Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-07, 20:11   #4921
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Wszystkie te odcienie to zgaszone albo czerwone (8,45) rude..... Mo¿esz jeszcze spróbowaæ Vitalitys albo Artego.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:55   #4922
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja te¿ bym proponowa³a poszukaæ w innych firmach o ile siê nie mylê to na innym "rudym" w±tku mówi siê o niedostêpno¶ci koloru 8.43 Alfaparf. Pomimo, ¿e Dziewczyny chwal± tê farbê. Ale warto poszukaæ firmy, po której Twoje w³osy bêd± w dobrej kondycji
Z ciekawo¶ci a¿ popatrzy³am czy Inebrya, któr± aktualnie stosujê ma ten odcieñ i jest chocia¿ paleta w Internecie to fatalnie przek³amuje kolory. Na kondycjê w³osów nie narzekam. Ale woda po myciu d³ugo lecia³a mi pomarañczowa(ale nie wiem czy to nie wina tego, ¿e za pó¼no zakwasi³am w³osy). Zobaczymy co bêdzie po drugim farbowaniu tylko, ¿e ja u¿ywa³am odcienia 8.34(wiêcej z³otego).
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:33   #4923
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ech, problem w tym ¿e wiekszosci z tych farb które polecacie u siebie nie dostanê Chyba musze pomy¶lec o jakim¶ urlopie w kraju i zaopatrzyæ sie w farby na najbli¿sze pó³ roku. Póki co znalaz³am jak±¶ ponoæ wyj±tkowo zdrow± dla w³osów farbê Herbatint której kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi siê podoba i chyba zaryzykujê przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Herbatint FF6.jpg (10,1 KB, 21 za³adowañ)
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:25   #4924
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Ech, problem w tym ¿e wiekszosci z tych farb które polecacie u siebie nie dostanê Chyba musze pomy¶lec o jakim¶ urlopie w kraju i zaopatrzyæ sie w farby na najbli¿sze pó³ roku. Póki co znalaz³am jak±¶ ponoæ wyj±tkowo zdrow± dla w³osów farbê Herbatint której kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi siê podoba i chyba zaryzykujê przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
Wow, ³adny kolorek Ja bym przetestowa³a
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-08, 08:45   #4925
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Ech, problem w tym ¿e wiekszosci z tych farb które polecacie u siebie nie dostanê Chyba musze pomy¶lec o jakim¶ urlopie w kraju i zaopatrzyæ sie w farby na najbli¿sze pó³ roku. Póki co znalaz³am jak±¶ ponoæ wyj±tkowo zdrow± dla w³osów farbê Herbatint której kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi siê podoba i chyba zaryzykujê przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
TeenyWeeny, bardzo mi siê podoba ta farba! Wiesz, tak sobie my¶lê, mog³aby¶ zobaczyæ u siebie, w drogeriach, czy maj± farbê Loreala DG1, Florence?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:52   #4926
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
TeenyWeeny, bardzo mi siê podoba ta farba! Wiesz, tak sobie my¶lê, mog³aby¶ zobaczyæ u siebie, w drogeriach, czy maj± farbê Loreala DG1, Florence?
¯aden problem Na stronach internetowych ¿adna drogeria co prawda nie ma tego koloru ale przy najbli¿szej okazji popytam bezpo¶rednio w sklepach
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 06:01   #4927
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A ja ju¿ po na³o¿eniu Loreala 7.43. Jak na zdjeciach. Kolor niewiele sie zmieni³, jest za to bardziej rudy czego moze na zdjêciu a¿ tak nie widaæ. Pierwsza to zdjêcie przed, druga po (jak w³osy jeszcze by³y trochê wilgotne przez co wygl±daj± na napuszone). O dziwo zero wysuszenia. W³osy miêkkie i mi³e w dotyku. A¿ jestem zdziwiona
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4316.jpg (81,8 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4319.jpg (75,1 KB, 83 za³adowañ)
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 13:29   #4928
ChybaGoKocham
Raczkowanie
 
Avatar ChybaGoKocham
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kg
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej, mam pytanie, farbowa³a która¶ z Was farb± Delia odcieñ rudy? Jak tak to jakie wra¿enia?
__________________
ChybaGoKocham jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:01   #4929
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

