Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-29, 11:00   #4921
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Od razu Ci powiem, ze te plastry Sutricon to można naklejkach chyba z tydzień albo dwa po CC. Na pewno nie przed zdjęciem szwów. Wiec nie am co go brać do szpitala.
Aha. Dzięki za info. Coś mi się obiło o uszy że niby w dobę po można już naklejac. Ale sobie doczytam jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 11:05   #4922
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Aha. Dzięki za info. Coś mi się obiło o uszy że niby w dobę po można już naklejac. Ale sobie doczytam jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem pewna jak w przypadku szwów rozpuszczalnych, ale w przypadku zwykłych na pewno trzeba się wstrzymać tydzień do zdjęcia szwów. Rana musi być w pełni sucha, nie może się z niej nic sączyć.
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 11:21   #4923
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Ze mną w szpitalu będzie tylko mąż i na pewno zajrzy teściowa. Pracuje w szpitalu więc nie miałabym serca zabronić jej przyjść, zobaczyć małego i zebrać gratulacje od koleżanek. Ale oprócz tego nikogo nie chcemy informować, że się zaczęło. Moja rodzina przyjedzie jak już wrócimy do domku. A poza tym nie spodziewam się tabunów odwiedzających więc akurat z tym jestem spokojna.
Wstaję powoli z łóżka. Czekam aż mąż wróci z pracy i mamy dziś moją kuzynkę z narzeczonym na obiedzie. Planujemy poprosić ją by była chrzestną. A przy okazji mam pytanie. Czy któraś z was ma ślub cywilny a planuje chrzest? Czy tylko ja taka dziwna jestem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My pewnie ochrzcimy,ale narazie nie planujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Ja chce e szpitalu tylko męża i moją mamę....nie mam ochoty żeby ktoś inny moje cycki oglądał

A potem....mam nadzieję że nie przyjadą za szybko teściowie. Mieszkają bardzo daleko więc gdyby przyjechali to by pewnie codziennie u nas byli a nie wyobrażam sobie tego w pierwszych dwóch tygodniach. Boję sie żebym była hamska i nie miła....i tz sie jeszcze na mnie obrazi
Na początku min te 10 dni w domu chce tylko męża no i mamę też na chwilkę do pomocy. Jestem bardzo zzyta z mamą i nikt mnie tak nie potrafi emocjonalnie uspokoić jak ona więc wiem że będzie mi potrzebna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Jejku właśnie..na sama myśl że ktoś będzie MOJE dZiecko trzymał na rękach będę chyba gryźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Same here!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam i raczej nie będę miała problemy z tym, żeby dac dziecko komus na ręce . Tak jak pisze Lady trzeba znalezc równowagę I czas dla siebie.

Mnie tylko martwi czy teściowie będą stosować się do naszych zasad karmienia. Czyli zero słodyczy przez przynajmniej pierwsze 3 lata, żadnych skoczków, herbatek, herbatników.
O witaj siostro! Ten sam problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Pozdrawiamy z trasy dojeżdżamy na wysokość Torunia- macham do Agus

Rosalyn tym razem podpisuje na tematy, które pamietam, bezosobowo 🤪 nadrabiałam Was na trzy razy.

Gratuluje wizyt! Jak czytam wagi 2400 to trzęsę portkami, że to tak blisko. W szczególności, że dzisiaj urodziła moja koleżanka kilka dni przed terminem 2650
Wszystkie uparciuchy proszone są o obrót głową w dół! Ja bym poszła do fizjo i szukała ćwiczeń. Ale ja nie mogę w myślach jakoś wziąć ewentualności cc, co jest niezdrowe :/

Fajnie, że tak pochillowane na grillach, ja jestem fanką ognisk, ale grYl też super!

Co do szpitala to nie wiem jak będzie. Moi rodzice na pewno przyjadą, bo im powiem, TZ no to wiadomo. A reszta? Mam nadzieje, że się zapytają. Sale są chyba dwuosobowe, nie chciałabym by moja współtowarzyszka czuła się źle. W praniu wyjdzie!

