Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 14:09   #4981
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja niestety mam tak ,że lecę do sklepu bo czegoś mi się chce, a jak już mam to w koszyku to kompletnie przechodzi mi ochorta. juz tak kilka razy miałam że wracałam z pustymi rękoma.

Scorpioniec ty dajesz kotkowi mleko?? Mój niestety mimo, że je uwielbia to mu nie daję bo dostaje sr...ki
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:21   #4982
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mój kot dostaje tylko dostaje tylko troszke mleka do rozcieńczenia siemienia ... tak w czystej postaci nie bo mu szkodzi
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:26   #4983
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej dziewczyny

Mam pytanie do tych, ktore kupuja na Allegro. Czy mozna dostac posciel, tzn. przescieradlo, koldra, poduszka i baldachim bez tego stelaza ??? Mam juz 2 takie komplety po corce, ale chce zeby mala miala cos nowego
Dzieki za odp.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:31   #4984
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
"Magdalena" len mielony to to samo co siemię lniane prawda?

to naprawde super działa.. ja to nawet kotu (ma biedaczysko klopoty żołądkowe) serwuje raz dziennie dostaja miseczke mleka z wcześniej zaparzonym mielonym siemieniem..

a jak zapomne to sam sie upomina łążąć za mna i miaucząc tak dlugo az dostanie...

co do apetytu to ja mam większy niz możliwości...

tzn jadałabym wszystko ale jak zaczne to mi sie zaraz nie dobrze zrobi i więcej nie mogę...
tak to to samo, ja mam juz mielony odtluszczony bo niestety ale nasiona lnu sa bardzo tluste, zaczelam pic z powodu mojego podraznionego gardla i przelyku od kaszlu i zgagi i powiem ze jestem zadowolona z efektu jak wczoraj wieczorem przed spaniem tez wypilam szklaneczke to nawet w nocy zgagi niemialam
__________________
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 14:34   #4985
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

U mnie tez cieplo, wyszlam na spacerek, to po drodze musialam sie porozbierac a i tak wrocilam zgrzana jak nie wiem.
Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
ide zaszaleć do kuchni - strzelić omleta na którego położę bananki i bitą śmietane i poleję czekoladą a co szalejemy z małą ile sie da - o dziwo waga w miejscu
ale kusisz...
ja poczytam co napisalyscie, troche odsapne po obiedzie i pojde robic brownies i tez bede sie obzerac

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
A ja normalnie nienormalna jakaś jestem... Poszłam głodna do sklepu!
Ja tez tego nie moge robic Jak ide glodna to zakupy nie mieszcza mi sie w plecaku I kupuje wszytsko to na co mam akurat ochote.
A potem w domu sie okazuje, ze cos rusze i potem patrzec na to nie moge

Cytat:
Napisane przez anbar77 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady ,ale ja już wszystko wypróbowałam i d...pa
Poszłam na zakupy i kupiłam śliwki które właśnie pochłaniam i zapijam mlekiem,a jak już to nie pomoże to pozostanie mi ta lewatywa...
wiesz co, dziewczyny z wrzesniowek te ktore juz urodzily pisaly, ze dobre sa wlasnei suszone sliwki, na noc trzeba je zalac goraca woda, a rano zjesc takie namoczone i ta wode tez mozna wypic.
Podobno dziala.
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 17:19   #4986
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Paula pokoik sliczny,a fotelik tez super,mozesz napisac jeszcze raz gdzie kupilas?

Tola ja tez tak mam,dlatego mam dobry sposob...w torebce zawsze mam kawalek czekolady,batona albo cos w tym stylu,cukierek,lizak,cos cukrowego,Da energie i nie nakupujesz tyle

Anbar o wspolczuje kochana wiem co czujesz,u mnie na szczescie troszke lepiej,Twoje rady pomogly i od tygodnia bolu nie czuje.U ciebie tez sie na pewno porawi

