Mamusie styczniowe 2019 cz. 3 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-06, 16:51   #4981
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Bylismy u ksiedza, nawet nic nie powiedzial, ze powinnismy byc 3 miesiece szybciej nie 2. Chyba im sie nastawienie pozmienialo, bo jeszcze mowi, oo super tak za jednym zamachem slub j chrzest, popularne bardzo 😁 bo dzien przed naszym slubem tez jest slub z chrztem

Takze my juz oficjalnje chrzcimy 6.07 😉
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 17:19   #4982
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Krew podobno po 6 miesiącu można zrobić. Tak mówiła nasza arelgolog więc narazie eliminacja wszystkiego

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
O rety przesrane
Bo ja szukam właśnie powodu dlaczego moja nie przybiera dobrze mimo iz pokarmu mam full i tak myślę właśnie o alergii jakiejś, no nic idę za tydzień na szczepienie oraz kontrolę wagi i się okaże czy budzenie w nocy na karmienie cos pomogło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 17:27   #4983
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Witam oj dlugo nic nie pisałam.

My chrzest mieliśmy 28 Wiktor troche patrzyl potem nie mógł usnąć i plakal na kazaniu a jak usnol to ksadz go wybudzil polewaniem woda i troche plakal a potem do konca mszy spal wiec spoko bylo ksiadz sie smial ze zostanie lektorem lub ministrantem bo bylismy w zachrysti cale kazanie 😂dostalismy od ksiedza muszle na pamiatke ktora chrzcil malego . My tez mielismy 30 osob i od mojego meza tylko byly 4 osoby bo jego brat nie przyszedl a dali tesciowej koperte jacys chorzy odalam im w cholere ta koperte a w niedziele maja oni komunie i my nie idziemy .



Maly cos sie od nowa boryka z bakami i placze przy nich i go to wybudza . Moj tez prezy sie przy jedzeniu i tez zje polowe a pitem trzeba kabinowac zeby resztec zjadl i zeby mu ida jakas masakra
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 18:04   #4984
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Moj zaczal sie wyginac na boki, masakra. Jedna wielka masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tzn jak wygina? Mój jest jak sprężyna. Przed chwila zaczął tyłek dźwigać w leżeniu na brzuchu, wiec pewnie niedługo pełzanie się włączy. Generalnie jest jak sprężyna, muszę już mega uważać, No i cały czas biega nogami, czy go nosze, czy lezy, nawet jak go karmie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Za mały jest na testy. A jakie puzzle macie?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

My mamy piankowe Skip Hop, mało nie kosztowały, niby nieszkodliwe, ale kto to tam wie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez endzi122
Czas edycji: 2019-05-06 o 17:59
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 20:12   #4985
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Dziewczyny po CC, jak tam Wasze blizny? Moja jest okropnie czerwona i wypukła ;/ myślałam ze to z czasem minie, ale widzę ze się nie zapowiada :/ weszłam na grupę o cesarce i u niektórych prawie tych blizn nie widać, nie wiem czy to kwestia osobnicza, czy może kwestia szycia. Moja Od początku taka była i nic się nie zmienia, nie blaknie i nie wpukla się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 20:24   #4986
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po CC, jak tam Wasze blizny? Moja jest okropnie czerwona i wypukła ;/ myślałam ze to z czasem minie, ale widzę ze się nie zapowiada :/ weszłam na grupę o cesarce i u niektórych prawie tych blizn nie widać, nie wiem czy to kwestia osobnicza, czy może kwestia szycia. Moja Od początku taka była i nic się nie zmienia, nie blaknie i nie wpukla się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja od samego początku ledwo widoczna była, jest w niektórych miejscach lekko zaczerwieniona ale gładka i cieniutka, pewnie to kwestie osobnicze kazda z nas inaczej się goi i kto inny nas zszywał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 20:42   #4987
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
O rety przesrane
Bo ja szukam właśnie powodu dlaczego moja nie przybiera dobrze mimo iz pokarmu mam full i tak myślę właśnie o alergii jakiejś, no nic idę za tydzień na szczepienie oraz kontrolę wagi i się okaże czy budzenie w nocy na karmienie cos pomogło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już trochę się przyzwyczaiłam teraz tylko martwię się żeby ten cały azs i alergia nie zostały mu
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Tzn jak wygina? Mój jest jak sprężyna. Przed chwila zaczął tyłek dźwigać w leżeniu na brzuchu, wiec pewnie niedługo pełzanie się włączy. Generalnie jest jak sprężyna, muszę już mega uważać, No i cały czas biega nogami, czy go nosze, czy lezy, nawet jak go karmie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------




My mamy piankowe Skip Hop, mało nie kosztowały, niby nieszkodliwe, ale kto to tam wie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy dywan skipphop i też sugerowalam się tym że tyle kasy to bezpieczne

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-07, 00:20   #4988
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Moja za 2 dni równe 4 miesiące, a wlasnie odwala dokładnie tak jak piszesz. Dziecko wciąż aktywne, mało co drzemki w ciagu dnia. W nocy strasznie głodna i butla za każdym razem idzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A w dzień tez tyle je?
Cytat:
Napisane przez wiola883 Pokaż wiadomość
Witam oj dlugo nic nie pisałam.

My chrzest mieliśmy 28 Wiktor troche patrzyl potem nie mógł usnąć i plakal na kazaniu a jak usnol to ksadz go wybudzil polewaniem woda i troche plakal a potem do konca mszy spal wiec spoko bylo ksiadz sie smial ze zostanie lektorem lub ministrantem bo bylismy w zachrysti cale kazanie dostalismy od ksiedza muszle na pamiatke ktora chrzcil malego . My tez mielismy 30 osob i od mojego meza tylko byly 4 osoby bo jego brat nie przyszedl a dali tesciowej koperte jacys chorzy odalam im w cholere ta koperte a w niedziele maja oni komunie i my nie idziemy .



