Wrześniówki - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 21:12   #4981
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
O bardzo łądna fryzurka Może rzeczywiście same końcówki mogłyby być troszkę bardziej podkrecone Czegoś podobnego szukam

W sumie powinnam dołączyć do wątku, bo ja też na wrzesień sie szykuje do ołtarza

Witaj!

Byłam dzisiaj u mojej fryzjerki i wiecie co- zdecydowałam się na przedłużenie moich włosków. To znaczy tylko na dzień wesela pasmami z naturalnych włosów na klipsach (to ma jakąś fachową nazwę). Tylko i wyłącznie dlatego, że nie uda mi się wyhodować kudłów nawet do ramion i ciężko będzie zrobić cokolwiek co by mi się podobało. Chciałam jakieś podpięcie do góry, ale stwierdziłyśmy wspólnie, że mam małą głowę, wystające kostki a do tego będę miała gołą szyję i nie koniecznie to może ładnie wyglądać. Wpięła mi natomiast jedno pasmo tych włosów, zebrała wszystkie włosy jakoś asymetrycznie, puściła je w jedną stronę i powiem Wam, że nawet spodobała mi się taka wizja Do tego kwiatuszek, welonik i będzie git.

(nie mogę znaleźć odpowiedniego zdjęcia, ale coś w ten deseń włosy puszczone bokiem, góra i tył do uzgodnienia: http://www.google.com/imgres?imgurl=...ch&um=1&itbs=1)


Podliczyliśmy też z TŻ wstępnie koszta , wybraliśmy wstępnie co chcemy mieć z tego menu, jutro wysyłamy parę zaproszeń i idziemy zapraszać 2 moje rodzinki plus babcię.

Się kręci jednym słowem
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 23:02   #4982
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a będziecie miały wieczory panieńskie? Jeśli tak to jak je spędzicie?
Ja już wcześniej pisałam,ale napiszę jeszcze raz.U mnie nie ma czegoś takiego,że to koleżanki muszą coś organizować.
Ja zarezerwowałam domek nad jeziorem,gdzie znajduje się również sauna i jacuzzi.
Ja ze swoimi dziewczynami zaczynamy od ranaMamy zamiar popływać rowerkami,popluskać się w jeziorze.Następnie zjeść obiadek,a po obiadku zrelaksować się właśnie w saunie i jacuzzi A potem zaczniemy drinkować nie wiem jak to ze mną będzie,bo ja nie pijąca Może to nic takiego,ale zawsze powtarzałam,że ten dzień i wieczór panieński spędzę na odludziu z samymi babami,a nie na dyskotece i tak też się stanie
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 23:05   #4983
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Ja już wcześniej pisałam,ale napiszę jeszcze raz.U mnie nie ma czegoś takiego,że to koleżanki muszą coś organizować.
Ja zarezerwowałam domek nad jeziorem,gdzie znajduje się również sauna i jacuzzi.
Ja ze swoimi dziewczynami zaczynamy od ranaMamy zamiar popływać rowerkami,popluskać się w jeziorze.Następnie zjeść obiadek,a po obiadku zrelaksować się właśnie w saunie i jacuzzi A potem zaczniemy drinkować nie wiem jak to ze mną będzie,bo ja nie pijąca Może to nic takiego,ale zawsze powtarzałam,że ten dzień i wieczór panieński spędzę na odludziu z samymi babami,a nie na dyskotece i tak też się stanie
Niezły pomysł. Może i ja o czymś takim pomyślę- tylko, że u mnie pewnie ciężko będzie zebrać kobietki...
A powiedz mi- wybrałaś może Mazury?
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 23:20   #4984
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Szprotka-mada ja też miałam przedłużać włosy,ale moja fryzjerka mi odradziła,bo mam włosy do połowy pleców i powiedziała,że dużo można z nich zrobić więc się rozmyśliłam.
A ty będziesz te włosy miała proste czy troszkę kręcone? Mi również podobają się fryzury na bok,ale też kręcone i lekko podpięte.Jeszcze się nie zdecydowałam.
Ja to z drugiego końca,bo z lubuskiego Tutaj też mamy jeziora

U mnie też nie będzie dużo dziewczyn,bo tylko ja moja świadkowa i mojego brata dziewczyna,ale i tak myślę,że będzie fajnie.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 05:53   #4985
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

No racja, nie tylko na Mazurach są jeziora

Mi się podobają delikatnie podkręcone, ale nie wiem czy taka 'delikatność' wytrzyma całą noc...

