Panny młode 2023! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-26, 11:50   #4951
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Też mam wycięte plecy,ale będę mieć welon i nie będzie w sumie tak się rzucać w oczy. Plecy mam w v.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
No a u mnie się rzuca i dlatego
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 12:17   #4952
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Wg mnie spokojnie znajdziesz, trzymam


Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Myślę, że na spokojnie znajdziesz
Dzięki za dobre słowo
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 12:57   #4953
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj jakoś sparaliżowała myśl, że trzy miesiące a ja nie mam sukienki, jakoś wcześniej wydawało mi się to dużo czasu, a teraz obawiam się, że mogę nie zdążyć, jak będę szukać od początku sierpnia, a jednocześnie bardzo mi zależy, żeby jeszcze zrzucić parę kilogramów.
Ja bym się już zaczęła rozglądać, żeby mieć większe pole wyboru, bo i tak taką sukienkę będziesz prawdopodobnie dopasowywać u krawcowej, a już 'parę' kilogramów chyba nie powinno aż takiej różnicy zrobić. Chyba że ogólnie nie jesteś wybredna w temacie to na spokojnie. Ważne, żebyś miała tyle czasu, co na czyszczenie i poprawki krawieckie.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
No a u mnie się rzuca i dlatego


Ważne, żeby samemu się czuć komfortowo.

Ja plecy mam wycięte i co prawda kwestia kościoła u mnie odpada, ale już mam sweterek w razie czego, bo znam siebie i wiem, że w pewnym momencie może mi być zwyczajnie chłodno
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 13:18   #4954
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja bym się już zaczęła rozglądać, żeby mieć większe pole wyboru, bo i tak taką sukienkę będziesz prawdopodobnie dopasowywać u krawcowej, a już 'parę' kilogramów chyba nie powinno aż takiej różnicy zrobić. Chyba że ogólnie nie jesteś wybredna w temacie to na spokojnie. Ważne, żebyś miała tyle czasu, co na czyszczenie i poprawki krawieckie.
Rozglądać to ja się rozglądam już od dawna i wiem co chcę teraz tylko taką znaleźć. U krawcowej mam teoretycznie termin zaklepany na początek września.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 13:36   #4955
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja bym się już zaczęła rozglądać, żeby mieć większe pole wyboru, bo i tak taką sukienkę będziesz prawdopodobnie dopasowywać u krawcowej, a już 'parę' kilogramów chyba nie powinno aż takiej różnicy zrobić. Chyba że ogólnie nie jesteś wybredna w temacie to na spokojnie. Ważne, żebyś miała tyle czasu, co na czyszczenie i poprawki krawieckie.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------









Ważne, żeby samemu się czuć komfortowo.



Ja plecy mam wycięte i co prawda kwestia kościoła u mnie odpada, ale już mam sweterek w razie czego, bo znam siebie i wiem, że w pewnym momencie może mi być zwyczajnie chłodno
Ja bardziej w drugą stronę się boje,że będzie mi za gorąco
A wieczorem czy w nocy najwyżej narzucę marynarkę tzta albo wezmę swoją ramoneske

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 13:52   #4956
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Rozglądać to ja się rozglądam już od dawna i wiem co chcę teraz tylko taką znaleźć. U krawcowej mam teoretycznie termin zaklepany na początek września.
A to na spokojnie
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 14:14   #4957
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

