Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 09:49   #4981
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry



Rejcz, dla chłopina




Ju tak sobie glośno myślę tylko, ale jak masz odmowić ze względu na finanse, to może spróbuj postawić trochę warunków? Może da się wynegocjować transport obrazow na ich koszt? Że owszem, wystawa z przyjemnością i chętnie, ale oni sponsorują transport? Że zawsze tak robisz? No bo jak ma kasa być przeszkodą, to jak odmówią to w sumie nic nie tracisz, a nuż się uda.....chyba że już masz plan jak to zorganizować....Norwegia to faktycznie drogo...i życie i wszystko...


I jeszcze coś mialam, ale zapomnialam
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 10:42   #4982
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad chwilowo niczego
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

A i snad tsh 1,2 i cholesteru 170 , a pobierany miałam po śniadaniu czyli ofsiance z masełem

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ja to powiem twardo , ale moje doświadczenie pokazuje, że zdrowie jest najważniejsze , i niestety jak angina czy grypa uszkodzi serducho to człowiek w czarnej dupie zostanie. Jak sam o siebie nie zadbasz .... Rachunek jest prosty Twoje zdrowie a czasem życie , a fochy kolegów i szefa. Nikt ale to nikt nie doceni człowieka za to że chory do pracy chodzi, o nie, o tym wszyscy zapominają ... Ale wiecie ja to mówię z perspektywy teryka
dokładnie, trafione w sam sedes , 300% prawdy i wypróbowałam na własnej skórze , więc potwierdzam z perspektywy praktycznego przerobienia ( na szczęście bez poważnych powikłań)
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
We dwie osoby ? A tak to by Maja chociaż przyszła i Justyna...

Jestem zła i zniechęcona
Majuty w ten łykend ni ma

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
tenk ju Jednak czerwona herbata wymiata mi ten cholester
o chorera , a ja ciągle jeszcze nie otworzyłam tej kupionej na wiosnę
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

no prawie, Norwegia
no to to samo , tylko rozumiem , że ląd stały nie wyspa
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Może być next week oprócz wtorku Albo czekamy na Betty


A odnośnie chorowania i skandynawii, mówili w TV o antybiotyku który sprzyja otyłości u dzieci
badania fińskie
1.ja odpadam przez najbliższe tygodnie raczej
2.o a wiesz cuś konkretniejszego ?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jakbyś jechała na Islandię to bym się przemyciła z jarlem wśród tych pakunków.

Macham znad nagłego zaniku żarłoczności Co poskutkowało zejściem poniżej 54 kg, już tylko 3 do szczęścia. A może mniej bo pewnie coś tam w cyc poszło.
1.
2.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

jak miałam włosy do ramion i farbowałam, to trzymały skręt o wiele dłużej niż teraz teraz nie dośc, że się pod własnym cięzarem rozprostowują, to jeszcze sa śliskie i z warkoczy i upięć wyłażą
Co do techniki, to u mnie najlepiej trzymają skręt, jesli zawienie się umyte i świeżo wysuszone włosy na noc na papiloty z użyciem pianki, o wiele lepiej niż zakręcanie wilgotnych
mnie farba wyprostowała , ale śliskości od długości nie nabrały , wręcz przeciwnie , teraz są po nasyceniu farbą sztywne , a że mają wszystkie możliwe długości w związku z odrastaniem po kolejnych wypadach , oprócz upiętych mam aureolę a la młody ajnsztajn
Pianek nie mogę, bo robią mi suche siano do sześcianu
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:08   #4983
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

dokładnie, trafione w sam sedes , 300% prawdy i wypróbowałam na własnej skórze , więc potwierdzam z perspektywy praktycznego przerobienia ( na szczęście bez poważnych powikłań)




2.o a wiesz cuś konkretniejszego ?

No własnie a potem i tak cię wywalą jak chcą, albo zatrudnią na Twoje miejsce znajomą , a to że tyrałaś z chorobą to nikt , ale to nikt nie zapamięta. A z uszkodzonym sercem zostajesz sam wydany na pastwę nfz

Badania fińskie więc podobno bardzo rzetelne. Informacja dotyczy
makrolidow , które zmieniają florę bakteryjną jelit w taki sposób że dzieciaki tyją i są bardziej narażone na alergię. Inne antybiotyki nie dokonują tak znaczących zmian .

