Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 14:23   #4921
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka to chlupe masz a masz hehe balatasz sie na tej miotle HEHE co do kwiatkow to ja za bardzo nie przepadam narazie nie mam ale jak sie zromotujemy to wtedy cos sobie podobieram do pokoji .A co pichcisz na kolacje ja zaraz zrobie zupe meksykanska nie wiem czy mi wyjdzie ale cos maly jeszcze nie spi i pewnie wieczorem bede cudowac .

Weznezja moj tez zajada ale jogurt activi i dzis o dziwo kupy normalnie Ja tez pierwszy raz jadlam te jogurt zawsze mi sie wydawalo ze niedobry ale pyszny I zapomnialm dzis kupic .

Alabama tez lubie piacolade drinka ale za duzo tego sie nie da wypic bo zmulilo by no przynajmniej mnie hehe ja to mam za twarda glowe i oszczedna na wyjscia to nie jeste hehe iektorzy wypija drinka i juz im szumi to to jest czad hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:00   #4922
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No czesc laseczki!!!!
Edytcia ja najbardziej lubie pop,muzyke klubowa,mniej ale też techno i ballady rockowe,żadnego jazzu i klasyki!!
Doridee ja mam przepis na rafaello,wogóle to ja mam przepisy na rozmaite smakołyki!!Jestem mistrzem patelni
Gosiula a co to SNIP?jestem zalogowana na Allegro ale z tym słowem się jeszcze nie spotkałam!
Wenezja masz racje kamień spadł mi z serca!!!

Apropo drinków ja lubie żubrówke z sokiem jabłkowympycha !!

Skoro każda tu narzeka na swoje wymiary i figurę to zaraz się okaże komu przyda się wycisk!!!!
Piszemy teraz ładnie swoje wymiary!!!!
Ale bez oszukiwania!!
Ja zaczynam!!

wzrost-176cm
waga-60kg
obwód biustu-84cm
obwód pasa-72cm
biodra-95cm
udo-50cm

Wasza kolej!!!!!!!!!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:40   #4923
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika ja napisze jak schudnę Ale mam trochę więcej Ty faktycznie nie masz z czego chudnąć

Co do muzyki to ja z kolei uwielbiam jazz, rock (raczej polski, wyjątkiem jest Korn, Ministry)

Napisze później bo za chwilę mój TŻ wyjeżdża na 2 dni na szkolenie i musze mu koszule uszykować Coś porozjeżdżali nam sie chłopaki...

Nie wiem czy zaglądacie do majówek ale po wypadku Patusi Gosi chyba zaczne chodzić podwórkami
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:53   #4924
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika ale wysoka jestes a co do wymiarow jakbybyla zadowolona ze swoich to tez bym dala a tak nie daje bo kogo to hehe A zobroweczke zobroweczke tez uwielbiam dobra tez jest z coca cola sproboj jak nie pilas i cytrynka .Ja wogule lubie kazdy alkohol.

Doridee hehe cos z tymi tz tami macie Ja juz swojemu uprasowalam ppoludniu do roboty Cos za duzo mam tego prasowania jak nie malego to tz-ta i sie zbiera i zbiera A co to sie stalo na majowkach mosze sprawdzic.

Moj dzidek to gigant .Wyjelam kosz na ciuchy wyprane zeby je rozwiesc i chcialm malemu dac na chwile bo zupe robilam zeby sie tym koszem pobawil A ten wziol koszyk i do pralki i mi pranie wyciaga haha A tera znalazl smoki i jede w buzi a reszte w rece i miseczce CHyba zapomni jak spac pojdziemy bo spi bez Choc dzis popoludniu bez drzemki byl dzien .Ide malego nakarmic i w kimono

Zupa meksykanska pycha ale kto to bedzie jadl haha

Doridee wlasnie doczytalam matko a moglo dojsc do tragedi mogl je dwie zabic a wystarczy TYLKO zdjac noge z gazu Przez glupote czowieka inny musza cierpiec .Dobrze ze jako tako to sie skoczylo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:34   #4925
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No ja jestem zadowolona aż strach!!
Mam szerokie biodra z których nie zjade,mały biust i obwisły brzuch bo wkońcu urodziłam trójke dzieci!!!Chcialabym miec wymiary 90-65-90!!!!!!No ale to nierealnea wysoka jestem owszem,mój tz ma 188cm.

