak mocniej jej wczoraj zajrzała i dziś ma takie mocno czerwone.

Jestem po tej wizycie taka skolowana że może źle coś robię
A lekarka nawet nie wytłumaczyła dobrze dlaczego tak się stało, tu mała krzyczała, uspokojalam ją a lekarka w tym czasie wyszła z gabinetu i nawet nie wiem ile czasu tą maść co przepisała stosować. Ehh

Anius a jak wizyta u alergologa?
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez emila28101987
Czas edycji: 2018-09-06 o 17:59
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 21:21   #4932
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U mnie dopisuje wagę w pustym miejscu co wizytę.

Z tych spadków i upadków to jeszcze was czeka pierwsza krew, czyli rozwaliłem/am sobie nos jak próbowałem/am raczkować lub rozwalenie sobie wargi o zęby.
Mnie chyba najbardziej zestresowało jak córka pierwszy raz rozcięła sobie głowę. Jak była mała to bardzo lubiła wyciągać mi garnki z szuflad i kiedyś poślizgnęła się na pokrywce którą sama dwie sekundy wcześniej wyciągła następnie przewróciła w tył i uderzyła głową o uchwyt w meblach, a że mam prostokątne to rozcięła bardzo mocno głowę. Krew się bardzo mocno lala, a rozcięcie miało z 2 - 3 cm. Na szczęście było to na twardej części głowy więc skończyło się tylko na guzie. Ale do tej pory pamiętam stres jak przytuliłam moje biedne płaczące dziecko i zobaczyłam całą moją dłoń z krwi .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 06:01   #4933
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Moja to mi pierwszy (i ostatni jak narazie) raz spadła miesiąc temu... to wtedy się dowiedziałam, że potrafi się przekręcać. też szłam na szybko aby po pampersa i usłyszałam płacz ale podniosłam i przestała. Pewnie się bardziej tego wystraszyła niż cokolwiek bolało.
My na szczepieniu waga 7,7 kg od miesiąca na mm... (wychodzi taki 1kg przyrostu na 1,5 miesiąca) martwiłam się, że zaś mam jakiś duży okaz ale co tu czytam to są większe sztuki.. a teraz to chyba pójdzie trochę z wagi bo zaczyna się bardziej ruszać, już po karmieniu ciągnie plecy do góry, podciaga się...

Spacerowka jeszcze nie przyszła..., krzesełko do karmienia już upatrzone. Narazie jakies tam papki spordycznie jej wrzucę bo mam trochę tych słoików a później się będę TM posilkować.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:21   #4934
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Ja malemu przez pare dni dawalam marchewke z rosolku, i wlewalam troszke tej zupy aby suche nie bylo, wcinal jak szalony a wczoraj mielismy pizze na obiad wiec dalam mu sloiczek, zjadl az 2 lyzeczki, a ja mam porobione zapasy sloikow. Masakra najwyzej to komus oddam albo odsprzedam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:29   #4935
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Leee nie wywalaj... jak mi to znajoma mówiła... myślisz, że masz zapasy to jak dziecko zacznie jest to zobaczysz jak szybko się skończy hahahaah

W sumie jak tak patrze. Jeden sloik na 2 dni lub 3 zależy co na nim napisane, resztę wywalisz bo nie możesz trzymać w lodówce. Po testowych ilosciach dasz wiecej. Sloiczek na 2x. Później na raz i tak w ciągu tygodnia przy dobrym jedzeniu idzie z 4 słoiczki hahahah. Zapasy w miesiąc pójdą. Pomijając, że pewnie znajdą się rzeczy których dziecko nie będzie chciało iść to wywalisz od razu hahah

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:44   #4936
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Wagę wpisuje nam pod ostatnią wizytę,tam gdzie jest taki ja by bilans.
U nas pediatra nie zagładą tam ,ja nie myję jak zrobi kupkę taka konkretną albo ja łapiemy siuśki to wtedy myję.
Znalazłam taki artykuł https://mamaginekolog.pl/higiena-int...ia-doroslosci/
Myłam że moja jest ruchową ale jak czytam o waszych dzieciach to moja jest chyba spokojna
Anius jak wizyta wyjaśniło się coś?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Muminka2
Czas edycji: 2018-09-07 o 07:53
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:54   #4937
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U mnie w książeczce na każdą wizytę ze szczepieniem jest osobna strona i tam wpisują pomiary.

Emila ja bym poszła jeszcze do innego pediatry skonsultować wędzidełko i wargi sromowe. Do chirurga i tak potrzebujesz skierowanie od pediatry (nie wiem jak z laryngologiem).

Selfish jakie krzesełko upatrzyłas?