Faceci to mają prościej (i taniej!)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 07:12   #4986
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
dziewczynki może ta strona wam pomoże co do ubioru sali i bukietu trochę wszystko na jedno kopyto ale zawsze cuś
http://deko.decolife.pl/
mam nadzieję że chociaż trochę pomoge
Dzisiaj byliśmy z TŻ dać na zapowiedzi zagarną 100zl pytał o zawody nasze, gdzie mieszkamy, gdzie mieszkają nasi rodzice i co mnie zaskoczylo to gdzie będziemy mieszkali po ślubie.
I jeszcze na koniec pytał nas z pacieża normalnie porażka człowiek się stresuje samą wizytą u niego a on jeszcze pyta
super stronka, dzieki

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
O bardzo łądna fryzurka Może rzeczywiście same końcówki mogłyby być troszkę bardziej podkrecone Czegoś podobnego szukam

W sumie powinnam dołączyć do wątku, bo ja też na wrzesień sie szykuje do ołtarza
wrzesien tego roku, czy 2012?

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Witaj!

Byłam dzisiaj u mojej fryzjerki i wiecie co- zdecydowałam się na przedłużenie moich włosków. To znaczy tylko na dzień wesela pasmami z naturalnych włosów na klipsach (to ma jakąś fachową nazwę). Tylko i wyłącznie dlatego, że nie uda mi się wyhodować kudłów nawet do ramion i ciężko będzie zrobić cokolwiek co by mi się podobało. Chciałam jakieś podpięcie do góry, ale stwierdziłyśmy wspólnie, że mam małą głowę, wystające kostki a do tego będę miała gołą szyję i nie koniecznie to może ładnie wyglądać. Wpięła mi natomiast jedno pasmo tych włosów, zebrała wszystkie włosy jakoś asymetrycznie, puściła je w jedną stronę i powiem Wam, że nawet spodobała mi się taka wizja Do tego kwiatuszek, welonik i będzie git.

(nie mogę znaleźć odpowiedniego zdjęcia, ale coś w ten deseń włosy puszczone bokiem, góra i tył do uzgodnienia: http://www.google.com/imgres?imgurl=...ch&um=1&itbs=1)


Podliczyliśmy też z TŻ wstępnie koszta , wybraliśmy wstępnie co chcemy mieć z tego menu, jutro wysyłamy parę zaproszeń i idziemy zapraszać 2 moje rodzinki plus babcię.

Się kręci jednym słowem
wiesz co, ja tez będe przedluzac swoje wlosy, wlasnie takimi klipsami. I choc mam swoje gęste, to jednak chce cos podobnego jak ty, czyli loki na bok, więc lekkie przedluzenie musis byc, zeby ladnie opadaly na ramiona. Jesli chodzi o trwalosc, to jesli fryzjerka sie zna, to zrobi Ci je porzadnie i beda sie trzymac. Uwierz, bo ja mam naturalnie strasznie proste wlosy, a mi zrobila takie loki, ze trzymaly sie 3 dni

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Ja już wcześniej pisałam,ale napiszę jeszcze raz.U mnie nie ma czegoś takiego,że to koleżanki muszą coś organizować.
Ja zarezerwowałam domek nad jeziorem,gdzie znajduje się również sauna i jacuzzi.
Ja ze swoimi dziewczynami zaczynamy od ranaMamy zamiar popływać rowerkami,popluskać się w jeziorze.Następnie zjeść obiadek,a po obiadku zrelaksować się właśnie w saunie i jacuzzi A potem zaczniemy drinkować nie wiem jak to ze mną będzie,bo ja nie pijąca Może to nic takiego,ale zawsze powtarzałam,że ten dzień i wieczór panieński spędzę na odludziu z samymi babami,a nie na dyskotece i tak też się stanie
super pomysl, ale niestety dosyć drogi... szkoda
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 08:31   #4987
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki

nom a ja ide na probe w srode - podobaja mi sie fryzury do ktorych podpina sie welon od dolu - a sam welon podoba mi sie od gory ehhh mam nadzieje ze cos mi doradzi/wymysli

mamy juz 2 lekcje za soba (tanca) walc idzie nam calkiem dobrze i disco bluse; za to fokstrot (tak sie to pisze?) to porazka oboje nie lubimy go, czacza nudna troche :P zobaczymy jak bedzie dalej

chyba jednak zamowie buciki z akces2 ale mam z wyborem problem bo:

- jak bede miala biale ponczochy to wchodza w gre tylko zakryte palce (chce buciki jasno zlote zebym mogla ubrac je na poprawiny i na wesela jak bedziemy chodzic w przyszlosci) bo jak beda wygladac zlote sandalki i paluchy odziane w biala ponczoche? bleee

- druga wersja cieliste ponczochy bez widocznych wzmocnien na paluszkach i wtedy sandalki ale czy to w ogole bedzie wygladac? mi sie podobaja? tz sie zdziwil jak powiedzialam ze nie musze miec mialych ponczoch

doradzcie cos prosze - chce buciki w odcieniu jasno zlotym/cielistym bo chce wykorzystac je w przyszlosci
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:21   #4988
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki

Witajcie
tak czytam o kosztach jakie ponosicie i się zastanawiam w jakich miastach takie kwoty księża wołają?
My właśnie ostatnio załatwiliśmy księdza, daliśmy mu 200zł w kopercie na zapowiedzi i mszę (powiedział co łaska więc można by dać nawet mniej). Organista weźmie pewnie 50-100zł.
Nie rozumiem czemu płacicie na zapowiedzi w obu parafiach swojej i tż? My jesteśmy z jednej więc nie mamy tego problemu, ale wydawało mi się że płaci się w tej w której są wygłaszane iw której jest msza?
Moja sukienka się szyje u krawcowej za 1000-1100 zł z welonem i bolerkiem.
TŻ kupił garniaka za 840 zł, leży jak ulał. Polecam firmę PAWO, dobra jakość i fachowa obsługa
Zespół mamy za 3000zł i jest świetny. Kamerzysta, fotograf po 1100zł (pełen pakiet). Sala - 140 zł od osoby, wesele na ok. 60 osób.
Wstępnie liczyliśmy że wydamy 20 000, ale wiem że może wyjść z 22 000.
Staramy się oszczędzić na tym co nie zaważy na jakości wesela i myślę że dobrze nam to wychodzi.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-07-08 o 09:26
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 12:22   #4989
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki

U nas ksiądz bierze 600 zł, organista 200 zł, dekoratorka kościoła 600 zł lub 300 jak są przynajmniej 2 pary :/ zapowiedzi też 100 zł
u TŻ zapowiedzi pewnie będą co łaska... bo ksiądz nie daje cennika
dorka24 zapowiedzi są w dwóch parafiach, w tych z których jesteście, nie tylko w tej w której jest ślub

Ja dziś mierzyłam suknię... jejq już ją widzę choć dziś był gorset i podszewka oglądałam diademy, welony... ajj nie wiem co z fryzurką marzą mi się loczki, ale obawiam się ich rozprostowania... zastanawiam się nad lekką trwałą