W środę umówiłam sie z panią od tortu. Będzie z głowy.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-26, 21:49   #4958
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Mamy kolejną odmowę - mój wujek. Będzie tylko w kościele. Już przy zapraszaniu tak mówił.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 06:15   #4959
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie nadal cisza. Jestem pewna, że większość się sama nie odezwie. Niby jeszcze miesiąc, ale czuję to w kościach.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 06:33   #4960
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
U mnie nadal cisza. Jestem pewna, że większość się sama nie odezwie. Niby jeszcze miesiąc, ale czuję to w kościach.
Jak miesiąc to jeszcze sporo czasu u nas tak dwa tygodnie przed terminem zaczęli znajomi potwierdzać przy okazji spotkań
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 06:47   #4961
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Jak miesiąc to jeszcze sporo czasu u nas tak dwa tygodnie przed terminem zaczęli znajomi potwierdzać przy okazji spotkań
O znajomych się nie martwię, ale mam wrażenie, że niektórzy wujkowie nie potwierdzą póki nie zadzwonimy, bo dla nich to oczywiste, że będą
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 07:36   #4962
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
O znajomych się nie martwię, ale mam wrażenie, że niektórzy wujkowie nie potwierdzą póki nie zadzwonimy, bo dla nich to oczywiste, że będą
hahaha
U mnie wujek, którego nie będzie zadzwonił sam (sukces!) jak mu jego dzieci powiedziały, że już czas potwierdzić, bo zaczęłam podpytywać
Reszta takiej starszej części rodziny to wyciąganie informacji jak sierp z
Cieszę się, że to już za mną. Wczoraj udało się nam dopasować stoliki tak względnie na zasadzie kompromisu i zaraz potem się śmiałam, że ciekawe ile osób jeszcze zrezygnuje przed samym weselem. Bratowa mi powiedziała, że im dwa dni przed odmówiło 8 osób
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 07:41   #4963
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
hahaha
U mnie wujek, którego nie będzie zadzwonił sam (sukces!) jak mu jego dzieci powiedziały, że już czas potwierdzić, bo zaczęłam podpytywać
Reszta takiej starszej części rodziny to wyciąganie informacji jak sierp z
Cieszę się, że to już za mną. Wczoraj udało się nam dopasować stoliki tak względnie na zasadzie kompromisu i zaraz potem się śmiałam, że ciekawe ile osób jeszcze zrezygnuje przed samym weselem. Bratowa mi powiedziała, że im dwa dni przed odmówiło 8 osób
A daj spokój, ja jeszcze nikogo nie usadzam, a już koncert życzeń. Dziewczyny z jednej paczki chciałam usadzić razem, a jedna mi gada, że ona chce być daleko od niej i jej męża, bo inaczej jej mąż go pobije aż nakrzyczałam, że sorry, ale nie mam jak was rozdzielić, nie muszą gadać, a jak się pokłócą to zostaną wyproszeni i nie wrócą póki się nie pogodzą.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 07:46   #4964
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
A daj spokój, ja jeszcze nikogo nie usadzam, a już koncert życzeń. Dziewczyny z jednej paczki chciałam usadzić razem, a jedna mi gada, że ona chce być daleko od niej i jej męża, bo inaczej jej mąż go pobije aż nakrzyczałam, że sorry, ale nie mam jak was rozdzielić, nie muszą gadać, a jak się pokłócą to zostaną wyproszeni i nie wrócą póki się nie pogodzą.
Znam to doskonale, naprawdę. Chcieliśmy posadzić świadków razem plus do każdej pary dosadzić im bliską parę znajomych to usłyszałam od żony świadka, że moja świadkowa nie jest wystarczająco fajna, żeby siedzieć z nią przy jednym stole Trudno, będą siedzieć tak jak wybierzemy, a jak im nie pasuje to przecież drzwi ryglować nikt nie będzie.

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek mówiła gdzie z kim, obok kogo chcę siedzieć albo nie chcę. To jest wesele, pasuje pogadać i pobawić z różnymi ludźmi. Z mojego doświadczenia wręcz wynika, że jak mnie posadzili wśród nieznanych mi osób to bawiłam się lepiej niż w dobrze znajomym towarzystwie, bo zawsze to powiew nowości, chociaż muszę wyraźnie zaznaczyć, że nie jestem zwierzęciem salonowym i raczej niełatwo nawiązuję nowe kontakty :P
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 07:47   #4965
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Znam to doskonale, naprawdę. Chcieliśmy posadzić świadków razem plus do każdej pary dosadzić im bliską parę znajomych to usłyszałam od żony świadka, że moja świadkowa nie jest wystarczająco fajna, żeby siedzieć z nią przy jednym stole Trudno, będą siedzieć tak jak wybierzemy, a jak im nie pasuje to przecież drzwi ryglować nikt nie będzie.

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek mówiła gdzie z kim, obok kogo chcę siedzieć albo nie chcę. To jest wesele, pasuje pogadać i pobawić z różnymi ludźmi. Z mojego doświadczenia wręcz wynika, że jak mnie posadzili wśród nieznanych mi osób to bawiłam się lepiej niż w dobrze znajomym towarzystwie, bo zawsze to powiew nowości, chociaż muszę wyraźnie zaznaczyć, że nie jestem zwierzęciem salonowym i raczej niełatwo nawiązuję nowe kontakty :P
A najlepsza jest to, że ta para nie wie, że ta druga para ich nie cierpi. Powiedziałam, że usadzę ich tam, a co z tym zrobią to ich sprawa. Ja nie mam czasu na takie pierdoły
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 07:57   #4966
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
A najlepsza jest to, że ta para nie wie, że ta druga para ich nie cierpi. Powiedziałam, że usadzę ich tam, a co z tym zrobią to ich sprawa. Ja nie mam czasu na takie pierdoły
Co najmniej jakby wesele polegało na siedzeniu przy stole serio, chciałabym mieć tylko takie problemy
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 08:01   #4967
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie już też się zaczął koncert życzeń żona mojego ojca kategorycznie nie chce siedzieć obok mojej babci, czyli swojej teściowej ale tu akurat rozumiem sytuację, bo sama moją babcię to najchętniej posadziłabym samą, osobno przy pojedynczym stoliku, bo się boję że może mi siary narobić
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 08:35   #4968
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Panny młode 2023!