A wy nie piszecie bo pewnie Wam mnie zal!!! Wy laski a ja tu takie straszydlo, Monka ciebie chyba nie widzialam ? ale Doridee to zgrabna babka!!!I ma takie piekne loczki
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:48   #4926
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

MONIKA ty to faktycznie najgrubsza i najmniejsza z calej ekipki -baba pajak-zartuje.Czego ty od siebie chcesz???????? MONKA a jak robisz ta zupke bo smaka mi narobilasNo moglabys pokazac jakies zdiecie z twoim wizazem-dawaj dawaj Ale narobilyscie mi smakow na te drinki itd.Ja lubie najlepiej piwka -no i czasami martini Wasze maluszki spia juz bo moj tak od 19-stej!!!!!!!!!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 19:17   #4927
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika a no wlasnie mialam pisac ze URODZILAS 3 DZIECIAKOW a wymiary masz zaje..fajne hehe moja kolezanka tez gdzie stak wysoka i gdzies tak wazy jak ty a jest taka chuda ze szok I po ty nam kitu tutaj nie wciskaj hehe a jak masz zastrzezenia do brzucholca to brzuszki rob i ci sie wszystko zbije .

DJAmelka zupke wyczailam z necika to to

http://www.kafeteria.pl/bonappetit/p...php?id_p=15080

zamiast przyprawy meksykanskiej dalam przyprawe meksykanska do kurczaka chyba to to samo hehe i dodalam sobie jeszcze chilli w proszku i w platkach takich Bo moj tz lubi ostro hehe

Moj tez spi ja juz troche pocwiczylam brzuszki musze jeszcze porobic i moze hula hopem pokrece akurat M jak Milosc leci kocham takie tasiemce hehe .

Tez bym sie napila ale chyba jutro kupie sobie malibu i driny porobie jak zajde ten sok ananasowy a jak nie to z mlekiem To jeszcze wodke bede musiala kupic.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 20:40   #4928
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny dzieki za pocieszenie, ale od myslenia to sie chyba nie uwolnie...

Alabama widze, ze mamy podobne klimaty muzyczne. Ja tez wczesniej sluchalam ostrzejszej muzyki, teraz lagodniej, bo Zosia nie zawsze toleruje Ale jak jedziemy gdzies z tz-tem to sobie w samochodzie chociaz posluchamy czegos fajnego, mozna sie odstresowac.
A z ta Ala Janosz to mnie zszokowalas No ale nie mowie nic bo w sumie glosik miala, tylko nie mial jej kto pisac czegos sensownego.
Pina colady jeszcze nie probowalam, ale sprobuje. A kupujesz taka gotowa czy to drina robisz???

monka ja po ciazy to jestem wlasnie oczszednym typem co do picia Jeden szybki drink i juz mi fajnie. To nie to jak kiedys, w czasach gdy prowadzilismy bar, mozna bylo sporo zmiescic, no i kiedys to pilam duuzo piwa.

Ogladacie "Twarza w twarz"? Ja tak.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:43   #4929
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

możecie mi wierzyć lub nie ale po całym dniu nie chce mi sie nic robića rano nie mam czasu na ćwiczenia bo lubie pospac apotem Wercie do szkoły muszę zawieść wiec musiałabym najwyżej poświęcić pogaduchy z wami!Ale co to to nieprzydałby mi się jakiś sprzęt do ćwiczeń ale mamy teraz inne wydatki.A pozatym postanowiłam do następnych wakacji pozbyć się tego okropnego celulituma cie go też??
ja mam najbardziej na pośladkach!!!

Moje mluchy już wszystkie śpią,Bartosz dziś i tak szedł póżniej spać bo z tatą u babci był(mojej mamy)a babcia jak to babcia,kawuńka i te sprawy i się zeszłoech nic mi się dziś nie chce...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:47   #4930
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja też już po ćwiczeniach sie melduję, niestety na pośladki tylko jedną serię zrobiłam bo bolą mnie ścięgna wewnątrz ud Aha, ćwiczycie codziennie? Ja staram sie co drugi dzień? Najbardziej ze swojego ciała nie lubię brzucha i ud a podoba mi się moja pupa Dobre i to No i ważne że nie mam cellulitu i skóra jędrna

Monika cieszę sie, że podobają Ci sie moje loczki, też je lubię aczkolwiek wolę proste Wydaje mi się, ze proste włosy są łatwiejsze w układaniu.