Intensywne dni za nami. Wczoraj byliśmy na targach, 3h nam zeszło... masakra. Kupiliśmy dużo rzeczy. Przewijak, ręczniki, laktator (w końcu Lovi expert) i dwie rzeczy których nie planowaliśmy. Spotkała nas tam położna z która mieliśmy warsztaty i jak zobaczyła rożek w wózku na zakupy to go wzięła i powiedziała, że mamy za nią iść. Odłożyła rożek i pokazała takie bawełniane okrycia, że to lepsze na lato i w ogóle i że za kasę na rożek lepiej kupić poduszkę do karmienia. W ten oto sposób jestem posiadaczką poduszki do karmienia, ale nie mam rożka jeszcze poleciła prześcieradło na przewijak, bo Pielucha jej się ślizgała.
Zamówiliśmy też wózek! Wahałam się jeszcze w sklepie między Cybexem Priamem, ale wielkość, waga i podbijanie gorsza jak w Baliosie S, wiec Marmoladka- piona! Wynegocjowałam całkiem niezła cenę i mam to z głowy. Najwyżej sprzedam i już
Nie wiedziałam, że w wyborze wózka tak dużo zmienia włożenie do niego symulanta 9kg. Niektórych wózków nie mogłam w ogóle podbić o.O
Fotelik nie kupiony TZ się nie zdecydował jescze i będzie kombinował )

Dostałam też wczoraj w Rossmanie pieluchy, oliwkę i jakiś gratisik dla mam. Byłam w szoku, bo TZ batona kupował

We Wrocławiu ma być prawie 30st, a my na północ gdzie mróz. Pół auta to deska i latawiec ciekawe jak byśmy jeszcze mieli zmieścić rzeczy Syncia i jego samego

Ja kartę ciąży zabrałam tylko do Portugalii i teraz mam razem ze szpitalna torbą (nie do końca kompletną ). Na codzień jestem niepoprawną optymistką i tylko do lekarza zabierałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piąteczka! Jaki kolor wybraliście?
My też na tragach,mąż negocjuje ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 11:22   #4924
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
My pewnie ochrzcimy,ale narazie nie planujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Same here!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

O witaj siostro! Ten sam problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Piąteczka! Jaki kolor wybraliście?
My też na tragach,mąż negocjuje ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, fotelik będzie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 11:26   #4925
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Z rzeczy których dziewczyny nie wymieniły to biorę jeszcze jakaś pomadke ochronna do ust.
W szpitalu pierwszego wyboru dla dziecka nic nie trzeba mieć prócz ciuszków na wyjście, ale weźmiemy awaryjnie chusteczki nawilżane, pampersy 22 sztuki, linomag, niedrapki i z 4 tetry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 11:54   #4926
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Z rzeczy których dziewczyny nie wymieniły to biorę jeszcze jakaś pomadke ochronna do ust.
W szpitalu pierwszego wyboru dla dziecka nic nie trzeba mieć prócz ciuszków na wyjście, ale weźmiemy awaryjnie chusteczki nawilżane, pampersy 22 sztuki, linomag, niedrapki i z 4 tetry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Identyczny zestaw biorę dla dziecka bo u nas tez nic nie trzeba, jedynie rzeczy na wyjscie przygotuje w foteliku tak zeby tz tylko przywiózł

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:14   #4927
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