My kiedyś sobie na brudno schemat jak byśmy posadzili gości. Cóż to był za Tetris który teraz trzeba zmodyfikować lekko, ale przynajmniej mamy zarys, a „rodzinna” strona stołu raczej się nie zmieni. Tylko no, u nas to jednak cały czas za stołem będzie. Ale migrować po sali nikt nie zabrania.

A co do poznawania nowych ludzi na weselach, też nie jestem specjalnie przebojowa. Ale to na weselu właśnie poznałam mojego przyszłego męża

Zrobiłam sobie listę rzeczy do odhaczenia (choć to ponad 3 miesiące) i w sumie zostało nam niewiele. Albo mi się tylko wydaje.

Imperfecta, co do sukienki, to jeśli wiesz co chcesz, wiesz gdzie szukać i masz zaklepaną krawcową, to spokojnie dasz radę
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 08:38   #4969
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie tylko babcia się pytała gdzie będzie siedzieć, reszta gości w ogóle w to nie wnika nie wyobrażam sobie tego, jakieś koncerty życzeń, ludzie to się zachowują jak w przedszkolu.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-27, 08:54   #4970
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
A dobrze kojarzę, że chciałaś szukać sukni używanej?

Moim zdaniem spokojnie znajdziesz, nawet jak trzeba będzie zrobić jakieś przeróbki
I może będą już "swiezynki" czyli z tegorocznych ślubów

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 08:54   #4971
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Panny młode 2023!

U nas do potwierdzenia zostały 4 dni
Z mojej rodziny gdzieś dopiero 20 osób się zadeklarowało. Reszta czyli jakieś 60 widocznie liczy, że zasiądę z telefonem i będę każdego wypytywać czy będą czy nie.

Nam zostały niecałe dwa miesiące i mój entuzjazm jest na niskim poziomie. ;/ W sumie czasem mam to chęć rzucić i wyjechać nad morze. Zapewne wynika to z mojej osobowości i charakteru ale to wszystko mnie tak stresuje, denerwuje i grom wie co jeszcze, że najchętniej bym to odwołała i dalej żyła w swoim świecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:19   #4972
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Nam zostały niecałe dwa miesiące i mój entuzjazm jest na niskim poziomie. ;/ W sumie czasem mam to chęć rzucić i wyjechać nad morze. Zapewne wynika to z mojej osobowości i charakteru ale to wszystko mnie tak stresuje, denerwuje i grom wie co jeszcze, że najchętniej bym to odwołała i dalej żyła w swoim świecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 2 miesiące i 20 dni, a też mam taki moment kryzysowy.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Znam to doskonale, naprawdę. Chcieliśmy posadzić świadków razem plus do każdej pary dosadzić im bliską parę znajomych to usłyszałam od żony świadka, że moja świadkowa nie jest wystarczająco fajna, żeby siedzieć z nią przy jednym stole Trudno, będą siedzieć tak jak wybierzemy, a jak im nie pasuje to przecież drzwi ryglować nikt nie będzie.
WTF niezły ma tupet

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
O znajomych się nie martwię, ale mam wrażenie, że niektórzy wujkowie nie potwierdzą póki nie zadzwonimy, bo dla nich to oczywiste, że będą
Tak samo.

A co do sadzania to u nas na razie tylko dwie ciotki (siostry) prosiły, żeby je usadzić osobno, ale to żadne zaskoczenie, bo od lat się gryzo.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:30   #4973
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

U nas raczej luz, zostały niecałe 2 miesiące (!)
Dużo spraw mamy ogarniętych, zostanie tylko dopracować szczegóły,ale to pewnie będzie najwięcej pracy z tym na tydzień-dwa przed. Wiem,że jak coś to moi rodzice nam pomogą logistycznie, więc się aż tak nie martwię

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:41   #4974
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

U mnie trochę rzeczy do ogarnięcia jest, ale chociaż się nie stresuje, że nie wiem czy wszystko mam
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:43   #4975
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Dobra lista i nie ma takich rozkmin ja mam wszystko rozpisane i sobie odchaczam.
Jest co robić,ale to tak na spokojnie, wszystko po kolei, także nie ma jakiegoś nawału, nie nudzę się przynajmniej