Logest super wyprawka

Niobe psiaczek sliczny,az zazdroszcze bo moj niestety w polsce jest i tylko jak przyjezdzamy na urlop to moge sie naprzytulac do woli,Tez jest glodomorek i swirus,pomijam jakie numery potrafi wyczyniac,w dodatku uwielbia piwko

u mnie dzis sliczne sloneczko,cieplutko,wyszl am na spacerek i na ryneczek i zgrzalam sie potwornie,striptiz robilam bo musialam zakiet zdjac i szaliczek,cieniutki ale zawsze i w samej koszulce,tak cieplo dzis.
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 17:47   #4987
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

jeszcze raz dziękuje w imieniu Igorka za miłe słowa o jego pokoju

widzę, że nie jestem sama z tym kupowaniem ile wlezie hehehe ja jak pójdę na zakupy to mam na wszytko ochotę i wszytko kupuję a później nie chcę tego jeść więc mój mężuś dojada powiem Wam, że ostatnio jakoś mi jedzonko nie wchodzi nie mam ochoty i muszę się zmuszać , a już mięsko to mogło by dla mnie nie istnieć ( oprócz dzisiejszego obiadku na który miałam ochotę od rana pierś z kurczaka w sosie z kaparami mniammmmm ) ale owoce pochłaniam w dużych ilościach

lisey tu daje Ci linka do mojej pufki http://www.allegro.pl/item452367712_...ble_fatty.html

nie mogę się już doczekać wizyty u lekarza jestem taka ciekawa co u mojego malucha słychać i czy już się obrócił tak jak mi się wydawało i jest głowką do dołu hmmmm trzymajcie jutro kciuki! dobrze że ta wizyta jest o 8 rano bo bym zwariowała czekając cały dzień!

coś czuję że jutro będzie dzień pełen wrażeń bo oprócz tego lekarza to moja teściowa wraca po wypadku do domku po równym miesiącu ale nic jeszcze o tym nie wie nie chcieliśmy z lekarzami jej mówić żeby nie przeżywała w nocy i czeka ją wielka niespodzianka aaa i oczywiście całą rodzinką przygotowujemy w domku dla niej imprezke niespodziankę z pysznym obiadem i tortem
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 18:38   #4988
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Paula! No to trzymam kciuki zarówno za wizytę, jak i za imprezkę!

A co do tych moich zakupów, to właśnie najgorsze jest to, że ja na pewno to wszystko zjem. Taki mam ostatnio apetyt, że szok. To chyba po tym, jak sobie uświadomiłam, że podczas karmienia, to praktycznie nic nie będę mogła z tych rzeczy, na które pewnie będę miała ochotę...
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:02   #4989
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Paula - trzymam kciuki, zeby bylo oki
Fajna niespodzianke szykujecie tesciowej Na pewno bedzie szczesliwa, ze ma taka rodzinke

Placek mi sie chyba udal Jest baaardzo slodki i mocno czekoladowy :
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:40   #4990
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

niobe7 czekam na przepis na placek
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 20:27   #4991
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
niobe7 czekam na przepis na placek
http://mojewypieki.blox.pl/html/1310...21.html?493400
robilam ten pierwszy tylko zmienilam proporcje czekolady, dalam 125g mlecznej a 75g deserowej.
Placek jest cienki. Robilam na takiej malej blaszce.
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 20:37   #4992
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

niobe Ty niedobra, az mi slinka leci i jeszcze jak sobie pomysle o orzechach w tym ciescie......
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 20:51   #4993
drobciaa
Raczkowanie
 
Avatar drobciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dobry wieczór! Coś ostatnio nie mogę zdążyć w ciągu dnia tutaj zajrzeć Dziś od rana badania krwi i moczu, na szczęście ok. A wieczorem byliśmy na wizycie kontrolnej u doktora i wszystko jest dobrzeFilip już prawie 3 kg waży!!

Paula Szyszka pokoik śliczny!! Ja jutro wkleję swoje zdjęcia jak będzie już powieszona firanka i żyrandol (uff wreszcie dziś znaleźliśy)
A wiesz, że ja też mam tak jak Ty, że nie mam za bardzo apetytu i muszę się czasem zmuszać do jedzenia..

Dziewczyny, czy któraś z Was miała robiony taki wymaz: GBS streptococcus agalactiae? Mi to mój lekarz zaproponował i będę miała robiony we wtorek. Muszę poczytać o tym tak dokładniej w necie..

A i jeszcze zapomniałam, kóraś z Was kiedyś pytała o jakąś hurtownię z artykułami dziecięcymi w Poznaniu. Więc ja wyczaiłam takową i polecam, kupiłam tam większość rzeczy. Nie w samym Poznaniu, ale bardzo blisko w Komornikach na ulicy Słonecznej 11, hurtownia nazywa się Maret i mają tam przystępniejsze ceny niż w normalnych sklepach w centrum Poznania
drobciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:17   #4994
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez drobciaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała robiony taki wymaz: GBS streptococcus agalactiae? Mi to mój lekarz zaproponował i będę miała robiony we wtorek. Muszę poczytać o tym tak dokładniej w necie..
ja mialam robione jakies gbs - jest to posiew na obecnosc jakis bakteri z okolic pochwy i odbytu.
Za wiele o tym nie wiem, nie czytalam i nie czytam, chociaz mam juz wyniki, bo nie chce sie stresowac
Wiem tylko tyle, ze jak wyjdzie jakas bakteria, nie wiem czy konkretna czy wogole jakakolwiek to w czasie porodu beda podac jakis antybiotyk - matce chyba.
Wszystko chyba, bo bede sie pytac lekarza za tydzien we wtorek
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:31   #4995
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

no i poczytalam... kurcze...

