Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 11:00   #4981
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a ja mam wrażenie...że właśnie mniej wolno..skoro nie można swobodnie powiedzieć,że coś nie pasuje

powiedziec mozna, ale brzydko atakować to juz chyba nie bardzo


a możesz podać nazwę chrupek?? dziś będę koło Polskiego sklepu to bym zakupiła Sarze
teraz mam chrupki kukurydziane popularne firma rymut kiedyś miałam inne i tez smakowały
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:02   #4982
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Soniu i Tobie też dz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:10   #4983
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Wasze dzieciaczki już jeżdżą w spacerówkach? Bo Olo wyrósł już z gondoli... ale na spacerówkę chyba wg mnie za szybko. Chyba, że będziemy ja kłaść. Pytałam się fizjoterapeuty jak ocenia nasz fotelik do auta. Czy Olo z niego nie wyrasta. My mamy Inglesine Avio 0-13 kg. Powiedział, że spokojnie... że jeszcze sporo czasu. Także się uspokoiłam.
Sara już śmiga w spacerówie od początku lutego.. mimo,że gondola to pewnie na sporo by starczyła ale jest w pozycji leżącej albo półleżącej. na siedząco nie podciągam jeszcze oparcia

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
dziewczyny ja bez wbijania w sumie ale mam prosbe-moja siostra bedzie bronila magistra niedlugo i napisala prace dotyczaca sposobu oceniania agresji u psow, jest mnostwo zdjec tych zwierzątek i zadanie jest takie zeby po prostu odpowiedziec ktore zwierzątko wg was jest agresywne a ktore nie, inaczej-ktore wyglada na agresywne a ktore nie za jakis czas E ma mi przeslac prace na maila i stad moje pytanie. Pomozecie?
pomożemy


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Pomożecie



Właśnie trochę wczoraj poszperałam i już jakąś koncepcję mam, a fotograf też niech się wykaże, w końcu to on się ma uczyć
super! to czekamy na efekty

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
To super, dzieki, dzieki a ja w nocy mialam takie skurcze, ze gdybym nie wiedziala ze mam @ to bym pomyslala ze to skurcze porodowe
ja to samo w pierwszy dzień myślałam... ale te agodniejsze skurcze

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja kupuje zwykłe, własnie takie flipsy te np. z hippa to dokładnie to samo, tylko droższę, bo "dla dzieci"
to dziś poszukam w Polskim sklepie flipsów



Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
patrzcie jakie cuda opaska
cuda!! uwielbiam opaski dla dzieci.. Sarze kupiłam juz z 5 ale narazie mniejsze kwiatki..bo jednak zimno i pod kapturkiem by się kwiaty pogniotły

gerda...Albo nie przeczytałaś dokładnie...ale nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi. bo tam napisałam też,czemu czasem się tak a nie innaczej odpowie... i z czego się kwas robi
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:20   #4984
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011


lullaby
jeślim mogem to pomogem

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dżemdobry Moje dziecko jest przeokropnie niedobre - po ostatnich szałowych nockach dzisiaj obudził się 3 razy

A odnośnie kleików to nie polecam ryżowego - działa bardzo zatwardzająco niestety.
:
niedobre dziecko

na Hanutki kuponiki podziałał zagęszczająco i stabilizująco ale ona robiła często i wcale nie gęsto więc w takim przypadku kleik ryżowy się sprawdził

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
A mamuśki kp jecie pieczarki? Bo w sobotę byli znajomi, i koleżanka ma roczną córeczkę ( a karmie jeszcze piersią i w nocy 2 razy, a myślałam, że takie dzieci już nockę przesypiają) i jak powiedziałam, że czasami jem pieczarki to tak mnie nastraszyła, że nie wolno, że to szkodzi dziecku i w ogóle może dostać jakiegoś uczulenia, że poczułam się jak wyrodna matka
ja wcinam duże ilości ...uczulić może wszystko jak dziecko akurat podatne, koleżanka coś nadgorliwa albo pieczarek nie lubi jedź na zdrowie więcej nas "wyrodnych" matek

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
j

A nasz mały robi looźną koopę- taką lejącą to moze ten kleik troche zwiąże na pewno początkowo podam tylko trochę
no to myślę że będzie oki
ja raz zrobiłam ciut za gęsty i rzeczywiście kuponik się zatrzymał na 2 dni ale córa nie cierpiała z tego powodu ...ja tak bo pampers się przepełnił