i kupiłam tasiemki na zawieszki, miałam drukować ale obawiam się, że nie wyjdzie.. i będę coś takiego robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zawieszka.jpg (27,1 KB, 19 załadowań)
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 13:00   #4990
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
U nas ksiądz bierze 600 zł, organista 200 zł, dekoratorka kościoła 600 zł lub 300 jak są przynajmniej 2 pary :/ zapowiedzi też 100 zł
u TŻ zapowiedzi pewnie będą co łaska... bo ksiądz nie daje cennika
dorka24 zapowiedzi są w dwóch parafiach, w tych z których jesteście, nie tylko w tej w której jest ślub
Ja dziś mierzyłam suknię... jejq już ją widzę choć dziś był gorset i podszewka
czyli jednak, dobrze że my nie musimy płacić, parę stówek zostanie w kieszeni
u nas dekoracja kosztuje 500zl i oczywiście też dzieli się na pół jak jeszcze jakaś para będzie miała wtedy ślub, choć to wioska i wątpię żeby ktos ten termin jeszcze wybrał. ale samej nie chciałoby mi sie w to bawić w dniu slubu kiedy są inne rzeczy do zrobienia, a poza tym chyba dużych oszczędności nie ma bo trzeba materiały i kwiatów nakupić.
ja dopiero w sierpniu będę miała przymiarkę gorsetu hehe
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 15:49   #4991
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wrześniówki

A my wymyśliliśmy sobie jeszcze że dziecko (TŻ chrzestnica)przyniesie nam obrączki do oltarza co o tym sądzicie?
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 16:46   #4992
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
A my wymyśliliśmy sobie jeszcze że dziecko (TŻ chrzestnica)przyniesie nam obrączki do oltarza co o tym sądzicie?
mój TŻ też chciał coś takiego, a ma w rodzinie 3 takich małych po 3-4 latka (chłopak i dziewczynki), ale zrezygnowaliśmy żeby rodziców dzieciaków nie kusić żeby brali dzieci na wesele... ale i tak mają taki zamiar ja już sobie wyobrażam jak z tymi małymi po sali będzie biegać mama TŻ , bo kto się zajmie dziećmi jak nie babcia?? zresztą ja i tak miałabym obawy czy ten mały doniósłby nam te obrączki. Im bliżej tego wesela tym bardziej mnie ludzie wkurzają i ich pomysły, a szczególnie sióstr TŻ masakra....
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 16:55   #4993
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
mój TŻ też chciał coś takiego, a ma w rodzinie 3 takich małych po 3-4 latka (chłopak i dziewczynki), ale zrezygnowaliśmy żeby rodziców dzieciaków nie kusić żeby brali dzieci na wesele... ale i tak mają taki zamiar ja już sobie wyobrażam jak z tymi małymi po sali będzie biegać mama TŻ , bo kto się zajmie dziećmi jak nie babcia?? zresztą ja i tak miałabym obawy czy ten mały doniósłby nam te obrączki. Im bliżej tego wesela tym bardziej mnie ludzie wkurzają i ich pomysły, a szczególnie sióstr TŻ masakra....
Ja też się dlugo zastanawiałam nad tym czy doniesie te obrączki ale ona ma 6 latek więc myślę że nie powinno być jakiegoś problemu(my zapraszaliśmy z dziećmi gości)myslę że nie wyjdzie to źle.
Chcieliśmy jeszcze podpisywać się na mszy ale jednak wystarczą te obrączki jako urozmaicenie

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
i kupiłam tasiemki na zawieszki, miałam drukować ale obawiam się, że nie wyjdzie.. i będę coś takiego robić
My kupujemy wódkę oryginalną (najprawdopodobniej żubrówkę biała ona jest od jakiegoś roku na rynku)załatwi nam ciocia za około 17zł/o,5l
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 17:00   #4994
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki

My też zapraszaliśmy z dziećmi.. ale takich w wieku 1-5 lat nie widzę całą noc na weselu - i dzieci i rodzice się namęczą ale jak się uprą to nic nie zrobię
My mamy oryginalną Wyborową, ale jakoś chciałam ozdobić butelki, żeby było widać ze wódka weselna chciałam zawieszki drukować, ale coś nie chciało mi wychodzić i kupiłam tasiemki będą jak na fotce wyżej
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 17:11   #4995
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość
A my wymyśliliśmy sobie jeszcze że dziecko (TŻ chrzestnica)przyniesie nam obrączki do oltarza co o tym sądzicie?
fajny pomysl u mnie będą 4 maleńkie drużki (trzy maja po 5 lat i jedna 3 latka) i beda sypaly mi platki róż zadna nie bedzie niosla ovraczek, bo bedzie wojna, która ma to zrobić, ale mnie tam sie podoba