Wioleta na początku to dziecko tylko na próbować nowych smaków, nie licz na to że zje Ci cały słoik chociaż są pewnie takie przypadki hehe



Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:00   #4938
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

A krzesełko obrotowe Mobi Flora, takie upatrzylam.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:01   #4939
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja malemu przez pare dni dawalam marchewke z rosolku, i wlewalam troszke tej zupy aby suche nie bylo, wcinal jak szalony a wczoraj mielismy pizze na obiad wiec dalam mu sloiczek, zjadl az 2 lyzeczki, a ja mam porobione zapasy sloikow. Masakra najwyzej to komus oddam albo odsprzedam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słoiczek może stać otwarty dwa dni, a i maluch w ciągu 2 - 3 tygodni zacznie jeść pełne porcje. Z tego co pamiętam to szybko leciało.
Nie powinno się dawać jeszcze "dorosłych" rzeczy maluszkowi, tylko pojedyncze składniki i najlepiej na parze przygotowane. Bez soli i przypraw, a w szczególności unikaj kostek rosołowych i innych polepszaczy smaku, bo tam nie dość że olej palmowy to jeszcze glutaminian sodu.
Ludki polecają BLW, u nas się niestety nie sprawdziło bo córeczka późno ząbkowała i nie próbowała nawet gryźć do końca 7 mc no i nie mam też dostępu do odpowiedniej jakości warzyw. Za to jak już gryzła to dość szybko podłapała jedzenie samodzielne.
Moje dzieci mnie nie kochają... Młody zamiast wydłużać sen nocny śpi coraz mniej. Wczoraj usną o 23.30, budził się co półtorej godziny żądając jedzenia i właśnie wstał (o 9). Ja wstałam nieco wcześniej bo córka stwierdziła że 6.30 to idealna pora na pobudkę...
To już któryś dzień z rzędu gdzie śpię poniżej 6 godzin .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 08:16   #4940
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Freya dużo siły
Ja z rozszerzaniem czekam aż będzie pół roczku jakoś mi się nie spieszy
Dziewczyny które mają starsze dzieci pamiętam że pisały oe że połacie krzesełko z Ikei czy to takie? https://m2.ikea.com/pl/pl/p/antilop-...rny-s29067293/
Emila moja też ostatnio płakała u Pana doktora a przedtem jej badanie nie przeszkadzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:19   #4941
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

No ja tam daje coś sporadycznie ale np moja sąsiadka to bez skrupułów... ona na kalendarzu odliczała aż młody skończy 4 miesiące i waliła w niego ostro. Teraz jest miesiąc starszt od mojej a on już ma aby 3 porcje mleka a reszta to słoiki

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:22   #4942
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

U mnie też słaba nocka, najpierw starsza się obudziła i przyszła spać do mnie a potem młoda najpierw się przesikala a jak już ją przebrałam to postanowiła zrobić kupę. No i tym sposobem coś po 5 dzień rozpoczęłam i już zdążyłam zaliczyć przedszkole,dwa sklepy i centrum handlowe


Muminka tak to jest to krzesełko

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:22   #4943
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Przed chwilą wyskoczył mi wątek kwietniowki 2019.. masakra, jak sobie pomyśle, że rok temu siedziałam sobie na łóżeczku, wpieprzalam czekolade...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:24   #4944
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Noooo zatesknilo się za brzuszkiem


Jutro chłop mi wraca, rany jak dobrze. Po tych dwóch tyg samotnego macierzynstwa czuję że już nic mnie nie ruszy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:26   #4945
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

No ja jestem 6 dzień sama. Jest dobrze. Najgorzej wieczorem, bo było zazwyczaj tal, że mój kąpał, ja szykowalam ubranka, mleko... a teraz mi doszło, że musze zrobić jeszcze jedną czynność i tu mi się dziecko dekoncetruje, trochę piszczy ale raz dwa i wsio zrobione. Wózek do piwnicy wprowadzam jak młoda uśnie i jest gitara.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:31   #4946
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Zgadzam się,wieczory są najgorsze jak wczoraj młoda kąpałam a starsza zrobiła na podłogę to było wesoło bo też nie miała kiedy się odpieluchowac jak teraz

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:34   #4947
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Dzielne z was Kobiety
Oj tak w ciaży to był taki blogi spokój ,
Iclosemeyes a to krzesełko jest stabilne ,znaczy nie chwilę się ?I czy nie przeszkadza brak podpórki na nóżki?
Nie chcą wydać za dużo na krzesełko bo wydaje mi się że długo nie posłuży chyba że się mylę
Mój Też ma pracę na miejscu ale ma takie godziny pracy że masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Muminka2
Czas edycji: 2018-09-07 o 08:37
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:35   #4948
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Żeby było śmieszne to zamiast młodej zęby wychodzić to mi wczoraj 8 druga wyszła. Pyska nie mogę otwierać... i dobrze będę jeść mniej w końcu schudne. Tylko ciekawie teraz mu będzie znaleźć stomatologa ktory to wyrwie bo wyobraźcie sobie, że ząb wylazl mi... w kierunku jak się kończy szczęka i żga mnie w kość jarzmowa....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 08:41   #4949
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Muminka stabilne jest ale ten brak podpórki może faktycznie przeszkadzać.chociaz z drugiej strony dziecko nie siedzi w nim nie wiadomo jak dlugo. Ono nie jest drogie a mało miejsca zajmuje, jest lekkie i łatwo się czyści więc chyba plusy przeważają.


Selfish ja się z wyrywaniem ósemek bujam od 2015 bo też mam takie co mi rosną w poziomie i podobno trzeba rwać pod narkoza

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:01   #4950
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz III - czas się rozpakować

Iclosemeyes dzięki za odpowiedź , chyba się na nie zdecyduje.
Selfish , iclosemeyes współczuję tych zębów na samą myśl ma ciarki.to chyba jakiś chirurg stomatolog się tym zajmuje ale nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.