A! I jeszcze od bratowej TZta dostałam okrągła poduszkę z dziurą na tylek, którą też zabieram. Ciekawe czy z niej skorzystam Ona urodziła czwórkę, więc skoro dała, to chyba uważa za przydatne by ją mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 12:32   #4928
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Mamy fotelik,niestety nie kupiliśmy Atona 5 z bazą,bo baza nie pasowała do naszego auta. Patrzyliśmy też Maxi Cosi Pebble,ale też nie za bardzo pasowała, Avionaut ultralite z bazą,super leciutki ale kosztował nawet po rabatach więcej niż chcieliśmy wydać.
Skończyliśmy na Atom M z bazą M i dorzuconymi za połowę ceny adapterami do stelaża ,więc Lady proszę wpisz mi fotelik.
Dokupiłam okrycie kąpielowe frotte,i kilka zabawek MOMs Care bo były w cenach po 15,99 plus rabat, jedną wzięłam dla córeczki mojej siostry ciotecznej. Dostałam kolejny smoczek z Lovi,więc mamy ich tyle,że spokojnie możemy gubić smoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Rosalyn piąteczka,mamy ten sam zestaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:40   #4929
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Mamy fotelik,niestety nie kupiliśmy Atona 5 z bazą,bo baza nie pasowała do naszego auta. Patrzyliśmy też Maxi Cosi Pebble,ale też nie za bardzo pasowała, Avionaut ultralite z bazą,super leciutki ale kosztował nawet po rabatach więcej niż chcieliśmy wydać.
Skończyliśmy na Atom M z bazą M i dorzuconymi za połowę ceny adapterami do stelaża ,więc Lady proszę wpisz mi fotelik.
Dokupiłam okrycie kąpielowe frotte,i kilka zabawek MOMs Care bo były w cenach po 15,99 plus rabat, jedną wzięłam dla córeczki mojej siostry ciotecznej. Dostałam kolejny smoczek z Lovi,więc mamy ich tyle,że spokojnie możemy gubić smoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Rosalyn piąteczka,mamy ten sam zestaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marmoladka jeżeli możesz to powiedz proszę ile wyszło za fotelik z bazą. Jestem ciekawa czy dobry rabat dostałam w Mamaija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:42   #4930
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Marmoladka jeżeli możesz to powiedz proszę ile wyszło za fotelik z bazą. Jestem ciekawa czy dobry rabat dostałam w Mamaija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za fotelik, bazę i adaptery 1149

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Może ten nasz wcale nie taki dobry ,może daliśmy się w jako zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:56   #4931
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Za fotelik, bazę i adaptery 1149

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Może ten nasz wcale nie taki dobry ,może daliśmy się w jako zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Bardzo dobry rabat dostałaś. Bo ja 1210 z adapterami. Z tym że moje adaptery inne.
Sprawdziłam sobie i Twoje adaptery średnio po 149zł wyskakują w necie, a moje 109. Swoją drogą śmieszne, że masz wszystko cybex a musisz mieć wcale nie najtańsze adaptery. Wiec dobry deal zrobiliście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 13:05   #4932
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Nie. Bardzo dobry rabat dostałaś. Bo ja 1210 z adapterami. Z tym że moje adaptery inne.
Sprawdziłam sobie i Twoje adaptery średnio po 149zł wyskakują w necie, a moje 109. Swoją drogą śmieszne, że masz wszystko cybex a musisz mieć wcale nie najtańsze adaptery. Wiec dobry deal zrobiliście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to jest totalnie niezrozumiałe. Mieć wszystko z jednej firmy i musieć cudować z adapterami.
Cieszę się,że już mamy z głowy fotelik


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

149 za adaptery czyli 2 kawałki plastiku kosmos....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 13:19   #4933
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest totalnie niezrozumiałe. Mieć wszystko z jednej firmy i musieć cudować z adapterami.
Cieszę się,że już mamy z głowy fotelik


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

149 za adaptery czyli 2 kawałki plastiku kosmos....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ceny masakra. Ciekawa jestem na ile często tę opcję z adapterami będzie się używać.
Mam nadzieję że nasz wózek i fotelik już będzie wkrótce. Pewnie po majówce bo teraz dni pracujące w kratkę to nie ma co liczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 13:56   #4934
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Moje hormony szaleją jak wczoraj Stasieniek... robiłam ciasto ( druga część urodzin a tamto się zjadło) I co chwilę coś szło nie po mojej myśli i do tego czuje taka niemoc, że aż cała zła chodziłam. Tz za to spisał się na medal bo stwierdził że widzi że jestem zmęczona i mimo zajęć na zewnątrz wysprzatal za mną całą kuchnię co oczywiście doprowadziło mnie do płaczu, że powinnam sama to zrobić skoro on jest zajęty. Ciąża robi ze mną co chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:11   #4935
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Hej ;*
Gratulacje wczorajszych wizyt. Miałam napisać po naszej, ale już siły nie miałam. Malutka waży 2414g, szyjka zamknięta, wody w normie, wszystko dobrze.
Kolejna wizyta 21 maja

tż wrócił wczoraj, tak się cieszę!

