Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-05, 09:52   #4981
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ja wiem zawsze i wszystko

Masija już pewnie zaciążyła

Napalony on jest ale wychowywać to nie ma komu... A nie, wczoraj zabrał nas na spacer, ale chyba po to zeby pokemony łapać



no nie? Niczym sam profesor





Aż sie zdziwiłam bo u nas bez rejestracji sie jedzie i robi ale rezonans to faktycznie, tez musze sie zapisać



Zawsze wiedziałam ze jest dobrym rehabilitantem ale nie ze aż tak







Dlatego ja juz nic nie gadam nikomu, raz coś napomknęliśmy i juz było "z takim dzieckiem??? A co jak drugie tez TAKIE bedzie", co najmniej jakby Konrad był upośledzony...


No ale na razie przerwaliśmy starania wiec mam nadzieje ze wszyscy wokół zamkną się





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama tez pierwsze dziecko miala "takie". Mama tz tez. A drugie, oaza spokoju, sprawdzały czy żyje, bo tyle spało. Także nie ma reguły. Nie rozumiem jednak takiego gadania, to wqsze życie i po co się wtrącać. Poradzicie sobie czy nie, to nie ich sprawa. Nawet jak w was nie wierzą, to darowaliby sobie takie uwagi.

TAKIE czyli wyjątkowe a co.

Szkoda, ze tz sie nie postara, mój po ostatniej klotni się zaczął starac. Ciekawe na jak długo ale przy samym M mało pomaga i to jeden z czynników, które wprawiają mnie w strach przed ciążą. Jest ich trochę więcej
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:05   #4982
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Nie podoba jej się nasza decyzja o drugim dziecku. I truje mi już o tym od jakiegoś czasu. Dzisiaj rano jak przyszła do Julka coś jej tam marudziłam, że na nic nie mam czasu itd. Na co ona:
"To nie kwestia braku czasu tylko braku organizacji! Pff, a Wy drugie dziecko... jakoś sobie nie wyobrażam Twojego radzenia sobie z dwójką dzieci"
Już jej miałam pocisnąć i odpowiedzieć, że planujemy trójkę więc niech ☠☠☠☠a lepiej ćwiczy wyobraźnię. Ale spokojnie. Wzięłam oddech i odpowiadam.
"Między mną a Marcinem (bratem) jest 2,5 roku różnicy, skoro Ty dałaś radę to i ja dam"
Na co ona.
"Pffff między mną a Tobą to w ogóle nie ma żadnego porównania"

Także tak.
Thanks for the love, Mom.
O kurczę ale wypaliła. Moja tez jak czasem z czymś wyskoczy to aż ....

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Bo w pl mialabym kogoś z rodziny. Zeby chocby przyszedl pogadać jak M jest chory, zebym nie siedziała w domu sama. Albo zostać z M jak muszę iwx do lekarzw czy coś załatwić. W ogóle kogokolwiek choćby pogadać. Tutaj mam malo znajomych a juz nikogo bliskiego. No a tz tez uważa, ze on pracuje, więc nie musi się domu wysilac.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Tez miałam fazę na nosidlo od madame goo goo, chyba nawt tu na forum o nich z Aika pisalysmy. Tylko czy będzie wygodne, no i jak uszyje na zamówienie, to będzie regulowane i wystarczy nam na dłużej.

Pierog madame nie szyje regulowanych, prawda? Chyba nawet ja kiedyś pytałam, bo okazuje się, że też lubi koty

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Właśnie, im więcej wzorów tym trudniej wybrać

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Ojej... jakby moj michal pomagal mi tyle ile twoj tobie, to tez bym mogla o drugim myslec. Matki czasami są prawdziwym wsparciem.
Swietnie Cie rozumie. Ja chociaż mam siostrę ale wkurza mnie, ze T nie pracuje i mogłabym nam pomoc w kryzysowych sytuacjach. Coraz bardziej nienawidzę tej kobiety. Jeszcze kika dni temu Tz opowiedział mi takie historie o niej, ze straciłam chyba resztę szacunku dla niej.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Moja mama tez pierwsze dziecko miala "takie". Mama tz tez. A drugie, oaza spokoju, sprawdzały czy żyje, bo tyle spało. Także nie ma reguły. Nie rozumiem jednak takiego gadania, to wqsze życie i po co się wtrącać. Poradzicie sobie czy nie, to nie ich sprawa. Nawet jak w was nie wierzą, to darowaliby sobie takie uwagi.