Monka
fajny ten przepis, też zrobię A propos Pati i babci to naprawdę miały duuużo szczęścia... Ja często obawiam sie takiej sytuacji gdy idę koło ruchliwej ulicy ale zazwyczaj liczę na doświadczenie kierowców, jak widać lepsza jest nieufność i dystans...

Nie wiem co jeszcze miałam napisać, wklejam dzisiejszą Luśkę przed spacerkiem, kurcze to jedyny moment kiedy można jej zdjęcie zrobić, tak sie rusza ze wszystkie są nieostre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alunia.jpg (121,9 KB, 18 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:51   #4931
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Super dziś Alunia wyglada na zadowoloną przed spacerkiem!!!nie to co wtedy przed 7 kilometrową wędrówką???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 21:20   #4932
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika wierze wierze ze ci sie niechce cwiczyc z 3 dzieci to na calych obrotach czlowiek musi byc .Podobny dobry jest peeling z fuzus z kawy wymieszany z zelem Co drugi dzien a pozatym z celulitem trzeba waaaaaalczyc systematycznie Pilowac sie z jedzeniem pic duzo wody A i bieganie tez jest dobre na celulit plywanie itd hehe

Doridee no szczescie mialy mialy .Czlowiek do pracy idzie jest zamyslony skupiony na pracy a nie wie ze w tym momencie cos sie straszego dzieje Fotka czadowa widac ze zima przyszla haha.Przepisik bardzo latwy a jaka zupka smaczna haha stoji gar w kuchni i mnie korci .
Powinno sie miesnie posladkowco drugi dzien cwiczyc zeby miesnie odpoczely i mialy czas na regeneracja Zato brzuch i lybdki mozna codziennie Ja jak narazie z wielkim zapalem troche pocwicze na sprzecie a jak mi sie chce to sie pogimastykuje hehe.

Edycia ja tego nie ogladalam igdy ale wiem ze dzis chyba ostatni odcinek hehe przykro a jak .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:38   #4933
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika bo ona wtedy śpiąca była, dlatego miała focha a tak to zawsze uśmiech na twarzy jak idziemy na spacerek Generalnie Ala jest ciagle w biegu i jak sie ubieramy na spacer też ucieka ale wystarczy ze powiem "Ala, chcesz iść na spacer? To sie trzeba ubrać" i grzecznie przychodzi i pozwala to wszystko na siebie włożyć A ja po jej ubieraniu jestem padnieta i mam juz wszystkiego dosyć Do tego ledwo już nosze ta gondolę z nią z tego poddasza... Nie daje już rady, na każdym półpiętrze muszę odpocząć... Muszę zważyć ile teraz ważą, ciuchy też robią swoje
Aaa, SNIP to taki snajper aukcyjny, wpisujesz numer aukcji i kwotę i automat licytuje za Ciebie, można sobie ustawić bufor strzału nawet 1 sekundę przed końcem aukcji. Ja czasem korzystam i zazwyczaj wygrywam

Monka mnie tak ssało że przed chwila zjadłam trochę warzyw z rosołu.

Wasze dzieciaczki dosyć wcześnie chodzą spać, Ala najwcześniej o 20.00.

Edycia ja też tego nie oglądam, nawet nie wiem co to jest i gdzie?? Ale za to znam cały dzienny program MiniMini.. Ostatnio ograniczam telewizje na rzecz radia Nie chcę zeby Ala za bardzo sie przyzwyczaiła.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:48   #4934
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee Zosia tez zazwyczaj chodzi spac ok. 20-20.30. To taki serial na tvn i jak monka slusznie zauwazyla dzis byl ostatni odcinek. Ale jeszcze pewnie beda to powtarzac
Ty ogladasz minimini, a ja z Zosia bajke na dvd "Puchatkowego Nowego Roku" - juz prawie znam ja na paniec, przypuszczam, ze zosia tez Kiedys kupowalam, byla aka seria bajek dysney'a, no i narazie ogladamy tylko ta czesc.
Teraz tez fajna seria wyszla, m.in. z bajkami "Bracia Koala", "Strazak Sam", "Muppety" i cos tam jeszcze.