Wieczorem Was ponadrabiam ;*
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok
Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Hej

Fotelik zamowiony co prawda jak już zaplacilam to okazalo sie, ze nie ma juz dostepnej wersji z 2017, ale pan mi w tej samej cenie sprzedał 2018. Troche sie go obawiamy, bo ten z 2017 mial 5* w ADAC a nowy jeszcze testow nie mial, ale podobno nic w konstrukcji nie zmienili, a dodali tylko lepsza wkladke dla noworodka i nieco zmienili palak. I to wlasnie ten pałak nas martwi, bo jednak on wplywa na bezpieczenstwo. Ale trudno, wychodzimy z zalozenia, ze ktos kto robi fotelik, ktory ma najlepsza ocene w tej kategorii nie zmieni w nim nic co mogloby wplynac na nizsza ocene w testach. I cene tez dostalismy dobra, bo wynegocjowalam 10% znizki wiec w sumie super interes i czekamy na testy 2018 i zobaczymy, jak beda gorsze to sprzedamy nieodpakowany i bedziemy jeszcze szukac starej wersji, aczkolwiek szansa ze tak sie stanie jest niewielka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni
Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
O nieeee, mi dzisiaj jedzenie w ogóle nie wchodzi...
Na obiad mama mi zrobiła koktajl bo nic w siebie w taki upał nie wcisne. Jedynie wieczorem mamy z mężem pizze zaplanowana na kolację. Może do tego czasu nabiore apetytu.Ale duża dziewczynka moja przy niej to kurczaczek

Kocham taką pogodę i ciepelko ale dzisiaj mi chyba nie służy. Zresztą nie tylko mi bo moją babcie zabrało pogotowie do szpitala.

Tak jak pisałam zamówiłam dzisiaj wózek i fotelik. Najpóźniej w połowie maja ma być.
Lady oficjalnie możesz mi więc dopisać wózek Espiro Next Manhattan Florida Turquoise i fotelik Cybex Aton Manhattan Grey
W poniedziałek jedziemy do Ikei po meble tak więc większość wyprawki będzie ogarnieta. W maju tylko zamówie jeszcze koszule, biustonosze i łóżeczko dostawne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?
Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Ja dziś grill miałam, pojechaliśmy z tz nad staw i pojedlismy teraz jeszcze paczkę chetosow żeśmy pochłonęli i oczywiście zapilam szklanka Coca coli..rozpusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
O to nocka samotna. Fajny dzień był dziś fakt, a ja się tak ciężko czułam. Co fajnego robiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Ciekawe co na to cukrzycowe dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości :P No może ta colunia... :P
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
A one pewnie wołały za Tobą....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Czytałam dziś artykuły u mamginekolog o nowordku w domu, w szpitalu i o torbie do szpitala Poważnie się robi.

Ale naszła mnie pewna refleksja. My już zapowiedzielismy rodzinie że odwiedziny w szpitalu nie wchodzą w grę, zapraszamy do domu po 1-2 tygodniach jak już będziemy gotowi. Ale teraz martwię się że trafię na jakąś współlokatorkę do której będą pielgrzymki odwiedzin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni

marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?

U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.
W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.

A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:14   #4936
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

A ja już rozumiem co miała na myśli Lady, że ma coraz mniej sił.
35 tc i jak po obiedzie się położyłam, zasnęłam na godzinkę, tak nie mogę wstać, bo tak dobrze się leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:15   #4937
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok

Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni

Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?


Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości No może ta colunia...

Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni

marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?

U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.
W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.

A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień
Wzięliśmy Pepper Black

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:16   #4938
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Welka fajnie że wesele takie udane i że dobrze się bawiłaś.
Aguś dopadło i Ciebie.

My idziemy dziś do kina, mam lepszy dzień, ciekawe czy wysiedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:29   #4939
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Marmoladka gratuluje zakupu w dobrej cenie.