TAKIE czyli wyjątkowe a co.

Szkoda, ze tz sie nie postara, mój po ostatniej klotni się zaczął starac. Ciekawe na jak długo ale przy samym M mało pomaga i to jeden z czynników, które wprawiają mnie w strach przed ciążą. Jest ich trochę więcej

Moj sie po ostatniej rozmowie trochę ogarnął. Jest z A rano a jak wróci z pracy to naczynia umyje, zabawki poskłada.
Wczoraj jadłam obiad i akurat kot zwymiotował wiec odkładam talerz i chce isc posprzątać a ten " nie przerywaj sobie, jedz, ja posprzątam" WTF. Dzis mi juz mówił, ze rano wstanie z Amy. Chyba mi meza podmienili
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:08   #4983
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Bo w pl mialabym kogoś z rodziny. Zeby chocby przyszedl pogadać jak M jest chory, zebym nie siedziała w domu sama. Albo zostać z M jak muszę iwx do lekarzw czy coś załatwić. W ogóle kogokolwiek choćby pogadać. Tutaj mam malo znajomych a juz nikogo bliskiego. No a tz tez uważa, ze on pracuje, więc nie musi się domu wysilac.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Tez miałam fazę na nosidlo od madame goo goo, chyba nawt tu na forum o nich z Aika pisalysmy. Tylko czy będzie wygodne, no i jak uszyje na zamówienie, to będzie regulowane i wystarczy nam na dłużej.

Pierog madame nie szyje regulowanych, prawda? Chyba nawet ja kiedyś pytałam, bo okazuje się, że też lubi koty

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Właśnie, im więcej wzorów tym trudniej wybrać

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Ojej... jakby moj michal pomagal mi tyle ile twoj tobie, to tez bym mogla o drugim myslec. Matki czasami są prawdziwym wsparciem.
Wiesz co, nie mam pojęcia czy ona szyje regulowane... Zasadniczo szyje głównie na zamówienie, więc gdybyś poprosiła to pewnie by uszyła

Prawda, Pieróg jest moją ostoją. Czasem sobie myślę że za dobry jest dla mnie, ale tak to jest, jak całe życie ktoś traktuje Cię jak gówno a potem nagle trafiasz na kogoś kto tego nie robi, to człowiek zdziwiony

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Nie wiem w sumie ile to jest dużo. Ale często się przydaje tylko że L. coraz mniej chętnie w nim siedzi bo chcę wszystko widzieć a w nosidle jednak widok ograniczony
A na plecy jej nie próbowałaś wrzucać? U Nas noszenie z przodu poza drzemkami odpada, bo Julek się zaraz wygina...

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Mam więcej czasu bo staram się odpoczywać więcej, a i mój tż na nowo zaczął mnie wyręczać w niektórych czynnościach ;-)






Za☠☠☠iście! Złota kobieta ;-)
Moja nawet nie wie, że chcemy drugie dziecko, nawet że jest to już bardzo realne, a i tak chodzi i powtarza podobne farmazony...
Niestety z moją matką jest taki problem że cokolwiek bym w życiu osiągnęła, czy do czego doszła to i tak według niej do niczego się nie nadaję.
Smutne. Ale w jednym ma rację, że między nami nie ma żadnego porównania. Ona wytresowała sobie dwoje dzieci wrzaskami i karami na każdym kroku co teraz owocuje relacją na poziomie dna i 7 metrów mułu. Jeśli chodzi o moje dzieci to jednak mam inną wizję niekoniecznie zgadzającą się z tym jej pieprzeniem "Dziecko musi znać granice".
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:12   #4984
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
O kurczę ale wypaliła. Moja tez jak czasem z czymś wyskoczy to aż ....



Swietnie Cie rozumie. Ja chociaż mam siostrę ale wkurza mnie, ze T nie pracuje i mogłabym nam pomoc w kryzysowych sytuacjach. Coraz bardziej nienawidzę tej kobiety. Jeszcze kika dni temu Tz opowiedział mi takie historie o niej, ze straciłam chyba resztę szacunku dla niej.