Jest to badanie na obecnosc paciorkowcow z grupy B, podobno 50% kobiet to ma.
Mam i ja Pojedyncze, ale sa.
Dodatni wynik badania stanowi wskazanie do podawania antybiotyków w czasie porodu.
Wiecej nie czytam
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:42   #4996
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

cześć dziewczynki

ja właśnie wróciłam do lekarza i wszytko jest dobrze! malutki jest już główką ładnie obrócony i przygotowany jak to lekarz mówił! mówił też że jest drobny ale szybciutko prawidłowo rozwinięty i obstawia że urodzę wcześniej mówił że na 90% nie przenoszę i tak obastawia 37 38 tydzień że mały może się urodzić! mam się troszkę oszczędzać i starać się nie przesilać ale wszytko na razie prawidłowo zamknięte a i teraz będę miała za 2 tygodnie ktg a później będę chodziła do niego co tydzień ciekawa jestem jak to będzi....

miała już któraś z Was robione ktg? bo jestem ciekawa jak to wygląda

drobcia czekam na twój pokoik!super że Filipek zdrowy no i jaki duży już chłopak z niego trzymam kciuki żebyś nie miała tej bakterii

niobe7 dziękuję bardzo za przepis któregoś dnia musze koniecznie zrobić a i mam nadzieję że ta bakteria nie jest niebezpieczna!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:42   #4997
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dzień dobry

Taki piekny poranek(bo u mnie w końcu wyszło słońce!!!), a Wy o jakis paciorkowcach...:rolleyes :. To jak już jest temat na tapecie, to napiszcie, jak się pobiera ta próbkę do wymazu??Tak jak przy cytologii??
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:47   #4998
anbar77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 50
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dziewczynki dziękuję za wszystkie dobre rady odnośnie mojej przypadłości
Wczoraj pomogły mi śliwki i prawie 2 litry mlekaMój tz się śmieje ,że po takim zestawie musiałby wziąść tydzień urlopu
anbar77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:00   #4999
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
miała już któraś z Was robione ktg? bo jestem ciekawa jak to wygląda
niobe7 dziękuję bardzo za przepis któregoś dnia musze koniecznie zrobić a i mam nadzieję że ta bakteria nie jest niebezpieczna!
Paula - Bardzo fajnie że malutki juz się obrócił i że lekarz przewiduje wcześniejsze rozwiazanie. Ja też bym chciała usłyszeć że w 37-38 tyg urodzę

Jeślili chodzi o KTG to ja juz raz miałam jak wylądowałam na izbie przyjęć. Kładziesz sie na kozetce i przykładają ci do brzuszka dwa takie krążki. Jeden mierzy tętno dziecka a drugi czynność skurczową macicy. Na monitorze pojawiają się wartości. Ja jeszcze musiałam dodatkowo przy każdym ruchu dziecka wciskać przycisk.
Ogólnie jest to bezbolesne i całkiem przyjemne badanie, bo sobie leżysz i słuchasz serducha.
Położna na szkole rodzenia prosiła bardzo zeby nie próbowac interpretować wykresów pomiarowych bo na tym trzeba się znać i to, że tętno dziecka raz wynosi 145 a raz 126 to jest norma i takie tam.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 09:13   #5000
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

