XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 10:09   #4981
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!
czesc
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:13   #4982
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć Dziewczyny
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:23   #4983
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Ale dziś wszystkie jesteśmy rozmowne

Cześć!

Co dobrego słychać?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:32   #4984
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ale dziś wszystkie jesteśmy rozmowne

Cześć!

Co dobrego słychać?
no faktycznie ,gadatliwe jak diabli

ja sie póki co nie odzywam,bo jak juz pisalam kiedyś -monotematyczna jestem
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:41   #4985
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
no faktycznie ,gadatliwe jak diabli

ja sie póki co nie odzywam,bo jak juz pisalam kiedyś -monotematyczna jestem
A ja się nie odzywam za bardzo, żeby nie marudzić....i nic się u mnie nie dzieje...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:53   #4986
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Szczerze mówiąc myślę, że nikomu by maruderstwo nie przeszkadzało wobec obserwowalnego spadku postów Ja też mam fazę na maruuuudzeeeenieeee:rolle yes:
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 14:01   #4987
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc myślę, że nikomu by maruderstwo nie przeszkadzało wobec obserwowalnego spadku postów Ja też mam fazę na maruuuudzeeeenieeee:rolle yes:
To marudź Emilko

Moje marudzenie związane jest tylko z brakiem pracy. Tylko, że przez ten brak pracy kuleje wszystko dookoła i dół się tylko pogłębia....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 14:09   #4988
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

emi_lka, szybkiego powrotu do zdrowia życzę! współczuję przejść z grypą żołądkową.

Postanowiłam przygotować się do wyścigu na 5km. Biegam od 3 tygodni i zauważyłam, że to moje bieganie jest bez ładu i składu, dlatego od jutra spróbuję biegać według tego planu treningowego. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

Dzisiaj mama poczęstowała mnie sałatką z tuńczyka, w której była cebula (a doskonale wie, że cebuli nie jadam!). Teraz mi niedobrze, staram się jakoś zmienić smak, czekolada nie pomogła, zrobię sobie może herbaty z cytryną.

ButterBear, a wysyłasz CV do ofert pracy z różnych branż, na różne stanowiska? czy raczej zawężone masz kryteria? myślałaś ewentualnie o tym, żeby się przekwalifikować? Jest dużo szkoleń z UE dla osób bezrobotnych, kończąc te szkolenia automatycznie dostajesz się na staż unijny (większa kasa niż na zwykłym). Moja koleżanka szukała pracy w marketingu, nie mogła trafić na fajną pracę i zapisała się na szkolenie UE dot. pozyskiwania funduszy unijnych. Teraz pisze projekty i jest bardzo zadowolona.

Ja z kolei jak na szpilkach czekam na wyniki odnośnie dotacji. Ostatnio śniło mi się, że wcale nie sprawdzali biznesplanów, tylko zrobili losowanie kto dostanie dotację, a kto nie. Wkurza mnie już takie bezczynne siedzenie, marnowanie czasu. Chcę do pracy!

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2011-05-11 o 14:17
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 14:52   #4989
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
To marudź Emilko

Moje marudzenie związane jest tylko z brakiem pracy. Tylko, że przez ten brak pracy kuleje wszystko dookoła i dół się tylko pogłębia....
Ja pomarudziłabym o tym, jak się czuję kiepsko, i o moich zwyczajowych dylematach związanych z organizacją pracy własnej, z odkładaniem spraw na później... ale szkoda czasu

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
emi_lka, szybkiego powrotu do zdrowia życzę! współczuję przejść z grypą żołądkową.

Postanowiłam przygotować się do wyścigu na 5km. Biegam od 3 tygodni i zauważyłam, że to moje bieganie jest bez ładu i składu, dlatego od jutra spróbuję biegać według tego planu treningowego. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

Dzisiaj mama poczęstowała mnie sałatką z tuńczyka, w której była cebula (a doskonale wie, że cebuli nie jadam!). Teraz mi niedobrze, staram się jakoś zmienić smak, czekolada nie pomogła, zrobię sobie może herbaty z cytryną.

ButterBear, a wysyłasz CV do ofert pracy z różnych branż, na różne stanowiska? czy raczej zawężone masz kryteria? myślałaś ewentualnie o tym, żeby się przekwalifikować? Jest dużo szkoleń z UE dla osób bezrobotnych, kończąc te szkolenia automatycznie dostajesz się na staż unijny (większa kasa niż na zwykłym). Moja koleżanka szukała pracy w marketingu, nie mogła trafić na fajną pracę i zapisała się na szkolenie UE dot. pozyskiwania funduszy unijnych. Teraz pisze projekty i jest bardzo zadowolona.

Ja z kolei jak na szpilkach czekam na wyniki odnośnie dotacji. Ostatnio śniło mi się, że wcale nie sprawdzali biznesplanów, tylko zrobili losowanie kto dostanie dotację, a kto nie. Wkurza mnie już takie bezczynne siedzenie, marnowanie czasu. Chcę do pracy!
Świetny plan, podziwiam ambitny zamiar i wytrwałe przygotowania...