Moj sie po ostatniej rozmowie trochę ogarnął. Jest z A rano a jak wróci z pracy to naczynia umyje, zabawki poskłada.
Wczoraj jadłam obiad i akurat kot zwymiotował wiec odkładam talerz i chce isc posprzątać a ten " nie przerywaj sobie, jedz, ja posprzątam" WTF. Dzis mi juz mówił, ze rano wstanie z Amy. Chyba mi meza podmienili
Trzymam kciuki, zeby był taki jak cały czas

Twoja T to historia na niezłą książkę :/ niestety.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:13   #4985
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Pieróg na plecach też się denerwuje bo plecy jej zasłaniają część widoku 😊

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:18   #4986
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Kurczę Pieróg jak się dorobisz drugiego to jakie by nie było to jakoś sobie poradzicie no kurde co siadziesz i będziesz plakac bez jaj. Na pewno nie bedzie to proste ale babki daja rade i z wieksza gromadka
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 10:28   #4987
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Kurczę Pieróg jak się dorobisz drugiego to jakie by nie było to jakoś sobie poradzicie no kurde co siadziesz i będziesz plakac bez jaj. Na pewno nie bedzie to proste ale babki daja rade i z wieksza gromadka
Nie no jasne, że tak. Mam świadomość, że wiele się zmieni, ale nie chcę tez nastawiać się na jakiś dramat, bo czasem życie lubi nas pozytywnie zaskakiwać.
Ale ona i przy Julku tak pieprzyła.
"Ty i Dziecko?"
Jak się okazało że będę miała cesarkę to też się cieszyła bo "ja sobie Ciebie jakoś nie wyobrażam podczas porodu"
No problemy z wyobraźnią ma kobieta ewidentnie
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 11:31   #4988
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Nie no jasne, że tak. Mam świadomość, że wiele się zmieni, ale nie chcę tez nastawiać się na jakiś dramat, bo czasem życie lubi nas pozytywnie zaskakiwać.
Ale ona i przy Julku tak pieprzyła.
"Ty i Dziecko?"
Jak się okazało że będę miała cesarkę to też się cieszyła bo "ja sobie Ciebie jakoś nie wyobrażam podczas porodu"
No problemy z wyobraźnią ma kobieta ewidentnie
Może za mało książek czytała
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 12:31   #4989
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Dzisiaj przychodzę na forum z radosną wieścią, że moja matka jest wredną suką
O gratuluje

No a po doczytaniu....kurna,
Serio wspolczuje. Jak mozna se tak ☠☠☠☠☠☠☠ic relacje z dziecmi i wnukami....masakra. Jakby mi tak matka jechala ciagle to chyba bym ograniczyla relacje do minimum z minimum....




Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
O kurczę ale wypaliła. Moja tez jak czasem z czymś wyskoczy to aż ....



Swietnie Cie rozumie. Ja chociaż mam siostrę ale wkurza mnie, ze T nie pracuje i mogłabym nam pomoc w kryzysowych sytuacjach. Coraz bardziej nienawidzę tej kobiety. Jeszcze kika dni temu Tz opowiedział mi takie historie o niej, ze straciłam chyba resztę szacunku dla niej.




Moj sie po ostatniej rozmowie trochę ogarnął. Jest z A rano a jak wróci z pracy to naczynia umyje, zabawki poskłada.
Wczoraj jadłam obiad i akurat kot zwymiotował wiec odkładam talerz i chce isc posprzątać a ten " nie przerywaj sobie, jedz, ja posprzątam" WTF. Dzis mi juz mówił, ze rano wstanie z Amy. Chyba mi meza podmienili
Oooooo powiedz gdzie tak mezow wymieniaja to mojego tez im podesle :P
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 12:48   #4990
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Moja mama tez pierwsze dziecko miala "takie". Mama tz tez. A drugie, oaza spokoju, sprawdzały czy żyje, bo tyle spało. Także nie ma reguły. Nie rozumiem jednak takiego gadania, to wqsze życie i po co się wtrącać. Poradzicie sobie czy nie, to nie ich sprawa. Nawet jak w was nie wierzą, to darowaliby sobie takie uwagi.

TAKIE czyli wyjątkowe a co.

Szkoda, ze tz sie nie postara, mój po ostatniej klotni się zaczął starac. Ciekawe na jak długo ale przy samym M mało pomaga i to jeden z czynników, które wprawiają mnie w strach przed ciążą. Jest ich trochę więcej
U mnie to akurat nie mama, ale moja babcia ogólnie uważa, że dwójka dzieci to już patologia Druga babcia pewnie by już jęczała, że rodzeństwa nie ma...ale poznać jej opinii nie będzie mi dane niestety...
Tata też wciąż powtarza, że jedno wystarczy bo się żre jego rodzeństwo po śmierci babci (jest ich 7) ale wiem, że czeka na wnuczkę

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Może za mało książek czytała
Pieróg, podrzuć jej Harrego Pottera