Ja robię tartę z owocami dla Tzta. Nigdy nie robiłam więc trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Byłam dziś w pepco i Rossmannie.
Obkupilam starszego w letnie ciuchy. Za 90zl 4pary krótkich spodenek i 4 koszulki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 15:33   #4940
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Welka fajnie że wesele takie udane i że dobrze się bawiłaś.
Aguś dopadło i Ciebie.

My idziemy dziś do kina, mam lepszy dzień, ciekawe czy wysiedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na co idziecie? Trzeba korzystać z lepszych dni Życzę udanej randki
Mój TZ ma obiecanego Player one od środowych imienin, mam nadzieję, że pójdziemy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:34   #4941
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok

Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni

Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?


Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości No może ta colunia...

Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni

marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?

U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.
W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.

A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień
Dostaliśmy rabat na fotelik i z racji tego, że braliśmy komplet wózek + fotelik to wózek był 200 zł tańszy tak więc w sumie cena wyszła spoko.
Ten co Wy zamowiliscie widziałam, że jest w Świecie Dziecka na wyprzedaży teraz za 1999 zl tylko nie wiem jak z kolorami.

Super, że wesele udane
U nas na zmiane słońce i deszcz. Zjedliśmy obiad u teściowej i teraz sobie siedzę na balkonie. Fajne, rzeźkie powietrze się zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:45   #4942
Tygrysek_861
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysek_861
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 274
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Witam się w niedzielne popołudnie 😊Jak u nas dzisiaj pięknie, ach słoneczko cudownie świeci i delikatny wiaterek...
Przeboje miałam dzisiaj niezłe, ale o tym później bo właśnie idę zajadać schaboszczaka
Tygrysek_861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:52   #4943
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Na co idziecie? Trzeba korzystać z lepszych dni Życzę udanej randki
Mój TZ ma obiecanego Player one od środowych imienin, mam nadzieję, że pójdziemy w tygodniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Avengersów. Podobno dobry. Uwielbiam Cumberbatcha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:54   #4944
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok

Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni

Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?


Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości No może ta colunia...

Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni

marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?

U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.
W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.

A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień
Extra,że zabawa udana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 16:04   #4945
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Dostaliśmy rabat na fotelik i z racji tego, że braliśmy komplet wózek + fotelik to wózek był 200 zł tańszy tak więc w sumie cena wyszła spoko.
Ten co Wy zamowiliscie widziałam, że jest w Świecie Dziecka na wyprzedaży teraz za 1999 zl tylko nie wiem jak z kolorami.

Super, że wesele udane
U nas na zmiane słońce i deszcz. Zjedliśmy obiad u teściowej i teraz sobie siedzę na balkonie. Fajne, rzeźkie powietrze się zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to konkretny rabat się udał

Za taką cenę to raczej model z zeszłego roku a tam jest gorszy mechanizm składania i ludzie narzekali na problemy z kołami.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 17:45   #4946
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Mamy dziewczynek, gdzie można kupić takie szerokie opaski dla dziewczynek z dużymi kwiatami, różowe? Widziałam dzis taką małą księżniczkę w wózku w takiej opasce i wyglądała bosko ja kupiłam w Reserved, ale one są dość wąskie, mają kokardkę nie dużą i nie ma takiego efektu wow
Jeszcze jakby nie kosztowały miliony to by było bosko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 18:05   #4947
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Mamy dziewczynek, gdzie można kupić takie szerokie opaski dla dziewczynek z dużymi kwiatami, różowe? Widziałam dzis taką małą księżniczkę w wózku w takiej opasce i wyglądała bosko ja kupiłam w Reserved, ale one są dość wąskie, mają kokardkę nie dużą i nie ma takiego efektu wow
Jeszcze jakby nie kosztowały miliony to by było bosko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opasek nie oglądałam ale takie dodatki są często w Tesco
Ja kupiłam tam kapelusiki na lato zamiast czapeczki takie z kokardkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 18:31   #4948
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

cześć dziewczyny

widzę, że weekend zakupowy, super, gratuluję wszelkich wózków, fotelików i innych