A i jeszcze wczoraj endo powiedział mi
1 Że acard nie działa na zakrzepicę
2 Że torbiele na jajnikach mogą być przez tarczycę i że lepiej żebym tabsy łykała
3 Że moja reakcja na tabsy mogła być nie na estrogeny tylko na progestagem ....
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:18   #4984
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
mnie farba wyprostowała , ale śliskości od długości nie nabrały , wręcz przeciwnie , teraz są po nasyceniu farbą sztywne , a że mają wszystkie możliwe długości w związku z odrastaniem po kolejnych wypadach , oprócz upiętych mam aureolę a la młody ajnsztajn
moje śliskości nabrały dopiero po odstawieniu farby i rozpoczęciu intensywnej pielegnacji
ja mam kilka aureoli i co najmniej dwie grzywki (efekty cyklicznych wypadań i wzmacniania drożdżami i jantarem)

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No własnie a potem i tak cię wywalą jak chcą, albo zatrudnią na Twoje miejsce znajomą , a to że tyrałaś z chorobą to nikt , ale to nikt nie zapamięta.
chyba, że płacą od godziny, wtedy tyrasz dopóki nie potrzeba hospitalizaji
W niektórych firmach jak ida zwolnienia, to w pierwszej kolejności patrza, kto duzo L4 bierze...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-02-05 o 11:33
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:31   #4985
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, bier tę Norwegię! Bogate ludzie to zapewne pokupujo
Jakbyś jechała na Islandię to bym się przemyciła z jarlem wśród tych pakunków.
A nie mówiłam ? Choc nie, obstawiałam że do Norwegii się podepniecie

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ju trzymam kciuki za nowe przedsięwzięcie
Rejcz jak chłop po nocce? Zdrówka dla Was
Thnx, nie wiem, bo śpi w izolatce (od tygodnia po raz pierwszy więcej niż 3 h ) Ale problem w tym, że on ma teraz non stop nocki I wszyscy w robo chorzy, padają po kolei jak kawki.

Wykupiłam pół Apteki i szkuję się na bitwę

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

Dziwne jest to że ogólnie mnie też , to nie moja stajla amantowa jam brunetowa Mam wrażenie że kreacja postaci jest hipnotyzująca

Wiadomo że każdy inaczej reaguje na lek , ale po loratadynie oboje nie mamy senności a do tego nic się nie dzieje jak sobie nawet drinkniemy do tego ofkors za zgodą lekarza Jak nie będzie miał zmiany w robocie zadaj mu kiedyś na noc pilotażowo żeby sprawdzić co i jak , bo potem przy przeziębieniu lek przeciwhistaminowy powoduje duża ulgę w chorowaniu
1. A wiesz, że masz rację, to muszę przyznać.

2. Dlatego pewnie Fervex pomaga, zdaje się że ma jakiegoś w składzie.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:33   #4986
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A nie mówiłam ? Choc nie, obstawiałam że do Norwegii się podepniecie
TŻ pewnie byłby chętny, dla mnie kontynentalna Norwegia jest zbyt zalesiona. Pustkę lubię i skały
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:39   #4987
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dziwne jest to że ogólnie mnie też , to nie moja stajla amantowa jam brunetowa Mam wrażenie że kreacja postaci jest hipnotyzująca

ja tez wcześniej nie rozumiałam zachwytów nad madsem, dopiero po Hannibalu mnie wziął
na tyle, że dopiero w 3 serii dojrzałam, że Will w sumie tez niczego sobie jest
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 11:43   #4988
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ja tez wcześniej nie rozumiałam zachwytów nad madsem, dopiero po Hannibalu mnie wziął
na tyle, że dopiero w 3 serii dojrzałam, że Will w sumie tez niczego sobie jest


Hahaha u mnie to samo ....Na początku Will to taka sierota ... A potem hmmmmm Efekt aureoli obok Hanibala każdy jest seksowny nawet dr Bloom


Szukam tych zdjęć fryzur dla Ciebie z" Zakazanego imperium "Margaret Schroeder / Margaret Thompson ale ona wszędzie w kapelutku
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2016-02-05 o 11:46
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:16   #4989
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Kochaaaaaaaaaaaaaaana, tak właśnie sobie myślałam, że jak Norwegia, to bym W OGÓLE się nie zastanawiała na Twoim miejscu. (Nie no czaję bazę, kasa musi być) Ale z Twojej wypowiedzi, w takim lekkim tonie, jeeeeechać nie jeeechać? wywnioskowałam, że to najwyraźniej jakieś kurde zadupie Islandii mejbi abo Rosji? Serio, podejrzewałam, że niewystarczająco kusząca destynacja, wiesz o co mi chodzi? Zatem nie wyskakiwałam z Norwegią zakładając, że gdyby to byyyyyyła NORWEGIA!!! to byś jak poparzona wpadła tu z jej nazwą na ustach! Dziewczyno! Toć to słowo wytrych.