Alabama jeszcze mi sie przypomnialo, na te zatwardzenia mozna tez dawac dziecku rodzynki.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:04   #4935
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee a ja robie malemu ogorkowa i podjadlam ogorasow hehe cos mi ta dieta nie wychodzi a jeszcze swiadomosc ze mam tyle slodkiego w szafce albo nutelle to mnie skreca i ta zupa

Edycia no znajac zycie i nasza tv to na bank powtorza haha my nie ogladamy tv znaczy czasem Czasem mu cos zapodam ale to ja sie wkrece niz on. To jak rodzynki moza dac to winogron tez

Kocze zupe i spadam spac bo zaraz nacos sie skusze
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:07   #4936
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee a jak uruchomić tego snipa?
a juz wiem wyszukalam!!!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:28   #4937
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wy jestescie chore i tyle No jak mozna tyle pisac Ale mialam czytania

Monka, Doridee o czym Wy caly czas piszecie, bo nie jestem w temcie Jaka babcia, jaki wypadek??

Monika z tymi wymiarami to chyba sie nie doczekasz Ja moge podac,jak schudne to podam te przed i te po Ale wymiary masz jak, ta lala A rozstepy mam i to tak duzo

Monka ja robilam obiado kolacje, TZ wrocil dopiero o 21.00 a robilam devoleille ( nie wiem jak sie to pisze )

Zapomnialam wczesniej dodac, ze uwielbiam Celine Dion

Jak dlugo Wasze szkraby ogladaja TV ?? Moja wcale nie chce.

Aaaaaaaa, jak Olivia zobaczyla tate, to malo sie nie zabila jak do Niego leciala, az piszczala z radosci TZ to sie lezka w oku zakrecila Mi nawet nie pozwolila Go pocalowac Zazdrosnica mala

Dzisiaj ja ide sie do TZ poprzytulac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:38   #4938
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika ja kiedys raz chcialm sie licytowac juz w to sie nie bawie Ale o ile pamietam to chyba jak sie zalogujesz musisz tam gdzies pogrzebac i poszukac w ustawieniach chyba czy cos takiego .Ale niech sie doswiadczone wypowiedza bo ja jeste dziewica haha w tych sprawach .

Siezynka a co to to divilili hehe dobre to chociac? haha zartuje ale daj przepisik A co do tego wypadku to na watku mam majowo czerwcowych to sie stalo .Babcia szla z wnuczka i auto je potracilo .Babcia w szpitalu mala juz o ile wiem to wyszla .Straszne to straszne bo o wlos doszlo by do tragedi .Choc i tak babcia poszkodowana i dzieki Bogu malej sie udalo wyjsc z tego .
Ja tez mam rozstepy o zgrozooooo przed ciaza nawet nie wiedzialm jak to wyglada Smarowalm sie kilak razy dziennie i co i kupa sa Wytne sobie je i tyle to jedyny sposob na to zeby sie ich pozbyc .

Rania co jest? A Lucky to tez sie opierdziela.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:41   #4939
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

A ja wlasnie rozmawialam z tz-tem, ze chyba zosatnie dluzej przynajmniej o tydzien. Kurde denerwuje mnie to przedluzanie jego pobytu o kolejne tygodnie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 22:56   #4940
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia nie dygaj jakos zleci widocznie tak musi byc wazne ze zjedzie i bedziecie sie kizic mizic ile wlezie hehe .A tak to przynajmniej tydzien dluzej poplotkujesz na wizazu

Sniezynka no moj maly tez tak za tz-tem kurcze co jest Ja go karmie przewijam kompie wstaje w nocy a te zdrajca za tz-tem jest hehe mnie to czasem strasznie wkurza , i tu ja jestem zazdrosna Ale wiem maly go nie widzi teskni a pozatym facet nie hehe Mam nadzieje ze mu to przejdzie A jak tam spanie u Oliwki dalej tak komara tnie czy juz jej przeszlo?

Oka zupa zrobiona ide spac zaraz bo rano chce cwiczyc .HAHA juz to widze maly w wyrko na poranna drzemke a ja razem z nim Klade go o 9 i spimy do po 11 .