a mi siê tak wyp³uka³ syoss miodowy blond... no trochê mu pomog³am stosowa³am parê razy maseczkê cytrynow± i raz go blonder john frieda no i taki kolor mog³abym ju¿ mieæ, teraz tylko znale¼æ farbê tego koloru ¿eby zrobic odrosty ech...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³os1.jpg (49,2 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³os2.jpg (41,2 KB, 33 za³adowañ)
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:19   #4930
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Ech, problem w tym ¿e wiekszosci z tych farb które polecacie u siebie nie dostanê Chyba musze pomy¶lec o jakim¶ urlopie w kraju i zaopatrzyæ sie w farby na najbli¿sze pó³ roku. Póki co znalaz³am jak±¶ ponoæ wyj±tkowo zdrow± dla w³osów farbê Herbatint której kolor, przynajmniej na opakowaniu szalenie mi siê podoba i chyba zaryzykujê przetestowanie. Niech no mi sie tylko aktualny kolor nieco spierze
Skad wiesz, ¿e zdrowa?
Formulated using the minimum of pharmaceutical chemical ingredients, with a balance of herbal extracts and plant proteins.
Czyli nie jest "naturalna" A to ,¿e zawiera ekstrakty roslinne i proteiny to nic nie znaczy inne farby te¿ zawieraj± olejki ro¶linne i ekstrakty... Nie wzbudza we mnie zaufania ta farba.

Sprawdzi³am sk³ad i zawiera ten sam sk³adnik co inne farby, p-Phenylenediamine, odpwoedzialny najczê¶ciej za reakcje uczuleniowe po farbach, dodatek zió³ i ekstarktów nie t³umaczy imo nzawy "herbatint", bo ta nazwa sugeruje, ze ma barwniki ro¶linne, a tak nie jest. To po prostu zwyk³a farba bez amoniaku ....

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-02-09 o 17:35
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:24   #4931
ajeva
Raczkowanie
 
Avatar ajeva
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: silesia
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
a mi siê tak wyp³uka³ syoss miodowy blond... no trochê mu pomog³am stosowa³am parê razy maseczkê cytrynow± i raz go blonder john frieda no i taki kolor mog³abym ju¿ mieæ, teraz tylko znale¼æ farbê tego koloru ¿eby zrobic odrosty ech...
oooo. ja mam rudy, ale bardzo chcê spróbowaæ ten miodowy blond syossa ale czujê, ¿e mi siê nie zafarbuje na taki mocniejszy rudy..
__________________
orto
start - góra metal 07.06.2011 (+hyrax)
dó³ 17.01.2012
koniec 10.01.2014

"It's not a dream anymore.

It's worth fighting for!"



proszê o udostêpnianie=》 https://zrzutka.pl/ndpe6p dla mamy
ajeva jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 18:44   #4932
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ajeva Poka¿ wiadomo¶æ
oooo. ja mam rudy, ale bardzo chcê spróbowaæ ten miodowy blond syossa ale czujê, ¿e mi siê nie zafarbuje na taki mocniejszy rudy..

na pocz±tku by³ nie tyle co intensywniejszy co ciemniejszy niestety...
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:34   #4933
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
a mi siê tak wyp³uka³ syoss miodowy blond... no trochê mu pomog³am stosowa³am parê razy maseczkê cytrynow± i raz go blonder john frieda no i taki kolor mog³abym ju¿ mieæ, teraz tylko znale¼æ farbê tego koloru ¿eby zrobic odrosty ech...
Taki karmelek wyszed³ Femme13 po Loreal 7,3 Florida, na w±tku o karmelowych w³osach wstawia³a zdjêcie . To ciemno ten miodowy blond wychodzi, spodziewa³abym siê czego¶ ja¶niejszego, patrz±c na opakowanie.....
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:48   #4934
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

[QUOTE=AniaAga;32195984]Taki karmelek wyszed³ Femme13 po Loreal 7,3 Florida, na w±tku o karmelowych w³osach wstawia³a zdjêcie . To ciemno ten miodowy blond wychodzi, spodziewa³abym siê czego¶ ja¶niejszego, patrz±c na opakowanie..


ciemno wychodzi bo farbowaniu od razu, w sumie to na pewno zale¿y od podk³adu
wed³ug mnie teraz mam jasne w³oski
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski


Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2012-02-09 o 22:49
konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:48   #4935
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A czy która¶ z was próbowa³a rozja¶niaæ po hennie? Bo tak siê zastanawiam czy nie da³oby sie tego zrobiæ. Po na³o¿eniu Loreala wszystko fajnie, tylko na g³owie wyszed³ mi ma³y gradient: od jasnego rudego na górze do ciemno-bordowego na dole. Niby fajnie, ale zastanawiam siê czy nie da³oby sie jako¶ tego do³u rozja¶niæ i wyrównaæ kolor.
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:06   #4936
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z was próbowa³a rozja¶niaæ po hennie? Bo tak siê zastanawiam czy nie da³oby sie tego zrobiæ. Po na³o¿eniu Loreala wszystko fajnie, tylko na g³owie wyszed³ mi ma³y gradient: od jasnego rudego na górze do ciemno-bordowego na dole. Niby fajnie, ale zastanawiam siê czy nie da³oby sie jako¶ tego do³u rozja¶niæ i wyrównaæ kolor.
Proponujê poczytaæ w±tek o hennowaniu, mo¿e znajdzie siê tam odpowied¼ na Twoje pytanie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:14   #4937
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Poka¿ wiadomo¶æ
Proponujê poczytaæ w±tek o hennowaniu, mo¿e znajdzie siê tam odpowied¼ na Twoje pytanie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
Oj, g³upia ja zapomnia³am na ¶meiræ o takim w±tku Dziêkujê. Poczytam, moze co¶ wykombinujê. A jak nie to poraktujê moje gradientowe w³osy jako mój znak rozpoznawczy
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:00   #4938
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, g³upia ja zapomnia³am na ¶meiræ o takim w±tku Dziêkujê. Poczytam, moze co¶ wykombinujê. A jak nie to poraktujê moje gradientowe w³osy jako mój znak rozpoznawczy
Ca³kiem fajne podej¶cie z tym znakiem rozpoznawczym te¿ planujê prze¶ledziæ w±tek, bo chcê jutro pohennowaæ w³osy, ale zanim to zrobiê, muszê siê dok³adnie dowiedzieæ jak potem postêpowaæ z farbami...
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:49   #4939
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomo¶ci: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

tak przegl±dam ten temat i widzê, ¿e z ka¿d± kolejn± stron± jest coraz mniej zdjêæ, wiêc dorzucam co¶ od siebie ile¿ ja siê nakombinowa³am z tymi w³osami... to, ¿e jeszcze ¿yj±, to jaki¶ cud. mia³am na g³owie wszystko, od miodowych blondów przez czerwienie po ciemny br±z. przygoda z henn± i rozja¶niaczami te¿ siê zda¿y³a a tak wygl±da³y w maju:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (52,0 KB, 162 za³adowañ)
__________________
ramiê - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 13:51   #4940
izuss90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witam. Chcia³abym zafabrowaæ w³osy na rudo Joann± "p³omienna iskra". Zakupi³am t± farbê, ale ma ona a¿ 9% utleniacz. Mam naturalne blond w³osy (taki mysi blond) z pasemkami. Farbowa³am je rud± szamponetk± z Joanny i kolor wyszed³ idealny. Dziêki pasemkom mam odcienie od ciemnej miedzi do jaskrawego pomarañczowego. Chcia³abym aby po farbowaniu trwa³a farb± taki efekt "ró¿nych odcieni rudo¶ci" pozosta³. Czy zastosowanie s³abszego utleniacza np. 6% nie da³oby idealnego efektu? Nie chcê zbytnio rozja¶niæ w³osów. My¶la³am te¿ na pomieszaniu kolorów "p³omienna iskra" i "jesienny li¶æ" ale maj± dwa ró¿ne utleniacze 9% i 6% i nie wiem czy mogê je mieszaæ. Mam d³ugie w³osy wiêc i tak potrzebuj± dwóch farb. Co radzicie?

ps. S³ysza³am te¿, ¿e im wy¿szy procentowo utleniacz tym kolor szybciej siê spiera. Czy to prawda?
izuss90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:22   #4941
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez izuss90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Chcia³abym zafabrowaæ w³osy na rudo Joann± "p³omienna iskra". Zakupi³am t± farbê, ale ma ona a¿ 9% utleniacz. Mam naturalne blond w³osy (taki mysi blond) z pasemkami. Farbowa³am je rud± szamponetk± z Joanny i kolor wyszed³ idealny. Dziêki pasemkom mam odcienie od ciemnej miedzi do jaskrawego pomarañczowego. Chcia³abym aby po farbowaniu trwa³a farb± taki efekt "ró¿nych odcieni rudo¶ci" pozosta³. Czy zastosowanie s³abszego utleniacza np. 6% nie da³oby idealnego efektu? Nie chcê zbytnio rozja¶niæ w³osów. My¶la³am te¿ na pomieszaniu kolorów "p³omienna iskra" i "jesienny li¶æ" ale maj± dwa ró¿ne utleniacze 9% i 6% i nie wiem czy mogê je mieszaæ. Mam d³ugie w³osy wiêc i tak potrzebuj± dwóch farb. Co radzicie?

ps. S³ysza³am te¿, ¿e im wy¿szy procentowo utleniacz tym kolor szybciej siê spiera. Czy to prawda?
O tym szybszym spieraniu to ja nie s³ysza³am i w±tpiê, ¿e to prawda po wy¿szym utleniaczu jest ja¶niejszy kolor, wiêc mo¿e dlatego ta opinia
Nie mieszaj ró¿nych utleniaczy, zdecyduj siê na jeden. Je¶li masz jasne naturalne w³osy to my¶lê, ¿e 6% wystarczy ale je¶li bêdziesz mieszaæ dwie farby to musisz dokupiæ utleniacz 6%(najlepiej dostêpnym jest utleniacz z Joanny) bo je¶li wiêcej farby to wiêcej utleniacza jak wiadomo Ju¿ kiedy¶ Dziewczyny wrzuca³y zdjêcia po mieszance P³omienna Iskra+Jesienny Li¶æ.

