Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 14:10   #4981
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Masz razje Ola jeszcze z tylu welon zakryje i tyle z tego bedzie, a z przodu lyso... Dlatego wymyslillam sobie loczki😊 mam nawet filmik, znalazlam na tej stronie wstawionej tu😊 i mam nadzieje ze bedzie pieknie😊 za chwile ide na spisanie protokolu do ksiedza a jutro pierwsza przymiarka sukni😊
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 14:47   #4982
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Żabko bardzo ładne te fryzury, ale pomyśl o tym, że zwykle ludzie będą patrzeć na Ciebie jednak od przodu, a chyba cały urok tych koków jest jednak z tyłu.. To był właśnie powód dlaczego ja chciałam mieć upięcie z boku - bo z przodu było nudno i brzydko, co z tego że z tyłu "arcydzieło"..
To ja z kolei chciałam mieć wszystko symetrycznie Bo pomyślałam, że jak stanę z jednego boku (akurat nie tego, z którego jest upięcie ) to będzie słabo wyglądało a tak z obu stron miałam takie samo upięcie :P
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:13   #4983
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Ja idę na próbną 28 czerwca tak że od razu zrobię zdjęcia i wkleje cobyscie widziały efekt
Ja sama jestem po szkole fryzjerskiego stąd taka wybredna jestem....
Niewa a ona przyjmuje gdzieś w domu, czy w salonie pracuje?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nelsari Pokaż wiadomość
Nie wiem, mówiła że do września soboty ma mocno zajęte, a jak zapytałam o 16 lipiec to powiedziała że nie ma opcji...
Dziewczyny, a ona przyjmuje w domu czy w salonie gdzieś?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Zdublowal mi się post przepraszam

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Masz razje Ola jeszcze z tylu welon zakryje i tyle z tego bedzie, a z przodu lyso... Dlatego wymyslillam sobie loczki😊 mam nawet filmik, znalazlam na tej stronie wstawionej tu😊 i mam nadzieje ze bedzie pieknie😊 za chwile ide na spisanie protokolu do ksiedza a jutro pierwsza przymiarka sukni😊
Żabko zdjęcia z jutrzejszej przymiarki obowiązkowe
Czy potrzebne są jakieś dokumenty do spisania protokołu?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:23   #4984
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Z tego co z nią rozmawiałam zrozumiałam że ma salon ma na ceglanej i normalnie pracuje od 9 ale dla mnie zrobi wyjątek i przyjdzie na 7:30 a moją świadkową uczesze jej siostra bo ona dwóch nie da rady a mówiłam jej że o 9 mam makijaż.
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:31   #4985
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Niewa a ona przyjmuje gdzieś w domu, czy w salonie pracuje?[COLOR="Silver"]

Dziewczyny, a ona przyjmuje w domu czy w salonie gdzieś?[COLOR="Silver"]
Ona ma salon i w salonie przyjmuje ;-) Jest elastyczna tak że można się z nią naprawdę dogadać.
Ostatnio zmieniła salon z jagielonskiej.
Terminy widać nieźle nabite ma.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:02   #4986
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

a my mamy kolejne postępy w przygotowaniach zamówiliśmy obrączki już kiedys upatrzylismy sobie u pana z Topazu a dzisiaj się zdecydowali, oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zmieniła czegoś w modelu a Pan jest super, potrafi doradzić i ma naprawdę chyba największy wybór ajj cieszę się jak małe dziecko już się nie mogę doczekać aż je odbierzemy a to dopiero pod koniec czerwca... ale do ślubu jeszcze trochę czasu, tylko już bym je chciała zobaczyć
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 20:09   #4987
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Mam to samo😊 tez mamy zamowione obraczki w topazie i nie moge sie doczekac, azbede je codziennie przymierzac i zachwycac sie nimi😍 a tez jakos w czerwcu do odbioru😍
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 20:31   #4988
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

