Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 14:05   #4981
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Lavande Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was kolorową myjkę (tą, która jest za 2,90zł w k11)? Warta swojej ceny?
Ja uwielbiam te myjki, jedną mam w domu, a drugą u TŻ. Ta domowa mi się już mega porozciągała, mam ją już baardzo długo i będę niedługo wymieniać na nową

Cytat:
Napisane przez slodkamisia Pokaż wiadomość

2. Czy ktoś widział nowe odcienie lakierów do paznokci z katalogu 11? jak się one prezentują? ładnie wyglądają ?
Widziałam i jako maniaczka wyrazistych, bezdrobinkowych, ostrych kolorów mogę z czystym sercem polecić, są piękne
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:14   #4982
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jak oceniacie krem relaksujący do dłoni i stóp planet spa z oferty internetowej?
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:16   #4983
ola93
Rozeznanie
 
Avatar ola93
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 631
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
jak oceniacie krem relaksujący do dłoni i stóp planet spa z oferty internetowej?
Ogolnie jest dobry, bo bardzo dobrze nawilza, tylko te czerwone kuleczki co sa w srodku zostaja na rekach ale to maly problem. Moje siostry go zachwalaly i podobal im sie zapach, natomiast mnie mdlilo gdy go powachalam...
Czyli w gruncie rzeczy- dobry
ola93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 17:00   #4984
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

pytanko do liderek jak wam idą teraz mianowania bo mi fatalnie czyli pierwszy katalog wielkie 0 czy to tak zawsze na wakacje ? czy to JA i moja wina a mianowania by się przydały, fajnie by było dostać ten komplecik

a tak przy okazji... cel na konferencję świąteczną na którą, na grudniową to tak trochę szybko chyba... bo kiedy indziej mogłaby być konferencja świąteczna... oświećcie mnie

Uuu, zbliża się część 7 naszego wątku, już bliziutko post numer 5000
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:15   #4985
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
pytanko do liderek jak wam idą teraz mianowania bo mi fatalnie czyli pierwszy katalog wielkie 0 czy to tak zawsze na wakacje ? czy to JA i moja wina a mianowania by się przydały, fajnie by było dostać ten komplecik

a tak przy okazji... cel na konferencję świąteczną na którą, na grudniową to tak trochę szybko chyba... bo kiedy indziej mogłaby być konferencja świąteczna... oświećcie mnie

Uuu, zbliża się część 7 naszego wątku, już bliziutko post numer 5000

Heh dobrze, że przypomniałaś bo znowu zacznę pisać w starym wątku nie wiedząc, że już nowy jest

Na pewno to przez to, że są wakacje, wiele osób wyjechało.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:55   #4986
Lavande
Raczkowanie
 
Avatar Lavande
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziękuję za odpowiedzi :) Wezmę kilka tych myjek.

I znów proszę o opinie nt serii AT do włosów suchych i zniszczonych (ta niebieska), szczególnie chodzi mi o odżywkę i maseczkę odbudowującą. Jeżeli któraś z Was miała to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się wrażeniami ;)
__________________
I used to be schizophrenic, but we're ok now.
Lavande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:09   #4987
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy może ktoś używał serum wygładzająco-nawilżającego do włosów? Ten w niebieskim opakowaniu. Prosiłabym też o zamieszczenie składu.

Serum pomarańczowe jest super, natomiast zielone od razu po otworzeniu czuło się dużą zawartość alkoholu. Nawet nie używałam, gdy przeczytałam skład, szkoda włosów.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:58   #4988
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Witam czy któraś z Was używała rozjaśniajace kremy na przebarwienia z serii solutions,nowość z kat,nr 11.?klientka po porodzie dostała plamki na twarzy i nie wie czy coś jej pomoże.Bardzo bym prosiła o opinie jeżeli coś wiecie.Pozdrawiam
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:33   #4989
malgosia27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 1 653
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Witam czy któraś z Was używała rozjaśniajace kremy na przebarwienia z serii solutions,nowość z kat,nr 11.?klientka po porodzie dostała plamki na twarzy i nie wie czy coś jej pomoże.Bardzo bym prosiła o opinie jeżeli coś wiecie.Pozdrawiam
Stronę wcześniej pisałam o kremie na noc z tej serii. Jako ,że jestem w podobnej sytuacji co ta klientka ( zaawansowana ciąża) te kremy spadły mi z niebaJednak po tygodniu używania kremu nie stwierdziłam narazie rozjaśnienia cery,hmm może trzeba jeszcze poczekać

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

i ponawiam pytanie

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

[/COLOR]A widziała któraś z Was te nowe ,naturalne odcienie Balsamicznej szminki Pro-To-Go? Zastanawiam się nad odcieniem dla blondynek-Nude Pink i ciekawi mnie czy bardzo odbiega kolorem od zdjęcia w katalogu[/QUOTE]
malgosia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:03   #4990
SylwiaAVONn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 78
GG do SylwiaAVONn
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
pytanko do liderek jak wam idą teraz mianowania bo mi fatalnie czyli pierwszy katalog wielkie 0 czy to tak zawsze na wakacje ? czy to JA i moja wina a mianowania by się przydały, fajnie by było dostać ten komplecik

a tak przy okazji... cel na konferencję świąteczną na którą, na grudniową to tak trochę szybko chyba... bo kiedy indziej mogłaby być konferencja świąteczna... oświećcie mnie

Uuu, zbliża się część 7 naszego wątku, już bliziutko post numer 5000
Wakacje dla mnie zawsze były "martwym sezonem" jeśli chodzi o mianowania podobnie jak styczeń, bo ludzie po świętach są nieco spłukani.
Ale miejmy nadzieję, że od września nastąpi poprawa.