Życzę Ci aby sie udało to zrealizować. Pewnie trzeba będzie pociągnąć za więcej sznurków, ale czy nie masz w Norwegii jakiś Wizażankowych fanek? Rozumiem, że to duży kraj, ale zawsze ktoś coś podpowie, może pomoże gdzie lub jak najtaniej sfinalizowac taki pobyt.
Będę kombinować

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, bier tę Norwegię! Bogate ludzie to zapewne pokupujo
Nie wierzę w to
Już w Brc tak miało być - tymcxzasem wszystkie obrazy sprzedałam przed wystawą na pniu, i mimo, ze wlaściciele pozwolili mi je sprzedać w Brc, to "chętni" po usłyszeniu odpowiedzi o cenę nabierali wody w usta - a podawałam cenę za duży obraz 200 euro - to do cholery nie jest duzo
Więc nie wierzę w to, że ktoś zobaczy i kupi - u nas, w Polsce, to działa i tego się trzymam

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ju trzymam kciuki za nowe przedsięwzięcie


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry



Rejcz, dla chłopina




Ju tak sobie glośno myślę tylko, ale jak masz odmowić ze względu na finanse, to może spróbuj postawić trochę warunków? Może da się wynegocjować transport obrazow na ich koszt? Że owszem, wystawa z przyjemnością i chętnie, ale oni sponsorują transport? Że zawsze tak robisz? No bo jak ma kasa być przeszkodą, to jak odmówią to w sumie nic nie tracisz, a nuż się uda.....chyba że już masz plan jak to zorganizować....Norwegia to faktycznie drogo...i życie i wszystko...
coś pomyślę

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
no to to samo , tylko rozumiem , że ląd stały nie wyspa
Właśnie wyspa!
Ja dziś mogę wpaść do ZT po drodze na dworzec, nie ma sprawy, i tak chcę skoczyć do Quality
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:23   #4990
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Właśnie usłyszałam polecenie, żeby "przygotować tego endieja" i przyznaję, ze w pierwszej chwili zgłupiałam tak, ze prawie stanęłam słupka
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:30   #4991
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Badania fińskie więc podobno bardzo rzetelne. Informacja dotyczy
makrolidow , które zmieniają florę bakteryjną jelit w taki sposób że dzieciaki tyją i są bardziej narażone na alergię. Inne antybiotyki nie dokonują tak znaczących zmian .

A i jeszcze wczoraj endo powiedział mi
1 Że acard nie działa na zakrzepicę
2 Że torbiele na jajnikach mogą być przez tarczycę i że lepiej żebym tabsy łykała
3 Że moja reakcja na tabsy mogła być nie na estrogeny tylko na progestagem ....
1.eeee , iiiitam , to powinnam być szersza niż wyższa , bo całe dzieciństwo erytromycynę wpieprzałam bez probiotyków , bo nie było i nic tyje się od nadmiernego żarcia , koniec kropka , nie od flory jelitowej alergia też nic do tego nie ma , chyba że did dostaje antyhistaminik starej generacji , zwiększający łaknienie , to owszem . A poza tym teraz zawsze do każdego antybiotyku i tak się probiotyki daje .
2.a- to dlaczego na akardzie człowiek krwawi jak zarzynana świnia
b-
3- a to to chyba możliwe .