My idziemy w czerwcu zamawiać i juz czuje podekscytowanie i tez w topazie
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:20   #4989
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
To ja z kolei chciałam mieć wszystko symetrycznie Bo pomyślałam, że jak stanę z jednego boku (akurat nie tego, z którego jest upięcie ) to będzie słabo wyglądało a tak z obu stron miałam takie samo upięcie :P
Właśnie z tym drugim bokiem może być słabo, tak łyso czuła bym się, aaaaaczkolwiek... Tak mi teraz urosły moje marne włosy że nie mam grzywki już. Zaczesuje wszystkie włosy w koka na czubku głowy i tak dzień w dzień... Strasznie monotonnie! Bez grzywki dopiero się łyso czuje...
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:34   #4990
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

dziewczyny a co sądzicie o takim rozwiązanie jak uszycie kilka centymetrów ( tyle ile ma obcas mniej, więcej) krótszej sukienki? Jak sie potem zmieni buty na płaski to przynajmniej sukienka się nie ciągnie po ziemi... Byłam u mojej kuzynki na weselu i ona tak miała. A wiem po sobie, że sługo nie wytrzymam w butach na obcasie bo mnie każde obcierają...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:38   #4991
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o takim rozwiązanie jak uszycie kilka centymetrów ( tyle ile ma obcas mniej, więcej) krótszej sukienki? Jak sie potem zmieni buty na płaski to przynajmniej sukienka się nie ciągnie po ziemi... Byłam u mojej kuzynki na weselu i ona tak miała. A wiem po sobie, że sługo nie wytrzymam w butach na obcasie bo mnie każde obcierają...
Jak Cie każde obcieraja... Jak mnie bo mam koslawe nogi, plaskostopie i mam 175 cm wzrostu i nienawidzę obcasow... Kup sobie buty dla tancerzy. Daj znać na priv to Ci dam namiary na najlepsze buty na wszystkie większe wyjścia.
Sprawdzone bo sama takie zamówiłam na aż 6 cm obcasie..
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 22:19   #4992
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ale ja juz buty kupilam😊 nie chce wydawac kupe kasy na cos w czym nie chodze😊 ja poprostu mam takie zwyrodnienia na stopach ktore trzeba zoperowac a nie mam na to czasu... 😢
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 22:45   #4993
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Ale ja juz buty kupilam😊 nie chce wydawac kupe kasy na cos w czym nie chodze😊 ja poprostu mam takie zwyrodnienia na stopach ktore trzeba zoperowac a nie mam na to czasu... 😢
Powiem Ci tak ja wydalam około 300 na buty w których przetańczyłam całą noc bez zmiany na baleriny itp. i wiem ze na wiele lat mi te buty posłużą.

Miesiąc temu byłam na weselu gdzie Panna młoda niedługo po pierwszym tańcu ściągnęła swoje 8 cm szpilki i całe wesele chodziła boso ... ona uważa że wyglądało to fajnie, ale wyglądało to żałośnie, bo każdy zwracał jej uwagę i pytał się delikatnie co się stało.

Pannę młoda znam dość dobrze i dwa tygodnie przed ślubem pokazywała mi swój "łup" za kilka stowek z prawdziwej skóry. Mówi ze buty są bajka. Ja delikatnie powiedziałam jej ze buty owszem piękne ale na kosmicznie wysokim obcasie i czy da radę bo wiem ze ona w adidasach głównie śmiga.
Powiedziała że oczywiście ... efekt był z wesela znanym.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 23:06   #4994
SylwiaOli
Raczkowanie
 
Avatar SylwiaOli
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

ZakochanaZabka - dziękuję za zdjęcia te pierwsze cztery są naprawdę ładne, takie dopracowane.
Uważam, że to Tobie przede wszystkim ma się podobać fryzura i Tobie ma być wygodnie.