Konradowi odpierdala, podnosi (!) pufę od mamboo i łazi z nią, czekam aż się wy☠☠☠☠☠☠☠i i będzie ryk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 13:10   #4991
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
U mnie to akurat nie mama, ale moja babcia ogólnie uważa, że dwójka dzieci to już patologia Druga babcia pewnie by już jęczała, że rodzeństwa nie ma...ale poznać jej opinii nie będzie mi dane niestety...
Tata też wciąż powtarza, że jedno wystarczy bo się żre jego rodzeństwo po śmierci babci (jest ich 7) ale wiem, że czeka na wnuczkę



Pieróg, podrzuć jej Harrego Pottera

Konradowi odpierdala, podnosi (!) pufę od mamboo i łazi z nią, czekam aż się wy☠☠☠☠☠☠☠i i będzie ryk
Konan hihi
Dwojka to patologia? Eeee ciekawe spojrzenie!
Trójka jest optymalna moim zdaniem. mam dwoje rodzeństwa i stwierdzam, że e trójkę nam lepiej było niż w dwójkę. Chociaż sama trójki mieć nie będę, za późno zaczęłam
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 13:22   #4992
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Fakt, wróciłas w końcu do nas. Ekhm. Do kwietniowek
Zartuje. Zauważyłam, że jestes ostatnio częściej

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


Tobie wariowalo w druga stronę, masz PCO? 0,3 to dolna granica kwalifikacji na in vitro. Przynajmniej dofinansowywane ale jak z 0,08 mogłam zajść w ciążę, co nikt nie wierzył że się uda, to , 0,3 mogę mieć nawet dwójkę po kolei

Haha no zadna roznica
Takie terminy sa u was?????



Jasne, sam klimat urlopu sprzyja. Do tego cisza i las...
Powiem Ci ze chodzac do ginki nim zaszlam "cos" wspominala ze moge miec PCO. Ale nie zdazylam zbadac tak do konca wiem ze na usg widac to.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 13:50   #4993
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cos patrzyłaś ten szampon catzy o którym Xî pisałam?
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 14:28   #4994
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Konan hihi
Dwojka to patologia? Eeee ciekawe spojrzenie!
Trójka jest optymalna moim zdaniem. mam dwoje rodzeństwa i stwierdzam, że e trójkę nam lepiej było niż w dwójkę. Chociaż sama trójki mieć nie będę, za późno zaczęłam
U mnie w otoczeniu trójka to już patola.
W sumie sama kiedyś tak myślałam a teraz chciałabym sama trójkę
Ale wiem że wszyscy z pracy czy znajomi będą dziwnie patrzeć
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 14:50   #4995
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ja tez chce mieć trójkę, mam nadzieje ze babcia dożyje i bedą jej robić regularny rozpiździel w chacie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 15:00   #4996
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ja tez chce mieć trójkę, mam nadzieje ze babcia dożyje i bedą jej robić regularny rozpiździel w chacie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




U Nas też będzie trójeczka, ja to bym i więcej chciała ale więcej niż 3 cesarkę chyba nie można miec
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 15:03   #4997
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ja chyba też chce 3 tylko teraz trochę poczekamy na drugie, a trzecie będzie z mniejszą różnica wieku
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 16:23   #4998
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Jeszcze 3 posty i idziemy na nowy wątek

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 16:29   #4999
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Dwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 16:32   #5000
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Ja tez chce mieć trójkę, mam nadzieje ze babcia dożyje i bedą jej robić regularny rozpiździel w chacie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha
Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
U mnie w otoczeniu trójka to już patola.
W sumie sama kiedyś tak myślałam a teraz chciałabym sama trójkę
Ale wiem że wszyscy z pracy czy znajomi będą dziwnie patrzeć
Tutaj teraz tez zaczynają mieć po więcej dzieci. Była moda jak w pl, że jedno koniec, a teraz dorabiają Niemcy boją się, że wygina

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Ooo mam 5tys post
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 17:31   #5001
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Dajta linka do nowego watku bo na tym z☠☠☠anym leonir nie znajde do jutra
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 18:21   #5002
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=938456
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 18:28   #5003
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Dzieki ci dobra kobieto
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 18:36   #5004
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Pamiętaj kto jest Twoja najlepsza wizazowa kokezanko!
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-05, 22:13   #5005
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
Pamiętaj kto jest Twoja najlepsza wizazowa kokezanko!
Zawsze i wszedzie jak wódka ze smalcem!
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 23:13:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.