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
moje śliskości nabrały dopiero po odstawieniu farby i rozpoczęciu intensywnej pielegnacji

ja mam kilka aureoli i co najmniej dwie grzywki (efekty cyklicznych wypadań i wzmacniania drożdżami i jantarem)
1.ja ostatnio nie pielęgnuję, bo przy próbach pielęgnacji mi zaczęły wypadać nawet odżywkę mogę tylko na wolne końce nie na skórę a i tak nie są śliskie ni huhu , podejrzewam że mają jakąś haczykowatą otoczkę na wierzchu i dlatego wiecznie się plączą
2.siostro moja !
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Właśnie wyspa!
no to chyba faktycznie niezbyt warto , samotna norweska wyspa za Kołem Podbiegunowym z czterdziestoma mieszkańcami ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 12:55   #4992
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Właśnie wyspa!
A która to konkretnie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:02   #4993
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII



Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

no prawie, Norwegia


no to podobnie, ale nas interesuje droga atlantycka i autem koło zaliczyć, tak na szybko.

tylko że teraz jak mi się urlop jakiś uda i zgramy terminy, to chyba wolę anglesey i islay. w lutym na walię trochę za zimno jednak będzie. a w szkocji w czasie ostatnich wichur nawet wodospady zawracały
http://www.king5.com/story/news/feat...ards/79774186/


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad nagłego zaniku żarłoczności Co poskutkowało zejściem poniżej 54 kg, już tylko 3 do szczęścia. A może mniej bo pewnie coś tam w cyc poszło.

u mnie 3 dni lenia (tylko po 2-3h marszu) z okazji @
ale nie przytyłam, jedynie zastój

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
No własnie a potem i tak cię wywalą jak chcą, albo zatrudnią na Twoje miejsce znajomą , a to że tyrałaś z chorobą to nikt , ale to nikt nie zapamięta. A z uszkodzonym sercem zostajesz sam wydany na pastwę nfz

Badania fińskie więc podobno bardzo rzetelne. Informacja dotyczy
makrolidow , które zmieniają florę bakteryjną jelit w taki sposób że dzieciaki tyją i są bardziej narażone na alergię. Inne antybiotyki nie
dokonują tak znaczących zmian .
1.

2. na swoich badali?
bo te flory u różnych narodów inne są
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:29   #4994
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.eeee , iiiitam , to powinnam być szersza niż wyższa , bo całe dzieciństwo erytromycynę wpieprzałam bez probiotyków , bo nie było i nic tyje się od nadmiernego żarcia , koniec kropka , nie od flory jelitowej

no to chyba faktycznie niezbyt warto , samotna norweska wyspa za Kołem Podbiegunowym z czterdziestoma mieszkańcami ?
Jak powiada moja empatyczna Mama "W obozach koncentracyjnych nie było grubasów" - tak mowi, jak ktoś wspomina, ze tyje od leków, hormonow, od widoku jedzenia itd

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A która to konkretnie?
Miasto za kołem, Tromso, siodme co do wielkości w Norwegii i "brama do Arktyki" , 64 000 mieszkanców, punkt startowy ekspedycji polarnych, i ma łagodny klimat przez prąd zatokowy - wody nigdy nie zamarzają, no i ma noc i dzień polarny. Wyspa Tromsoja
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:38   #4995
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hahaha u mnie to samo ....Na początku Will to taka sierota ... A potem hmmmmm Efekt aureoli obok Hanibala każdy jest seksowny nawet dr Bloom
Ha! toć ze dwa dni temu sama pisałam o dr Bloom, że jest faaajna
ale dopiero w 3 sezonie, jak po przejściach z lecterem zrobiła się z takiej nijakiej, miłej panienki twarda baba z biczfejsem w eleganckich żakietach
http://36.media.tumblr.com/47ab04440...1heo2_1280.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-qEsG09_oSO...alanasuit2.gif
No i jeszcze te romanse z Hannibalem, a potem z Margot... ciekawa przemiana

A Will też mnie chyba odrzucał jak był wiecznie chory, skołowany i spocony, dopiero w 3 sezonie jak już się ogarnął, do tego czyste koszule... no ciastkowaty ostatnio mam fazę na eleganckich facetów

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Szukam tych zdjęć fryzur dla Ciebie z" Zakazanego imperium "Margaret Schroeder / Margaret Thompson ale ona wszędzie w kapelutku
dobra, nazwisko mam, to będe obczajać
choć takie luźne upięcia
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...fa5558d772.jpg
to nie dla mnie, jak ciasno nie zwiążę, to mi wszystko wyłazi
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-02-05 o 13:52
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:45   #4996
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Uprzejmie dementuję pogłoski o jakimkolwiek romansie!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:12   #4997
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Uprzejmie dementuję pogłoski o jakimkolwiek romansie!
????