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:43   #4976
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
U mnie już też się zaczął koncert życzeń żona mojego ojca kategorycznie nie chce siedzieć obok mojej babci, czyli swojej teściowej ale tu akurat rozumiem sytuację, bo sama moją babcię to najchętniej posadziłabym samą, osobno przy pojedynczym stoliku, bo się boję że może mi siary narobić
Hah to ja mam taką sytuację z moją przełożoną. Zapraszałam cały mój dział plus dział, z którym współpracuję na co dzień, nie ma nas dużo i ogólnie trzymamy się razem, ale wszyscy poza moją przełożoną odmówili, dlatego że ona przychodzi i nikt nie chce jeszcze wolnego czasu z nią spędzać na szczęście moje dziewczyny - świadkowa i przyjaciółka - się zlitowały i powiedziały, że sobie z nią poradzą przy jednym stoliku, spacyfikują raz dwa i będzie z głowy.
Nie chciałam jej zapraszać, ale niestety prawda taka, że jakbym jej nie zaprosiła to nie miałabym po co wracać do firmy. Teraz już wiem, że po wakacjach zmieniam pracę, ale na etapie zapraszania jeszcze nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
U nas do potwierdzenia zostały 4 dni
Z mojej rodziny gdzieś dopiero 20 osób się zadeklarowało. Reszta czyli jakieś 60 widocznie liczy, że zasiądę z telefonem i będę każdego wypytywać czy będą czy nie.

Nam zostały niecałe dwa miesiące i mój entuzjazm jest na niskim poziomie. ;/ W sumie czasem mam to chęć rzucić i wyjechać nad morze. Zapewne wynika to z mojej osobowości i charakteru ale to wszystko mnie tak stresuje, denerwuje i grom wie co jeszcze, że najchętniej bym to odwołała i dalej żyła w swoim świecie.
Też miałam taki kryzys teraz momentami też jestem zła, że się jednak zdecydowaliśmy na to wesele. Zostało nam 18 dni i zwyczajnie już mam coraz mniej czasu na zastanawianie się, bo trzeba już wszystko ogarniać
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 09:52   #4977
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dobra lista i nie ma takich rozkmin ja mam wszystko rozpisane i sobie odchaczam.
Jest co robić,ale to tak na spokojnie, wszystko po kolei, także nie ma jakiegoś nawału, nie nudzę się przynajmniej

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Jak się robi listę to też się o wszystkim nie pamięta, spisuję listę na bieżąco.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Hah to ja mam taką sytuację z moją przełożoną. Zapraszałam cały mój dział plus dział, z którym współpracuję na co dzień, nie ma nas dużo i ogólnie trzymamy się razem, ale wszyscy poza moją przełożoną odmówili, dlatego że ona przychodzi i nikt nie chce jeszcze wolnego czasu z nią spędzać na szczęście moje dziewczyny - świadkowa i przyjaciółka - się zlitowały i powiedziały, że sobie z nią poradzą przy jednym stoliku, spacyfikują raz dwa i będzie z głowy.
Nie chciałam jej zapraszać, ale niestety prawda taka, że jakbym jej nie zaprosiła to nie miałabym po co wracać do firmy. Teraz już wiem, że po wakacjach zmieniam pracę, ale na etapie zapraszania jeszcze nie wiedziałam



Też miałam taki kryzys teraz momentami też jestem zła, że się jednak zdecydowaliśmy na to wesele. Zostało nam 18 dni i zwyczajnie już mam coraz mniej czasu na zastanawianie się, bo trzeba już wszystko ogarniać
Kryzys to ja też mam i wtedy mam myśli na co mi to wszystko
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 10:09   #4978
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
I może będą już "swiezynki" czyli z tegorocznych ślubów

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Na to liczę

____

Ja mam na zmianę ekscytacje, że już trzy miesiące i nerwy, że po co mi to wszystko było a między tym wszystkim radość, kiedy patrzę na TŻta że już niedługo będzie moim mężem
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 10:13   #4979
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Jak się robi listę to też się o wszystkim nie pamięta, spisuję listę na bieżąco.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------





Kryzys to ja też mam i wtedy mam myśli na co mi to wszystko
Ja ja mam już długo i cos dopisalam,ale takie ☠☠☠☠☠☠☠ki czy np sukienkę na panieński czy buty, bo jak ja robiłam to nie wiedziałam czy będę mieć w ogóle panieński,a tak to mam tam wszystko, ewentualnie jakieś 2-3 rzeczy, które wychodziły w trakcie. Ale dobrze coś takiego mieć, dla mnie to podstawa,bo potem można się pogubić 🫣

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 10:18   #4980
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Panny młode 2023!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Jak się robi listę to też się o wszystkim nie pamięta, spisuję listę na bieżąco.
Ja mam całe arkusze ze sprawunkami ślubnymi, co zapłacić, kiedy, co jeszcze do zrobienia, a cały czas mam wrażenie, że coś zapomniałam ogarnąć albo że zapomnę.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 16:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.