anbar77 super że się udało pewnie od razu się lekko poczułaś

Salomea1 no ciekawa jestem czy to co mówi lekarz się sprawdzi! ja powiem szczerze że mi też byłoby to na rękę ! ciekawa jestem strasznie tego badania! będę miała u niego robione , pielęgniarka mi zrobi i od razu do niego bez kolejki z wynikiem i na wizytę
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:15   #5001
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja mam KTG robione na kazdej wizycie od 28 tygodnia, i tez uwielbiam to badanie jest dokladnie tak jak opisala Salomea, tylko ja niemusze nic przyciskac, na ostatniej wizycie mala miala czkawke i strasznie podskakiwala mi w brzuszku dlatego musialam dluzej lezec bo wykres przerywany wychodzil,
teraz mam wizyte we wtorek wiec znowu podsluch
tylko moja mala zabardzo nie lubi jak sie cos do brzucha dociska bo strasznie w to kopie a wtedy ta maszyna wydaje takie glosne dzwieki wiec jak ja leze na kozetce to straszne larmo jest
__________________
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:17   #5002
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Taki piekny poranek(bo u mnie w końcu wyszło słońce!!!), a Wy o jakis paciorkowcach...:rolleyes :. To jak już jest temat na tapecie, to napiszcie, jak się pobiera ta próbkę do wymazu??Tak jak przy cytologii??
Sorki xandra
Lekarz miesza jakim patyczkiem najpierw w pochwie a potem w odbycie i juz
Praktycznie jak przy cytologii. Nic nie boli. Potem musialam to zaniesc do labolatorium w przeciagu 2 godzin.
Mysle, ze nawet jak sa te bakterie to beda wiedzieli co robic i bedzie wszytsko w porzadku.

anabar77 - super ze sliwy pomogly

Paula - super, ze malutki zdrowy i przygotowany do wyjscia pokoik ma gotowy wiec sie szykuje
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:18   #5003
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez drobciaa Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy któraś z Was miała robiony taki wymaz: GBS streptococcus agalactiae? Mi to mój lekarz zaproponował i będę miała robiony we wtorek. Muszę poczytać o tym tak dokładniej w necie..

tez to miałam ostanio robione.. lekarz mówi ze większości szpitali robi sie dopiero przy porodzie.. ale wtedy zanim przyjda wyniki to troche trwa...

a tak jak jest zrobione wcześniej to oni wiedzą czy podawać antybiotyki (tylko nie wiem czy mi czy dziecku?) a w jeszcze innych szpitalach wala antybiotyk seryjnie bez badania tego..

więć wygląda na to ze lepiej zrobić jeśli antybiotyku można uniknąć

ja dopiero wstałam i odkąd połozylam się ok 23 byłam siku tylko dwa razy

jesu co za sen dawno takiego nie miałam

Paula fajnie ze u malego oki i ze chce wcześniej wyujść... - mojej chyba sie odechciało


aha news dnia listopadówki z innego (ukrytego) forum zaczely wczoraj rozpakowywanie - pierwsza urodziła się dziewczynka
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:23   #5004
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej brzuchatki - mam pytanko czy moze któraś zna jakieś metody na zatoki - inhalacje czy coś takiego, bo sie załatwiłam na amen, a ibupromu nie mozna
Męcze sie przez to cholerstwo( az nie chce mi sie do lekarza iść taka pogoda beznadziejna, mgła i wogóle.
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:24   #5005
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dziewczyny przeprowadzka !!!!

stukneło nam 5000 postów więc zapraszam do części II naszego wątku !!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...45#post9285345


czekam tam na was
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:30   #5006
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
Hej brzuchatki - mam pytanko czy moze któraś zna jakieś metody na zatoki - inhalacje czy coś takiego, bo sie załatwiłam na amen, a ibupromu nie mozna
Męcze sie przez to cholerstwo( az nie chce mi sie do lekarza iść taka pogoda beznadziejna, mgła i wogóle.
Inhalacje powinny Ci pomoc - na pewno bezpieczna bedzie goraca woda z sola (o tym czytalam ze dzieciom sie robi takie) albo jakies ziolka np rumianek zaparzony.

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
tez to miałam ostanio robione.. lekarz mówi ze większości szpitali robi sie dopiero przy porodzie.. ale wtedy zanim przyjda wyniki to troche trwa...

a tak jak jest zrobione wcześniej to oni wiedzą czy podawać antybiotyki (tylko nie wiem czy mi czy dziecku?) a w jeszcze innych szpitalach wala antybiotyk seryjnie bez badania tego..

więć wygląda na to ze lepiej zrobić jeśli antybiotyku można uniknąć
Antybiotyk jest podawany matce w czasie porodu.

U mnie mgla jak nie wiem. Nic nie widac.
Ja zaraz ide do kolezanki na poranna inke , a potem do billi, bo promocja jelpa jest za 29,99 jelp 2,4 kg + plyn do plukania jelp 1l.
Z tego co pamietam to sie oplaca, bo za lovelle ostatnio placilam 19,99 i to chyba za 1,8 kg, a za plyn jelpa dalam chyba 8,99.
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.