my dziś mieliśmy SR z kąpaniem dzieci, fajnie było
ale ogólnie ciężki dzień, kurde z każdym dniem coraz bardziej mi ciąży ta ciąża :P a tu jeszcze 2 miesiące...
chyba się jednak zabiorę za to pranie i prasowanie, bo faktycznie w 9 miesiącu mogę nie dać rady, zwłaszcza prasować w tych upałach. Dziś spędziliśmy chwilę u sąsiadów i mieli okrutnie duszno w mieszkaniu, ledwo wytrzymałam godzinę i jak wróciłam do domu to mi było słabo okrutnie.
już rozważam przenoszenie się w nocy ze spaniem na balkon, haha
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 18:33   #4949
Tygrysek_861
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysek_861
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 274
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Co do moich niedzielnych przejść to wczoraj wieczorem przyjechałam z synkiem od rodziców do domu gdzie mąż skręcał meble w synka pokoju.Michaś chętnie przyjechał bo do teściów przyjechały wnuki, w tym jeden w jego wieku, no a dzisiaj rano przyszła teściowa i okazało się że nikt mi nie powiedział a męża chrześnica już wczoraj dostała wysypki na twarzy i rękach. Oczywiście moje dziecko chodziło do teściów a siostrzeniec Tżta do nas...No i wkurzona jeszcze dobrze nie rozpakowana spakowałam się i pojechałam z małym do rodziców...Także z moich planów ogarniania wyprawki nici...
Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Tego nie przewidzisz, różne kobiety się trafiają niestety. Trzeba liczyć na to, że szybko wyjdziemy że szpitala u nas po cc często dają jedynki albo dwójki, gorzej po sn, wtedy często sala wieloosobowa
Jak dobrze pamiętam to po cc leżałam na 5 czy 6 osobowe sali, ale w tym szpitalu nie ma odwiedzin na sali męczennic

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
U nas już ustalone,że nikt nie przychodzi. W szpitalu gdzie chce rodzić nie wchodzi się na salę, tylko idzie się do pokoju odwiedzin.
Pięknie się to nazywa Sala spotkań położnic,normalnie jak sala tortur.
Uważam,że to dobry pomysł bo nie ma tabunów jak na przykład wierzysz krocze albo próbujesz nakarmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tą salę nazwałbym salką
Tygrysek_861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 18:40   #4950
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Pozdrawiamy z trasy dojeżdżamy na wysokość Torunia- macham do Agus

Rosalyn tym razem podpisuje na tematy, które pamietam, bezosobowo 🤪 nadrabiałam Was na trzy razy.

Gratuluje wizyt! Jak czytam wagi 2400 to trzęsę portkami, że to tak blisko. W szczególności, że dzisiaj urodziła moja koleżanka kilka dni przed terminem 2650
Wszystkie uparciuchy proszone są o obrót głową w dół! Ja bym poszła do fizjo i szukała ćwiczeń. Ale ja nie mogę w myślach jakoś wziąć ewentualności cc, co jest niezdrowe :/

Fajnie, że tak pochillowane na grillach, ja jestem fanką ognisk, ale grYl też super!

Co do szpitala to nie wiem jak będzie. Moi rodzice na pewno przyjadą, bo im powiem, TZ no to wiadomo. A reszta? Mam nadzieje, że się zapytają. Sale są chyba dwuosobowe, nie chciałabym by moja współtowarzyszka czuła się źle. W praniu wyjdzie!

Intensywne dni za nami. Wczoraj byliśmy na targach, 3h nam zeszło... masakra. Kupiliśmy dużo rzeczy. Przewijak, ręczniki, laktator (w końcu Lovi expert) i dwie rzeczy których nie planowaliśmy. Spotkała nas tam położna z która mieliśmy warsztaty i jak zobaczyła rożek w wózku na zakupy to go wzięła i powiedziała, że mamy za nią iść. Odłożyła rożek i pokazała takie bawełniane okrycia, że to lepsze na lato i w ogóle i że za kasę na rożek lepiej kupić poduszkę do karmienia. W ten oto sposób jestem posiadaczką poduszki do karmienia, ale nie mam rożka jeszcze poleciła prześcieradło na przewijak, bo Pielucha jej się ślizgała.
Zamówiliśmy też wózek! Wahałam się jeszcze w sklepie między Cybexem Priamem, ale wielkość, waga i podbijanie gorsza jak w Baliosie S, wiec Marmoladka- piona! Wynegocjowałam całkiem niezła cenę i mam to z głowy. Najwyżej sprzedam i już
Nie wiedziałam, że w wyborze wózka tak dużo zmienia włożenie do niego symulanta 9kg. Niektórych wózków nie mogłam w ogóle podbić o.O
Fotelik nie kupiony TZ się nie zdecydował jescze i będzie kombinował )