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
patrzcie jakie cuda opaska
wow jakie cuda śliczne niektóre
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:34   #4985
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
klask i:

minio ja podobnie jak Archi... pieczarki bardzo często a leśne grzybki czasem w krupniku
i wszystko oki
grzybki w krupniku

Dla mnie to w ogóle nowa zupa ale grzybków nie daję
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
patrzcie jakie cuda opaska
jakie cudne fotencje
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dziękujemy za pochwały zębolka
i uwaga,uwaga....wychodzi nam już drugi zębol
eno eno

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
super..nniech idzie i nie wraca!!
No właśnie , niech już nie wraca


A ja mam problem ciuchowy dla małego- kończy nam się juz kombinezonik i zastanawiam sie czy kupowac teraz wiekszy czy kurtke jakoas?? Nie wiem. Bo jak kurtka to na nogi pod spodnie cos by trzeba bylo a z rozbieraniem z tego to chyba mniej wygodnie niz siagnac kombinezon?
Ogólnie moj maly to taki gorący towar ze wiecznie zgrzany w tym kombinezonie- a to taki materiałowy, nie "kurtkowy"
Jak go raz wsadzilam w kurtkowy- przy tych mega mrozach to mokrusi był

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
ja wcinam duże ilości ...uczulić może wszystko jak dziecko akurat podatne, koleżanka coś nadgorliwa albo pieczarek nie lubi jedź na zdrowie więcej nas "wyrodnych" matek

Ach my wyrodne mamuśki

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
no to myślę że będzie oki
ja raz zrobiłam ciut za gęsty i rzeczywiście kuponik się zatrzymał na 2 dni ale córa nie cierpiała z tego powodu ...ja tak bo pampers się przepełnił


---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

To ja dalej w temacie kombinezonowym

Teraz Piotrek ma TAKI i sie w nim zapaca na maksa ( a pod spodem tylko bodziak z dł. rękawem i jeansy)
i tak mysle czy np do auta nie kupić TAKIEGO może byłby cieńszy, a na dwór , do wózka TAKI w razie co, możnaby używać samą kurtkę

Poradźcie coś Poprzedni kombinezon dostaliśmy i było z głowy

I oczywiście nad rozmiarem sie głowie 80
Teraz Piotrek nosi ciuchy tak 68/74
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:35   #4986
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Indygo - Agatka jest śliczna. Sobie ją upatrzyłam dla Eryka :P

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość


moje dziecko znowu nie chce mleka... ani z z cyca, ani z butli (odciągniętego)... deserki, zupki i kaszki zjada chętnie, a mleka nie chce... Już nie wiem ocb
Może coś jesz co psuje smak mleka??

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
U nas wszystko w porządku. Zakończyliśmy rehabilitację, fizjoterapeuta nam powiedział, że po asymetrii nie ma już śladu. Maluch jest silny i wzmocniony. Mimo to będziemy chodzić raz w m-cu bo jednak sporo daje na rozwój taka rehabilitacja.
Ale super!

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
To super, dzieki, dzieki a ja w nocy mialam takie skurcze, ze gdybym nie wiedziala ze mam @ to bym pomyslala ze to skurcze porodowe


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
patrzcie jakie cuda opaska
chcę mieć dziewczynkę Jak mi żal tych wszystkich dziewczyńskich kreacji


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A ja mam problem ciuchowy dla małego- kończy nam się juz kombinezonik i zastanawiam sie czy kupowac teraz wiekszy czy kurtke jakoas?? Nie wiem. Bo jak kurtka to na nogi pod spodnie cos by trzeba bylo a z rozbieraniem z tego to chyba mniej wygodnie niz siagnac kombinezon?
Ogólnie moj maly to taki gorący towar ze wiecznie zgrzany w tym kombinezonie- a to taki materiałowy, nie "kurtkowy"
Jak go raz wsadzilam w kurtkowy- przy tych mega mrozach to mokrusi był [COLOR="Silver"]
Może allegro? Ja Rysiowi wylicytowałam zimówkę za 1zł
Ale jak Piotrek taki piecyk jest to może rzeczywiście kurtka lepsza będzie...