Maly cos sie od nowa boryka z bakami i placze przy nich i go to wybudza . Moj tez prezy sie przy jedzeniu i tez zje polowe a pitem trzeba kabinowac zeby resztec zjadl i zeby mu ida jakas masakra
Haha tak jak u nas- Wiktor 28.04 i od rodziny meza malo osob bo to dziwni ludzie, z bakami tez to samo wiec piona. Jedynie chyba zeby nie ida
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Tzn jak wygina? Mój jest jak sprężyna. Przed chwila zaczął tyłek dźwigać w leżeniu na brzuchu, wiec pewnie niedługo pełzanie się włączy. Generalnie jest jak sprężyna, muszę już mega uważać, No i cały czas biega nogami, czy go nosze, czy lezy, nawet jak go karmie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------




My mamy piankowe Skip Hop, mało nie kosztowały, niby nieszkodliwe, ale kto to tam wie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moj tez wiecznie ruszam nogami i rękoma, wiecznie! A wygina sie chodzilo mi, ze juz musze uważać gdzie go klade bo moze wpasc, do tej pory mialam lajt.

Wczoraj mojemu cos odwalilo i wyl - na rekach, przy cycu, na brzuchu, nooo z 20 min-położyłam go do lozeczka, polezal z godzinę i sam zasnal i spal do teraz- CUD bo ostatni posiłek byl o 19 a tak zawsze co 3h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 06:37   #4989
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Synu mi się obudzil o 23:30. Ja nie wiem, za parę dni też kończy 4 miesiące, może o to chodzi? Wzięłam go do łóżka i zasnął, ale się kręcił co jakiś czas, ostatecznie "pospalismy" do 6 rano, ale na to tak za bardzo nie spałam
Niech wróci do poprzednich drzemek, plis!
U nas zamykają na miesiąc Lidla na remont i były przeceny wszystkiego 25%. Męża wysłałam to kupił kilka paczek pampkow lupilu. Także znów mamy zapas (od urodzenia czyli prawie 4 miesiące nie kupowalismy, bo dostawalismy w prezencie plus ja kupiłam 2 paczki. Ale jak ktoś przychodzi to mówię od razu, że bez zabawek, bez ubranek tylko pampy poproszę )

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 07:19   #4990
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My tez dostawalismy pampersy i kupilismy dopiero niedawno jak byla promocja w Rossmannie u Kauflandzie.



Moja blizna jest lekko wypukla i zaczerwieniona w niektorych miejscach.



U nas dzis pobudka o 3:30, przed 5 i po 6. Masakra 🙄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 07:52   #4991
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny po CC, jak tam Wasze blizny? Moja jest okropnie czerwona i wypukła ;/ myślałam ze to z czasem minie, ale widzę ze się nie zapowiada :/ weszłam na grupę o cesarce i u niektórych prawie tych blizn nie widać, nie wiem czy to kwestia osobnicza, czy może kwestia szycia. Moja Od początku taka była i nic się nie zmienia, nie blaknie i nie wpukla się


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja wygląda fatalnie, jest zgrubiała i czerwona ale nie spodziewałam się niczego lepszego po tym jak zostałam zszyta i jak się goiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-07, 08:00   #4992
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Moja wygląda fatalnie, jest zgrubiała i czerwona ale nie spodziewałam się niczego lepszego po tym jak zostałam zszyta i jak się goiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja myślałam ze byłam dobrze zszyta, bo wszystko dobrze się goilo, ale okazuje się ze chyba nie, bo tez brzydka czerwona i gruba. Chyba bliznowiec mi się zrobił. Jutro przychodzi do mnie fizjo uroginekologiczny to podpytam jak się wg niej ta blizna prezentuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 08:35   #4993
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3


Dawno mnie nie bylo..
My chrzest mamy 26 maja
Mała nauczyła się obkrecac na brzuch i odwrotnie. Tak polubiła leżenie na brzuchu, że tylko na nim chce teraz i na boku mlaskać też się nauczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 09:01   #4994
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
A w dzień tez tyle je? Haha tak jak u nas- Wiktor 28.04 i od rodziny meza malo osob bo to dziwni ludzie, z bakami tez to samo wiec piona. Jedynie chyba zeby nie ida Moj tez wiecznie ruszam nogami i rękoma, wiecznie! A wygina sie chodzilo mi, ze juz musze uważać gdzie go klade bo moze wpasc, do tej pory mialam lajt.

Wczoraj mojemu cos odwalilo i wyl - na rekach, przy cycu, na brzuchu, nooo z 20 min-położyłam go do lozeczka, polezal z godzinę i sam zasnal i spal do teraz- CUD bo ostatni posiłek byl o 19 a tak zawsze co 3h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie Wiktory 28 były chrzczone nasz też

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 09:08   #4995
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Wszystkie Wiktory 28 były chrzczone nasz też

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Haha niezle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 09:56   #4996
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Laski wątek nam się kończy, która założy?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 11:40   #4997
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Założyłam, później wkleję link
Można tez znaleźć w odchowalni tylko jeszcze czekam na akceptacje
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 11:44   #4998
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Założyłam, później wkleję link
Można tez znaleźć w odchowalni tylko jeszcze czekam na akceptacje
Zdolna bestia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 11:58   #4999
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

W tytule nie wpisałam roku bo zapomniałam, co mnie akurat nie dziwi. Ostatnio ciagle o wszystkim zapominam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266947

Zapraszam
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-07 12:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.