Dostałam też wczoraj w Rossmanie pieluchy, oliwkę i jakiś gratisik dla mam. Byłam w szoku, bo TZ batona kupował

We Wrocławiu ma być prawie 30st, a my na północ gdzie mróz. Pół auta to deska i latawiec ciekawe jak byśmy jeszcze mieli zmieścić rzeczy Syncia i jego samego

Ja kartę ciąży zabrałam tylko do Portugalii i teraz mam razem ze szpitalna torbą (nie do końca kompletną ). Na codzień jestem niepoprawną optymistką i tylko do lekarza zabierałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piekny wyjazd sie zapowiada bawcie sie dobrze!
Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Mi położna powiedziała, że rodzice powinni przez pierwszy miesiąc pobyć sami z maluszkiem żeby się nauczyć siebie nawzajem potem można przyjmować gości w odwiedziny. Ew jak rodzinka bardzo chce przyjść i pomóc to niech przyjdą i posprzątają/ugotują coś. Argumentowała to tym, że babcie lubią dawać dobre rady, wtrącać się itd. a to potrafi być frustrujące dla rodziców i nasz stres może przenieść się na maleństwo.

Co do szpitala to też raczej zalecała żeby nie przyjmować pielgrzymek.

Wiadomo, każdy zrobi jak uważa.
Ale nie chcecie nigdzie wychodzic z mala przez miesiac?
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Ja absolutnie nie mam nic przeciwko, żeby inni brali dziecko na ręce, tylko ze niestety ludzie którzy nas odwiedzali w większości nie myli rak!! Doprowadzało mnie to do szału i mega żenujące było dla mnie im zwracać uwagę, żeby umyli ręce przed wzięciem dziecka :: W głowie mi się nie mieści jak można rak nie umyć po przyjściu do kogoś do domu, a tym bardziej do małego dziecka. Rozumiem jak to by byli jacyś przybysze z krajów trzeciego świata, ale to wszyscy wykształceni ludzie w tym dużo osób z branży medycznej...
O bue, ja mam tez fiola z rekami, myje zawsze po wejsciu do domu, nie jestem w stanie inaczej niczego dotknac i jak ktos do mnie przychodzi to juz mi przeszkadza jak nie myje Ale bede musiala zwracac uwage, trudno. Chociaz jak ktos nie zdejmie butow i chodzi po mojej drewnianej podlodze to tez mam zwracac uwage, a jednak to jest bardzo trudne
Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna jak w przypadku szwów rozpuszczalnych, ale w przypadku zwykłych na pewno trzeba się wstrzymać tydzień do zdjęcia szwów. Rana musi być w pełni sucha, nie może się z niej nic sączyć.
Szwow wchlanialnych sie praktycznie nie uzywa do szycia skory, wiec pewnie sie nie przyda w tym pierwszym tygodniu.
Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok

Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni

Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?


Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości No może ta colunia...

Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni

marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?

U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.
W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.

A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień
Ja tez mam takie przygody ze wzrokiem. Nie pisalam tu o tym, ale mam takie ataki od kilku miesiecy, to nie jest migrena, bo przechodzi bez paracetamolu i w migrenie bol glowy jest absolutnie nie do przeoczenia. Byłam juz u okulisty, neurologa ale siatkowka ok, neurolog bez badan obrazowych nic nie zrobi, wiec lepiej poczekać do konca ciazy juz. Badalam sobie krzepniecie i wyszedl mi podwyzszony d-dimer (aczkolwiek to, ze rosnie to fizjologia w ciazy, tylko nie ma bezpiecznej granicy), wiec miałam juz rozwazana heparyne. Jak cos to priv, ale poki co nie wiadomo co jest przyczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-30 16:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.