Szaruch ¶liczny kolor jaka to farba ostatecznie?

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-10 o 15:24
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:34   #4942
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomo¶ci: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

garnier - za³±czam foto opakowania
jak mam ochotê na ja¶niejsze to nak³adam Wellaton - Z³oty Blond i wtedy wychodz± takie fajne, baaardzo jasne rude.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zlocisto-miedziany-blond-425955l.jpg (22,8 KB, 36 za³adowañ)
__________________
ramiê - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-11, 14:07   #4943
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Szaruch Poka¿ wiadomo¶æ
garnier - za³±czam foto opakowania
jak mam ochotê na ja¶niejsze to nak³adam Wellaton - Z³oty Blond i wtedy wychodz± takie fajne, baaardzo jasne rude.
Wysz³o Ci naprawdê jasno jak na tê farbê w teorii to ona powinna tak wychodziæ, ale w wiêkszo¶ci w praktyce wychodzi ciemniej.
Bardzo ³adny kolor
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-11, 16:24   #4944
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Szaruch Poka¿ wiadomo¶æ
tak przegl±dam ten temat i widzê, ¿e z ka¿d± kolejn± stron± jest coraz mniej zdjêæ, wiêc dorzucam co¶ od siebie ile¿ ja siê nakombinowa³am z tymi w³osami... to, ¿e jeszcze ¿yj±, to jaki¶ cud. mia³am na g³owie wszystko, od miodowych blondów przez czerwienie po ciemny br±z. przygoda z henn± i rozja¶niaczami te¿ siê zda¿y³a a tak wygl±da³y w maju:

Jakie piêkne! *.*
Jak uda³o Ci siê osi±gn±æ taki efekt ?

aaaa, ju¿ znalaz³am

Edytowane przez endzeit
Czas edycji: 2012-02-11 o 16:35
endzeit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-11, 18:33   #4945
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Szaruch Poka¿ wiadomo¶æ
garnier - za³±czam foto opakowania
jak mam ochotê na ja¶niejsze to nak³adam Wellaton - Z³oty Blond i wtedy wychodz± takie fajne, baaardzo jasne rude.
Szaruch, bardzo jasno Ci wysz³o, ta farba niektórym to nawet wpada w czerwieñ.

Masz mo¿e zdjêcia po Z³otym Blondzie?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:08   #4946
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Szaruch, bardzo jasno Ci wysz³o, ta farba niektórym to nawet wpada w czerwieñ.

Masz mo¿e zdjêcia po Z³otym Blondzie?
Do³±czam siê do pytanka....te¿ chêtnie zobaczê fotki po z³otym blondzie WELATON
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:23   #4947
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomo¶ci: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Proszê bardzo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 5.jpg (24,1 KB, 103 za³adowañ)
__________________
ramiê - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:18   #4948
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Suuuper! Bardzo lubiê ten odcieñ!
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:20   #4949
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonko : pierwsze zdjêcie pokazuje mój kolor marzenie! Tak± pomarañczê chcê na g³owie. Drugie to jest to co wysz³o mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto¶ci sa odrobinê bardziej rude ale na zdjêciu jako¶ nie chcia³o to wyj¶æ). Czy ¿eby uzyskaæ to co chce musia³abym najpierw odbarwiæ w³osy do blondu? Wola³abym tego unikn±æ. Jak± farbê po³o¿yæ aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz± w grê, tutaj ich nie kupiê a w polsce nieprêdko bêde .
twój kolor marzenie to 8.44np Revlon, to najbardziej rudy kolor w ca³ej palecie (jasny) bo a¿ podwójny - je¶li chcesz jeszcze wiêksz± marchewkê to ju¿ tylko pozostaje dodanie pomarañczowego pigmentu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-02-12 o 18:22
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-12, 22:41   #4950
Redhaired Witch
Nind¿opesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Lataj±cych Sztybletów
Wiadomo¶ci: 26 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Szaruch Poka¿ wiadomo¶æ
a tak wygl±da³y w maju:
Cudowny kolor I d³ugo¶æ Te¿ u¿ywa³am tej farby ale wysz³a tragedia, br±zowo-miedziane-wpadaj±ce w czerwieñ i ciemne.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.