A co sądzicie o 4make-up ??
__________________
28.03.2009

30.07.2016
SylwiaOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 07:11   #4995
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

4 make up polecam bardzo. Pani jest perfekcjonistka i przede wszystkim jest mila😁. Slucha Teoich wymagan i umie doradzic. Tylko jezeli nie jestes jeszcze zapisana to nie wiem czy sie zalapiesz bo zostalo jej kilka pojedynczych dni na ten sezon slubny. I pani w czerwcu rodzi wiec troche jej nie bedzie.
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 08:09   #4996
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Właśnie z tym drugim bokiem może być słabo, tak łyso czuła bym się, aaaaaczkolwiek... Tak mi teraz urosły moje marne włosy że nie mam grzywki już. Zaczesuje wszystkie włosy w koka na czubku głowy i tak dzień w dzień... Strasznie monotonnie! Bez grzywki dopiero się łyso czuje...
Widzę że w kwestii włosów jesteśmy identyczne hehehe

Żabko jeśli masz niski obcasik i myślisz że zaraz po pierwszym tańcu zmienisz buty to myślę że faktycznie warto przemyśleć opcję krótszej sukienki tym bardziej jeśli takie rozwiązanie już widziałaś i wyglądało dobrze...

Ja mam z kolei inny problem - kocham szpilki wysokie do tego i w zasadzie we wcześniejszych latach w mojej szafce nie znalazły byście płaskich butów, a teraz czar prysł i od 2 lat mam problem z chodzeniem w szpilkach - moje stopy po 2 h odmawiają posłuszeństwa ... dla mnie to koszmar, na szczęście na ślub mogę założyć max 9 cm (dla mnie to żadna wysokość) żeby być proporcjonalnie niższą od mojego tż i zastanawiam się czy kupić zwykłe całe skórzane czy pokusić się o taneczne. Ostatnio (dokąd schudłam 6 kg) mi się poprawiło byłam na imprezie i wytrzymałam w 9 cm - 8h. Chciała bym wytrzymać przynajmniej do 3 w szpilkach na swoim weselu a potem dopiero zmienić na jakieś niziutkie - jak radzicie taneczne na zamówienie? czy skórzane z jakiegoś sklepu? Cenowo wyjdzie podobnie tylko taneczne mniej mi się podobają chyba...
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 08:16   #4997
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ja mam obcas 8 cm i bede praktycznie rowna z moim TZ. Widzialam juz taka opcje. Dziewczyna miala czerwone szpilki i bylo ladnie widac buty, a potem zdjela na plaskie i bylo spoko. Na poczatku jak zobaczylam jej sukienke to pomyslalam ze troche ma za krotka ale chwile pozniej zrozumialam tego cel i pomyslalam, ze to niezle wyjscie. A zobic dajmy 5 cm krotsza cukienke to wcale nie az tak suzo chyba... No nie wiem. Pogadam jeszcze dzis z moja kracwowa o tym.
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 08:20   #4998
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Pogadaj z krawcową i dwa niech Ci podepnie na taką krótszą, zabierz buty i zobaczysz
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:28   #4999
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Żabko, trochę nie rozumiem. W jakim celu kupowałaś w takim razie buty na obsasie? 5 cm to bardzo dużo w sukni ślubnej... Nie wolisz iść do kościoła w balerinach? Pod suknią i tak niewiele je widać, a w dniu ślubu wygoda jest najważniejsza. Zrób sobie może zdjęcia jak wkładasz buty na obcasie a potem zmień na baleriny do kościoła.
Co do wysokości butów, to na co dzień chodzę na wysokich obsadach. Moje ślubne miały 10cm i wytrzymałam do 1. Potem założyłam baleriny, ale po 5 min ściągnęłam, bo było mi tak niewygodnie i płasko że nie dałam rady zmieniłam na takie 7cm z Ecco, mega miękkie, wygodne i do 7 w nich zostałam
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 09:38   #5000
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

No bo nie lubie zalkadac balerin do sukienki. Poprostu czasem jestem zmuszona do tego. Ale mysle ze w tych butach wytrzymama gdzies do 12. Tylko mysle tez co zrobic zeby sukienka sie potem nie ciagnela po ziemi
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 09:52   #5001
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ale nadrukowałyście ledwo doczytałam

Cytat:
Napisane przez majowa_burza Pokaż wiadomość
My w ramach podziękowania będziemy wręczać gościom przy wyjściu magnesy na lodówkę wykonanie własne, decoupagowe
też fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Ps. a ja Wam powiem tylko tyle ....
moja Starsza nie wprost, ale między słowami odmówiła mi bycia świadkową na weselu, a zaprosiłam jąw zeszłym roku w listopadzie ...
Wyobrażacie to sobie !?
Nasza starsza najpierw strasznie się ucieszyła, plany wielkie snuła jak to przyjdzie i z kim a po 2 tyg napisała na czacie na FB że nie da rady bo bilety za drogie, bo pieska nie ma z kim zostawić, i nie wie czy urlop będzie mogła sobie zrobić... też wiedziała duuuużo wcześniej. Żenujące i głupie wymówki ... W końcu będziemy mieli zupełnie inną koleżankę.