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
mój TŻ też chciał coś takiego, a ma w rodzinie 3 takich małych po 3-4 latka (chłopak i dziewczynki), ale zrezygnowaliśmy żeby rodziców dzieciaków nie kusić żeby brali dzieci na wesele... ale i tak mają taki zamiar ja już sobie wyobrażam jak z tymi małymi po sali będzie biegać mama TŻ , bo kto się zajmie dziećmi jak nie babcia?? zresztą ja i tak miałabym obawy czy ten mały doniósłby nam te obrączki. Im bliżej tego wesela tym bardziej mnie ludzie wkurzają i ich pomysły, a szczególnie sióstr TŻ masakra....
a czemu mieliby nie brać? Ja nie widzę probvlemu w dzieciach, mało tego chce im uatrakcyjnicc czas i zrobie stol ze slodyczami i forntanną, a mama TZ wcale nie musi sie nimi zajmowac. Myslę, że więkoszość i tak przyprowadzi maluchy do 22, a pozniej zostana bez nich, ale na weselach juz nieraz widzialam tanczaca 3 latke do 2 w nocy

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
My też zapraszaliśmy z dziećmi.. ale takich w wieku 1-5 lat nie widzę całą noc na weselu - i dzieci i rodzice się namęczą ale jak się uprą to nic nie zrobię
My mamy oryginalną Wyborową, ale jakoś chciałam ozdobić butelki, żeby było widać ze wódka weselna chciałam zawieszki drukować, ale coś nie chciało mi wychodzić i kupiłam tasiemki będą jak na fotce wyżej
to problem rodzicow co z nimi zrobia, a nie Twoj zawieszki ladne, my robimy krawaty
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 18:05   #4996
Jadziunia1988
Przyczajenie
 
Avatar Jadziunia1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
My też zapraszaliśmy z dziećmi.. ale takich w wieku 1-5 lat nie widzę całą noc na weselu - i dzieci i rodzice się namęczą ale jak się uprą to nic nie zrobię
My mamy oryginalną Wyborową, ale jakoś chciałam ozdobić butelki, żeby było widać ze wódka weselna chciałam zawieszki drukować, ale coś nie chciało mi wychodzić i kupiłam tasiemki będą jak na fotce wyżej
ja rownież nie widzę problemu w dzieciach wręcz przeciwnie)
co do ozdabiania wodki tzn butelek to my się w to nie bawimy bo nie mamy na to czasu i jak dla mnie to sa niepotrzebne koszta .Wyborowa sama w sobie na ladną butelkę ta nasza żołądkowa też fajna taka beczułka
A jak sie liczy alkochol 0,5l na osobę a dzieci młodzież jak osobno jak to się liczy u mnie będzie okolo 120 osob razem z dziećmi
Jadziunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 19:12   #4997
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki

wrześnióweczki wykończmy ten wątek
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 21:55   #4998
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Jadziunia1988 Pokaż wiadomość

My kupujemy wódkę oryginalną (najprawdopodobniej żubrówkę biała ona jest od jakiegoś roku na rynku)załatwi nam ciocia za około 17zł/o,5l
My ją właśnie zamówiliśmy, 17,30/0,5l (najtaniej jak się dało)

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
My też zapraszaliśmy z dziećmi.. ale takich w wieku 1-5 lat nie widzę całą noc na weselu - i dzieci i rodzice się namęczą ale jak się uprą to nic nie zrobię
My mamy oryginalną Wyborową, ale jakoś chciałam ozdobić butelki, żeby było widać ze wódka weselna chciałam zawieszki drukować, ale coś nie chciało mi wychodzić i kupiłam tasiemki będą jak na fotce wyżej
My też z dziećmi, chociaż mam nadzieję, że niektórzy pójdą po rozum do głowy i zostawią maluchy w domu. Bo i dla dzieci i dla rodziców to męczarnia, zwłaszcza jaką są przyjezdni... Ale tak jak piszesz- jak się uprą...