Ju Tromso jest przepiękne i ma najdalej na północ wysunięty przepiękny ogród botaniczny
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 14:15   #4998
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
????
Oj, przeczytaj co Maja napisała powyżej o jakimś serialu
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 16:34   #4999
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Chorera jasna mać, zapomniałam i kupił Max Factora...
kaki max?
ale to nie zmienia faktu, że przecież minerałki też możesz zanabyć, próbkę najlepiej , sprawdzisz czy Ci paszą

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
a ja próbuję świeczkę wybrać
jeszcze?
kupujesz podobnie jak ja, też się ze wszystkim "wożę" tygodniami

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Miciel, Flo- trzeba koniecznie tu iść https://www.instagram.com/kubekzprzyprawami/ To chyba nasza Ela tam rządzi
no to idziemy, tylko kiedy?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

a może chcesz białoruski oryginalny szampon dziegciowy ?
nie wiem


dobry

byłam dziś za pracą z marnym skutkiem ofkors
ale już wolę pracę niż doktorat
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 18:15   #5000
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Jak powiada moja empatyczna Mama "W obozach koncentracyjnych nie było grubasów" - tak mowi, jak ktoś wspomina, ze tyje od leków, hormonow, od widoku jedzenia itd


Miasto za kołem, Tromso, siodme co do wielkości w Norwegii i "brama do Arktyki" , 64 000 mieszkanców, punkt startowy ekspedycji polarnych, i ma łagodny klimat przez prąd zatokowy - wody nigdy nie zamarzają, no i ma noc i dzień polarny. Wyspa Tromsoja
1.mój ojciec też
2.a nie , to w porządku
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
nie wiem
prawdziwy , dziegciem jedzie na kilometr polecam złego nic nie robi, tylko dziegciem śmierdzi
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:22   #5001
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Flo, Miracle Touch nabyłam. A o prupce pomyślę

Leżę! Zjadłam! I nikt ode mnie nic nie chce
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:52   #5002
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Znad w całości przeczytanej książki (pierwszej od nie pamiętam kiedy ), pifa i jeszcze samaniewiemczego, bo mnie tempo zabiło.

Norwegia Na samo to słowo mdleję, moje niespełnione marzenia z młodości nt. podróży.

Komu trzeba zdrowia niech łapie
Nas na razie (tfu tfu) omija bokiem (niegroźne acz upierdliwe zaburzenia pokarmowe gdy wszyscy mają jelitówkę i ból gardła+migdałków, gdy wszyscy mają strasznego wirusa z gorączką i słabością uważam jednak za sukces )

Miałam oszczędzać w tym miesiącu, a tymczasem kupiłam już używkę no 5 EdP i Mure et Musc (tłumaczy mnie tylko to, że były tanie i mnie wołały od jakiegoś czasu)
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2016-02-05 o 20:53
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:57   #5003
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

A ja wciąż nie mam torby - szczęśliwie rozstałam się z kuferkiem lekarskim, który miał wadliwe zapięcie - nigdy więcej!
Bo do niego trzeba trzech rąk i stoliczka, żeby go otworzyć - prawa ręka i lewa odmyka sprzączki po bokach, trzecia ręka naciska pipek pośrodku, a ponieważ nie ma komu go trzymać, musi stać na blacie - koszmar jakiś.

Serio, jak nabędę dobrą torbę, będzie to dzień wielki i czczony co roku.

Zapachowo - obezwładnił mnie Dzing. Cudowny jest.

A, jeszcze a propos Zjawy - dawno żaden film mnie tak nie zmęczyl i nie zbrzydził (wciąż czułam smród nie mytego ciała i to nie były moje perfumy) - wg mnie nie jest to oskarowa rola dla Di Caprio, z całym szacunkiem dla jego aktorstwa. Było mi, wiecie, wszystko jedno, co z nim będzie - czy mu się uda, czy nie. Nie znoszę filmów, w których postaci mnie ani ziębią, ani grzeją, do ktorych się nie przywiązuję.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/


Edytowane przez justynaneyman
Czas edycji: 2016-02-05 o 22:06
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:38   #5004
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 22:54   #5005
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

[1=0f4d7eb2e6c93082f74e89e f7f138a13b7c455c0;5522312 1]Sio na nowy wątek

Zostawiam Wam założenie [/QUOTE]
Dzięki KotBanano,
nowy wątek siedzi tu
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.