I się wreszcie (z wielką ulgą, bo już szukałam neurologa) chwalę, że Eryk się wreszcie przetacza z pleców na brzuch. Stęka przy tym jakby rodził, ale daje radę
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:42   #4987
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

stokrotka za drugi ząbek, Sara chyba bezboleśnie ząbkuje zazdroszczę i też tak chce

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
g

A ja mam problem ciuchowy dla małego- kończy nam się juz kombinezonik i zastanawiam sie czy kupowac teraz wiekszy czy kurtke jakoas?? Nie wiem. Bo jak kurtka to na nogi pod spodnie cos by trzeba bylo a z rozbieraniem z tego to chyba mniej wygodnie niz siagnac kombinezon?
Ogólnie moj maly to taki gorący towar ze wiecznie zgrzany w tym kombinezonie- a to taki materiałowy, nie "kurtkowy"
Jak go raz wsadzilam w kurtkowy- przy tych mega mrozach to mokrusi był [COLOR="Silver"]

:
ja jestem za kurtką, póki mały siedzi w wózku to nogi ma raczej przykryte kocykiem czy nie? mi osobiście koszmarnie się pakuje Hanie w kombinezon, teraz szukam kurteczki na wiosnę, wejdziesz gdzieś do sklepu to kurtkę się rozepnie czy ściągnie a tak cały kombinezon trzeba
i kurteczka na dłużej starczy chyba
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 11:45   #4988
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość


Może allegro? Ja Rysiowi wylicytowałam zimówkę za 1zł
Ale jak Piotrek taki piecyk jest to może rzeczywiście kurtka lepsza będzie...


I się wreszcie (z wielką ulgą, bo już szukałam neurologa) chwalę, że Eryk się wreszcie przetacza z pleców na brzuch. Stęka przy tym jakby rodził, ale daje radę
no właśnie zwiedzam all ale nie mam pomysłu czy kombinezon czy kurtka, jak kurtka to chyba rajstopy pod spodnie No niech mnie ktoś oświeci!

a co do turlania

Moj dalej leży jak basza
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:54   #4989
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Może coś jesz co psuje smak mleka??

chcę mieć dziewczynkę Jak mi żal tych wszystkich dziewczyńskich kreacji



I się wreszcie (z wielką ulgą, bo już szukałam neurologa) chwalę, że Eryk się wreszcie przetacza z pleców na brzuch. Stęka przy tym jakby rodził, ale daje radę
Sprayku... raczej stale to samo jem, ze względu na tą cholerną skazę...
I ja też chcę dziewczynkę (za jakiś czas)...ech marzenia te duże i te maleńkie
za przewroty (my na razie odwrotnie mamy opanowane)

Archi grzybek w krupniku fajna rzecz
Dostałam w zeszłym roku od mamusi troszkę suszonego grzybka, do sosu mi szkoda dawać (zresztą co to jest sos(?) a krupniczek sporo zyskuje ...w tym tyg. w planach

Nie rozumiem mojego dziecka... Najpierw nie chciał cyca, w końcu po ćwiczeniach wydarł się na mnie "MEEEE" co oznacza (daj cyca) zjadł, poszedł spać, po godzinie obudził się z płaczem a jak poszłam po niego usłyszałam znów "meee"- zdziwiona dałam cyca a on znów zasnął i tak śpi już drugą godzinę... ocb?????
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:54   #4990
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Indygo - Agatka jest śliczna. Sobie ją upatrzyłam dla Eryka :P


I się wreszcie (z wielką ulgą, bo już szukałam neurologa) chwalę, że Eryk się wreszcie przetacza z pleców na brzuch. Stęka przy tym jakby rodził, ale daje radę
supcio

Archi ja taką kurtkę ze spodniami zakupiłam na przyszłą zimę w rozmiarze 86 (niby 12/18 miiesięcy) mam bluzkę w takim rozmiarze to porównałam jej wymiary z Hanutkowymi i tym kombinezonem i powinno być dobre

szalona jestem ta zima się nie skończyła a ja już gromadzę ubiór na następną ale spodnie z kurtką za 39 zł to grzech było nie brać
...sukieneczki i szorty na lato już czekają
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:02   #4991
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

zaraz na tvn style beda mowic jak przejsc z cyca na butle
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 12:03   #4992
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

to żeście mnie zaszokowały produkcją

Normalnie myślałam że nie zdąże doczytać a będzie 5000 postów :P

szybko dajcie tytuły to zakladam
mój leciał jakoś
"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"

jesteście za?
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:04   #4993
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
I się wreszcie (z wielką ulgą, bo już szukałam neurologa) chwalę, że Eryk się wreszcie przetacza z pleców na brzuch. Stęka przy tym jakby rodził, ale daje radę