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnica, nasze finalne sloiczki z miodem
Słoiczki śliczne !!

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Jak już tema fryzur to ja jestem po próbnej nr 2 w kolejnym salonie i..... niby ładnie niby starannie ale chyba nie dla mnie są takie całkowite upięcia.
Mam bardzo długie i gęste włosy, które długo zapuszczałam i jak je zepnę w jakże modny w tym sezonie koczek to ich wcale nie widać. Myśle nad tym, żeby zmienić typ fryzury, coś lekkiego, może jakiś warkocz luźny na bok, albo loki fale.... sama nie wiem
Ja jakoś z pierwszej próbnej też nie jestem zadowolona - na druga idę we wtorek. Druga fryzjerka chce mi zrobić jakąś rozpuszczoną fryzurę ale jak jakoś się bardziej widzę w upiętych, boję się że mi się za raz rozsypie wszystko tym bardziej że najpierw będzie ten kapelusz. Sama nie wiem. Ta pierwsza nie byłaby taka zła ale same powiedzcie jak wygląda ta pajęczyna na górze bo jak dla mnie jak bym była potargana zobaczę co wyjdzie we wtorek i wtedy zdecyduję, najwyżej powiem tej pierwszej żeby pozbierała je dokładniej (Grzebyk nie jest wpięty do końca był tylko wybierany z 2 więc jeszcze z metką )

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Mam to samo😊 tez mamy zamowione obraczki w topazie i nie moge sie doczekac, azbede je codziennie przymierzac i zachwycac sie nimi😍 a tez jakos w czerwcu do odbioru😍
Obrączki już mamy od dawna robione na zamówienie ale trochę podejrzane z wzoru znalezionego na necie. Zrobili nam w Kraku bo w Kielcach nikt nie chciał się podjąć

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o takim rozwiązanie jak uszycie kilka centymetrów ( tyle ile ma obcas mniej, więcej) krótszej sukienki? Jak sie potem zmieni buty na płaski to przynajmniej sukienka się nie ciągnie po ziemi... Byłam u mojej kuzynki na weselu i ona tak miała. A wiem po sobie, że sługo nie wytrzymam w butach na obcasie bo mnie każde obcierają...
Sama nie wiem jak ja wyrobię w szpilkach - ale cieszę się że wreszcie coś kupiłam choć niestety nie te niebieskie :P
Moja siostra miała szpilki na początek jak wszyscy patrzyli a potem zmieniła na całe białe trampki na koturnie takiej samej wysokości jak szpilki i wcale nie było ich widać nikt nie wiedział że zmieniła buty. Choć w twojej sytuacji to fajny pomysł. Jak niestety nie obetnę sukienki bo jestem niska i bym wyglądała jak bez mała w Komunijnej a potem komu bym ją sprzedała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage.jpg (70,1 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez libelle
Czas edycji: 2016-05-19 o 09:57
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:01   #5002
SylwiaOli
Raczkowanie
 
Avatar SylwiaOli
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
4 make up polecam bardzo. Pani jest perfekcjonistka i przede wszystkim jest mila��. Slucha Teoich wymagan i umie doradzic. Tylko jezeli nie jestes jeszcze zapisana to nie wiem czy sie zalapiesz bo zostalo jej kilka pojedynczych dni na ten sezon slubny. I pani w czerwcu rodzi wiec troche jej nie bedzie.
Uffff.. uspokoiłaś mnie Mam już termin zarezerwowany, tylko teraz nikt nic nie pisał o niej i wystraszyłam się trochę, że jednak nie jest zbyt dobra.