Ad. podrażnionego żołądka - napij się melisy - w moich przygodach z ostatnich dni bardzo mi pomogła.

W ogóle mam pełną lodówkę jedzenia, na widok której robi mi się niedobrze (choć wszystkie rzeczy są dobre) i nie wiem jak to upłynnić, żeby się nie zepsuło... my jemy jogurty, suchary, bułki i rosół z makaronem...

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Xzora, kciuki za pomyślną decyzję! Domyślam się, jak bardzo czekasz i jak to wpływa na Twoje samopoczucie!
Kiedy będziesz wiedzieć?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 15:00   #4990
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Decyzja ma być na początku czerwca (niestety nie określili się żadnym konkretnym terminem).

Odnośnie twojej pełnej lodówki - może da się część rzeczy zamrozić?

Melisy nie posiadam, ale może kupię. Jaki ona ma smak (nigdy nie piłam)?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 15:11   #4991
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Decyzja ma być na początku czerwca (niestety nie określili się żadnym konkretnym terminem).

Odnośnie twojej pełnej lodówki - może da się część rzeczy zamrozić?

Melisy nie posiadam, ale może kupię. Jaki ona ma smak (nigdy nie piłam)?
Ma smak zielska, ale nie jest on zbyt natrętny, więc da się przeżyć
Działa łagodząco na żołądek, pomaga przy rozstrojach przewodu pokarmowego, pobudza trawienie i w ogóle ma świetne działanie

Dziwne, że nie ma konkretnego terminu, ale trzeba liczyć, że początek będzie początkiem, nie będzie przesunięć...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 15:44   #4992
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć

xzora trzymam kciuki
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 17:29   #4993
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć,

xzora trzymam kciuki

Idę robić spaghetti
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:26   #4994
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Hej
ja w ramach przerzucania sie na zdrowy tryb zycia chce zaczac pic zielona herbate. Pijecie? jaka? szukam takiej, zeby byla w miare smaczna (kiedys probowalam i nie wierzylam, ze mozna to dobrowolnie pic)

No i szukam tez balsamu brazujacego, ktory nie bedzie miec zadnego zapachu w trakcie "robienia" koloru. Nienawidze tego zapachu, ale tez nie chce byc cala blada cos polecicie?
czytalam ze Pharmaceris jest niezly, choc troche drogo wychodzi jak za taka mala tubke.
http://extraprodukt.pl/kosmetyki/kos...jacy-do-ciala/
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:02   #4995
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Nocko ja kocham zielonkę, w sumie to innej niż zielona nie pijam Kiedyś pijałam zieloną sagę, a teraz sypaną normalnie kupioną w sklepach z herbatą. Najbardziej mi smakuje z ananasem, pigwą nawet męża tym zaraziłam. Śniadanie kawa, a obiad i kolacja zielonka Już nawet zapomniałam jak smakuje zwykła czy owocowa herbata
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:16   #4996
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ma smak zielska, ale nie jest on zbyt natrętny, więc da się przeżyć
dzięki za opis, muszę się zaopatrzyć

A co do braku terminu, to niestety firma, która prowadzi mój projekt, robi to pierwszy raz i widać, że się za bardzo nie orientuje w tym wszystkim. Gdybym znała dokładną datę otrzymania dotacji, mogłabym już działać, przede wszystkim wynająć lokal. A tak, to wolę nie ryzykować, że przez kilka miesięcy będę płacić czynsz na pusto.

Madzialenka12344321, goosia207, nie dziękuję (coby nie zapeszyć)

czarna.noc, może na początek zacznij od zielonej herbaty ekspresowej z jakimś dodatkiem smakowym. Ja bardzo lubię zieloną herbatę w piramidkach z Lipton (z różą i fiołkiem), Irving zieloną cytrynową. No, a tak najbardziej, najbardziej, to liściastą z miętą (marokańską).
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:26   #4997
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Dziewczyny, jeszcze tylko 3 posty i nowy wątek Kto zakłada??

oo właśnie zielona z miętą, z maliną lub z trawą cytrynową jest wyśmienita (z tych ekspresowych).
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:45   #4998
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Dzieki dziewczyny, wlasnie czytalam ze ekspresowe sa najlepsze na poczatek, bo nie sa zbyt mocne. Sporobuje zatem, trzeba wyprobowac to cudo, co ma ponoc tyle walorow

Nasz kolejny watek mial miec jakas inna, abstrakcyjna nazwe, macie jakis pomysl?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:53   #4999
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, wlasnie czytalam ze ekspresowe sa najlepsze na poczatek, bo nie sa zbyt mocne. Sporobuje zatem, trzeba wyprobowac to cudo, co ma ponoc tyle walorow