Archi
też miałam ten problem i wybrałam kurtke
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:07   #4994
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
ten pusty to z rossmana, z serii dla dzieci są jeszcze misie, jakieś 15-18 zl, a ten jasny to z h&m i nie wiem ile bo to prezent, ale chyba ze 20. ale są milutkie w dotyku i bez belemnitów, które dziecko mogłoby połknąć
bossskie są te króliki a te rajstopki z sukienką jaki bajer w życiu bym się nie spodziewała, choć pomyślałam sobie: Agatka jak zawsze wystrojona Chyba sobie odgapię

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

możesz, nikt Ci nie zabroni, tylko po raz kolejny odnoszę wrażenie, ze Ty mozesz wiecej niz pozostałe uczesniczki tego forum
[/COLOR]
Gerduś - 10, 9, 8, 7 ... i no stressss, szkoda nerwów i nie warto

Acelinka - a Twoja mama szydełkuje np. na sprzedaż? Bo upatrzyłam sobie sukienkę A. na chrzciny, ale nie ma na nią rozmiaru
TAKA

Madziulka za rehab.

minio pieczary jem

Małgoś wg mnie ten ze spacerówką

Archi ja też brałabym kurtkę
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-02-20 o 12:11
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:07   #4995
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

i jeszcze
Spacerówki powoli wyciągamy oto my jesienne mamy


Luty już za nami mamusie jesienne walczą z pierwszymi ząbkami

__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:08   #4996
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
zaraz na tvn style beda mowic jak przejsc z cyca na butle
oglądaj i mi później streścisz co? ja nie mieć tvn

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
to żeście mnie zaszokowały produkcją

Normalnie myślałam że nie zdąże doczytać a będzie 5000 postów :P

szybko dajcie tytuły to zakladam
mój leciał jakoś
"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"

jesteście za?
ja tak, mimo że ząbków u nas brak jeszcze
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:10   #4997
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

Acelinka - a Twoja mama szydełkuje np. na sprzedaż? Bo upatrzyłam sobie sukienkę A. na chrzciny, ale nie ma na nią rozmiaru
TAKA
na sprzedaż nie, ale mogłabym spytać
a kiedy macie chrzciny?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:13   #4998
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
na sprzedaż nie, ale mogłabym spytać
a kiedy macie chrzciny?
15 kwietnia, spytaj wstępnie czy by się podjęła będę jeszcze szukać, może coś znajdę gotowego
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:15   #4999
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
15 kwietnia, spytaj wstępnie czy by się podjęła będę jeszcze szukać, może coś znajdę gotowego
okej, spytam jak dziś będzie

a z czapeczką i bucikami, tak? sweterek też? Bo my miałysmy i sweterek taki dłuższy jak płaszczyk - do kolanek
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 12:15   #5000
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Archi grzybek w krupniku fajna rzecz
musze spróbować

A kto rozumie te nasze dzieci??
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
Archi ja taką kurtkę ze spodniami zakupiłam na przyszłą zimę w rozmiarze 86 (niby 12/18 miiesięcy) mam bluzkę w takim rozmiarze to porównałam jej wymiary z Hanutkowymi i tym kombinezonem i powinno być dobre

szalona jestem ta zima się nie skończyła a ja już gromadzę ubiór na następną ale spodnie z kurtką za 39 zł to grzech było nie brać
...sukieneczki i szorty na lato już czekają
szalona
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
zaraz na tvn style beda mowic jak przejsc z cyca na butle
ooo
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
to żeście mnie zaszokowały produkcją

Normalnie myślałam że nie zdąże doczytać a będzie 5000 postów :P

szybko dajcie tytuły to zakladam
mój leciał jakoś
"Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie"

jesteście za?
zrób nam niespodziankę
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

Archi ja też brałabym kurtkę
i pod spodnie rajstopy???