Dwa lata temu byłam na konferencji świątecznej i rzeczywiście jest ona organizowana z bardzo dużym wyprzedzeniem, ale nie pamiętam dokładnej daty. Pamiętam, że bylo jeszcze ciepło, słońce świeciło, a dekoracje były typowo świąteczne (choinki, stroiki, odpowiedni nastrój). Teraz ma być 4 września, ale nie wiem, czy to ta świąteczna.

No mnie akurat sporo brakuje do tego "celu na konferencję"...
SylwiaAVONn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:21   #4991
SmileSun
Przyczajenie
 
Avatar SmileSun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: województwo lubelskie
Wiadomości: 28
GG do SmileSun
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Lavande Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi Wezmę kilka tych myjek.

I znów proszę o opinie nt serii AT do włosów suchych i zniszczonych (ta niebieska), szczególnie chodzi mi o odżywkę i maseczkę odbudowującą. Jeżeli któraś z Was miała to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się wrażeniami
ja miałam. Nie jest zła ale rewelacji nie ma się raczej co spodziewać.. Ja mam włosy suche, puszące się. Miałam nadzieję, że je trochę wygładzi bądź nawilży ale efektów raczej większych nie zauważyłam...
SmileSun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 22:23   #4992
wizazankaa
Przyczajenie
 
Avatar wizazankaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jesli chodzi o galaretki to mam czeresnie i galke muszkatolowa i jest ok. troche sie klei po nalozeniu na skore, dlatego smaruje sie nia na noc. ale jesli chodzi o nawilzanie, to ode mnie plus zapach troche mdlacy, ale mozna sie przyzwyczaic.
wizazankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:34   #4993
jadzika
Raczkowanie
 
Avatar jadzika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Kulki nadal nie przychodzą , w brakach jest jeszcze tylko jogurtowy balsam do ciała czereśnia i coś tam. Reszta z katalogu jest, bo rozumiem,że braki z netto Cię nie urządzają.
Pięknie dziękuję za odpowiedź
__________________
AVON już 6 latek

szczęśliwa narzeczona od 24.07.2010
do ślubu pozostało 7 miesięcy!!
jadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:45   #4994
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez jadzika Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję za odpowiedź
tylko co do tych jogurtowych balsamów z naturals, to ja dostałam na fakturze informację, że one chwilowo nie będą dostępne i nie będą wliczane do bazy upustu..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:49   #4995
jadzika
Raczkowanie
 
Avatar jadzika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy czekoladowa torebka z internetowej z kat. 10 ta Gabriella, naprawdę nie przychodzi?? ma czerwoną kropę.. no ale parę razy juz mnie czerwona kropa okłamała;( chodzi o to że portfel Gabriella ma zieloną kropke a nie będzie mi do niczego pasował jak torebka nie przyjdzie i nie wiem czy ryzykować
__________________
AVON już 6 latek

szczęśliwa narzeczona od 24.07.2010
do ślubu pozostało 7 miesięcy!!
jadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 23:21   #4996
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
tylko co do tych jogurtowych balsamów z naturals, to ja dostałam na fakturze informację, że one chwilowo nie będą dostępne i nie będą wliczane do bazy upustu..
Istotnie, ale w katalogu 11. W katalogu 10 jest tylko jeden balsam i jest wliczany do bazy upustu.

Swoją drogą, dziwna sprawa z tymi balsamami. W COKach mają jeszcze zapas, ale nie wolno im sprzedawać.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 05:05   #4997
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy zwróciłyście uwagę, że w ofercie internetowej obrazek nie pasuje do Kremu do opalania dla dzieci z witaminą E i aloesem SPF 50, 75ml.

Napisałam w tej sprawie, bo na ilustracji jest SPF30, ale nie wiem czy odpiszą przed pobraniem zamówienia
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 07:37   #4998
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
pytanko do liderek jak wam idą teraz mianowania bo mi fatalnie czyli pierwszy katalog wielkie 0 czy to tak zawsze na wakacje ? czy to JA i moja wina a mianowania by się przydały, fajnie by było dostać ten komplecik

a tak przy okazji... cel na konferencję świąteczną na którą, na grudniową to tak trochę szybko chyba... bo kiedy indziej mogłaby być konferencja świąteczna... oświećcie mnie
Latem są zawsze małe zamówienia , no może nie wszyscy tak mają , u mnie sporo klientek powyjeżdżało na urlopy , konsultantki też nie zawsze są aktywne i to z powodu małych zamówień ,często same są na urlopach a bazują na zamówieniach od dziewczyn z pracy.
Mój zespół nadal ma dużą sprzedaż, motorem napędowym są przeróżne konkursy , również i na te kuferki, torby podróżne...., ja także daję przerózne prezenty, motywuję moje dziewczyny i to też daje efekty....
Jeżeli chodzi o konkurs... cel na konferencję świąteczną... ,terminem jest konferencja 4 września w sali Kongresowej, jednodniowa i dodatkowym prezentem jest zegarek, fajna sprawa tylko te mianowania....
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:36   #4999
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Zamykam ten watek, za chwilę otworze nowy.

LINK: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=13502010
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-07-30 o 09:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.