Nasz kolejny watek mial miec jakas inna, abstrakcyjna nazwe, macie jakis pomysl?
Zgadzam się, że picie zielonej herbaty dobrze zacząć od ekspresowej. Ja polecam Vitax z opuncją figową lub z cytryną. Ja na początku słodziłam miodem zieloną herbatę i dzięki temu "oswoiłam" jej smak. Teraz miód w zielonej herbacie mi już tylko przeszkadza uwielbiam tę goryczkę zielonej, liściastej.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 20:56   #5000
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

ja też zielonej nie słodzę, zresztą ja z lenistwa w ogóle wyzbyłam się słodzenia herbat i kawy

Co do nazwy wątku, to w sumie można by było zmienić
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 07:29   #5001
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cześć!
Dziś czuję się lepiej na ciele i duszy i mam w planach nadrobić trochę ciążących nade mną zaległości...
Zaczynają się dziś Warszawskie Targi Książki, fajny program, jutro cały dzień mam zamiar tam spędzić- na szczęście mogę

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że picie zielonej herbaty dobrze zacząć od ekspresowej. Ja polecam Vitax z opuncją figową lub z cytryną. Ja na początku słodziłam miodem zieloną herbatę i dzięki temu "oswoiłam" jej smak. Teraz miód w zielonej herbacie mi już tylko przeszkadza uwielbiam tę goryczkę zielonej, liściastej.
Ja rzadko pijam zieloną herbatę, ale rzeczywiście z opuncją figową jest pyszna. Bardzo lubię też ekspresową z Krakowskiego Kredensu, jest cudownie delikatna.

Najważniejsze, to dobrze zaparzyć, od długiego parzenia robi się gorzka, wtedy można się zniechęcić.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 08:49   #5002
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

cześć

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hej
ja w ramach przerzucania sie na zdrowy tryb zycia chce zaczac pic zielona herbate. Pijecie? jaka? szukam takiej, zeby byla w miare smaczna (kiedys probowalam i nie wierzylam, ze mozna to dobrowolnie pic)

No i szukam tez balsamu brazujacego, ktory nie bedzie miec zadnego zapachu w trakcie "robienia" koloru. Nienawidze tego zapachu, ale tez nie chce byc cala blada cos polecicie?
czytalam ze Pharmaceris jest niezly, choc troche drogo wychodzi jak za taka mala tubke.
http://extraprodukt.pl/kosmetyki/kos...jacy-do-ciala/
ja piję zieloną - bardzo mi smakuje, czarnej nie lubię. Jak chcesz zacząć i przeszkadza ci goryczka, to dziewczyny mają rację, że najlepiej ekspresową i krótko musisz zaparzać. Polecam wybróbować vitaxy z dodatkiem owoców (masz różne smaki do wyboru), a najlepsza z tych popularnych jest liptona w piramidkach - mandarynka. Taka delikatna w smaku.

Ja mam balsam svr, niby drogo wychodzi, ale bardzo wydajny i nie ma tego denerwującego smrodku, chociaż jakiś tam zapach ma. Kiedyś szukałam na KWC informacji i wiem, że któryś z popularnych balsamów nie za drogich był polecany, że niby nie śmierdzi. Albo dove albo perfecta, nie pamiętam już, sprawdź sobie.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że picie zielonej herbaty dobrze zacząć od ekspresowej. Ja polecam Vitax z opuncją figową lub z cytryną. Ja na początku słodziłam miodem zieloną herbatę i dzięki temu "oswoiłam" jej smak. Teraz miód w zielonej herbacie mi już tylko przeszkadza uwielbiam tę goryczkę zielonej, liściastej.


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ja też zielonej nie słodzę, zresztą ja z lenistwa w ogóle wyzbyłam się słodzenia herbat i kawy

Co do nazwy wątku, to w sumie można by było zmienić
kiedyś o tym rozmawiałyśmy i stwierdziłyśmy, że bez sensu zmieniać, bo czasem pojawia się na chwilę ktoś, kto kiedyś z nami gadał. Jak zmienimy nazwę, to już nie będzie szans na znalezienie nas, więc jestem za tym, żeby zostawić jednak to samo.

Zakładasz nowy?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 08:56   #5003
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Misku, załóż nowy wątek Robiłaś to ostatnio, wiesz co i jak

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Chyba, że ktoś inny jest chętny?
Ja nie wiem, co tam trzeba na początku napisać
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:24   #5004
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: XX część rozważań o wymarzonym pierścionku i nie tylko

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Misku, załóż nowy wątek Robiłaś to ostatnio, wiesz co i jak

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Chyba, że ktoś inny jest chętny?
Ja nie wiem, co tam trzeba na początku napisać

dobra już zakładam, zaraz wam tu wkleję link

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

et voila:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26868144

nowy wątek, część XXI.

Zapraszam wszystkie gaduły
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.