Wtedy jak bedziemy do kogos szli to bedzie trzeba rozbierac z pod spodu?!
Czy tylko spodnie ubierac a na wierzch kocyk
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:17   #5001
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Zapraszam kochane Mamy tutaj do kolejnej duskusji w komplecie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=32424529 #post32424529
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:25   #5002
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
okej, spytam jak dziś będzie

a z czapeczką i bucikami, tak? sweterek też? Bo my miałysmy i sweterek taki dłuższy jak płaszczyk - do kolanek
czapa i buty tak tak jak na fotce
a sweterka raczej nie planuję kupić do Kościoła pelerynkę, a na salę pod sukienkę białe body

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
i pod spodnie rajstopy???

Wtedy jak bedziemy do kogos szli to bedzie trzeba rozbierac z pod spodu?!
Czy tylko spodnie ubierac a na wierzch kocyk
na spacer zakładam rajstopy i na to spodnie, i kładę w śpiworek
A jeśli gdzieś jedziemy w gości to bez rajstop a na przejście z samochodu do domu zarzucam kocyk na nóżki i drugi dodatkowo na cały fotelik
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:05   #5003
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam się poniedziałkowo cała w skowronkach, bo dziecię moje przewróciło się dwa razy z brzuszka na pleckipotem trenowała...oby jej juz tak zostało spacer zaliczony, pogoda fajna tylko czasem trzeba się przedzierać przez błoto pośniegowo.I byłam dziś mile zaskoczona, bo poszłam do US po pity a u nas to same schody i nic poza tym i i wchodząc i wychodząc to mi pomogli z wózkiem...z reguły to totalna znieczulica jest a tu...

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Aż mi głupio było poruszać ten temat, bo pomyślałam, że wstyd...
... matko, ja się boję do pracy wracać z takim dziurawym umysłem!!!
Stoję w sklepie, przede mną 1 osoba... wiem, że mam kupić 2 rzeczy. I jak przychodzi moja kolej... kupuję tylko 1 rzecz, wychodzę zadowolona a dopiero za kilka godzin przypomina mi się, że to miały być 2 rzeczy
ja mam to samo czasem..wychodzę z zamiarem kupna danej rzeczy a wracam bez. hihi ponoć to normalne po ciązy...hmmm
A do tego świeża sprawa z faworkami... cieszyłam się od tygodnia na faworki, przygotowałam sobie super przepis, zarobiłam ciasto.... i nagle mnie oświeciło, że wrąbałam tam całe duże opakowanie śmietany!!! (jeszcze się ucieszyłam, że znalazłam w lodówce!)... ja matka skazowca na diecie
Normalnie nie wiem co się dzieje...
Dobrze, że miałam więcej produktów w zapasie i zrobiłam nowe ciasto na piwie

i jakie wyszło?


moje dziecko znowu nie chce mleka... ani z z cyca, ani z butli (odciągniętego)... deserki, zupki i kaszki zjada chętnie, a mleka nie chce... Już nie wiem ocb
moja ma tak samo od kilki dni, mleko to beee jest...a obiadki i deserki mniam mniam
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:06   #5004
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam Was, niestety z potwornym bólem głowy.
Idę ponadrabiać, póki dzieć śpi.

Acha! Mam pytanko jakich kaszek używacie? Ja kupiłam z Bobo vity ale to jest kaszka czarodziejska i ja jej nie mogę podawać. Po kilku minutach zmienia konsystencję z papkowatej na płynną. Czy zauważyłyście to samo? Kupiłam Humanę, ale nie miałam okazji jeszcze podać.
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:20   #5005
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Witam Was, niestety z potwornym bólem głowy.
Idę ponadrabiać, póki dzieć śpi.

Acha! Mam pytanko jakich kaszek używacie? Ja kupiłam z Bobo vity ale to jest kaszka czarodziejska i ja jej nie mogę podawać. Po kilku minutach zmienia konsystencję z papkowatej na płynną. Czy zauważyłyście to samo? Kupiłam Humanę, ale nie miałam okazji jeszcze podać.
Calti zapraszamy już na nowy wątek TUTAJ

Może masz za ciepłą wodę do kaszki dlatego się rozpuszcza za bardzo U nas tak się robiło, a używam kaszki z Nestle
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.