A zawieszki myślę, że zrobię podobne do tych zamieszczonych wyżej, skromnie i prosto

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Wrześniówki cz. II
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 23:45   #4999
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki

Może mnie skarcicie za to,ale ja uważam,że dzieci powinny zostać w domu.I dlatego my nie pisaliśmy na zaproszeniach z dziećmi.Z resztą jak kuzynostwo robiło wesela,to przy dawaniu zaproszeń podkreślali,że jest to wesele bez dzieci.Więc tym bardziej nie jest mi przykro.Tylko jedna moja kuzynka podobno miała pretensje,że nie ma dzieci na zaproszeniu,ale jak ona robiła,to zaproszenie wysłała do moich rodziców i było napisane z dziećmi(jest młodsza ode mnie)gdzie moja siostra była już mężatką.
Reszta od razu czytała zaproszenia i potwierdzała brzybycie
Nie wiem jak wy,ale mnie to denerwuje jak para młoda tańczy swój pierwszy taniec i nagle dzieci im się plączą pod nogami, a rodzice z tym nic nie robią.
Liczyliście ile u was dzieci będzie?
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 00:24   #5000
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Może mnie skarcicie za to,ale ja uważam,że dzieci powinny zostać w domu.I dlatego my nie pisaliśmy na zaproszeniach z dziećmi.Z resztą jak kuzynostwo robiło wesela,to przy dawaniu zaproszeń podkreślali,że jest to wesele bez dzieci.Więc tym bardziej nie jest mi przykro.Tylko jedna moja kuzynka podobno miała pretensje,że nie ma dzieci na zaproszeniu,ale jak ona robiła,to zaproszenie wysłała do moich rodziców i było napisane z dziećmi(jest młodsza ode mnie)gdzie moja siostra była już mężatką.
Reszta od razu czytała zaproszenia i potwierdzała brzybycie
Nie wiem jak wy,ale mnie to denerwuje jak para młoda tańczy swój pierwszy taniec i nagle dzieci im się plączą pod nogami, a rodzice z tym nic nie robią.
Liczyliście ile u was dzieci będzie?
Już się bałam, że tylko ja taka zła i nietolerancyjna jestem... miło, że ktoś się ze mną zgadza... na poprawiny mogą sobie je zabrać, ale pierwszego dnia wolałabym nie...
u mnie chcą zabrać 3 w tym jedno nie chodzące ale siostry TŻ ubzdurały sobie, że nie mają z kim zostawić swoich pociech i ja wiem jak to się skończy... albo pojadą wcześnie do domu, albo dzieci przejmie mama TŻ a tego wolałabym uniknąć.
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 07:24   #5001
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
My też zapraszaliśmy z dziećmi.. ale takich w wieku 1-5 lat nie widzę całą noc na weselu - i dzieci i rodzice się namęczą ale jak się uprą to nic nie zrobię
My mamy oryginalną Wyborową, ale jakoś chciałam ozdobić butelki, żeby było widać ze wódka weselna chciałam zawieszki drukować, ale coś nie chciało mi wychodzić i kupiłam tasiemki będą jak na fotce wyżej
My zapraszamy z dziećmi, ale większość gości i tak stwierdziła, że zostaną w domu lub u kogoś z rodziny (doszli do wniosku, że z dziećmi nie będą mogli się porządnie wybawić - i mają rację ). Jedna para już na pewno będzie z małym dzieckiem 3 lata, ale oni naprawdę nie mają gdzie malucha zostawić i ja to tezrozumiem. Liczy się dla mnie to, że będą, nawet jeśli mają zostać krócej.

Dziewczyny, czy byłyście na weselu na którym były puszczane lampiony szczęścia??? Bardzo mi się to podoba, ale boję się, że może skończyć sie źle. Nie chciałabym, żeby któryś lampion coś podpalił. Czytałam na ten temat - producenci piszą, że są bezpieczne, a od ludzie mają różne opinie.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 07:56   #5002
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny, wątek zamykamy.

Zapraszam do kolejnej części TUTAJ
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.