Tesciowa mnie chwali
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 23:17   #4941
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka a co dupa Cie swedzi ??? Devolaille to tak jakby rolada, tyle ze w srodku jest ser zolty zawiniety szynka naturalnie mieso to piers z kurczaka Szybko Ty gotujesz Zawsze tak ??? a tak a propo to na jakie watki jeszcze wchodzicie??? Pewnie, gdyby bylo to mozliwe to bysmy tu zamieszkaly

Edytcia pamietaj, ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo Glowa do gory jeszcze chwilka i bedzie przy Tobie

Rania, Daria, Lucky gdzie jestescie ??????????????
Dobranoc
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 23:29   #4942
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Siezynka haha a no posladek mnie zaszarpal hehe A zupe szybko nie wiem jakos ok 10 chyba ja zaczelam robic to z 2 h sie robila Czy to zamalo he warzywka miekkie byly to co bede rozgotowywac . Smacznie to brzmi te devolaille Ale juz nic nie gotuje bo mam w lodowce 3 zupy i leczo haha i nie ma komu tego jesc A mi sie nudzi to gotuje. Na watki czasem cos zerkne jak juz totalnie ale totalnie mi sie nudzi a tak to nie biore czynnego udzialu Bo by mi dzidek umarl z glodu hehe a dom kurzem zaszedl hehe.aa widze ze pogrubienie jest hehe

No to ja tez spadam juz mi chyba zupa wystygla Dobra wszystkim- ci pa.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 08:10   #4943
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Siemanko
Od wczoraj wieczora mam maesyk w domu.
Igor gorączkuje i wymiotuje.
Na 11 mamy wizyte u lekarza.Jestem ciekawa co mi powie.
Mały nie kaszle i nie ma kataru hmm.
A wszystko co zje to zwróci,dzis juz 3 razy pawia puszczał.
Teraz zasnoł i oby pospał troche to nie bedzie taki marudny.Bo tak to tylko chodzi i płacze.
Właśnie teraz kiedy mój tz wyjechał na 2 tygodne.
NIc tylko sie pochlastac.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:24   #4944
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczynyz kad wy macie tyle sily siedziec do tak pozna ja o 22-giej to jestem juz padnieta.MONKA dzieki za przepis-na dniach pewnie zrobie ta zupke Moj Kevin niechce wogole jesc owocow(ani ze sloiczka ani swiezych)dobrze ze chociaz soczki pije. Edycjia takie rozstania niekiedy dobrze robia dla zwiazku.Ja na wakacjiach pojechalam do pl.3tygodnie wczesniej co moz.Wiesz jak mu to przypieklo -bidus schudl 7 kg,dopiero wtedy dowiedzial sie ile czasu trzeba by wysprzatac caly dom-wyl jak bobr przez telefon ze juz tak niechce nigdy zostac samWIDZICIE BABECZKI JAKIE JESTESMY WAZNE!!!!!!!!!!!!!!!!BEZ NAS TO BY ZGINELI
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 10:08   #4945
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kurcze, litości! Jak nie piszą, tak teraz... Przyssałam sie do monitora, a Emka barek czołem zaliczyła! Obyło się bez płaczu...

Kasia, stawiam na grypę żołądkową... Emka tak właśnie miała. Zwracała jak kot, ale nie miała biegunki.

Normalnie oszaleć można... Emka nauczyła się włazić na kanapę i przy każdej okazji skacze po niej jak małpa! Już ręce opadają.
Popisałam sobie... Już wykorzystała moment...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 11:21   #4946
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Chciałam być dzis pierwsza to mi internet wyłaczyli Dopiero przed chwilą włączyli. Ala na kolanach szoruje podłogę małą gąbeczką

Kasiu
ja też stawiam na grypę żołądkową, panuje teraz rotawirus.... Ja nigdy na to nie chorowałam, i nie chcę Dawno Cie nie było i chyba wywołałam cie myślami, właśnie miałam pisać co z Tobą? Zdrówka Igorkowi