Co do sukienki to też uważam, że 5cm w sukni to bardzo dużo i w kościele będzie wyglądała na za krótką. A chyba o kościół przede wszystkim nam chodzi, żeby tam dobrze wyglądać!! No chyba, że się mylę.

libelle - fryzura sama w sobie jest ładna, ale taka jest niedopracowana jak dla mnie.
__________________
28.03.2009

30.07.2016

Edytowane przez SylwiaOli
Czas edycji: 2016-05-19 o 10:07
SylwiaOli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 10:06   #5003
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Nje wiem. Musze to orzemyslec jeszcze i z krawcowa pogadac. A o nmake up nie masz sie co martwic. Robilam robie ostatnio nawet u Pani brwi i swietnie jej zrobila😊
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 12:22   #5004
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Tak z innej beczki.... Czy któraś z Was będzie brała fontannę z czekolady? Albo zastanawia się nad tym?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Nasza starsza najpierw strasznie się ucieszyła, plany wielkie snuła jak to przyjdzie i z kim a po 2 tyg napisała na czacie na FB że nie da rady bo bilety za drogie, bo pieska nie ma z kim zostawić, i nie wie czy urlop będzie mogła sobie zrobić... też wiedziała duuuużo wcześniej. Żenujące i głupie wymówki ... W końcu będziemy mieli zupełnie inną koleżankę
Ja nawet się zastanawiam czy ja zaprosić na wesele tak mnie wqrzyla! Robi mi na złość bo na ślub jej siostry nie idę... Ona mi też plany wielkie przedstawiała o wieczorze panieńskim itp a mnie chodziło głównie o to żeby mi pomagała.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 13:33   #5005
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
No bo nie lubie zalkadac balerin do sukienki. Poprostu czasem jestem zmuszona do tego. Ale mysle ze w tych butach wytrzymama gdzies do 12. Tylko mysle tez co zrobic zeby sukienka sie potem nie ciagnela po ziemi
Żabko po 12, to nikt nie będzie zwracał uwagi na to czy suknia się ciągnie, czy nie. Nie radziłabym obcinać sukienki. Lepiej, żeby była za długa. Ewentualnie, jeśli masz koło na dole, to może po zdjęciu butów rozszerz koło i będzie szersza i krótsza?
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 15:22   #5006
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dziewczyny,dziś o 18.30 mam pierwszą przymiarkę. Miała być jutro ale babeczce pasowało bardziej dziś. Przymiarka ma być z krawcową,wszystko super extra ale zdziwiło mnie że na dziś kobitka chce całość kasy za sukienkę. Byłam przekonana,że płacę całość w momencie kiedy mogę zabrać sukie do domu. Dajcie znać jak gadać z kobitką
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 15:44   #5007
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
No bo nie lubie zalkadac balerin do sukienki. Poprostu czasem jestem zmuszona do tego. Ale mysle ze w tych butach wytrzymama gdzies do 12. Tylko mysle tez co zrobic zeby sukienka sie potem nie ciagnela po ziemi
Skoro planujesz zmienić o 12, a nie po pierwszym tańcu to nawet sie nie przejmuj, że suknia się będzie ciągnęła po ziemi najlepiej będzie jak znajdziesz buty na ok. 4 cm obcasie, to nic złego się z suknią nie stanie, a Ty odetchniesz z ulgą

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dziś o 18.30 mam pierwszą przymiarkę. Miała być jutro ale babeczce pasowało bardziej dziś. Przymiarka ma być z krawcową,wszystko super extra ale zdziwiło mnie że na dziś kobitka chce całość kasy za sukienkę. Byłam przekonana,że płacę całość w momencie kiedy mogę zabrać sukie do domu. Dajcie znać jak gadać z kobitką
Hmm... Moim zdaniem całość powinnaś płacić dopiero po odbiorze, choćby to tylko 10% było. Bo zawsze może powiedzieć, że czegoś już nie poprawi, bo jest zapłacone
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-19, 15:52   #5008
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Krawcowa doradzila ze mozna skrocic z przodu lekko zeby bylo kawaleczek butow widac, a tyl normalnie i potem dol bedzie lekko dluzszy, a przod krotszy. Ale jeszcze bede sie zastanawiac...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 16:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.