Wenezja
skończyło sie wygodne życie kiedy Emka nie była taka ruchliwa. co

Co do owoców to Ala je tylko surowe, uwielbia winogrona i kaki, troche mniej banana czy jabłko ale też je
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 12:20   #4947
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kasia no i co lekarz powiedzial?????Teraz panuje pelno wirusowBiedny Igorek-niech wraca szybciutko do zdrowka. Moj kevin tez szaleje od pewnego czasu po kanapie-nie mozna go spuscic z oka,bo jakby sobie tak upadl-a w dodatku mam kafelki to niebyloby wesolo! Dziewczyny niewiem dlaczego nie moge powiekszac zdiec jnp. chcialam powiekszyc zdiecie Ali to niedarady.dlaczego????
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 12:23   #4948
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć!!
Mam chwilke czasu w trakcie robienia obiadku,widzicie mam same zmartwieniajutro moja mama jedzie na chemie co prawda to już przedostatnia.Mama kiepsko się czuje bo boli ja miejsce w którym ma wszczepiony ten port ale mam nadzieje ze jutro jej powiedza dlaczego!Ja i moja siora chcemy sobie zrobić to badanie które wykrywa zmutowany gen odpowiadający za rozwinięcie sie raka,niby każdy ma ten gen ale nie u każdego on sie rozwija czy coś tam,w każdym razie to niby płatne badanie ale nie dla tych co są w grupie ryzyka.
Ja miałam juz robione usg i wyszło ok,ale wole dmuchac na zimne.Moge dziekować bogu ze mam zajmuja sie tacy fachowcy,bo mama leczy się w Centrum Onkologii w Bydgoszczy a sam ordynator radioterapii Piotr Błaszczyk(duzo o nim w telewizji)to mamy meza kuzyn takze sami rozumiecieale co ja tu pisze,zupelnie sie zakrecilamczas tylko pokaze jak to bedzie dalej!

Daria juz dawno wlazi mi na kanape i tez skacze,raz juz spadla i zdarla pol nosaa teraz ma spac ale nie ma o tym w glowie,w pokoju jak nikogo nie ma to usnie ale jak kpogos widzi to chce dokazywać.

Co do rotawirusow to u nas tez to cholerstwo sie szwedalo ale jakos moje maluchy nie zachorowaly
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 12:28   #4949
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, a tak nie mogliśmy się doczekać, kiedy zacznie chodzić sama... Błogosławieństwa Bożego żeśmy nie doceniali, jak siedziała na miejscu! Teraz to przerąbane mamy. Żeby ona jeszcze chodziła... Ona dosłownie lata. Biega jak opętana. Nie można jej spuścić z oczu. Wojtek ją na szelkach tak prowadza, a ja nie mam siły tak za nią szorować.
Emka też lubi sprzątać. Jak widzi gdzieś szmatkę to zgarnąć musi Potem wszystko czyści.
Dzisiaj przyjechał mój tata ją przypilnować. Przywitała go ładnie 'dziadziuś', dała mu moje kapcie i zaprowadziła do pokoju. Ostatnio jest strasznie wygadana. Mówi ładnie: tatuś, polcia, dziadziuś... Te trzy nas rozwalają na całego

Aaa... idzie nam wreszcie drugi ząb. Jedynka dolna. Wreszcie. W sumie to już prawie wylazła. Widzę, że górne też już się szykują pełną parą...

No a tak poza tym, to chciałabym Wam napisać, jakie teraz mamy przeboje, ale... Big Brother może patrzeć...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 13:42   #4950
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

DJ Amelka hehe ja zawsze bylam nocnym markiem A twoj tz to gigant 7 kg schudl haha moj daje rady moze dlatego ze kebaba ma to ma co jesc a pozatym umi lubi gotowac A co do sprzatania to zapomnij hehe len.
Dj amelka ja nie wiem czemu ci sie nie powieksza ja jak otwieram to sa w srednim rozmiarze tak ze wszystko widac .

Monika twoja mam ma raka? a jesli mozna wiedziec czego? Zrobicie badania lepiej zapobiegac nizleczyc Tyle sie mowi ze za pozno wykryto .Ja na twoim miejscu jak pannice ci podrosna to zrob im ta szczepionke na raka macicy Zanim dorosna to ona stanieje .Duzo sil dla twojej mamy i was i oby z tego wyszla bo cholerna chemia wyniszcza czlowieka strasznie.A co do tych geow to tak jest wczoraj mowili o sepsie ze tez tak jest Ze ilus tam ludzi sa osicielami ale u nich sie to ale nie wszyscy na ia choruja cos takiego mowili .

Kasia no to cos nie za dobry czas macie jak nie angina to tamto a teraz te wirus Oby szybko malemu przeszlo i pewnie tez juz wypluta jestes Sama z dwojka dzieci i jeszcze choroba.

Doridee co to te kaki hehe .

Zjadlam leczo lepsze dzis bylo hehe musi to ktos w koncu zjesc dzidek chyba spi bo cisza a ja ide prasowac hehewesole jest zycie KURY DOMOWEJ
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.